|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - studeni 2016.
26.10.2016 13:51:55   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image PinkyFunkyBirdy - 08.11.
user posted image Hajdi - 09.11.
user posted image Leilani - 14.11.
user posted image mali andeo - 15.11.
user posted image belina - 19.11.

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
26.10.2016 15:35:32   
daxy
Cure,nek vam je sa srećom! user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pinky smijem li ja uredit ovaj post da se dodam u navijačice? user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
26.10.2016 16:02:08   
PinkyFunkyBirdy
Naravno da smiješ. user posted image

(op.a. Nisam luda pa da kažem bilo što drugo pa da dobim ječmence na oba oka i tko zna gdje još od duple trudnice. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Malo se šalim!)

Sad kad si tu možeš u potpunosti preuzeti održavanje lista. Ipak ti imaš više ovlasti koje super dođu ako treba popraviti postojeći post. user posted image Pa ako će trebati uskočimo Perlica ili ja. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
26.10.2016 16:55:13   
tintin
A lipo li je vidit Pinky na listi, draga zelim ti sto prije da ugledas plusic., bas se veselim sta pomalo krecete ka drugom zlatu.
Sritno svima na listi i iskreno se nadam da ce biti puno user posted image
Moj datum je 18.11.
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
26.10.2016 17:12:18   
perlica55
Cure sretno vam od srca, da bude što više ponosnih user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
27.10.2016 10:39:52   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image PinkyFunkyBirdy - 08.11.
user posted image Hajdi - 09.11.
user posted image Leilani - 14.11.
user posted image mali andeo - 15.11.
user posted image tintin - 18.11.
user posted image belina - 19.11.

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi, daxy


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 27.10.2016 10:40:31 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
27.10.2016 11:24:15   
anandi
Jutrooo
To se vec selimo na novu temu? Nista, onda drage moje trudilice neka vam je sa srecom i sve do posljednje prijavile vi user posted image vucem vas za nosice....a trudnicama zelim dosadne i ugodne trudnoceuser posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
27.10.2016 18:29:29   
LourdessPadme
Drage moje,jutros sam bila na f-metriji uglavnom,po par folikula na svakom jajniku svi su priblizno iste velicine sta je ok. Kolko sam je skuzila oko 10mm su svi. endo i dalje 7,5mm. Poslala me vadit estradiol i onda su me zvali oko 14 da nastavljam s istom terapijom.

Ugl maloprije sam bila na odjelu to u svom gradu da mi daju inekciju cetrotide jer nema sanse da si ja to sama dam,i tamo susrela doktoricu koja je bila par puta dezurna dok sam lani lezala na odjelu za vrime vanmatericne. Zena mi je sve nalaze iscitala iz kompa i kaze mi.
Nemoj se puno nadat ovaj jajovod ti je prosiren taj di je bila vanmatericna (to mi oni nisu rekli)kaze moguce je da kad ti oni stave zametak da on odluta u taj jajovod jer je velik,onda trazi da ti ga maknu obavezno,i kao moguce je da je on toksican pa ispusta neku sluz koja moze unistit zametak.
Ako ti ne uspije postupak trazi da ti vade van jajovod,nakon toga ti je potrebna samo mala stimulacija da dobijes ovulaciju i ostat ces prirodno trudna.

Malo me strefilo na brzaka.

pinky jedva cekam da svom malom zvrku rodis bracu il sekunuser posted image
syringa neznam jel nas citas na ovoj temi al bas mi je drago da si se javila ♥️

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 8:30:41   
Snjeguljica_83
Trudilice, sretno u studenom! user posted image user posted image

Lourdes, uh koji savjet. Ne znam... Moguće je svašta, ne znam kako se.osjecas i sto mislis o tome sto ti je rečeno... Po meni je za razmisliti... user posted image
Sto god odlučila, zelim ti user posted image sto prije!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 8:41:42   
katy1503
Sretno trudilice u studenom!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 8:46:55   
perlica55
Jutro cure...
Syringa drago mi je da si se javila i da sve ide kak treba, user posted image za
baka servis user posted image
Lourdes svakako čuj još jedno mišljenje, VM se na žalost zna dogoditi i kad
se ide na IVF, al vrlo rijetko. Javi nam kak napreduju folikuli, samo hrabro user posted image
Anadi kak je bilo kod hematologa? Nadam se da je sve ok
Punky, ima li simptoma da je O prošla? Sretno user posted image
Hajdi, kakav je nalaz?
Daxy, kak si danas?
Pusa svima, trudilicama sretno od srca..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 8:54:01   
Kazimira
Sretno I puno 👶👶👶👶👶👶👶 👫👬👭👪💙💚💛💜💙💚💛💜

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 9:40:07   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! user posted image Ne znam zašto, ali tako sam pospana ... ni kava ne pomaže. user posted image

Tintin, kako si nam ti? user posted image

Anandi, u kojem si ti sad već tjednu trudnoće? Mora naša daxy otvoriti temu proljetnih bebica pa da tamo stavite svoje datume termina pa da mogu odprilike znati koliko ste već trudne, jer moje pamćenje je katastrofa. user posted image

Lourdess, pa kako te nebi strefilo tako nešto!?! user posted image Nekako mi je to predrastično s obzirom da tek krećeš u postupak. Moje mišljenje je da vidiš kako će proći postupak, pa ako se kojim slučajem i desi VM onda da kod vađenja zametka mooooožda izvade i jajovod (dobro razmisli o tome). To je sve pod velikim upitnikom i ja osobno nebi išla odmah na tako drastičan postupak jer ipak vjerujem da sve može proći super i da ćeš nam za cca 3 tjedna javiti da imaš lijepu veliku betu. user posted image

Snjeguljice, katy i Kazić šaljem vam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Perlice, ima znakova da je O prošla. Očito kako mi je bila naglašena O tako su mi i znakovi da je prošla naglašeni: probava mi je koma, mučnina, žgaravica, bolne sise, prištevi, umor, ... tako da mi nikakve naznake s približavanjem datuma neće predstavljati mogući simptom jer je ovo očito neki čudan ciklus. user posted image

Daxy, draga kako si nam ti? Dal te mučnine zezaju? Povraćaš li ili ti je samo mučno? user posted image

Gdje su nam ostale curke? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 9:49:16   
daxy
Evo i mene u studenom!
Dobro jutro!

hajdi nadam se da je gradivo utvrđeno! user posted image
Čekam te s lijekovima. Al nadam se da ti neće trebati.

perlice super za uredne nalaze! user posted image

pinky najdraža vještice,dobro si ti to prognozirala.
Perlica i ja smo zajedno i došle na odbrojavanje,zajedno i "odlazimo". user posted image
Što se liste tiče voljela bih da ju ti nastaviš uređivati,ja mogu vikendom ili ako si ti odsutna,a trebalo bi zalijepit listu na novu stranicu i sl...
Najčešće sam s mobitela na RR pa mi je nezgodno... user posted image

lourdess draga,tvoj gin te fino zeznula jer nisam nikad čula da mpo gin prepusti f-metriju drugom doktoru.
Oni to vole ispratit da mogu mijenjati terapiju po potrebi i sl...
Mene je moj gin od početka do kraja pratio. On uvijek dolazi na aspiracije i transfere svojim pacijenticama,čak i kada ne radi.
I nastavit ću vodit trudnoću kod njega.
Za ovu priču o VM mogu samo reći: Pusti sad to. Znam da je to najteže i da ćeš sad brinuti o tome,al pokušaj se fokusirati na ono što se trenutno događa,na svoj postupak!
Ako i dođe do toga, što je malo vjerojatno, rješavat ćeš to tada. Sada ne možeš ništa.

Ne znam na temelju čega ginekolozi preporučuju Split ili Zagreb? Nigdje nisu dostupni podaci o broju postupaka,kao ni uspješnosti ni za jednu državnu kliniku.
To oni po osjećaju ili? user posted image
Jako je ružan taj način,da ne kažem nestručan. user posted image


Ja sam OK. Sinoć me malo bolio trbuh,al jučer sam imala naporan dan,pa valjda zbog toga.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 9:53:55   
daxy
pinky tipkale smo u isto vrime.
Otvorit ću temu,pa bih mogla sastavit listu kad se jave bar 2 cure (anandi i perlica)...

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 10:19:29   
daxy
http://www.ringeraja.hr/forum/m_944849/mpage_1/key_/tm.htm#944849


Evo tema! user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 10:35:56   
mali andeo
dobro jutro !!!

cure sretno nam bilo user posted image user posted image
iako sam ja tu više kao ukras user posted image user posted image

Lourdess
ne znam kaj bi ti rekla ..mogu ti samo poželjeti sreću i neka bude sve kako treba
i da nam prijaviš visoku betu za cc 3 tj ! user posted image user posted image user posted image

syringa drago mi je da si se javila ..čekamo te na odbrojavanju !! požuri se !!

pinky lijepo je vidjeti i tebe na listi ..ajde da maleni M dobi pojačanje !!
sretno !!

anandi ,daxy ,perlice drage trudnice naše svakoj po jedan user posted image user posted image user posted image
mazite svoje bušike ....

tinast
draga žao mi je zbog prekida ,drž se draga user posted image user posted image user posted image user posted image

cure ludnica mi je ovaj tjedan ,toliko sam iscrpljena ...user posted image user posted image
treba mi jedan vikend welnesa...


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 12:43:13   
Hajdi
Pozdrav cure,

Pokupila sam nalaze tsh, nisam zadovoljna, jako se malo snizio s 3,5 na 3,2, a treba biti 1,5-2.
Očito mi treba veća doza. Zvala sam odmah endicu ali je zauzeta pa će nadam se javiti mi se kasnije.
Pila sam 25mcg jedan dan cijelu, drugi dan pola tbl. otprilike 5 i pol tjedana. Bojim se da neću stići dodatno ga sniziti do cca 9.11. kada očekujem moju user posted image koja dabogda ne došla.
Tako da po svemu sudeći ovaj ciklus ne mogu na postupak user posted image

Znam da je anandi pisala da je pila po 25mg svaki dan, čini mi se i još neka cura. Ne znam zašto meni moja nije dala da pijem cijelu tabletu.

Lourdess nadam se da te neće strefiti taj scenarij s jajovodom, valjda je jednom bilo dovoljno. Drago mi je da folikuli dobro napreduju.

Daxy jučer nismo uspjeli ponoviti gradivo, ali bi mogli danas iako mislim da je jučer bila O.

Pinky zajedno ćemo odbrojavati zanemarujući simptome jer oni stvarno znaju varati pa nek nas iznenadi plus.

Syringa samo se ti nama pridruži na odbrojavanju user posted image

Mali anđeo i ja bih rado na neko putovanje za odmor.. može i bez wellness-a.

< Poruku je uredio Hajdi -- 28.10.2016 12:53:37 >

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 13:06:23   
eternity
cure drage sretno na novom odbrojavanju i nek na kraju mjeseca bude puno user posted image user posted image user posted image
daxy čestitam na dva user posted image user posted image , nek bude sve u najboljem redu i dalje user posted image user posted image user posted image user posted image
perlice kako tvoje mučnine sada, jesi morala opet na infuziju? možeš li piti isosport, on je jako dobar za dehidraciju i iscrpljenostuser posted image
lourdes sretno sa postupkom, nadam se da će folikulići dobro rasti i da će biti jednak broj jajnih stanica
tinast, bilo što da napišem glupo je ali mislim da on i nije bio pravi kad je već otišao,nešto bolje te sigurno čekauser posted image user posted image
syringa super da si nam se javila, lijepo je vidjeti poznata lica na odbrojavanju
pinky nam opet odbrojava, draga želim ti što manje odbrojavanja i da M što prije dobije pojačanjeuser posted image user posted image
ostalim curama lijep pozdrav i user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja vas i dalje nastavljam čitati i navijati i za trudilice i za trudniceuser posted image user posted image ali me neće biti na listi

Mi smo bili opet kod genetičara, stvari su kompliciranije nego smo mislili, muž također ima neke od faktora trombofilije i problem je što je on heterozigot a ja homozigot,i još su našli kod njega dvije genske mutacije, jedna je locirana i prepoznata a druga je NN tako da su nalazi poslani na daljnje istraživanje.Genetičarka smatra da smo morali imati i više biokemijskih trudnoća jer nam je kombinacija problematična.Išli smo na konzultacije u Bahceci (Sarajevo) jer oni jedini na ovom području rade PGD i po njima nije problem izdvojiti moje mutacije ali ova muževa NN ostaje,tako da ni oni nisu puno optimistični. sad još čekamo jedan moj nalaz i razjašnjenje muževog nalaza. mislim da ćemo skenirati sve nalaze i dijagnoze i poslat mailom u Prag fertility Centar i vidjeti njihovo mišljenje,ima li uopće smisla ići u postupak sa ovakvim nalazima i kolike su nam šanse. Iskreno, već sam se zasitila pretraga,nalaza,dijagnoza i ponajviše razočaranja.stalno se nadamo kad riješimo jedan problem da će biti uspijeha i onda nas zadesi još gora dijagnoza. Dogovorili smo se malo odmaknut od svega i hladne glave odlučiti da li ići u postupak ili kako nam je i genetičarka rekla nastaviti prirodnim putem raditi na trudnoći i nadat se da će se oploditi zdrava jajna stanica sa zdravim spermijem a ako bude mutiacija opet će biti biokemijska/spontani

_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 16:05:14   
anandi
Dobri dan curke, kako ste mi danas?

perlice sta da ti kazem...Uzas jedan, cekala 3 sata a samo 5 pacijenata bilo da bi hematolog zakljucila da ja znam vise od nje user posted image Zalosno sto na klinici izgleda ima samo jedan hematolog i ta zena ne znam da ima 35 godina, ne zna za d-dimer, ne zna rastumacit moje mutacije, kad sam rekla da dajem clexane od transfera pitala je sta je to itd. Uglavnom je rekla da slusam ginekologa i da mi on odreduje dozu clexana. Samo mi je dala preporuku da provjerim lupus i neka vezivna tkiva, sugerisuci da ona ne misli da mi to koci prirodno zatrudnjivanje, cisto da i to imam odradeno user posted image Eto draga moja ne mogu reci da je bilo dobro, bilo je ocajno

Pinky trenutno sam 10+4 Da ti ovaj sto kazes cudni ciklus urodi plodom user posted image

Ostale gdje ste nestale, nesto ste slabo danas aktivne?

Ja se jucer nisam stigla javit, otisla sam na kliniku u 9 pa dosla u 11 pa otisla u 13 i vratila se u 16. Kao sto sam vec napisala s nazovimo "hematologom" sam se druzila 10 min a cekala je 3 sata i nista nisam cula pametno. U jutarnjim satima dala sam krv za stitnu i dr me pregledala, sreca tu su malo imali obzira jer sam trudnica pa sam relativno brzo zavrsila. Ti ce mi nalazi biti gotovi iduce sedmice. Urinokultura jos uvijek nije gotova, nadam se da ce biti sutra. Tako da sam ja ostatak jucerasnjeg dana provela s preejakom glavoboljom a u vecernjim satima sa wc soljom i povracanjem.
Danas sam vec malo ok, malo prosetala popila kaficu i sad valja kontat sta za rucak, mm dolazi oko osam.


_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 17:02:07   
Hajdi
Eternity baš mi je žao zbog dodatnih kompilacija, kod vas bi bilo najbolje da upali prirodno.
Držim fige da tvoj nalaz i razjašnjenje nalaza tm iz Praga budu optimistični user posted image .
Znam slučaj para koji su imali slične probleme i Prag im je donio duplu sreću (blizanci) nakon 7 god borbe za bebu.
Neka tebi bude isto, samo hrabro i polako se odmorite i razmislite o svemu najprije ti i tm.

Anandi baš bezveze što tako nestručne osobe rade po klinikama, da na kraju ti znaš više od dr user posted image
Nadam se da će ti proći te jake glavobolje, mogu mislit kako te namuče.
Daj mi molim te reci koliko si eutiroxa ti pila, po 25 mcg?
Moj tsh nije odreagirao kako treba, vjerujem da trebam veću dozu.


(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 17:48:11   
anandi
Moja Hajdi vidis, ja kao gradevinac znam vise od hematologauser posted image jos kaze da nisam trudna i da sam dosla s nalazima nema sanse da bi mi prepisala heparin jer ona se ne zeli upustat u to. Pored sto placam zdrastveno od njega nemam nista i ovako gin treba dati mjesecno 75KM za uz, oko 20 KM za nalaze i 300KM za clexsane a folacin,utrice i siofor necu racunat i kad pogledam to je neciji mjesecni prihod. Nadam se da cu moci izaci na kraj sa finansijama
Ja sam za stitnu pijem LETROX od 25 mcg i vjeruj za 40 dana mi sa 3,85 spao na 1,6. Iduce sedmice cu vidjet kakva je sadasnja situacija. Ovo 1,6 je bilo pred transfer

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 21:42:53   
Leilani
Drage moje da vas pozdravim na brzinu. Ovih dana sam imala toliko obaveza da se nadam da cu sutra popodne malo predahnuti. Nisam stigla nista popratiti ni pisati.

Sad sam preletila zadnju str. i vidim za tinast draga moja, jako mi je zao sto je tako ispalo... zelim ti da se sto prije oporavis i da si poslozis zivot.

pinky lijepo da si s nama na listi, nadam se da ste ti i TM u boljim odnosima i da ce sad sve biti kako treba a i da ces nas uskoro obradovati user posted image

daxy cestitke mila na srcekima!!! Vidjeh vijesti, ali nisam stigla cestitati. Kako mi je drago. ♡♡

Mi smo krenuli u akciju jos prekjucer, ponovili danas, ali dragi je morao otputovati. U pon. se vraca pa nastavljamo. Nadam se da necemo zakasniti na O.

Sve vas ljubim i nadoknadit cu cim stignem.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 21:46:37   
Leilani
Skoro zaboravih, lourdess vidim da bi poslala trakice, pa ako ih vec netko nije bezicirao, meni bi trebale pa bih ti bila zahvalna da mi ih posaljes. Javi mi u poruku ako moze user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
28.10.2016 23:51:52   
Hajdi
Anandi stvarno vam zdravstveno ništa ne pokriva, čak ni Folacin... bezveze skroz user posted image
Nadam se da ćeš izgurati financijski držim fige.

Leilani neka akcija bude s lijepim rezultatom user posted image

Moj tsh ni makac, žao mi da nisam pila po cijelu tabletu, ne znam zašto mi je dr bila tako oprezna pa dala tako malu dozu terapije. Nekako sam bila sigurna da tsh neće praviti problem kad vidi ga sad ne da se dole user posted image
Doktoricu nisam dobila, tražit ću je u ponedjeljak da dogovorimo veću dozu.
A do tad samoinicijativno podižem terapiju na cijelu tabletu user posted image .
To ipak neće biti dovoljno pretpostavljam da za 10 dana dođem do tsh 2.
Valjda je tako moralo biti, da ovaj ciklus još ne idem u postupak - bolje ću se psihički pripremiti do idućeg nadam se user posted image

Laku noć user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!