|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.3.2019 14:01:57   
hipo
Idem jutros malog presvuc a ono otpao pupak 😳😳

A bas jucer patronazna kaze da je debeli i da nece tako skoro. Usrala sam se je rje bilo sve krvavo. Kad je maloj otpao bilo sve lijepo suho. Stavila octenksept, posaigala i tyrosur. Valjda ce bit ok, sutra ce doc patronazna. Mala mi pije krv, ne stignem lec ni minute. Stalno me trazi iz zove i nesto izvoljeva. Za sad nije ljubomorna nego ke dobra jako prema njemu. Ceslja ga dok mu mijenjam pelenu.Nisam se stigla danas istusirat jos 😭🤮 pa sam si bljak, a moram na desni kraj reza stavit octenksept jer jos malo rana cvrci. U bolnici me drzao strasan kasalj, dam se kladit da je radi toga nesto popucalo. 
Malecki spava i papa, jutros je bio malo duze budan, gleda okolo veselo. Nije zivcan ko sto je bila hipica, al jos stigne podemonit. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.3.2019 16:25:22   
hipo
Fiizjatrica me pregledala i rekla da nemam dijastazu pa mi ne treba pojas. Jucer patronazna kaze da mogu noait pojas. Kao kad se sve vrati na mjesto da skemba ne visi preko reza. Pretpostavljam nije rijec o istoj vrsti  steznika/pojasa?Zna li tko sto o tome? 





_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.3.2019 18:56:03   
lidac0605
Hipo, ja nisam iza nijedne trudnoce nosila nikakav steznik... Ne kuzim otkud joj da ce ti trbuh visit prek reza?! Pa stisnut ce se trbuh sa vremenom, a iskreno nosit steznik preko friskog reza od operacije i ne znam kolko je pametno 🙄. Iskreno, ja ne bih na tvom mjestu. Em ti rez nece imat zraka em ces ga stiskat. 

Nisi rekla kaj Hipica veli na to da je mljekeco i cica sad za bracu😁? Ajde nek je malac dobar, takve bebe su mi bajdraze, kaj jedu i spavaju samo 🤣🤣🤣. Katy, kak stojite vi sa kilazom? 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.3.2019 19:46:14   
hipo
Lidac, pa bas to, rez se mora susit. Prosli put se sve vratilo na svoje mjesto.

Radije cu vjezbat kad za to dodje vrijeme. Ova patronazna mi je zamjenska dok moja ne dodje s godisnjeg. Nadam se vidit je u petak. Ok je i ova, samo me zbunila s tim pojasom. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.3.2019 20:21:10   
katy1503
Lidac, vidjet cemo sutra, patronazna dolazi... Javim...


Hipi, nadam se da e da si se uspjela otusirati... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.3.2019 22:49:35   
hipo
Katy, jesam 😂 nego sam zamislila to obavit ujutro ko.i dan prije pa sam se unervozila jer je vrijeme prolazilo.
Hipici nos curi i curi i kasalj ne staje 😭 





_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 6:25:26   
Snjeguljica_83
Hipo, žao mi je radi male...😔Uspijevaš ti sve, samo se žališ, hrabra ženo.😂




_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 6:27:47   
Snjeguljica_83
Mene ubi nesanica. Zaspim u roku od dvije minute u 22 h i onda se probudim oko ponoći. Ajde tu uspijem zaspati, ali onda me probudi N oko 2 i tad je tlaka zaspati. Mozak radi ko da je podne. 😑Onda osjetim glad, pa me muče rebra, onda se nikako namjestiti pa onda me muči začepljenja nos i suho grlo...

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 6:29:01   
Snjeguljica_83
Pa onda čujem vani aute i buseve i vidim jednu zraku svjetlosti kroz rolete i jedva se čekam dignuti... Danas sam budna od 5:50.😲

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 6:31:45   
Snjeguljica_83
I još nešto. Oprostite na iskrenosti.😛 Već treći dan imam stolicu dva puta, a ne jednom. Ujutro oko 6:30 i onda nešto kasnije. 
Danas pregled.
Katy, javi kako je prošlo s pazronažnom.
Hipo, već otpao pupak!? Rano... Zar nije Tyrosur izašao iz uporabe? Lidac???


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 8:16:41   
lidac0605
Niš se više ne stavlja na pupak osim Octenisepta,sad čak ni to ne vele,al recimo na pupak koji vlaži ja bi stavljala Octenisept.Općenito antibiotski prašci nisu dobri i ne upotrebljavaju se već dugo jer "zatvore" ranu i rana ne diše,pa se može još dodatno zakomplicirat i zagnojit.
Snjeguljo,sretno na pregledu danas,javi situaciju user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 20.3.2019 8:17:32 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 13:02:37   
hipo
Evo i mene na raport.

Snjeguljo, ne zavidim na nesanici, mene j epod kraj isto mucila. 
Nismo nista stavljali na pupak ni hipici ni hipicu, al sad kad se to dogodilo kako je bilo jako se sve zakrvarilo rekla mi i sestra od pedijatrice i patronazna da nakon octenksepta malo naprasim. Danas to vec super izgleda. Sad mi je drago da je otpao. Mozemo ga stavit na trbuh jer nema one stipaljke i frajer se ne buni. Hipica je samo urlala. I lakse promijenit pelenu. Od nedjelje je dobio 100 g, slijedece vaganje u petak. Super da dobro spava jer bi izludila s hipicom. Samo trazi paznju. Jutros je mijenjala bebi pelene i vagala ga kad je patronazna dosla. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 13:39:13   
Snjeguljica_83
Dobro je dobio malac, Hipo. Super! Razumijem te, nije laka primjena za malu. Treba imati čelične živce. Uh.A kakav je po noći Hipić??

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 13:41:55   
Snjeguljica_83
Sve ok na pregledu. Ctg... Uspavana ljepotica nije surađivala punih deset_ minuta pa sam je gurkala i onda se probudila i divljala.😂
U petak moram na uzv jer je danas bila gužva. Nisam otvorena, ali je glavicom lijepo namještena dolje i kao trećerotka, porod bi trebao biti brzo/brz. Nisam je razumjela.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 13:43:56   
Snjeguljica_83
Tlak 90/60.😂Kg isto kao prije dva tjedna, a sestra me tada špotala da do kraja dobijem još najviše jednu kg. Sad se čudila što nisam ništa dobila. Ali ok, to je samo pola mjeseca. Valjda beba raste unatoč tome!? 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 14:38:15   
belina
Snjeguljo meni je sestra u gineka rekla: kad pri kraju trudnoce prestanes dobivat na kilazi- spremna si za porod!😂😂 nek je sve u redu, bravo! Samo tlak ti je uf!! Takav ti je i mene pogotovo vidim zadnjih dana da mi nije bistro u glavi.
Hipo vidim da je u vas vise manje sve dobro! Pazi bude li na pupku jos svjeze krvi onda bi trebalo otici oa da dobije injekcije vitamina K. Je li tako lidach?
Lidach je li B sad dobro?
Katy jeste se vi navikli jedni na druge?
Cure nemisam nikad otvorila novu temu, ne mogu uopce naci? Zapravo vi ionako jedine tipkate na rr😂😂 Ma neda mi se vas tlacit vise sa dojenjem ali stvarno zelim prestat dojit iscrpljena sam fizicki i psihicki. Cini mi se da postaje sve gora i da ce mi je bit sve teze odviknut. Ne mogu, radim i sad mi je to stvarno tesko, kad ona pola noci provede na sisi a dizem se u 6. Ovisnica teska. Muza mi nema, nemam opciju neki da je on stavlja lec ili nesto sl. Uzas... ona sad ima 16 mjeseci, i kad je pocela govorit “kika, kika” rekla sam: ok, to je to, ne zelim da trci vani za mnom i vice kika kika😂😂😂 inace, ne smijem sjest eto je odmah. Hipo ti si zadnja hipicu skidala?

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 15:16:53   
katy1503
E pa poludit cu... Napisala ogroman post i nije prosao...


Pa cu ukratko dok se K ne probudi... Bilo vaganje danas, izgubio 80 g od ponedjelja, pateonazna predlaze dalje dojenje i dohranu po svakom drugom podoju pa cemo vidjeti... Sve drugo je ok, al mora poceti dobivati na kilazi... Sa svojim ponasanjem jako me podsjeca na K u ovoj dobi... 
Hipo, super za tvog malca!!! Super vam ide... Kako Hipica i spavanje? Jel ceka tebe ili ide s tatom? Kako si ti? 
Snjeguljice, tvoj dan D je jako blizu... Sto se tice stolice, i ja sam je bas tu prijavila kojih 3-4 dana prije nego mi puknuo vodenjak... Za spavanje te kuzim.. Tako mi je bilo i samoj... I znas sta tak sam se navikla da mi sad uopce tesko ne pada biti budan po noci... 
Lidac, kako tvoja raja? 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 17:18:13   
hipo
Hipic se budi oko 1 i u 5. Ostatak noci mozes cut kako prducka u tisini.


Belina, bude dosla patronazna u petak, al zapravo krvi vise nema. 
Ja sebi ne mogu doc kako on vuce to mlijeko. Kako dugo spava, sise podivljaju pa moram malo izdojit i masirat, dodje on i pocupa sve van ako je nesto bilo tvrdo. 
Katy, hipica je bila uspavana i ne bi dovoljno pojela. Ja sam se nakon nje jos izdajala i dodala joj to u slijedecoj turi uz dojenje, nakon par dana j eojacala pa ne bi vise zacorila na sisi nego bi sama pojela koliko treba. Al to izdajanje je muka ziva. Uzaj jedan koliko truda i muke. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 17:19:05   
hipo
Belina, ona se sama skinula sa sise, tako da ne mogu pomoc. Imala je 3 godine. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 17:21:25   
hipo
Hipicu ja ispratim na tutu, operem zube, tata odradi priču i spavanje i ostane spavat kod nje. Ona u sred noci dodje mazit se kod mene pa se vrati tati. Sad je tako, dalje ko zna. Idemo dan po dan, noc po noc. Bitno da smo n akraju dana svi doma na broju. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 17:23:30   
hipo
Snjeguljice ja sam isto citala da se pred kraj dobijanje kila kod trudnice uspori/stane.

Sretno na uzv. Drzi nam se jos malo 😘

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 17:24:09   
katy1503
Hipo, super za Hipca... Samo neka tako nastavi...Tnx za savjet... Iskreno ne da mi se izdajat... Vidjet cemo kako ce se razvijati cijela situacija... 



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.3.2019 17:57:12   
hipo
Vjerujem ti da ti se ne da. Trazi to i vremena, a sa starijim djetetom ko ima vremena. Bitno da je beba sita i mama sretna 😘 svak zna za sebe najbolje.


Moj mali sroljo. Otvorim pelenu, krcata. Dok sam ga prala, zapisao se, isprduckao, kako sam makla cistu pelenu jer je zapisao u momentu kad sam kao bila gotova i makla gornju prljavu, kakio se opet na tetru. Al bolje i to nego po meni.😂



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.3.2019 14:45:05   
hipo
Kako ste danas?


Mene danas rez pecka. Jutros me bolilo nakon dojenja bas jako. Onda proslo. Hipica nije htjela van s mojom mamom pa je podemonila od boravka doma. A vrijeme super van. Stavila sam neke igracke u kaznu.
Bebac dobar ko bubica. Spava, papa, kaka, piski. Ne buni se nikad, nelad malo dok gabpresvlacim, dok je budan veselo gleda. Skuzila sam da kad mu osravim carape na nogama da se ne buni. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.3.2019 21:06:34   
katy1503
Vecer!


K spava, L tata uspavljuje... Mi danas zlatnozuta stolica... Konacno... Dobar je bas... 
K bila kod prijateljice iz vrtica... Tamo jele, izigrale se i okupale... Predobro... 
Hipo, jel saljes Hipicu u vrtic slj tjedan? 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!