|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
25.11.2016 8:56:14   
perlica55
Jutro trudilice user posted image
Pinky, jao jako mi je žao M, nadam se da će mu brada uskoro fino zarasti,
mogu samo zamisliti kak ga je bilo voditi na šivanje user posted image
Pusa..
Tintin mila, dobro sam, guram dan po dan. Hormoni mi luduju, pa sam si
sva nekak user posted image
Držim ti fige draga, da za bžić bude user posted image I meni fale stare trudilice,
šteta kaj se ponekad ne jave, da vidimo kak napreduju.
Hajdi, žao mi je zbog TSH, sve one nuspojave su očito bile reakcija na terapiju,
nadam se da će nakon NG TSH spasti kak treba, pa da možete mirno u postupak.
Lourdess, sretno u ponedjeljak, naravno da bu user posted image u maternici user posted image user posted image
Leilani, nek LH bude uskoro user posted image do tada user posted image za akciju..
Mali andeo, znam kak ti je.. Al pokušaj misliti pozitivno i nadati se da će vam stimulirani
postupak donijeti trocifrenu betu user posted image user posted image user posted image
Belina, uskoro zovu opet zimsko vrijeme, nadam se da će nam biti bijeli Božić user posted image
Pusa svima, i od srca navijam za što više user posted image user posted image za pod bor.

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
25.11.2016 12:03:57   
daxy


Trudilice:

user posted image kiar - ponosna user posted image
user posted image LourdessPadme - 21.11. - ponosna user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
25.11.2016 12:31:23   
daxy
Dobar dan,drage moje. user posted image

Leilani naka akcije! user posted image

mali andeo drago mi je da si prihvatila tu mogućnost da neće uspjeti od prve.
Iako je teško živit s tim,lakše podneseš ako ne uspije.
Ja ti od srca želim user posted image u siječnju, ako ne bude prije. user posted image user posted image user posted image

Ja upravo počela kupovati neke elementarne potrepštine za bebe.
Možda nam se i putevi negdje prepletu u toj kupo-prodaji... user posted image

belina baš si me nasmijala. user posted image user posted image
meni je ovo prva trudnoća, a daaavno sam 'naslijedila' krevetić koji sam dugo ljubomorno čuvala za svoju bebu.
Isto kako ti čuvaš sve od svoje prve bebe...
Međutim sad kad nosim blizance i taj krevetić moram prodati jer je ogroman i kraj njega nemam mjesta za drugi.
Moram u sobu ugurat 2 krevetića plus komodu. Da ne spominjem da već imam veliki bračni krevet s noćnim ormarićima i veliki ormar.

Hajdi ako ćeš dobit recepte za ljekove onda nema potrebe da ti ih čuvam toliko dugo.
Ako moraš kupovat ljekove sačuvati ću ti. Samo mi javi.
Baš te zeza taj TSH. user posted image
Drž se!

Pinky baš mi je žao zbog M. user posted image
Nadam se da će mu to lijepo zarasti. Čuvajte se.

Lourdess i mi smo bili oprezni i nekako suzdržani s veseljem.
A držim ti fige da nastaviš mojim stopama i da trudnoća bude uredna do kraja! user posted image

tintin ne možete sve od jednom ostat trudne. Sad ćete u prosincu 2,pa u siječnju 2,pa...
Samo koja će kada morate međusobno dogovorit.
I tako će lista ostat prazna. user posted image user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
25.11.2016 13:49:24   
Hajdi
Perlice, daxy sigurno će pasti taj moj tsh, zapravo ja sam tek nepuna tri tjedna na jačoj terapiji pa vjerujem da će za tri tjedna biti još niži.
Poanta svega je biti strpljiv... za više manje sve u životu sam se morala načekati pa evo sad i ovo.

Daxy što se tiče lijekova, nemam pojma kako to ide kod privatnika, pretpostavljam da sve kupujem. Ne znam jedino jesu li lijekovi u cijeni postupka i mogu li platiti manje ako imam lijekove npr. od tebe.
Perlice znaš li možda ti nešto o tome?

< Poruku je uredio Hajdi -- 25.11.2016 13:52:06 >

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
25.11.2016 14:01:00   
perlica55
Hajdi, ne znam o kojim lijekovima pričate daxy i ti user posted image
kod privatnika ljekovi za stimulaciju nisu u cijeni postupka,
plaćaju se posebno. Full stimulacija dođe 4-6 tisuća kuna (ovisno naravno
o danima pikanja)
A utrogestan, folacin i sl. po preporuci privatnika dobiješ na recept od soc. gin.
Kaj ste se dr. Š i ti dogovorili već o stimulaciji??? Ak znaš koje pikalice ćeš
koristii napiš pa ti javim cca cijenu.

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
25.11.2016 14:22:15   
rosie
Pozz cure!
Samo sam kratko naletila da se javim, nisam stigla citati postove.
Nadam se da ste sve super i trudnice i trudilice! Saljem pozitivne vibre za user posted image za prosinac!
Ja cu vas citati ali me nema do daljnjeg zbog nalaza hormona. Hipotireoza se smirila, tsh je super. Svi osim prolaktina su super, prolaktin je jako visok.
Dr mi ne zeli dati nikakvu teapiju za to nego trazi za 2 mjeseca kontrolu prolaktina. Tako da znam da dok ne krenem sa terapijom ne trebam ni mislit o nicemu. Saljem veliki hug svima! user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
25.11.2016 14:50:12   
Hajdi
Perlice nisam još bila kod dr. za dogovor, idem tek kad padne tsh. Da, pričamo o lijekovima za stimulaciju... istina ne znam još što će mi dati za stimulaciju. Znači, mogu dobiti od daxy lijekove samo ako mi prepiše iste te pa onda ne znam ima li smisla da mi ih čuva. Možda mu mogu sugerirati ove koje ima daxy ako se uklope u njegovo viđenje stimulacije za mene.

Rosie koliki ti je bio prolaktin? Zašto nisi dobila terapiju?
On jako varira, čak iz sata u sat, može se napraviti dnevni profil prolaktina, vadi se krv više puta na dan (mislim 3 puta) da se utvrdi njegova prava vrijednost.
Jel ti to možda preporučio doktor?

(Odgovor članu rosie)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
25.11.2016 15:25:45   
daxy
Joj, hajdi, izgleda da se nismo shvatile.
Ja ti nemam pikalica. user posted image

Ono što imam su Clomiphen i Femara (šta se "stimulacije" tiče).
Imam Duphaston i mislim da ću imat Utrogestana viška.
Imam i Estrofema.

4 skupa testa za ovulaciju (plaćeni 100kn 5kom)
I jedan test za trudnoću.


Sve šta mi je ostalo od pikalica sam vratila u KBC.

Ja bih to sve poklonila. Ako neće nitko s RR objavit ću na Rodi.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
25.11.2016 16:07:17   
Hajdi
Daxy u tom slučaju mi pašu testovi za ovulaciju dok još pokušavamo prirodno, ako postoji mogućnost da ja platim poštarinu. Ostala mi je još jedna lh trakica.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
25.11.2016 16:08:44   
rosie
Hajdi draga, preko 900. Nista mi dr ne kaze, osim da cemo cekati 2 mj. Kaze da moze biti reakcija na stres, i da smatra da nije u pitanju prolaktinom jer bi imala simptome - glavobolje i probleme s vidom, a i da ne bi imala redovite cikluse. Nekad dobijem 31, nekad 33 a nekad 35 dc ali uvijek dobijem. Barem to... a onda cemo vidjeti sto dalje, sad bez terapije ne mogu nista. Znam da je vjerojatnost trudnoce ravna nuli trenutno. Sad idem dat mozgu godisnji odmor od razsmisljanja o tome svemu user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
25.11.2016 17:01:47   
Hajdi
Rosie onda dobro da se opustiš 2 mj prije sljedeće kontrole, možda bude skroz ok user posted image

Daxy malo bolje kad razmislim mogu lh trakice nabaviti jeftino preko njuškala kao i ove koje sam imala pa onda lijepo ponudi to nekome drugome... da ne kompliciramo i hvala ti svejedno!

(Odgovor članu rosie)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
26.11.2016 9:49:10   
daxy
Jutro.

rosie draga,odmori onda na 2 mjeseca.
Želim ti razrješenje situacuje s prolaktinom do tada. user posted image
Možeš se javit povremeno kako si,trudilice su uvijek dobrodošle. user posted image

hajdi prijavi se na Rodu,pa prije nego kreneš u postupak ostavi par postova po forumu.
Ako si novi onda čekaš dok moderator odobri objavu.
Uprati temu Poklanjam/tražim ljekove.
Ako netko bude poklanjao ljekove koji ti budu trebali da ih ugrabiš na vrijeme.
Ako možeš uštedit koju kunu,dobro će ti doći.


Ostale curke,kako ste?


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
26.11.2016 11:17:01   
anandi
Jutro/dan zenice kako ste mi?
rosie ko zna mozda je i bolje da se odmoris i psihicki i fizicki dva mjeseca pa da grenes spremna dalje.

daxy super da poklanjas visak terapije user posted image i ja sam isto dala drugarici sve sto mi je ostalo. Bez obzira sto sam skupo platila, ne bih mogla naplatit joj...ko zna mozda njoj bas donese srecu

Hajdi nadajmo se da sto prije spadne tsh user posted image i ja jedva cekam da odem da pvidim da li je spao kako su mi povecali terapiju. Bas me zanima koliko dugo da cekam. ja sam vec nekih 10-tak dana na vecoj dozi i ne znam kad da opet provjerim...strah me da nece sta naskodit ako previse spadneuser posted image

perlice kako se drzis, jos dva dana da vidis svoju user posted image

Lourdess pa da i ti ides za dva dana na uz, sretnoo user posted image

Leilani super kad pokrivate plodne dane, navijam jako da ubodeteuser posted image

Pinky kako je mali, bolil ga puno? Dusa draga, brzo ce zarasti.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
26.11.2016 11:51:21   
Hajdi
Jutro cure,

Daxy hvala za savjet.. znači prijavim se, objavim nekoliko postova i onda mogu vidjeti poklanja li tko lijekove koje mi prepiše dr. Ma super stvar, svakako će mi dobro doći... i ja bih tako poklonila svoje kad mi više ne budu trebali.

Anandi za promjenu razine tsh mislim da je potrebno 4-6 tjedana. Mene moja dr šalje i ranije na kontrolu jer imamo cilj malo ubrzati proces.
Ne vjerujem da će ti previše pasti jer u trudnoći su pojačane potrebe za hormonima štitne... ako osjetiš simptome za hiper, možeš napraviti ranije kontrolu. Što se kuha kod tebe danas za ručak?

Perlice, Lourdess uživajte na pregledu u ponedjeljak user posted image

Kakva kiša kod nas.. cijelo jutro.
Za ručak pizza iz kućanske radinosti.. nešto mi se jede pizza user posted image

Kiss veliki svima user posted image

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
26.11.2016 12:13:32   
anandi
Hajdi moja ja uvijek mijesam hiper i hipo user posted image upratila sam samo kad se brzo zadisem i pocnem znojit pod pazusima da mi je tsh skocio. Kad sam bila na uz prosli cetvrtak dr mi je rekla da naredni put za 2-3 sedmice donesem nalaze kks i urina a onda opet kroz dvije sedmice samo stitnu..pa ja to je nekih mjesec dana koristenja pa da vidimo kakvo je stanje.

Sto se tice rucka na meniju mi je paprikas, malo na kasiku i domaci hljeb. Znam da ce iri poludit al sta mogu, zamirisalo mi je user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
27.11.2016 0:44:02   
PinkyFunkyBirdy
Curke, evo novog odbrojavanja: Odbrojavanje prosinac - 2016.

Hvala vam što brinete za mog M. On je dosta dobro. Stalno mu stvaljam gazicu i flaster preko šavova da ne može do njih. Povremeno se žali da ga boli, ali vjerujem da će to brzo preboljeti. user posted image

Gibam još malo peglat pa spavat. Već je puno sati. Grlim vas puno pa se čujemo u ponedjeljak. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 341
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!