|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  104 105 [106] 107 108   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proljetne bebe 2016.
6.6.2016 11:57:10   
subby

IZVORNA PORUKA: danery


IZVORNA PORUKA: noemaa

Nama dan bio ultrakenjkav. Mali nikako spavat, jede svakih sat vremena, smeta ga neki klinac, spava mrvu pa se pocne sav smezurati itd... Kadje ono prvi skok u razvoju, cure? Ne sjecam se,a knjiga mi je kod seke....user posted image




ohohohoooo,jeje user posted image sa tjedan,pa sa 3,pa sa 6,pa sa 3,6 mj.....itd idu skokovi....
mda.....žifčeki zbor i drž' se,nema ti druge....nas je ovaj sa 6 koštao ihaj....sad čekam sa 3 mj.,muko ježeva...
da ne kažem da mi je počela štrajkat sisanje gospa,nešt joj jučer nikako po volji,uvrijeđena smrtno kad joj ponudim...zine,odurla koju borbenu na bradavicu kao kandidat talent-showa na mikrofon i amen....



Sad mi se sve poslozilo i ima smisla, L je u srijedu tri tjedna, a trazi sisu vec nekoliko dana puno cesce nego prije user posted image jos on nervozan, dere se, presvucen, nista ga ne smiruje nego jelo.. Skokovi u razvoju znaci vec pristigli.. Ja sam nekako u glavi imala da je to tek od treceg mjeseca, ali eto dobro je saznati. Svaka tebi cast danery s malom gospom, kad ti to tako pricas sve izgleda lako i da ti sve tako elegantno rijesis.. Ja bi se vjerojatno rasplakala od muke ko sto mi nekad dodje kad ne znam kako da pomognem malome jer place..

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2626
   RE: proljetne bebe 2016.
6.6.2016 12:26:46   
noemaa
As, u maticni smo isli u petsk, odmah u osam i pol. Odmah si unaprijed kupite biljege od 40kn (2*20kn) da vas ne setkaraju. Mi smo ih kupili u kiosku na autob.kolodvoru u sijani.
A na mup ti moze muz sam ici ako imate iste adrese u osobnoj, samo nek uzme tvoju osobnu. Tsko da ti mozes slobodno odmarat doma.user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 2627
   RE: proljetne bebe 2016.
6.6.2016 12:30:03   
noemaa
Subby, kada ti dode da se rasplaces jer se osjecas bespomocno... Samo se sjeti da bebac place jer ne zna reci to, da katkad i nije nista prestrasno i da ce ga najbolje umiriti smiren roditelj. Budi samo strpljiva, plac i nezaustavljivo ridanje je normalno kod bebica. Pokusaj si to rec i smireno ga tjesi da on osjeti tvoj mir. Katkad traje dugo,ali prode.
A meni je i cica velik pomagac.user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2628
   RE: proljetne bebe 2016.
6.6.2016 15:38:07   
danery
user posted image user posted image subby,lako i elegantno,kazes,ajme user posted image
A ja opet mislim da sam zivka,pa ono....al ajd,nek ti bude,da prezivimo,prezivimo,pa je ipak na kraju dana sve ok :)
Evo danas je isto bio kraci siz,ne da si zaspat,krici,sisat bi i ne bi, a ja fino spakovala Milku,malu u nas krevet okrenula na bok sebi ledima,i da vis kak se spava,kakvo nanasanje....2 sata kasnije prezentacijska beba,nasisala se,naspavala,sva hepi....i ajmo dalje :)

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2629
   RE: proljetne bebe 2016.
6.6.2016 17:04:51   
subby

IZVORNA PORUKA: noemaa

Subby, kada ti dode da se rasplaces jer se osjecas bespomocno... Samo se sjeti da bebac place jer ne zna reci to, da katkad i nije nista prestrasno i da ce ga najbolje umiriti smiren roditelj. Budi samo strpljiva, plac i nezaustavljivo ridanje je normalno kod bebica. Pokusaj si to rec i smireno ga tjesi da on osjeti tvoj mir. Katkad traje dugo,ali prode.
A meni je i cica velik pomagac.user posted image


Hvala ti na savjetima, imat cu to na umu ako se opet budem tako osjecala user posted image
Joj i meni je cica veliki pomagac, tocno smo sad naucili prepoznati plac kad hoce jest i moment kad je cica u ustima, proizvede neki smjesni zvuk i tisina, samo se cuje kako guta user posted image

Eto danery, ti sta god da napravis, pali s gospama user posted image nadam se cu da i ja tako s vremenom se ustimati. Djeluje tako intuitivno sve sto poduzimas i djeluje.. Vjerujem da nije lako i da je dinamicno, ali ti to nekako brzo rijesis I prenosis na zanimljiv nacin da djeluje zabavnije nego sto vjerojatno jest user posted image

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2630
   RE: proljetne bebe 2016.
6.6.2016 22:06:20   
danery
subby,kad ti počne šiziti dok sisa,negodovati,njurgati,mahati,trzati se-diž' da podrigne,pa vrati....ako pusti bradavicu pa počne vriska,smiri dudom,pa ponudi opet polako kad se umiri....
ako ga pati nos,ukapaj svog mlijeka,pa očisti...možeš mu i špricom nakapati fiziološke da ga na bok polegneš,pa onda lakše iscure balice...
mah....1001 savjet sam dobila i tu i okolo i tek sad neke stvari isprobavam sa gospom što nisam znala sa starijom....
al da bi si nekad kosu počupala kad krene šiz,bi....al sreća pa je pod djelovanjem hormona sama počela opadati,pa ju ne moram ja plijeviti user posted image dok ne moram hvatati otpale dlake i pelcati ih,dobro je user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2631
   RE: proljetne bebe 2016.
7.6.2016 6:57:01   
Snjeguljica_83
Jutro!user posted image

Ah, trebala bih pogledati video o različitim vrstama plača beba jer kod E. nisam baš bila na čisto što je što. user posted image Možda da se bolje pripremim sada...user posted image

As, u svega pet/šest dana mi se čini da je tvoj malac dobio poprilično težine! user posted image Ako tako nastavi....user posted image Nevjerojatno! Baš mi je drago!user posted image

Danery, prepuna si savjeta. user posted image

Sanjala sam da sam nekim čudom rodila, nisam vidjela ni čula bebu. user posted image
I kao spava i čekam da se probudi i da je podojim. Kako se pripremam, sva sam si važna...user posted image I onda zvoni alarm!user posted image Šteta....

Jučer me opet uhvatila križobolja, kasnije zdjelobolja. Oko 14 h je počelo, jela sam, otišla po E. sjele smo u park i čekala sam da polako prođe... Ovaj put sam se pripremila na to da će vjerojatno proći, kao prije pet dana, tako je i bilo, nisam paničarila i mislila da je to to. Nakon dva sata je prošlo. Osim toga, dok sam sjedila došla mi je vrtoglavica i neka nesvjestica......

Navečer je krenula lagana zdjelobolja. user posted image Pri tom sam mislila na razdvajanje tamo dolje... Eto, priroda čini svoje. Reče mi mama da kako mi se ponovila križobolja, da možda očekujem opet isto, ali za tri dana, pa za dva dana, pa.... Eto, taman termin.user posted image Hm...

Šefica me navodi da pazim na mjesec. user posted image Žene obično rađaju za mlađaka ili punog mjeseca.

Tako da imam raznih metoda na izboru.user posted image
Počela su pljuštati pitanja: jesi se porodila? U početku je bilo fora, više baš i nije... user posted image user posted image Pogotovo dok sjedim na klupi, osjećam svašta i onda uleti takvo potpitanje.

Pregled mi je sutra. A baš me zanima jesam li se pomakla s 3 cm na možda 4?user posted image user posted image Joj, nadam se da jesam!!!

E. je dobro. Doduše, nešto kašljuca pa pije sirup za kašalj...

Svašta sam vam nadrobila.user posted image Danas će biti pakleno vruće. Uživajte!user posted image user posted image



< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 7.6.2016 6:59:33 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2632
   RE: proljetne bebe 2016.
7.6.2016 9:08:09   
danery
Jutro :)
Mi budne,al vec spremne za novu turu hrkanca....gospica se izvjezbala,presvukla,nasisala i sad duda dok ne zaspe...ja pijuckam kavu.....
Veceras velika seka ima zavrsnu priredbu,isle smo jucer popodne same nas 2 u grad,dijete presretno....nasle lijepu haljinicu,pojele sladoled,izvrtile se na vrtuljku....mm cuvao bebuljku,smutio joj flaeicu i mir....dosle kuci tama na kupanac i veceru....
Veceras sveki cuva malu dok mi odemo na priredbu...da nije tolika guzva,i nju bi povezla u kolicima,al ipak bolje mir....

Snjeguljo,puna ja savjeta koje sam dobila i isprobavam/isprobah....puno mi pomogne sto imam par frendica ex-dojilica blizu,pa mogu svasta pitati i umire me kad je frka....



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2633
   RE: proljetne bebe 2016.
7.6.2016 18:27:40   
noemaa
Evo, upravo dosla iz setnjice s klincima. Bilo je uspjesno, ajme sto znaci ne proc epizotomiju.user posted image sad je mm preuzeo drugi krug setnje s velikim gosponom na bicikli,a ja odmaram na terasi i cekam da se mali braco probudi i zatrazu veceru.user posted image

Prekrasan je dan,ljeto je u zraku. Jedino me muce komarci.user posted image

Kako ste vi?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2634
   RE: proljetne bebe 2016.
7.6.2016 18:41:48   
subby
Ah, mi s epiziotomijom lezimo i odmaramo u kuci user posted image

Danas je bio dobar popodne, spavao po 2 sata, ja uspjela jest i ves oprat user posted image

Malo smo se i mazili i nosali.. Sve u svemu ok je dan prosao.

Vrucina i ovdje, Srecom nema komaraca.
Joj jedva cekam setnjice, valjda nece prerast kosaru do tad user posted image

Za 20min stize patronazna pregledat pupak i ako je sve ok imat cemo prvo kupanje user posted image

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2635
   RE: proljetne bebe 2016.
7.6.2016 22:14:04   
noemaa
Mi u petak imamo prvi pedij.pregled. user posted image vi cure?
Subby, samo odmaraj... To je babinje. Odmor i mazenje s klincem. user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2636
   RE: proljetne bebe 2016.
7.6.2016 22:25:09   
as1403
Vecer
I mi smo danas isli u prvu kratku setnjicu, isto je ok prosla...
Pupak nam je pao danas sutra dolazi patronazna da vidi stanje...
Snjeguljice ma ti si vec u velikim pripremama, moglo bi kod tebe to brzo...

Subby nadam se da cete i vi brzo u setnjicu.. i javi kako je proslo prvo kupanje..
Danery i vi uzivate u setnjama...

Noema hvala na informacijama..

Idem...

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2637
   RE: proljetne bebe 2016.
7.6.2016 22:39:48   
subby
Babinjam sve u 16, umori to odmaranje user posted image

Kupanje je super proslo, bas je uzivao, cak je i piskio, fontanu napravio user posted image bio je i tatica i on ga je kupao, bas smo uzivali :) Izvagan je gol golcat, 4760g ima, pravi bumbar user posted image

Sad evo jede svakih sat vremena i bude ljut jer ocito nema dovoljno mlijeka, stalno mu nudim jednu pa drugu, al on bi toliko jeo da ne znam jel se stigne toliko napraviti mlijeka koliko je on gladan. Nadam se da ce se uskoro povecati proizvodnja..

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 2638
   RE: proljetne bebe 2016.
8.6.2016 7:29:23   
noemaa
Jutro, curke!

Evo ja se nadoručkovala, nunam malog u kolicima jer bi htio zaspati. Samo da vam se javim pa odoh s njim na terasu...

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2639
   RE: proljetne bebe 2016.
8.6.2016 7:41:04   
noemaa
eto. odmah njaukanje, čim se približim kompu. user posted image

cure, tražim nekkave auto robotiće za većeg klinca; imate li vi možda nešto da vam ne treba, po nekoj povoljnoj cijeni ili znate gdje se može nabaviti za neku siću? stvarno mi se ne da davati stotine kuna na te gluposti...

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2640
   RE: proljetne bebe 2016.
8.6.2016 11:25:16   
danery
ola,cure user posted image
ja taman da ću malo van na avliju sa gospicom u hlad,a ona zaspala ko top u kindaču user posted image
i kak ide ona stara,ne diraj lava dok spava....user posted image
napravit ću malo po kući što stignem,pa mir....
kontam kako prebaciti košaru od kolica na drugu stranu,imamo gracova,pa joj je tenda ispred mene,ne mogu prebacivati ručku,a košaru sam onu platnenu pričvrstila u kolica i sad ju tako vozikam....sad ću preokrenuti tako da ima tendicu na obje strane....

subby,samo nek on sisa,proći će tih par dana vriske,navući će si mlijeka....a bome super je dobio user posted image
ova moja klopilda se sad na svaka 2 sata dudlanja prebacila....odspava dobar dio noći,pa onda kreće mužnja....

noemaa,baš sam ja vidjela neki dan u gradu neke kao transformere autiće,nisu neki bog zna kakve kvalitete,al ni cijena nije ihaj,pa ako hoćeš,poslikam ti i pošaljem,pa vidi ako ćeš da ti kupim,ima kod kolegice u radnji....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2641
   RE: proljetne bebe 2016.
8.6.2016 13:33:42   
subby
Joj danery blago ti se, gospa zaspala u kindacu user posted image moj jutros kao da je alergican na lezanje. Dok ga nosam, dobro je, al cim ga spustim na krevet krece pjesma.. Na kraju je zaspao na meni na prsima pa sam ga ostavila da barem malo usi odmorim. Sad cucla vec pola sata, ne spava nego zmiri i tu i tamo povuce sisu, al ocigledno nije gladan.. Cim maknem sisu primjeti i buni se, kao da je bas taj trenutak ogladnio..

Ne znam ni sama kako smo sinoc prezivjeli, sta god smo napravili, valja 2min, onda ponovo dernjava. Ne sjecam se kako smo na kraju uopce uspjeli zaspat user posted image Caj sam ga rano jutros i presvukla i to jer je prduckao i proizvodio zvukove cijelu zoru i morala sam ga prevuc da se ne dere. Prekrila sam ga dekicom na prematalici i cak je drijemao dok sam ga presvukla. Ja sam bila odusevljena user posted image

Kakve robote trazis? Mogu ti i ja pogledati kod nas online pa poslati. Srecom pa sad postoje online trgovine, sve si narucujem otamo kako sad odmaram cijelo vrijeme. Mozda nadjem na neki dobar deal ;)

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2642
   RE: proljetne bebe 2016.
8.6.2016 18:32:39   
noemaa
Danery, subby, ako mozete fotkat te transformerse i napisat cijenu, bila bih vam zahvalna pa bih vidjela pase li mi. Micek vec mjesecima ih zeli, ali nekako su mi skupi...

Kako su vam klinci?
Mom su se stvorili i namnozili oni kao pristici po obrascicima. Mazem mu ih mojim mlijekom. Bas se pitam zasto dodu. Patronazna kaze da je to ciscenje lica. user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2643
   RE: proljetne bebe 2016.
9.6.2016 8:58:50   
danery
jutro user posted image

noemaa,kad budem u gradu,pogledat ću pa ti pošaljem sličicu....
ti prištići koje spominješ,milije,to ti je od hormona,dobro ti kaže patronažna....hani se još uvijek tu i tamo pojavi koji....ja nisam ničim mazala,nestanu brzo...

kak ste provele noć?mi se dizale samo u 2 sisati,pa mir do pola 6....evo sad ćori drugu turu,kasnije ćemo do lidla malo u šetnju,vidjela sam zgodnih stvarčica sad za ove tople dane,baš mi trebaju koje kratke hlače...

jučer me velika cura pita imam li još seku u stomaku user posted image nemam,rekoh,a ona dalje:a kad će ti se stomak smanjiti?
kad prestanem jesti,ha da user posted image user posted image
opet sam dobila par kilica i sve je u puppi,ne lajkam tooooo....al ajd,nisu došle od zraka....ako ne klopam,suša u mljekari,a to što sam krenula u hdočašće do friza u 10 navečer,to je druga stvar user posted image
mah,ne sekiram se.....otići će user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2644
   RE: proljetne bebe 2016.
9.6.2016 9:11:35   
danery

IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83

Jutro!user posted image

Ah, trebala bih pogledati video o različitim vrstama plača beba jer kod E. nisam baš bila na čisto što je što. user posted image Možda da se bolje pripremim sada...user posted image



snjeguljice,upiši si DUNSTAN BABY LANGUAGE,ima puno clipova.....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2645
   RE: proljetne bebe 2016.
9.6.2016 13:34:00   
Snjeguljica_83
Evo i mene. user posted image Još u komadu.user posted image

Jučer na pregledu opet bila Gattoni. Nije me imala u planu pregledati, ali ajde, već kad sam se skinula, piknula je prstiće dolje i rekla da je stanje nepromijenjeno. 3 cm i dalje, mogla bih ja to uskoro... kao već sam pred porodom. Čim krene, da odmah dođem jer se, predviđa ona, neće to odugovlačiti, kao 1. put, 8-9 sati, trebalo bi trajati kraće.user posted image
Nije ni uzv radila. U planu je imala samo očitati ctg nalaz. user posted image
Jao.... a čekala sam je sat i po u čekaonici. user posted image No, dobro, popričala sam s ugodne dvije trudnice.user posted image

Jednoj je termin za dva mjeseca, a ima trbuh kao ja. user posted image Druga ima termin tri dana poslije mene. Tko zna, možda ćemo zajedno tiskati.user posted image

Sljedeći pregled na termin. E da, moj Grdinić ni u ponedjeljak neće biti na poslu, tako da opet će mi biti - Gattoni.... A ona ima tanke prstiće, možda misli da sam otvorena više no što jesam...user posted image

Noema
, ako ugledam tu famoznu igračku, slikat ću i javiti detalje.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 9.6.2016 13:36:00 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2646
   RE: proljetne bebe 2016.
9.6.2016 13:34:59   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: danery


IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83

Jutro!user posted image

Ah, trebala bih pogledati video o različitim vrstama plača beba jer kod E. nisam baš bila na čisto što je što. user posted image Možda da se bolje pripremim sada...user posted image



snjeguljice,upiši si DUNSTAN BABY LANGUAGE,ima puno clipova.....




Jesam. Hvala na savjetu. Odličan video! Kratko i jasno i uvjerena sam da da će mi pomoći. Joj, da mi je to bilo prvi put....user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2647
   RE: proljetne bebe 2016.
9.6.2016 13:38:09   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: noemaa

Kako su vam klinci?
Mom su se stvorili i namnozili oni kao pristici po obrascicima. Mazem mu ih mojim mlijekom. Bas se pitam zasto dodu. Patronazna kaze da je to ciscenje lica. user posted image



I E. je to imala, ali po prsima. Da, to je čišćenje od hormona. Prošlo je, mazali smo samo bademovim uljem.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2648
   RE: proljetne bebe 2016.
9.6.2016 13:48:01   
subby
Odlican video, i ja ga pregledala. Al trebat cu jos nekoliko puta da upamtim.

Sto se igracaka ti e, jel to neka bas konkretna? Nisam bas upucena, ali sam gledala transformerse, kao auti i motori se pretvaraju u robote, jel onda igracka isto treba se "pretvarati" iz jednog u dugo?

L prducka cijelo dopodne i jadan se sav napreze. Dala sam mu kaoi sab simplex vec tri puta po 5 kapi, nadam se da mu je bolje. Narucila sam i BioGaia probiotske kapi pa da mu malo obnove i ojacaju crijevnu floru.
I dalje mu ne dajem tablete vitamina d, a nekidan bio dragi kod pedijatra po recept za kapi (ja nazvala dan prije da dogovorim i sve 5) i kad sam vidjela, dobio opet tablete i to s flourom. Poludit cu, necu ni probat te, te su jos gore od vigantolettea. Mah.. U sri ima pregled pa cu ispitati, ako mi ne pase trazit cu drugog pedijatra.


_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2649
   RE: proljetne bebe 2016.
10.6.2016 9:19:16   
danery
Jutro :)
Kod nas uspavljivanje u tijeku,gospa zamotana kao sarmica,ciri napola,samo sto ne kapitulira....guce kroz dudu user posted image
Vani je malo zahladilo,fino za kakvu setnjicu....ionak moram do lidla,kupila jucer neke kratke hlace,al su mi velike,pa idem naci nesto drugo....
Kak ste vi,sta rade bebaci,vi?

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  104 105 [106] 107 108   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  104 105 [106] 107 108   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Koja kolica???
plava_28

U potražnji sam dječjih kolica!!! Ne mogu se odlučiti koja su najbolja??? Dvoumim se između Peg Perego pliko p3 i Graco duo sistem Ultima TS peacoat?????? Ili možda neka druga?!?!?! Da nisu preskupa, ali da su kvalitetna?!?!?

Peg Perego pliko p3 (84%)

Graco duo sistem Ultima TS peacoat (16%)


Broj svih glasova: 57

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!