|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krv iz pupkovine - riječko rodilište
2.2.2011 18:59:12   
bubaMaja
Zanima me ako netko ima iskustva s darivanjem krvi iz pupkovine u zakladu Ana Rukavina, ali u riječkom rodilištu. Voljela bih to učiniti, ali čitala sam da moraš sam odnijeti u ZG hitno nakon poroda.. pa tko će mi to napraviti?
ima li tko iskustva s tim?? I hitno je s obzirom na moj termin za par dana )))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krv iz pupkovine - riječko rodilište
2.2.2011 22:13:19   
lilia
Ej, Buba Majo, ja sam darivala krv iz pupkovine zakladi Ane Rukavine:
Isprintaj si sa njihove stranice (moraš popuniti 3 formulara, tipa jesi bolovala od nekih bolesti, svoje podatke i sl) ja sam to ispunila u tri primjerka i ponijela sa sobom u rodilište skupa sa dokumentacijom i tr. knjižicom.
Ako rodiš od nedjelje do četvrtka oni šalju tu pupkovinu jer se zaklada pobrinula za tu radnim danom, vikendom nemaju organiziran prijevoz pa bi morala sama. Ja sam na sreću rodila u četvrtak u protivnom muž mi sigurno ne bi vozio za Zg zbog pupkovine.


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krv iz pupkovine - riječko rodilište
2.2.2011 22:25:07   
lilia
I još nešto, ako daruješ krv alternativni načini rađanja ne dolaze u obzir, mogla bi u kadi ali sam čin rađanja bi morao biti na stolu a to ti onda ne bi bilo nešto.
Jedino carski rez a to te valjda neće potrefiti kao ni vikend.
Sretno ti bilo i ne brini se, u rađaoni je super i doktori i babice, u predrađaoni gledaš tv i časkaš sa drugim trudnicama.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krv iz pupkovine - riječko rodilište
2.2.2011 23:45:44   
bubaMaja
hvala )) ja sam mislila roditi na stolčiću, nisam znala da se onda ne može uzeti.. doduše čula sam i da žene koje dobiju puno kila ne smiju rađati alternativno... a vidjet ćemo..
hvala )))))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krv iz pupkovine - riječko rodilište
3.2.2011 8:49:04   
Bebys
http://www.ringeraja.hr/forum/m_406539/mpage_1/key_/tm.htm

evo ovdje imas moju veliku temu u njoj ti ima jako jako puno dobrih informacija...malo si vidi...sretno

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krv iz pupkovine - riječko rodilište
3.2.2011 9:52:43   
magdalenaa
ja sam na trudničkom tečaju isto odlučila da ću rađati na stolčiću i objasnili su nam da i na taj način možemo darivat te stanice samo se stol za rađanje preklopi u stplčić tako su nam babice i ginić objasnili da se može a i da je najprirodnije rađati na stolčiću i datad ne pucaš,  tako da ću ja akoBogda u 5 mj, to napraviti,,,

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krv iz pupkovine - riječko rodilište
5.2.2011 21:29:00   
Indy
ako se rodi carskim rezom, onda se nemože darovati?user posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krv iz pupkovine - riječko rodilište
6.2.2011 13:59:43   
magdalenaa
otiđi na stranicu zaklade Ane Rukavine ,tamo je sve objašnjeno ,što, kako i gdje ,  tako je najbolje.........

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krv iz pupkovine - riječko rodilište
10.2.2011 17:34:44   
bubaMaja
nažalost nismo uspjli darivati jer je bila nedjelja i nije imao tko odnijeti krv pa nisu niti kupili user posted image

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!