|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proljetne bebe 2016.
3.6.2016 13:59:52   
noemaa
Subby, probaj mu prekrizit njegove rukice na njegova prsa.i onda ih tako uhvatis jednom svojom sakom, a drugu svoju ruku pod guzu, nek ledima bude prema tebi. Dakle, lice prema van. I tako ga malo cuncaj. To nama ful pali. To samvidla na internetu da je jedan pedijatar kao otkrio. Probaj, kad pocne tako jako plakati...

Snjeguljice, samo hrabro, no panik! Pa sve si tovec prosla, a noel treba izac.user posted image samo mirno!! Ksko je ema?

Mi imALI znj noc, mici je hroptao, frckao, jedva smo spavali. Dobroda jeveliki odspavao sve u komadu u svom krevetu.
Svekici su ok.,svekica pomaze, a svekic ko moj tata. Jucer kaocuvaju velikog, na kraju ga utrapili susjedi. Ma mislim...

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2601
   RE: proljetne bebe 2016.
3.6.2016 14:11:06   
noemaa
As, i nama ide super dojenje,i presuper.user posted image ipak je istina da je s drugim lakse, bar u tvom,mom,danerynom slucaju. Valjda smo zaista smirenije jer vec imamo iskustva pa tako zracimo...
Ono sto bih htjela je samo da micek ostane pri svom da uglavnom lijepo spava noc...

Sinoc se toliko nakakao nakon sto bih ga presvukla,a on zaspao. Pa sam ga isla presvuc,pa se jadnicak probudio. Dobro,barem je bio cist. Pocne spavat jedva, kad ono... Sva muzika iz guze... Bila sam luda... Opet pokakan,a tek jedva zaspao. Vise nisam znala sta mu vise smeta; pokakana guza ili budenje zbog presvlacenja. Na kraju sam ga pustila spaVat i cijelu Noc iscekivati jutro da ga presvucem... Uffff.
Imate li vi takvih situacija, kako ih rjesavate?

Eto, pocelo i grmit.

I fali mi mm.user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2602
   RE: proljetne bebe 2016.
3.6.2016 14:12:29   
subby
Aha, znaci stavim ga sebi na prsa, ali ledjima prema meni i tako ga s prekrizenim rukama i rukom pod guzom nosam/drzim? Jesam dobro skuzila?

Nemoj se ljutiti oko toga, ako je njemu bilo dobro i lijepo na "cuvanju", tko god ga je cuvao, to je najvaznije.

Meni patronazna dolazi danas, u nuspojavama vitamin d tableta pisu grcevi, mucnina, bol u stomaku. Na kraju sam na internetu nasla da se jos nekima dogadjalo da su jako vristali pa su presli na kapi. Mislim ono. Bez rijeci sam, vidjet cu sto ce patronazna reci, sutra svakako zovem pedijatra i nek muz ide po kapi. Pa kakva je to kemija unutri da cak trecini beba smeta..

Danas je ludilo, od jutra vristi, nista mu ne pase, cucla prstice, dam mu jest iako nije jos proslo njegovih klasicnih dva sata, povraca sve, crveni se i vristi.. Jadan se toliko uzruja da opet ne udahne.. Jedva sam ga presvukla.. Pa ga nosam, pa lezi ovako, lezi onako, a meni glava eksplodirat. Na kraju sam uzela ibuprofen, a on uspio zaspat na meni. A tek je 2 tjedna proslo..



_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2603
   RE: proljetne bebe 2016.
3.6.2016 14:24:25   
subby
Kod nas isto grmi vec neko vrijeme, cak je i kratki pljusak oko podne pao.

Posto se moj lako razbudi i trebam ga uspavljivati duze, ja ga ostavim ako cujem da se malo pokakio ili samo prducka, ali ako je bas jace onda ga ipak promijenim. Moj se razbudi i kad ga podrigujem.. Uh, blago vama iskusnima s vec djecom. Bar znate kako i sta ocekivati user posted image

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2604
   RE: proljetne bebe 2016.
3.6.2016 14:55:50   
noemaa
Subby, dobro si me skuzila.user posted image ima ineki video o tome na internetu, alivise ne znam pod kojim imenom.user posted image

Pa mi uvijek dobivamo kapi d vitamin. Zasto tablete i kako ih beba uopce popije???user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2605
   RE: proljetne bebe 2016.
3.6.2016 15:11:51   
subby
Ma i ja se cudim, koja glupost. Kao istopi se u malo vode ili izdojenog mlijeka. Svejedno neprakticno i bespotrebno. Trazit cu kapi. To sam dobila recept jos u bolnici, al nisam uopce skuzila dolnisam dosla kuci.

Hvala ma savjetu, nac cu na internetu. Svaki savjet je zlata vrijedan! user posted image

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2606
   RE: proljetne bebe 2016.
3.6.2016 17:43:24   
Snjeguljica_83
Prijavljujem natecens stopala i gleznjeve.....user posted image

E pa ova je trudnoca drugacija i drugacija i drugacija i drugacija od prve................

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2607
   RE: proljetne bebe 2016.
3.6.2016 21:38:45   
hipo
Ajoj Snjeguljice zao mi je radi natecenosti. Moji gleznjevi se napihali nakon carskog, horor bas je bilo neugodno..
Vidim da si mi jos u komadu. Puse tebi i deckicu i velikoj seki Emi.
Ja idem u krpe, sutra ujutro vodimo hipicu u zoloski. Ja nisam bila od osnovne skole, tamo u oroslom stoljecu ahhha

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2608
   RE: proljetne bebe 2016.
3.6.2016 22:27:14   
danery
Subby,polako....a sto kazes dojenje super ide...haha,i moja preurla uzduz i poprijeko par sati dnevno,sake stalno u ustim,da nas netko slusa a ne vidi,rekao bi ovoj nit jest nit pit jadnoj ne daju....tak da si ja stalno kontam da je mozda jadna gladna,a ne prode ni sat,a ona vec gloca i njeeeenjeeeee plac,tipican za glad....
Pogledaj si plac beba video,to ce ti do 3 mjeseca pomoci,ja sam sa starijom muku mucila sto je kada,pa sam uz to skuzila da je tako....al do 3 mjeseca taj se plac izgubi....
Meni je dojenje jos uvijek sf,nikad ne znam ooliko je popila,je li dosta,da joj nudim jos....iako ona pust,podrignem ju,nastavi sisati dok ne pusti opet....i onda vise ne nudim,eventualno malo ad-a u bocici ili svoga izdojenog,najcesce lizne,pljune i amen....i kao sita,a za pol sata krece show....al brate, od cega bi imala 5+ kila sad ako je gladna....bah....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2609
   RE: proljetne bebe 2016.
4.6.2016 9:15:01   
danery
jutro user posted image
mi se naspavali,ja se fino provela na koncertu sinoć,mm dadiljao....
gospica hrče,starija čeka dedu da dođe po nju,ide k mojima na vikend,nisam ni znala da su se dogovarali da bi došli po nju,navečer mi kaže muž da joj spremim stvari,a ja user posted image
no ajd,neka im,dobro da hoće i ona i oni user posted image
pijuckam neku kavu,al nije mi fina,morat ću ponoviti kad tata dođe user posted image
idem se obuć....još se švercam u spavaljki user posted image
uživajte u danu user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2610
   RE: proljetne bebe 2016.
5.6.2016 8:03:58   
noemaa
Jutro, curke!
Mi imali finu noc, bas sam se odmorila. A cini mi se uskoro da cu se i oporavit jer mi je sve lakse hodat.
Evo,mali placka,idemmm..

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2611
   RE: proljetne bebe 2016.
5.6.2016 9:53:16   
as1403
Jutro
I mi smo ok spavali i odmorila sam. Evo maleni doji. Noema jeli vam otpao pupak? Meni je to najstrasnije...arian je isto ok za sada. Beba se pocela vec buditi na duze...
U cetvrtak kada su ga vagali ispada da je u dan dobio 220 guser posted image bilirubin pada i ti je to..suncamo ga kraj prozora..
Kako ste vi ostale? Snjeguljo ima li promjena.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2612
   RE: proljetne bebe 2016.
5.6.2016 12:39:32   
danery
Hello :)
Kod nas laganini,rucak upravo gotov,mala spava,velika dolazi popodne,a ja premorena....kako je gospa sinoc zaspala u pola 9,pomaklq je sisanje skroz,ja svijetlim od 5 ujutro i sad nam je sve nekako zbrda zdola,al ajd....
Bile smo na kavici sa kolegicom s posla,zena odusevljena bebuljkom,al kad joj se na rukama zakmekala,splasnulo veselje,hehehe....
Nadam se da cu iza rucka bar malo zazmiriti jer inace odosmo u bananu i sa mlijekom i sa mirom u kuci....

Uff,pupak,Hani je odrezan,nije se standardno povezao pa susio,nego je radi infuzije moralo biti ...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 2613
   RE: proljetne bebe 2016.
5.6.2016 13:38:04   
subby
Uh vi svi fino spavali u usporedbi s nama.. Doduse jucer je spavao ok, na svakih dva sata papao i mir, a sinoc pravo veselje. Zaspao oko 1, ponovo budan u 3, jeo i periodicno se kenjka, mrda, mece zaspat kako spada. Pa nudi mu jest, mijenjaj pelene, sta moze bit.. U 5 ga malo muz preuzeo, ja podojila, al eto njega opet mu nesto ne pase. Na kraju je od 10 do evo sad bio s muzem jer sam ja osla odspavati, pocela me glava rasturat i zavrtilo mi se cak. Sad cujem report da je bio sav kenjkav, kakio je i prduckao stalno, nije htio nista osim zaspat na muzu. Sad evo jede kod mene. Jedva cekam da pocne sam spavati.

Koliko se treba odmarati stanom od epiziotomije? Ja se subjektivno osjecam ok, ali jucer mi mama bas rekla da strogo odmaram mjesec i pol tj.40 dana..

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2614
   RE: proljetne bebe 2016.
5.6.2016 13:44:14   
Snjeguljica_83
Hello

Ema je bolje, nema temp. Drzala ju je samo u petak. user posted image
Kod mene nema promjene, neka ni ne bude.... Bas bih voljela docekati taj 13...

Danas ne kuham. Uzela sam rucak od mojih.user posted image

Dvije noci za redom sam spavala tako lijepo..........

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2615
   RE: proljetne bebe 2016.
5.6.2016 15:34:46   
danery
Uff,subby,sto duze mozes,odmaraj....nek je i mali rez i par savova,al rana je to....ja sam prelezala skorp 2 puna mjeseca,al to je bas ono,katastrofa....
Kod nas danas neki produzen red dojenja,spava li spava cura....
Negooooo....pocela se okretat na bok,zavrsi na stomaku....veselo bome,fasovali smo....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2616
   RE: proljetne bebe 2016.
5.6.2016 15:42:55   
subby
Ha, odmarat cu onda sto duze. Napreduje mala gospa user posted image ko prava.

Gledam gdje je Snjegulja, vidim da je postala na forum pa pozurila da vidim jel ima novosti user posted image

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2617
   RE: proljetne bebe 2016.
5.6.2016 22:01:42   
noemaa
Nama dan bio ultrakenjkav. Mali nikako spavat, jede svakih sat vremena, smeta ga neki klinac, spava mrvu pa se pocne sav smezurati itd... Kadje ono prvi skok u razvoju, cure? Ne sjecam se,a knjiga mi je kod seke....user posted image

Danas je bila u kratkoj setnji,al mi se mrvu zamantalo pa cu jos izbjegavati. Ma mi bez epizotomije ne moramo toliko odmarat kO cure s epizot.ili?

Subby, meni je s epizot.trebao punih 40dana. A i duze. Nije uzalud i zakonski zabranjeno ic ranije na posao. Odmaraj!!! I zelim ti mirniju noc.


Danery, pomalo zavidim sto vam veca gospa katkad ode na kampiranje kod tvojih.user posted image miiiir u kuci, mogu zamislit!!!!


Snjeguljice,ajd,jos tjedan dana,ma hoces, bude bebac sacekao taj 13.kad ga vec toliko hoces.user posted image


As, sta arian kaze? Uspjevas s obojicom? Ti tm pomaze?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2618
   RE: proljetne bebe 2016.
5.6.2016 22:50:52   
as1403
Vecer evo spavaju oni...
A sta da ti kazem Noema. A je puno vezan za mene. A pomaze mm i moj brat, idu s njim vani, jer ja ne mogu, uvijek pita a mama.. nadam se sljedeci vikend da cemo malo izaci i s bebom...
A uspavam jednog pa drugog i tako..
Bitno mi je da oba odspavaju poslije podne zajedno.. da malo odmorim i ja..
Danery pa H se vec vrti velika cura...
Snjeguljo sada ce 13.6. I rodjendan mom Auser posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2619
   RE: proljetne bebe 2016.
6.6.2016 6:38:12   
Snjeguljica_83


user posted image user posted image

user posted image PROLJETNE BEBEuser posted image


user posted image ivchy81 - 25.4.2016. - stigla Tia 8.4.2016.user posted image

user posted image danery - 2.5.2016. - stigla Hana 13.4.2016.user posted image

user posted image subby - 8.5.2016. - stigao Louis 18.5.2016.user posted image

user posted image Pchelitza - 13.5.2016. - stigla Helena 12.5.2016.user posted image

user posted image noemaa - 16.5.2016. - stigao Jona 19.5.2016.user posted image

user posted image as1403 - 6.6.2016. - stigao Ilan 30.5..2016.user posted image

user posted image Snjeguljica_83 - 13.6.2016.
user posted image



















_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2620
   RE: proljetne bebe 2016.
6.6.2016 9:19:53   
danery
jutro user posted image
ja noćas imala poštedu do 4 ujutro user posted image mala je jučer nešto štrajkala sa sisanjem,zaspala oko pola 11,i do 4 jutros ni šuš ni muš user posted image

joj,noemaa,i meni drago da ju uzmu moji na vikend,al sad je to zaredalo svako malo,pa ne bi htjela da im dojadi...al od volje im,ako hoće... user posted image

as,meni je ovo jako neobično da se toliko mrdulji i vrti,starija je ležala ko klada do skoro 6 mj.,na stomaku biti je bila noćna mora,odmah urlanje....a ova-samo ju okreni.....da ju na skejt montiram,mislim da bi se odvezla koliko vesla rukama i nogama,ovano ju na suhom samo trbuh drži user posted image

ja skuhala kavicu,cura drijema....vrijeme nikakvo,nit pada kiša,nit sunca sja....spava mi se opet,pa mislim da ću u krpice laganini kad otćefim....

ne znam što ću za ručak,još i o tom moram misliti user posted image bah....blaženi vikend user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 2621
   RE: proljetne bebe 2016.
6.6.2016 9:26:36   
danery

IZVORNA PORUKA: noemaa

Nama dan bio ultrakenjkav. Mali nikako spavat, jede svakih sat vremena, smeta ga neki klinac, spava mrvu pa se pocne sav smezurati itd... Kadje ono prvi skok u razvoju, cure? Ne sjecam se,a knjiga mi je kod seke....user posted image




ohohohoooo,jeje user posted image sa tjedan,pa sa 3,pa sa 6,pa sa 3,6 mj.....itd idu skokovi....
mda.....žifčeki zbor i drž' se,nema ti druge....nas je ovaj sa 6 koštao ihaj....sad čekam sa 3 mj.,muko ježeva...
da ne kažem da mi je počela štrajkat sisanje gospa,nešt joj jučer nikako po volji,uvrijeđena smrtno kad joj ponudim...zine,odurla koju borbenu na bradavicu kao kandidat talent-showa na mikrofon i amen....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2622
   RE: proljetne bebe 2016.
6.6.2016 10:28:38   
noemaa
Haha, danery, sve mi se cini da ce tvoja mala gospa biti na mamu, jakog karaktera.user posted image

Moj ajde u redu odspavao noc, klasicno jedno budenje. Sinoc nam opet veliki upao u krevet oko 4 pa smo svi bili ko sardine.user posted image sad mali spava od osam i pol, na terasi u kolicima. Nije htio prvo,pa sam ga mslo provozala po dvoristu, valjda ga kamencici pod kotacima umirili i sad spava ko cok. A i patronazna bi trebala uskoro doci. Da vidimo sto kaze za pupak.

Lijepo nam je vrijeme, plavo nebo,bijeli oblaci, sunce svako toliko...

Snjeguljice,kad ti je pregled? Kako se osjecas?

As, super da ti decki setaju s A, i to puno znaci. A tocno te kuzim, moj N uvijek kad ide van pita ako bihi ja isla.ja mu kszem jos tri dana moram mirovat,tako je dokt.rekao. i ajde, to prihvati pa ode s tatom.

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2623
   RE: proljetne bebe 2016.
6.6.2016 10:36:18   
as1403
Jutro na brzinu...
Bila nam je patronazna. Sada je otisla. Pupak se drzi na niti... lipizirala je malo i kaze da bi mogao sutra pasti... vagala ga je i ima 4070 g, od cetvrtka od kada je izasao iz bolnice je dobio 420 guser posted image
Mi smo ok. Meni se ide u setnjuuser posted image
Mm s A u parkicu, I spava...ja idem rucak spremati...
Snjeguljice kako si ? Kako je E?

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2624
   RE: proljetne bebe 2016.
6.6.2016 11:14:15   
as1403
Noema koji dan je bio kada ste isli u maticni? Kako rade oni znas li? Gledam na netu pon sri pet od 8.30 do 10.30...cetvrtkom ne rade ili? user posted image
Volila bi rijesiti to ovaj tjedan da ne mislim vise na to.. pa u mup. To cemo oko 14 kako si predlozila..

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 2625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pitanje?
пеперутка16

Da li je vaše dete počelo da se razboljeva mnogo više nakon polaska u jaslice?

Da. (53%)

Ne. (47%)


Broj svih glasova: 17

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!