|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
29.10.2016 7:07:14   
LourdessPadme
Jutro cure moje,pijem kavu u Zg jos 15 min do f-metrije.
eternity draga,bas mi ja zao sto se sve kod vas tako zakompliciralo,nadam se da ce vam dati konacno pravu dijagnozu i da ce doci tako zeljno iscekivana bebica,imas moje vibrice ♥️

anandi ja imam osjecaj da mi ovdje na raji znamo puno bolje od doktora 😂

daxy i perlice kako najdraze trudnice s ove teme ?
leilani poslat cu ti poruku u box user posted image

Odoh sad vidit kako se moje potencijalne trojke razvijaju user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
29.10.2016 9:11:00   
perlica55
Jutro cure user posted image
Lourdes čekamo izvještaj, sretno user posted image user posted image user posted image
Hajdi žao mi je kaj TSH nije niži.. ja sam krenula sa 25, pa mi je dr povećao terapiju
na srijeda/nedjelja 50. Tak da se svakako konzultiraj s dr oko nove doze.
Sretno s akcijom user posted image
Eternity žao mi je zbog vaših nalaza, javi kaj vele u PFC,
imam poznanicu koja je bila gore na PGD, al ne znam razlog.. Sretno draga..
Anadi kod nas je zdravstvo u klincu, vidim da može biti i gore. Slušaj onda kaj
ti gin savjetuje, kad hematolog ne zna svoj posao.
Leilani, kad se TM vrati, fino obavite domaću zadaću user posted image
Mali ando ak će te welnes zadovoljiti, fino odite jedan vikend i napunite baterije..
Daxy super za temu, budem se priključila nakon pregleda..
Ja sam vam ok, par dana sam bez mučnine, idem na masažu, jer me boli kičma..
Nisam bila odavno i baš mi je potrebna user posted image
Uživajte cure..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
29.10.2016 10:02:49   
Hajdi
Lourdess navijam za ravnomjerni rast folikula user posted image user posted image user posted image

Perlice baš dobro da ideš na masažu, dobro dođe za opuštanje mišića.
Nek su mučnine prošle, možda se ni ne vrate user posted image .
Za tsh definitivno ću na višu dozu.

Ugodan vikend svima!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
29.10.2016 13:58:04   
anandi
Od mene jutro, sad sam ustala..evo user posted image

Hajdi zdrastveno pokriva folacin,siofor i letrox ali moj porodicni ljekar mi nece da prepise recepte jer mi je karton prazan i jer sam sve nalaze privatno odradivala user posted image Ovi ljekovi relativno nisu skupi ali dok ja platim kartu za bus da odem u svoj grad dode mi na isto ako ne i skuplje. A sto se tice utrogestana to striktno moze ginekolog prepisat, opet da idem tamo u dz kod nekog gin nesto mi se neda, svi su stari i iskreno strah me da se upustim nakon dugo vremena borbe njima u ruke. Nadam se opet da necu jos dugo koristiti njih.
Koliko dugo pijes terapiju za tsh? Ako si vec provjeravala zasto ti dr nije povecala terapiju user posted image Ja poznajem zena koje su bile sa mnom u postupku i imale tsh oko 2,5 i uspjelo im. Pijes li striktno kad ustanes prije jela i pica na pola sata?

Lourdess ma mi smo na rr pravi strucnjaci user posted image zalosno ali sta mozemo nuzda nas je natjerala da sve izucimo. Cekamo izvjestaj s ffuser posted image

Perlice tako ce i biti, slusat ginekologa i masno mu placat. Znaci ide se na masazu, opaaa, uzivaj. Kazes nema mucnina, super... da se vise ne vracaju user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
29.10.2016 15:15:20   
Hajdi
Anandi ovo mi je bila prva kontrola tsh otkako sam počela s terapijom. Vadila sam krv 40-ti dan nakon početka terapije.
U ponedjeljak ću na konzultacije, do tada pijem cijelu tabletu od 25 mcg.
Stvarno kompliciraju ti vaši doktori. Što ima veze gdje si radila nalaze. Al ako ti dođe skoro na isto kao da ideš do dr onda bolje da sama kupiš.

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
29.10.2016 15:30:36   
LourdessPadme
Evo me napokon,vratila se doma user posted image
Folikuli napreduju super,endo odlican. Malo je buni nalaz E2 sta su mi vadili neki dan,bija je preko 1000 spomenila je da joj se ne slaze sa stanjem folikula user posted image ponovno su mi izvadili krv pa cemo vidit.
U Pon opet kontrola i tad ce mi znat reci kad ce mi dat stopericu.
Malo sam krepana od puta,idem se malo odmorit. Grlim vas svee

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
29.10.2016 21:41:11   
daxy

user posted image

Trudilice:

user posted image PinkyFunkyBirdy - 08.11.
user posted image Hajdi - 09.11.
user posted image Leilani - 14.11.
user posted image mali andeo - 15.11.
user posted image tintin - 18.11.
user posted image belina - 19.11.

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi, daxy


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
29.10.2016 22:11:57   
daxy
Večer...

mali andeo nadam se da ćeš naći vremena za odmor. user posted image

Hajdi draga,baš mi je žao zbog TSH.
Al zar ne misliš da bi bilo pametno pričekati da doktorica ordinira terapiju? user posted image
Doktorica je bila oprezna s terapijom da ti ne bi prouzrokovala dodatne probleme.
Naša hipo je imala problem s doziranjem lijekova pa iz hipera otišla u hipo (otud i njen nick. user posted image ).
Po njenoj priči nije ni malo ugodno.

eternity baš ste zaglibili u dijagnoze. user posted image
Javi nam obvezno nalaz koji čekaš za sebe i TM. Nadam se da će barem tu biti nekakvog olakšanja.
Iako grozno zvuči ta igra lutrije (čekanje da zdravi spermij oplodi zdravu stanicu) ja ti želim da se upravo to i dogodi i da nas sve iznenadiš,pa i sebe sa jednim user posted image koji će izrasti u zdravu i prelijepu user posted image .

anandi kod vas čak i trudnoća skupa. user posted image

leilani sretno u sexoni i da pogodite O! user posted image user posted image

Lourdess draga,super za folikule! I super super za endometrij. user posted image
Jedva čekam ponediljak! user posted image user posted image

Pozdravljam vas do sutra... user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
29.10.2016 22:24:09   
Hajdi
Anandi zaboravila sam napisati, uzimala sam terapiju natašte pola sata prije jela.

Daxy slažem se s tobom, ne treba se igrati doktora, ali imam dokaz da je trenutna terapija preslaba. To moje povećanje terapije bez dr bi značilo da sutra ujutro popijem 1 umjesto pola tablete najniže moguće doze. Već u ponedjeljak ću se savjetovati s dr.
Sve su cure ovdje počele s 25 mcg svaki dan, a ja svako drugi dan 1/2 tablete od 25 mcg. Odnosno jedan dan cijelu, drugi dan pola i tako naizmjenično. Očito je premalo jer se tsh snizio za 0,3. Treba mi još 1,2 jahanja prema dole.

Lourdess bravo za folikule i endometrij samo tako nastavi user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
29.10.2016 22:33:16   
Hajdi
Leilani samo vi uživajte, akcijajte user posted image i donesite nam lijepe vijesti.

Daxy ovo s povećanjem terapije već progovara nestrpljenje iz mene. Treba naći snage za strpljenje, ponekad nije lako user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
30.10.2016 10:26:15   
anandi
Hajdi sretno sutra kod dr. Def ostajem kod ove svoje dr, ne pada mi napamet dan se treskam po busu 1 vremena.

Lourdess drago mi je da folikuli napreduju, samo nek tako nastave user posted image Sretno i tebi sutra.

daxy mila kod nas je trudnoca luksuz user posted image

Sutra ce biti dosta info na raji, dosta nas ide dr. Idem i ja i jedva cekam, neki me strah uhvatio da je prestalo s razvojem.

Perlice gdje si nam nestala, kako se osjecas? Jel i ti sutra ides dr?

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
30.10.2016 12:02:20   
daxy
Dan.

hajdi nestrpljivice. user posted image

anandi svi imamp te lude strahove. user posted image user posted image
Bit će sve OK. user posted image

Ja sam danas katstrofa većih razmjera.
Sinoć sam legla s glavoboljom. Koja greška! user posted image
Uspila sam zaspat,al oko 2 jutros mi je glava htjela eksplodirat od bolova!
I ja opet glupača popijem onaj Efferalgan,umjesto da sam odmah kljoknila Lupocet od 1000mg.
I normalno bol se samo malo smirila. Nekako u ludom polusnu polubudnom stanju dočekam 4.
I bol se nastavi pojačavat,sve do 6 kad više nisam mogla izdržat i tek tad popijem Lupocet.
U nekakvom polubudnom stanju i poluležećem položaju dočekam 7 sati. Tad sam ustala i skuhala kavu.
I evo me još uvijek boli glava,nije toliko strašno kao jutros,al neće da popusti. Luda sam.
Strah me da sam pretjerala s ljekovima,al opet me bolilo neizdrživo. user posted image
Da stvar bude još gora počeli su me i zubi bolit. user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 7:23:00   
anandi
Jutrooooo ceka vas user posted image kad se pridruzite rr

daxy zube ne spominji, kad god me zaboli glava uvijek se manifestuje bol na gornju vilicu, bas bude osjecaj da svi zubi bole.
Kad smo vec kod njih trebam danas pitat dr kad bi mogla otici popravit jedan

Ja sam se digla ko vjestica jos prije dva sata, kafa skoro popijena a vrijeme sporo prolazi. Nek mi se voda ugrije pa cu se okupat i malo malo maske nabacit na glavu, feniranje i peglanjeuser posted image Sinoc sam sredila noktice

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 7:25:34   
Leilani
Jutro drage moje.

Evo ja uhvatila vremena tek kod doktora u cekaoni. user posted image cekam uputnicu za stitnjacu pa ako stignem do laba u 9 bit cu sretna obzirom da moja doktorica opce prakse vjecito kasni, a ljudi vec u 7 cekaju user posted image

daxy uf, mrzim glavobolje...nadam se da si jutros bolje ili da jos spavas da odmoris.

anandi ma bit ce sve ok mila, ali razumijem tvoj strah.

lourdess sretno danas draga user posted image navijam da sve prođe kako treba. P.S. poslala sam ti por.nadam se da je stigla.

hajdi bas mi je zao zbog polovicne terapije, nadam se da ces do iduceg ciklusa uspjeti spustiti tsh kako treba uz odgovarajucu dozu.

perlice drago mi je da nemas mucnine, samo nek se tako i nastavi.

Kod nas se nastavlja sexona user posted image i uopce nisam stigla piskiti trakice jer sam bila doma samo rano ujutro i kasno navecer. Ali danas piskim na 13 DC. Nadam se da nije O vec prosla.

Ljubim vas sve po redu!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 8:45:25   
LourdessPadme
Jutro curke
Moji folikulici se razvijaju super,oko 16 su vise manje svi ima ih oko 8. Endo 11mm.
Izvadila sam e2 i progest. Javit ce mi se oko 14 kad budu nalazi gotovi ,velike su sanse za stopericu sutra user posted image
Konacno.. drzite mi fige,budem se javila.
Grlim vas sveee

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 10:52:03   
daxy
Jutro. user posted image

anandi ja imam tip cervikogene glavobolje. I to je užas. Inače popijem ibrufen,al sad ne smijem.
Čudno mi kako su me i zubi na jednoj strani bolili jer se inače ne manifestira na taj način. user posted image
Ne podnosim nikakav pritisak ni dodir na glavi ili vratu jer mi to pojačava bol,pa ne mogu ni ležat.
Ma bitno da je prošlo,a potrudit ću se ubuduće vježbat malo vrat i gornji dio kralježnice iako se to nije pokazalo uspješno.

leilani i moj doktor opće prakse uvijek kasni. user posted image
To im valjda spada u opis posla. user posted image

lourdess super za folikule! user posted image
A i endo je buckast! user posted image
Bit će i transfer.


Ja sam danas super. user posted image
Lipo sam spavala,danas ću na svježi zrak. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 11:10:14   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, evo da se javim na kratko.
Skroz sam sva smušena i pospana (jedva gledam) jer od jučer imam neki probavni problem pa mi crijeva ne daju mira (ne pamtim da sam imala toliko zraka u probavnom sustavu i zvuk je kao da netko stalno pretače vino + užasno mi se podrgivalo jučer po pokvarenim jajima što sam primijetila da mi se dešava kad pijem neke jeftinije verzije Sprite-a (što sam i pila u subotu kad sam bila kod rodbine)) i danas mi još nije dobro, ali sam došla na posao i sad me i glava boli jer nisam pila kavu i spava mi se zbog noćnog dizanja do WC-a. user posted image
Javim se kasnije ako nadođem k sebi jer od postova koje sam pročitala nisam pola zapamtila. user posted image Nemojte zamjeriti. user posted image

Samo da kažem dragoj Lourdess bravo za folikuliće i endić!!! user posted image user posted image user posted image

Eternity, milena ajme što vas snađe. user posted image Držim figice da dobite neke lijepe vijesti i da vas iznenadi prirodni savršeni plusić. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Također curama koje idu na pregled da navijam da sve bude savršeno i obavezno nam javite dojmove! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 11:34:46   
Hajdi
Lourdess baš mi je drago da folikuli i endometrij odlično napreduju, transfer je siguran user posted image

Daxy baš te muče glavobolje, piješ li magnezij svaki dan, paziš li da piješ dovoljno vode? Svakako će ti dobro doći razgibavanje vrata i kralježnice. Moguće da je bol u zubima povezana s glavoboljom user posted image . Nadam se da te neće često napadati.

Pinky nema više Sprite-a kad smeta user posted image

Leilani bravo za sexonu user posted image , i mi smo jučer, ali vjerujem da je O prošla.

Pozdrav svima!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 13:20:49   
perlica55
Hej curke, klasika kudi ponedjeljak user posted image
Lourdes super za 8 folikula, nadamo se da bude tolko js user posted image user posted image
Koji ti je dc danas??
Daxy fino da si bolje user posted image Mrzim kad imam glavobolju, tad mi se
ne da živjeti... Srećom rijetko me boli.
Anadi, i meni dan dugačak kao godina...
Leilani nadam se da si stigla u labos, nek nalaz bude uredan user posted image
Popodne sam na UZV, pa javim novosti..
Pusa svima, sretno u sexoni user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 16:39:43   
belina
Pozdrav cure, sori slabo se javljam ovih dana, ali Max iskorištavamo ovo predivno vrijeme protekli tjedAn. Mm mi je stiga za ovaj produženi vikend, a ni ja ne radim dAnas tako da malo obiteljski guštamo.
Perlice sretno na uzv jAvi nam sve!!! Drago mi je da su te mučnine malo pustile.
Daxy u trudnoći sam imala najgore glavobolje ikad, a i inače sam sklona glavobolji. Ma nisi pretjerala s tabletama, nebi ti škodilo ni da si popila npr.dva lekadola ili sl.odjednom.
Anandi uh u vas stvarno skupa trudnoća. A ja mislila obrnuto. Znam da naši ljudi odlaze u Hercegovinu kupovat neke lijekove.
Eternety pa ženo draga šta vas snađe?! Bas mi je muka zbog vas. NadAm se da će ipak priroda Učinit svoje i da će se pronaći savršeni i zdravi spermij i js. Drži se!!
Hajdi uh kako taj tsh nije pao. Jesi i ti danas u endice ili sam krivo shvatila? A di ti krećeš u postupak jel privatno? Dr Š?
Leilani draga i u tebe se nešto događa! Sretna sexona!!
Tinast stvarno mi je zao zbog tvog dragog, ali očigledno nije pravi. Ali eto, nitko te sad vjerojatno ne može utješit javi nam se kad stigneš da znamo kako si.
Pinky weeee na listi si woohooo! Dobro ste to odlučili uhvatit!drzim palčeve!
Tintin jesi ti uspila uzet terapiju?
Eto večeras Noć vještica hehehe znam da nije u kršćanskom duhu ali Morat ću izrezbarit jednu bundevu i pričat maloj strašnu priču . Pozdrav svima!!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 16:41:21   
belina
I od toliko nabrajanja zaboravih našu lourdess! Draga super super za folikulice. Ovaj mjesec je tvoj!!!navijamo od srca!
Mali anđeo jesi organizirala kakav wellnes vikend?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 17:48:41   
perlica55
Cure evo me, sve je ok na pregledu, živahni smo jako,
jedva nas je gin uslikao user posted image user posted image user posted image
Moram ponoviti krvnu grupu i rh faktor. Kontrola za 4 tjedna..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 18:09:44   
belina
Ooo Perlice bravo!!!! Sad uživaj u blagdanu, valjda ne radiš? Poljubac za vas iz st-a!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 18:29:31   
lidac0605
Perlić,to se traži user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 20:15:08   
LourdessPadme
perlicee user posted image za veselu bebicu,s nestrpljenjem sam cekala tvoj uvz ♥️

Danas je 12dc
Kod mene sutra stoperica u 21h, u cetvrtak ujutro aspiracija ,hvala Bogu pod anestezijom.
Nisu nista spominjali danas hiperstimulaciju. Nadam se da ostaje tako
😬

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!