|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
1.11.2014 21:06:58   
MissKitty
Mama3.put hahaha ma ja se bojim da on mene na kraju i ne odvede u bolnicu jer ja mislim da on jos nije svjestan da bi svaki tren trebala roditi bebu user posted image
Baby hahahahah ja takav scenarij s oblacenjem imam oduvijek hahah on kada se sprema samo ude u kadu i onda LJUUUBAVIII ZABORAVIO SAM RUCNIK!! A kad ono i gace i papuce i majcu i trenirku..user posted image A kad idemo negdje samo tako ude al kaze Ajde mi molim te nadi sa cu obuc. Hahahaha sav mi je sladak sada pogotovo kada se blizi porod. Pita me neki dan jel me strah, kazem ja njemu da cu biti najsretnija kada budem dobila trudove samo da se rijesim te panje vise a kaze on A ljubavi mene je strah ko da ja trebam roditi.user posted image user posted image
Razmisljam da snimam s mobitelom kako ce se ponasati kad budemo morali u bolnicu user posted image

Nego da vas pitam nesto user posted image Da li poslije dojenja uvijek stavite bebu da podrigne? Meni je tetka rekla da se kao po novom vise to ne mora raditi, malo mi je to cudnouser posted image

(Odgovor članu baby20)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
1.11.2014 22:46:18   
MarijanaC
Čestitke natich još jednom. Na listi nam fali još samo 4 bebica i jedva čekamo da nam dođu. natich tvoja bebica ima isti dan rođendan ko moj muž, njega ću sigurno zapamtiti user posted image

user posted image

user posted image mama3.put - 21.09. user posted image - Marla 09.09.2014. (2850gr/47cm)
user posted image Riza - 27.09. user posted image - Viktor 04.10.2014. (3950gr/52cm)
user posted image MarijanaC - 05.10. user posted image - Matej 27.09.2014. (4660gr/52cm)
user posted image kikilina - 06.10. user posted image - Kiara 07.10.2014. (3550gr/50cm)
user posted image Briciola - 06.10. user posted image - Lorenzo 26.09.2014. (3400gr/50cm)
user posted image vodenjak123 - 06.10. user posted image - Viktorija 03.10.2014. (3500gr/50cm)
user posted image roccoko - 07.10. user posted image - Dora 06.10.2014. (3950gr/54cm)
user posted image Ana888 - 08.10. user posted image - Maša 11.10.2014. (3160gr/50cm)
user posted image PinkyFunkyBirdy - 09.10.user posted image - Mihael 17.10.2014. (4430gr/54cm)
user posted image vgaspic - 14.10.user posted image - Jan 14.10.2014. (4000gr/55cm)
user posted image baby20 - 16.10 user posted image -Lea 12.10.2014. (3450gr/50cm)
user posted image raffica - 18.10. user posted image - Bartul 08.10.2014. (3150gr/49 cm)
user posted image majalesa - 19.10. user posted image - user posted image 10.10.2014.
user posted image natich - 27.10. user posted image - Željko 31.10.2014. (3700gr/51cm)
user posted image Dacana - 02.11. user posted image - Vida 23.10.2014. (3350gr/49cm)
user posted image andydea - 04.11. user posted image
user posted image zebra1 - 13.11. user posted image
user posted image vucica - 16.11. user posted image - Fran 27.10.2014. (3050gr/48cm)
user posted image MissKitty - 20.11. user posted image
user posted image Pumba - 26.11. user posted image


_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
1.11.2014 22:47:54   
MarijanaC

NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........ user posted image


andydea.....................................04.11.
Pumba.......................................12.11.



_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
1.11.2014 22:54:22   
MarijanaC
MissKitty draga budeš i ti još malko ... znat češ ne brini kad je vrijeme. a i ako odeš u bolnicu pod lažnim trudovima, nitko ti neče zamjeriti. Meni su s Gjem bili jako bolni trudovi pa ih nisam mogla fulat a s M-om ih nisam imala kada sam imala dogovoreni porod. Što se tiće podrigivanja ja M-a rijetko kada podrignem jer u pravilu čim se nacica podrigne. Onda ja njega nakon cicanja malko ostavm na povišenom i ako ne podrigne onda ga pridignem. Skužila sam da ako ga ne podrignem da se onda muči i crveni i da mu je jako teško. user posted image a nije ga problem pridignuti. Neznam kako mu mogu naškoditi time.

andydea držim fige da bebica onda dođe u utorak pa da napokon se vas dvije upoznate i da možete uživati.

mama3put kako vas dvije? Kad sam vidjela da si napisala da iako imaš dvoje da su neke stvari potpuno drukčije znam p čemu pričaš. Ja doduše imam samo G-ja ali toliko su stvari drukčije, i s M-om je stvarno kao da sam prvi put mama u nekim svarima. user posted image A i nemogu vjerovat koliko su različiti.... od sitnica do večih stvari. G je bio skroz drukčiji od M-a ko beba :D hhh
Puse mamicama i bebicama.

user posted image

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
2.11.2014 15:10:30   
MissKitty
Marijana jooj vjeruj mi da sam sto puta razmisljala o tom da odem na carski... Znam da ti je tesko poslije carskog ali si se spasila patnje s trudovimauser posted image
Ja sam primjetila da sam jako zivcana sada pred kraj... sve mi vadi zivce... sama bi sebe nekad prebila kakva sam B.I.T.C.H.user posted image To je valjda od hormonauser posted image
A sto se tice podrigivanja ja sam citala jedan post gdje je jed a zena napisala da nije svoju bebu podrignula nego ju je odmah isla premotati i kaze da se beba ukocila i da je poplavila i kada ju je digla da je ispovracala sve sto je pojela... a sve zato sto nije podrignula beba pa joj se valjda vratilo mlijeko...

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
2.11.2014 19:04:22   
MarijanaC
Ja sam s prvim prosla 36h trudova i zaista nebih opet. Na zalost jedinu sto nikad necu iskusit prirodni porod. Jer nakon 2 carska moram na sljedeci isto. Ne postoji opcija vise prirodnog. Voljela bih da sam barem jednom prirodno rodila. Ali sto je tu je.

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu MissKitty)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
2.11.2014 21:28:54   
MissKitty
Marijana imas dva predivna sina i to sto si rodila carskim nisi nista drugacije prosla nego netko ko je rodio prirodno... Isto si bila trudna i rodila i sada imas dva mala supermenauser posted image Mozda si i najbolje prosla. Iskreno i ja bi da mogu. Koga god da sam pitala kako im je bilo na porodu (one koje su rodile prirodno) rekle su: Ajde ko se toga jos sjeca. Tako da... Bitno da bebica dode, poslije te nitko nece pitati kako je bilo na porodu i to. Svi samo bebu gledaju. user posted image
Kako je tvoj maleni decko? Sta on radi po cijele dane osim sto papa stalnouser posted image
Bas vam svima zavidim sto imate svoje male duse... Kad mi je doktorica rekla da mogu svaki tren ocekivati bebu isto kao da mi je rekla Pa tvoje dijete ce doci za dvije do tri godine... samo mi je gore napravila hahahuser posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
2.11.2014 21:36:41   
kisica
Pinky ti si rodila? Pa kada? Čestitam vam user posted image user posted image
Za mlijeko ne brini, meni je dosta dugo tako znalo.

Andydea i tvoj termin je tu, zelim ti brz i lagan porod.
Pumba 37tt??Kad prije??



< Poruku je uredio kisica -- 2.11.2014 21:41:02 >


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
3.11.2014 7:45:46   
MarijanaC
MissKitty jos malko pa ces i ti uzivati s svojom bebicom
Moj mali harambasa je svaki dan sve vise budan pa se mozemo druziti. Obozava biti vani. Ubundam ga i izidjemo i mogao bi satima biti vani. Da je barem toplije. Jedva cekam ljeto. G mi je i ovaj tjedan doma jer u cetvrtak ide otorincu pa da mi ne pokupi nesto u vrticu. Onda uzivamo nas troje ujutro skupa. Cak se sama sebi divim koliko mogu napraviti uz njih dvojicu. M spava od 9-12 i onda od 12-13 obavezni secemo i onda idemo raditi rucak i onda oko 2-3 idu obojica spavati (i tata s njima kad dodje s posla) a ja uhvatim raditi sve sto nisam stigla ili se i ja izvalim s njima user posted image



_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
3.11.2014 11:49:57   
daxy
Stalno virkam neće li andydea javit da je krenulo.
Jesi živa? Nadam se da će malena uskoro hteti vani. user posted image

MarijanaC, mama3.put, angel@, kikilina curke hvala na lijepim željama.
user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo čitam ovo o vašim muževima i smijem se naglas. user posted image user posted image user posted image
Presimpatične su situacije. user posted image user posted image user posted image

Nadam se da će se i Pinky javit koji put.

Vidim čekaju se još samo 4 jesenske bebe. Puno sreće mamama i bebama! user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu MissKitty)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
3.11.2014 14:35:09   
MissKitty
Marijana ma bebac ti je zakon user posted image bas si sretna sto imas takvu djecu. A za muza ne moram ni govoriti... Meni se mama i tata stalno smiju kako ce mi biti kad rodim. Kazu da sam ja bila katastrofa. Nisam htjela spavati, jesti, samo sam se derala, i svi su me morali nositi i stalno raditi neke scene da bi meni bilo zanimljivo. A kada sam odrasla grizla sam ogradu od kinderbeta i sve oko sebe, kaze meni mama Kad zagrizes, ne pustas! user posted image A buraz je od rodenja bio ljenguza a i sada nije nista bolji hahahauser posted image
Meni jucer mm kaze Dobro je da si ocistila kucu da ne moram jauser posted image Jer kad odes u bolnicu na 5 dana... Ja ga prekinem KAKVIH 5 DANA??!!!! user posted image A on Pa meni su rekli da ces minimalno biti 4 dana u bolnici... Jadan sav je isprepadan kada pocnemo pricati o tome... Mislim da bi lakse mogla dijete svoje ostaviti doma nego njegauser posted image

Daxy hahaha ma to ti je cirkus zivi...user posted image
Vidim da se i ti trudis za bebicu, pa ti stoga zelim svu srecu ovog svijeta i da brzo ugledas svoj plusic! user posted image
Mozda ti mogu dati neki savjet, meni je pomogao da ostanem trudna. Nisam koristila lubrikant jer sam citala da to nije dobro za spermice, pa sam umjesto toga koristila maslinovo ulje. Znam da smrdi ali u akciji ni ne osjetis hahaha. I nakon akcije sam legla uz zid i u onaj polozaj svijece. Ne samo noge nego i cijeli trup da sve ode gdje treba(da se lijepo izrazim)user posted image i tako sam stajala naopako oko 10 min., nije mi se dalo duze i nakon treceg puta + i to jaaako veliki +.
Pa mozes probati ako zelis, ne moze skoditi user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
3.11.2014 17:29:04   
Ana888
Natich, čestitam ti od srca na malom Željku, želim ti brzi oporavak i da što prije dođete doma! user posted image
user posted image još čekamo 4 bebice!
MissKitty,mi smo imali šou kad su me trudovi uhvatili..muž bio na terenu,trudovi na 7 min. još ja njega smirujem da ne zove nikoga, čekam njega da dođe,prerano je ići u bolnicu..na kraju mu auto krepao na pola puta,a meni trudovi prešli sa 7 na 4 minute..možeš misliti strke i panike ..na kraju on ostavio auto na cesti i kolegu neka čeka vučnu službu i stopao da stigne doma user posted image Mislim da se većina muških pogubi u takvim situacijama user posted image
Marijana baš mi je drago čitati da uživaš sa svojim dečkima..ma tvoj Matej je prava dobrica ..mi još nismo išli van..sa koliko tjedana ste vi krenuli?
Daxy pridružujem se željama da što prije ugledaš svoj plus! Mi smo svoju princezu dočekali nakon 6 godina pokušavanja..nikad ne treba odustajati. user posted image
Pumbadraga, držim fige da se tvoj dečkić okrene u pravi položaj..ima slučajeva da se bebe okrenu i u zadnjem tjednu. Vidim da si sve obavila,sada lagano odmaraj i uživaj u zadnjim danima trudnoće..kada rodiš vjerujem da će ti na trenutke faliti buša i ritanje user posted image user posted image

(Odgovor članu MissKitty)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
3.11.2014 18:43:57   
MarijanaC
ana888 on ti je bio star 2tj kad je ono bilo jako toplo i onda smo krenuli van polako. Prvo pola sata pa sat pa sve vise i vise. user posted image Sad kad je hladno idemo u najtoplijem periodu,obucem mu skafander (imamo onaj plisani iz H&M-a) i pokrijem ga,kapicu na glavu i u setnju. On odmah zaspi kad smo vani. I noc mi je poceo spavati cijelu noc kad smo redovito vani. A i Gabiju pase. Jer inace G ide van kad je tata doma a ovako se prosece s nama,poigra se i jos onda poslije s tatom.

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu Ana888)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
3.11.2014 19:34:35   
vucica
Drage moje da vam javim da smo mi danas dosli kuci tek, a sutra cu vam u detalje napisati sta i kako je sve bilo.

Natich od srca cestitam na tvom deckicu!

Curke koje jos cekate drzite se i nadam se da ce nam lista uskoro biti popunjena i da cemo samo razglabati o bebicama a ne o trudicima i ostalim bolnim temama, andy tu ponajprije mislim na tebe, jako mi je zao sto se toliko mucis, drzi mi se


(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
4.11.2014 8:29:24   
bebac24
pozdrav mamice i trudnice... tamo mi je ljepo vas citati kad vidim da gustate u svojim bebicama :-) a ostaloj cetvorki zelim sve najbolje kad krenu porodi :-)
imam pitanje, moj ce malac biti zimska beba pa neznam koje velicine skafandera da uzmemo ? uzela bi dva za pocetak pa ako koja zna molim pomoc . hvala

(Odgovor članu vucica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
4.11.2014 12:52:31   
MarijanaC
Bebac24 obavezno uzmi vece brojeve. 68-74 jer bebe jako brzo rastu u pocetku. Mi smo uzeli Mateju odmah veci tako da mu izdura duze. Tako i onako mu rukice i nogice nemoraju biti vani a ne smeta mu ako je veci. Imas i super onih vreca za kolica koja su ko skafander. Njih mozes godinama koristit

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
4.11.2014 18:35:15   
Riza
Natich i Dacana.....cestitke na bebicama. Puno zdravlja zelim. Brz oporavak. Mazite i pazite svoje štruce slatke.

Andy...kakvo je stanje?! Stalno si u mislima. Drzi se... a mozda vec drzis svoje malo cudo u narucju?! Javi se.



_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
4.11.2014 18:47:20   
Riza
Zebra1,MissKitty,Pumba....curke drage! Mislim na vas. Jos sitno brojite. Koliko god mozete sada pod zadnje dane odmarajte i uzivajte. Vjerujem da je uzbudenje na vrhuncu. Navijam da sve bude dobro,skolski.....i da uz sto manje mucenja uskoro napokon zagrlite svoje struce.

Zagrljaji i pozdravi od mog mališe kojem je dns mjesec dana vec i mene. Jaoooo...kako to vrijeme leti.

Puse svim mamicama i bebama

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
4.11.2014 19:46:55   
baby20
čini mi se da je stigla malena Maria Rosa ! draga naša Andy čestitam ti na veeeelikoj mirišljavoj štruci, brz oporavak ti želimo, puno zdravlja i sreće, te da što prije dođeš kući!! puse ti šaljemo!

_____________________________

23.04.2011.-LARA, mamina i tatina sreća najveća <3
12.10.2014.-LEA, naša malena mrvica <3
12.02.2016.-LEO, stigao nam princ <3

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
4.11.2014 20:23:59   
cuba
Stigla je Maria Rosa, 4,460kg/54cmuser posted image
Iskrene cestitke cijeloj obitelji na prinovi a posebno hrabroj mamiuser posted image user posted image
Curki zelim puno zdravlja, ljubavi i srece u zivotuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu baby20)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
4.11.2014 20:42:45   
vucica
Draga moja Andy od srca ti cestitam na velikoj curici prekrasna imena, neka joj tako prekrasan bude i cijeli zivot, a tebi zelim sto brzi oporavak!

Curke koje jos cekate kakva je situacija, jel ima kakvih simptomcica, uz vas smo!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
4.11.2014 21:11:24   
PinkyFunkyBirdy
Drage natich i andydea (naša hrabrica) iskrene čestitke na dolasku vaših bebica! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vama želim brz oporavak, a bebicama dug život s puno zdravlja i veselja! user posted image
Još malo i lista će biti puna! user posted image user posted image user posted image

Mi se još privikavamo jedni na druge, ali svakim danom je sve bolje i bolje. Mihael sve ljepše spava po noći, preko dana ima sve veća razdoblja kad je budan i dobar i pupak nam je pao za vikend pa smo se danas po prvi puta kupali. user posted image Sljedeći tjedan MM ide natrag na posao pa me baš zanima kako ćemo se nas dvoje snaći. user posted image Danas nas je patronažna vagala i imamo 4600 gr (znači da je u 2,5 tjedna dobio skoro pola kile ... ja zadovoljna user posted image ).
Ja vam se svakim danom osjećam sve bolje - šavovi su neki ispali i skroz malo osjećam rez, lohije se lagano smanjuju, sise imaju mlijeka (no još su bradavice dosta osjetljive), ... još da je koji sat više sna i sve bi bilo super. user posted image
Javim se detaljnije kad ulovim više vremena (ako ne prije onda sljedeći tjedan). Sve vas puuuuuno pozdravljamo i šaljemo vam puno pusa moj Mihael i ja! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu vucica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
4.11.2014 22:15:23   
tintin
Andy draga cestitam na bebici, jako sam sretna zbog tebe i jedva cekam da nam se javis. Pusa velika

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 1:09:31   
Riza
Andy draga..... Cestitam od srca na velikoj zdravoj curici. Nadam se da je sve dobro prošlo i da ste dobro. Brz oporavak i povratak doma želim. Puse velike šaljem mamici i maloj princezi!

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
5.11.2014 7:38:22   
angel@
Draga Andy iskrene čestitke na hrabrosti i upornosti,nadam se da je prošlo sve u najboljem redu želim ti brz oporavak i povratak kući.... a malenoj Rosi želim dobrodošlicu i sretno djetinjstvo uz najbolje roditelje i seke i brata.... da je živa i zdrava uvijek.... mazite se i pazite sada... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MissKitty mislim da je bolje roditi prirodno,ako se ikako može bez obzira na trudove.To je meni medicinska sestra rekla nakon poroda kad je došla po papire... pitala me ovim riječima:Gospođo znate li da ste potpisali za carski rez? ,ja joj kažem ne znam jer stvarno nisam znala,a ona meni kaže bolje da ste rodili prirodno nego na carski jer svi misle lakše je i u pravu su,ali nitko ne razmišlja da je to operativni zahvat.... tako da mislim da je pod uslovom da nema opasnosti ni za dijete ni za ženu bolje roditi prirodno.... user posted image

Svim mamicama i bebicama šaljem velike puse.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!