|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.12.2013 23:11:27   
vepikica
Pozdrav,
termin poroda mi je 3.8.2014. tako da mi je sve jos novo, ali veselim se jako!
Kolko nas je 'mladih' trudnica? Kako se nosite sa drugim stanjem?
:)))))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
4.1.2014 16:23:54   
PENELOPI
evo ja sam nova na forumu i nova trudnica,termin mi je 9.8 i to mi je druga trudnoćauser posted image

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
11.1.2014 10:33:42   
Ulala
Evo da se i ja pridružim ovdje.Pozdrav svima,10.8.termin.Malo me zabrinjava to ljeto,vrućine,pa kako još i porod,ali eto majka priroda daje kad je najplodnije user posted image Što se tiče simptoma,mučnine,slabost,spavanje,žgaravica i bolovi u želucu.Kako smo sada lagano na sredini 3mj.mučnine su skoro pa nestale i zamjenile sa sa strašnim umorom,nadam se da će ovi bolovi u želucu uskoro prestati user posted image

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
12.1.2014 23:59:37   
mamasita
hello cure,samo sam vas htjela pozdravitiuser posted image i zaželjeti školsku trudnoću.vidim da ste pitale kako je to po ljeti i kako ćete izdržati.evo meni termin bio 3.8.2013 a rodila sam 23.07.2013user posted image treću bebicu i mogu reći da su vrućine bile podnošljive,barem meni,poštoo smo na moru nakupala sam se za sto godinauser posted image user posted image user posted image
brzo mi je to vrijeme trudnoće prošlo pa me neka nostalgija ulovila pa išla pregledavati naše ljetnice pa vidjela vašu temu.oprosstite na uletu i sretnooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
14.1.2014 9:57:01   
ivaj
Evo i ja se priključujem ovoj temi , termin mi je 15.7. i to mi je druga trudnoća. user posted image

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
15.1.2014 23:24:31   
vepikica
Super, skupljamo se pomalo :)
Hvala Mamasita na iskustvu :) meni su svi simptomi nestali. Nema vise mucnina, ni umora, ni bolova. Jucer smo bili na ranom probiru (test je u redu) i saznali da imamo decka :))))))
Neobicno da se vec vidi, al mali se razbacao na ultrazvuku. Nema srama ;-)

(Odgovor članu ivaj)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
16.1.2014 1:11:43   
Ivankaa
Evo drage moje i ja bi se priključila... ja sam skoro i jesenska 08.09. (nadam se da nije problem user posted image ) Ovo mi je treća trudnoća...imam dvije krasne djevojčice...starija 29.10.2011., mlađa 03.08,2013. user posted image

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
17.1.2014 14:12:36   
FingerJ
hej svima, baš mi je drago da je ova tema otvorena :)
moj termin je 25.07. i ovo mi je prva bebica... i užasno se bojim svih promjena koje će donijeti, jedan dan sam sretna, drugi dan u panici jer više nemam svoju slobodu... valjda me hormoni ubijaju...
mučnina je napokon nestala, al zamijenio ju je užasan umor... ne znam što da radim, prestala sam piti kavu tako da nemam nikakvog stimulansa, čim dođem s posla zaspim i tako do jutra... stvarno se nadam da će brzo prestati...

vepkice, već znaš spol :) to je suuuper!!! jel ti radio 3D ili 2D? ja idem u utorak na kombinirani probir, sad se nadam da bi mogla saznati spol :)))


(Odgovor članu Ivankaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
18.1.2014 14:16:26   
vepikica
Hej, dobrodosla :)) cestitam na bebici i bit ce sve ok :)))
Meni je isto prva, a po struci sam odgajatelj pa znam otprilike sta me ceka, hahaha.
Inace, cin sam dosla na uzv sam pitala kad ce se znati spol i gin.je rekla: ooo, ne prije 16.tjedna. I gledala me na 2D dugo jer se bebica nije htjela okrenuti u profil da vidimo nuhalni nabor. Pa smo isli na kavu, pa se vratili i tak. No, na kraju je htjela jos nac neku fora pozu da mi izradi slicicu i bebica se razmahala s nogama, a kad ono izmedju malu pisho. :))
Pa je prebacila na 4D da bolje vidi i imamo lijepu slikicu sa 4D uzv-a na kojoj se sve vidi :)
Kad dodjem na komp mogu ju staviti.
Pitaj na pregledu!

(Odgovor članu FingerJ)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
20.1.2014 15:40:03   
keyt
Bok buduće mamice, samo jedan mali ulet podrške od mame ljetne bebe 2012. Jednako vam je ljeti vruće kao i onima koji nisu trudni, tj. nije vam ništa više vruće nego kada niste trudne user posted image Zapravo je super ljeti biti u visokoj trudnoći, nešto lagano i komotno na sebe, udobne široke natikače, balerinke ili japanke na noge i sve 5. Ne trebaju vam 3 broja veće cipele, ogromni muški kaput... user posted image
U svakom slučaju, od srca sretno vam želim user posted image

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.1.2014 15:41:07   
Pomalo
Evo da i ja dojavim svoj termin, 13.8. je.. user posted image
Znam da ce biti vruce i sparno, samo se nadam da cu se moci koji put okupati.. Inace, trudnoca prolazi super, mucnina nemam, jedino sto leda zabole koji put..
Kad je najranije moguce raditi testove(kombinirani, rani)? Je li to treba pitati svog ginekologa da me posalje ili se ide privatno? Hvala na informacijama.. :)

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
23.1.2014 9:13:12   
Ulala
Pomalo, tu smo sa terminom.user posted image Ja ti idem privatno kod ginekologa i on mi je sam rekao za mjerenje n.nabora bez da sam ga išta pitala i naručio me u PON.tako da sam sada nestrpljiva.user posted image Najbolje ti je ako ti niko ništa ne govori a zanima te da pitaš pa će te dalje on uputiti

(Odgovor članu Pomalo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
27.1.2014 8:34:04   
Suzana12
hi.. evo nama je termin 3.08... ovo nam je druga trudnoća i veselimo se:) user posted image kćerkica od 2 i pol godine je uvjerena da će dobiti seku.. ali vidjet ćemo kroz par tjedana na UZVu:)

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
7.2.2014 23:05:35   
ikaaa
pozzz drage moje, evo nakon puno truda i truda moj termin je 28.08.2014. to mi je prva trudnoćauser posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu Suzana12)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
8.2.2014 0:48:14   
sretnaz
Evo i mene da se javim. Već imam jednu ljetnu bebu doma, zapravo dijete od 17 mjeseci. user posted image Trudna sam 21 tjedan, termin za novu bebu je 21.06., ali kako se ni ovom prvom nije žurilo van, ne bih se čudila da bude i drugi put slična situacija. Ovaj put čekamo curicu i baš me to veseli user posted image

Što se tiče vrućina sve je to podnošljivo, ali nije svakome isto. Osim toga svaka trudnoća je različita. Termin mi je za prvu trudnoću bio 28.08.,a dečko se rodio tek 6.09. i zaista je bilo toploh dana i vrućina, i znale su mi oticati noge. Ali u to vrijeme smo mi uređivali kuću i puno sam bila na nogama, pa smo često imali goste i jednostavno nisam uspjela odmoriti. Kupanje u moru je bilo pravo olakšanje, i zato drage moje ako možete odite na more. Proveli smo i jedan vikend u Gorskom kotaru i otekline su odmah splasnule. To je moj eiskustvo što se tiče ljeta. A slažem se s već napisanim. Ne treba vam brdo odjeće koja se kupuje radi trudnoće, a i jednostavno je i s obućom user posted image


_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
9.2.2014 1:43:47   
andydea
Samo da vam zaželim sreću...neka imena su mi poznata ovdje..Ikaa i Sretna ljubim vas..
I ja sam mama ljetne bebe 2012. (hvata me nstalgija)...i bilo mi je olakšavajući nositi haljine i japankeuser posted image user posted image user posted image ..ljeto je zakon..samo puno pijte tekućine !

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
10.2.2014 8:00:54   
RIBICA241
Pozdrav drage trudnice, evo da vam se i ja priključim sa prvom trudnoćom.

Termin mi je 28.8. prema kalkulatoru. Nosim dečkića!! Iza mene 12 dobrih tjedana bez mučnina i trudničkih tegoba!!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
10.2.2014 10:43:49   
tintin
Pozdrav cure drage, evo ubacujem se samo da vam i ja pozelim srecu.
Ikaa draga tako sam sretna kad te vidim na ovom forumu, pratit cu te, uzivajte cure u trudnoci, bas brzo proleti.
user posted image

(Odgovor članu RIBICA241)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
12.2.2014 12:17:43   
Ninna10
Booookić mamice...ima nas dosta očito...evo meni treća trudnoća...termin 6.09.

Prvo dijete sam rodila 2010. krajem kolovoza i bilo nam je ZIMA tako da smo svi zabundali išli doma iz bolnice... eto nema pravila...i trudnoća je bila gotovo cijelo ljeto no bilo je ok, podnošljivo...user posted image

Svima SRETNO s bebicama i čestitke na već otkrivenim spolovima...ja jedva čekam da čujem što mi imamo ovaj put user posted image  ...doma su nam braco i seka...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
18.2.2014 15:52:12   
sretnaz
Mame ljetnih 2014 gdje ste? Kako se osjećate? Eto, trudna sam 22+3 i tek jučer se malecka počela pošteno gibati. Druga trudnoća, ali neka mirnija beba. Posteljica mi je sprijeda pa je i to možda razlog. Osim toga ipak imam dijete od 17 mjeseci s kojim imam dosta posla pa se baš ne stignem posveiti malenoj u trbuhu.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu Ninna10)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
19.2.2014 8:28:21   
zvjezdicamaja
Pozdrav svim mamama! user posted image
I ja sam ovdje nova, i ovo mi je 1. trudnoća! Uživam čitajući vas.user posted image
Meni je termin 1.7. user posted image Jedva čekaaammm!!!!user posted image

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
24.2.2014 9:58:12   
FingerJ
Bok svima!
sve smo tu negdje s terminima pa me zanima kada planirate u ozbiljne pripreme - kolica, namještaj, robica i to... Ja sam dosta toga izanalizirala preko web-a i upravilu se odlučila za sve (ove veće stvari, tipa kolica, krevetić, prematalica, hranilica). Najrađe bih sada već u kupovinu, no ipak je još prerano :-/ ili? Ima li još koja nestrpljiva :)?

I još jedno pitanje - kada se planirate prijaviti za trudnički tečaj? Kada je uopće idealno vrijeme za to? Ja si razmišljam krenut u svibnju - tada ću imati vremena pošto ću koristit godišnji... (jel to prerano?)... druga opcija mi je u srpnju (lipanj planiram provest na moru), no strah me da ne bude prekasno (termin mi je 25.07.)...

I da, jeste li razmišljali o tečaju dojenja? Čula sam da je to super, no da je gužva...

(Odgovor članu zvjezdicamaja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
25.2.2014 12:39:54   
Ulala
FingerJ ja sam jaaako nestrpljiva i jedva čekam također početi sa svim pripremama, sada sam 16+3 jučer na pregledu gin.kaže da ću dobit sinčića, ajme veseljaaaa user posted image Što se tice tecajeva, moj dragi i ja smo krenuli 16.2 i u prvom tjednu 3mj.zavrsavamo.Cak stovise, sve mame i tate su u ranom stadiju trudnoce ili na pola puta, tako da ako se odlucis i ranije na tecaj, vidjet ces da ih je vise tako 5mj. nego veci stadij.A sad, mi smo prosli dva tecaja, jedan bolnicki i jedan koji se odrzava u sklopu udruge jedne za roditeljstvo.Tu u udruzi za roditeljstvo ima i tecaj dojenja ukljuceno je jedno cijelo predavanje o vaznosti dojenja, polozajima itd.Sve pohvale stvarno.Tako da nemoj cekati zadnji tren, idi sada na tecajeve dok imas vremena i nisi zaokupljena robicom i ostalim stvarima user posted image A pohvali se jeli znaš spol?

(Odgovor članu FingerJ)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
26.2.2014 21:03:43   
chocolate
Pozdrav drage trudnice, nova sam ovdje i nadam se da me prihvaćate.. user posted image Moja curica nam stiže 12.06., taman na vrijeme prije najvećih ljetnih vrućina.. user posted image

(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
27.2.2014 11:08:10   
FingerJ
Ulala, thanks na savjetima, idemo onda i mi upisat tečaj :) slažem se da je bolje prije nego pri kraju sve na brzinu raditi :)
a što se tiče spola, isto dečko :))) saznali smo već s 13 tjedana, a na ultrazvuku u 18tom tjednu je definitivno potvrđeno :)))

chocolate, dobro nam došla :) kako se osjećaš? ti si već prešla polovicu... javi nam šta možemo očekivati :)))
Kad si osjetila bebu prvi puta?

Cure u koju bolnicu ćete ići roditi? ja sam se dvoumila Sv.Duh i Vinogradska, na kraju ispalo da će biti Sv.Duh...

(Odgovor članu chocolate)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!