|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 23:19:49   
KontesaNina

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image - Stigla nam Neli 26.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image - Stigla nam Laura 09.12.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set__alica - 05.03. user posted image



user posted image




_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2026
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 23:24:56   
danchy27
Vec sam naucila na malo sna user posted image . A i ovo su rijetki trenutci mira i tisine pa pregledam društvene mreze i ostalo sto inace ne stignem user posted image .

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2027
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 23:33:38   
KontesaNina
A ja taman da cu ic spavati pa se mali probudio i sad nikako da se otkači. U jednom trenutku me pustio, i onda je moj muž uletio sa malom harmonikom koju smo kupili sinu za rođendan. Pa se mali sinko odmah probudio i počeo aktivnije sisati. A jesu muževi koji put bedasti!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2028
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.1.2018 13:52:01   
KontesaNina
Ruka skoro ko nova! Samo cekam kad ce ipet zašteka, a nadam se da nece!!

Gledam svoje malo zlato i ne vjerujem kako je izrastao! I to samo od moga mlijeka! Divan je, jednostavno divan! Osim kad počne vrištati da ga opet nosim, a ja ne mogu! Ali predivan je! A osmjeh mu je za 10!! E da, vraća se na lijevu sisu normalno i jedino novo je da se budi preko 3 puta po noci, sto je otprilike svaka 2 sata, nekad i manje! Nesto se događa, nadam se da nece potrajati!

M&J su isto predivni! Jako vole L i stvarno su nježni sa njime! Stalno ga dolaze ljubiti i maziti.

Ugodan vam vikend!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2029
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.1.2018 6:47:19   
Snjeguljica_83
Kontesa Nina, nisam nikad dojila i surfala, kamoli tipkala, ali sam zato gledala sapunicu Talijanska mlada sama ili s E. i prepričavala joj što se događa.😁

Muž ti je za 10 😰😱

Super za ruku!
Jel tako da je divota kako beba raste samo od majčinog mlijeka!? I ja sam se tome divila, svakom prirastu čudila....😀

Neki dan sam držala bebu od četiri mjeseca. Nema niti šest kg. Tako je lagana, nisam ni osjetila da nešto držim!!😄
Došla želja.

E ali trava je uvijek kod susjeda zelenija pa je ta beba mirna, bolja od mojih beba koje sam imala pa sve je nešto divno, krasno, zato mi dođe želja, ali kad se sjetim da beba plače i to moja..... Ali u tom trenutku, meni je ta beba bila mmmmmm 😍😘


< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 7.1.2018 6:53:05 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2030
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.1.2018 6:57:50   
Snjeguljica_83
Danchy pila sam i ja marulju par ciklusa, nije pomoglo, osim za sluz.😁

Žene, moj N. se budi noću ajme... Sigurno šest puta, minimalno.😩 Pripisujem zubima. Grrrr.🙅


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2031
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.1.2018 11:11:48   
danchy27
Ajmo cure pomagajte. U trazenju sam novih kolica koja su jako lagana i zauzimaju malo prostora u gepeku. A ipak ne zelim ona kisobran kolica koja su jako jeftina a tako i izgledaju, kao da ce se raspasti kad dijete sjedne u njih.

Zatim auto sjedalica iznad 9kg, da traje sto duze i da se moze postaviti u polulezeci polozaj (zbog 15h putovanja)

I hranilica

Sve me zanima, savjeti iskustva. Jos ne kupujem vec kupim savjete pa kad bude trenutak da to sve kupim

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2032
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.1.2018 12:41:58   
KontesaNina
Kolica: McLaren od 6 mjeseci, ili PegPerego od 6 mjeseci. Peg Perego su uvjerljivo najmanja kišobran kolica, mozes kupiti mnogo dodataka! McLaren su malo kvalitetnija, ali i za koji cm veća! Sigurno, mjerila jer imam VW polo sa mini gepekom i trebala su mi najmanja!! Kupila sam ih u Babyone!

AS postoje maxicosi AS koje su između skupine 0 i I! Mogu u oba položaja ici i kažu da su naj. Mi smo nakon jajeta odmah prešli u skupinu Ic britax-romer, tada su bile 2 u kategoriji najsigurnijih. Isto savjet oni u Babyone i pitaj za ocjene. Sada su najsigurnije cybex, mislim da se tako zove. Ali mi se nismo odlučili za njih.

Hranilica: mi kupili od Joie, ima tri pozicije i ispod ima mrežicu za podbradak ili igracke i odlična je, bila u Babyone na akciji, njih ti malo-malo imaju na akciji!

Pretpostavljam da blizu vas postoji Babyone, Alo ne idite u babywalz ili tako nekako!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2033
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.1.2018 16:20:25   
danchy27
Hvala ti za preporuku za babyone i babywalz. Pogledala sam na internetu sta imaju i zadovoljna sam sa izborom. Jos moram samo obici te trgovine. Sigurna sam da cu si naci nesto da mi odgovara.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2034
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.1.2018 22:33:13   
nymeria
Hej danchy, za dućane si već dobila preporuku, a što se tiče mclarena, ovdje kod nas u hr ga u zadnje vrijeme dosta pljuju a i prodavačica nam je rekla i baby centru da se njih najviše reklamira.
Ja sam F uzela prije 2-3 mj baby design na akciji bila 30% na 1000kn i jako sam zadovoljna. Idu u nulti iako više ne spavamo u kolicima, ima veliki krović u više točaka, puno prostora, lako se sklapaju, nisu teška i ne zauzimaju puno mjesta. (Peugeot 307 bunker)
Također da uzmeš neka u tom rangu cjenovnom mislim da su manje više sva ok (mutsy, joie, abc design, bebeto, graco) samo ih morsš isprobat da vidiš kakva su uživo..

Što se sjedalice tiče, mi smo uzeli isto srednju klasu jer se ne vozimo tak puno a za cybex, britax romer i peg perego i maxy cosi samo sve najbolje sam čula od svih koji ih imaju, najbolje na licu mjesta da rszgovaraš sa prodavačima jer ipak ćete puno putovat.. našs isto ide u 5 položaja i ima bočne zaštite od sudara.

A za hranilicu iskreno nebi izdvajala puno novaca jer ko zns kolko ćeš ju dugo koristit iskreno. Moj mali ima već 2-3 mj sigurno kako ju ne koristimo i već mj dana je spakirana. Imam sreću pa sam ju dobila a da sam kupovala žali bože bačen novac. On jednostavno nije u tome htio sjedit i kraj priče. Sad mi sjedi na krilu najčešće ili nekad sam ili stojećki jer on uvijek žuri nekamo i nema vremena.
Iako ima djece koja su dugo u hranilici, mala davno prošla 3,5 god i tek sad je raskrstila sa njom..
Eto tako praktični savjeti iz moje ruke pa ako ti šta pomogne.

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2035
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.1.2018 22:34:49   
nymeria
Cure ostale nadam se da ste inače dobro, želim vam svako dobro u novoj godini i sretne blagdane sa zakašnjenjem... Bili smo malo u obiteljskom điru pa nisam dolazila...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2036
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.1.2018 22:39:00   
nymeria
Inače šta ima kod nas,
Sutra idemo prvi dan u vrtić a ja od 1.2. radit i plače mi se i muka mi je, tako bi htjela da dobijem na lotu ( kojeg još nisam počela igrat) da ostanem još doma..

Službeno je F alergičan na jaja, km, orašaste i rajčicu.. sad pazimo na prehranu, dobili smo pregomin mlijeko, a mlječne stvari može ( jogurte, maslac, vrhnje) jer mu prek ljeta nije bilo niš od tog.. i sad unazad tj dana nema crvenih fleka, nema svrbeža, nema kortića i nadan se da će tako i nastavit

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2037
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.1.2018 22:48:34   
nymeria
P.s. snjeguljice ja se ne sjećam noći kad se budio manje od 3-4 x... Stvarno strašno.. evo sad se zadnji 2-3 noći popravlja stanje.. izbacili smo bocu mlijeka i sad samo čaj dobije ( sljedeće je voda pa da i to prekinemo) i mislim da je sad mirniji.. pred jutro od 4-6 bude najgore kad se treba isprdit.. joj užas živi... Sve je dobro dok spava sa mnom pa sve u polusnu riješumo.. ali kad krenem radit e to će bit shou...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2038
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.1.2018 23:11:30   
danchy27
Nymeria od kolica izbor je suzen na joie i abc design. Izgledom su mi najljepsa a i zadovoljavaju moje kriterije. A As britax romer ili maxi cosi, al vrlo vjerojatno maxi cosi. Znaci hranilicu bi djete moglo odbiti user posted image . Moj malisan je vec sad sa 3 mjeseca jaako ziv pa postoji mogucnost da nece voliti biti u njoj.
Nek ste napokon otkrili uzrocnike AD-a i da se pomalo povlaci. Nisam upucena dovoljno ali znaci li to da ce morati dozivotno izbjegavati te namirnice?

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2039
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.1.2018 8:58:19   
nymeria
Frendica ima abc design i veli da su joj super samo teška... Dobro ona je trudna pa možda nije mjerilo...
A hranilica ti treba al nemora bit neka zvijer...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2040
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.1.2018 9:18:09   
Snjeguljica_83
Evo, i mi smo naslijedili hranilicu. E. je bila u njoj do 2. godine, a malac od cca 8 mj. do sada, ima 1,5 g. Kad sam ga prvi put stavila, ajme koja dreka! Trebalo je par dana da prihvati. Sad ide u hranilicu, ali ga sve više zanima boravak na stolici, s nama za stolom: Ali ok, još uvijek nam hranilica treba.
Nikad ne bih davala puno novaca za hranilicu, čisto da je funkcionalna.

Nymeria
, žao mi je zbog potvrđenih alergija, a opet dobro je što znaš na čemu ste.
Jako mi je drago zbog trenutnog stanja kože! Neka potraje!!!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2041
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.1.2018 9:19:39   
Snjeguljica_83
IZVORNA PORUKA: nymeria

P.s. snjeguljice ja se ne sjećam noći kad se budio manje od 3-4 x... Stvarno strašno.. evo sad se zadnji 2-3 noći popravlja stanje.. izbacili smo bocu mlijeka i sad samo čaj dobije ( sljedeće je voda pa da i to prekinemo) i mislim da je sad mirniji.. pred jutro od 4-6 bude najgore kad se treba isprdit.. joj užas živi... Sve je dobro dok spava sa mnom pa sve u polusnu riješumo.. ali kad krenem radit e to će bit shou...


Znaš onu: očekuj najgore, nadaj se naboljem. user posted image
Želim vam što bezbolniji početak rada...user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2042
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.1.2018 11:54:54   
mali andeo
evo cure da se i ja malo javim ...
starija nakon praznika danas poslana u vrtić..
a ja nakon dugo vremena pokušavam vam pisati ,dok se ova moja zvjer bori sa slonomuser posted image user posted image

Kontesa vi stvarno nemate sreće ..želim vam da je sve iza vas...
što se tiče dodatnih cijepiva s E ću uzet za rotu ,jer sa L nisam i imala je gadnih problema ..

KontesaNina kako si ti ? jel ti bolje ruka ?

Danchy kako je tvoj maleni ?
za kolica ne znam ..ja imam Jette ,zadovoljna !
za sjedalicu uzeli cybex od 9-36 s prvom ,tako ću uzet i za E..
a hranilicu kupili Peg perego tatamia ,zbog toga jer je ljuljačka kada je beba mala ,kasnije hranilica i na kraju stolac za stol ...
vrijedi svake kune...
još uvijek je ko nova !

Liliki kako ste vi ?

Belina kako ste vi cure ?
vidim da je i tebe posjetila user posted image daj mi reci kako ste u danima vještice sa cicanjem ?
jer moja je koma ,3 dana prije nego što trebam dobiti muku mučimo i cijelo vrijeme kako krvarim plače ,trga se ,ali ipak na kraju jede ...
a bočica nam nije baš omiljena...

Pinky što se tiče D i vježbica ..nezz kaj da ti pišem ...
moja E je sa mjesec dana na sistematskom bila doslovno mlitava i nije htjela sudjevati u pregledu ,
pedijatrici se naravno to nije sviđalo...ali je rekla da je premala da ćemo malo pričekati...
a doma sve normalno..
budeš vidjela ..traži još mišljenje ?
a vidjet ćeš što će fizijatar reči...

Snjeguljice sretno s akcijama ,želim ti što prije još jedno malo čudo user posted image
user posted image

Nymeria
sretno na poslu ,neka maleni spava i da oboje budete odmorni za vrtić/posao !!

evo kod nas se stvari normaliziraju ...E je imala 4tj zatvor,tako da jedino je uspjela kakati sa klizmom...bila je to mukauser posted image user posted image
bili na vaganju samo ima 6300g lijepo napreduje i problem zvan krvave stolice su trenutno u mirovanju...
s tim da ja ne jedem gotovo ništa...
sada mi ima fazu da cica gore nego novorođenče ...svakih sat vremena ... ubija me....
ali neka...zaspat navečer ne zna bez (,)(,) i to je koma...
nadam se da ćemo se vratiti na staro...
ali hB u noći mi spava po 6h u komadu !
imali krštenje 30.12. to je bila pjesma u crkvi ,ma užas...ja bila s njom samo na činu krštenja ,ostalo vani...
veli svećenik da će biti prava operna divauser posted image
user posted image sva sreća da nije kompliciral ,nego se još zafrkaval ...

trenutno sam u fazi ,ne znam što kupiti user posted image da li maramu ili nosiljku...htjela ergobaby!
samo ne znam koji uzeti...
vidim da ste pisale o šakicama i slinjenju...eto i moja E od dva mj gura šakice i sve kaj stigne u usta ..
ali tako je bilo i sa L ,a dobila prvi zubić sa 9mj..

pišem sve z brda z dolauser posted image u među vremenu je spavala i dva puta jela...
toliko o tome da se ja mogu javljati---

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2043
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.1.2018 12:16:49   
belina
Pozdrav cure nabrzaka, moja zvijer spava ima dva sata pa ocekujem da se probudi.
Mali andeo sad si me zainteresirala... ovako... dosla mi je user posted image ima jedno 5 dana, trajala dva dana i prestala. Od jucer opet krvarim. Medutim, moja N tocno tako ima 5-6 dana je uzas na sisi, trga se izvija se, oce sisat nece sisat... mislis da je to povezano???
Jer sam ja isla odma guglat i nasla sam u stvari da to izvijanje ima veze sa hipertonusom misica, da ce nam trebat nekakve vjezbice!!

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 2044
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.1.2018 12:44:20   
Snjeguljica_83
Belina, da, takva izvijanja ukazuju na hiper/hipotonus mišića. Baš kao i kod Pinky, pratiš što će ti reći peidjatrica, samo polako, ne brini unaprijed.user posted image

Inače, čitala sam da je menstruacija povezana s nervozom beba na sisi. Eh, ja sam dobila kad je N. imao godinu, tako da nisam osjećala tako rano probleme, kao vi, cure. A ni poslije nisam povezivala jer je rjeđe sisao...



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2045
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.1.2018 12:47:55   
belina
Nymeria zao mi je zbog alergije ali sta cure kazu bar znas s cime se borite!
Ajoj sretno na poslu i u vrticu, ima sve svoje prednosti i mane. Lijepo je i malo radit, bar je meni tako bilo, imala sam osjecaj da kvalitetnije provodim vrijeme sa svojim djetetom. Znas ono, znas da te nema pola dana pa zelis sto bolje iskoristiti vrijeme.

Pinky eto ja spominjem vjezbice kad i vi morate! Mislim nije to nista strasno, mozda da malo procackas pa nesto s njim sama radis ne moze mu naskodit. Mislim, ja tebi nesto govorim meni je to sve hororuser posted image Ali zanimljivo mi je ovo izvijanje kod moje N jer mi E to nikad nije napravila.

Danchy bas dobro da si to sve pitala jer i mene zanima. Bilo mi je u planu kupit mclaren jer ih svi hvale. Vi kazete da su se pokvarila, ko zna. To me bas bas zanima. Takoder i AS. Sad je vozimo u jaju. Ma kupila bi ja vec nju nego je problem sta moje auto nema isofix, a mm ima, a postoji vrlo malen izbor sjedalica koje mogu i u jedno i drugo. Morat cu kupit novo auto sebi jer je mm kupio ima pola godine novo. Ja sam mislila za nas, ali ispalo je samo za sebe hahahahah

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2046
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.1.2018 12:54:37   
danchy27
Ajme cure,i kod mene je to izvijanje pred hranjenje i pred spavanje. Pred hranjenje se malo isprdi i dam mu dudicu da se smiri pa sve bude ok,a pred spavanje se toliko izvija da ga moram uspavljivat u kolicima. Meni to izgleda kao izljevi bjesa user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2047
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.1.2018 14:50:59   
nymeria
Belina zašto as za tako malu bebu? Mi do godine dana nismo mijenjali jaje...

A da eto sad bar znamo za alergije pa ćemo se nekak nosit sa tim.. mislim da će nam se to smanjit sa godinama a eto bumo vidli..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2048
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.1.2018 17:58:15   
belina
Danchy pa ne znam proguglaj malo pa vidi ima li tvoj maleni i drugih pokazatelja hipertonusa. I pitaj pedojatra. I ja sam mislila da je povezano sa hranjenjem i nervozom ali nije ocigledno, nego sa nezreloscu i ti hipertonusom. Gle mozda nije to to, nemoj da te ja strasim, a ni to nije strasno malo se rade vjezbice i pogledaj malo baby handling

Nymeria ja sam i s prvom imala as od 0. A sta ja znam ja to jaje jednostavno ne volim al ok posluzit ce

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2049
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
9.1.2018 4:36:15   
KontesaNina
Danchy, za kolica jos jedan prijedlog, koji uopće ne izgleda jeftin kao kišobran, sto je jedan od tvojih uvijeta: quinny zipp mini, ili kako vec točno! Proguglaj! Za hranilicu moraš izdvojiti, sjedio M Pola godine ili dvije u njoj. Ali sam ti zaboravila napisati da postoji jos i sjedalica-hranilica koja se zaveže na normalni stolac i prijenosna je, sto je jako praktično! Vidjela sam da ih ima i u Babyone, a ja sam kupila od Babadolue, tako nekako se zove marka, u Auchanu. Ali možda da potražiš na Amazonu?

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!