|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 8:00:48   
Bebys
mariachi NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE................
VRNI SE ...ZENO BOZJA...BRIGA TE...haloooooooooo
legendooooooooooooo  ..........

koji shit...............
njanja nije mislila nista lose...

kako CURE NE KUZITE...
DJECA RADILE MAME ILI NE RADILE...TREBAJU SVA BITI U VRTICU AJD DA KAZEM BAR OD TRI GODINE PA NADALJE...JER JE TO DIJECI KAO DJECI POTREBNO...
ja to vec po svojoj curici vidim...HALO NJOJ TREBA DRUSTVO DRUGE DJECE...a jesam li ja doma ili ne...to uopce nema veze s nicim...i sta cu raditi dok nje nema...

zar ne kuzite...DRZAVA TREBA VISE VRTICA...a sata mama radi za to vrijeme...uopce nije bitno...to je OSOBNI PROBLEM SVAKOGA BICA...ne vas..ni moj...halo zene ....mozak u tikvu i sve ce biti ok....user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 8:35:54   
mamice
Kod mene 90 % djece u ulici ide u kvartovski vrtic preko veze i da im jedan ili obadva roditelja ne rade. Ja sam Mikija upisala u vrtic iako nisam radila ali iz razloga koji je je da sam trazila posao i hvala Bogu brzo ga nasla. Da napomenem upao je u vrtic 5 kvartova dalje i treba nam sat vremena do tam al sam bila sretna da je upao. Ja sam za to da se prvo zaposleni roditelji osiguraju da im dijete ide u vrtic al nikad nije bilo i nece biti pravde. Znam kad sam slobodna i ne idem na posao da taj dan volim posvetiti sebi i malo se opustiti kad je miki u vrticu. Mene vise iritiraju oni sto imaju socijalnu pomoc i ne placaju vrtic a svaki dan su na kavi. 

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 9:18:26   
nemammaste
Ovo me asociralo na onu raspravu da li je u redu da državni službenici imaju povlaštene kamate za kupnju stanova; oni koji jesu državni službenici odmah su se osjetili povrijeđenima konstatacijom da to nije u redu.Nije stvar u tome da netko ima nešto protiv da oni imaju dobre uvjete,nego je žalosno to da svi oni drugi,od kojih je mnogima i potrebnije,nemaju nikakve mogućnosti kupiti svoj stan,a kamoli po dobrim uvjetima.Ista stvar ovdje,ja bih najviše voljela da svačije dijete može dobiti mjesto u vrtiću,ja ću otići raditi i nije moj problem kako će neka druga mama provesti dan ali na žalost to tako ne funkcionira kod nas.Ako npr. Pako ne zna kamo će s djetetom jer mora ići raditi a ne može dobiti mjesto u vrtiću zbog nekog djeteta čija mama sjedi u kafiću,onda je to nešto drugo i to bi se trebalo promijeniti

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 10:22:10   
Bebys
ponavljam vam...KORUPCIJA I LOSA POLITIKA...a djeca sva trebaju DRUSTVO...pogotovo iza 3god...TO NEMA VEZE GDJE SU RODITELJI....

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 10:50:50   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: Bebys

ponavljam vam...KORUPCIJA I LOSA POLITIKA...a djeca sva trebaju DRUSTVO...pogotovo iza 3god...TO NEMA VEZE GDJE SU RODITELJI....

slažem se s tobom
umjesto da grade kojekakve arene, stadione i ko zna kaj bolje bi bilo da država ulaže u vrtiće , škole, parkiće jer tamo su oni na kojima nam leži budućnost.....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 10:59:08   
zg_cinik
ajde da se i ja malo uključim...

nezaposleni s djecom doma...kak naći posel...user posted image user posted image user posted image
mame s bebom i djetetom za vrtić...kak s dvoje il' više malih napravit bilo kaj...user posted image user posted image user posted image

razmisliti malo...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 11:03:52   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

ajde da se i ja malo uključim...

nezaposleni s djecom doma...kak naći posel...user posted image user posted image user posted image
mame s bebom i djetetom za vrtić...kak s dvoje il'' više malih napravit bilo kaj...user posted image user posted image user posted image

razmisliti malo...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





hehe
daj se prijavi na neki muški forum ....to bu ti tamo prošlo

user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio modesty blaise -- 15.1.2011 11:05:33 >

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 13:16:12   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: modesty blaise


daj se prijavi na neki muški forum ....to bu ti tamo prošlo
user posted image user posted image user posted image



O portalu

Portal Ringeraja.com.hr specijalizirani je portal namijenjen budućim roditeljima, trudnicama i roditeljima predškolske djece.


kaj je ovo ženski forum...user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 13:31:45   
Ira_
Zg_cinik izgleda da će se nas više morati preseliti na neki "muški" forum.user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 13:35:19   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Ira_

Ja sam mišljenja da svako dijete treba u vrtić najkasnije s 4 godine, radila mama, tata, baba ili ne. Iz razlgoga što tamo strašno puno nauče, socijaziraju se, a u krajnjem slučaju čeliče se jer je tamo malo-malo neko dijete bolesno. Ako mama ili tata ne radi dijete odvesti oko 8 u 11 po njega. U tom vremenu zaista stigneš sve napraviti i psihički se odmoriti. Nisam pobonik toga da djeca čiji roditelj ne radi bude u vrtiću skoro pa do zatvaranja. Ali svatko zna svoje i po tome se povodi!

potpisujem od do user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 13:50:10   
martina33
kao pedagoški radnik koji radi u vrtiću smatram da bi svako dijete moralo imati mogućnost ići u vrtić bez obzira tko doma ladio jaja...to je stvar socijalizacije i što bolje pripreme za polazak u školu..u vrtiću se nauče korisne stvari koje razvijaju grafomotoriku,pamćenje,kreativnost,snalaženje u vremenu i prostoru itd...također mislim da puno od navedenih obrazovnih sadržaja dijete neće dobiti ako će cijeli dan biti s babama doma...mislim da puno mama,a među njima svrstavam i sebe,najvjerojatnije ne zna puno od onog(logopedske igrice,pjesmice,likovni sadržaji...) što genijalno razvija dječji mozak,a uči se u vrtiću..ipak tu rade učeni profesionalci...

druga je stvar što živimo u usranoj državi gdje nam fali vrtića i love da bi to bilo moguće...pod kvalitetniji rad ubrajam i trećeg odgajatelja...
znam da mi ne primamo dijecu ako je jedan roditelj nezaposlen , ako je majka na porodiljnom ili na čuvanju trudnoće...na žalost,prednost imaju zaposleni..i ako je netko nabavio potvrdu preko veze da radi ,a ne radi,na nama nije da to istražujemo..bilo tko nezaposlenoj mami(neki prijatelj koji ima firmu) može lupit potvrdu da radi kod njega ko čistačica i problem je za te roditelje riješen...

eto,zato nemojmo se svađat oko situacije koja je trenutno takva na nivou države koja kroji pravila igre...

prema tome ja glasam za geslo VRTIĆ ZA SVE!user posted image

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 14:59:31   
modesty blaise


O portalu

Portal Ringeraja.com.hr specijalizirani je portal namijenjen budućim roditeljima, trudnicama i roditeljima predškolske djece.


kaj je ovo ženski forum...user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
[/quote]


ne cinik , nije ženski forum....al baš bi ti kao"cinik" trebal skužit kaj sam htjela reči
hehe

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 15:00:49   
modesty blaise
razmisliti malo..... hehe

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 16:07:57   
luce5
samo malo da se uključim.moja djeca su kod kuće ,mi radimo,baka ih čuva.nije mi padao na pamet vrtić.ni ja nisam išla i ništa mi ne fali.a davat novce za nešto što ne moram mi ne pada na pamet,neka idu djeca koju nema tko čuvati.starija će sada u malu školu i to je to.a kod kuće su sa bakom igraju se sa drugom djecom i nisu mi stalno bolesne kao ostala djeca iz ulice koja idu u  vrtić.a nisu ništa manje pametne od druge djece,čak mogu reći da su i naprednije!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 16:29:44   
martina33
eto,čovjek želi i misli najbolje,pa se opet neke riječi vade iz konteksta...
Luce,nije mi bilo ni na kraj pameti da mislim da su djeca koja ne idu u vrtić gluplja od djece koja idu u vrtić..jednostavno sam samo željela reći da bi svatko trebao imati mogućnost izbora,pa tko voli nek izvoli..sve ima svoje za i protiv,ali ja jednostavno nisam za to da čovjek nema mogućnost izbora kao u ovom slučaju što se i te kako često događa..
evo,neka mi nitko ne zamjeri ništa...ne želim se svađati..plizuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu luce5)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 17:06:54   
Bebys
kao pedagoški radnik koji radi u vrtiću smatram da bi svako dijete moralo imati mogućnost ići u vrtić bez obzira tko doma ladio jaja...to je stvar socijalizacije i što bolje pripreme za polazak u školu..u vrtiću se nauče korisne stvari koje razvijaju grafomotoriku,pamćenje,kreativnost,snalaženje u vremenu i prostoru itd...također mislim da puno od navedenih obrazovnih sadržaja dijete neće dobiti ako će cijeli dan biti s babama doma...mislim da puno mama,a među njima svrstavam i sebe,najvjerojatnije ne zna puno od onog(logopedske igrice,pjesmice,likovni sadržaji...) što genijalno razvija dječji mozak,a uči se u vrtiću..ipak tu rade učeni profesionalci...

druga je stvar što živimo u usranoj državi gdje nam fali vrtića i love da bi to bilo moguće...pod kvalitetniji rad ubrajam i trećeg odgajatelja...
znam da mi ne primamo dijecu ako je jedan roditelj nezaposlen , ako je majka na porodiljnom ili na čuvanju trudnoće...na žalost,prednost imaju zaposleni..i ako je netko nabavio potvrdu preko veze da radi ,a ne radi,na nama nije da to istražujemo..bilo tko nezaposlenoj mami(neki prijatelj koji ima firmu) može lupit potvrdu da radi kod njega ko čistačica i problem je za te roditelje riješen...

eto,zato nemojmo se svađat oko situacije koja je trenutno takva na nivou države koja kroji pravila igre...

prema tome ja glasam za geslo VRTIĆ ZA SVE!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
evo savrseno napisano...


JA NISAM TETA IZ VRTIC A ALI SVE TAKO MISLIMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Bebys -- 15.1.2011 17:07:23 >

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 17:08:34   
Bebys

IZVORNA PORUKA: luce5

samo malo da se uključim.moja djeca su kod kuće ,mi radimo,baka ih čuva.nije mi padao na pamet vrtić.ni ja nisam išla i ništa mi ne fali.a davat novce za nešto što ne moram mi ne pada na pamet,neka idu djeca koju nema tko čuvati.starija će sada u malu školu i to je to.a kod kuće su sa bakom igraju se sa drugom djecom i nisu mi stalno bolesne kao ostala djeca iz ulice koja idu u  vrtić.a nisu ništa manje pametne od druge djece,čak mogu reći da su i naprednije!



luce ja sam odrasla sa bakom i savrseno mi nista ne fali ali ako netko nema tu mogucnost....vrtic je itekako potreban kada djete treba drustvo...

(Odgovor članu luce5)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 17:09:20   
Bebys
FALILO JE VATRE NA OVOJ RR...vec je bilo daosadno....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 17:26:24   
lidac0605
Ma dala bi zadnju kunu da mi klinci idu u vrtić,da imam 5 baba doma...jer djetetu je mjesto u vrtiću među djecom,da se nauči funkcionirat u kolektivu i još xy drugih stvari koje vrtić pruža,a koje ga neće nikakva ni baba ni deda doma naučit!
A kaj se tiče pobolijevanja-klinac će prije ili kasnije morat proć imunizaciju u kolektivu,samo je pitanje vremena-ak ide u vrtić,u vrtiću-ak nejde,čeka ga to kad krene u školu...
BTW,klinci koji imaju problema kod kretanja u školu tipa plača,straha od odvajanja su UVIJEK oni koji nisu pohađali vrtić!!!
al ovo sad već postaje OT...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 17:57:50   
Ira_
Jao Ninaa kakvu si ti pomutnju izazvala. Ovdje je čini se meni bolje svoje mišljenje zadržati za sebe, inače si prekrižen. Strašnouser posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 18:31:52   
modesty blaise
ajme Ira, ti si sva neka kakti začuđena al ne znam od čega....
pa normalno je da nemamo svi ista mišljenja i da se ponekad i prepiremo oko svojih...pa to je zdravo za zajednicu

user posted image

i bez brige, nema tu prekriženih , dapače
pozrdav

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 18:45:19   
mamacita
Nemozes vjerovati koliko je ovdje eksplozije na ovoj temi!!! Istina, bilo je pre dosadno u datim trenucima. Najtuznije je to sto se ovdje napadaju stavovi mama koje upce ne poznajemo. Kakve to veze sa vezom ima sta itko od nas radi u slobodno vrijeme, koliko se posveti ili ne posveti svome djetetu. Izgleda da je ovdje normalno upirati prst u druge, iz raznih razloga. Sacekaj tren. Upri prst upravo sada, onako da ti je kaziprst uperen u drugoga, koliko je prstiju okrenuto prema tebi??? CAK TRI!!! Dakle, prvo raspitajte same sebe i svoje postupke, a tek onda bacajte uvrede na druge. Nema smisla ici se zaliti na Upravni sud zato sto necije dijete nema mjesta u vrticu... c'est la vie (rekli bi francuzi) ili ti "i to je zivot". Desi se. Nas je cijeli sistem poremecen, no to nisu poremetile mame koje odluce dati dijete u vrtic iako one ne rade, nego jednostavno je takav sustav. Tko je prvi dobit ce, a tko je zadnji- nece.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 19:33:40   
Ira_
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

ajme Ira, ti si sva neka kakti začuđena al ne znam od čega....
pa normalno je da nemamo svi ista mišljenja i da se ponekad i prepiremo oko svojih...pa to je zdravo za zajednicu

user posted image

i bez brige, nema tu prekriženih , dapače
pozrdav

Draga Modesty blaise, ne znaš zbog čega sam začuđena, pa istina nije me bilo zadnjih godinu dana na ovom portalu, ali prve dvije godine dok sam tu visila kad' god sam mogla nije bilo toliko uvrjeđenih i dignutih noseva. U slučaju da nisi dobro pročitala moj komentar od čini mi se jučer, vrati se na njega pa ponovno pročitaj. Normalno da nitko nema isto mišljenje, ali nije nije normalno da se netko nađe uvrjeđen baš iz tog razloga što ne djele isto mišljenje.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
15.1.2011 21:23:15   
sanjalica
vidim, promijenit će se postotak na onoj anketi - da li je u zadnje vrijeme na rr dosadno user posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
16.1.2011 8:47:47   
Puli
da ima dovoljno vrtića u gradu zagrebu ne bi sad vodili ovakve rasprave
sva djeca bi trebala dobiti mjesto u vrtiću bez obzira da li roditelji rade ili ne



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!