|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
13.3.2016 20:58:33   
faustina
MAMITICE .- sritno sutra user posted image
Meni danas cili dan u bonusu , cilu noc nisan spavala zbog uzasnw zzubobolje , nisan mogla ni po danu odmoriti
jer moj sincic ne spava po danu, evo tamqn idem spavati , ka krepana san kokos, user posted image user posted image
Eto drage moje .laku noc , valjda me nece opet uvatiti, user posted image , to sto nisan cilu noc nisan spavala je mala priprema sta mi slijedi
za koji misec , bit ce veselo i neprospavanih noci user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Ljetne bebe 2016
13.3.2016 21:22:56   
Jupiter
Mammita sretno sutraa!!

Faustina bem ti zub user posted image nadam se da te nece nocas bolit.

Laku noc curke! I ja sam danas ko' ovo vrijeme..

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 10:46:27   
saki84
jutro trudnice moje user posted image ..vise ni kava ne pomaze na ovakvo vrime, osjecam da psihicki sam na rubu...jedva cekam sunce, jer ja i ovo vrime nikako se ne podnosimo ..
Hvala vam na iskustvima oko bolova, uvik me umirite i pomognete...ne bi vas dala nikome user posted image ...
mmamita sretno danas na pregledu i nestrpljivo ocekujemo pricicu user posted image
di.sak i ja osjetim to bockanje par puta u danu i bas cu pitat svoju gin sledeci put...user posted image
faustina ajme zubobolja..ne znam sta rec osim da zubare nikako ne volim i za ic kod njega treba mi psihicka priprema a zubar je odlican i njezan i sve ali svejedno su mi stresni...ja sam bila nekidan radi zubnog mesa, malo mi se upalilo pa sam se ziva tresla na stolici a nista strasno nije bilo user posted image

Idem malo citat sta me ocekuje u ovom tjednu trudnoce, to me veseli svaki ponedjeljak user posted image ...a rucak mislim da cu tikvice leso sa krumpirom, obozavam ih njam njam...
vidjela sam u ducanu male cheri rajcice, sta mislite dali ih se moze jesti ono na salaticu...pise da su iz italije..jeli rano za njih jos?

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 11:57:54   
mmamita
Hello dame moje!

Faustina nema gore do zubobolje. Probaj mozda stavit luk u zub koji te boli ( ako je supalj) , ako ne natrljaj dobro taj zub i meso oko njega s lukom.
To mi jedino sada pada napamet... Svakako otidji do zubara, mozda ti mora samo pritisak pustit.

saki ja da ih vidim nebi im mogla odolit, pa sad bilo im vrime ili ne user posted image . Obozavam cherry pomice mmmmm

Ajme jedva cekam pregled!!! Poludit cu od silnog iscekivanja. Jos sam zabrijala da mi je beba skroz nisko, jer je jako nisko osjecam kako lupka zadnjih desetak dana. Nadam se da se nece obistinit moje sumnje i brige... Iako ne mora bit nista strasno, a moze bit i da cu morat mirovat... Pa cu vidit sta doktorica kaze.
Imam osjecaj da ce mi provirit rukom dole i mahnit koliko nisko udara user posted image

Javim se veceras... user posted image

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 11:59:44   
mmamita

user posted image

user posted image MareM - 28.06 . user posted image &user posted image
user posted image Lisica Mica - 28.06. user posted image
user posted image mmamita - 04.07.
user posted image Hannah27 - 06.07. user posted image
user posted image tihicka - 06.07.
user posted image Jupiter - 07.07. user posted image
user posted image faustina - 19.07. user posted image
user posted image Cvrčak - 05.08. user posted image
user posted image di.sak - 25.08.
user posted image saki84 - 09.09.


user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 12:06:19   
saki84
mmamita a jesi me nasmijala da imas osjecaj da ce provirit rukom i mahnit user posted image user posted image user posted image ..bit ce to sve u redu...nestrpljivo ocekujem tvoj izvjestaj..user posted image
mislim da cu ih ic kupit sebi pa samo malo ih posolit i pojest...bas me vucu a vec sama neznam sta mogu sta ne..
Nego kad su se vama poceli vidit trbusi, meni samo ovaj naduveni bice od njega ne vidim trudnicki....grrrrr

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 12:44:33   
Jupiter
Hej drage

Mammita sigurna sam da imas isti osjecaj koji sam i ja imala, da je mrva nisko. Ali nije. Samo su joj noge ravno dole i valjda nogama najace udara i to je to. Sad ovih zadnjih tjedan dana se okrenula jer mi pomice trbuh i na lijevu i ja desnu stranu, bas kod pupka. Sad i ja napokon vidim kad lupne 😊😍
Saki, u mojem foto dnevniku mozes vidjeti trbuh kakav sam imala u 4mj. S tim da sam ga na slici jos malo napnula da se ljepse vidi. Takodjer sam imala osjecaj da mi je samo napuhnut. Vec u 5-om mj se tocno vidjelo da je trudnicki. A te rajcice i krastavce i paprike jedem stalno...iako je van sezone nema bas nekog izbora..a ja tako obozavam salate..

Ps. Vam se svidja ime Leona?

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 12:57:19   
nymeria
Samo da se ubacim leona predivno ime... reko muz da kuma nije tak nazvala a da mi dobimo curicu bila bi leona

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 13:42:21   
saki84
Jupiter Meni je ljepo ime user posted image ...jel to jos birate imena? Ili je ovo konacno?
isla cirnit album, al pise mi eror user posted image ..mozda sam ja smotana
nymeria kako si, kako napredujes? user posted image

< Poruku je uredio saki84 -- 14.3.2016 13:44:39 >

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 13:47:24   
Jupiter
Imas pravo saki, izgleda da jos biramo....
Naime, zeljela sam Melani...i onda procitam znacenje: Crna, tamna...
I tako sam se razocarala...da sam odmah krenula u potragu za zamjenom.


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 13:58:58   
Jupiter
IZVORNA PORUKA: saki84
isla cirnit album, al pise mi eror user posted image ..mozda sam ja smotana


Poslala sam ti zahtjev za prijateljstvom, zato nisi mogla vidjeti sliku.
A evo link za sliku ---> SLIKA

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 14:10:37   
saki84
Jupiter ajme Melani user posted image user posted image mi je jos ljepse...
pa bit ce crne kose na mamu user posted image user posted image
ja sam ti malo smotana sa ovom rinerajom, nisam bas da se snalazim user posted image ...pokusat cu to provuc pod trudnicki simptom user posted image
Takav je stomak i meni sad kao i tebi tvoj, samo kazem djeluje mi da je to nadutost vise nego trudnicki, mada ja i ovaj s ponosom istaknem sta itko zna od cega je user posted image user posted image ...i imamo iste cipele user posted image ..bas ti ljepo stoji ponosan stomacic user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 14:28:06   
mmamita
Jupiter ajme Leonauser posted image user posted image Top 3 zenskih imena trenutno.
Mi (odnosno ja, jer moj muz nece da daje imena dok ne vidi spoluser posted image ) imamo za curicu Doris, Leona i Tea. Ali brzo se to izmjeni user posted image .
Melani mi je isto jako lijepo. Sad nam se rodila nedavno mala prijateljica Melani.

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 17:56:26   
Lisica Mica
Hej ekipa!!!

Ovo vrijeme mi je ubitačno, jedva se vučem...jutros sam otišla na vježbe za trudnice, došla doma i odmah zalegla na kauč dok mali nije došao iz vrtića.
Na vježbama mi je stvarno super, ženskica koja vodi je divna, sve polako i temeljito objasni, stalno mijenja rekvizite da nam bude zanimljivije (danas smo radili sa elastičnom trakom). Da nema vježbi imam osjećaj da bi se raspala.

mmamita sretno na pregledu, nadam se da bebica nije nisko, da je to samo tebi takav osjećaj...javi nam.
faustina šaljem vibre da zub prestane boliti...

jupiter sviđa mi se i Melani i Leona user posted image .
Mi i dalje nismo smislili ništa osim Teo, a i dalje nam to nije 100% to. Nekidan je mužu palo na pamet ime Vice i to mi je baš slatko, ali opet...ne znam ni sama. Bilo bi fora da i ovaj drugi bude na V.
Nikako da me ono nešto baš oduševi!!!

Vene mi užasne, ono baš baš, ali šta ću, mažem heparinom gelom, nosim kompresivnu čarapu na lijevoj tu i tamo, to je tako do daljnjega.user posted image
Dobila antibiotik 10 dana za ešerihiju i to je to. Jedva čekam pregled, o kilogramima ne želim razmišljati. Apetit mi je malo manji, konačno.
Nekidan mi jako bliska prijateljica rekla da je trudna, pa smo sad skupa trudne, iako ona tek na početku i baš mi je to super!!!!!!!!

Pozdrav!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 18:09:10   
faustina
Jupiter tek sad vidila zahtjev ,a nece da se prihvati bice mi nesto blokalo ili je to zato sto san priko mobitela

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 18:30:02   
mmamita
Evo nas user posted image
Doktorica upalila UZV a ono beba veeelikaaa!! Ajme kako je velika vec, joooj user posted image Ima 31cm, a po onim mjerama nekih 850g, iako mi se to cini malo prevec za ove tjedne, tako da ne uzimam g za ozbiljno. Pise na ekranu i da je 25tt ( kako ustvari i je po zm), ali mi racunamo da sam 24tt.
Uglavnom sve je u redu ali ipak je bebica nisko. Rekla je da nisam otvorena i da nema straha. Jupiter tocno mi je ko i tebi, noge dole a glava oko pupka, ali kazem vam da ce jedan dan samo provirit doli user posted image koliko nisko osjecam da udara, skroz doli...
Pregled za 4 tjedna i dala mi uputnicu za OGTT, pa cu sutra otic odmah ujutro. Ipak je ovi misec +3, 3 kg, a u opasnosti sam svakom novom trudnocom da se gestacijski dijabetes pogorsa, iako pazim...
Opet je pitala zelim li znat spol i umire od smija i skoro sam popustila! Da nije onda rekla ajde dobro necemo te zezat bila bi znala... Uff tih par minuta ovaj put sam bas bila skoncentrirana samo na to, ali evo prosla me zelja odmah! user posted image
Eto drage moje user posted image , sad je na vas red!

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 18:32:34   
mmamita


Naši pregledi user posted image




di.sak------------21.03.
Hannah---------23.03.
Cvrčak-----------23.03.
Faustina--------24.03.
Lisica Mica----24.03.
Jupiter-----------29.03.
saki84-----------30.03.
MareM----------30.03.
mmamita -----11.04.


user posted image



(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 19:29:45   
di.sak
faustina nadam se da će zubobolja proći, a ako ne, možda bi trebala do zubara..ja sam krenula pprije 4 tj i svaka 2 tj me naruči jer imam dosta toga za popravit..al bolje to riješiti sada nego poslije..

jupiter ja ne znam da li mi je Leona ili Melani ljepše user posted image , možda Melani, ali samo za 1% user posted image

mmamita super za pregled user posted image i baš sam proplakala od smijeha na tvoje da će mrva mahat vani user posted image hahahha

saki bome ću i ja pitat gina za to bockanje..nekak imam feeling da me mrvica pika user posted image a možda saznam i spol za tj dana user posted image jedva čekam idući ponedjeljak user posted image

ja danas bila malo u knjižnici, posudila 2 knjige da mi ne bude predosadno za ove prave zimske dane user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 19:58:53   
Hannah27
Mamita super za veliku bebu . Zamalo sam napisLa curicu . Valjda Pamtim vaše želje . Ne kuzim kako mozes izdržati ...
Jupiter meni je tamna, crna lipa asocijacija . Ja pomislim na tamnu put i crnu kosu .... Bas sam i ja jutros tražila značenje imena koje smo mi odabrali, i numerologija kaze ; teška sudbina i zivot pun prepreka , koji iziskuje borbu i ustrajnost . Ali ne mijenjamo ime . Iako mu ga je tata birao sad mi je vec to to, ne mogu zamisliti drugo .

Sto se tice stomaka moj je ko nogometna lopta, ide u špic i velik je dovoljno da sam pokušala nalakirati nokte i sve prste išvrljala .

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 21:26:44   
Jupiter
Hej Lisice! A sto kazete na ime Vito (grc.pr. zivot)? Meni je to preljepo ime. Teo mi se isto jako svidja.. Doma su sad svi za Leonu. Za Melani nisu svi bili..
Vene bi se isto trebale povuci nakon poroda, bar smanjiti, ali to je nas kriz...uvijek je nesto u pitanju. Previse gledamo one "savrsene" na tv ili pojedinke u nasem drustvu.. meni su kapilare na nogama iskocile, na grudima, gleznjevi su vec sad debeli ako stojim malko duze, gin me gnjavi dijetom...ima toga. Glavno da si aktivna na tim treninzima, to ce olaksati sve.
Mammita ma sve su to odlicne vijesti!!! Bebac raste i to je bitno. A sto se spola tice, mi cemo otvorit kladionicu! user posted image
Evo, i ja glasam da ce biti curica user posted image
Di.sak sto volis citati? Imas kakvu preporuku?
Hannah bas si me nasmijala jer sam skroz zamislila kako pokusavas dohvatiti kut za nokte user posted image user posted image
Evo mojeg trbuha, slikano prije 2 sedmice kad sam sasila dodatak na taice.
Slikano je od dolje pa se stjece dojam da je veci nego sto jest user posted image evo, pa pogledajte ----> http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=29882

< Poruku je uredio Jupiter -- 14.3.2016 21:28:12 >


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Ljetne bebe 2016
14.3.2016 21:47:29   
di.sak
hahahhah Jupiter, kladionica je genijalna ideja user posted image mislim da je u mmamiti jedan dečkić user posted image

ja čitam krimiće i trilere, a od autora su mi oke skandinavci (nesbo, slaughter, lackberg, roslund i hellstrom, kepler, larson...), a super su mi i patterson, weaver, child... tko voli dobre krimiće i trilere, preporučam stiega larsona - serijal millenium i sve od nesboa i jamesa pattersona.. joj, kad me netko pita za knjige, sva se raspišem user posted image
ja sam danas posudila dvije knjige od neke nijemice nele neuhaus, jer mi je cura u knjižnici preporučila, a nešto što sam htjela nije bilo, pa rezervirala.. čitanje mi je odlično ispunjavanje vremena user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Ljetne bebe 2016
15.3.2016 8:31:41   
lidac0605
Jupiterko,di je taj buško user posted image hoću ga i ja vidjet,al nema ga na ovom linku user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Ljetne bebe 2016
15.3.2016 9:31:23   
Jupiter
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Jupiterko,di je taj buško user posted image hoću ga i ja vidjet,al nema ga na ovom linku user posted image

Probaj sada OVDJE
user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Ljetne bebe 2016
15.3.2016 9:48:37   
lidac0605
Vidla user posted image ...ma sva si mi se zaokružila user posted image ,preslatka si trudnica user posted image .A na cicama ti zavidim sad,moje su sad ispuhane ko dve vrećice user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Ljetne bebe 2016
15.3.2016 10:24:29   
Hannah27
Jupiter e to je pravi trudnički ! Nadam se sa te puštaju preko reda, moje jos ne vidi dovoljno user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!