|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
14.12.2016 13:13:41   
tintin
Daxy draga ja sam ti dobro, malo mi je danas bolje, a bome me drzalo 8 dana. Kako si mi ti, jeli mi uzivas u blazenom stanju, kad ti je opet pregled?
Leilani jos jednom veliki zagrljaj.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
14.12.2016 13:51:59   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image Leilani - 09.12.
user posted image mali andeo - 17.12.
user posted image belina - 19.12.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 31.12. ?

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
14.12.2016 14:22:38   
PinkyFunkyBirdy
Leilani, baš mi je žao. user posted image Znači ipak je O bila kad te pikao jajnik. user posted image Joooooj, a baš smo se svi ponadali da je to tvoj sretan mjesec. user posted image

Tintin drago mi je da si bolje. user posted image Ja još uspijevam držati svoj kašalj pod kontrolom da se ne rasplamsa u nešto više, ali ne mogu ga skroz spriječiti.

Draga daxy, ja se sjećam Pumbe, winkice i folleto. Baš fale cure. Nadam se da će se javiti barem da čujemo kako su. user posted image

Lourdess, kako si nam ti? Dal te TM mazi i pazi? user posted image

Snjeguljice, pa tvoj mali slatkiš je već veliki dečko! Bravo za njega! user posted image user posted image user posted image Nadam se da velika seka pomaže koliko može. user posted image Pusni ih oboje u moje ime. user posted image

Hajdi, bitno da imate podršku jedno u drugome bez obzira na sve. To jako puno znači. user posted image

Perlice, samo mazi bušu i vjerujem da će ti se ubrzo počet javljati tvoja curkica. user posted image Meni se moj mali frajerko počeo javljati sa 16 tt. Točno se sjećam da sam mijenjala ribicama vodu i nosila sam kantu punu vode do WC-a pa sam na kraju dana ležala u krevetu i brinula se da nisam pretjerala i onda mi se javio da znam da je dobro ... ma rastopila sam se od miline. user posted image

Mi idemo s jedne stvari na drugu ... jutros sam poslala M u vrtić s temperaturom. Kašalj mu se pojačava iz dana u dan i dosta kašlje tijekom noći. Doduše sva dječica iz njegove grupe kašlju i šmrcaju. Jutros sam primijetila da je topliji kad ono 37,6 tempica. Djelovao mi je dobro raspoložen pa sam ga odvela u vrtić, ali sam očekivala da će me tete zvati. Nisu me zvale pa se nadam da mu je bolje (možda nisu primijetile tempicu). Vidjet ću kad dođem po njega, ali ako mu sutra bude preko 38 onda definitivno nejde u vrtić. user posted image
Kod mene sise postaju osjetljivije i gospodična sve jače slini tako da sam u stanju pripravnosti. LH je jučer bila negativna, ali nadam se da će uskoro biti O. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
14.12.2016 16:28:26   
Leilani
Hvala vam tintin i pinky jos jednom, a ja sam se konacno bas posteno ponadala user posted image ali idemo dalje. Da ocito je ipak bila kasnija O.
A danas kad sam dosla doma skroz je stigla user posted image ali oboje se veselimo novom akcijanju user posted image

Eto da nije sve tako lose, MM dobio danas nalaz od spermio.izgubila mu se oligo i ostala je asthenozoospermia. Od prvog nalaza iz veljače do početka prosinca ukupan broj spermija je narasao sa 16 na 81 user posted image pa smo eto sretni zbog toga user posted image

< Poruku je uredio Leilani -- 14.12.2016 16:30:14 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
14.12.2016 17:53:14   
perlica55
Leilani jaako mi je žao zbog prokletnice user posted image
Zbilja sam se ponadala...
Super za spermiogram, nadam se da su se i progresivni popravili...
Sretno dalje, nek bude user posted image u novoj user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
14.12.2016 18:19:47   
Hajdi
Tintin žao mi je zbog tvoje user posted image , molit ću je da te zaobiđe u sljedećoj godini..

Leilani ipak je došla user posted image neka bude zadnja ove godine! Super za s-gram tm, sad ima još više nade user posted image

Pinky nadam se da neće rasti temp tvom mališu.. da može u vrtić.
Dobro je što vidiš promjene koje najavljuju O, user posted image da uspješno pokrijete O.

Daxy kontrola tsh je 23.12.

Snijeguljice uživaj s dječicom, baš ti je lijepo user posted image

Perlice još malo i osjetit ćeš svoju curicu user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
14.12.2016 21:22:01   
belina
Tintin zao mi je zbog user posted image ! Sad u nove pobjede.
Leilani također! Ali eto čim si napravila test došla je i M. Da nisi još bi je psihički odgodila! Super super za spremio!!!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
14.12.2016 22:03:22   
tintin
Leilani ipak user posted image stigla a joj user posted image nadam se da ti sljedeci ciklus nece stici, drzim fige, bravo za nalaz, e da koliko su progresivni, to je najbitnije na spermio.
Pinky draga nadam se da ce I tebe brzo proci grlo, I da tvog misica nece uhvatiti velika temp, grlim vas
Hvala vam cure na podrsci, vi ste jednostavno divne.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
15.12.2016 8:21:23   
Leilani
Hvala vam drage moje <3

Progresivni nisu dobri, ne znam sad na pamet, ali ispod refer.vrijednosti su. Tak da nadamo se da ce se i to popraviti, jer i ovo nam je veliki napredak user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
15.12.2016 22:08:45   
LourdessPadme
leilani bas mi je zao zbog prokletnice user posted image
Al super za bolji nalaz TM user posted image

pinky sve neke nedace se sjatile oko M,pa misa mu malog,puno nam ga ljubi.
MM mi je stvarno dobar moram ga pohvaliti,obavlja one "teze" kucanske poslove i popusta mi u svadjama user posted image



_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
16.12.2016 6:24:32   
belina
Jutro cure moje drage, pije li tko kavicu ili još spavate? Mene boli drob, sve uobičajeno, znaci stići će sutra/prekosutra. A bar da je nemam za Božić ako ništa user posted image . Moj gin je GO zato ga i nisam mogla dobit, tako da MM nema nikakvu terapijuuser posted image a valjda će bit ok. Perlice neću brzat s ponavljanjem briseva ali znam da sam zadnji put išla nakon 2 tjedna. Šta si ti odlučila za putovanje, ideš li gdje na kraju? U zadnje vrijeme ne stignem pročitati proljetne bebe, ali nadam se da su sve naše trudnice tamo dobro!!!
Pinky kako je M? A da ti uzmeš jedno duže BO da on jadan malo dođe sebi? Sve na njega malog!

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
16.12.2016 12:26:26   
Leilani
Bokic drage! Bas vas nema nesto, a ja isto ne stignem na proljetnice da popratim nase trudničice.

Haha belina tak i ja onak bar nesto zadovoljna ak je vec morala doc da je ne budem imala za Bozic.

Pusa svima :* pisem na brzake!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
16.12.2016 15:06:29   
daxy
Dobar dan.

tintin uživam i brinem u isto vrime. Znaš kako je.
Nekad me uhvate strahovi da će nešto poći krivo,al uspijevam se nakako izborit.
Jedva čekam da se počnu javljat. Već sam nestrpljiva. user posted image

pinky ajde nek O krene! user posted image user posted image

Leilani žao mi je da je ipak stigla user posted image . user posted image

belina ako već mora nek bude zadnja user posted image za godinu i pol. user posted image

Svima šaljem zagrljaje. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
17.12.2016 8:37:51   
belina
Jutro drage moje,evo svečano je stigla moja user posted image pa me možete skinut s liste.
Ah Daxy i ja bi tila da mi je ovo zadnja bar godinu dana, ide mi na živce vise (bez obzira na trudnoću). Još kako tako zimi, ali ljeti uh uh! Morat ću se dobro izorganizirat sa svime. Mm ima najavljenih poslova praktički sve do jeseni. To će bit nemoguća misija user posted image user posted image da se sve posloži. Al zato je prvi Kornat prikupit sve nalaze šta prije pa NEK čeka-vrijedi godinu dana.
leilani zeno-NEK i tebi bude zadnja user posted image bar za godinu ipo.
Pinky jel M bolje?
Hajdi kakvo je stanje?

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
17.12.2016 8:40:31   
belina
Ajme ubit ću se s ovim automatskim ispravkama. Sad vidim da piše : NEK je prvi Kornat napravljen, umjesto:prvi korak Hahahahahaha! Moje prije uvijek umiru Od smijeha samnom. Imamo jednu grupu di se dopisujemo i onda ja uvijek uletim s nekim smiješnim nebuloznim stvarima jer ne pogledam šta sam napisala

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
17.12.2016 10:18:45   
Hajdi
Jutro user posted image
Belina
žao mi je i zbog tvoje user posted image , znam da nisu bile neke šanse ali opet se zna dogoditi. Nadam se da ćete se ti i tm uspjeti dogovoriti i uskladiti da postupak ne mora čekati. Uvijek govorim da se puno toga mora posložiti za sve u životu.. ali uz naše zalaganje, nekad veće nekad manje.
Neka ti nas zabavljaš s autokorektom user posted image

Leilani, belina, tintin barem nas crvena neće gnjaviti za Bozić.

Daxy kako će to biti zabavno kad se bude njih dvoje počelo javljati user posted image
Btw. prijavila sam se na rodu ima 17 dana i napisala jedan post koji nemam pojma jel nije odobren ili nisam dobro poslala, mislim da sam klika na brzi odgovor i ništa, ko da nisam ništa napravila.

Kod mene nema ništa novo, razmišljala sam sa provjerim još neke stvari iz krvi vezano za kvalitetu js, čitala sam na rodi neka iskustva pa ću pitati sve dr. kad dobijem dobar nalaz tsh. Možda bi bilo dovoljno da za sad sredim tsh.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
17.12.2016 15:10:26   
tintin
Belina draga zao mi je zbog user posted image nadam se da ti postupak nece tribati I da ces uskoro ugledat user posted image user posted image
Daxy znam tako je I meni bilo I uzivanje ali I strah., ma bit ce to sve super, joj kad te pocnu oboje lupkat, to ce biti prava festa u trbuscicu user posted image
Hajdi da upravo to, bit cemo mirne za Bozic, nece nas gnjavit user posted image bar je to super.
Uzivajte cure u vikendu.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
18.12.2016 10:24:11   
anandi
Evo da vam malo svratim i pozdravim.
Zao mi je zbog user posted image koje su dosle, navijam da neka sa spiska prijavi user posted image a ostale da za njom/njima u iducoj godini user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
19.12.2016 9:43:28   
eternity
drage moje da vam se malo javim, čitam vas redovito, obraduje me svaki vaš user posted image , simptom trudnoće, prvi UZV, user posted image , i sve čari user posted image . nek se ne ljute nove cure ali posebna je radost vidjeti user posted image kraj imena žena koje su kao i ja odavno na odbrojavanjima.

mi smo odustali od trudnoće, nakon mišljenja iz praga, moj nizak AMH i stimulacija koju bi mi radili da se dobije velik broj folikula potreban za PGD vjerojatno ne bi dali tražene rezultate, a nažalost ni oni u pragu nisu uspijeli prepoznat mutaciju NN kod muža, tako da ne mogu garantirati da bi i da otklone moje dvije i muževnu jednu poznatu mutaciju imali zdrave embrije. na čitavom ovom putu bilo je lakše kad je postojala neka nada,sljedeća pretraga,pregled i bilo je teško kad smo se našli "pred zidom" i kad smo se morali pomiriti sa tim da mi više ne možemo učiniti ništa. Bila sam jako loše, anksioznost, depresija, teško jako teško.onda smo pošli na psihološko savjetovanje i pomoglo nam je shvatiti i na neki način prihvatiti stanje i preusmjeriti se na nešto novo. sad smo u fazi renoviranja kuće, neke ideje koje su bile na čekanju sad se realiziraju, konačno sam si kupila auto koje sam priželjkivala, muž i ja smo uzeli odmore između Božića i Nove i uživat ćemo jedno u drugom, navikavat se na novi život. valjda je tako trebalo biti jer je najbolje za nas.

Vama želim još hrpu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , čitat ću vas i dalje ali ne vidim više smisao boravka na ovom forumu.
Ljubim vas sve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sretan vam Božić i Nova godina user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio eternity -- 19.12.2016 9:45:42 >


_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
19.12.2016 10:39:16   
mali andeo
pozdrav curke !!

evo i mene ovdje user posted image

eternity žao mi je radi vas ,želim vam svu sreću i budite sretni ...
puno te grlim user posted image user posted image
čudni su putovi Božji i vjerujem da on ima plan za vas..
drž mi se !!

cure žao mi je radi vaših vještica..
eto mene moja zaj.... opet !!
nema je ni na vidiku ...
tako da ,na neki način se nadam čudu ..iako po temperaturici ,nema smisla....
trudnice moje user posted image user posted image user posted image

žao mi je što nemam vremena javljati vam se ,ali vjerujte mi ,ne stignem ni disati...

ljubim vas sve !!!

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
19.12.2016 12:16:14   
hipo
Eternity draga zao mi je sto vas u Pragu nisu razveselili dobrim vijestima. Kad sam vidjela tvoj post nadala sam se da ces nam prijaviti nesto puno veselije.
Sretno ti sa svime sto ste sada isplanirali, lijepo se provedite za blagdane!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
19.12.2016 14:20:54   
tintin
Eternity draga žao mi je zbog svega, želim ti svu sreću u životu, veliki zagrljaj.
Mali andjeo nadam se da ćeš se ugodno iznenaditi i da kasni s lipim razlogom.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
19.12.2016 14:31:57   
belina
Draga Eternety bas me pogodio tvoj post user posted image Želim ti stvarno sve najbolje u budućnosti, možda priroda ipak stvori jedno malo savršeno čudo koje nece nositi niti jednu anomaliju. Jako mi je zao, evo, ne znam šta reci.user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
19.12.2016 15:54:02   
perlica55
Eternity draga, jako sam se rastužila, grlim te do neba user posted image
Posvetite se nekim drugim stvarima i uživajte, al kad se sve malo slagne,
znajte da vani postoji donacija, možda vam jednog dana i to bude opcija user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
19.12.2016 20:28:23   
Hajdi
Eternity baš mi je tužno da morate odustati user posted image uz toliko želje i truda.
Zaista se nadam da će vas posrećiti živo čudo s prirodnom trudnoćom...
Jako mi je žao da je ovako ispalo user posted image
Uživajte zajedno ti i tm u svemu što život pruža, ima puno lijepog u svakom slučaju user posted image

Mali anđeo bilo bi divno da nas iznenadiš pa da ispratimo još jednu trudilicu sa stažom user posted image

Kod mene ništa pametno.. lovim sunce kad stignem, radim i to je to ukratko.

Veliki pozdrav svima user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 19.12.2016 20:31:12 >

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!