|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.3.2019 12:48:06   
katy1503
Heeej!!!Kod mene sad i muz se prehladio.. Malo je rec da klinicki vidi svjetlo na kraju tunela... Ja se pokupila kod svojih na rucak, tu cemo i spavati jer doma mi dize nerve.... Kod nas noc dobra, K spavala, cak i ja, u jedom trenutku me tak zabolilo da sam vec pomislila al nije nista... 
Hipo, tvoja izjava da jedva cekam svoje tijelo nazad.. Ja govorim vec 2 tjednaaa... Znam da ce biti tesko al bar cu imat kontrolu nad tijelom a ne ovako... Imam feeling da mi je trbuh jos i vise narastao sad... Njegove kretnje vise nisu ni ugodne, vec bas bole... Prepone se raspale... Kosti rasturaju... Klasika.... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.3.2019 14:14:42   
hipo
Joj ti muski, cmizdre i kad ih komarac mrko pogleda 😭😭

Bas dobro da si se naspavala! I potpisujem za neugodne udarce. Bez obzira je li se polako ili naglo giba. Boli. 
Bila sam se istusirat i obrijat noge. Uzela su vremena polako dok hipica spava. Ko da sam orala i kopala. Dobro da sam kosu jucer oprala. Pregledala sam torbu za rodiliste, moram samo utrpat punjac, mobitel i naocale. Drugo spremno. Paketici za izlazak spremni, a drugo za svaki dan bude se muz snasao. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.3.2019 20:18:51   
hipo
Lidac, kako djecica? Jesu Beatu pustili doma?

Nadam se da su bolje i da nema novih bolesnika. ❤️

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 6:56:44   
lidac0605
Hej, Hipo, mi smo jos u Vinogradskoj, al rekla bih da ce nas danas sivurno pustit. Mislim po Beatinom stanju. Skoro skroz se oporavila, maknuli nam sinoc jedne inhalacije. Doma su dobro, osim kaaj izludjuju sad tatu 😂. 

Zao mi je jedino, ak cu danas otic, kaj te necu sutra vidjet, bas sam se tome nadala... Aaaa, preksutra si mama x2 😍. Si uzbudjena? 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 6:58:26   
lidac0605


Evo jedne od jucer-pozdrav iz bolnickog krevetica 💖user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 8:41:02   
Snjeguljica_83
Slatka Beata i predivne oči!!!😍Lidac, drago mi je što ide na bolje.😊
Jučer sam imala ustanova dan, ajme meni.😲💩Plakanje, umor, jedva sam hodala, te prepone su me kočile. Mislim, jao....

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 8:50:06   
hipo
Lidac, drago mi je da je Beata bolje!

Tako smo se prošli put mimoisle, tebe su pustli doma s lezanja na patologiji, a ja za koji dan došla. Budemo se vozale s kolicima na Jarunu za mjesec, dva dok ne zavruci i na jesen pa cemo se napricat i sve nadoknadit 💕Malena je prekrasna 💕💕💕Mogu ti rec da jedva cekam dobit bebaca u ruke. 
Snjeguljice, bas dobro da se tu mozemo jadat, ko bi nas drugi shvatio. Imam jednu prijateljicu koja je tri tjedna iza mene u trudnoci, jos me jedino ona kuzi u ovom jadu 😂
Ja cak ok spavala, jedno pisanje, jednom hipica, jednom preznojavanje. Nije lose, samo 3 budjenja. U nekom sam se trenu probudila sjedeći, ne znam kako je do tog doslo 😂
Danas me kukovi rasturaju i donji dio ledja. Sinoc me trbuh. Kako je dan dolaska brace sve blize, hipici je sad malo lakse skuzit kad dolazi. Ovo kad su bili tjedni u pitanju jadnoj nista nije bilo jasno. 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 9:26:22   
Lagertha
Ajoj, jadna malena Beata ☹️ Dosla sam da vidim da li je netko rodio jer sam zapamtila da su vam termini u ozujku. 😌 Mislim na tebe u srijedu Hipo! Sretno da sve prodje savrseno. 


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 10:06:08   
hipo
Lagertha puno hvala!


Evo sam uspjela sama odrezat nokte pred odlazak u rodiliste sama 🎉🍾🎉🍾🎉

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 10:09:55   
katy1503
Cure moje, danas u 1.45 na svijet je stigao Lukas u svojoj velicini od 4.350 grama i 53 cm duljine...

Sinoc pukao vodenjak oko 19 bez trudova... Stigla na sv. Duh oko 20.30,uz drip i epi rodila malenog.... 
Oboje smo dobro, vec je gore cicao, ja malo jace krvarila al se smirilo... Uranio mi je tjedan dana... 
Hipo, sretno i tebi!!! Lidac, drago klmi je da je Beata bolje... 
Ja se javim kako stignem... 
Pusa svima od nas dvoje


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 10:20:21   
PinkyFunkyBirdy
Ajme, koje iznenađenje!!! Draga Katy čestitam na dolasku malog Lukasa i neka bi uvijek bio zdrav i veseo!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo, krenuli stizat bebači!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 11.3.2019 10:24:29 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 10:22:31   
hipo
Katy čestitam! 💕🎉🍾🌹

Dobro došao Lucas! Želim ti puno zdravlja i bezbrizan život! Mami brz oporavak, super za sisanje! Drzim fige da vas sto prije puste doma ❤️
Jupiiii stigla nam prva bebica! 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 10:29:30   
PinkyFunkyBirdy
Draga Hipo, dal si spremna (fizički i psihički)? user posted image A dal je TM spreman? user posted image Da mi je vidjeti kako će hipica skakati oko brace kad stigne. user posted image
Pitala si za moje dečke, pa oni su ovaj vikend bili ok, ali zato sam se ja malo razbolila (da nebi slučajno bio bezbrižan vikend user posted image ).

Snjeguljice, dal ćeš nas i ti iznenaditi kao Katy? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 938
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 10:51:40   
hipo


user posted image
Evo skembulje, sutra ujutro ne znam hocu li stic obavit fotkanje pred bolnicu. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 939
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 11:34:02   
Lagertha
Cestitam Katy, ajme koji ogroman decko! Dobro sa je stigao malo ranije, da je pricekao termin imao bi 5 kila. 😍Hipo predivna ti je buša! 😌

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 11:36:46   
lidac0605
Aaaaa, stigla prva proljetnicaaa 👏👏👏👏, bravi Katy, iskrene čestitke, pa to je komad covjeka!!!! Dobrodosao nas imenjace, zelimo ti dug i sretan zivot!!! 💖👑🎉🎊

Idemo ipak sutra doma. Hipo, cekamo sad Hipica preksutra! Drzim te za rijec da se jednom nadjemo 😉

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 11:37:56   
lidac0605
I da, Hipo, skemba je predivna 😍, kao i Snjeguljicina 💖💖💖



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 11:41:40   
hipo
Lidac, drzim fige da malena bude dugo dugo zdrava, ne ponovilo se ovo 😘😘



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 11:45:24   
hipo
Joj Pinky da spremna, jedva cekam lec u salu da ga izvade van da ga vidim. Pun mi ke kufer ove trbusate faze.

Muz je musko, kad bi on bio spreman 😂Pred neka dva tjedna kad je sastavio krevetic mu je malo pocelo sjedat kako ce se to stvarno dogodit jer vidim da nekad prica sta cemo i kako cemo. Malo mi je zao sto su kod nas bolnice dosta zatvorene za posjet obitelji, falit ce mi moja hipica i njene sasave izjave, opazanja i komentari i pogotovo sto ce bit zakinuta za te prve dane. Al sto je tu je. Samo da mali hipić bude dobro. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 944
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.3.2019 18:04:48   
belina
Katy cestitke mamasita!!!! Lukas dobro nam dosao i imao dug sretan i bezbrizan zivot🥰🥰🥰 koje iznenadjenje!! Bravo! Na prvu mi se cini da je sve islo vise manje glatko, kad uhvatis vremena ispricaj nam sve🙈

Hipo jao jos si dan ipo u komadu i stize Hipic. Ako se slucajno sutra ne javim zelim ti svu srecu svijeta i da prodje bez ikakvih komplikacija.

Snjeguljice vidom da je i tebi polako trudnoce preko glave🙄 ajde brzo ces i ti! Izdrzi mamice

Lidach hvala bogu da je B bolje i da ce vani sutra, iako svaka noc bez njih na ovaj nacin je preduga.


Lagherta draga moja kako si? 

Pinky ah tako je i kod mene, cure dosle sebi sad sam ja bolesna, cisto da znam da sam tu

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 945
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 6:16:42   
hipo
Jutro!

Ja se digla rano na miru istusirat se i popit kavu prije nego sto se ostatak probudi.Noc užas, mali nije htio da spavam. Mama je preuzela spavanje s hipicom, bas me zanimju dojmovi 😂 jadna žena, mi smo svi spavali u kindacima, ja cijelu noc od 3. Tjedna, ni a ni b od mene 😂 Javim se kasnije dok budem stalno nesto cekala u bolnici. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 946
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 9:12:43   
Snjeguljica_83
Jutro!
Katy, čestitke!!!😍🙆👏👏👏💞💙Mazite se i pazite. Jedva čekam izvješće s poroda i reakcije muža i malene.💋
Hipo, još malooooo.....👶
Belina, a dosta mi je zbog mojih tegoba, da, pomislila sam već puno puta u zadnjih mjesec dana kako više ne mogu, da jedva čekam da rodim. Ali opet, želim prenijeti, kao oba puta. 😂😂



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 947
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 9:15:25   
Snjeguljica_83
Jučer sam obavila kupovinu, dm i pepco. Nadam se da ću uspjeti strpati sve u torbu za rodilište danas. Uglavnom, već se osjećam smirenije čim to sve imam. E sad, kupila sam neku robicu za izlazak bebe iz bolnice jer želim da bude u novom, ali još nešto fali. Moram dopuniti. I to mužu pripremiti plus odrediti što će meni donijeti da obučem kad budem išla van.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 948
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 9:16:16   
Snjeguljica_83
I da, nemojte mi prizivati porođaj prije vremena!😎😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 949
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.3.2019 9:50:35   
hipo
Snjeguljice super za pripreme.


Ja sve obavila, dobila krevet. Idem. Se upidjamirat. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!