|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 16:28:23   
belina
pozdrav cure,
evo me pijem kavu i da vam se malo javim. Nas je oko 2 danas dobro zatreslo, potres jačine 5 po Richteru. Bila sam kod svojih na ručku iza posla, i moj otac i mala su taman došli iz vani. Sreća jer bi ostali u liftu. Odjednom jaka grmljavina i huk i počme trest. Ja se odmah bacila na malu (šta ti je roditeljski instikt) I dida isto na nju hahaha. Prepali smo se baš je jako treslo. Srećom kratko. E mi je plakala valjda sat vremena iza. Njen prvi potres hahaha! Nek je prošlo, al nije bilo ugodnouser posted image
inače, kako sam i pretpostavila da mi neće bit uredni brisevi: opet ureaplasma 10na4. Dobila sam Sumamed tri dana. user posted image A eto. Dobro da sam otišla da je se na vrijeme rješim.
Sutra ujutro idem za Dubrovnik preko vikenda. MM je dole, radi, pa nas zove da vidimo malo kakav je Advent u Dubrovniku.user posted image
lourdess user posted image user posted image user posted image za srce. Sad se možeš (barem malo) umirit. jeste kome rekli?
perlice ako se ne osjećaš za putovanje ostani doma. Ja sam uvijek za putovanje, ali ako ti nije fora...ili da se oni malo prilagode tebi (barem tm) pa da idete negdje gdje bi i ti mogla uživat?
daxy jesi osjetila potres? Jeste vi počeli priopćavati sretnu vijest?
Hajdi a daaajuser posted image žao mi je. Ali barem si donekle optimistična. Sad iza NG si ti u postupku, tsh će biti super!!
leilani ajoj i tebe čeka user posted image . osim ako te ne iznenadi. I ja sam se zakačila s mm prije nego je otišao na put. Biće me sad i zivka zato da dodem doleuser posted image Ako mora user posted image doć, nek dođe šta prije i prođe!
pinkyce ajde baš dobro da je M malo bolje. A šta će mali miš. I ja sad pohodim zubara radim jedan zub, pa mi je muka i boli me, a zamisli kako je njemu.
a ljudi gdje nam je nestala papučicauser posted image Draga, ako čitaš nadam se da je sve dobro.
eternety i ti se javi ženo ako stigneš!
tintin jel tebe zdrmalo? A znam kako ti je s tm. Moj je ugl.za to. kao nema problema, a kad pričamo onda nikad nije vrijeme za to. Ali kao-nema problemauser posted image Ma iša je on dva puta na spermio, bez da je zucnio, ali posao mu je takav da ne može dugoročno ništa planirat, pa kad ja kažem proljeće on kaže: ima projekt od 3 mjeseca od 2-5 mjeseca u zadru, dolazit ću vikendom. user posted image user posted image wtf? ja kažem tribaš mi samo jedan jedini dan ujutro u 7 doćeš kako god znaš i umiješuser posted image Ali eto, tako nam je pa je malo nezgodno planirat. Ma bude na kraju opet kako mi zamislimo. Malo durenja, malo suzica i eto!!
mali ađeo kako si ti? Šta si odlučila?
anandi jel kod tebe sve uredu?

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 17:58:13   
Leilani
pinky ma kaj god party pooper, dobro si me u biti podsjetila na taj 29.11. Sad sam isla malo gledati svoje postove jer me taj jajnik bolio opet par dana oko 6.12. Uopce ne znam sto je onda bila ta bol ako je 29.bila O.. ali i ja bih samo da dođe cim prije ako vec mora doci. Danas mi je 27DC, dolazila je ona i kasnije od toga samo rijetko, ali uglavnom je bila od 24 do 27 DC.
A nisam se jos ni cula sa MM samo je javio da je stigao, pa sam bas napeta i jedva cekam da se cujemo. A malo sam ga ja isprovocirala i razumijem ga. PMS is a bitch!! user posted image

belina bome vas je dobro streslo. Ja sam se isto rasplakala kad je nas streslo i zaljuljalo ono prije 2 mj... ja se najvise bojim potresa...
Ali ajmo mi na ljepse teme, uzivajte u Dubrovniku na adventu. Ah i ja bi malo na more.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 19:47:55   
perlica55
Večer cure user posted image
Hajdi žao mi je zbog user posted image sretno dalje, da je u novoj ne vidiš user posted image
Belina, vražja UP, ja sam je imala bez iti jednog simptoma user posted image
Dal je TM dobio terapiju??? Ak ste imali odnose, vjerojatno je i on ima...
Mi smo oboje bili na doxiciklinu 10 dana..
Uživajte u dbk, sigurno je i dolje prekrasno user posted image
Leilani hoće li testić uskoro????
Pinky odmori fino za vikend user posted image
Tintin, ma sigurno bude TM prihvatio sve kaj ti isplaniraš. Ipak su oni s druge planete user posted image
Pusa svima..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 20:34:19   
belina
perlice pitam ginekologovu med.sestru treba li mi terapija za mm , a ona kaže NE. I iskreno, bilo mi je čudno jer kad sam je imala prije 3 god pili smo terapiju oboje. A sad sam dobila Sumamed, a on nije u onoj tabeli koju sam dobila na higijenskom koji antibiotici djeluju na UP. Malo sa ostala zatečena, ali nekidan sam pričala s ginom pola sata, zna tko sam, zna moju priču i sve, i pomislim: pa valjda zna šta radi. Ili ne zna hahahahh?user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
9.12.2016 22:27:11   
Leilani
belina zaboravila komentirati tvoju UP. A k jarcu, nikako na zelenu granu, stalno nesto, jadne mi zene s tim cudovistima user posted image nadam se da ces rijesiti terapijom. A za TM nemam pojma, iako cudno da ne morate oboje. user posted image

perlice ne bu testic pao bar do 30 DC, ako ce kasniti tada e onda iduci dan piskim, prije ne. Ali sve mi se cini da ce stici sad ili po noci. Tocno sam znala, kad dođem doma s posla i kad se opustim i eto poceo me boliti trbuh user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
10.12.2016 8:39:25   
tintin
Belina zao mi, nadam se da ces je rjesiti brzinom munje sa sumamedom.
Leilani kako si jutros?

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
10.12.2016 9:22:31   
Hajdi
Jutro,

Leilani kakvo je stanje?

Tintin to što tvoj muž nije za razgovor o postupku je skroz normalno za muške, ali kad dođe vrijeme konzultacija i dogovor da se ide u to on će sigurno biti uz tebe i napraviti sve što treba, a to je najbitnije user posted image

Belina žao mi je zbog UP, nadam se da ćeš ju riješiti... čitala sam da zna biti zeznuta i da se terapija treba ponavljati kad ne ide od prve.. i da se liječe oba partnera. Uživaj u dbk user posted image

Mene je ipak jučer kasnije stigla tuga user posted image , ali sam ju istjerala do kraja dana.
I mene je streslo, baš nije bilo ugodno..

< Poruku je uredio Hajdi -- 10.12.2016 9:25:19 >

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
10.12.2016 10:11:25   
LourdessPadme
Jutro curke

belina i mi smo prosli up,dobili smo oboje terapiju i jos smo koristili citrofit kapi,mislim da su nam one pomogle prije antibiotika,pa probajte.
leilani kakvo je stanje? user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
10.12.2016 12:13:05   
Leilani
Jutro!

Nista jos kod mene, trbuh prestane, pa ga malo osjetim i tak. Ali osjecam da sam napeta...mada sam nekako dobro raspolozena. Godi mi malo ova samoca jer si radim neke stvari u stanu koje mi se inace nikad nedaju kad sam s MM, kao gubitak vremena mi bude inace user posted image

hajdi e bas tako bude i meni...kao prvo sam ok i onda tuga user posted image dobro da si ju otjerala do kraja dana.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
11.12.2016 15:52:45   
Hajdi
Leilani nadam se da se držiš bez crvenog? Kakvo je stanje?

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
11.12.2016 18:08:00   
Leilani
Jos nema crvene...a kaj da kazem, sad se vec pomalo nadam...ali onako u strahu user posted image a trbuh onak tu i tam zaboli, ali ne kao sto me bolio u cetvrtak, ono kad sam svaki cas mislila da cu procuriti.

Nadam se da uzivate curke u vikendu kad vas nema ovdje. Euser posted image vo meni se vraca MM pa ga cekam na autobusnom pa idemo doma peci kestene i bas se veselim.


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 6:22:19   
belina
Leilani jutros???

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 8:08:46   
Leilani
Jutro cure!

Nista...sad mi padaju na pamet razni razlozi kasnjenja: promjena posla, ishrana sa jako malo mesa pa je to opet kao promjena ishrane ili stvarno kasnija O...a kaze MM meni prvo pada na pamet trudnoca user posted image . Sad sam stigla na posao, jedva izdrzala da odem na wc i mislila da je stigla, kad ono nista.

Gdje ste sve? Bas je pusta raja...


< Poruku je uredio Leilani -- 12.12.2016 8:10:10 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 8:29:07   
perlica55
Jutro trudilice user posted image škicam vas user posted image
Leilani, hajde budi drug, pa daj reci kad ćeš piškiti testić????
Datum na sunce user posted image
Želim ti od srca debele user posted image user posted image user posted image user posted image
Ostale cure, sretno vam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 8:32:22   
tintin
Jutro cure kako ste mi,

Leilani koji ti je danas dan ciklusa, kad misliš piškit, ajme od srca se nadam da ti kasni zbog trudnoce, sad sam nestrpljiva, ja mislim da bi ja već dva puta piškila da sam na tvom mjestu, sretno do neba.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 9:11:54   
Hajdi
Leilani jel danas 30. dc? Jel vrijeme za testić?
Navijam za user posted image user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 10:20:02   
daxy
Jutro. user posted image

hajdi nadam se da će se i user posted image potrudit da ne dođe sljedeći put. user posted image

pinky jesi se odmorila za vikend? user posted image

tintin nije lako s tim muškima. Nadam se da ćete se uskoro dogovorit. user posted image

belina žao mi je zbog UP. user posted image
Nadam se da ćete ju uskoto otjerat...
Ja nisam osjetila potres. user posted image
Al drago mi je da nije bilo ozljeđenih i da je šteta samo u kunama.
Grozno je to.

Počeli smo govorit kad mas netko pita. Ako me pitaju zašto ne radim ili takvo nešto...
Moja mama je obznanila rodbini jer je jako ponosna i ne može dočekati. user posted image

leilani Hoćemo test! Hoćemo test! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 10:55:34   
PinkyFunkyBirdy
Leilani, navijam! user posted image user posted image user posted image Kad će testić? user posted image

Draga daxy, baš mi je posebno drago svaki put kad se sjetim da si ponosna trudnica i još da nosiš dvije slatke male mrvice. user posted image Mazi bušu i uživaj! user posted image I, da, baš mi se sviđaju Tickeri! user posted image

Perlice, draga, kako si nam ti? Bušica raste? Dal si počela osjećati pokrete ili još ne? user posted image

Lourdess, dal ste rekli kome? user posted image Kako mi se osjećaš? user posted image

Hajdi, samo hrabro! Po svim postovima vidim da si prava hrabrica tako da znam da ćeš ti to istjerati do kraja i postati ponosna trudnica - na ovaj ili onaj način. user posted image Grlim puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Belina, žao mi je zbog UP, ali slažem se sa curama da se oboje trebate liječiti. Ne znam zašto nisi dobila terapiju za oboje. user posted image Odi sa svojim nalazom kod doktora opće prekse kojem ide TM i dobit ćeš sigurno terapiju i za njega.

Tintin dal si ozdravila? Ja sam jučer počela opet malo kašljati i nadam se da će na tome stati. Držim fige da ti sutrašnji nalaz bude super! user posted image Za TM ne znam što pametno reći - moj me dovoljno izluđuje tako da trenutno nemam lijepih riječi za mušku rod. user posted image

Na žalost nisam se baš puno odmorila za vikend. user posted image U petak navečer je M pao i jako lupio glavom o štok pa mu je izbila ogromna čvoruga, no mislila sam da će stati na tome, ali je tijekom noći počeo povraćati pa smo završili oko pol 3 u noći na hitnoj. user posted image Srećom pa je povratio samo dva puta i na rengenu nema nikakvog napuknuća tako da nije morao ostati u bolnici. Ostatak vikenda je bio ok, ali ima ogromnu masnicu i kvrgu nasred čela. A ja sam cijeli vikend samo prala mašinu za mašinom jer je ispovraćao dva velika kreveta i to skoro sve što je bilo na njima (i na nama). Sinoć sam peglala do 2:15 tako da mogu danas još malo očistiti stan kako bi sve dovela natrag u red. user posted image Ne moram valjda ni spominjati da sam cijeli vikend pod strašnom glavoboljom od sveg tog stresa. user posted image
Idem sad malo raditi pa se javim kasnije. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 10:56:27   
anandi
Jutroooo di ste zenice, kako ste mi? Evo mene s user posted image pa bujrum
Nisam mogla uci na net par dana i odmah sam ispala iz kolosjekauser posted image

Zao mi je zbog user posted image koje su dosle, aBd da naredni mjesec zaobidu na user posted image

Leilani navijam za pozitivan testic user posted image

belina kako bi u Dubrovniku? Ja nisam nikad bila dole a bas bi voljela otici, sve sam nesto fokusirana oko Baskih voda,Tucepi,Trogir i Split

tintin ni moj mm na pocetku nije nesto ulazio u konverzaciju oko mpo, ja sam cackala po forumima, dolazila mu sa nalazima koje traba da odradimo i kad je doslo 5do12 ukljucio se. Cinjenica da je sutio i bio zamisljen al to je njihov nacin, pretezno oni nece se registrovat po forumima. Sad kad pricamo i vratimo film kaze da ga je bila velika briga za mene od cijele situacije, jer u konacnici mi smo te koje prolazimo sve, od pregleda,bockanja, punkcije,transfera pa u konacnici cekanja. Sad kad odemo kod dr on vodi glavnu rijec user posted image user posted image

Ostale ne zamjerite, nisam upratila vise al znate da zelim svima do jedne da nam se pridruzite na trudnickim temama.

Ja danas 17+0 i super se osjecam,pupo raste i pocela sam pomalo i bebicu da osjecam. Na zadnjem pregledu dr nam je potvrdila da je mudonja, cak mi je i slikala kiticu user posted image user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 11:44:37   
tintin
Pinky a joj miš mali sad još i cvorugu, bolje da ste otišli na hitnu bar si mirna da nije nesto gore, nadam se da će ga brzo proci. Još nisam ozdravila, već sedam dana stalno oko 37 i kašalj nos ma za poludit, srića pa S nije uvatilo.
Anandi draga mazi trbuščič i uzivaj draga, hug.

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 13:33:47   
Leilani
anandi bravo za pišonju user posted image kako lijepo, osjecas pokrete user posted image

pinky o mis mali, dobro da nije potres mozga, a vjerujem da vas je dobrano prestrasilo.

Mene poceo bolit trbuh pa opet isla provjerit, nema nista user posted image joooj neznam kad cu testic, tako me strah razocarenja user posted image Jos par dana fore dajem i onda piskim. A previse sam se puta razocarala zato cekam i onda ak je prerano pa bude jedna crta pa zivciranje.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 15:37:51   
Hajdi
Leilani svaka čast na strpljenju, mislim da bih ja drugi dan kašnjenja napravila test, ali skroz te razumijem user posted image

Tintin držim fige sutra za tsh user posted image

Anandi hvala draga, i ja želim da uskoro sve odemo na drugu temu... uživaj s malcem, lijepo da se počeo javljati user posted image

Pinky baš mi je žao tvog malog, počeo je siroče nizati udarce, brada pa glava... dobro da nije potres mozga ili fraktura. Mogu misliti kako te sve to iscrpilo za vikend.
U pravu si, hrabro se držim i borim.. tako planiram doći do cilja user posted image

Perlice mazi pupu i uživaj user posted image

Belina ipak ti pitaj terapiju za tm za svaki slučaj user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 18:03:03   
tintin
Tsh 2,99 user posted image poslala sam dr poruku, cekam da se javi, vjerojatno cu opet dobit terapiju.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 19:26:14   
Hajdi
Tintin istina malo ti je viši od preporučenog tsh. Sigurno nastavljaš s terapijom, vjerojatno s malo višom dozom. Nekima se snizi jako brzo, a kod mene npr. to ide sporije. Koliki ti je bio tsh na prethodnoj kontroli, kad si počela a terapijom?
Malo još strpljenja, nema nam druge user posted image .

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
12.12.2016 19:26:40   
perlica55
Tintin, mislila sam zbilja da bu TSH bio bolji user posted image
Budeš vidjela kaj će dr reći...
Napisala si da ćeš vjerojatno opet dobiti terapiju? Pa si me zbunila, dal još uvijek
uzimaš tablete? Obično se terapija za štitnjaču ne prekida...
Pinky jako mi je žao M, ljubi ga punoooo... Vjerujem da si pretrnula, jao,
važno da je sve dobro...

< Poruku je uredio perlica55 -- 12.12.2016 19:33:55 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!