|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 10:20:05   
martina33
Ja imam još jedno mišljenje pa nek me razapne tko hoće,a to je sljedeće:svi mi obožavamo vlastitu djecu i tako treba i biti,ali mislim da i ženi treba malo zraka i od djece i od posla..pa makar to vrijeme značilo da u miru ode doktoru,na plac i na kraju krajeva da u miru zdepilira noge ili nalakira nokte...Ne smijemo postati robovi vlastite djece jer to nije normalno i nije zdravo ni za njih ni za nas..jednog dana će otići od nas i to je također normalno...treba ih naučiti samostalnosti i neovisnosti jer ih u životu čeka svašta..

Prema tome,svatko mora imati pravo na izbor hoće li stavit dijete u vrtić ili neće,ali s obzirom na situaciju u državi,naravno da će prednost imati zaposleni roditelji...a ta priča opet nije do nas...heb ga...

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 10:27:42   
novamama
IZVORNA PORUKA: Puli

da ima dovoljno vrtića u gradu zagrebu ne bi sad vodili ovakve rasprave
sva djeca bi trebala dobiti mjesto u vrtiću bez obzira da li roditelji rade ili ne




potpisujem...

u zd svake godine fali stotinjak mjesta...to su odlučili riješiti izgradnjom novog vrtića, trebao bi proraditi u ožujku ove godine...
vrtići su subvencionirani od strane grada, tako da je cijena privatnog i državnog ista - 700 kn...
čujem da su u ŠI 400 kn vrtići...
ja planiram upisati O i R u ožujku o.g., jer počinjem raditi, ne bih imala srca kafenisati dok su oni u vrtiću, mada mi nekad dođe...
vidim da je O potpuno spreman, ali za R mi suze idu čim se sjetim, imat će nepunu godinu dana kad krene...

uglavnom, nemam ništa protiv majki koje ne rade, a djeca su u vrtiću - svatko radi kako mora i može...ja za sada ne bih to mogla, ali vjerujem da kad bi r još malo narasla, da ne radim, isto bi ih dala u vrtić jer je bolje to nego da bleje u tv cijelo jutro...

ja nisam išla u vrtić, mrzila sam ga i plakala za mamom svaki put tako da me nisu forsirali...nadam se da će kod moje djece biti drugačije...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 15:10:26   
Ninaa
Žao mi je jel osim mirne mislim da većina nije shvatila što sam htjela reći. Nisam željela da se na ovakvoj temi svađate i da se neki uvrijede i da sam znala kak bi završilo ne bi je ni otvorila. Vidim da većina misli da je u redu biti do 12 na kavi i onda pobrati djecu zadnju iz vrtića zato jer i mami treba odmora, e pa onda se nek odmara pa baš me briga. Još će ispasti da sam i ljubomorna na nju.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 16:06:00   
njanja
IZVORNA PORUKA: mamacita
Dakle, prvo raspitajte same sebe i svoje postupke, a tek onda bacajte uvrede na druge.
Nema smisla ici se zaliti na Upravni sud zato sto necije dijete nema mjesta u vrticu... .
Nas je cijeli sistem poremecen, no to nisu poremetile mame koje odluce dati dijete u vrtic iako one ne rade, nego jednostavno je takav sustav.



Vidim da ovo još traje, uf baš mi je drago, fakat je bilodosadno na RR...

Mamacita, tvoja 1. teza nije u redu jer nitko nikoga nije vrijeđao...Danas ako izneseš svoje mišljenje, odmah dirneš u osinjak i ispada da si nekoga uvrijedio...E pa ja se svojih stavova i iskrenosti kloniti neću!!!!

2. Ovo što sma rekla za Upravni sud-zaista mislim-ako idete na moj 1. post na ovoj temi i sve ostale, vidjet ćete da sam rekla da me sve bovo ne dira dok god ja radim, a Jan ima mjesto u jaslicama. Da on izgubi mjesto radi nekoga čija mama ne radi, ja bi se žalila prvo na DJEČJI VRTIĆ RIJAKA (ustanovu), a onda bi s tom žalbom išla dalje dok god bi trebalo...Da nas malo više razmišlja na taj način, država nam ne bi bila takva i da se više mama žali na sustav,možda bi se više i ulagalo u dj. vrtiće. JA JESAM ZA TO DA SVAKO DIJETE IMA PRAVO NA JASLICE I VRTIĆ,ali dok god se ne remeti poredak one djece čiji roditelji trade. A to da li će mama kafenisati cijeli da, nije moj problem, ne zanima me što te iste mame rade doma...
Tvoja 3. teza o poremećenosti sustava je TOČNA!!!! I nije niti Marijači, niti Pepe niti Bumbi koje sma navela kao primjer, a NE PROZIVALA, krive za to....Ali mislim da se moramo biriti, a ne puštati da sistem ostane takav....


I potpisati ću Iru da se ovdje ne može reći svoje mišljnj, ako je ono u suprotnmosti sa većinom. Na raji vlada većina, a ne ispravni stavovi. Kao i u našoj državi...


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 16:24:08   
Duve
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: mamacita
Dakle, prvo raspitajte same sebe i svoje postupke, a tek onda bacajte uvrede na druge.
Nema smisla ici se zaliti na Upravni sud zato sto necije dijete nema mjesta u vrticu... .
Nas je cijeli sistem poremecen, no to nisu poremetile mame koje odluce dati dijete u vrtic iako one ne rade, nego jednostavno je takav sustav.



Vidim da ovo još traje, uf baš mi je drago, fakat je bilodosadno na RR...

Mamacita, tvoja 1. teza nije u redu jer nitko nikoga nije vrijeđao...Danas ako izneseš svoje mišljenje, odmah dirneš u osinjak i ispada da si nekoga uvrijedio...E pa ja se svojih stavova i iskrenosti kloniti neću!!!!

2. Ovo što sma rekla za Upravni sud-zaista mislim-ako idete na moj 1. post na ovoj temi i sve ostale, vidjet ćete da sam rekla da me sve bovo ne dira dok god ja radim, a Jan ima mjesto u jaslicama. Da on izgubi mjesto radi nekoga čija mama ne radi, ja bi se žalila prvo na DJEČJI VRTIĆ RIJAKA (ustanovu), a onda bi s tom žalbom išla dalje dok god bi trebalo...Da nas malo više razmišlja na taj način, država nam ne bi bila takva i da se više mama žali na sustav,možda bi se više i ulagalo u dj. vrtiće. JA JESAM ZA TO DA SVAKO DIJETE IMA PRAVO NA JASLICE I VRTIĆ,ali dok god se ne remeti poredak one djece čiji roditelji trade. A to da li će mama kafenisati cijeli da, nije moj problem, ne zanima me što te iste mame rade doma...
Tvoja 3. teza o poremećenosti sustava je TOČNA!!!! I nije niti Marijači, niti Pepe niti Bumbi koje sma navela kao primjer, a NE PROZIVALA, krive za to....Ali mislim da se moramo biriti, a ne puštati da sistem ostane takav....


I potpisati ću Iru da se ovdje ne može reći svoje mišljnj, ako je ono u suprotnmosti sa većinom. Na raji vlada većina, a ne ispravni stavovi. Kao i u našoj državi...



Potpisujem od A do Ž, mamacita zašto se nebi žalila dalje ako npr. njeno dijete koje bi trebalo imati prednost, nije upalo, a dijete koje "nema prednost" kod upisa je??? Isto kao Njanja mislim da bi sva djeca trebala ići u vrtić neovisno o tome dal roditelji rade ili ne, ali dokle god je situacija takva kakva je, oni koji imaju prednost bi trebali biti prioritet. Govorim to iz razloga jer sam svoje dijete upisala u vrtić u Sesvete tek sa 5godina, a pokušavala od kada je imao 2. Da ove godine nije moja stara prije samih upisa nazvala ravnateljicu, prijetila joj se dizanjem na noge inspekcija-moje dijete bi i dalje čekalo, budući da je ravnateljica osobno u tom vrtiću ugurala nekoliko djece čiji roditelji ne rade, pa čak i po prebivalištu ne spadaju tamo....Po tebi treba šutiti, pa ako dijete do škole ne upadne u vrtić zbog shebanog sustava, fućkaj ga nema veze user posted image user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 16:57:48   
ejmama

IZVORNA PORUKA: njanja





2. Ovo što sma rekla za Upravni sud-zaista mislim-ako idete na moj 1. post na ovoj temi i sve ostale, vidjet ćete da sam rekla da me sve bovo ne dira dok god ja radim, a Jan ima mjesto u jaslicama. Da on izgubi mjesto radi nekoga čija mama ne radi, ja bi se žalila prvo na DJEČJI VRTIĆ RIJAKA (ustanovu), a onda bi s tom žalbom išla dalje dok god bi trebalo...Da nas malo više razmišlja na taj način, država nam ne bi bila takva i da se više mama žali na sustav,možda bi se više i ulagalo u dj. vrtiće. JA JESAM ZA TO DA SVAKO DIJETE IMA PRAVO NA JASLICE I VRTIĆ,ali dok god se ne remeti poredak one djece čiji roditelji trade. A to da li će mama kafenisati cijeli da, nije moj problem, ne zanima me što te iste mame rade doma...


Slažem se s Njanjom, u mom selu, cca 5 susjeda ima ili je imalo dijecu u vrtiću, a one ne rade nego imaju potvrdu da rade preko muževa,stričeva itd, jedino ja i još jedna susjeda stvarno radimo i da moja Hana sad nije primljena stvarno bi digla frku ne samo po vrtiću nego i po selu. mislim,mi oboje zaposleni i još moram tražiti vezu da upadne, na kraju je upala jer sam morala biti dosadna i gnjaviti svakodnevno.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 18:33:06   
mamacita
Ma bas me briga koliko tko pije kavu i cije dijete zbog toga ne moze u vrtic. Jedno jedino je poznato i saznalo se iz ove teme, a to je da


njanja se voli svadjati i ako nije njezino misljenje prihvaceno onda zene nagrabuse. Samo se ti svadjaj, i uzivaj u tumacenju svojih vidika. Bas su zanimljivi.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 18:39:07   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: njanja

I potpisati ću Iru da se ovdje ne može reći svoje mišljnj, ako je ono u suprotnmosti sa većinom. Na raji vlada većina, a ne ispravni stavovi. Kao i u našoj državi...



ček sad ispada da je vaše mišljenje jedino ispravnouser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 18:41:57   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: njanja

I potpisati ću Iru da se ovdje ne može reći svoje mišljnj, ako je ono u suprotnmosti sa većinom. Na raji vlada većina, a ne ispravni stavovi. Kao i u našoj državi...



ček sad ispada da je vaše mišljenje jedino ispravnouser posted image


da, sad fakat tak ispada user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 19:04:08   
mamacita
Da, sada upravo izgleda kao da je upravo njezin stav ispravan. Konacno je i to potvrdjenouser posted image . Ja odoh s ove teme.user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 19:08:37   
keksić
ja sam mama koja je ostala bez posla i molim boga da mi je ove godine prime u vrtić da si mogu tražit novi posao. inače kak?user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 19:50:23   
Ira_
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: njanja

I potpisati ću Iru da se ovdje ne može reći svoje mišljnj, ako je ono u suprotnmosti sa većinom. Na raji vlada većina, a ne ispravni stavovi. Kao i u našoj državi...



ček sad ispada da je vaše mišljenje jedino ispravnouser posted image


da, sad fakat tak ispada user posted image



Jao cure moje, vidim dok me nije bilo sve ove mjesece da se puno toga promjenilo na RR. Ne mogu vjerovati bez uvrede što ću ovo napisati, pod cijenu da me svi ignorirate, ali ste postale klasične čangrizave kokoške. Pa svi imamo pravo na svoje mišljenje i zaista ne kužim, da li i u stvarnom životu kada se netko ne slaže s Vašim mišljenjem Vi ovako dižete nos i odustajete od komunikacije i po mom mišljenju neke vrste prijateljstva koji razvijamo na ovom portalu. Stvarno me ste me iznenadile i dosta razočarale.

E sada ste pomalo i bezobrazne. Malo bolje pročitajte moj komentar i ono na što se Njanja nadovezala! Ja sam za to da svatko ima pravo na svoje mišljenje i ako niste primjetile to sam i napisala. S toga prije nego što bubnete neku glupost, počnite čitati komentare od samoga početka, i ne vadite iz cijelog komentara samo ono što Vama odgovara!


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 20:34:56   
anuska08
Nije ni čudo što nas nažalost sve  manje ima na RR-u. Svakih malo se se sjetim dragih formuašica kojih  već dugo nije bilo tu!!! A očito će ih biti još manje!!!!user posted image user posted image user posted image E pa strašno!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 21:03:49   
pepeljuga
Ma cemu sve ovo uvik vodi......i ja se tisucu puta ne slazem sa necijim misljenjem,napisem svoje i doviđenja,pa necu zbog toga ici ca sa raje....alo,dolazim zbog dragih ljudi ,pa ne moramo se svi u svemu slagatuser posted image
A iskreno i ti odlasci mi vise idu na zivce,sto se pozdravljas a onda se vracas,ako nemas volje biti tu malo se maknes,kada se zazelis dođes user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 21:27:15   
mamice
Uvijek ce bit razlicitih misljenja. Ja sam jednom se malo odmrila od RR o kad sam vidla da nisu sve iste i da ponekad se ne slazem s nekim a mozda je u pravu i poslusat cu jer DVIJE GLAVE SU PAMETNIJE. Svaki put kazemo necemo se svadjati i sve teme odu van zadanog. Mene smeta puno toga u ljepoj nasoj al znam da smo mi narod koji ce reci moze biti i gore i ne buniti se pa tako i za vazne probleme ko sto je vrtic. Neka cure koje mogu si priustiti da budu doma neka i budu i rade sta hoceju u slobodno vrijeme jer medalja ima 2 strane tak da se necu mjesati u to ja znam da sam isto nabavila potvrdu i ponavljam nije mi zao jer ko i tu 90 % cura poslje sam trazila i nasla posao

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 22:35:21   
njanja

IZVORNA PORUKA: mamacita
uzivaj u tumacenju svojih vidika. Bas su zanimljivi.


Hvala...i meni su zanimljivi...ajd da se u necem slazemo

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 8:23:15   
Bebys
uistinu moze covjek ako CITA IZMEDJU REDOVA...mnogo toga uociti....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 8:38:00   
mamica29
CURE SVE STE MI DRAGE. POŠTUJEM MIŠLJENJE SVAKOG. ZATO "PEACE AND LOVE". ZAVRŠIMO OVU TEMU

< Poruku je uredio mamica29 -- 17.1.2011 8:41:36 >


_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 9:14:15   
mariola
Ja uopće ne razumijem zašto se ovdje i u bilo kojoj temi gdje ima različitih mišljenja netko na nekog ljuti.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 9:22:26   
BUMBI
Ja uopće ne razumijem zašto se ovdje i u bilo kojoj temi gdje ima različitih mišljenja netko na nekog ljuti.

potpisujem...


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 12:42:25   
Krky
Možemo mi ovdje branit svoja mišljenja koliko želimo, možemo se prepucavat, opravdavat, držati "pravo na svojih 5 minuta", ali kad vas malac, koji je u vrtiću od jutarnjeg dežurstva, na ppodnevnom dežurstvu, na rubu suza pita: "Teta, gdje je moja mama...odi zovi moju mamu na telefon!" i kad vam se umoran i željan maženja i maminog krila sklupča u krilu jer mu je dosta svega i samo želi ići kući...a znate da mu je mama doma...nezaposlena ili s drugim djetetom (još "ljepše"), sve ovo "pada u vodu". A što se tiče "svojih 5 minuta"...ma ja bih dan- dva na nekom SPA-tretmanu, ne treba mi ni muž, ni prijateljica, ni tiha muzika...samo mir i tišina...a nisam u stanju ni otić na kavu, jer me savjest "opere". 

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 12:50:19   
Krky
A što stoji...prepuni vrtići - premalo nas teta, a svi imaju pravo, pa u tom slučaju prednost onome kome je potrebno. Nije vrtić (a pogotovo jaslice) nešto čijim će nedostatkom, dijete u životu biti oštećeno, ali ako mu, u tom kritičnom razdoblju, fali roditeljske pažnje i ljubavi, popravka više nema. I tko nam brani, da u vrijeme dok je dijete na sigurnom, popijemo kavu na miru ili odemo frizeru, to ne traje 8 ili 10 sati.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 12:56:54   
Krky
No, no, a kaj je s onim mamama koje su nezaposlene (privremeno ili stalno) i stalno sjede na RR, a djeca jadna zapostavljena, bauljaju uokolo (ko sad moja). Odoh i ja, al bez imalo grižnje savjesti zbog jadnih - nezbrinutih i hrpetine nespeglanog veša i perilice koja gubi vrijeme i niš na radi. Baš kao i ja! I ne odoh za stalno i ne u ljutnji.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 13:01:59   
pincirotvajler
krky baš si lijepo napisala sve user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 14:07:13   
Bebys
krky mislim da je bas na TAKVE MAME MISLILA NINA KADA JE pisala ovo...iz pocetka...teme
ali svejedno U SAV KOS isti nemoze se stavljati mame bez obzira sto nerade..ako normalno zele da djeca idu u vrtic kao i svaka ostala...sto uopce nije neodgovorno...problem je sto drzava ne cini nista da ima vise vrtica...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!