|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
20.12.2016 12:45:12   
daxy
Dobar dan,trudilice drage...

belina nasmija me s Kornatima. user posted image user posted image
Pa iskljući tu opciju da te ne zeza. user posted image user posted image

Hajdi klikneš na "Brzi odgovor" i kad napišeš poruku "Pošalji".
Ne znam koliko postova mora čekati na odobrenje,al ćini mi se prvih 5...
Ako nisi sigurna probaj napisati još par,pa vidi šta se događa...

mali andeo pa o ćemu ti pišeš? Temperatura se dobra! user posted image
Daj Bože da te iznenadi user posted image ! user posted image

eternity rastužila si nas sve na forumu s ovim vijestima.
Ne mogu ni zamislit kako je tebi i TM.
Užasno mi je žao što se situacija rasplela na takav način. user posted image user posted image
Tu smo ako ti zatrebamo,ti ćeš uvijek biti jedna od nas.
Bilo bi mi drago da se ponekad javiš.
Šaljem ti user posted image user posted image user posted image user posted image


Jeste okitile borove? Pripreme u tijeku?
Svima po redu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
20.12.2016 15:23:12   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image mali andeo - 17.12.


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
20.12.2016 15:48:52   
PinkyFunkyBirdy
Bok drage moje! user posted image
Kao prvo da kažem da me nije bilo tu jer sam završila na BO zbog M, a usput se i ja prehladila te je MM isto ulovila neka viroza tako da nismo pokrili O pa preskačem ovaj mjesec. M je bolje, ali još malo šmrca, a ja sam još dosta prehlađena no imam neke obaveze na poslu koje moram završiti ovaj tjedan jer sam sljedeći na GO. user posted image

Eternity, draga, jako mi je žao da je na kraju tako ispalo. user posted image Ne mogu si ni zamisliti kako ste se osjećali i kako se još uvijek osjećate, ali evo, od srca ti želim sve naj, naj, najljepše u životu i jako bi voljela da vas prirodno iznenadi jedna zdrava, sretna i živahna bebica pa da nam se javiš s prekrasnim vijestima jednog dana. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Svakako navrati kad god poželiš jer bi nam bilo jako drago da čujemo kako si. user posted image

Draga moja trudnice daxy, mi još nismo okitili bor, ali nam je to u planu sutra jer u petak već putujemo k rodbini. Dal ste vi već okitili? Baš ćete imati poseban Božić ove godine. user posted image

Hajdi, daj pošalji malo Sunca i prema Zg jer se ovdje sve smrzava već danima. user posted image

Perlice, što ste na kraju odlučili za putovanje? Dal idete negdje ili ćete uživati s rodbinom? user posted image

Hipo, što ima kod tebe? user posted image Kako je mala hipica? user posted image

Mali andeo navijam na najjače da nas razveseliš s najljepšom viješću! user posted image user posted image user posted image

Tintin kako tvoja princezica? Dal se veseli Božiću? Meni je moj M tako smiješan kad pokušava pjevati Zvončiće i onda zna svaku 5. riječ. user posted image

Belina, nemoj gasiti autocorrect jer je predobro! user posted image user posted image user posted image Dok čitam takve postove kao da igram igru pogađanja. user posted image
Žao mi je što ti je vještica došla. user posted image

Leilani, bitno je vidjeti pozitivnu stranu. user posted image Moja user posted image će taman doći za Novu godinu, ali pošto već godinama nejdemo nikud ne dira me to previše. user posted image I, da, bravo za S-gram! user posted image user posted image user posted image

Lourdess bravo za TM! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
20.12.2016 18:46:24   
hipo
Pinky zao mi je sto ste se porazbolili. Drzim fige da se svi sto prije oporavite. Hvala sto pitas za hipicu. Mi jednu za drugom odradjujemo vrticke viroze. Nju pogodi temperatura iznad 39, a ako je nkza vesela je ko da joj nije nista. Trenutno je samo ona bolesna, mi smo ok. Hoda, izrasli kutnjaci, prica, nove rijeci su nono i none, moram to snimit i poslat mojima da se razvesele.
Ja vec par dana imam jako rastezljivi iscjedak, prozirni. Kazem muzu da bi mogla ovulirat, a on ce meni: hmmm.
user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
20.12.2016 20:13:07   
Leilani
eternity draga, jako me rastužila vaša priča user posted image želim vam puno sreće i uživajte jedno u drugome, ipak je ljubav ono što nas nosi dalje. A želim vam od srca da vas iznenadi prirodna trudnoća. A i kako perlica kaže postoji mogućnost donacije...

pinky a joj te viroze dosadne... brzo ozdravite :*

belina zao mi je sto je ipak stigla tvoja user posted image A nas dvije imamo iste menga probleme, po zimi ajde nekako, al po ljeti user posted image

hajdi sretno s pretragama.

hipo sta to znaci, oce li biti akcije? user posted image

Ja sam ni na nebu ni na zemlji, tako sam se bila ponadala da cemo Bozic provesti u nekom carobnom ozracju, a opet nista. Ali dođe to tako s vremena na vrijeme, a i ovo sivilo vani ne pomaze bas raspolozenju. Cim pocne akcija, bit ce bolje user posted image , a to ce biti taman oko Bozica. Mi sutra kitimo bor, u sub ujutro putujemo kod njegovih i bas mi to pase da se posteno odmorim. user posted image

Puse svima!


< Poruku je uredio Leilani -- 20.12.2016 20:14:19 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
20.12.2016 20:30:15   
hipo
Leilani, muz iso na put, a nekako ne bi prije ljeta pokusavala. Glupo mi je sto odgadjamo s obzirom da nam je za prvo trebalo sto godina+imamo i mi dosta godina. Al, ne znam kako da objasnim. Toliko sam ovo zelila i toliko mi trebaodmora od tog pokisavanja, da jos nemam snage upustit se u to cekanje vjestica, misnuse, ponovne pretrage.....
Tako da bibja jos neko vrijeme bila u oblacimauser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
21.12.2016 8:16:50   
Snjeguljica_83
Eternity mila, joj sto ds ti kažem... Zao mi je... Osjecam da se smirena. To je vazno. Uživajte u svemu novom sto želitee iskusiti tm i ti.
Grlim te i sretni blagdani!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
21.12.2016 8:49:40   
tintin
Pinky draga a joj bome vas sve pogodija virus, nadam se da si bolje, joj slatkiš mali pjeva zvončiće, mogu misliti kako je smišan, meni je ona sad cila u polonima nemože dočekati dida mraza, baš mi je to sve slatko kako dok su tako mali vjeruju da poklone donosi mraz, triba uživati u tome dok ne počnu kužiti, preslatko, ljubi mi m i želim vam što prije da budete skroz zdravi, sad je to baš u djiru svakoga hvata, pogotovo grlo, a vidila si mene je držalo 10 dana, samo eto imam sriće što S ima dobar imunitet i stvarno je rijetko išta uhvati, naravno dok ne krene u vrtić. onda će mi vjerojatno biti kao i tebi, svako malo na BO, veliki zagrljaj i nadam se da ćeš sljedeći ciklus uhvatiti O.
Mali andjeo kakvo je stanje, oćeš radit testić.?

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
21.12.2016 15:41:21   
PinkyFunkyBirdy
Danas nema nikoga na RR. user posted image Nadam se da ste sve u pripremama za blagdane. user posted image
Ja sam tako umorna ... valjda je ovo tmurno vrijeme uzročnik. Meni je malo bolje, M mi i dalje malo šmrca, a MM je gore (valjda kod njega tek počinje ova viroza).

Mali andeo, navijam i dalje! user posted image user posted image user posted image Postoji šansa da ti je O bila malo kasnije (kad su bili ovi skokovi u tempici) pa predlažem da još malo pričekaš s testićem, ali držim figice da nema vještice još barem godinu dana! user posted image user posted image user posted image

Tintin, baš su klinci slatki kad su tako mali i oduševljeni sa svime. user posted image Ljubi S puno!

Hipo, jedva čekam da nam dođeš na odbrojavanje! user posted image

Leilani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Cure, pošto me sljedeći tjedan nema možete dati nove datume za siječanjsku listu da složim listu u petak. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
22.12.2016 16:22:42   
belina
Pozdrav, evo da se javim na brzaka! Sutra putujem odmah iza nastave tako da ne znam hoću li se stic javit! Htjela sam svima zaželit ugodne i vesele blagdane, čestit Božić i sretnu Novu godinu! Da nam se svima ostvare dugoiščekivane želje!!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
23.12.2016 7:38:29   
mali andeo
Dobro jutro user posted image user posted image

Evo moja user posted image je stigla jako podmuklo...ali zato sada patim od bolova...
Nista u nove pobjede !

Nece me vjerojatno neko vrijeme biti na raji...
Dosla sam da vam zazelim sretne i vesele blagdane!
Uzivajte lijepo uz svoje najmilije!
Ljubim vas sve!

Ps .
Neka nam se u novoj ispune nase najljepse zelje i da postanemo sve do jedne ponosne user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
23.12.2016 9:15:03   
tintin
Mali andjeo žao mi je user posted image

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
23.12.2016 9:25:15   
perlica55
Mali andeo baš mi je žao zbog menge user posted image
Cure drage dok još škicate na RR od srca vam želim sretne blagdane,
i da iduće svi od reda dočekamo s malim bebama user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
23.12.2016 14:24:22   
PinkyFunkyBirdy
Mali andeo, jako mi je žao zbog user posted image . user posted image No, nemoj puno brinuti jer stiže godina u kojoj ćemo sve mi s početka liste biti okruglice. user posted image

Novu listu ćemo onda napraviti tamo 02.01.2017. kad se vratim na posao (i RR). user posted image


Drage moje, želim vam čestit Božić i sretnu Novu 2017. godinu!!! Neka nova godina bude prepuna s ljubavlju, zdravljem i malim zdravim bebicama! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

user posted image
user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
23.12.2016 15:51:17   
LourdessPadme
Drage moje curke,samo da vam zazelim ugodne blagdane.
Uzivajte sa svojim najmilijima
eternity draga moja,pogodilo me kako se odvila situacija kod vas,od srca ti zelim da te kad tad razveseli jedna mrva. Drzi se i uz tebe smo user posted image user posted image user posted image

mali andeo zao mi je zbog vjestice,izgleda da ce 2017 biti tvoja godina.Grlim



_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
23.12.2016 17:59:46   
Hajdi
Mali anđeo jako mi je žao, neka u novoj bude više sreće user posted image

Svakoj od vas drage cure želim da guštate u blagdanima, čestit Božić i sve najbolje u Novoj godini! I da u Novoj sve dobijemo najželjeniji poklon user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 23.12.2016 18:03:18 >

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
23.12.2016 20:00:09   
Leilani
Drage moje! Pridružujem se lijepim željama za blagdane i želim vam svima od reda sretan Božić i da ga provedete sa svojim najmilijima. Ljubim vas sve do jedne i želim da nam se ispuni ona željs koju sve ovdje nosimo u srcima ♡♡♡♡.

mali anđeo zao mi je bas zbog user posted image user posted image Tako je, u nove pobjede! Ljubim!

Kod nas krece akcija danas, sutra rano putujemo pa sad sušim kosu i pakiram stvarčice i bas se veselim.



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
23.12.2016 22:30:48   
tintin
I ja se pridruzujem cestitkama, cure drage Sretan Bozic I sve najbolje u novoj, da mi sve od reda budete okruglice dogodine. Pusa svima

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
24.12.2016 10:36:49   
anandi
Svim rr prijateljicama/cekalicama Katoličke vjeroispovijesti želim sretan Badnjak i čestit Božić! Provedite ga u zdravlju, sreći i blagostanju sa svojim najmilijima, a naredni docekale sa smotuljcima u rukama ili na trudnickim temama user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
25.12.2016 9:46:28   
perlica55
Drage moje trudilice, vama i vašim obiteljima sretan Božić,
da idući dočekate kao ponosne mame ili trudnice 🎄

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
25.12.2016 10:24:29   
Hajdi
Draga Perlice,
Sretan Božić tebi i tvojima također!
Zavidim ti na skijanju, odnosno boravku na snijegu, uživaj user posted image

Drage trudilice i trudnice rr-ajke želim vam topao i sretan Božić kao i vašim najmilijima user posted image 🎄

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
25.12.2016 18:16:25   
Snjeguljica_83
Trudilice, želim vam blagoslovljen Božić! Idući neka bude s trbuščićem ili s bebom u rukama!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
25.12.2016 18:53:48   
buba m
Drage moje trudilice sretan vam i blagoslovljen Božić!

Eternity i mene je pogodio tvoj post, nisam očekivala takav rasplet situacije. Znam da vam nije lako i želim vam svu sreću svijeta, da ostvarite svoje planove i da se volite dugo, dugo i punoooo!!! .. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Svima na Raji ljubav i mir user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
25.12.2016 22:11:07   
papučica
Dobro veče drage žene,

evo mene nakon dugo dugo ne javljanja, ne zamjerite ...
Bilo je svega i svačega, zaglavila sa svojom malenom u bolnici ali sad je dobro
E ono čega sam se najviše bojala, kada me upita neko da mu pričuvam dijete:
Sa mojom malenom ide djevojčica u školu i jedan dan dođe njena mama(ponekad popijemo zajedno kafu) da me pita mogu li joj pričuvati djevojčicu
Eh kroz glavu mi prođe odgovornost jer sam par žena odbila zbog toga ali ona mi reče kako je nema gdje ostavit, svekrva je neće da pričuva, a meni bi žao
Hajde pričuvat ću je, odem u školu po njih dvije isamo što su ušle u kuću, znači 2 minute djevojčica se pope na sto dnevnog boravka i skoči
Visi ruka, slomila, operacija.... ljudi moji koji sam stres doživila da vam ne pišem sve detalje, nije mi bilo ni dočega
neznam, neznam...kako, to su samo dvije minute a moje namjere bile najbolje
E onda trka svaki dan u drugi grad , bolnica, znate kako već da vas ne davim


Slomljena sam i neutješna. Moglo je biti i gore.
Uvijek sam se bojala da mi se to ne desi i eto...



A vas sam čitala, radovala sam se svakom vašem UZ, divljenju
Ja nisam bila u akciji i nije mi bilo ni do čeka i juče dobila bez imalo opterećenja

Sad čitam za enternity , pa baš sam se rastužola... i ja sam na ivici da odustanem od svega , neznam puno mi je godina a moja želja veća od bilo čega


neznam , vidjet ću


Belina tebi posebno hvala što si pitala za mene, divna si



Svima vam želim Sretan Božić i Novu godinu

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
26.12.2016 9:22:09   
Leilani
O papučice moja, bas mi je zao da se bas to dogodilo ceg si se bojala. Nadam se da je curica sad dobro, a samim time i da je tebi lakse. Sad kad je to iza tebe probaj na taj nemili događaj gledati pozitivno jer se nije dogodilo nesto gore. Nema vece odgovornosti od cuvanja tuđeg djeteta, tako se i ja bojim cuvati bas zbog toga.
A sto se tice bebice, nitko ne moze odluciti osim vas dvoje i najbolje znate koliko mozete dalje. Ja vam zelim svu srecu i snagu za dalje ma sto god odlucili, ali i da vam se ta zelja ostvari. Svi znamo koliko boli...
Puno srece u novoj godini :* Drzi se!

Cure drage nadam se da ste provele lijep Bozic i da se i danas fino odmarate i papate user posted image ja sam se isto malo opustila pa konacno pojela malo slatkog kojeg nisam okusila od 7.og mjeseca user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!