|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 10:49:35   
Snjeguljica_83
Hipo, htjela sam te pitati. Zar baš toliko prije tetmina moraš na carski? Znam da je radu mioma i godina, tako si rekla, ali ipak zar nisu mogli pustiti još malo to dijete u utrobi? 😂Idu ga vaditi pošto poto.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 12:18:50   
hipo
Sto vrijeme vise odmice veci je rizik od trudova, a trudovi mogu prouzrocit da se raspuknem po savovima operacije i carskog. Ako se raspuknem, mogu iskrvarit i odapet.

Od frizerke sestri su se savovi raspali u 7. mjeswcu trudnice (ok su, spasili su ih al j ebilo gadno).

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 12:28:55   
Lagertha
Belina, dobro sam. Beta mi je ispod 5. Sad cekam menstruaciju prvu, ali me i malo strah da sam opet trudna iako je vjerojatnije da je jaki pms. Svi muski mi smrde 😂😂😂 Znaci svi. Imala sam prije tri dana rozi iscjedak, pa smedji i jucer smedji spotting. Danas nista. Vjerojatnije je to jos zbog spontanog koji je bio repativno nedavno. Eksplozivna sam. I sise su mi napuhnute. Cijelo vrijeme imam osjecaj da imam temperaturu. Strah me da ce opet biti spontani ako sam trudna, a opet nemrem nista ni promijenit... nakon * nema kajanja 😂Prije nego sto sam ostala trudna u prosincu mi se isto masu puta prije menge cinilo da sam trudna pa nisam bila, tako da mi se cini da je ovo jos jedan takav slucaj. Ipak ici cu vaditi opet betu krajem tjedna ili u ponedjeljak jer se brinem... ne znam kad mi treba doci menga pa ni ne znam da li kasni. Gin je rekao prosli tjedan da ovuliram.


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 15:55:21   
PinkyFunkyBirdy
Hipo, još malo pa bježim s posla i samo sam ti htjela još jednom zaželjeti sretno sutra i da uživaš u svojoj mrvici kad ti ga daju na ruke! user posted image Mi ćemo nestrpljivo čekati da nam se javiš s novostima. user posted image

Snjeguljice, nećemo te požurivati, ali vjerujem da i ti jedva čekaš da se počnete uživo maziti. user posted image

Belina, dal si bolje? Kako ti uspijevaš sve uskladiti? Ja sam totalno iscrpljena od svega i ne znam kako to upijevaju mame s još više djece (npr. Lidac). user posted image

Lidac, dal ste vi cure došle doma? Dal je B bolje? user posted image

Lagertha, ako se sad primilo ne mora značiti da neće uspijeti jer se nebi ni primilo, tako da budi smirena. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 16:35:39   
hipo
Lagertha, sto god da se dogadja sretno!


Lidac, jeste doma? 
E tu su uveli fizioterapiju, svaka trudnica ima neke preporucene vjezbe. Nama nakon carakog budu došli pomoc radit vjezbe za cirkulaciju, pokazat kako se pravilno dingnut isl. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 17:47:24   
lidac0605
Eto, mi smo doma... Dijete mi je traumatizirano, uzas jedan, ne zeli ni tren ostat sama, decke je zaboravila, popodne ju stavila spat, uzas jedan svako malo se budi u placu 😪. Trebat ce sad par dana da zaboravi 😢. Otpusne dijagnoze-upala pluca i bronhiolitis. 

Hipo, kad si sutra na programu? Jesu ti rekli? Ajme, ja ne bi mogla spavat od uzbudjenja 😁! Za fizio znam, dolazila je ona k meni i dok sam lezala i poslije poroda, super im je kaj su to uveli. Keni je rrkla da vec dugo nije vidla tak cvrste trbusne misice, kad me je gledala nakon poroda da vidi jel imam dijastazu. Nije joj stao ni jedan prst u ono udubljenje na trbuhu 😂. Sutra sa nestrpljenjem cekamo Hipica 🎉! Sretno i javi se cim stignes! Odo, opet se place

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 18:55:24   
hipo
Grrr nike proso post.

Lidac, nadam se da ce B brzo skuzit da je dosla doma i d aje na sigurnom medju ljudima koji je obozavaju. 
Sutra sam druga od 3 planirana carska, muz treba doc oko 9. Za sad toliko znam. Sad ae nadam da cu bar malo odspavat sto od.uzbudjenja nece bit lako. 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 19:12:35   
Lagertha
Hipo sretno sutra! ~~~~~ 

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 20:02:59   
hipo
Hvala cure svima!!! 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 20:36:43   
lidac0605
Majke ti ja nabrijana ko da cu ja rodit 🤣🤣🤣, a di neces ti bit onda! Cekamo sutra vijesti i drzimo fige da sve prodje glatko 🤞🤞🤞🤞😘😘😘



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 22:14:09   
hipo
Mali od uzbudjenja cijeli dan skace 😂

Taman sam se malo primirila da cu zaspat, dosla sestra dat mi Peptoran i ponovit proceduru za sutra. Kako dvije iz sobe idu na inducirani, uzbudjenje poraslo, sad smo se opet uskokodakale 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 23:43:12   
katy1503
Hipo sretno sutra!!!
Lidac neka ste vi doma... 
Mi ok, sve boli od ovih kreveta i namjestanja, L ima nizi secer pa je pod prismotrom al kao da je to cesto kod djece koja se rode s vecom tezinom... Nadam se da ce se smiriti to.... Mozda me vec sutra puste doma, ovisi o njegovim nalazima... K mi neopisivo fali:(:(:(



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 8:51:16   
Snjeguljica_83
Hipo, draga, mislim na tebe...😊 Sretno! 😘


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 8:54:54   
Snjeguljica_83
Lidac, dobrodošle natrag. Žao mi je što mala ima traume. Jadniče malo... 😞 Neka brzo zaboravi!
Katy, bolnički kreveti su 💩, ali tek jastuci.... 😵I moj N je imao nižu šećer, a težina je bila 4010 g.  Tvoj je ohoho veći. Kod nas je bilo još toga na repertoaru, nadam se da vas to neće ometati kod otpusta.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 8:55:57   
Snjeguljica_83
Lagertha, navijam za lijep i sretan ishod!🙌
Moja mala se noću primirila. Zanimljivo.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 8:56:17   
Snjeguljica_83
Katy, kako dojenje?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 13:35:11   
katy1503
Hipo, sretnooo!

Lidac, doma je sve bolje... Cuvajte seee... 
Mi jos ne idemo, danas ce mu krot dan pratiti secer... Jos mi nije doslo mlijeko a njemu treba.. Cim mu dali dohranu, secer se unormalizirao. U podne je bio 4.5,sad je na cici samo.. Opet vadenje u 15...Dojenje ide kad hoce... Dohrana ga uspava al ne odustajemo... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 13:53:30   
hipo
Booook, evo nas!

Rodio se u 10:14. Sve proslo supee. Ekipa u sali genijalna, najbolje mi ke bilo kad ga je dr vadio, svi su navijali ko da je  najsvecaniji trenutak, skoro sam se rasplakala. Dobro je primio sisu, spavao, mazili semsad je na kupanjcu. Seatre au super, paze nas i maze. Krwvet na intenzivnoj odlican neki sav na gumbice, jastuk isto. 

Katy, zao mi ke radi secera, drzim fige da se to sredi. Snjeguljice, sad tebe čekamo. 
E da imamk 49 cm, 3,5 kg. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 15:09:28   
PinkyFunkyBirdy
Draga hipo, iskrene čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Želim ti brz oporavak, a malenom slatkišu dug i sretan život!!! user posted image user posted image user posted image
Čestitke naravno i ponosnom tatici i velikoj seki! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 15:44:45   
perlica55
Upala sam danas na RR nakon 100 god
Hipo draga od srca čestitam, uživajte pusa svima 💐❤️Katy cestitam i tebi na velikom dečku, nek bude sve dobro da mozete brzo kući 👏Snjeguljice eto tebi jos malo ostalo, pa ideš na 3 god rodiljnog, sretnooo 😊
Cure, nisam vas zaboravila, al ne stignem tipkat. Posla ko u priči, dok pokupim malu damu kasno dođem doma i nemam volje za nis. Pusa svimaaa

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 15:47:54   
perlica55
Lidac pusa za Beatu, držim fige da se cim prije oporavi i navikne ponovo na dom. Pusa ❤️

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 971
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 18:07:37   
belina
Hipoooooo cestitam mamice!!!!! Hipac dobro dosao mali covjece!!!! Nek ti je dug i sretan zivot😍😍😍😍
Katy unormalizirat ce se valjda secerko!
Snjeguljice sad cekamo tebe!!!

Pinky zenska ma uspjevam sve dok sam doma. Sad sam opet pocela radit i kako se cini radit cu koju godinu. Sad ce bit gadno😂😂😂Najesen ce mala u jaslice, a sad do ljeta se nekako treba skrpat. Posto mi ie i sestra rodila, roditelji su mi rastegnuti na sve strane, a i sveki cuva isto djecu od zaove. Tak da... uzas... tetu cuvalicu ne mogu nac...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 972
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 19:07:18   
Lagertha
Hipo super 💐💐💐 Zvuci porod ko pjesma.
Ja sam danas isla vadit betu da si smirim dusu; 3.3 je. Sad cekam mengu, vec me par dana grci, a nist se ne dogadja. Bas mi treba ta menga da nekako krene sve svojim tokom. 
Snjeguljice, samo smireno! 👍🏻

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 973
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 21:07:05   
lidac0605
Hipoooo, čestitke na malom Hipiću i na glatko odradjenom carskom!!!!Bome fine mjere za 37 tjedana!  Dobro nam došao, maleni, zelim ti dug i sretan zivot, uz seku genijalku 💙💙💙🎉🎊! Jedva cekam cut njene provale kad ga vidi 😂! 

Katy, drzim fige da dodje mljekeco i da se secer iznormalizira da idete domeka. 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 974
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.3.2019 21:08:05   
lidac0605
Perlice 💖💖💖, pusa velika tebi i tvojoj princezi! 



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!