|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
4.2.2011 14:45:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:47:11   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo cvrle...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:47:37   
CICKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo !!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:48:22   
Ninaa
Ma iskreno cvrčak kaj se mene tiče možeš je i obrisati, tema je moja i mislim da nema smisla da se sad nastave prepucavanja ovdje bezveze. Nit mi je to bio cilj nit namjera, a pogotovo nekog vrijeđat ili prozivat. Svi koji me poznajete znate da nisam takva a za ostale me nije ni briga. Toliko od mene!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:49:29   
anuska08
IZVORNA PORUKA: mariola


Nego, pitanje za bubamaju: ako oba roditelja rade do 17h kako oni mogu doći po dijete do 17h?


I mene zanima..što će i mene tako tete gledati jednog dana kad mi Nika krene u vrtićuser posted image user posted image ..Radim od 8 u gradu..no očekuje se od mene da dođem što ranije na posao što znači oko 7:30-7:45 i moja Nika će po tome biti u vrtići već oko 7 i 15. Radim do 4 no nepisano je pravilo da se radi duže što znači da ne odlazim s posla prije 4i 30 (ostale kolegice i 5-5i pol) znači ne mogu stići do vrtića prije 4:45-5! Znači da li ću i ja u tetinim očima biti neodgovorna majka user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:51:45   
Bebys
ja ne kuzim..dali u vrticima nema popodnevne smijene...pa koliko ima roditelja koji rade do 17 li 18 sati...sta oni da rade...malo mi je to cudno...da nema dvije smijene...ajme...zao mi te djece...cijeli dan negdje biti tako jadna..stvarno bez obzira sada koji je razlog gdje je mama...to je manje vazno...user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:54:43   
barbiegirl
ja sam na porođajnom i starije dijete mi ide u vrtić (neide u 6 i 30 ali ide u 8 i 30 - 9), kada hoče je pustim kući (bila je sada skoro 2 mjeseca doma - ostavila sam je kući jer mi je donosila prehlade doma) Na kraju me molila da je vodim u vrtić jer joj je sa nama dosadno

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:55:54   
Ninaa
Moj vrtić radi od 6 do 17 i to je to, a za kasnije se snađi. MM pokupi curku u 15, kad ja radim do 18 i on bude s njom, a ostali koji kasnije rade ili čuvaju bake, ili se mama i tata dogovaraju kak će, nažalost to je tako. Anuška mislim da je bubaMaja mislila na "moje mame" za koje se zna da ne rade a djeca su od dežurstva do dežurstva u vrtiću i još kasne po njih.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 133
   [Obrisani korisnik]
4.2.2011 14:59:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 15:00:24   
Bebys
eto vidis koji shit...plati vrtic i opet problemi...user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 17:06:46   
njanja
cicka, buduci da provociras, sad da ja tebe nesto pitam....
Kako ti nije zao cekati do 16 h da pokupis dijete?? Ja da imam priliku, ja bi jana pokupila u 14 h poslije spavanja pa bi otisla s njim u setnju na more ili u grad. Sto vise napravis do 16, a ne bis do 14???
Mislim da su i nina i buba maja pricale upravo o zenama kao sto si ti, ako nas ne zezas namjerno....

Meni uzasno fali vrijeme provedeno s janom i grozno mi je sto se sve svodi na vikend ili poslije 17 kad dodjemo doma. I stoji, svaka mama mora naci vremena za sebe, ja ga nazalost nadjem premalo i sto je jan veci, lakse mi ga je naci jer se on super zabavlja s tatom, ali da ne radim, sigurno ne bi cekala 16 h da idem po njega, nego bi isla poslije spavanja da mozemo jos nekamo prosetati....

Ako moderatoti misle da ce ovaj moj post izazvati daljnje rasprave, neka ga slobodno izbrisu, ali ako smo nasli mamu iz naslova nininig posta, voljela bi da mi odgovori na pitanje.

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 17:54:50   
bubaMaja
Radno vrijeme vrtića je do 17 sati.To određuje grad Rijeka, a ne odgajatelji. u Rijeci postoji smjenski vrtić koji radi do 21 i 30 (kad sam ja tamo radila bilo je do 22). Roditelji koji rade dulje od 17 sati nažalost moraju se snaći tetama čuvalicama, baka servisima, prijateljima i slično. zanimljivo je da ti što tako rade uvijek pronađu rješenje kako bi bili što više sa svojim djetetom, za razliku od onih drugih o kojima sam ja pisala i govorila..
oni koji kasne radi nečeg iznimnog.. to je rijetko i nitko im ne zamjera,ti se uvijek jave i ispričavaju do vječnosti i ne znam sve što... ali oni drugi znaju zašto se tete žale - pogotovo kad i same imaju djecu u drugom vrtiću koje je isto zadnje jer ona čeka ovdje nekog neodgovornog i ne može pustiti njegovo dijete, a njeno vlastito ju čeka...

meni općenito ovakve teme idu jako na živce.. odgajatelji vole vašu djecu, vole svoj posao (iako uvijek ima iznimaka) i žele im dobro...barem sam ja takva i zato me vole i sva djeca i njihovi roditelji.. čitati rečenice tipa baš me briga, joj ko će izdržati do spavanja s djecom, joj ovo joj ono... stvarno je grozno i bolno... neću se više vraćati na ovu temu. nadam se da sam do sad odgovorila na pitanja koja vas zanimaju...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 17:56:49   
bubaMaja

IZVORNA PORUKA: anuska08

IZVORNA PORUKA: mariola


Nego, pitanje za bubamaju: ako oba roditelja rade do 17h kako oni mogu doći po dijete do 17h?


I mene zanima..što će i mene tako tete gledati jednog dana kad mi Nika krene u vrtićuser posted image user posted image ..Radim od 8 u gradu..no očekuje se od mene da dođem što ranije na posao što znači oko 7:30-7:45 i moja Nika će po tome biti u vrtići već oko 7 i 15. Radim do 4 no nepisano je pravilo da se radi duže što znači da ne odlazim s posla prije 4i 30 (ostale kolegice i 5-5i pol) znači ne mogu stići do vrtića prije 4:45-5! Znači da li ću i ja u tetinim očima biti neodgovorna majka user posted image user posted image



konkretno, ili ćete upisati dijete u smjenski vrtić ili ćet emorati pronaći nekog tko će po vaše dijete dolaziti do 17 sati user posted image

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 18:36:26   
anuska08
IZVORNA PORUKA: bubaMaja


IZVORNA PORUKA: anuska08

IZVORNA PORUKA: mariola


Nego, pitanje za bubamaju: ako oba roditelja rade do 17h kako oni mogu doći po dijete do 17h?


I mene zanima..što će i mene tako tete gledati jednog dana kad mi Nika krene u vrtićuser posted image user posted image ..Radim od 8 u gradu..no očekuje se od mene da dođem što ranije na posao što znači oko 7:30-7:45 i moja Nika će po tome biti u vrtići već oko 7 i 15. Radim do 4 no nepisano je pravilo da se radi duže što znači da ne odlazim s posla prije 4i 30 (ostale kolegice i 5-5i pol) znači ne mogu stići do vrtića prije 4:45-5! Znači da li ću i ja u tetinim očima biti neodgovorna majka user posted image user posted image



konkretno, ili ćete upisati dijete u smjenski vrtić ili ćet emorati pronaći nekog tko će po vaše dijete dolaziti do 17 sati user posted image


Kao što sam napisala dovesti ću dijete do 7i 30 i dolaziti ću po dijete u vrtić do 5 i neće mi trebati smjenski vrtić,ali da li sam zato negodovorna i loša majkauser posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 19:38:49   
bubaMaja

IZVORNA PORUKA: anuska08

IZVORNA PORUKA: bubaMaja


IZVORNA PORUKA: anuska08

IZVORNA PORUKA: mariola


Nego, pitanje za bubamaju: ako oba roditelja rade do 17h kako oni mogu doći po dijete do 17h?


I mene zanima..što će i mene tako tete gledati jednog dana kad mi Nika krene u vrtićuser posted image user posted image ..Radim od 8 u gradu..no očekuje se od mene da dođem što ranije na posao što znači oko 7:30-7:45 i moja Nika će po tome biti u vrtići već oko 7 i 15. Radim do 4 no nepisano je pravilo da se radi duže što znači da ne odlazim s posla prije 4i 30 (ostale kolegice i 5-5i pol) znači ne mogu stići do vrtića prije 4:45-5! Znači da li ću i ja u tetinim očima biti neodgovorna majka user posted image user posted image



konkretno, ili ćete upisati dijete u smjenski vrtić ili ćet emorati pronaći nekog tko će po vaše dijete dolaziti do 17 sati user posted image


Kao što sam napisala dovesti ću dijete do 7i 30 i dolaziti ću po dijete u vrtić do 5 i neće mi trebati smjenski vrtić,ali da li sam zato negodovorna i loša majkauser posted image



joj... naravno da nisi loša majka!!! to nitisam ja rekla niti bi ijedna teta ikada rekla!! tko radi - radi...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 21:51:07   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: CICKA

user posted image
vidi se po broju objava tko koliko visi ovdjeuser posted image user posted image



Da, da vidi se i po broju zvjezdica user posted image

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 21:52:36   
nemammaste
Ne zezajte cicku,pa ženi je dosadno user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 21:53:52   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 22:03:42   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image koje smo mi žene kokošiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 22:20:46   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: nemammaste

Ne zezajte cicku,pa ženi je dosadno user posted image

Neka se posveti svojim cickama, bice joj manje dosadno user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 22:27:21   
ELISABETH

IZVORNA PORUKA: CallamityJane

Neka se posveti svojim cickama, bice joj manje dosadno user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 22:59:10   
mariola
Bubamaja to sam pitala jer kod nas npr. vrtić radi od 7-15h. I tetama je satnica 6h, zar ne? Ova druga teta koja dolazi u 9.30, ona zapravo radi do 15,30. Drugo je što u 15:10 više nema nikoga pa i ona ide doma. Pa sam mislila da je možda tako i u vrtićima koji rade do 17h.
Mm i ja oboje radimo od 7-15h i radimo na takvim mjestima di nema nimalo fleksibilnosti što se tiče radnog vremena i mi nikad nismo u vrtiću prije 15:05-15.10. Naše dijete i još nekoliko druge djece kojima roditelji tako rade su u vrtiću i tih par minuta iza 15h i nitko ne prigovara iako je radno vrijeme do 15h.


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
5.2.2011 0:58:09   
osobno
Ja sam imala priliku dat Luku u vrtić još lani, kad sam ostala trudna. No nisam, iz jednostavnog razloga-bedasto mi je bilo davat ga u vrtić(koji nam je, btw doslvce kraj kuće), dok ja idem na kavu.
I ove godine smo imali istu priliku, i ozbiljno sam razmišljala o tome, no kako sam ja na faksu po par sati svaki dan, a vidila sam da brojne mame koje rade ČEKAJU po goidnu dana na upis, odustala sam.
PA se još ovu godinu "krpamo" kako znamo i umijemo.
Ove godine u listopadu počinjem pisat diplomski (ako mi sve bude po planu), pa namjeravam nać posao.
I tada definitivno ide u vrtić.
No, a pro po teme, znam minimalno 5 mama koje dovedu dicu u vrtić, a one doslovce satima ispijaju kave i uživaju u oblaku dima.
JA sam možda idiot po tom pitanju, mrzim ih ostavljat ako baš ne moram, uvik imam grižnju savjesti i mislim kako prebrzo rastu da bi te trenutke propustila za nešto za šta ću kasnije sigurno imat vrimena.
Da bi bilo lipo par sati odmorit-bi. Ali zato imamo par igraonica i dva privatna vrtića di je moguće ostavit dite na sat-dva po potrebi.
Pa ko voli nek izvoli.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
5.2.2011 8:32:47   
mama mery
da sam u mogucnosti dala bi l i T u vrtic bar do podne user posted image
prvo kod kuce im je dosadno po cijeli dan jer nemaju drustva u ulici nazalost a ja smataram da se djeca trebaju druziti i sklapati prijateljstva

i za to vrijeme njihova vrtica priustila bi si nekad kavicu u gradu s prijateljicama jer kad su djeca samnon na kavi samo sam oko djece nemoge se opustiti i uzivati u kaviuser posted image

mislim da je u redu da mam ima vremena i za sebeuser posted image
ja sam od 0-24 s dejcom pa mi to vrijeme slino fali


_____________________________




(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
5.2.2011 12:10:03   
bubaMaja

IZVORNA PORUKA: mariola

Bubamaja to sam pitala jer kod nas npr. vrtić radi od 7-15h. I tetama je satnica 6h, zar ne? Ova druga teta koja dolazi u 9.30, ona zapravo radi do 15,30. Drugo je što u 15:10 više nema nikoga pa i ona ide doma. Pa sam mislila da je možda tako i u vrtićima koji rade do 17h.
Mm i ja oboje radimo od 7-15h i radimo na takvim mjestima di nema nimalo fleksibilnosti što se tiče radnog vremena i mi nikad nismo u vrtiću prije 15:05-15.10. Naše dijete i još nekoliko druge djece kojima roditelji tako rade su u vrtiću i tih par minuta iza 15h i nitko ne prigovara iako je radno vrijeme do 15h.



druga teta službeno radi do 16.30, a ostaje dodatno u dežurstvu do 17 (mijenjaju se).. tako je i ujutro: jedna dođe u 6.30 (ili 6 kako koji vrtić) a ostale u 7.. ta koja je došla ujutro radi pol ure dulje taj dan... službeno radno vrijeme je od 7-16.30 uz dežurstva pola sata ujutro i popodne... dio oko ručka se radno vrijeme poklapa pa budu dvije tete u smjeni..
za vrtiće koji rade kraće ne znam.. svaka uprava ima svoja pravila ovo je iz riječkih vrtića koji spadaju pod jednu upravu. u zg nije tako jer tamo ima više uprava svaki centar svoju.. za druge gradove ne znam jer tamo nisam radila.

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Lara ili Hana
pisonjica



Lara (57%)

Hana (43%)


Broj svih glasova: 124

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!