|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodilište u Puli
10.11.2011 10:20:38   
pupi pu
Hvala na odg. ...nisam imala pojma da ako ideš u Dom zdravlja potvrda za muža ne vrijedi... A u bolnici treba i on biti prisutan na sva 4 predavanja ili ?

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Rodilište u Puli
10.11.2011 12:39:02   
mala99
Ne sjećam se više točno, ali mislim da se potpisuješ. A bolje za njega da bude prisutan, ima dobro predavanje o porodu sa slikama, tako da zna šta ga čeka.

(Odgovor članu pupi pu)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Rodilište u Puli
10.11.2011 17:09:15   
pupi pu
samo za info... zvala sam Dom zdravlja, tečaj možete i tamo završiti, potvrda i za vas i za muža vrijedi za porod u našem rodilištu... evo tolikouser posted image

...ako ima koja cura mogla bi nam napisati iskustva sa tečaja iz bolnice i/ili patronažnih...

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Rodilište u Puli
15.11.2011 9:01:25   
Teabu
tečaj iz bolnice?!po meni ništa posebno..mi smo bili na tečaju u 5.om mjesecu kada su bile vrućine..prostor je u podrumu, nema zraka, masa ljudi..prvi dan nam nije radio projektor,pa je babica neka mlada samo pričala o porodu, drugi dan je neka stara doktorica pričala koliko je majčino mlijeko i dojenje zdravo i treći put nisam bila jer je bilo prevruće, četvrtog puta nije bilo jer je muž dobio treći put potvrdu za obavljen tečaj. 

_____________________________

25.7.2011---->JAN<----mamimo zlato najveće

(Odgovor članu pupi pu)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Rodilište u Puli
15.11.2011 19:50:04   
pupi pu
"dosta dobro", hehheuser posted image
čula sam da je bolje ići kod patronažnih u DZ ali kontala sam možda ću u bolnici dobiti i neke info što će mi dobro doći ... vidim da i nije baš tako...
a da li možda neko zna kada se kreće u našu bolnicu na preglede (ono pred kraj trudnoće)?

(Odgovor članu Teabu)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Rodilište u Puli
15.11.2011 22:44:06   
mala99
Da negdje sa 37 tjedna se ide slušati otkucaje srca bebe, mislim da se zove CTG (već sam zaboravila). Ja sam išla sa 30 tjedana jer mi je moja ginekologica išla na godišnji odmor i do kraja sam onda išla na preglede u bolnicu.

(Odgovor članu pupi pu)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Rodilište u Puli
27.11.2011 20:58:58   
pupi pu
Da li neko zna šta je sve potrebno uzeti PU rodilište? Spavacice moraš njihove obući ili možeš uzeti svoje?

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Rodilište u Puli
30.11.2011 19:15:31   
Teabu
sve za osobnu higijenu, spavaćice njihove, uzmi si za svaki slučaj uloške vir 80, svakako domestos maramice vlažne.. a ako želiš da ti bebu presvlače više od 2 puta na dan onda pelene, vlažne maramice, kremu..

_____________________________

25.7.2011---->JAN<----mamimo zlato najveće

(Odgovor članu pupi pu)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Rodilište u Puli
2.12.2011 11:13:39   
pupi pu
tnxuser posted image
a robica dok ne idemo vani za bebu?

(Odgovor članu Teabu)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Rodilište u Puli
2.12.2011 12:21:21   
mala99
Robica ti ne treba, mislim da tamo bude dijete u jastuku i imaju oni neku robicu. Samo za izlazak iz rodilišta ti treba robica.

(Odgovor članu pupi pu)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Rodilište u Puli
14.12.2011 11:40:44   
Piter
Pozdrav svima! user posted image
Evo ja trebam roditi u 5-om mj i to će najvjerojatnije biti pulsko rodilište. Isto sam malo zabrinuta, jer sam svašta čula, no opet
s druge strane ovako su mi rekli: ,, Svaka žena prolazi kroz velike bolove, trudove, to je normalno,  ako misliš da će cijelo vrijeme visiti oko tebe u bolnici, razmisli malo šta oni tu mogu. Trudovi su neizbježni. Svaka žena ih je prošla tako ćeš i ti!''

Tako da ipak mislim da ću u pu, a i želim vidjeti dal ću dobiti kakvu ružnu riječ... user posted image

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Rodilište u Puli
16.12.2011 8:02:01   
Marti83
Hehe sretno nam onda bilouser posted image Ja sam u 4 mj tamo

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Piter)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Rodilište u Puli
17.12.2011 18:47:45   
Piter
user posted image .. babice me smao zanimajuuser posted image

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Rodilište u Puli
18.12.2011 19:58:01   
ZVRK
samo ću napisati da mi je sestzrična rodila nedavno u ri rodilištu a iz pule je jer su joj napravili frku kada bila oko 30tj,na uz.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Piter)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Rodilište u Puli
19.12.2011 9:14:56   
lema
Ja sam pet puta rodila u pulskom rodilištu i svaki put mi je bilo drukčije iskustvo sa osobljem kad sam rodila prvo djete bila mi je doktorica Begić i bila je odlićna ali babice su tad bile ubi me stare isfrustrirane babe konjima fali....... pa su nama koje smo rađale držale predavanja i bile hladne. sa drugom je bilo sve ok , sa trećim me dežurni doktor tako sj.... da mi je bilo pola dosta tako da sam tri sata tiskala djete van i vikali su na mene da ne tisćem dobro dok nije uletio doktor Zorićić a meni i bebi pao puls i onda me on porodio i izvikao se na doktora Perkova koji sve želi prirodnim putem pa i mojoj prijateljici kojoj je beba bila na noge!!!! A ovo ostalo je bilo ok prolazno jedino sa zadnjim me oduševilo osoblje babica i doktor Belci najbolji je!!!!

_____________________________

Elena 22.2.2001==3220 52cm
Manuela 27.10.2002 = 3740 53cm
Anthony 25.06.2005 =4990kg 55cm
Lucas 19.03.2007 =4700kg 54cm
14.12. 2010 moje najmanje zlato Marcus =4200kg 54cm


6.6.2013 nam stiže mala princeza:)
ponosna mama .....



(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Rodilište u Puli
19.12.2011 16:13:24   
mala99
I ja imam pohvale za Belcija i mladog Bilankova

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Rodilište u Puli
25.12.2011 23:20:56   
minis
Pozdrav cure,   trebaju mi novija iskustva iz Pulskog rodilišta. Prvo dijete sam rodila carskim rezom prije 5 godina zbog tlaka u trudnoći, pa me zanima dali se išta promijenilo kod procedure prije i poslje carskog reza. Dali je ostanak u bolnici još uvijek 7 dana nakon carskog, ili .... Termin mi je početkom 3 mjeseca 2012, i vjerojatno ću i ovaj put na carski isto zbog tlaka...pa se želim što bolje pripremiti za boravak u rodilištu. Hvala ....

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Rodilište u Puli
21.7.2012 18:51:13   
Sarica90
kakvo je trenutno stanje tamo??
zna li netko??
user posted image user posted image

_____________________________

02.08.2012. stigla nasa golubica

(Odgovor članu minis)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Rodilište u Puli
7.1.2013 17:23:07   
evanoi
Evo još jedne trudnice! Termin mi je krajem veljače. Mislim roditi u puli, iako mi mnogi sugeriraju rijeku, ali budući da sam odavdje, želim olakšati i sebi i mužu - bit će mi bliže i svakodnevno moći doći vidjeti i sl. Ima li tko novijih iskustava s pulskim rodilištem i osobljem? prošli smo tčaj u bolnici i mogu reći da su sve predavačice bile simpatične. nadam se da će takve biti i kad budem rađala :)

(Odgovor članu Sarica90)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Rodilište u Puli
14.1.2013 22:36:55   
Teabu
i mene zanimaju novija iskustva sa pulskim rodilistem... ja sam tek svjeza trudnica,termin mi krajem sedmog ili pocetkom osmog mjeseca...

_____________________________

25.7.2011---->JAN<----mamimo zlato najveće

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Rodilište u Puli
14.1.2013 22:51:14   
Marti83
Evo ja sam relativno "svježa",rodila sam u 3 mj.
Osoblje je odlično,barem je meni bilo...Na porodu mi bio Dr.Bečić, on je držao čak i predavanje kad sam bila na tečaju u bolnici...Onih par sestara koje sam vidjela,sve će rado pomoći...Pošto mi je to bio prvi porod,nisam puno zapitkivala,niti su mi puno objašnjavali,šta,kako i itd...Jedino mi je bilo žao što muž nije bio samnom u predrađaoni dok sam čekala trudove,jer ga babica poslala na kavu jer kao neću ja brzo(1 cm otvorena bila).I nisam imala niti mob,ništa mi nije dala...a možda i bolje.Inače ta babica se zove Ester,jako profesionalna i ozbiljna.Ne sugeriraju stolčić za porod,odmah te na stol stavljaju...Epiziotomija očito neizbježna....Ne znam šta vas još zanima..pitajte slobodno

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Teabu)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Rodilište u Puli
14.1.2013 22:54:05   
lema
ah upitno je šta te zanima .....evo kuma mi je rodila 12.1...ja sam 5 puta rodila u Pulskom rodilištu.......user posted image

_____________________________

Elena 22.2.2001==3220 52cm
Manuela 27.10.2002 = 3740 53cm
Anthony 25.06.2005 =4990kg 55cm
Lucas 19.03.2007 =4700kg 54cm
14.12. 2010 moje najmanje zlato Marcus =4200kg 54cm


6.6.2013 nam stiže mala princeza:)
ponosna mama .....



(Odgovor članu Teabu)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Rodilište u Puli
14.1.2013 22:59:32   
Teabu
prvenstveno da li su se babice promijenile user posted image ... meni je bila neka isftustrirana baba bez zubiju...aaaaaaaa ne bi nju opet

_____________________________

25.7.2011---->JAN<----mamimo zlato najveće

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Rodilište u Puli
15.1.2013 18:04:33   
evanoi
zanima me kako su se ophodile sestre na 3. katu (kat za mame s novorođenčadi)? priče koje čujem od prošlih godina su strašme, da sestre ne objašnjavaju i da viču ukoliko ne znaš dojiti. a kako je meni prvi put... ipak, ja vjerujem u dobro i pozitivna sam! imam termin krajem 2. mjeseca. ima li još koja oko 27.?

(Odgovor članu Teabu)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Rodilište u Puli
15.1.2013 22:35:28   
Teabu
a tamo sanovorodjencadi je istina da vicu ako neznas dojiti..nista ne zele pokazati, ne dolaze ako ih zoves, itd..alinekako molis boga da budes samo ta 2 dana i odes kuci, da ih ne gledas vise...

_____________________________

25.7.2011---->JAN<----mamimo zlato najveće

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!