|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.1.2018 7:43:03   
KontesaNina

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image - Stigla nam Neli 26.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image - Stigla nam Laura 09.12.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set__alica - 05.03. user posted image



user posted image




_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2001
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.1.2018 8:26:30   
kontesa
Joj KontesaNina baš mi je žao, muke ti ježeve, pa kako ćeš sad?? Meni je krenulo isto u lijevoj ruci - od ramena, mali je težak a stalno mi je na toj ruci, svaka bočica - kad je počelo više sam pazila i stavljala jastuk ili dva za potporu i uz tablete za bolove se smirilo (ne dojim pa mogu). Nije još skroz prošlo, ne mogu baš spavati na toj strani ali je bolje. Joj, draga, ako možeš popiti nešto da ti olakša bol user posted image ne znam... samim tim što ništa ne možeš trebalo bi ti brzo biti bolje jer ćeš smanjit opterećenje na ruku ali kako hendlati dječicu?? Još sam mazala sa voltaren gelom i vražjom kandžom, bar to mjesto mogu sama dohvatiti... Javi kako si i držim fige da brzo prođe user posted image

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2002
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.1.2018 8:39:29   
Snjeguljica_83
Najprije da vam zaželim dobro jutro i svako dobro u novoj godini!!!user posted image user posted image

KontesaNina, doji ležeći. Možda bude bolje.
Što se tiče lijekova koji idu uz dojenje, za dojilje je prvi izbor ibuprofen.
To sam zapamtila kao Rodin savjet. Možeš ih nazvati i pitati što ti je činiti.
Vjerujem da ti mogu pomoći u ovom slučaju!

Nadam se da će brzo proći.user posted image Neka ti veća dječica pomažu koliko mogu.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2003
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.1.2018 8:55:45   
Liliki
Drage moje, sretna Nova godina i zelim svima puno zdravlja, ljubavi i razumevanja. Vidim KontesaN ima istu muku ko i ja, kad sam mislila da sam predobro prosla s pododzajom, dojenjem i sve, kad ono me strefi upala zivaca i toa na levu ruku i celoj levoj strani tela, tako da ne mogu da mrdnem, pijem ibuprofen, pa tako strada i moj zeludac koji je svakako osetljiv na sve , i mozete zamisliti kako mi je. Moj muz je krenua na posao, sin u obdaniste, tako da ostajem sama so L , i trudim se svim silama da nastavim dojenje i pokraj uzasnih bolova. Ako imate neki savjet pisite zene, koliko li ce ovo trajati, a pocelo je o9d nedelje, znaci 3 dana do sad. Pozdrav ostalim curama.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2004
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.1.2018 8:58:13   
belina
Jutrooo kavaaa!!!
Jutros sam se digla ko pribivena, miss je zaspala u 2,30 mucio je drobic plakala je 3 sata u komadu. Onda se dobro isprduckala, izpodeigivala, tri puta pokakala i nekako zaspala. Jela u 6 i sad jos spava. Ona uglavnom cijeli dan prespava a navecer je uhvati ludilo. Pitala me pedijatrica je li halapljivo jede da je vjerojatno to uzrok grceva. Bi li se sta promijenilo da se navecer izdojim i dam na bocicu ili? Jucer smo bili dvi ure vani u kolicima i mala se smrzla. Kad sam dosla doma i skinila je bila je tooliko ledena da sam je sat vremena drzala i grijala. Nevjerojatno. A bilo je 10 stupnje.

KNina pa jebemu di sad to. Nemam ti sta pametno rec sta cure vec nisu rekle, tablete za olaksavanje boli i stedi je koliko mozes.uf...
Kontesa kazes da i ti drzis malca u lijevoj? I ja a i postoji razlog za to, procitala sam nekidan da je to zato sta tim nekim centrom u glavi upravlja desna strana mozga i dijete je sigirnije u lijevoj ruci. Bio je cijeli clanak o tome ja se sad ne mogu svega sjetit.

Danchy pa di si ti zeno?!

Snjeguljice kakva je zima j Istri? Kako tvoji klinci?

Eee najvaznija vijest hahaha dobila sam user posted image nevjerojatno, tocno 40 dana. Mislila sam da cu bit postedena bar jos malo. Bolio me drob par dana i ledja uzasno, i ja nsita ne razumijem, kao sta me sad ovo boli kao da cu dobit...kad ono... zaboravila sam kako je to groznoooo. A sta ces, sad sam i sluzbeno kao da nista nije bilo.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2005
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.1.2018 9:18:01   
kontesa
Ooo Belina, ja dobila prije 18 dana, 3 dana nakon što mi je konačno stalo krvarenje i čišćenje i - vrapca mu, trajala je do prije dva dana a sad i dalje bolucka kao da ću dobit... sve mi zbrčkano, vidjet ću što će bit sa slijedećom....
Da, rekla mi pedijatrica da mu je glavica maaalo " na desno" pa da ga više držim na njegovoj lijevoj strani ali kako ga hranim u svojoj lijevoj on jadničak glavicu stisne uz mene baš na desno a meni nikako ne ide da promijenim ruku - ne mogu ga u desnoj i gotovo... ali sad više spava na leđima, više gleda pravo u mobil i ne okrećem ga više po bokovima kad ide spavati jer se ionako izvrne sam na leđa tako da mislim da će sve biti u redu i to će se izravnati...
Joj da, mi ćemo za 5 dana 3 mjeseca i mislim da je od prije 2 dana u fazi onog skoka u razvoju, puno je plakao, bio nervozan i stalno tražio jesti a kao i tvoja stomačić se zbrčkao, uvijek kaka između 6 i 8 ujutro a muke počinju oko 5 i kad ne uspije na vrijeme, žiža dok mu ne uspije...

< Poruku je uredio kontesa -- 3.1.2018 9:20:15 >

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2006
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.1.2018 9:40:28   
Snjeguljica_83
Belina, klinci su ok. Nakon 10 dana zajedno opet su otišli u vrtić/jaslice. U drugoj su zgradi, ali tete su iste pa se E. sviđa, a N. je malo tužniji, ali nakon dvije minute se smiri.

Zima je blaga. Veze nema sa zimom.user posted image

Što se tiče lijeve ruke, čitala sam da je srce više na lijevoj strani i na toj strani, u lijevoj ruci, je bolja cirkulacija i ruka će teže utrnuti pa se preporuča bebu držati tom rukom/na toj ruci.user posted image

Kod tebe babinje doslovno 40 dana!user posted image

A sad ću ja kao bakice... mala samo leži pa se zato smrzla.user posted image Bo, ne znam zašto je tako. Ipak nije zima zima.

Ma nemoj uvoditi bočicu. Mislim, znam da želiš riješiti se tih grčeva i problema, ali dojenje vam dobro ide.user posted image
Ne treba ti ta konfuzija...


< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 3.1.2018 9:44:12 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 2007
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.1.2018 10:20:57   
KontesaNina

IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83


Što se tiče lijeve ruke, čitala sam da je srce više na lijevoj strani i na toj strani, u lijevoj ruci, je bolja cirkulacija i ruka će teže utrnuti pa se preporuča bebu držati...


I onda lijeva nastrada! Da, i ja sam malu hranila na lijevoj ruci, uvijek, ali mislim da je to povezano sa dešnjak-ljevak stvari! .

Ne mogu dojiti ležećki jer se ne mogu uopće leći na lijevu stranu. Danas sam popila ibuprofen, ali nema neke veće pomoci. Idem sutra doktoru pa cu vidjeti sto ce reci. Sad ce mi doci jedna prijateljica, organizirala sam do subote pomoć dok mm radi! I sretna sam zbog toga

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2008
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.1.2018 10:27:10   
KontesaNina
Belina, nemoj uvoditi bočicu, nije potrebno! Normalno je da dijete ima grčeve, to je stvar privikavanja na vanjski svijet i novu vratu hranjenja. Dakle, proci ce, ali uz puno suza tvojih i njenih, nošenja i muke. A onda ce proc. I za koji dan Počet neki drugi problem!!!

Kontesa, zar i ti imas upalu živca?! O zlato moje, zelim ti da je barem malo lakse nego meni! Mi smo na Božić slavili 4 mjeseca. Počeli smo jaaaako sli iti i postao je totalno živahan i priča na veliko i smije se stalno i svima!

Liliki, draga, pa i ti isto?! I meni je počelo u nedjelju, malo prije nego li je otkucala ponoć. Zaboravila sam uzeti jastuk za dojenje i onda sam ga preko sat vremena držala na lijevoj sisi da ga uspavam i nisam uspjela i tu sam počela osjećati bol. Nakon toga se sve samo rasplamsalo! No ova noc je bila grozna!

Ja jos uvijek nisam dobila M tako da uživam. Ako ce biti kao sa J, slijedecih pola godine sam mirna!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2009
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.1.2018 11:15:04   
danchy27
Evo me cure, trebala bi iscrpno napisati o svemu al sam ja iscrpljena user posted image . Mali mi po noci ne zeli dobro spavati. Probudi se oko 1-2h i ne zeli vise spavati. Ne place da je gladan ili da ga nesto boli, jednostavno bi se nosao. A po danu cim pocnem da pisem post odmah se probudi user posted image . Ma ludnica

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2010
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.1.2018 10:19:41   
KontesaNina
Ruka i dalje luđački boli, ali kao da je mrvicu lakše. Pijem dva brufena na dan, ali od 200mg, to nije puno. Ne znam pomaze li to stvarno ili samo placebo efekt, ali imobilizirana sam ruku i stvarno se trudim ništa raditi sa njom. Jucer i danas mi je došla prijateljica, zapravo danas ju tek cekam, a sutra ce druga doc na malo kraće.

Liliki, kontese, kako vaše ruke?

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2011
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.1.2018 10:24:04   
Snjeguljica_83
KontesaNina, uspijevaš nekako dojiti? Kako ide?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2012
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.1.2018 10:26:47   
KontesaNina
Uspijevam, to je jedino sto radim od napora sa lijevom rukom. No nesto mi lijeva strana ide slabo zadnjih dana, nekako su se zaredale situacije da manje vuče sa L sise pa ga sad stalno stavljam prvo na lijevu da povuče sto vise, ali se brzo nervozi i samo mi koš većih problema napravi’

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2013
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.1.2018 17:49:33   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje sretna vam nova 2018. godina i da bi bila ispunjena zdravljem, srećom i obiljem dječjeg smijeha! user posted image user posted image user posted image
Nadam se da vam je Božić prošao u ugodnom obiteljskom okružju. user posted image
Znam da sam grozna jer se već dugo ne javljam, ali tako mi je stalno neka gužva da ne stignem ni upaliti komp - rodbina dolazi, pa su mi MM i M bili doma, M bio bolestan, ... ma stalno nešto. user posted image

Snjeguljice nisam ti rekla: bravo za odvikavanje od dojenja! user posted image Dal si se privikla? Znam da ti je teško palo, ali barem je to malac sam inicirao. user posted image Vidim da ste se bacili na pravljenje kikača broj 3. user posted image Sretno! user posted image

Liliki dal ide što na bolje s upalom? user posted image

Mali andeo kako su stolice od male? Dal je stanje bolje? user posted image

Kontesa, vi stvarno nemate sreće pa stalno visite po bolnicama. user posted image Nadam se da je to sad sve iza vas. user posted image Kako se malenom dopala igračka za Božić? Pitala si za dodatna cjepiva. Mi smo s M uzeli protiv Rota virusa (nisam sigurna kad se to točno daje, ali svakako prije nego dijete krene u jaslice) i to mislimo uzeti i za D. Ostalo će primiti ova koja su propisana zakonom.
Za tjemenicu mi je kod M pomogla Mustelina pjena, a za D ju moram tek kupiti jer mu se baš dosta pojavljuje i privremeno ju riješim uljem i gustom četkom, ali već sljedeći dan se opet polako javlja.

Hajdi, kako je ono crvenilo na malenom? user posted image Super ti napreduje mališan i bravo za njega! user posted image user posted image user posted image I moj je zadnjih dana počeo sliniti i trpati rukice u usta.

Lourdess kako borba s AD-om? Što na kraju koristite? user posted image

Belina, ja sam isto mislila uzimati maramu, ali kad sam vidjela koliko to traje namatanje i da se vuče po podu odustala sam. Na kraju sam kupila Ergobaby, ali ga još nisam upogonila iako imam i nastavak za bebe od prvog dana starosti. Baš bi mogla isprobati jedan dan. user posted image Drago mi je da ti na pregledu sve ok. user posted image
Bravo za lijepi napredak tvoje slatkice i što ste se riješili dohrane! user posted image user posted image user posted image Osipanje po licu je normalno za bebu oko mjesec dana starosti.
Kako napreduje kupovina stana? Gdje ste sad ako ste prodali stan?
Već ti je stigla user posted image . user posted image A baš ti je mogla dati malo mira.

Nina, i mi rijetko idemo potrbuške jer ne voli tako biti. Za zubiće se slažem - M je počeo sliniti jako s oko 3 mj., a prvi zub je izbio tek s 8 mj. user posted image
Žao mi je da ti L ne voli lijevu sisu. Meni se činilo na početku da je D privrženiji desnoj, ali se s vremenom to uravnotežilo pa sad jednako jede iz obje. user posted image
Uh ... stvarno vam cure nije lako s tim upalama. user posted image

Danchy, napiši nam svaki dan po jednu rečenicu. user posted image

Mi smo dobro. M je imao neku temperaturu nekoliko dana bez ikakvih drugih simptoma pa je bio nervozan i zahtjevan više nego inače. Ovaj tjedan je u vrtiću. Ja sam bila kod ginića i dolje se sve vratilo u normalu. MM je najveće dijete kao i inače. user posted image
Bili smo kod pedijatrice s 2 mj. (22.12.) i D je imao 5600g i 59,5cm. Cjepivo je dobro podnio - malo nervoze tu večer, no onda je odspavao noć 8,5 sati u komadu (to je taj jedini put). Inače spava 5-6 sati u komadu pa sisanje kroz san i onda još neka 3 sata. Pedica je rekla da ima neki dermatitis, no za sad još ne znamo dal je atopijski ili ne - za sad je samo suha koža koju ja mackam i čini mi se da uspijevam držati situaciju pod kontrolom. Pregibi su najkritičniji - malo na vratu, pazusi i jedan pregib na nogici mu se crvene, ali sve ostalo je pod kontrolom (čak je i lice mekano i lijepo). Nadam se da neće preći u AD. user posted image
Ono što me jako razočaralo je to što nas pedica šalje na vježbice. user posted image Rekla sam joj da se D okreće sam na bok na što je rekla da je prerano jer to djeca tek rade od 4,5 mj., a kad ga je okrenula potrbuške nije se oslanjao na rukice (što bi trebao) i glavicu je stalno držao okrenutu na lijevo. Znači da je u donjem dijelu tijela prekrut, a u gornjem premekan. Ma! Živcira me da nas šalje već s 2 mjeseca na vježbe umjesto da je pokazala par vježbica i ako do sljedeći put ne ispravimo da onda krene na vježbice (4. mj. nije prekasno). Uglavnom ... ja doma vježbam s njim koliko stignem jer smo s M naučili osnove i razmišljam da nikud niti nejdemo ili možda za koji tjedan privatno (samo jednom da vide dal sam s njim napravila pravilno vježbe i što još treba vježbati). U međuvremenu se počeo sam okretati s leđa na trbuh, a ja sam promijenila ruku kojom sam većinu stvari radila s njim - podrigivanje i nosanje te ga naštimavam da kad leži gleda više na desno i potrbuške su mu zanimljive stvari s desne strane.
Zadnjih dana sve više se trudi loviti ručicama moju ruku ili igračku koju mu pokazujem. Isto se puno smije i jako voli kad netko priča s njim pa onda on guguće. Presladak je i kad ga vidim još bi takvih 10 voljela imati, samo što ih treba odhraniti i obući i odgojiti ... user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2014
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.1.2018 22:52:21   
KontesaNina
Pinky, draga, pa Falis nam ludo!!!!

Ma daj ne zezaj da ti pedica šalje malog na vjezbe i prigovara da se okreće?! Moj se zna okrenuti sa trbuha na leđa i to taman tamo sa neka dva mjeseca! Al nikome nisam rekla osim obitelji, mislim na pedijatra. Meni je to ludo super! A to je i jos jedan razlog zašto nam ne uspjeva biti na trbuhu, jer se za 5 min okrene, hahaha

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2015
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 8:30:11   
Snjeguljica_83
Jutro!user posted image Pijem kavu i čaj detox, iako se nemam od čega detoksirati. user posted image Imam samokontrolu i pazim!user posted image

Pinky,
super je prošlo odvikavanje od dojenja! Kažem, nisam ni osjetila, a malac je to samosvjesno odradio.user posted image Falilo mi je u početku, ali samo kad bih mislila o tome. Strpala sam to u neki kut svog mozga i nisam mislila, dobro sam to podnijela.

Što se tiče bebe, da, ako se ulovi, ulovi. Mislim da neće baš tako lako, ako bude uopće.... No, čuda su moguća!
Do tada, uživat ću u prekrasnoj dječici. Baš sam sretna i blagoslovljena što imam curu i dečka! user posted image user posted image

Bili smo jutros s E. vaditi krv. Djeca vade tamo gdje vade i trudnice. Oko nas brdo trudnica. Bockala sam muža jel mu dođe nostalgija. Smijao se...user posted image
Meni je došla želja kad sam vidjela sve te trbuhe, a onda sam se zamislila kako rađam.user posted image
user posted image user posted image

Što se tiče tvog D. i vježbanja... Gle, po opisu to jeste neki hipo/hiper tonus. Sad, jel rano za vježbe, ne znam. Možda se i moglo nešto pričekati s tim, a opet treba vjerovati doktorima pa da se ispravi na vrijeme jer možda će kasnije trebati više vježbi, ako se bude duže čekalo. Samo hrabro, bit će to dobro!
Jel sisavac dobar?user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 5.1.2018 8:32:14 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2016
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 13:03:14   
danchy27
Snjeguljice prekrasan je dio zivota biti trudnica, a najteze dolazi kasnije user posted image . I ja na momente pozelim iducu bebicu al onda vidim da jos nisam spremna za to. Tebi zelim da se primi sto prije i da imas jos jedan smotuljak vec ove godine user posted image .

Pisale ste o user posted image , mene jos nije posjetila user posted image . Ni inace nije bila redovita pa me ne cudi. Cudi me ovo cudo u kolicima pokraj mene user posted image user posted image . Nakon toliko godina neuspjesnih pokusaja (prirodnih), taj mjesec bio 1-2 pokusaja, ne ovuliranja, neredovite user posted image desi se cudo i pravo iznenađenje user posted image .

Cure drzite se, jel sta bolje? Moja vam je preporuka i da probate popiti mg ako se smije kombinirati s dojenjem.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2017
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 13:38:58   
Snjeguljica_83
Danchy, hvala! user posted image Koliko ste vi čekali na malca?

Mislim da Mg smije uz dojenje.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2018
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 13:56:15   
danchy27
Snjeguljice u braku sam 7 i pol. Od pocetka se ne stitimo pa smo rekli kad bude bude. Nakon par godina smo ozbiljno odlucili da bi bebicu, ali tad smo otisli u Njemacku i tu smo malo stopirali. Nakon potpisivanja stalnog ugovora smo odlucili ponovno pokusati, ali tad je otkriven glavni krivac sto nemamo bebu a to je stitnjaca. Ginicka je rekla da cemo pokusati s klomifenima cim se normalizira stitnjaca, ali to nam nije uspjevalo. Tsh je rastao i padao ali nikako u neku normalu. U tim pokusajima normaliziranja nas je iznenadila user posted image . I sad imamo super zivog malisana user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2019
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 14:32:26   
KontesaNina
Mg je ta misice, a meni je problem u živcu, na zalost. Ali dobra ideja ako nekome moze pomoci. Meni je danas napokon malo Bolje pa se nadam da cemu do ponedjeljka biti fit!

Snjeguljice, voljela bih da ti se jos jednom primi, divno je to! Koliko sam god uživala u prvo dvoje, sa trećim uživam na kvadrat!! I tebi danchy da dođe jos jedan smotuljak u skorije vrijeme. Držite se!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2020
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 14:41:46   
Snjeguljica_83
Danchy, lijep je ishod na kraju...user posted image Nije ti bilo baš med i i mlijeko, ali sreća je ipak došla u naručje!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2021
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 15:14:43   
danchy27
Nina ima vremena, zasad uzivam s jednim. Ne bi da mi imaju malu razliku u godinama. Imas u planu jos ili ti dosta?

Snjeguljice nekad mislim i da mi je marulja pomogla. To je prvi i jedini mjesec kad sam ju pila, 14dana koliko bi trebala zena piti koja ima normalne cikluse.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2022
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 22:01:19   
KontesaNina
Iskreno, da, htjela bih imati jos jedno, jos jednu curicu. No ima mnogo razloga zašto mislim da bi to bilo previše i zbog čega me strah:
- imala sam tri carska
- imal sam velike komplikacije u zadnje dvije trudnoće i zaocekivati je da ce i slijedeća biti takva
- jos jednom prolaziti stres hoće/nece kolestaza doci
-Slijedeće 3 godine ne smijem ostati trudna jer je opasno za mene
- jos jednom prolaziti inkubator i neonatologiju...

Mislim da sma ti sve napisala, ne strogo tim redoslijedom po važnosti. Tako da se bojim da je L nase zadnje dijete.

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2023
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 22:46:20   
danchy27
Moglo bi se reci da bi to cak i bila jako opasna odluka, opasna i po tvoj a i bebin zivot. Uzivaj sa ovim sta imas i nemoj zaliti za skoro pa nemogucim. Zivot ti je ispunjen sa radosti i smjehom troje djecice, a to ti je sasvim dosta.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2024
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.1.2018 23:17:38   
KontesaNina
E točno o tome ti ja pričam. Bilo bi preopasno za mene i dijete, a odem li ja,’ostavljam muza samog sa troje... mislim da u jednom trenutku čovjek mora Počet gledati na objektivnost, a ne vise samo svoje egoistički zelje!

PS kaj radiš budna?! Idi spavati, hahaha!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!