|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
9.3.2016 21:51:27   
MareM
Eto ga na! A ja se trudim jesti i jesti i jesti i jesti... i jesti, a oni ne sljive. Mozda su naviknuti vec na Vuka Zavijalicu koji zivi u mom pupi 24/7, pa im je uvijek ista atmosfera? user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Ljetne bebe 2016
9.3.2016 21:57:25   
Hannah27
Jupiter u pravu si, ali nisam skužila da ti imas ikakve potrebe za tim ili sam zaboravila/propustila ? Jel piješ od početka ili samo sada ?

Mare sta ih ti jos ne osjećaš ? Ili ne reagiraju na hranu ?
Negdje sam čitala da se bebe mršte ako jedemo gorko ili kiselo pa se uvjek sjetim toga i bude mi zao, pa ne pojedem . user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Ljetne bebe 2016
9.3.2016 22:03:52   
Jupiter
Hannah nisam pitala. Vjerujem da je gin iz bolnice tako odlucila jer sam ivf slucaj, gledala me i prstima i komentirala sestri kako mi se napnuo trbuh...pa sam joj spomenula natecenost nogu...i mozda je ona nakon svega toga odlucila da uzmem prog. a ja nisam pitala tocan razlog jer mi je to bilo poznato od cura sa potpomognute koje su neke cak i cijelu trudnocu uzimale prog...pa mi je zato to bilo normalno.

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Ljetne bebe 2016
9.3.2016 22:29:41   
MareM
Hannah, cutim ih i lupaju (pogotovo seka), samo ne reagiraju na hranu nego nema nekog pravila... osim mozda na plesanje i na voznju Prometovim karampanama user posted image

< Poruku je uredio MareM -- 9.3.2016 22:30:59 >


_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 1:07:38   
Hannah27
Aha sad kuzim . Hahaha hvala Bogu sa 37-mom vise nemam kontakta user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 10:44:44   
di.sak
Hannah što se tiče lupanja mrve i hrane, čuj, moja frendica kada je s mužem išla na pregled kod gin, bebica je spavala, pa joj je dr dao čokolade da probude bebu..veli da od šećera podivljaju user posted image e to je ono kaj sam ja čula.. po meni to ima smisla..i ja podivljam na šećer user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 10:53:36   
saki84
evo mene malo user posted image
MareM i Jupiter drago mi je da je je sve u redu bilo na pregledu i da bebice napreduju user posted image
Jupiter zao mi je sto si se iznervirala radi TORCH testa i drago mi je da na kraju je sve ok. user posted image ..ja sam uzimala utrogestan prva tri mjeseca, i nije me jos bila skinila sa njega pa kad sam joj odnjela neke nalaze i kad je vidila kako mi je stomak napuhan (gornji dio) rekla je da prestanem jer me on ocito jako napuhuje, tako da sam ja sad se "skinula" sa njega..al mogu ti rec da sam se nekako sigurnije osjecala dok sam ga uzimala...kao dok je on tu sve je uredu. psiha valjda user posted image
MareM i moj je dragi blizanac, u stomaku bili on i seka i isto tako njegova mama prica da ga je uvik gurala i tukla, cak i pri porodu da ga je pogurnula da ona izadje prvauser posted image user posted image , a kasnije da je on uvjek trazio seku da je drzi za ruku di god bi posli jer on nju je tako cuvao...meni je to preslatko i uvik uzivam kad mu mama isprica neku anegdotu njih dvoje....bitno da je njima veselo, da napreduju i da mu seka vec u stomaku dava tecajeve iz borilackih sportova user posted image ..
Lisica Mica meni je rodica imala u sve tri trudnoce esherichia coli i sve je trudnoce iznjena do kraja, cak je deckica i prenjela malo. Pa ako ce ti to pomoc da si malo mirnija. Vjerujem da ce sve bit uredu user posted image ..a prija koja ju je imala izbacila je slatko i stavila sebe na laganu djeticu, sve kuhano i malo malo zacinjeno, skoro pa bljutavo i rjesila je se nakon tri tjedna..
Hannah27 ja oduvjek sjedim sa prekrizenim nogama i toliko puta dnevno kad sidnem se uvatim da sam je prekrizila, pa micem, ali nemam mira..ne znam kud bi sa njima...nekako se tjesim kad stomak malo narast da tu radnju jednostavno vise necu moc pa ce mi bit lakse...a taj nacin sjedenja kod tebe ja sam do srednje prakticirala i uvik su mi mojji doma govorili da dali ja znam normalno sjedit..user posted image ..ja jedva cekam da moj bebolino pocme lupkat, ma samo cu kuvat po cjeli dan user posted image


Evo ja napisala roman, meni vam od jucer kao pulsira, zari, desni jajnik..malo sam se bila prepala, al jutros je prestalo..sad se malo prebacilo na ljevu stranu. Jeste vi cure imale takve bolove...I dali imate problem sa naduvenosti stomaka? mene to izludjuje, skinila sam se sa utrogestana, pazim da jedem vec par dana skroz laganu i kasastu hranu, kupila donat...ali on je i dalje od samog jutra napuhan user posted image ..iman osjecaj kao da cu puknit, nije mi ugodno niti sjedit sa takvim stomakom punim napuhanih crijeva..user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 11:16:31   
Hannah27
Saki ja ti nemam problema sa napuhnutosti od kad sam na posebnoj prehrani radi žgaravice , a i uzimam magnezij tako da idem redovno na wc .
Od ovih bljutavih poluobroka ni ne mogu bit napuhana . Jučer je treći dan od kad mi je bilo dobro , bez žgaravice i ja kao da nikad nisam ni imala, natukla se sladoleda i večerala, i opet me satralo sinoc .

Nezz koji savjet da ti dam osim prehrane , a sve to mozes naći na netu , + čaj od djumbira limuna i meda i magnezij !

Sto se tice jajnika, probadali su me do nedavno , valjda dok posteljica ne preuzme proizvodnju P ! Oni rade pa se umore user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hannah27 -- 10.3.2016 11:17:49 >

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 11:41:23   
Hannah27
Cure imam jedno pitanje kad vec spominjete tocoplazmozu i listeriozu . Jel vi jedete salate ? U restoranu i doma ?
Ja ih izbjegavam u širokom luku, a tako bi mi dobro došle sad kad me muci žgaravica .
Strah me da se nije maca popiiii... U blizini ... Valjda voda ne ubija te bakterije tako da i ako je dobro oprana nema koristi.
?? Pršut i te stvari ionako ne jedem .

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 11:42:58   
saki84
Izludujr me ta napuhanost, nije ugodna nikako. Ja sam sebe stjerala malo na tu bljutavu hranh al isto sam danas kupila cokoladicu. Morala sam :-D. Magnezij se uzima u apoteci ili mi je dovoljan i donat?

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 12:02:34   
saki84
Hannah27 ja ti jedem salate, od kupusa, do kristal zelene..sad jedva cekam pome i krastavce i papriku...nezamislim mi je obrok bez salate...

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 12:09:12   
MareM
saki, mene ti napuhuje Donat (u pocetku je bio koristan i nije mi smetao, ali sad sam od njega k'o Jezurka Jezic - "zategnut trbuh k'o bubanj ratni"). Zamijeni ga s magnezijem, nekakve tablete ili sl. Ali mozda ne sumecim jer i one znaju napuhivat. I pij ga prije spavanja.

Hannah, ajme da mi se najest bilo kakve salate user posted image Izbjegavam je od pocetka trudnoce radi listerioze jer racunam da nema shanse da je dobro operem ... tko zna s cime je zalijevaju i tko se po noci setao uz nju jer nisu samo mace krive... A i prsut i sl suhomesnato za svaki slucaj (a bas se naredali nova godina, pa hrpa rodjendana, uh!).

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 12:26:27   
saki84
ja na to nista nisam pazila...ja uredno jedem salatu skoro svaki dan user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 13:14:18   
Jupiter
Helloou
Mi vec bili do grada, popili kavu i zeru prosetali. Dragi ima danas slobodan dan pa mu nedam mira user posted image a popodne idemo na trudnicki tecaj bez kojeg nece moci biti pored mene u radjaoni.
Salatu ja jedem ali samo ako sam ju ja oprala. Onaj bijeli donji deblji dio otkinem jer se taj dio teze opere pa je najbolje otkinuti.

Mare kad ti je sljedeci pregled, da nas upisem ?

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 13:56:17   
MareM
30.03..... zaboravih napisat. Sorry user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 14:00:23   
Jupiter
Naši pregledi user posted image



mmamita -----14.03.
di.sak------------21.03.
Hannah---------23.03.
Cvrčak-----------23.03.
Faustina--------24.03.
Lisica Mica----24.03.
Jupiter-----------29.03.
saki84-----------30.03.
MareM----------30.03.


user posted image



(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 14:01:47   
Jupiter
user posted image

user posted image MareM - 28.06 . user posted image &user posted image
user posted image Lisica Mica - 28.06. user posted image
user posted image mmamita - 04.07.
user posted image Hannah27 - 06.07. user posted image
user posted image tihicka - 06.07.
user posted image Jupiter - 07.07. user posted image
user posted image faustina - 19.07. user posted image
user posted image Cvrčak - 05.08. user posted image
user posted image di.sak - 25.08.
user posted image saki84 - 09.09.


user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 14:04:29   
jelka87
postovane mame
da li se neka mama susrela da joj ginekolog veli da beba ima blago dilatirana crijeva? u 27 tj trudnoce sam.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 14:04:37   
Jupiter
Ma daj, ne ispricavaj se user posted image user posted image
Nego, kakve kante ste koristile za pelene. Sad gledala na netu neku sygenic kantu, dosta skupa ali pise da ubija bakterije...pa sad...koliko je to veliko? Nigdje ne pisu mjere..
Evo link SYGENIC KANTA

< Poruku je uredio Jupiter -- 10.3.2016 14:06:28 >


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 14:20:05   
MareM
jelka, nisam se nikada susrela s time, a ni procitala. Mozda da pitas na Rodi? Tamo sam znala naletati na svakojake teme i iskustva. Ili mozda pomogne link:
http://www.ordinacija.hr/halo-doktore/pitanja/na-uzv-je-ustanovljeno-da-bebica-ima-dosta-dilatirane-vijuge-crijeva-sto-to-zapravo-znaci/

Jupiter, kako to da te ovaj put narucila za 3 tjedna?
Sto se tice kante, nju sam gledala kada sam koristila jp, ali se ispostavilo da nije bilo nikakvog smrada ni u obicnoj kanti, pa sam odustala. To mislis za drzati pp? Al'' ih neces drzati "na mokro"? Maloprije procitala da su neke mame koristile "kantu za zelje" iz Kauflanda i da dobro brtvi poklopac... ne mogu se sjetit gdje sam procitala, niti nemam pojma kakva je to kanta (valjda ona za kiselit zelje, pa da ne smrdi? user posted image )

< Poruku je uredio MareM -- 10.3.2016 14:23:46 >


_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 14:32:51   
Jupiter
Jelka, evo nasa Mare ti je vec odgovorila. Ni ja ne bi znala nista vise o tome. Ali svakako trazi objasnjenje od gin.

Mare za pp, da. Razgovarala sam sa onom teta sivalicom iz mog grada i savjetovala je da nabavim, znas one mrezice kao za komarce, pa to stavim u kantu i kad krenem prati, sve skupa stavim u bubanj. Isto je preporucila suho drzanje i te "obicne" kante.

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 14:48:08   
MareM
A da li se treba pelena tretirat cime ili malo isprat ili sl. prije stavljanja u kantu?
Pricala sam s jednom pp korisnicom iz ST-a koja ih isto drzi na suho (prije stavljanja u onu vrecicu u kojoj se mogu drzati i mokre pp ona ih malo prosusi na balkonu).
Nekako se dvoumim oko mokrog i suhog drzanja; ne znam hoce li se fleke uhvatit za tkaninu ako ih drzim na suho... Tako mi je s Nikom bio zafrk kada nisam prosusila nekoliko tetri koje su bile zaflekane mlijekom i stavila sam ih u kajin/lavor (kako li se vec kaze knjizevno) sa nekom drugom robicom i u dva dana su i po njima i po robici narasle bljak crne gljivice (bilo im lijepo papat mlijeko) koje se nikako nisu dale isprat. Fuj!

< Poruku je uredio MareM -- 10.3.2016 14:49:18 >


_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 19:03:33   
mmamita
Hello curke! Skroz ste mi aktivne user posted image

Mi se danas vratili kuci svojoj! Kad sam ugledala ovo svoje malo slatko cedo, koje je vrisnulo kad nas je ugledalo, bilo mi je krivo sto sam uopce isla i ostavila je na toliko dana user posted image
Ukratko- bilo nam je super, svasta smo vidili i obisli, nagustali se i bilo nam je taman. Dalje da smo isli bila bi to muka prava, jer stalno je bila ili voznja autom ili setnja. Od svega, Monte Carlo bi izdvojila kao nesto posebno, iako je svaki grad poseban na svoj nacin. Sad tribamo malo doc sebi i vratit se u kolotecinu...
A u ponediljak vec pregled user posted image Jedva cekam user posted image

Moram vas malo povatat... Citala vas jesam, ali vise brzinski nego detaljnouser posted image Moram se bacit na posao user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 19:38:20   
MareM
mmamita, jesi nam sta donila? user posted image user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 20:39:23   
Jupiter
Mare i kod ovog smo na istom. Stalno citam "ZA i PROTIV". Tj mokro ili suho. Vjerovatno cu probati i jedno i drugo.

Mammita nek ste vi nama stigli sigurno doma!!
Vjerujem da ste jos pod dojmovima ali i radost grljenja svoga djeteta...uhh emocije..
Jedva cekam tvoj pregled :)
I da, kao sto Mare kaze: sto si nam donjela? A?a? user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!