|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
26.12.2016 12:53:12   
Hajdi
Draga papučice pa nevjerojatno da se mala popela na stol i skočila, baš mi je žao da te je to snašlo, ne ponovilo se..mogu mislit kakav stres je to bio. I ja sam te se sjetila više puta, ali nisam puno pisala. Drago mi je da si nam se vratila. Nemoj odustajat dok god je želja tu, nikad se ne zna kad se može dogoditi trudnoća, neka si starija koka kao i ja. Vrati nam se na listu pa kako bude.. user posted image

Leilani neka si se ti malo opustila, vjerujem da će sve biti ok. Inače ako kolači nisu s kvascem možeš koristiti brezin šećer koji djeluje anti-kandida pa bezbrižno uživati u slatkom.

Mi smo ovaj mjesec opušteno bili u akciji što se tiče pokrivanja dana, pa što bude. Nismo se pretrgli, ali zato nije bilo forsiranja. Pokrili smo 13. i 14. dan što bi moglo biti ok s obzirom da je moja O uglavnom 15.dan. Nisam koristila lh trakice ovaj ciklus, htjela sam se baš opustiti od cijelog tog ganjanje O.

Cure, nadam se da sve još uvijek uživate, odmarate i fino papate dok traju blagdani. user posted image user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
26.12.2016 20:50:26   
daxy
Drage moje trudilice,sretan vam Božić!

Želim vam od srca da sljedeći dočekate s bebicom u rukama ili kao ja ovaj s bebama u trbuhu.

A ove blagdane provedite s najmilijima i u zagrljaju vaših muževa.


Puno pozdrava,a ja ću vas zasuti trudničkom prašinom čim naša Pinky otvori novu listu.
Grlim. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
27.12.2016 21:46:46   
ikaaa
Pozzz drage moje ja sam još uvijek u komadu...brojim sitno...sve me boli ali nije to još to..... prije svega svima vama želim sretan i blagosovljen Božić i da ga idući dočekate sa malim smotuljcima.... mislim na vas...
enternty user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drži se mila i ne mogu ti opisati koliko sam tužna radi tebe...svaki pokušaj i razočarenje boli,,,,drži se i uz tebe smo....


_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.12.2016 13:57:30   
Hajdi
Drage cure evo kavice user posted image
Konačno dobre vijesti, moj tsh je pao na 1.75 user posted image
Sad put pod noge, odnosno što prije otići na konzultacije za postupak i nadati se sreći user posted image
Nadam se da ste sve dobro i da i dalje uživate u blagdanskom raspoloženju user posted image

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.12.2016 17:58:09   
tintin
Ikaa draga zelim ti brz i lagan porod, sretno i javi nam sve.
Hajdi user posted image user posted image za tsh, odlicno, sad možeš kreniti dalje, zelim ti da sto prije krenes u postupak i neka bude prvi i uspješan odma, sretno.
Ostale cure kako ste, slabo se javljate, nekako nam je raja pusta.
Kod mene O u tijeku pa smo vrijedni :-)
Pusa svima

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.12.2016 19:00:13   
Hajdi
Ikaa također i ja ti želim što lakši porod i da sve prođe kako treba user posted image

Tintin evo uspjela sam ga sniziti, nadam se da će tako uskoro i tvoj dole user posted image . Kad je tvoja kontrola? Javim daljnje korake, i ja se nadam da će od prve biti uspješno, nadajmo se pa uz malo sreće tko zna user posted image

Draga Pinky evo kad se vratiš da imaš moj datum za siječanj 7.1. Nadam se da ste svi ozdravili i odmorili se od šmrcanja i viroza user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 28.12.2016 19:01:11 >

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.12.2016 21:55:22   
daxy
ikaaa sretno! user posted image user posted image

hajdi user posted image user posted image user posted image za TSH!
Napokon je kako treba! Jel već znaš kad su konzultacije?

tintin izgleda da su svi u blagdanskom raspoloženju malo zaboravili na RR. user posted image
Sretna sexona! user posted image


Još malo pa 2017! user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.12.2016 22:21:28   
Hajdi
Daxy u ponedjeljak ću na konzultacije pa javim što je bilo.
Nadam se da guštaš u iščekivanju bebica i da nema puno straha user posted image
Još malo i osjetiti ćeš ih jel tako?

Tintin uživajte u akciji user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.12.2016 22:49:10   
papučica
Drage cure Leilani i Hajdi ,

Hvala na podrsci i razumijevanju. Ja vjerujem da ce biti bolje jer tako i zelim.

Vama sve najbolje zelim kao i svim ostalim curama.


Uhvati me kriza kao i sve vas ,danas mi je peti dan i tacna je kao sat. Ma probat cu jos pa sta mi Bog da.


Svima vama zelim kao i sebi ,male mirisljve bebice da nam ne daju mir i donesu srecu.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.12.2016 7:32:03   
Hajdi
Papučice drago mi je da tako razmišljaš, i da ćeš se družiti s nama.
Želim ti puno uspjeha i sreće kao i svima nama preostalim trudilicama user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.12.2016 10:36:25   
tintin
Hajdi imam jos piti tablete 11 dana pa cu negdi tada ponovit nalaz.
Daxy da svi su na putu pa je sigurno zato pusto na raji, mazi trbuscic i uzivaj draga.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.12.2016 12:34:44   
Hajdi
Tintin samo nemoj prekidati terapiju čak i na dan vađenja krvi.
Čudno mi je kako dobiješ tableta točno do sljedeće kontrole. Moja je dr. obično tražila kontrolu za 3-4 tjedna dok smo snižavali tsh, ali uvijek sam imala tableta za više od tog perioda.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
30.12.2016 8:46:48   
Leilani
Jutric drage!

hajdi kako si me razveselila s tvojim tsh, ma bravo! user posted image Jedva cekam vijesti s konzultacija. I imam osjecaj da ce kod vas to iz prve ici. user posted image E da i hvala ti puno na savjetu za brezin secer, ljubim te!

tintin sretno draga u akciji! I kod nas isto akcija user posted image

papucice drago mi je da ces jos probati pa neka dragi Bog da ono najljepse. Ljubim te!

A mi u akciji, piskim trakice pa nikako da bude ista boja, opet kao da ce O biti kasnije... danas mi je vec 17 DC E sad ako me i to pocelo zezati..ali mi smo od 10DC svaki drugi dan aktivni, pa nastavljamo i dalje. Nismo pod pritiskom vec uzivamo user posted image

pinky nadam se da odmaras na GO. Ajde ti meni zapisi 9.1. iako sam sad uvjerena da ce kasniti kao i ovaj ciklus.

Ljubim vas sve i zelim vam sve najljepse u novoj i da ste mi sretne i zdrave i sve po redu sa trbuscicima ili malim smotuljcima. Puseee!!!





_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
30.12.2016 12:04:28   
hipo
DRage trudilice čestitam Božić sa zaostatkom a u Novoj 2017. želim Vam da ostanete trudne i dobijete zdrave i žive bebe!

Meni se gđa vještica vratila. A baš se mislim kako mi je lijepo bez nje i kako bi mogla još pol godine tako. SReća nije bolna a ni obilna, treći dan jedva da je tu. MOže tako svaki put user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
30.12.2016 12:49:01   
Hajdi
Leilani bravo za akciju uz uživanciju user posted image
Ne zamaraj se s lh trakicama, ponekad se ne uhvati tamna crtica što ne znači da nije bilo O.
I ja sam sretna zbog tsh, naravno i ja se nadam uspjehu, pa ćemo s nadom i pokušati user posted image

Hipo žao mi je da te nije malo duže pustila na miru gđa vještica, al barem ne boli.
Sad još malo pa ćeš nam se pridružiti?

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
30.12.2016 20:53:39   
Leilani
Trakica je popodne bila kako treba user posted image a i osjetila sam pikanje jajnika tj.jos uvijek pika. Eto, na 17 DC mi je O bas kao i prosli mj. Samo je sad lijevi jajnik, prosli ciklus je bio desni. Odoh ja u akciju user posted image

Sutra me ceka malo pecenje kolacica i kiflica, pa navecer nakon vecere izlazimo u grad. Jos ne znamo tocno gdje. Nadam se da se necu smrznut vani. Uzivajte mi sutra i lijepo se provedite ma gdje god bile. Ljubim!



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
30.12.2016 21:03:03   
tintin
Leilani draga nadam se od srca da ste pogodili ovaj put i da ces ugledat plusic.
Sretno svima u novoj, neka bude puno bebica.
Ja sam malo cak i tuzna jer nismo bas u vrime O imali akciju, uvik nesto, S imala gripu, moj M bez volje, imam osjecaj da mu se uvik potrefi da mu se neda kad je O, cak smo i u napetim odnosima, i dobila sam prigovor da samo o tome mislim i stalno ciljam da bude akcije kad je O tako da sve bezveze, ja uopce neznam sta oce, sinoc sam mu rekla da mi je kristalno jasno da ja nemogu zatrudnit prirodno, jer bi u deset godina sigurno uspilo da mogu., i da on naravno muci, izluduje me, ma brige me, necu se uopce zamarat, puna mi kapa svega.
Nećemo vise o meni, samo sam morala izbacit iz sebe da mi bude lakse.
Necu se vise stavljat na listu, nego cu se druzit s vama i bodrit vas.
Pusa vam i lipo mi se provedite sutra.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
30.12.2016 23:15:13   
Hajdi
Leilani nakon tamne crtice ovulacija dolazi u sljedećih 24-36 sata. Znači, ovulacija će ti biti najvjerojatnije 18. ili 19. dan... pa samo vi nastavite s akcijom user posted image . I nemojte se smrznuti vani na dočeku. I ja sutra pečem kekse i kolač, a na doček ćemo isto malo kući, malo vani.

Tintin neka si se ti malo ovdje izjadala, zato i služimo, da se utješimo i ohrabrimo da ostanemo pozitivne user posted image
Ne zamaraj se što niste najbolje pokrili dane, ionako se spremaš na postupak koji daje veće šanse za uspjeh. Ne može se uvijek sve potrefit idealno, šta se može user posted image .
Ja nemam pojma jesmo li i mi pokrili sve što je trebalo, ali jesmo one dane kad je inače O pa kako bude.
Smiruje me to što imam sve spremno za postupak, iako ne znam što me čeka, barem mislim da idem na ozbiljniji pokušaj.
Dobar provod svima na dočeku Nove godine!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
31.12.2016 8:19:22   
papučica
Dobro jutro user posted image

Drage trudnice i trudilice,

neka vam ova Nova 2017 godina donese puno radosti, zdravlja, sreće i strpljenja. Želim vam svima što i sebi i neka narednih mjeseci zablistaju liste nas čekalica.

Želim vam lijep provod ma gdje bile.

Ja radim do 1h pa idem kući. Muž radi večeras treću smjenu . Ja sam se omišljala da li da idem sa našim društvom, ima nas poprilično. I onda sam ipak odlučila zašto da ne.
Neću da sjedim kod kuće. Prijateljica će povest svoju curicu i ja svoju takođe pa ćemo sjedit dokle nam bude dobro, a one i onako vole da igraju i plešu.

Sretnouser posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.1.2017 16:28:08   
belina
Pozdrav curke moje!!! Sve najbolje u 2017!!!! Vratija se Šime hahhah! Bilo nam je odlično, kratko ali slatko! U Zagrebu sam se smrzla kao nikad u životu, a u Beču je bilo 10-Ak stupnjeva, šta je ok. Sve me doli nešto smeta, ne znam jel to znaci da nisam izliječila UP ili sam se ipak prehladila? Cure pitanje: za vađenje hormona 21.dan-pada mi sub ili nedjelja?! Šta sad? Sljedeći mjesec ili?
Tintin ja te skroz razumijem, otkad sam saznala da prirodno ne mogu Ostat trudna fizički odnosi između mene i mm su se jako poboljšali Hahahah shvatila sam da sam zaista sve podredila plodnim danima i O. Nekad nam se stvarno nebi dalo kad bi trebali,a onda ja forsiram (a ni meni se neda), onda mm kaze pa sutra ćemo, ja histeriziram hahhhaha sad mi je super super! I uvijek pokrijem plodne Dane a niti to ne planiram user posted image
A ti radije pritisni TM-a za postupak!
Papučice zeno pa šta ti se to sve izdogađalo!!!! Jao jao! Nadam se da je malena sad dobro! Drago mi je da se tvoja borba ipak nastavlja!
Hajdi wuhuui napokon je tsh kako treba! Bas mi je drago, sad trk u postupak! Oprosti, šta si na kraju odlučila? Privatno ili KBC?
Leilani Nek ste vi dobro pokrili sve.i meni bi trakica bila pozitivna tako kasno. Ciklus mi je inače 30-31-32. Daj boze da ti upali prije postupka!
Hipi znaci vratila se user posted image a šta ćeš, a lijepo je bilo bez nje. Sad ponovno na odbrojavanje pa da je ne bude opet bar godinu ipo. Koliko se sjećam ti si zatrudnila na inseminaciji?
Pinky kavo je stanje u tebe? Jeste ozdravili?
Perlica naša otišla na skijanje na kraju? Javi se!!!
DaxY trudnicice kako tvoje bebice?
Mali anđeo di si?
Lourdess javi nam kako ti prolaziš svoje trudničke Dane!

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.1.2017 16:31:56   
belina
I još nisam spomenula iku; sretno zeno da sve prođe šta brže i u najboljem redu!


Pinky moj datum je 18.1.
Daxy sipaj te trudničke prašine na tone!!!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.1.2017 19:41:06   
perlica55
Cure sretna nova, da mi sve od reda postanete ponosne user posted image user posted image user posted image

Belina, progesteron možeš i 22dc... Na kronplatzu sam, hladno je jakooo,
ekipa skija, ja uživam, šetam, čitam i tak...
Idemo na reprizu dočeka, pa se idem spremati...
Pusa svima..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.1.2017 22:06:47   
Snjeguljica_83
Drage trudilice, sretna vam Nova godina!user posted image user posted image Zelim vam uspjeh, zdravlje, ljubav, sreću i ustrajnost na putu prema bebicama! user posted image
I kad je teško i trnovito, kad želite gotovo pa odustati, ne klonitei duhom jer doci ce vase vrijeme, posttat ćete mame, sigurna sam....

Ove godine zelim da.budete user posted image i imate svoje user posted image u rukama!!! A dobro, možete zatrudniti ove, a roditi druge godine, istina... user posted image

Sretno!user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 1.1.2017 22:10:07 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
1.1.2017 22:13:14   
Snjeguljica_83
Hipo, user posted image se vratila ha? user posted image ajde, bar te ne gnjevi... Joj, kad se sjetim svoje i da ce se kad tad vratiti, a tek pms, ajme meni! Još goreeeee!user posted image

Perlice, meni zvuči lijepo to tamo gdje si ti....user posted image Muž skija, snijeg, šetnja, knjiga, vatra, topla čokolada... Kao u filmu.

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 1.1.2017 22:16:05 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
2.1.2017 9:21:03   
Leilani
Cure drage, jos jednom vam zelim sve naj naj u novoj user posted image

belina mozes i na 22 DC, pouzdano znam, meni je isto 22 DC bio u pon. i taman se nasao ginekolog u labosu pa sam ga pitala. Tako da bez brige. A bas mi je zao da te zeza dole, nadam se da ces izlijeciti UP. A jel nisi dobila terapiju? Sjecam se da si pisala. I bas mi je drago da vam je bilo lijepo u Becu user posted image i mi cemo jednog dana user posted image

tintin sve na zalost znamo kako je to kad je pritisak...i mene izluđivala ta recenica, sutra cemo!! Ajme onda bih ga ispalila na mars. Bolje ti njega pripremi za MPO, pa ce mozda i on biti opusteniji, a do tad onda samo lagano.

Mi pokrili sve dane, ali vec mi krenuo PMS, napuhnuta sam i cicke bole.

Poljupci svima. :*

< Poruku je uredio Leilani -- 2.1.2017 9:24:18 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!