|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
27.10.2014 17:42:23   
MarijanaC
Mile moje preselili smo se na forum beba pa tamo s trudnicama koje su ostale odbrojavamo i razmjenjujemo iskustva kao novopečene mamice
http://www.ringeraja.hr/forum/m_909211/mpage_1/key_/tm.htm#909211

Dacana mila čestitke na bebici, uživajte i mazite se i pazite i kad uhvatite vremena javite kako je prošlo. Puse šaljemo

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 2476
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
28.10.2014 20:44:28   
vodenjak123
Bebica se zove Viktoria i rođena je 03.10. s 3.500kg i duga 50 cm.
Porod je nakon primanja dripa trajao 2 i pol sata. I sve bi bilo super da se meni u maternici nisu radili ugrušci koje smo se napokon riješili uz tablete.Nisam rezana niti pukla i kao da i nisam rodila, ostalo mi od trudnoće 4 kile. Bitno da je moja maza ok, osim grčenja kod prdenja i zbog podrigivanja. Lijepo spava po 2 sata i po danu i po noći i voli se družiti između jela i spavanja i tada je medena. A najslađe je kada zaspi pa radi grimase i smiješi se. Ljubimo se,mazimo i pazimo.
Vučice, čestitke!!!user posted image
Pozdrav svima!!!

_____________________________

Jedino bogatstvo koje čovjek ima su njegova djeca :-)
Laura,2006
Mihael,2004
Viktoria,2014

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 2477
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
28.10.2014 21:13:30   
mama3.put
Vodenjak sada vidim da su nam klinci svi vrsnjaci,istim redoslijedom ;) kako su braco i seka prihvatili malecku jel pomazu oko nje ;) imala sam isto slucaj s ugruscima i svaki tj. isla na uzv da se vidi stanje jer su sumnjali da je ostala posteljica ali hB nije i cistilo se samo
Pusa bebici i uzivajte

(Odgovor članu vodenjak123)
Neposredna veza do poruke: 2478
   RE: Jesenske bebe - termin 2014.
30.10.2014 8:23:39   
MarijanaC
Vodenjak123 ime je divno. Dodam na listu na ovom sljedecem forumu. Sve smo se preselile tamo. Link je u komentaru iznad :*

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu mama3.put)
Neposredna veza do poruke: 2479
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!