|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
7.11.2014 21:04:06   
tintin
Andy draga jako sam sretna zbog tebe jer je sve proslo onako kako si zeljela, sad lipo uzivaj u svojoj bebici i saljemo vam nas dvi veliki zagrljaj.
Pumba mislim na tebe i jako se veselim zbog tebe, jos malo pa ces ugledati svoje zlato,uzivaj draga i zelim ti brz i lagan porod, i da bude carski nema veze, i sama sam ga prosla, i viruj mi nije strasno, sve brzo prodje i najbitnije je da s bebom bude sve u redu, ja sam to tako gledala iako mi je bio hitan carski i nisam se ni najmanje nadala da cu zavrsit tako ali samo mi je bilo bitno da mi s njom bude sve u redu, mi zene cemo sve izdrzati., pusa velika.

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
8.11.2014 21:09:45   
vucica
Hej drage moje, zadnjih dana nas muci trbuscic pa ne spavamo bas najbolje, jako mi je tesko gledati ga kako se pati a neznam kako mu pomoci.. Mame jel vase bebe podrignu nakon svakog podoja, moj mali nikako da podrigne ili bljucne pa se onda samo muci bogec :-(

Marijana kada ste vi poceli preventivno davati biogiaja kapi, znam da si bila napisala ali da ne trazim sada taj post..

Ostale mamice kako ste vi i vase struce? A nase okruglice koje jos odbrojavaju?

Sto se tice tlaka, kada sam dosla u hitnu bio mi je 170/110 kasnije se malo spustio a dobila sam i neke tablete za snizavanje, tocno je da mi nisu dali jesti ni piti zbog moguceg carskog, a sad i cemu je ovisilo dal cu na inducirani ili carski neznam, meni je drago da sam ipak rodila vaginalno ali nebi se nista bunila da sam morala na carski, bitno mi je bilo samo da je s bebijem sve ok

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
8.11.2014 21:23:45   
vucica
Roccoko kako sada tvoj rez, ako se ne varam ti si bila rekla da te jako boli rez i da imas male hematome, tako je i meni, jedva sjedim i bas me brine kada ce to zacijeliti :-/

(Odgovor članu vucica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
9.11.2014 8:34:50   
Lotte
Moram se malo ubaciti! Draga Andy čestitam ti na tvojoj velikoj curici i ogromnoj hrabrosti! Drago mi je čuti da je sve prošlo tako brzo i glatko (znam da boljeti mora, ali je bitno da bar kratko traje) ! I sama se nadam sličnom porodu jer je i moj četvrti malac dosta velik, pa mi je tvoj porod utjeha!

Čestitam i svim ostalim mamama jesenkama na njihovim bebama!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu vucica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
9.11.2014 15:42:17   
MarijanaC
Vucice cim smo dosli iz bolnice pocela sam mu davati. 5 kapi na tašte svako jutro.

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
9.11.2014 22:48:34   
roccoko
ćao mamice i još par trudnica, evo da se napokon malo javim!user posted image

Čestitam novim mamicama nek uživaju sa svojim bebicama!
Mi smo bili prije tri dana na pregledu dobili smo 1100g i narasli 3cm, kaže pedijatrica da je ko mali zmaj!user posted image user posted image user posted image
Vidim da su i u vas počeli grčići, ja joj dajem biogaia neznam koliko pomaže to a ne palče baš puno više se ko nateže i stenje a posebno ako ne podrigne to je muči!
Po noći se probudi jednom dva puta i koko je dojim ležeči tako i zaspe pa je ne podižem da podrigne jer se tako probudi pa neće zaspat; kako vi po tom pitanju!?

Vučice baš mi je žao što ti je bio težak porod, ja sam rez od epi. kako mi je rekla patronažna mazala rivanolom i sprejala octeniseptom i napokon se oporavila, jer stvarno mi je bio užasno bolan i natečen! Nadam se da će ti brzo proći da se posve posvetiš bebi i uživaš!

Uživajte u bebačima jer ja sigurno jesam u mojoj princezi koja je stvarno beba za poželiti!user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
10.11.2014 15:30:55   
mama3.put
Pozdrav drage moje trudnice i mame kako ste,kako bebice a vi okruglice?jos malo pa ce i vama doci vase mrve
Mi smo jucer navrsile 2 mjeseca i proletjelo mi je jos ne vjerujem kako brzo rastu
Kod nas je sve pomalo sjelo na svoje mjesto dojimo i dalje na zahtjev ali su pravilniji razmaci,spava cijelu noc u komadu tj od 12 do 6 nekada i duze pa sisa i nastavi dalje spavati s nama u krevetu
Sve vise je aktivna,smije se svima voli da joj pricamo i pjevamo a ona odgovara svojim glasanjem i dirokim osmijehom,prevrce se,na trbuhu se lijepo i cvrsto drzi dosta dugo.I dalje najvise voli nosanje a sve je teza ali nema veze,prekosutra kontrola i vaganje bas me zanima koliko je napredovala :)
Pozdravi svima,puse princezama i princevima
Trudnice mislim na vas sretno puse

(Odgovor članu roccoko)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
10.11.2014 15:53:05   
vucica
Roccoko joj tako i mi imamo problema sa podrigivanjem, najcesce zaspi dok cica pa ne podrigne i onda ga to muci, a i dok je budan ne podriguje mi bas, neznsm mozda ga ne drzim dobro :-(

Mama3put pa vec je dva mjeseca proslo, ajme kako vrijeme leti, ko da si nam neki dan otvorila listu s bebicama :-) bas mi je drago sto tako dobro napredujute samo tako i nastavite!

Ostale mamice sta ima kod vas, jesu bebice dobro?
Pusa svima!

(Odgovor članu mama3.put)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
10.11.2014 20:47:16   
Pumba
Pozz svima! user posted image

Hvala vam sto mislite i na nas trudnice user posted image user posted image Nema nas jos puno, ja i MissKitty od ovih aktivnijih ovdje na raji user posted image Uf valjda budu brzo i nase male struce, da znate da sam ljubomorna na sve te vase price, i na mazenja, i na uzivanja sa vasim bebicama... brzemo budemo i nas dvije valjda, jedva cekam vise. Lupka me moj frajer svaki dan, aktivan je, kazu da se bebica pri kraju umiri ali kod mene mi se cini obrnuto, sve su jaci i cesci udarci user posted image

U srijedu, tj preksutra idemo kod moje G po uputnicu i onda cekam da krene... voljela bi da malo prije bude ako vec mora biti zadak (da nije prevelik moj frajer) ali u svakom slucaju cekamo da on odluci tajming user posted image

Sve vas ljubimo po redu, da ne nabrajam sad pa koga zaboravim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uzivajte sa svojom djecicom user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu vucica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
11.11.2014 9:30:08   
kikilina
Pozdrav drage moje trudnice i mamice!!
Mi smo jucer imale ludnicu, jaki grcevi, nespavanje (u cijelom danu je spvala svega 3 sata...od 7-22:30), ali nam je noc super prespavala od 22:30-1:30, 2-6! I sad opet spava od 7, opet su je prije pola sata probudili grcevi pa sam je skinula okrenula na trbuscic i odmah je zaspala!
Roccoko i Vucice i mi se mucimo s podrigivanjem, koji put pokrigne cim je dignemo, koji put je nosimo po pola sata pa nis, a kad mi zaspe ne budi mi je se jer slabo spava pa je probudim...nadam se da ce se crijevca sto prije ustalit i razradit kako treba pa da ce mirno spavat...
Puseeee svima od nas dvijeuser posted image

(Odgovor članu Pumba)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
11.11.2014 15:44:31   
MarijanaC
Ej drage moje evo i mene malko. Ja malko bolujem zadnjih dana pa sam više u krevetu a s moba mi se neda tipkati, već samo pročitam što ima novoga. user posted image Malo ste mi utihnule pod zadnje??

MissKitty tebi je još 9 dana preostalo dok ugledaš svoj smotuljak. Kako se osjećaš? Jesu pripreme završile? Jesi ti psihički i fizički spremna na upoznavanje svoje ribice?

Pumba mila još 2tj. Jel se taj tvoj harambaša okrenuo na glavicu ili još uvijek lijepo sjedi na maminom kanalu? hh. Što su doktori odlučili? Jel idete prirodno ili na CR? user posted image Kako si nam ti? Jesi napokon usporila ili si i dalje u punom pogonu?

Andydea mila jel ti uživaš negdje u svome carstvu? Kako napredujete? Kako naša velika ljepotica? Posebne puse nesebničnom braci Di-u na djeljenju cike sa sekicom. Pravi veliki brat. user posted image user posted image

mama3put čestitke na punih 2mj! Wow kako vrijeme samo leti. I kod nas je super nosati se. A iste muke po težini dijelimo. On je već prešišao 6kg i nekad mi se ruke brzo umore pa smo uveli nasu boba maramu onda se nosamo i grlimo i mazimo user posted image . Drago mi je da sve sjeda na svoje mjesto i da hvatate ritam polako.

roccoko super da si bolje, i da rez ne boli više. Mog ne muče toliko grčići koliko zrak, Kad se isprdi odmah mu je lakše ali to previjanje zna trajati i po pola sata pa nam je doktor rekao da uvedemo sabsimplex kapi. pa smo ih naručili jer ih u ljekarni našoj nisu imali user posted image user posted image One navodno pomognu bebama izbaciti taj zrak a smiju se davati skupa s biogaiom, javim kako je prošlo i jel pale.

Što se tiće nas, osim što sam ja zakurila i kašljem ko idiot je sve ok. M savršeno napreduje, noćno spavanje je sve duže u komadu, moje cice se navikle na to. Jako puno jede što vidim po cicama jer se jako napune između hranjenja a on smaže oba dvije dok si rekao keks user posted image user posted image i poslije tak lijepo spava. Kako i nebi od toliko mlijeka. Najsmješnije mi je kako mu buša jako naraste kada se napapa. Presmiješan je user posted image
G mi je bio kod otorinca i rekli su nam da su mu mandule na stupnju 3+ od moguća 4, da su se potpuno spojile sve 3 i da njegov nosič uopće nema funkcije i zato tako jako hrče i ima podočnjake i priča nazalno pa su nas naručili na operaciju u trećem mjesecu čim on navrši 3god. Užasno me strah ali znam da je to za njega najbolje. user posted image user posted image Jedino što ne može tata s njim u bolnicu jer kao primaju samo mame, jer nemogu biti tata i mama u sobi jer bi moglo biti neugodno tako da sam ljuta. M će tada imati 5 i pol mjeseci i potrebna sam mu a nema šanse da G ide sam u bolnicu. Pa je mm rekao ili da će mi donositi M-a na cicanje ili ću se ja izdajati i prosljeđivati mu mlijeko ili će on ako se može zakupiti cijelu sobu i umjesto 400kn dati 800kn pa da bude sam u sobi. Jer obojici sam potrebna ,,, i kako sad izabrati s kojim ići. Znam da M-u neče biti ništa ni da je 2dana na flašici ili čak i dohrani ali mi je žao. Tako i onako smo samo 2 i pol dana u bolnici, jedan dan ga primaju i obavljaju pretrage, drugi dan ga operiraju i taj dan sam isključivo njegova a treći dan idemo doma. Luda sam i razbijam glavu a to je onako za 4mj. Uffff e kad ti to dođe tako. Najradije bi uzela obojicu sa sobom.

M ide sutra u Klaičevu na uzv kukova a 30.11 smo naručeni kod kirurga za ovaj njegov testis. I to smo vukli veze da nas prime i primit će nas na nedjelju kad nije gužva. Ehhh naše zdravstvo. Srrećom da nije ništa hitno jer ovo čekanje izludi čovjeka.

To vam je to za sad od mene. Mamice moje javljajte se, kako napredujete, kako bebice rastu, jeste uhvatili ritam....

Evo za kraj slikica mojih dečkiju. M prati pogledom G-ja kamo god da se G pomakne, onda ujutro prije vrtića se pomaze i popričaju. Puse svima

http://instagram.com/p/vQViX5Eqe6/?modal=true



_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu kikilina)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
11.11.2014 15:45:41   
MarijanaC
user posted image

user posted image mama3.put - 21.09. user posted image - Marla 09.09.2014. (2850gr/47cm)
user posted image Riza - 27.09. user posted image - Viktor 04.10.2014. (3950gr/52cm)
user posted image MarijanaC - 05.10. user posted image - Matej 27.09.2014. (4660gr/52cm)
user posted image kikilina - 06.10. user posted image - Kiara 07.10.2014. (3550gr/50cm)
user posted image Briciola - 06.10. user posted image - Lorenzo 26.09.2014. (3400gr/50cm)
user posted image vodenjak123 - 06.10. user posted image - Viktorija 03.10.2014. (3500gr/50cm)
user posted image roccoko - 07.10. user posted image - Dora 06.10.2014. (3950gr/54cm)
user posted image Ana888 - 08.10. user posted image - Maša 11.10.2014. (3160gr/50cm)
user posted image PinkyFunkyBirdy - 09.10.user posted image - Mihael 17.10.2014. (4430gr/54cm)
user posted image vgaspic - 14.10.user posted image - Jan 14.10.2014. (4000gr/55cm)
user posted image baby20 - 16.10 user posted image -Lea 12.10.2014. (3450gr/50cm)
user posted image raffica - 18.10. user posted image - Bartul 08.10.2014. (3150gr/49 cm)
user posted image majalesa - 19.10. user posted image - user posted image 10.10.2014.
user posted image natich - 27.10. user posted image - Željko 31.10.2014. (3700gr/51cm)
user posted image Dacana - 02.11. user posted image - Vida 23.10.2014. (3350gr/49cm)
user posted image andydea - 04.11. user posted image - Maria Rosa 04.11.2014. (4460gr/54cm)
user posted image zebra1 - 13.11. user posted image
user posted image vucica - 16.11. user posted image - Fran 27.10.2014. (3050gr/48cm)
user posted image MissKitty - 20.11. user posted image
user posted image Pumba - 26.11. user posted image


_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
11.11.2014 19:23:34   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, baš mi falite i jako mi je žao da ne mogu biti češće tu s vama. user posted image

Držim fige našim preostalim trudnicama s liste i nadam se da će sve proći brzo i što lakše i da ćete što prije uživati u svojim mirišljavim štrucama! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Izgleda da nisam jedina koja je ovih dana imala ludnicu sa svojim malim bebačem. Nekoliko noći za redom je moj mali hahar bio nemoguć - spavao je svega 5 do 20 min i onda vika i dreka ... i tako cijelu noć. Doslovno sam spavala dok je on sisao. Ovu noć je napokon opet malo duže ospavao i sad me sve strah kako će proći ova noć. user posted image Pošto je MM opet na poslu onda ja dežuram cijelu noć. I da, opet sve kućanske poslove samo ja radim, a MM eventualno pričuva malog dok ja uspijem nešto obaviti. Kao dokaz koliko me sve to iscrpljuje vaga mi pokazuje 60 kg (na kraju trudnoće sam imala 77 kg, a prije trudnoće 67 kg). Sva odjeća mi je prevelika i iskreno ne sjećam se kad sam imala tako malo kila. user posted image Bila mi je mama jučer tu u posjeti i da mi malo očisti stan i mogu vam reći da me psihički iscrpila. Sve što radim po njoj je krivo i ona "zna" najbolje i zašto ne slušam nju i bla, bla, bla ... Žao mi je da nije tad došla patronažna pa da joj ona objasni da stvari koje su vrijedile prije 15 g. ne vrijede nužno i danas. Ah... stvarno mi to nije trebalo. user posted image
Joj, neću više da vas sve ne bacim u bed. Evo, moj Mihael lijepo napreduje i sad spava kraj mene i tako je medeni dok papa ili spava ili dok je budan i zanimljivo gleda svijet oko sebe. user posted image I ne mogu vjerovati da već prolazi četvrti tjedan od kad sam ga rodila. Mi idemo na prvi pregled pedijatrici 20.11., a ubrzo nakon toga ću i ja svratiti na pregled kod gina da čujem dal je sve ok dolje. Još imam malo lohija, ali vjerujem da će to ubrzo skroz stati. Za UZV kukova bi otišli privatno, ali ne znam tko je među boljima? Imate kakav savjet?
Grlim vas sve od reda i nadam se da ću se i sutra uspjet malo javit. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
11.11.2014 20:59:17   
andydea
Drage moje..evo me isto na brzinu..
Pinky draga zao mi je zbog pametovanja drugih..hb moja mama je bas suprotnost..cak me i pita i hvali za sve i jako je ponosna na mene..dok me svekrva pljuje i gazi u svemu..ali ja radim naravno onako kako mislim da je najbolje za moju bebu i djecu.
Lotte ljube..ma bude i kod tebe sve super..jos malo draga ..hvala ti na ljepim zeljama! <3
Tintin i tebi ..ma svima koji su me bodrili i vjerovali u nas..
Evo ja stvarno moram pohvaliti svoju bebolinu..jer se cudom mm i ja cudimo..
Maria Rosa je beba za pozeljeti..nekad pomislim koda je ni nema..To dijete samo spava ..sisa ..piski i kaka..nikada ne place i po noci se javi ..idemo na sisu i odmah zaspi..Bas je divna i fali mi da bude vise budna..haha ma i da place..Sve stignem i dalje ..Ubiti smo bazirani najvise i dalje oko Di jer mu sad najvise treba paznje..osjeca se ugrozenim..Sisa isto jako puno..
Najbolji je kad kaze..mama daj mi siku molim te ! - ja se rastopim..
Za sad super funkcioniramo..
Curke idu u skolu,odlicne su..uklopili smo se svi u nove promjene..Mm mi bas jako puno pomaze sad kad je doma i ne radi..
Mama3.put draga vrijeme stvarno leti..tvoja Marla je vec velika bebolina..sretnih joj 2.mj .<3
Miss i Pumba mislim na vas..jedva cekam vase strucice..

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
12.11.2014 14:01:41   
bella 1
Pozdrav novopečenim mamicama , ubacujem se s tema djece, samo da Pinky preporučim doktora privatnog za kukiće , ostao mi u jako dobro sjećanju iz Petrinjske jako brižan s bebačima, 300-tinjak kn smo platili koliko se sjećam, doktor ima neko strano prezime dugačko, ime mu je Saša, pa probaj naći na netu user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
12.11.2014 14:03:16   
bella 1
Ja se se ispričavam, sad sam išla googlat i vidim da je čovjek preminuo user posted image

< Poruku je uredio bella 1 -- 12.11.2014 14:08:24 >


_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
12.11.2014 15:25:42   
PinkyFunkyBirdy
Draga moja Andy, pa kako tvoja curica Maria Rosa nebi bila tako divna kad ima tako divnu mamicu? user posted image Samo uživajte jedni u drugima. user posted image

Bella, hvala za savjet i da, i ja sam našla puno pohvala za tog doktora da bi na kraju pročitala da je preminuo u 9.mj. user posted image Vjerojatno ću kod dr. Markovca ili u polikliniku Sunce. user posted image

Evo, ovu noć je opet bilo plača do 2h pa se borio s jednom sisom nekih sat vremena, pa sam ga nakon podrigivanja i presvlačenja još malo nahranila pa je još malo plakao i na kraju zaspao negdje oko pola 5. I onda smo od tad s još jednim hranjenjem oko 8h uspjeli odspavati sve do 11h. Opet je krenuo s plačem ... moram ići. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
12.11.2014 16:40:20   
baby20
evo mame da se i ja javim, dok curke napokon spavaju!
mi danas već imamo mjesec dana, ajme kako je to već proletilo! sutra imamo kontrolu kod pedijatrice! mi smo išli za kukiće na Šalatu kod doc. Đapića! u rodilištu su nas prestrašili sa labavim kukićem i remenima koje će vjerojatno trebat nosit, pa smo išli po drugo mišljenje u Zg, kad je imala 9 dana i sad kaj je imala 29 dana smo opet išli na kontrolu i sve je bilo u najboljem redu! evo Pinky, meni taj dr. ostao u pozitivnom sjećanju! brz je i izravan, odmah kaže svoje mišljenje i ne priča previše!
pozz svima... miška traži ciku!

_____________________________

23.04.2011.-LARA, mamina i tatina sreća najveća <3
12.10.2014.-LEA, naša malena mrvica <3
12.02.2016.-LEO, stigao nam princ <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
12.11.2014 16:54:57   
MarijanaC
Ej Pinky mi smo bili u Klaicevoj danas na uzv-u. Nismo se nijednom doktoru posebno narucivali,sogorica me prek veze narucila da ne moramo dugo cekati. Evo proslo sve super. Nemoramo se vise siroko povijati niti vjezbati (iako cemo to nastaviti jer se obozava masirati i razgibavati) i ne moramo na drugu kontrolu. Doktor koji ga je pregledavao je bio full pazljiv,njezan i drag. Mladi doktor Tomislav Ribičić

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu baby20)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
12.11.2014 21:24:54   
Anoniman
Drage moje eto da se i ja napokon javim nakon sto godina iako nije baš da sam vam previše falila user posted image .
Prvo ću čestitati Natich i Andy na njihovim štrucama user posted image user posted image nadam se da ste se već oporavile od poroda i navikle na novonastalu situaciju.
MissKity i Pumba mislim i na vas, vi nam još uvijek odbrojavate i nadam se da ćete i vi ubrzo držati svoje bebice u naručju, a do tada veselim se svakom vašem javljanju sa novim vijestima i sa kontrola.
Ja sam napokon prije nekoliko dana izašla iz bolnice i iako će mome sinu prekosutra mjesec dana mi se još navikakavmo jedno na drugo jer ipak smo bili razdvojeni neko vrijeme, ali ide nam. U petak idemo i na prvu kontrolu pa čemo vidjeti što nam pedijatrica kaže.
Do slijedećeg javljanja čuvajte se, mazite i pazite, svima vam šaljem veliki user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
13.11.2014 9:03:51   
andydea
Baby - i mi smo rodjeni sa labavim kukicima..navodno nije imala mjesta u busi..Znam da mi je i prva kcer tako rodjena..Nismo nosili remencice..ali sam dobila zabranu sirokog povijanja..
Mi vec sad koristimo moderne platnene pelene..joj nadam se da nebu strke oko toga!
Kad ste narucivale pregled..jao moram danas nazvati! Mi cemo na Salatu..Tamo mi je super..
Sljedeci tjedan krecemo obavljati sve papire i nadam se obaviti i prvu setnju sa svojom strucom :)
Mame koliko ste krvarile ?
Kad ste se narucile na ginek.pregled?!
Danas sam puna pitanja..pusa svima od Marie Rose i mene <3

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
13.11.2014 18:24:42   
PinkyFunkyBirdy
Hvala vam drage moje na savjetima za UZV kukova, ali kako su nam rekli kod izlaska iz rodilišta da se trebamo odmah naručiti jer se čeka mjesec do dva odmah sam odlučila da idemo privatno. user posted image

Baby kako je bilo kod pedice? Što se sve radi na tom prvom pregledu? user posted image

Marijana, nama su svi rekli da su nam kukići ok (i u bolnici i patronažna) ali je svejedno na otpusnom pismu pisalo da ga trebam široko povijati (navodno to svima pišu u Vinogradskoj) no kako mi je patronažna rekla da nije nužno, nisam ga široko povijala. Povremeno radimo vježbice i nadam se da će sve biti ok na UZV. user posted image

Vgaspic, pa ne mogu vjerovati da si tako dugo bila u bolnici. user posted image Dal je sad sve ok i dal se dobro osjećaš? user posted image Sad kad si se vratila samo uživaj u svom malom zlatu i javi nam kako je bilo kod pedice. user posted image Grlim te puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Andy moja milena, čula sam u više navrata da curice češće imaju problema s kukićima od dečkiju, no ne znam dal je to istina. A zašto si dobila zabranu širokog povijanja? user posted image
Mi još nismo bili u službenoj prvoj šetnji (ne računam onu kad smo išli svi skupa na općinu) iz dva razloga: brine me da mali ne pokupi neku virozu (a sad ih stvarno puno kola okolo) i brine me što mu obući. user posted image Stalno imam osjećaj da mu je vruće tu na stanu i ako mu obućem dvostruku odjeću bit će mu vruće, a ne može opet biti ovako kako je na stanu pa da mu stavim dekicu jer nju će sigurno maknuti sa sebe pa će mu biti zima. Kupila sam mu kombinezon, ali on mi djeluje pretoplo za ovo vrijeme. Baš sam u nedoumici oko toga što mu obući za izlazak. user posted image
Pitaš za krvarenje i prvi gin. pregled. Pa, ja još uvijek vidim malo crvenog kad se obrišem nakon pišanja, ali na ulošku je samo smeđa crta kao na samom kraju menge. Kod gina sam planirala kad izađem iz babinja - znači za neka 2 tjedna kad bude 6 tjedana od poroda.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
13.11.2014 21:51:37   
MarijanaC
vgaspic pa tebe je to bas namucilo. Jesi ti ok sada? Kako se osjecas? Polako si daj vremena da se uhodas s bebicom. Vjerujem da ste oboje jedva docekali da ste skupa. Uzivajte i mazite se i pazite.user posted image

pinky meni su u bolnici rekli da su kukici ok (za G su mi recimo odmah rekli da desni nesto nije dobro) ali sam ja svejedno prilikom dolaska iz bolnice pocela siroko povijat (s onim gotovim pelenama za siroko povijanje,ne sa svedskim pelenama) i vjezbati (jer naskodit nije moglo). Pedijatar nam je na kontroli s mjesec dana takodjer rekao da su ok ali da moramo na uzv user posted image i onda sam ja malko povukla veze (sogorica mi je tehnicar radiologije i u klaicevoj je bila na stazu pa zna puno ljudi) i narucila nas pa smo dosli na red u roku 2tj. I oni su mi potvrdili da su kukici ok i da nije potrebno dolazit na kontrolu (s G-jem sam morala na jos jednu kontrolu s 3mj doci i dalje siroko povijati) a M-a nemoram vise.
Nama je sad sljedece na redu 22.11 imamo krstitke user posted image
onda 27.11 druga kontrola i cjepljenje. S time da smo uzeli i za Rotu,to smo narucili u ljekarni i to se placa. I 30.11 imamo pregled kod kirurga u Klaicevoj za ovaj testis user posted image

andy ja sam ovaj put dugo krvarila i jos me dugo poslije krvaruckanje zafrkavalo. Ja sam trebala ovaj tjedan na kontrolu ali sam dobila mengu user posted image kao i s G-jem odmah dosla cim sam prestala krvarit tako da sam ga premjestila na sljedeci tjedan jer me menga jos uvijek mori. Dosta me boli u predjelu reza ali malo si pomognem s lupocetom. Uz sve to moj M je danas toliko na prsima da su meni bradavice otekle. Neznam jel to skok u razvoju,ili ga nesto boli ili samo ima potrebu mazit se ali proveli smo skoro cijeli dan u krevetu na cici. (Osim kad je spavao popodne 2h i poslije 3h pa sam ja uspijela i pospremiti i skuhat). Ali dobro. Nije ni to svaki dan user posted image Idem se sad otusirati i onesvijestiti u krevet. M spava a G je na putu. Puse svima

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
14.11.2014 14:14:23   
baby20
Andy meni su nju i u bolnici široko povijali i rekli da ju moram i dalje povijat, ali kako je imala 9 dana kad smo išli na kontrolni uzv u zg. (tj drugo mišljenje jer su već jedan uzv napravili za vrijeme boravka u bolnici (3dan)), doktor je rekao da je sve u redu i da ne trebam ni vježbati ni široko povijati (vježbice smo nastavile zbog lakšeg prduckanja, pa imamo 2u1 efekt)! meni su prvi pregled dogovorile doktorice iz rodilišta! ja napokon stala s lohijama, točno 4tjedna, nakon prošle trudnoće 4,5 mjeseca)!
Pinky pregled kod pedice prošao super! dobile smo 1100grama od poroda, i doktorica se čudila kako smo kod otpusta iz rodilišta imali veću gramažu nego na porodu! hehehe... odmah je pokazala da voli puno papati! nas su prvo izvagali izmjerili, a onda je pedica provjerila reflekse, poslušala srćeko i pluća i upisivala podatke s otpusnog pisma u komp!
nama su rekli da je problem s kukićem zbog manjka plodne vode u trudnoći, imala sam ju na granici, a i beba se skroz slabo micala, stalno mi je bila na istom mjestu, samo me malo nogama buskala i protizala se! sad joj primjetim i da joj je glava malko uležana s jedne strane!
Marijanac kaj te već posjetila m?? a kaj s onim da dojiljama dođe kasnije?? znam da nije pravilo ali..
eh da kada očekivat skok u razvoju??

_____________________________

23.04.2011.-LARA, mamina i tatina sreća najveća <3
12.10.2014.-LEA, naša malena mrvica <3
12.02.2016.-LEO, stigao nam princ <3

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
14.11.2014 15:12:15   
MarijanaC
baby20 moj je imao pak visak plodne vode pa valjda zato ima tak snazne jer je udarao 100 na sat. Ma ko ce ga znati. Glavno da su kukici ok. Mi isto dalje vjezbamo jer mu pase a i kako je od mm brat operirao kukove u pubertetu jer je prenaglo izrasao mene strah pa vjezbam svejedno.
Joj meni ti je tak i s G-jem. 1.3. sam rodila,28 dana krvarila i 1.4 dobila m vec. Uzas! A iskljucivo sam dojila. I od tad mi je bila redovna. Sad sam rodila 27.9 i krvarila sam negdje do 30.10 i tjedan dana poslije sam m dobila a i sad iskljucivo dojim,malac je iskljucivo na prsima. I moj ginekolog je rekao da je to kod nekih zena redovito a neke ne dobiju dok god doje. Voljela bi da sam ja ova sretnica koja je nema dok doji jer malac svaki put kad se prikopca na sisu krene krv jako curit (ispricavam se na slikovitosti). Ali dobro,barem cu znat ako mi se zalomi neka bebica (a nadamo se da nece jer se rez od carskog mora oporaviti).

< Poruku je uredio MarijanaC -- 14.11.2014 15:13:15 >


_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu baby20)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!