|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 5:21:08   
KontesaNina

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image - Stigla nam Neli 26.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image - Stigla nam Laura 09.12.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set__alica - 05.03. user posted image



user posted image



_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2076
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 5:29:23   
KontesaNina
E da! I samo mala natuknica da bih ja pričekala sa bananom jer zatvara! Ali to je moje iskustvo sa dvoje djece. Ne treba značiti da ce tako biti i drugima!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2077
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 7:20:14   
danchy27
On je meni rekao da je to skroz normalna praksa u Njemačkoj . Na zidu mu stoji veliki plakat gdje tako i pise. A kasice se stvarno takve i proizvode i pise da je od 4 mjeseca. Navodno meso se daje sto prije zbog zeljeza.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2078
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 11:47:56   
KontesaNina
O sto ces ti napraviti?! Zanima me, ali obećajem da necu pametovati

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2079
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 11:50:20   
KontesaNina
Zaboravih napisati, ja se danas opskrbila kasicama za mog malog-velikog L i jos moram mužiću reci da kupi Sinlac preko Amazona da budemo spremljeni! Raditi cu ja njemu i sama kasice, ali bolje mi je za prvu tuku kupiti i imati doma.

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2080
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 11:54:45   
mali andeo
evo i mi u nekakvom ludom razdobljuuser posted image
u kojem ne spava duže od 15 min ,a visi na cici kao da je pupčanom vrpcom još spojena user posted image user posted image
vjerojatno skok,njega s prvom nisam toliko osjetila jer je bila na ADu,ali sada Bože pomozi...
još plus ja imam menstruaciju i kombinacija se zove ja poludjela i pravi pravcati zombi sam...
u noći ciki svakih sat vremena user posted image user posted image
evo i sad je stavila spavati i gledam kako se vrti...a umorna isto ko i ja...

tješim se danas nam dolazi Ergo iz AU i nadam se da nam bude od pomoćiuser posted image

Danchy što se tiče dohrane ,meni ti pedijatri fakat nisu jasni...user posted image
jer krsni kumi nam žive u AU i veli kakvo praćenje tablice ,meso odmah čim je krenula s dohranom i to s 4 mj ,a mali na prsima...
user posted image user posted image

ja sam s prvom krenula s povrćem i dan danas ga obožava...
s E ću čekati 6 mj ,na prsima je to je prvo ,a drugo moram se savjetovati gastroenterologom da vidim kaj počet uvađat..

cure oprostite kaj ne pišem svakoj posebno ,ali stvarno ne stignem ...
čitam vas u gluho doba noći,kada ne spavamo ,ali tada stvarno nemam volje pisati ,jer padam od umora !

mislim na vas i ljubim vaše štruce ...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2081
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 12:20:32   
mali andeo
KontesaNina kada krećete s kašicama...?
Meni ovaj put vrijeme leti... Ko da smo jucer odbrojavale, a danas vec papaju...
Ajme... Htjela bi da vrijeme malo uspori..

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 2082
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 13:13:13   
danchy27
U planu sam jos googlat dal je bolje dati meso ili ne. Mislila sam prvo povrce pa dalje po malo. Zasad ne zelim davati kupovne kasice, svako malo ih povlace zbog kojecega. Kupovat cu bio voce i povrce i tako davati.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 2083
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 19:26:45   
KontesaNina
Brat bratu, to Hi bilo najidealnije, no svjesna sam da to necu moći raditi tako da... a i M i J su mi odrasli na kupovnom kasicama. Jedino ja preferiram Alete kasice, a ne Hipp, ali to je moja neka fiks ideja. I DMove, jer kod nas su uuuuzasbo skupe Hipp i Nestle pa idemo u Njemačku po hranu za djecu.

Mislim da je dobra odluka povrće pa ostalo. Sto misliš sve raditi od povrća? Daj mi ideju, nevjerojatno je kako se zaboravi brzo sto sam radila prije dvije godine.

Ja planiram čekati do 6 mjeseci, možda koji dan ranije, ali vidjela sam da su ovdje sada na akciji neke kasice pa sam ih kupila. Ja uvijek počinjem sa mrkvom pa jabuka, kruška i onda dalje. + sinlac, to su i M i J obožavali! Čuj, mali super napreduje i ne vidim razloga da krećem ranije. Osim toga bas sam danas citala ovdje na RR da se započinje kad klincima prestane refleks guranja jezikom sve sto pokušavamo staviti u usta. A moj itekako ima taj refleks (iako mislim da to imaju i zbog toga sto je nepoznati okus. No vidjet cemo, lažem, čekati cu 6 mjeseci. Imamo pedijatra 7.2. pa me bas zanima koliko je narastao. U nedjelju sam se ja vagala sama pa sa njime i ispada da ima 6,5 kila!!! Ma on je super!!! I izgleda da je prestalo buđenje po noci. Dvije noci pa vidjet cemo večeras kako ce biti... a kaka svaki 5,6 dan.

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2084
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 20:11:15   
nymeria
Cure imate super app za mobitele, bebin kalendar dohrane, uz raspored namirnica po mjesecima, ima tona recepata i ideja te tskođer navedeno čime su sve namirnice bogate...

Knina, čitam sinlac reko kaj sad pak to je i kad si napisala nestle sve mi jasno... Moj f je donedavno tamanio onu zob sa šljivom.. prefino mu to bilo za njupat...

Evo kaj se mene tiče kak sam ja, sa nekih 5,5 mj nakon pregleda kod pedice dobila zeleno svjetlo jer sam vidla da mu već neko vrijeme fali konkretnije pa sam mu prvih 2 tj mutila rižine i kukuruzne kašice pa smo prešli na mrkvicu, jabuku, krušku, tikvicu... Palenta ubrzo... Pa ostalo voće i povrće... Meso sam mu tek sa 7,5 mj dala i to domaće mamino... Tako negdje smo i jogurte počeli...

Uglavnom mislim ds vam je bitno pratit bebu i neku logiku slijedit...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2085
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 20:13:31   
nymeria
Što se još kašica tiče, ja sam isto kuhala malom sve, kupovne voćne je fino jeo ( nije bilo voća za kupit ) a povrtne joj to nikak nije htio.. tak da nisam ni kupovala onda to...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2086
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 20:20:59   
KontesaNina
Nymeria, kak se zove app?! Moji isto nisu voljeli povrće iz kasice, to se apsolutno slažem!

Ljubim te na ideji sa App, samo daj ime, hehe

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2087
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 21:13:29   
danchy27
App bi mi dobro dosao, bas sam sad gledala ali nisam nasla nesto takvo.
Nina meni je zasad u planu praviti sama kasice ali cemo jos vidjeti kako ce to biti u praksi. Pedijatar mi spomenuo bundevu jer je slatka i cini mi se pastrnak. Tek sad vidim koliko malo znam o pocecima dohrane. Jel Sinlac ide umjesto obroka ili kad vec uvedes vise obroka dnevno pa moze biti meduobrok?

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2088
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 22:14:48   
KontesaNina
Ovo ti je sinlac: https://www.bebe-nestle.hr/sinlac-zitne-pahuljice/v/1395

Moji su ga jeli kao obrok, ali malo kasnije, počela sam sa 6, 7 mjeseci. Slatkasti je jer ima rogača u sebi. MM ga je obožavao, meni ne valja! No salu na stranu, to ti je ko porcija cokolina. Poslije ga mozes zamutiti sa nekim sokom, kašicom, svašta, ali bilo mi je bitno da ne ide mlijeko! Druge kasice/obroci mi nisu odgovarali koji su samo sa vodom. Cokolino sam počela davati M sa godinu i nesto, a J sa 10 mj. Ona ga nikad nije prihvatila, on je lud bio za njim. I onda ga je od jednom prestao jesti.

Kürbis sam davala tek poslije, kada sam kuhala krem juhu od nje i to su dugo, dugo obožavali i tamanili!

< Poruku je uredio KontesaNina -- 16.1.2018 22:18:21 >


_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2089
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 22:18:58   
nymeria
Zove se baš tako bebin kalendar dohrane, evo ukucam i na googlu mi odma izbaci app, zelene boje i beba na slici

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2090
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 22:26:14   
nymeria
Samo što u tim nestle nema šećera kao kod čokolina. Ima od milupe sam uzimala u mulleru isto što se zamuti sa vodom ima već mlijeka u sebi.. to mi je isto bilo ok..

Da bundeva je super za početak, i batat možeš relativno brzo koji je isto sladak.. pastrnjak ima poseban okus, mom F se nije neš svidio... Špinat, blitva, marelice, šljive isto idu od 6 mj mi se čini... Ma ak se držite tri dana jedan okus, mjesec brzo proleti i već raste izbor namirnica.

Također žitarice mogu od početka, proso, amaranth, kvinoja, bezglutenske, super pašu i sa voćem i sa povrćem u kombinaciji...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2091
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 22:29:04   
nymeria
http://klinfo.rtl.hr/izlog/djecji-izlog/mobilna-aplikacija-bebin-kalendar-dohrane/

Evo jedan linkić

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2092
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.1.2018 23:52:44   
KontesaNina
Proguglala, pogledala, izgleda sjajno sa jednim nedostatkom: ne mozes skinuti app sa stranim brojem, a i danchy i ja živimo vani. Zato nismo mogli naći u app store. Ali super ideja da pogledam neki strani verziju

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2093
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.1.2018 7:15:50   
danchy27
Kontesa imas aplikaciju s takvom slikom, ja se nadam da je ista app. Na engleskom pise ali kad ju instaliras pise da mozes odabrati bosanski user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2094
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.1.2018 8:06:44   
nymeria
Nadam se da će vam pomoć, meni je uvelike to bilo na pomoći...

Mali mi je malo bolestan, ja sam bila šmrkava za vikend pa je pokupio i on...
Ovo nam je drugi tj u vrtiću i ide nam ok..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2095
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.1.2018 10:10:16   
KontesaNina
Danchy, kaj si upisala da si dobila. Ja probala nać nesto, ali ništa nisam našla!

Nymeria, super za vrtic! Samo hrabro! A sto se boleština tice, sad ce vam tek krenuti. Moj krenuo prošli tjedan i nakon tjedan dana šmrkav je do ludila!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2096
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.1.2018 11:03:03   
danchy27
Baby food chart. Slika je ista kao i za ovu app sto spominje Nymeria

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2097
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.1.2018 13:12:18   
nymeria
Je to je to danchy, identična stvar... Nadam se knina da ćeš uspjet nać i skinut...

Sutra ostaje prvi put na ručku.. baš me zanima kak bu to bilo..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2098
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.1.2018 16:03:26   
PinkyFunkyBirdy
Vidim da ste se raspisale o dohrani i stvarno će mi dobro doći jer se više ničeg ne sjećam kad sam to prolazila s M, no za D isto ne planiram ništa uvoditi do skoro 6 mj. ako će lijepo dobivati na težini samo dojenjem. Ipak je lakše izvaditi sisu, ne treba se ništa miksati, grijati ni slično, a bebi je uvijek fino. user posted image
Ovo za meso da se daje tako rano mi je ipak malo previše. Ok, vjerujem da smo mi dobivale svakakvu hranu već nakon 3.mj. starosti, ali ipak mislim da ti mali trbuščići ipak ne mogu baš tako lako probaviti tako tešku namirnicu kao meso. Možda se varam ... user posted image ... ali ja osobno nisam baš za to.

D je noću dobar, danju sve više traži pažnje, ali čini mi se da ga počinje smetati nešto i ja sumnjam da se atopijski dermatitis širi. user posted image Vrat je konstantno crven kao i pazusi te pregib na nogici, ali na trupu se crvenilo sve više povećava iako to ja mažem svakom prilikom. user posted image Kad ga okupam i počnem mackati uljem i kremicama jako plače i mislim da ga smeta upaljena koža, ali nakon toga ostatak dana je koža u puno boljem stanju. Uh ... još se nadam da nije AD, ali mislim da nismo te sreće. user posted image
Možda ga odvedem sutra do patronažne da se izvaže jer već danima imam osjećaj da su mi sise jako prazne. Planiram sljedeći tjedan privatno otići do fizijatra da provjeri motoriku i koliko su moje vježbice pomogle. Javim kad riješim nešto od toga. user posted image
A mene sve više boli kralježnica i mislim da ću morat počet vježbat nešto. Kako su vaša leđa? A dal su se trbusi uvukli? Moj je mlohav, visi i prepun strija. user posted image
Evo probudio mi se slatkiš pa moram ići. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2099
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.1.2018 17:03:25   
kontesa
Pozdrav dame,
Pinky što mažete na vratić? I mi imamo isti problem, dolazilo i odlazilo ali je već par dana baš jako i spustilo se malo ispod vrata naprijed prema prsima. Mislim da se pogoršalo jer zadnjih dana puno slini i stalno je tu mokar. Slinčeke čupa, strah me da se ne udavi... Imala sam to i sa prvim samo malo manje i sušenje i mazanje običnom kremicom je pomagalo a sad baš napalo user posted image
Na pregibu iza koljena jedva nešto malo jer mu nogice ravnam i masiram prije spavanja, ispod ruke isto malo jer sad mu vježbam prije spavanje i rukice pa ih da dignuti gore (sav je zgrčen inače) ali vratić--- Puno slini i u onoj stolićici leži pod 45 stupnjeva pa mu podbradak bucmasti pokrije vrat i to je stalno vlažno. Mislim da moram puno češće sušit, presvlačit ga ako je tu slinav, naći zgodan slinček, trudit se da malo više leži ravno jer onda mu je vrat otkriven, ima zraka i to se smiri... i na kraju mazat a više ni sama ne znam s čim....

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!