|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.12.2017 14:49:30   
KontesaNina
Belina, nije, dugo ih mozes nositi u toj maramu, koliko oni budu željeli biti u njoj i koliko te leđa budu slušala, znaci cijelu prvu godinu, a možda i duže. Imas vise načina vezanja klinaca, ja sma koristila samo jedan način. Mozes na naprijed i na leđa!

Mi imamo pedijatra za sat vremena, bas sma znatiželjna sto ce mi reci koliko smo narasli u ova dva mjeseca

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1976
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.12.2017 14:51:49   
KontesaNina


user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image - Stigla nam Neli 26.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image - Stigla nam Laura 09.12.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set_alica - 05.03. user posted image



user posted image


_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1977
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.12.2017 15:05:47   
KontesaNina
Smjeguljice, oni imaju uspona i padova. Vec sam ti rekla, postoji mogućnost ignoriranja pa oni nakon nekog vremena se vrate sami pranju zuba. Bo sada čitam na trudilicama da malome izbijaju zubi-nemoj se onda čuditi da ih ne zeli prati! Zelis li ti ustati iz kreveta kada si smrkavalo prehlađene? To ti je ista stvar! A ako ga vec ne zelis pustiti da izostane pranje, onda se glupiraj sa pranjem, sa četkanjem svakog zuba i pričaj price, trpaj, glupiranje do ibera, spominjanje Griča i vreća koje vidis kako trče po ustima (to kod mog J uvijek upali!). Počnu se smijati pa se lagano opuste i daju prati zubiće, malo po malo

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1978
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.12.2017 15:16:45   
LourdessPadme
belina kao sta je kontesa n rekla,dok se god bebica hoce nositi 😃

snjeguljice kako AD?

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1979
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.12.2017 15:25:35   
KontesaNina
LourdessPadme, vidim da si ti rodila mjesec prije mene. U kojoj ste sada fazi, kako djetešce napreduje? Jeste počeli vec sa kadicama ili ne kaniš jos? Jel dojiš ili bočica? Da li imas curu ili dečka? Koliko ste veliki? Malo me sad to sve zanima jer ste stariji od nas pa da se malo pripremim.

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1980
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.12.2017 16:36:10   
KontesaNina
Dakle, jako sam sretna! L ima 5925g i 63 cm! Znaci realno 6 kila i 64, hahahah, sluzbeno je uvijek manje, hahaha! Jako, jako, jaaaako sam sretna i zadovoljna! Vise nismo ispod prosjeka, vec prosjek i to je super! Čak možda i mrvu vise. Ponosna sam na oboje nas!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1981
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.12.2017 16:57:22   
belina
Draga KNina bravo bravo za tebe mama i za Luser posted image user posted image
Hvala na info za maramu icu sutra i kupit je.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1982
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.12.2017 10:35:34   
LourdessPadme
belina nemoj odustat ako se bebacica iz pocetka ne bude htjela nositi. Prvo kreni po 10 tak min po doma pa povecavaj . Kasnije ce gustat, a mozda se tvojoj odmah svidi. Nama je trebalo malo duze al sad je jedan popodnevni spavanac obavezan u marami uz mamicu .

kontesa n moj ti je djecak, imamo 7300kg 69cm,29.12 cemo 5mj. Nismo jos poceli s kasicama,cekat cu 6 mjeseci,puno sam citala da ne treba zuriti da je najbolje uvesi izmedju 6 i 7 mjeseca.
Dojim svaka 2-3 sata,kako gospodin trazi i dobro napreduje. Sad smo u fazi kad je sve super zanimljivo,lovi igracke igra se s prsticima,puno komunicira,prica vristi od srece . Obozava biti mali avion kad ga dignemo visoko pa "leti",otkrivamo skakljanje. Sve trpa usta ,mogli bi zubici uskoro.
Cesto smo u setnjici,spava 2-3 sata u setnji vani, doma 3 x20 minuta . Navecer od 21-09 uz ceste nocne podje.Okrece s ledja na trbuh,a s trbuha na ledja jos ne. Forsiram stavljanje na trbuh iako ne voli. Glavica je cvrsta .. neznam sta te zanima jos,samo pitaj

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1983
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.12.2017 1:40:29   
KontesaNina
Vidim da se nitko ne javlja. Di ste, žene, majke, kraljice?!?

LP, hvala ba izvješću! Ma, iako je treće, zaboravi se sto dolazi kd prođe vremena. Super napreduje tvoj momčić, bravo za oboje. I moj odlično napreduje, s obzirom da je rođen kao nedonošče!


_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1984
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.12.2017 9:10:53   
kontesa
Pozdrav dame,
A joj kontesa Nina - ja čitam al slabo pišem user posted image
Maleni nam je opet u bolnici, jadničak 3 put u svojih 2 mjeseca života.... HB nije strašno, imao je vlažan kašalj (baš mu se sljevalo) pa mi u pedijatrice a ona ga uputila u bolnicu... za sad je dobro, evo 5 dan, nije dobio fibru, prima samo inhalacije al eto - maleni je, što ćemo... A doma su i stariji i mm bili bolesni pa čak i ja pomalo ali ne dođe me red, ni ne primjetim da me viroza ili što li sčepalo - jednostavno nemam vremena za to user posted image
Uza sve to maleni super napreduje, fino jede, spava, grčeva je bilo ali ne puno, ni upola kao sa prvim... Koliko je dobio u zadnjih par dana ne znam još točno ali ima otprilike 6 i pol kila ili malo više...Smješka se, guguće malo, lijepo se ljuti uglavnom kad postane umoran i ako ga skužim na vrijeme u čas ga uspavam user posted image Malo kasnim sa vježbicama na trbuhu, zbog svega što se izdogađalo ali lijepo drži glavicu kad ga nosim, lijepo se odiže u sjedeći položaj uz pomoć i gleda sa velikim zanimanjem okolo. za Božić će dobiti famoznu igračkicu - zvečkicu u 4 komada - dvije se obuku na stopala kao čarapice a dvije dođu na ručice oko zgloba - super vježbica. I tako, idemo dan po dan i čekamo da prođu tih zaguljenih prvih 3-4 mjeseca jer smo baš pravi primjer zimske bebe sa bracom koji ide u vrtić i donese doma suvenire u vidu raznoraznih viroza.
Ako koja od vas ima iskustva ili razmišlja o dodatnim cjepivima voljela bih čuti vaša mišljenja ili iskustva...
Drage dame - Sretan Božić, puno ljubavi, zdravlja i veselja vama, mališanima i obitelji user posted image

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1985
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.12.2017 21:16:13   
Hajdi
Cure drage najprije da vam zaželim sve najljepše za blagdane user posted image .
Belina javi kako je nositi malenu u marami. Ja imam nosiljku Lile Baby koju planiram koristiti od 4.mj starosti. Jeste li krenuli sa šetnjama? Kako malena napreduje?

Kontesa drago mi je da malcu nije ništa strašno i da lijepo napreduje user posted image . Tako se i ja osjećam, da nemam vremena za biti bolesna pa vučem neko lagano smrcanje. I moj malac naveliko guguće, osmjehuje se i ispusta razne uzvike i glasove, presladak je user posted image . U zadnje vrijeme on bi se družio oko 4-5h ujutro, a ja bi spavala pa se družimo u ranojutarnjim skoro noćnim satima. Onda spavamo još do nekih 6h a onda bi se on budio i krenuo u akciju.
Kakve su to vježbice na trbuhu? Ja mog okrenem na trbuh kad se sjetim, barem jedanput na dan, pa ga pustim malo da sam vježba vrat, ruke, leđa i nogice ali ga gledam cijelo vrijeme.

Kontesa N tvoj maleni odlično napreduje s obzirom da je ranije rođen user posted image .

Mi smo dobro, na drugom pregledu smo stigli do 6.150 g i 60 cm. Primio je prvo cjepivo i prvi dan je bio bez reakcije, dok je drugi dan bio težak.. cijeli dan nemir, plakanje, nema spavanja, manje je jeo, ali bez temperature. Bio je blijed s hladnim rukicama. Dala sam mu navečer Panadol baby sirup za bolove i zaspao je lijepo. Ujutro je bilo još nemira i plača, a od popodne se stanje vratilo u normalu.
Ono što me sad zabrinjava je sumnja na ad. Ima na jednoj šaki roskasta suha područja te na nadlaktici jedan malo veći krug koji je tamnije rozi s ljuskicama u sredini. Uzela sam Mustelinu kremu za kožu sklonu ad-u pa ću mazati, a kad prođu praznici vodim ga kod pedijatra da mi kaže što je posrijedi. Nadam se da se neće rasplamsati, počeka sam paziti da ne pregrijavam sobu, da u šetnji nije previše obučen jer sve to može pogodovati ad-u. Pročitala sam da i zobena kupka može pomoći.

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 1986
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.12.2017 7:19:40   
Snjeguljica_83
Blagoslovljen Božić, mame i bebe!😍😘❤💕

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1987
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.12.2017 9:23:43   
LourdessPadme
Sretan vam i blogoslovljen Bozic mamice 🎄

hajdi samo mazi i hrani kozu. Nadam se da sa nece rasplamsati.
Ja sam s ad-om na rubu zivaca,ova privatnica prepisuje jednu terapiju,jucer na rucku je bio jedan dermatolog iz Zg koji je sokiran s ovim sta mi je ova prepisala i govori mi da odem po afloderm i belogent,kad sam izguglala mrak mi je pao na oci. Osjecam se tako nemocno

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1988
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.12.2017 0:15:50   
belina
Sretan i blagoslovljen Bozic zene drage vama i vasim obiteljima!

Vec nekoliko dana napisem pola posta pa me nesto ili netko prekine. Nevjerojatno.
U petak sam bila u gonekologa na kontroli, sve je dobro. Nisam radila briseve ni papu posto sam tek nedavno zavrsila pit antibiotike, to cu za nekih mjeces dana. Za anemiju je rekao da odmaram i pijem zeljezo. Hehehehe
Prekosutra sam na kontroli s malom. Danas joj je mjesec dana, vec!! Dobila je oko kilogram, samo dojimo.

Hajdi nadam se da ipak nece bit ad. Jesi mjenjala prasak ? Te krugove je imala moja E, kad sam prasak promijenila.svasta im smeta.
Kontesa pa opet u bolnici??? Stvarno imate peh!
Lourdess nisam jos kupila matamu, mm ce sutra. Uhvatili me ovi blagadani pa jos gizve...

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1989
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.12.2017 23:48:37   
Hajdi
Lourdess hvala na savjetu. Baš mi je žao da se mučite s ad-om, nadam se da nećemo i mi. Ne znam što bih rekla na savjete dermatologa, nadam se da ćete pronaći nešto što vam pomaže. Znači kad se razbukta ništa osim kemije ne pomaže user posted image . Meni je prijateljica savjetovala a derma kozmetiku, ali sad već imam Mustelu pa ću pokušati s njom.

Belina pokušat ću koristiti samo prašak za dječju robu, moguće da i to smeta. Do sada sam kombinirala obični prašak i taj za dječju robu. Nadam se da će se povuči simptomi, za sad je manje više isto, manje suho, ali još je roskasto.
Super za tvoju curku da dobro napreduje user posted image . Javi kako je bilo na pregledu.

Izgleda da mog malenog počinju mučiti desni, kao pripreme za nicanje zubića, dosta rano čini mi se. Počeo je trpati šakice, krpicu i igračke u usta kada nije gladan i malo sliniti.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1990
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.12.2017 8:57:43   
kontesa
Pozdrav dame user posted image
A joj Hajdi mislih vježbice općenito... slabo sam ga stavljala na trbuh zbog pustih bolnica....tek sam mu jučer prvi put zarolala dekicu pod prsa dok leži na trbuhu, malo moramo i nogice vježbati baš se neda, sav je jadničak stisnut - čuje inhalator, pa usisavač, pa mu ja prilazim sa fiziološkom... Stisne šakice i udri u plač. Prvome sam vježbala nogice do pregleda kukova i navečer ga "masirala" sa malo bebi ulja ...prsa nogice i rukice i prstiće... ima video u kojem su lijepo opisani pokreti.. prvi je imao jake grčeve ali bi ga ovo tako lijepo opustilo, opustio bi se, i nogice i ruke i baš je uživao.. a i ja... jedino bi onda zaspao "ko beba" user posted image
Imamo i tjemenicu... dobro su mu je izribali u bolnici...jedva da mu šta kose ostalo user posted image a ja jadna nanosila ulje i htjela polako.... uf, imate iskustva sa tjemenicom?
No eno, princ je gladan user posted image Čitamo se poslije user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1991
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.12.2017 9:04:56   
kontesa
Zaboravih,
Hajdi i meni se tako moj ponaša, ima već neko vrijeme da povremeno jako slini i nervozno gura ruke.... pipnula sam mu mjesto gdje su jedinice i na jednom mjestu, desne jedinice, je jako nateklo i tvrdo, osjeća se pod prstom... Čitala sam da može rano početi ali da i ne mora značiti da će rano izbiti--- krene pa stane, pa krene pa stane.... bez obzira što se ovako rano može osjetiti zna izbiti i prije i kasnije user posted image I da, prvome su mi izbili sa 4 mjeseca...

< Poruku je uredio kontesa -- 28.12.2017 9:05:43 >

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 1992
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.12.2017 14:08:27   
belina
Pozdrav
Bili na 1.pregledu sve je super. Dobila je gudica 1,2kg i narasla 3cm. Super! 90% na mom mlijeku. Uspili smo se rjijesit dohrane skroz. Bas sam ponosna na sebe. Za mjesec smo naruceni na kukice. Pocela se malo osipat po licu vjerojatno ciscenje.
Kupila sam jucer maramu, kad sam stavila malu unutra plakala je hsha, moram je naviknut
Hajdi mislim da to trpanje sakica i baljenje ne znaci da ce brzo zubici.
Kontesa ja se sjecam da sam koristila Mustelu za tjemenucu i da mi nije pomagalo. Znam da sam se rjesavals nje cesljem i trljanjem.
Drage moje ostale dame gdje ste? Pinky, M.Andeo,K,Nina i ostale pisacice? Nadam se da uzivate u blagdanima pa ne stizete. Mojoj E su praznici, torpedirala bi je najradije. Ne zeli nigdi izac, zvat prijateljice nista... samo oko mene i muza i cvili meni je dosaaadno. Pa brate kad bi meni ka djetetu bili zimski praznici ne bi me bog utirao doma, a ove dsnasnje ne mozes izbacit.
Eeee jos novosti. Prodali smo stan i sad smo u potrazi za dvosobnim. Mm ce se spasit, stalno zuga zbog kauca na razvlacenje. Eto onda zrne moje s podrucjs splita ako znate da se prodaje neki stan molim na PP. Hvalaaa😁

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 1993
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.12.2017 9:57:46   
KontesaNina
Sorry, ekipo, ništa ne stižem, ne znam di mi glava di mi rep!

Sretan vam Božić i svi ovi Božićni dani, ko je imao imendane i tako! I da vam dođem Nove bude lijep sa svojim zamotuljcima u rukama i Patuljcima uz noge! Ko ih ima... a ko nema da ih ima Slijedeće godine!

Nisam vas bas niti pratila, ali evo da se javim da sam živa!

Tjemenica: meni najbolji lijek: nauljiti sa nekim dječjim uljem, ostaviti 5 mi Uza i skidati sa gustim češljem! Ne četkom vec češljem! Nikako agresivno jer se moze oštetiti djetetova koza!

Ako je prvo dijete dobilo zube sa 4 mj moguće da ce i drugo, ali od početka slinjenja so prvog zuba zna proći i 4, 5 mjeseci! To je normalna pojava. Oni sve guraju u usta jer tako doživljavaju svijet, oralna faza!

Belina bravo za tebe i N! Ponosna sam i ja na vas! Samo tako nastavite! A za maramu ne brini, samo budi upozna! Jos ako si u kuhinji onda uključi napu ili ako si u kojoj drugoj sobi uključi usisac ili fen!

Mi smo dobro, navikli na ruke. Počela sam ga stavljati u hranilicu, ali na onaj pulusjedacu poziciju! Ne da sjedi! Štrajka mi kad ga stavim na lijepu sisu i to me jako nervira, bojim se da ne izgubim mlijeko na njoj! I ja sam lijena sa stavljanjem na trbuh jer uvijek place pa nam to ne ide. Ali sve ostalo je dosta dobro! Sve hvata i stavlja u usta sto je slatko!

Danchy, kaj je sa tobom? Liliki?! Pusa svima!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1994
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.12.2017 20:54:04   
Hajdi
Kontesa meni je za tjemenicu pomogla Mustelina pjena za tjemenicu, ali uz kombinaciju ulja i češljića. Najprije bi namazala tjeme uljem, nježno postrugala gustim ćešljićem i onda šamponiranje. Još dok je mokra kosica ponovo još malo s češljićem. Nakon 2-3 puta takvog tretmana tjemenica je skroz nestala i sada dobro održavamo s tom pjenom, više se ne pojavljuje.

Belina drago mi je da malena dobro napreduje i da si ti dobro user posted image . Svakako pij željezo za anemiju, dobro bi bilo tri mjeseca pa na kontrolu.

Kontesa N zgodna je ta hranilica s više položaja. Ja ću imati običnu jer ću je dobiti pa da ne kupujem. Ja koristim kolica za uspavljivanje, nekad upali nekad ne, ali ruke su broj jedan. Morat ću to smanjivati jer je već pretežak.

< Poruku je uredio Hajdi -- 30.12.2017 21:00:33 >

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1995
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.12.2017 8:51:36   
kontesa
Dobro jutre drage dame,
Hvala, onda nastavljamo sa uljem a dodajemo mustelu i gusti češljić user posted image
Hajdi, i mi koristimo kolica za uspavljivanje, osim za noć - onda ima krevetić, toplo mlijeko i mobil... Naravno, ima tješilicu - onu mekanu krpicu ali vidim da je u svoja 3 ležanja u bolnici navikao imati onu malu gazicu negdje uz obraz ili po rukama pa nju gnjeći user posted image (skoro sve bebe tamo "dobiju gazicu". Dok se uspavljuje navali na uši, dobro ih krene izgrebati sa noktićima pa sam onda uz njega i nježno mičem rukicu koliko mogu puta a da ga ne naljutim user posted image Ne želim mu baš stavljati puno rukavice jer je sad u fazi "ruke u usta" i pokušavanja hvatanja....
Ni on ne voli trbuh ali moram, spašava mu nosić od sekreta - stavim fiziološke pa na stomačić i ljutnja mu u tom položaju sve istjera put nosa pa onda imam što i izvuć inače mu taj sekret samo grglja negdje visoko u ždrijelu...
Idem sa pripremama za novogodišnju noć - za dečke - a ja ću svejedno biti sva u mlijeku i pelenama user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1996
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.1.2018 9:37:08   
belina
Dobro jutro u 2018.! Nek vam je svima sretna, vesela, puna zdravlja i ljubavi! Ni novci nisu na odmet ali nisu presudni. I sta je najbotnije nek su nam djecica ziva i zdrava! Nadam se da uzivate sa svojim obiteljima! Moja N je sinoc do 2 bila budna, nikako zaspat. Dosuse prespavala je jucer cijeli dan. Zadnja dva dana i noci dok sisa je uzasno nemirna. Lamata rukama nogama glavom poteze sisu, nikako se smirit. Kad je podignem zna podrignut, nekad ne, ali udara nogama ajme. Pa joj stavim malo fizioloske da joj nije nosic, pa joj razvezem siroko povijanje...nista. Nego nosi majko dok se ne smiri. Po kuci ne zeli u maramu vristi jako. Vani je super, odmah zaspe.

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 1997
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.1.2018 12:32:17   
danchy27
Jutro cure moje.
Sretna Novaa godinaa
Nadam se da ste lijepo docekali
Zasad dosta od mene, mali vec zove user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1998
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.1.2018 0:27:00   
KontesaNina
Danchy pa di si ti?! Daj iscrpan izvještaj, mjesec dana si širila, SVE piši!

Drage mame i trudnice zelim vam sretnu 2018. Godinu i neka vam bude uspješna na svim poljima, a posebno onim kao roditelj! To je tesko i zadnjih dana osobito razmišljam o tome kako odgojiti ovih moje troje, a da mi budu dobri i zdravi i sve... ono... malo me muci!

Puse svima, javljajte se!!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1999
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.1.2018 7:41:37   
KontesaNina
Alo! Opet ja! Imam upalu živca u lijevoj ruci i ništa ne mogu sa njom! Ali ono -ništa!!! A svo troje kraj mene, mm mora na posao! Dakle, boli tako da ne nogu dojiti jer ne mogu nasloniti dijete na tu ruku. Luda sam!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!