|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 9:00:00   
perlica55
Andy mila moja, od srca vam čestitam
na velikoj curici user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Svim ostalim mamama i bebama, sretno..
Dragim čekalicama, izdržite još malooo ...
Pumbica user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 11:20:42   
mama3.put
Ciao curke Andy se ispunila zelja rodila je potpuno prirodno i sve skupa je trajalo 2 sata izgon 10 minuta a tako velika curica i prelijepa je moram vam reci
Eto drago mi je da je nasa hrabra Andy dozivjela porod onako kako je htjela i da je sve u redu :)
Kako ste mi vi mile moje trudnice jedva cekam i vase novosti i zelim vam sto lakse porode,mamice kako malisani?ljubim vas sve redom puse

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 12:27:55   
kikilina
Andy, mila cestitam ti na prekrasnoj curici i hrabrosti!!! Uzivajte jedna u drugoj! Brz oporavak ti zelim a Rosi sretno i razigrano djetinjstvo!
Evo drage moje ja sam jucer i danas u pogonu...Kiara se budi svakih 5 min, pa krece stenjanje, napinjanje, trazenje cice, i nakon sat i pol-2 zaspe, pa nakon 15 min opet isto....preko noci je bolje malo njenih 3-4 sata spavanja (koliko je prije bilo) sad je sat i pol-2...uhhh jadna moja curica, pati se a ja joj ne mogu pomoc osim da je mazim i nosam! Jel ima koja slicnih problema? Nadam se da ce sto prije proci ta njena prilagodba :(

(Odgovor članu mama3.put)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 12:34:30   
MarijanaC
Andy mila cestitke na veeeelikoj curici. Svaka cast. Cim budem na laptopu dodam ljepoticu na popis. Zelim ti brzi oporavak i povratak kuci pa da cujemo kako je sve proslo. Ljubi ljepoticu puno od svih nas.

Nama je evo malo ludnica zadnjih dana. Uredjivali smo Gabiju igraonicu,krecenje,novi namjestaj i tako... sutra imamo otorinca,12.11 s M-om snimanje kukova u Klaicevoj i tak. Stalno nesto pa sam malo ovdje. Drago mi je da ste mi sve dobro. Kikilina mila neznam sto da ti kazem. Nekoj djeci treba duze a nekoj krace da uhvate ritam. Ali kad uhvati onda cete uzivati.

Mamice daj mi recite jel se koja upustila vec u odnose? Ja se psihicmi i fizicki pripremam na to vec par dana a nekako me strah

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu kikilina)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 12:45:35   
kikilina
Marijana hvala ti draga na podrsci! Moramo to proci skupa, koliko god trajalo!
Mi smo krenuli u akciju prosli tj, dva puta...ali sad kako mi je K takva kakva je, ja je stalno nosam, opet sam prokrvarila, pa opet nis od toga :(

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 14:33:36   
daxy
andydea čestitam ti od user posted image !
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživajte u novom članu obitelji. Brz oporavak ti želim! user posted image

misskitty budem prenijela ovaj tvoj savjet na odbrojavanje.
Ništa ne zvuči čudno kad dugo čekaš user posted image .

ana888,misskity hvala svima lijepim željama. user posted image user posted image user posted image user posted image

pinky drago mi je da se snalazite i slažete. user posted image user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 14:40:03   
Ana888
Andy, draga, čestitam na velikoj curici..dobrodošla Maria Rosa..prekrasno ime! Želim ti brzi oporavak i da što prije idete doma!user posted image
Kikilina, mi imamo istih problema..baš smo fino uhvatili tempo spavanja po noći i prošli tjedan su krenuli grčevi..javljaju nam se svaki dan u isto vrijeme..ujutro i navečer..dajemo joj biogaia kapi..nadam se da će se to uskoro ustabiliti i da nećemo biti oni "sretnici" koji se bore s grčevima do 3.mjeseca. Kako su krenuli grčevi,poremetio se i režim spavanja po noći, tako da imamo istu situaciju kao i vi. user posted image
Danas smo malo izašli na balkon..nadam se da će ovo lijepo vrijeme potrajati još koji dan.
Uh cure, ja ni ne razmišljam o akciji..meni rez nije još sasvim zarastao, a još par dana pa će biti mjesec dana od poroda. user posted image
Sve vas ljube Maša i mama. user posted image

(Odgovor članu kikilina)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 15:36:00   
Pumba
Bok svima!!! user posted image

Nije me bilo par dana jer nisam imala laptop, treci put u 5 mjeseci je bio na popravku... citala sam vas sa tableta ali s njega ne mogu doslovce ni recenicu napisat, jako je los taj tabletov touch i ne snalazim se sa njim... Maloprije mi je muz s posla posao do covjeka koji nam je popravlo laptop i odbacio mi ga doma, nisam mu dala da doceka kraj smjene, hehehhehehe, bas mi je falio... Ne znam sto mu se dogadja, jednostavno se "zamrzne" i crn je ekran, ja ga restartam, upalim, on vrti onu jabuku (Mac je) i onda opet blackout, i tako stalno ponovno. Jednostavno se nije dao upaliti... poludila sam, ista takva dijagnoza mu je bila prije 2 mj, i prije toga.. Taj momak sto mi ga odrzava, cisti i popravlja je svaki put mislio da disk pomalo crkava, ali svaki put se ispostavi da je sve ok, ne znam sto napravi ali malo ga procisti, poveca memoriju, apdejtira neke aplikacije i njemu proradi. Ja se stvarno ne razumijem u te stvari pa nisam pametna reci nista vise od ovoga, znam samo da me ljuti i da vise ne mislim ulagati u njega, ipak mu je 4 god, pa ako opet bude zezao novog kupujemo radije nego da ulazemo u staroga, sad 300 kn za ciscenje, pa 500 kn za neku izmjenu, pa nadogradnja memorije 700 kn, ma grozno... Ali nebitno, bitno da on meni opet radi, i da ga napokon imam u rukama.

Prije svega cestitke od srca ANDY na rodjenju male / velike curice... Neka vam je sretno i blagoslovljeno. Cuvajte se i odmorite, nakon svega ste uistinu zasluzile. Nadam se da sve ide glatko, da nije bilo tako strasno i da cete brzo doma svojoj ekipi user posted image

natich i tebi od srca cestitke na vasoj bebi, malom Zeljku... Zao mi je sto si se namucila tako, i sto si na kraju zavrsila na CR ali najbitnije je da ste ti i mrva dobro, sigurna sam da cette se brzo oporaviti i uzivati doma utroje user posted image POLJUBAC MAMI I BEBI user posted image

Daxy mila moja zao mi je cuti za svo to kljukanje hormonima, i za sve probleme i cudne nalaze user posted image Ali istovremeno drago mi je da ne odustajete, da idete dalje, borite se i hocete svoju malu mrvicu kao sve mi ostale. Neka vam je sretno krajem mjeseca na inseminaciji, pomolit cu se za vas user posted image user posted image

perlica55 user posted image user posted image user posted image user posted image Sve znas, znas da ti zelim isto sto i Daxy, i da navijam za vas od srca. Sjetim vas se svaki put kad skuzim koliko sam sad sretna, ispunjena i kad se zahvaljujem Bogu sto nam je podario najveci poklon od svih. Zelim vam tu istinsku i cistu srecu od koje nema vece na ovom svijetu. Vjeruj mi, pola ovih divnih udaraca moga malisana posvecujem vama, da cim prije osjetite takvu i toliku radost! Strpljivo i doci ce. Volim vas sve curke na odbrojavanju user posted image user posted image

angel@ puno poljubaca saljem Davidu i tebi user posted image user posted image Vec je veliki decko kladim se, gledala sam neke fotke ovdje u vasem albumu na raji samo ne znam koliko su stare, stavi koju novu kad stignes da vas pratim i divim se user posted image

MissKity nadam se da si jos u komadu, bas sam se nasmijala na onaj tvoj post otprije par dana, i to onako od srca hahhahaha user posted image user posted image
Mi cemo jos koji dan valjda biti okruglice, ti si prije mene svakako. Neka ti bude lagano i brzo. A te kontrakcije ili trudovi neka te pripreme sto je bolje moguce za ono sto nas tek ceka. I spremi muza na vrijeme, jadan se uspanicio prije potrebe, hahahahhahaha user posted image Obavjestavaj nas o svemu naravno user posted image

kisica da, da draga moja... leti vrijeme, bas leti.. evo danas punih 37. tjedana, ulazimo u 38. Stvarno kao da smo jucer ugledali onaj nas plus user posted image Nadam se da si ti dobro i tvoja djecica... Javi nam se malo cesce ako stignes. Puno puno puno vas grlim user posted image user posted image user posted image user posted image

Ana888 hvala mila, i ja se sve nekako nadam da se bude okrenuo moj decko i radim neke vjezbe i stojim na sve 4 i lezim na lijevom boku i samo sto ne dubim na glavi, ali ne slusa pa ne slusa, hahahhaha... Mogu onako bas lijepo opipati glavicu viiiiisoko gore, ispod rebara, a udarce jako nisko jos uvijek (nogice).. vidjet cemo jos... Ma sigurna sam da ce mi sve to faliti za koji tjedan kad i moja mrva stigne pa sada nastojim uzivati u svakom udarcu i maziti stomak sto vise user posted image Kako tvoja curica? Jeste se snasli? Uzivajte maksimalno, kazu svi da strasno brzo odrastu ti malisani, dok se ni ne okrenemo user posted image

vucica javi nam se kad stignes sa detaljima, ja racunala mi cemo zadnje ostati a ti nas sve zeznula, haahahhaa user posted image Samo je bitno da je sve u redu. Odmarajte i javite nam se malo detaljnije kad ti beba da mira user posted image

bebac24 pa kako si mi ti draga moja??? user posted image Jos malo pa i tvoja beba stize, jooooooj... nadam se da gurate super i da je sve za sad kako treba biti... vidim i pripreme su u punom toku... neka, neka user posted image Jos uvijek nekad ne mogu vjerovati da smo docekale svoje mrve, ja, ti, Pinky... uffff, jos da nam se pridruze cure sa odbrojavanje i sreci nema kraja user posted image

MarijanaC kod vas je uvijek radno, zivo, veselo, uzurbano user posted image Neka, neka... akcija i samo akcija, ali isto se ti cuvaj i odmaraj koliko mozes. Vjerujem da nije bas jednostavno pohvatati sve konce odjednom, i dvoje djecice je tu, muz... a nije ni tebi bas bajno sve proslo sa CR.. cuvaj se user posted image user posted image

riza puno puno poljubaca tebi i tvom frajeru malom... pa vec mjesec dana iza vas?? Jeli moguce? Covjece, kao da je jucer bilo... user posted image Nadam se da rastete, napredujete, papate i odmarate... Jos maaaalo pa mozemo zakljuciti nase jesenske bebe, uf, napeto je napeto user posted image hahahahahaha user posted image

Pinky drago mi je da se bolje osjecas, da je mrva mala dobro, da raste lijepo i deblja. Kad stignes javi se sa vise detalja, znas da nas sve pomno zanima vezano za Mihaela i mamu user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo mi smo danas usli u 38. tjedan. Dobro sam, guram.. malo teze hodam i nisam aktivna kao prije 15-ak dana, valjda je i umor i trbuh i tezina ucinila svoje, ali ne dam se. Svaki dan je neko ciscenje i spremanje po kuci, da, da... uhvatila je i mene groznica i manija ciscenja o kojoj ste mi govorile user posted image U petak cemo na pregled u bolnicu (znaci preksutra) da vidimo ima li naznaka da se okrenuo nas malisan.. vidjet cemo tezinu i popricati o opcijama ako je zadak jos uvijek u pitanju (a jest, jer osjecam glavicu gore).. Svakako nek mi stoji u srijeda (12.11.) kao sljedeci datum za pregled, ali ovaj je uletio prije... u srijedu idem kod svoje G, valjda zadnji put, pretpostavljam da ce nam dati uputnicu i to je to... onda cemo vjerojatno samo po potrebi otic jos koji put u bolnicu... Evo danas planiram staviti sve u torbu, kupili smo i zadnje potrebne stvari, pa pakovanje je veceras na rasporedu. Muz mi dosta pomaze, stvarno je divan, i po kuci i ne da mi da se umaram i pazi me, i stedi na sve moguce nacine. Hvala Bogu sto je tako super, bas sam sretnica user posted image

Eto ga, to je to, ja mislim... tu sam, pratimo se, i drago mi je da ste jos aktivne i na okupu unatoc obvezama i brigama oko bebica... Jos nas tri junakinje i mozemo zakljuciti sa jesenskim bebicama 2014. Jao, koje radosti nas tek cekaju, Bozic, praznici, posjete, zubici, gugutanje, nadohrana... radujem se da cemo ovdje moci izmjenjivati iskustva i svakodnevne brige i radosti. Budite mi i dalje tako divne, pametne, hrabre, vesele i superjunakinje-mame user posted image user posted image user posted image

Ljubi vas vasa PUMBA user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Ana888)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 15:46:27   
angel@
Draga Pumba šaljem ti punooo zagrljaja,pratim i ja tebe i stalno virim da vidim jesi li još 2u1....user posted image user posted image user posted image slike su malo starije,ali čim muž prebaci slike na kompjuter iz svog mobitela da vidiš kako je David narastao za 2 dana mu je punih 17 mjeseci.... pravi mali dječak.... igračka .... nadam se da će se bebica tvoja okrenuti jer i moj David je bio na zadak i okrenuo se..... tako da se nadam da će i tvoja bebica napraviti isto.... javi šta je bilo na pregledu.... obavezno user posted image user posted image

_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

(Odgovor članu Pumba)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 15:50:05   
angel@
Pumba poslala sam ti pp pa mi samo javi jesi li je primila.... user posted image

_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 19:39:16   
vucica
Drage moje ostala sam cam duzna ispricati kako se nabrzinu kod nas situacija promjenila za 180 stupnjeva, uglavnom u subotu navecer su me uhvatili jaki bolovi u gornjem dijelu trbuha, znala sam da to nisu trudovi ali satima me je boljelo i to sve jace , par puta sam i povracala i onda oko 3 u noci budim muza da me vozi na hitnu jer sam vec bila jako zabrinuta sta se dogadja, i dodjemo na hitnu kad ono moj tlak jako visok a krvna slika katastrofa, odluce me zadrzati u bolnici, a u nedjelju ujutro me stavljaju na ctg koji prikazuje male truduce i svaka dva sata rade krvnu sliku. Citav dan su me drzali bez vode i hrane a nitko mi nije rekao sto se dogadja, ja uopce nisam znala da cu tu noc roditi

Oko 16h napokon dolazi doktor i objasnjava mi da je za mene najbolje da idemo na inducirani porod jer mi je posteljica prezrela i pocela je stetiti mom tijelu a s druge strane da je bebi dovoljno zreo za porod.. Ne moram cam pisati koji mi je to sok bio, nisam uopce mislila da cu ostati u bolnici a kamoli roditi, doma jos sto stvari sam trebala pripremiti itd.. Ali nije bilo druge i krenuli smo s porodom, dobila sam gel pa drip i imala sam strasne trudove do 2 ujutro a onda se bebi poceo spustati i otvorila sam se i u 2 i 40 rodila ali jedva jedvice, izgon mi je bio jako bolan, nisam vise imala snage za tiskanje posto nisam od subote jela ni pila a ni spavala i vec sam mislila da cu na kraju zavrsiti na carskom, ali nekako sam uspjela mada su me jako rezali ali kad sam primila Frana stvarno mi vise nista nije bilo bitno..

Na porodu sam izgubila jako puno krvi tako da sam ujutro kolabirala i zavrsila na transfuziji, posto nisam bila u stanju biti sa bebom od pocetka hranili su ga na bocicu tako da mi nije htio sisati ali sve ove dane u bolnici jako sam se trudila i konacno mi je prosisao i sada je sve u redu po tom pitanju samo se nadam da mu je dovoljno, dosta brzo mi zaspi na sisi i tesko ga probuditi pa je vec za sat vremena suo progam koliko je gladan. Po danu jako lijepo spava a po noci se mucimo svi redom

Uglavnom sada smo dobro i ja i on, mene jako boli rez dolje, ali sve je to manje vazno.. Tata nam puno pomaze u svemu i uzivamo svi troje a sve traume s poroda cu nadam se zaboraviti kroz neko vrijeme

Cure koje jos cekate drzite se i vjerujte mi na rijec da se sve da izdrzati i da zapravo sve to brzo prodje a sreca i veselje koje nam daju ta mala bica je neopisiva rijecima i stvarno vrijedi sve ovo proci

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 19:42:58   
MissKitty
Ana hahaha ja cu morati svoga snimati da imam za uspomenu. A ako bude smijesno onda ide na youtube user posted image

Bebac24 ovdje imas zanimljiv clanak za stvari za zimsku bebu pa ti mozda bude bio od koristi user posted image Ima jako dobrih savjeta :) http://www.roda.hr/article/read/stvari-potrebne-za-zimsku-bebu-iskustvo-mame-jasne

Riza hvala na lijepim zeljama!user posted image

Andy cestitam na prekrasnoj curici!user posted image user posted image user posted image

Pinky bas mi je drago da uzivas sa svojim bebacem user posted image A kada muz ode na posao onda cemo ti mi pomagati (mentalno) ovako na rajiuser posted image

Angl@ Naravno da je bolje roditi prirodno ali ja sam to napisala jer sam imala puno problema a i imam ih jos kroz cijelu trudnocu pa sam to napisala u nekoj ljutnji, nisam naravno na bebu ljuta, nego na to sto sam stalno bbolesna pa me stalno kljukaju s nekim antibioticima, ko pokusni kunic sam od POCETKA trudnoce. Zao mi je sto sve to i bebi sve to ide sto pijem te otrove...

Mama3.put mi smo jos u komadu, sada samo cekam kad ce curica odlucit vanka user posted image
Kako je tvoja mala princezica?user posted image user posted image

Pumba hahahaha bas mi je drago da sam te nasmijalauser posted image user posted image
Da ja i ti zadnjeuser posted image nama je najgore, ja samo citam kako se svi maze s bebicama a moja jos u busi... Al mazim i ja svoju preko buse!user posted image user posted image
Ja cu samo radi svoga muza morat glumiti da me ne boli da se jadnik sav ne isprepada user posted image Ko fol nista me ne boli sve je u reduuser posted image
Drzim fige da se deckic okrenuo!!

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 21:16:25   
MissKitty
Vucice zao mi je sto si sve to morala proci, stvarno si se napatila...user posted image user posted image Zelim ti sto brzi i sto laksi oporavak jer si ga stvarno zasluzila!! Drago mi je da ti s Franom ide dobro u sisanjuuser posted image
Fran ima uper hrabru i jaku mamu!!user posted image

(Odgovor članu MissKitty)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
6.11.2014 10:21:23   
keyt
Curke oprostite što sam se malo umiješala, ali zaista moram pitati Vučicu koliko joj je visok bio tlak? Naime, ako je tlak bio doista jako visoko čudi me da je nisu odmah poslali na carski, a očito im je to bila opcija jer joj nisu dali jesti i piti cijeli dan. Ovo je usput i odgovor nekome od vas čija je doktorica tumačila opasnost od carskoga reza. Pa nitko neće raditi carski rez ako u datom momentu on nije bolja i prije svega sigurnija opcija od prirodnog poroda. Primjer Vučice je najbolji dokaz da liječnici carskom rezu pribjegavaju vrlo oprezno, po mom mišljenju i previše oprezno.

Čestitam vam svima na bebicama user posted image

(Odgovor članu MissKitty)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
6.11.2014 19:10:44   
raffica
Drage moje citam vas,ali i dalje sam na mobu i nikako pisat jer jednostavno nemam volje preko moba..

Prvo cestitam svim novim mamama,zelim vam svu sricu, a bebicama lipo djetinjtvo!!

Andy drago mi je da si rodila onako kako si i htjela. Bravo!!

Pinky super za napredak.

Ja nazalost nakon mirnog bebaca, koji bi spavao i po cetiri sata,a nocu se budio samo dva puta,sad se borim sa nervoznim bebacom koji se stalno napreze, iako puno ne place, gotovo nikako miskim da su krenuli grcici...sad mi stalno visi na cici,to ga jedino smiri, soava po sat vremena i onda se budi i krene rapsodija..znaci nema plakanja,ali ispusta zvukove kao da se ljuti,ne znam drukcije opisat..
Stolica mu je normalna, naoredovao je ocito,sto ce mi nadam se sutra na pregledu potvrdit pedijatrica, ali mi jako cesto bljucka..jutros cak u mlazu veliku kolicinu i zabrinuta sam..

_____________________________

18.10.2014. očekujem svoju prvu mrvicu <3

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
6.11.2014 20:25:42   
natich
Andy još jednom primi čestitke na curki i na hrabrosti.
Vučice,bome si se namučila....ali ništa više ne boli kada ugledaš svog anđela.... Zar ne?
Evo da vam javim,mi smo jučer došli doma.
Preživjeli smo prvu noć user posted image klopao mi je u ponoć,pa u 3,6 i na kraju smo se svi skupa zbudili u 9 user posted image neću ga previše hvalit da se nebi pokvario ;) curke skroz sam zaljubljena u njega <3

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
6.11.2014 22:40:22   
MarijanaC
user posted image

user posted image mama3.put - 21.09. user posted image - Marla 09.09.2014. (2850gr/47cm)
user posted image Riza - 27.09. user posted image - Viktor 04.10.2014. (3950gr/52cm)
user posted image MarijanaC - 05.10. user posted image - Matej 27.09.2014. (4660gr/52cm)
user posted image kikilina - 06.10. user posted image - Kiara 07.10.2014. (3550gr/50cm)
user posted image Briciola - 06.10. user posted image - Lorenzo 26.09.2014. (3400gr/50cm)
user posted image vodenjak123 - 06.10. user posted image - Viktorija 03.10.2014. (3500gr/50cm)
user posted image roccoko - 07.10. user posted image - Dora 06.10.2014. (3950gr/54cm)
user posted image Ana888 - 08.10. user posted image - Maša 11.10.2014. (3160gr/50cm)
user posted image PinkyFunkyBirdy - 09.10.user posted image - Mihael 17.10.2014. (4430gr/54cm)
user posted image vgaspic - 14.10.user posted image - Jan 14.10.2014. (4000gr/55cm)
user posted image baby20 - 16.10 user posted image -Lea 12.10.2014. (3450gr/50cm)
user posted image raffica - 18.10. user posted image - Bartul 08.10.2014. (3150gr/49 cm)
user posted image majalesa - 19.10. user posted image - user posted image 10.10.2014.
user posted image natich - 27.10. user posted image - Željko 31.10.2014. (3700gr/51cm)
user posted image Dacana - 02.11. user posted image - Vida 23.10.2014. (3350gr/49cm)
user posted image andydea - 04.11. user posted image - Maria Rosa 04.11.2014. (4460gr754cm)
user posted image zebra1 - 13.11. user posted image
user posted image vucica - 16.11. user posted image - Fran 27.10.2014. (3050gr/48cm)
user posted image MissKitty - 20.11. user posted image
user posted image Pumba - 26.11. user posted image


_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
6.11.2014 23:00:52   
MarijanaC
Andy draga od srca ti još jednom čestitke na velikoj curi. Pa to je cura i pol. I velika i teška. Neka je samo. user posted image Jako mi je drago da ti se ostvarila želja i da je sve išlo po planu, i da su tjedni iščekivanja napokon završili. Jedva čekam da nam se vratiš i da nam kažeš dojmove, kako funkcionira tandem, da li Di dijeli cicu s sekom user posted image Puse velike od mojih dečkiju i mene.

natich neka samo tako ostane. Tako je moj G. I onda je izbacio papanje u 3 i spavao od 12-6. user posted image Ooooo da, zaljubimo se svaki puta iznova. Mene je moj M danas tako oduševio. Veoma je vesela beba i stalno se smješka ali danas je bilo baš posebno. Ulazim ja u boravak, on kod muža na rukama i počnem pričati i on se uozbilji i počne tražiti i napokon me vidi i susretnu nam se pogledi i on osmjeh od uha do uha. Veli muž mala mrcina, točno prepozna mamu. user posted image

raffice žao mi je zbog grčeva, na žalost ponekad koliko god da mi pazimo na prehranu i uz sve probiotike ovoga svijeta nekim klincima nema pomoči. Na žalost, ni doktroi neznaju zašto je to tako. Vjerujem da je jako bolno gledati ga kako se muči. Ako mu je cika spas, daj mu ju. Možda i bude malo naporno ali najbitnije je trenutno da se njemu pomogne prevladati to. Što se tiće bljuckanja to je normalno, na žalost ponekad i da izbace veliku količinu koja se ponekad čini kao cijeli obrok user posted image user posted image . To nije ništa zabrinjavajuće osim ako se ne događa nakon svakog obroka. U pravilu je prevelika količina zraka kriva za to koju progutaju i kako je njima još taj des-a dosta slab (mišić koji zatvara ulaz u želudac) i ponekad se ne stigne zatvoriti pa hrana izleti van. Kad se to događa često i nakon svakog obroka onda je to zabrinjavajuće jer je moguće da beba ima refluks. Sutra će te doktorica na kontroli pitati jel beba bljucka i u kojoj količini, i slobodno joj napomeneš i to i da je bilo jednom pa će ti ona reći isto što i ja user posted image

keyt ja prošla 2 carska, i vjeruj mi poneka pomislim da bi mi bilo lakše da sam išla prirodno. Ali kako na žalost prirodno nisam probala ne znam što je gore iako svi koji su prošli oboje kažu da je cr gori zbog samog oporavka. Kad se sjetim 24h ležanja i bolova ... uf uf

vucice uh zaista nije bio porod ko iz knjiga. user posted image za mamu hrabricu. Svaka čast ženo. Ti češ se svog poroda sjećati. Ali dobro je u svemu tome što se isplatilo, zar ne user posted image

Pumba mila ti si misilia do kraja biti u 6toj brzini? hh Samo ti polako, uspori. Pripremila si sve i sad samo čekaj da bebi dođe. Spavaj, skupi snagu jer tko zna kakva će bebica biti. Želim ti da što prije prolete ovi dani, da imaš što brži porod pa koji god on bio i da ti i tvoja bebica uskroo uživate user posted image user posted image user posted image user posted image

Anaa888 evo ja se jučer ohrabrila, ne sjećam se da me je prvi put toliko boljelo. Ali svaka čast mm na hrabrosti i strpljenju. Zaista je jako pazio i išlo je jako jako jako sporo. Lubrikant nam je pomogao malo. Falilo mi je zaista nježnosti i maženja toliko prisnog s mm. Ipak je prošlo jaaaako dugo od tada. Mazimo se mi i ljubimo i ovako, ali ovo je ipak nešto više user posted image user posted image

daxy ja noćas sanjala da sređujem listu trudnica i da upisujem tvoj nick i termin. Možda je to dobar znak. Ili samo znak da previše vremena provodim na forumu user posted image


Svim mamama i bebama puuuuno pusa i pozdrava, posebno Dori kojoj je danas mjesec dana,i da odmah Kiari čestitam mjesec dana koje navršava sutra. Velike curke već. a Viktoru i Viktoriji čestitam s par dana zakašnjenja. Puseeee


_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
7.11.2014 13:23:02   
kikilina
Pozdrav drage moje! Ja sam isto s moba pa cu nabrzaka!
Mi smo danas bile na kontroli, 53 cm i 4225g ( sto znaci da je narasla 3 cm i dobila 1 kg)! Doktorica je jako zadovoljna, sve je ok. Idemo opet za mj dana, a dobili smo i uputnicu za kukice, pa cemo to obavit nakon 2.mj, tamo negdje prije Bozica! Jedva cekam rijesit se sirokog povijanja! Dobili smo i vitaminceke, pa sutra pocinjemo pit...a za grcice je rekla da Biogaia je dobra, ali da sadrzi i sedative, pa se zato djeca umire, da je bolje davat caj od komoraca, onako zlicicu -dvije negdje izmedju obroka, tako da cu prestat s kapima...iovako joj nije bas nesto pomoglo, a pijemo ih 3 tj...
Raffice tako i Kiara, al dok dobivaju na tezibi super je i nije zabrinjavajuce. U biti oni se tako nacicavaju i sve im je to visak pa izbacuju :)
Do tipkanja drage moje! Uzivajte, mazite se i pazite! Puse vam saljemo Kiara i ja


< Poruku je uredio kikilina -- 7.11.2014 13:27:42 >

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
7.11.2014 13:29:16   
kikilina
Marijana hvala na cestitkama! Brzo je proletilo!! :)

(Odgovor članu kikilina)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
7.11.2014 14:14:36   
angel@
MarijanaC znam da je naša Andy rodila veliku bebicu,ali nije baš toliko veliku user posted image kraj njezinog imena na spisku stoji 4,460g i 754cmuser posted image user posted image

Kikilina čestitke na dobivenom 1kg bitno da je bebica zdrava pusa velika Kiari....user posted image


Pumba draga jesi još 2u1?user posted image


Pusa velika svim bebicama i mamama....user posted image

MissKitty user posted image user posted image user posted image user posted image
Pinky pusa velika za Mihaela i tebe naravno....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

(Odgovor članu kikilina)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
7.11.2014 15:25:17   
MarijanaC
Hahaha angela nije mi prihvatilo shift ocito pa je ostala 7 umjesto /

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
7.11.2014 15:50:27   
keyt
Marijanac, i ja sam rodila na carski, posljedice ni blizu onome kako su me bili plašili. Mislim, rez naravno u početku boli, ali nekako kad zamislim rez u međunožju i kad se sjetim svojih dolje šivanih prija kojima su suze tekle i pekle dok su piškile, a osobito k... A prva 24 sata divota, olakšanje nakon indukcije, olakšanje jer nakon devet mjeseci nije mi bila sila na wc svako malo (zbog katetera), s užitkom sam ležala na leđima, spavala i odmarala, ništa me nije boljelo nego tek nakon 24 sata kod ustajanja iz kreveta što je prošlo za cca 10-ak dana. Oko mene su većinom takva iskustva s carskim, a ima ih puno, od šogorica do prijateljica.
Mislim, da me pogrešno ne shvatiš, samo sam u prethodnom postu naglasila da će liječnici uvijek odabrati bolju i sigurniju opciju za mamu i bebu i da ne pribjegavaju carskom rezu ako on nije neophodan, a i doista me zanima koliki je Vučici bio tlak. Žao mi je što si nakon carskih imala težak oporavak, ali nekako mi nije ok. plašiti druge nečim na temelju vlastita lošeg iskustva. Možda ja s druge strane na temelju svoga dobrog iskustva dajem nekome lažnu predodžbu da je oporavak nakon carskog lagan, ali mislim da je opet bolje uvjeriti nekoga da će biti sve 5 nego obrnuto user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
7.11.2014 19:50:06   
andydea
Drage moje mame..evo da se javim na brzinu..
Prije svega hvala vam na cestitkama..
I same znate da sam se dugo borila sa bolovima i trudovima ..oko 3 tj. - sad mi je i jasno zasto..haha..
Uglavnom termin i pregled bio je 4.11.- dosla sam na kontrolu i bila otvorena 5 cm
Noc prije sam imala isto jake trudove..no nisam obracala paznju jer mi je tako bilo tjednima..
Ali eto ja se lijepo otvorila..ctg zabiljezio i trudove..i oni rekli mislim da je je bolje da ostanem jer cu roditi..
I tako sam ipak ostala..umedjuvremenu trudovi sve jaci i vodenjak mi pukao na pol...tako je sve pocelo..i kad su vidjeli da se i dalje mucim..probusili ga do kraja..U tom trenutku..sve je exspresno krenulo i moj muz je jedva stigao do boxa ..rodila sam u par stiska..Bilo je jako bolno ali brzo..Nisam sivana..
Curka nas je stvarno sve sokirala ..haha ..mala gigantica od 4 460 g., 54 cm..Nadmasila je sve rekorde u familiji..
Predivan porod ..predivno iskustvo..bez ljekova..dripa..ma sve kako sam zamisljala i zeljela..
U rodilistu isto tako sve pohvale..uvazili su sve moje zelje..Imala sam veganski menu..nisu je odvajali od mene..samo na vaganje..Nisu je cjepili ni kupali...i jos sam potpisala da idemo drugi dan doma..
Braco ju ne prestaje dirati..naravno da doji kad i ona..Sise ce mi eksplodirati..
Jako je brizan i dobar..jedino je zakurio preko noci pa smo sad malo u brizi..
Curke su jako vesele i ne prestaju ju gledati..
A Maria Rosa je tako dobra beba..samo sisa kaki i spava..
Svima saljemo velike puse..javim se koliko mogu..ljubite bebice..
Miss..pumba mislim na vas..jos malo

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
7.11.2014 20:23:34   
MarijanaC
Keyt upravo suprotno ja od pocetka pricam da cr nije strasan koliko pricaju. I ako se vratis na forum dok smo jos sve trudne bile vidjet ces da sam napisala da nije tako strasno kakvim ga predstavljaju i znam tocno da me jedna mama pitala da zasto joj nisam rekla da nije bas tako bajno. Ja sam se s prvim nakon 10 dana setala kilometar i pol. A s ovim sam imala komplikacije ali svjedno nakon 2tj sam se vratila na staro. Ponekad boli da,i nije isto ali nije strasni kako kazu. Ali s druge strane lagala bih kad bih rekla da me nije boljelo toliko da sam htjela plakati od kihanja do pisanja. Ne plasim nikoga,samo sam iskrena kao sto volim kad su sve iskrene oko poroda. I naravno da mi je zao sto njsam iskusila prirodni porod. Ne kazem da ne laksi ali koja zena ne bih htjela roditi prirodno? Naravno nikad na ustrb svog djeteta ali s razlogom se zove prirodno. Mislim da je kod nas doslo do nesporazuma u komunikaciji. Ja nikad nisam rekla da je strasno i da ga se treba bojati.

Andy hrabrice nasa user posted image . Malena je sce samo ne malena!!! Drago mi je da braco nesebicno dijeli ciku koja je do sad bila samo njegova. Pametni mali Di! Ti si vec doma i punom parom oko svoje djecice! Svaka cast. Mama za 10 a ne za 5 user posted image Jako mi je drago da je islo sve po planu i da su postovali sve zelje. Puse saljemo

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!