|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 20:19:11   
Hajdi
Perlice bravo za uz, neka samo tako nastavi biti živahna bebica user posted image user posted image
Zašto moraš ponoviti krvnu grupu i rh faktor? user posted image

Anandi kad si ti na pregledu?

Ja još uvijek nisam uhvatila moju dr. endokr., u srijedu ću nadam se uspjeti user posted image . Baš sam izabrala neku jako zauzetu.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 20:19:37   
perlica55
Hvala cure, želim vam svima redom ovakvu sreću user posted image
Lidac mila, ljubi klince, posebno maleckog ...
Lourdes ma nema govora o hiperu, nemoj se brinuti... Budu te jajnici
pikali nekoliko dana, malo ćeš biti napuhana, al odmori, uzmi si dosta
tekućine i samo pazi da redovito piškiš..
Samo hrabro dalje, nek bude 8 lijepih jajnih stanica i tolko embrija user posted image
Hajdi kg se ponavlja zbog testiranja na zarazne bolesti, svaku trudnoću, operaciju i sl.
Sretno s hvatanjem dr, nadam se da ju u srijedu budeš vidjela samo zbog terapije user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 31.10.2016 20:22:35 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
31.10.2016 23:07:14   
anandi
Dobro vece
Evo i mene, tak sad uhvati mm laptop a mob mi je krs jedva da uletim i procitam, da se prijavim nema sanse.

I kod mene je danas bilo zivo i atletski tako da se jedva se uslikalouser posted image Opet sam napravila snimak da i mm vidi. Naredna kontrola je 17.11. i tad cemo obavit onaj ekspertni i dabl test a do tada treba da provjerim rh-antitijela i d-dimer.

Perlice eto meni nisu rekli da opet provjerim kguser posted image Drago mi je da sve super napreduje.

Lourdess super da sve fino napreduje user posted image Drzim fige jako, a sto se tice hipera ne brini kao sto kaze perlica samo dosta tekucin i cim potjera odmah u wc.

Hajdi znam kako je tesko uganjat ove dr, Neka je sa srecomuser posted image

belina pa neki su lijekovi ovdje jeftiniji, mada ja znam dosta populacije sto ide u Srbiju.Nadam se da neces malu previse prestrasit pricama user posted image

Pinky nadam se da je stomak malo bolje.

daxy ja za glavobolju koristim neku algu na bazi mente i tako je jaka i ujeda i hladi da mi sva glava utrne. A danas mi dr kaze da se pripremim za glavobolje jos bar 3-4 sedmiceuser posted image

Leilani sretno sa sexonom, da urodi plodom user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
1.11.2016 16:47:32   
PinkyFunkyBirdy
Cure, bravo za preglede koji su pokazali zdrave i vesele bebice i fine folikulice! user posted image user posted image user posted image
S moba pisem pa mi je malo nezgodno, ali htjela sam vam reci da mislim na vas.
Sutra me nema na poslu pa se pišemo u četvrtak.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
1.11.2016 22:22:44   
tintin
I ja se pridruzujem user posted image za preglede, drago mi je da vam je sve super, Perlice user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
1.11.2016 23:33:52   
papučica
Pozdrav trudnice i trudiliceuser posted image

Sve vas redom čitam i baš se super osjećam kad je veselo na Raji.
Raduje me svaka noć kad legnem u krevet i onda redom čitam šta ima kod svake od vas.
Malo mi je teško popratiti sve pa da svakoj po na osob pišem.
Danima se nisam javljala jer imam puno posla ali za dva dana idem na godišnji i radujem se ,da se odmorim od svega.
Kod mene nema ništa posebnog. Vještica mi je kasnila tri dana . Nisam se previše nadala jer me ništa nije asociralo na trudnoću .
Nisam htjela da pišem jer ne bih da kvarim sa svojim raspoloženjem sve ovdje lijepo što se dešava.
Neznam šta se desilo da kasni jer su mi ciklusi u dan tačni. Jedino kad je kasnilo je su trudnoće . Sad je nešto , valjda tako se htjelo. Uradila sam odmah test ali je bio negativan.
Neznam šta da kažem i jesam i nisam serazočarala, valjda što mi ništa nije ukazivalo na trudnoću.
Dobila sam prije tri dana i evo lagano prestaje. tRakice su pokazale O, plodna sluz je bila , jajnik me bolio , ali...
Sad sam odlučila da više neću paziti na plodne i neplodne dane, ići ću u aciju i kad mislim da nema šane pa ako šta bude , bude

Znam da imam vašu podršku, anandi hvala ti što pitaš za mene

Sretno svima u namjerama, postupcima, pregledima

Trudnice uživaj te u svojim trudnoćama , to je nešto što se ne može opisati... Znam da i strah postoji ali neka je vaša želja i sreća jača od svega user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
2.11.2016 6:52:24   
Leilani
Dobro jutro drage!

user posted image za anandi i perlicu za vesele i zivahne bebice. user posted image

lourdess super za folikulice, veselim se s tobom i neka sve sutra prođe dobro. Super za anesteziju. user posted image Ljubim!

pinky nadam se da su ti tegobe trajale samo taj dan i da si dobro.

papucice zao mi je mila zbog user posted image . A i dobro mi je poznat osjecaj nade, ali sa puno vecom sumnjom koja prevladava. Samo kod mene nikad ni ne stigne zakasniti. Samo se opusti na godišnjem i zelim ti onda da cim prije ugledas plusic.

I sad sam jos zaboravila sto sam htjela napisati...
Ljubim vas!


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
2.11.2016 13:29:48   
Hajdi
Anandi bravo i za tvoju živahnu bebicu user posted image user posted image

Papučice žao mi je zbog user posted image , znam da ne odustaješ, mi smo uz tebe user posted image
Nadam se da će se potrefiti uspješna kombinacija pogođene O plus kvalitetna js i spermij u bliskom susretu user posted image

Lourdess tebi je sutra aspiracija? Držim fige za puno dobrih js user posted image

Leilani traje li još sexona? user posted image

Cure, ja ću vam od sad biti na turbo pogonu jer sam dobila novu terapiju jedan dan 25 mcg, drugi dan 50 mcg user posted image i kontrola za 2,5 tjedna, a ako bude simptoma hiper-a onda i ranije.

Pozdrav svima user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
2.11.2016 15:38:41   
daxy


user posted image

Trudilice:

user posted image PinkyFunkyBirdy - 08.11.
user posted image Hajdi - 09.11.
user posted image Leilani - 14.11.
user posted image mali andeo - 15.11.
user posted image tintin - 18.11.
user posted image belina - 19.11.

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi, daxy


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
2.11.2016 15:54:12   
daxy
Dan. user posted image

Ja po nekoj navici prvo na ovaj forum... user posted image

pinky draga,kako si mi sada? user posted image

Hajdi pijem Mg svaki dan,a i inače pazim da pijem dovoljno tekućine. user posted image
I ja se toplo nadam da se neće ponavljati.

perlice super za živahnu bebicu! user posted image user posted image
Koliko si ti sada trudna? user posted image

lourdess super! Sretno na aspiraciji! user posted image user posted image
Jedva čekam da nam se javiš! user posted image

anandi super i za tvoj UZV! user posted image user posted image
Baš nas je krenulo!

papučice draga,nek ti je sa srećom! user posted image


Pozdrav svima.... user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
3.11.2016 10:13:34   
PinkyFunkyBirdy
Jutro svima! Evo i kavice: user posted image user posted image user posted image
Evo me opet na poslu. Mene je probava mučila dva dana, pa se to smirilo da bi me od jučer počelo grlo boliti. user posted image Pošto mi nikako ne odgovara da se sad razbolim jučer sam sve živo popila što bi moglo pomoći: čaj od kadulje s medom, mlijeko sa šečerom, Propolis pastile, Propolis spray, Lupocet Flu forte, jutros Septonešto ... i danas mi je bolje. user posted image
No, M mi ima već nekoliko dana ogromne krajnike i jako teško noću diše - hrče kao neki starček user posted image pa sam mu povećala dozu čaja i kao da je malo lakše, ali se nadam da će ostati zdrav jer tijekom dana je veseo, lijepo jede, ne kašlje ni ne šmrca. user posted image Dajem mu i Immunoglukan.

Draga moja trudnice daxy, kako mi se osjećaš? Mučnine? Vidim da piješ Mg. On je super u trudnoći jer pomaže kod puno tegoba. user posted image Sigurno uživaš mazeći bušu. user posted image
I, da, hvala za listu! user posted image

Hajdi, meni bi dobro došao turbo pogon. user posted image Držim fige da veća doza izregulira hormone! user posted image user posted image user posted image
Dal si uspjela uloviti dr. endokr.? user posted image

Leilani, kako si nam? Kako stojiš s gljivarstvom? user posted image Dal si uspjela LH trakicama uloviti O?

Papučice, da nije možda bila biokemijska kod tebe? Koji dan si radila testić? Drži mi se! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tintin milena, u kojoj si fazi? Dal piješ terapiju za štitnjaču (joj ne sjećam se više dal si to možda već i napisala)? Kako se osjećaš?

Anandi, da još jednom kažem da mi je baš drago da je pregled prošao dobro. user posted image Brzo će 17. da opet vidiš svoju bebicu. user posted image

Lourdess, mislimo na tebe i navijamo! Obavezno javi kako je bilo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga Perlice, dal si malo odahnula sad kad si vidjela svoju bebicu i da je sve super? Što je s tvojom terapijom? Dal ćeš smanjivati dozu? Što još piješ od onog cijelog popisa koji si prije pisala? user posted image

Belina, dal ste se nauživali lijepog vremena, jer evo kišurine? user posted image Baš mi je zima danas.

Mali andeo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
3.11.2016 11:54:49   
Hajdi
Dan cure user posted image

Paše kavica na kišni dan user posted image . Moram primjetiti otkad nam je perlica postala trudnica da nam je forum malo zamro. Očito nismo jednako revne trudilice forumašice user posted image .

Pinky naravno da sam došla do dr. endokrinol. ne bih se baš toliko igrala doktora user posted image .
Sad moraš grlo paziti, baš te hoće neke sitne tegobice, bitno da se ne zakomplicira.
Kakav je tvoj pms, simptomi?

Perlice, daxy kako ste trudnice naše user posted image ?

Leilani kako se ti osjećaš?

Belina što ima kod tebe, jel bio kakav izlet u utorak?

Ja se osjećam baš tipično za pms, samo neka što prije prođe jer mi nije omiljen user posted image
Malo me i ovo prolongiranje terapije bediralo, ali znam da nema smisla. Doći će i to u red uskoro.

Pozdrav... user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
3.11.2016 11:56:00   
daxy
Jutro. user posted image

pinky super si se našopala svega i svačega. user posted image
Bitno da te nije uhvatilo. user posted image

Ja sam OK. Idem danas zubaru jer me zub opet bolio sinoć, pa da vidim šta je. user posted image
Kod mene nikako da se smiri,sama sebi sam dosadila s tim raznim bolovima, neugodno mi se više i požalit. Evo ne znam...


hajdi ma kakav PMS? To te user posted image malko zeza. user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 3.11.2016 11:59:20 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
3.11.2016 12:26:36   
LourdessPadme
Evo me curke,11 js mi je izvadjeno kaze biologica da su malo manje.
Sad cekamo i zovemo da vidimo sta ce bit od tog svega.
Mozda mi budu transfer radili tek nakon 5 dana,vidit cemo sve. Drzte fige

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
3.11.2016 12:38:55   
Hajdi
Lourdess čak 11 js user posted image navijam da bude što više oplođenih user posted image user posted image user posted image

Daxy kamo sreće da je user posted image .
Nije da nemam nikakvu nadu, ali ona je stvarno malena.
Najveće nade polažem u postupak, ipak su tu godine kod mene...
Nadam se da ćeš srediti brzo i zub pa da te puste bolovi.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
3.11.2016 12:43:29   
anandi
Dancek zene, kako ste mi?
Hvala vam drage moje, da sve do jedne osjetite i docekate ovu srecu user posted image
Lourdess user posted image za br jc, bas mi se svida. Ja vjerujem da ce tu biti i za eskima. Takoder mislim da ce cekati 5 dana do blastociste. Srecno user posted image user posted image

daxy bas mi je zao sto te boli zub user posted image Pa sta mislis da ces raditi, mozel se popravljat/vadit u trudnoci?

hajdi pase kafica a i cajko, bas je lose vrijeme a otud i tebi osjecaj pms-auser posted image

perlice kako si mi ti, nestala si?

Pinky pa zar sad grlo user posted image hebemu misa, nikako covjek da je rahat.

Papucice zao mi je zbog user posted image da te iduca zaobide narednih user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
3.11.2016 14:07:01   
perlica55
Evo me cure, nema meni do odbrojavanja user posted image
Papučice jako mi je žao zbog - user posted image
Hajdi samo hrabro, bolje prije postupka dovesti štitnjaču u red,
mjesec gore/dolje..
Daxy, nadam se da će ti srediti zub danas, prije postupka sam ih
sve uredila, tak da nemam problema..
Pinky terapija ista do 12 tt, onda ukidanje Aspirina i Utrogestana,
ostalo do kraja trudnoće. I mene malo boli grlo, nadam se da neću
zakurit...
Pusa svima..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
3.11.2016 14:21:40   
belina
Dan cure
Lourdes user posted image za 11js, wau pa mora bit nešto dobro iz svega toga! Sad navijamo za tulum u labosa hehe
Daxy pa kud bas sad zub kad ne smiješ anesteziju. I ja moram u zubara jer mi je pukao komadić zuba kojeg sam sama sebi pukla na porodu hahaha! I uvijek ga Krpan nikako ga Napravit kako Bog zapovida Hahahahahaha!!!
Hajdi draga sve Dane smo bili vani, prebrzo je prošao produženi vikend. Danas jesen stigla i na naša vrata. Draga sredi ti taj tsh pa će odmah i bebica doc. Već sljedeći ciklus bi mogla u postupak ili je rano?
Perlice trudnicice kako se osjećaš?
Papučice pozdrav! Zao mi je zbog user posted image Dabogda ne došla sljedećih 9mj.
Mali anđeo gdje siii??
Pinky o pa ako nije M prehlađen onda si ti. To tako ide samo u krug.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
3.11.2016 15:27:08   
perlica55
aaaa zaboravila sam poskočiti za Lourdes, ma user posted image user posted image curo,
prava si kokica user posted image Navijam od srca za prekrasne embrije,
javljaj nam novosti user posted image
Vjerojatno te budu boljeli jajnici, odmaraj fino, pij puno vode i pazi da
piškiš redovito.. Biti ćeš i napuhana, al to je sve normalno user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
3.11.2016 16:19:20   
Hajdi
Belina vjerujem da bi sljedeći ciklus tsh mogao biti dobar i da bi mogla u postupak user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
4.11.2016 7:58:47   
tintin
Jutro cure drage, kako ste mi?
Pinky da sad pijem tablete za tsh jer mi je 3,22 pa ga moram sniziti., rekla je 6 tjedana pa ćemo viditi sta dalje, valjda će se sniziti, nikad nisam imala problema s tim i sad čuć, a biće to kad ideš stariji onda poćne sve zafrkavat user posted image
Kod mene ništa posebno, akcija traje, pa ćemo viditi, ma da se ja baš ne nadam ali eto, uvik postoji tračak nade user posted image
Lourdess bravo za js super brojka, držim fige za dalje.
Perlice, Daxy i Ananadi trudnice naše kako ste mi, Perlice jesu prošle mučnine, Daxy očito smo svi po zubarima i ja sam jučer bila, sjećam se tako je i meni bilo na početku trudnoce znam da sam par puta bila u zubara ali naravno bez anestezije.
Belina I leilani kako ste mi vas dvi, u kojoj ste fazi, malo sam bila u guzvi pa zadnje dane nisam sve pohvatala., šaljem vam zagrljaj.
Mali andjeo šaljem zagrljaj.
Neznam jesam li koga zaboravila, ali mislim na sve, veliki zagrljaj.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
4.11.2016 8:00:37   
tintin
A joj grozna sam kako sam mogla zaboravit Hajdi, ali dobro cim sam objavila poruku odma sam te se sjetila, znaći draga i ti mučić muku s tsh, nadam se da ćeš ga sto prije sniziti da možeš u postupak, ja nisam skužila svoju dr dali on smeta za začeće ovako prirodno dok pokušavamo

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
4.11.2016 8:01:54   
tintin
Papučice user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
4.11.2016 8:42:24   
anandi
Jutro ja pijem user posted image pa bujrum

tintin vjerujem da ce za 6 sedmica tsh pasti, bar je kod mene bio pao u tom periodu.
Drzite mi fige, cim popijem idem na ukc da dam krv za rh-antitijela i d-dimer. Porodicni dr mi je tako ruzno na uputnici napisala za d-dimer da postoji velika sansa da mi nece prihvariti i da ce odraditi samo anitijelauser posted image vidjet cemo, odoh se spremat user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
4.11.2016 9:24:36   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje. user posted image

Lourdess, prekrasno!!! 11 js!!! Super! Sad navijamo da bude puno eskimića i da se lijepo duplaju! user posted image user posted image user posted image

Anandi sretno s pretragama i nadam se da ćeš sve uspjet riješiti. user posted image

Tintin, milena, ma bude se to brzo izreguliralo. user posted image Ja mislim da ako ti padne i prije da možeš i prirodno zatrudniti (jer visok TSH otežava zatrudnjivanje).

Hajdi, kako se osjećaš pod jačom dozom? user posted image

Belina, pa kako si to rađala kad si uspjela okrhnuti zub? user posted image Dal je TM stradao? user posted image

Perlice, kako grlo? Moje nije dobro. user posted image Dal si se javila na Proljetne bebe? user posted image Uh, baš mi je žao da moraš toliko toga piti, ali za naša mala zlata se to sve izdura, zar ne? user posted image

Daxy, ipak me ulovilo. user posted image Kako je tvoj zub? Dal si uspjela popraviti? Vidim da pišete za anesteziju, no ja ju gotovo nikad ne uzimam. Od malena to se nije ni nudilo pa kako sam rasla sam navikla da mi popravljaju zube bez anestezije. user posted image Ionako mi je gori zvuk tih bušilica od same boli. user posted image A i ne volim inekcije tako da je logično da ne umrtvljujem zubno meso. user posted image

Meni je jučer bilo ok, no navečer su došli neki frendovi i puno sam pričala te sam s vremenom zvučala sve više i više promuklo da bi se noćas digla zbog M, a ono grlo boli za popiz***. user posted image Morala sam popiti tabletu protiv bolova. Vjerujem da imam i neku laganu tempicu i baš bi mi danas odgovaralo da sam ostala u krevetu. user posted image Gledam kalendar i vidim da je već za 4 dana moj datum. user posted image Ništa posebno mi ne govori da bi bio pozitivan test - sise bole, napuhnuta sam, prištava, promjenjivog raspoloženja, kremasti iscjedak (to je sve kao i inače). Sad mi se jedino čini da bi me mogle gljivice napasti, ali pošto sam bolesna vjerojatno je to zbog pada imuniteta. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!