|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.11.2016 6:51:15   
kiar
Evo da se i ja javim ,super sam za sad je sve ok i nema više krvarenja ni smeđarenja,pijem duphastone 2x1,mučnine su i dalje tu ali neka su user posted image samo da sve bude ok,još nismo nikome rekli,u ponedjeljak imam kontrolu kod svog ginekologa pa ćemo onda reći roditeljima! tako sam sretna radi otkucaja,i da je ovaj put sve ok i samo da tako ostane!

(Odgovor članu iva0067)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.11.2016 7:40:33   
lidac0605
Daxy,draga uživaj u svojim duplićima user posted image user posted image nek sve bude ok i dalje user posted image

Perlić,opet proteini u urinu user posted image kaj veli ginić na to?Si opet na dijeti user posted image sretno na pregledu u ponedjeljak user posted image

Ostale cure sretno i uživajte u buškicama,to je najljepše user posted image ...kad se sjetim odma bi i na šesto user posted image .

Došla sam vas i zamolit ako ste voljne da glasate za mog mišeka za baby kalendar user posted image

http://zvijezda-baby-kalendara.ringeraja.hr/image?id=215

Morate stisnut glasaj i potvrdit glas na mailu.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.11.2016 8:46:16   
čizmica
kiar user posted image super da je sve ok, i sad odmaraj i guštaj i ne brini;) sad još jedino ja nisam bila na pregleduuser posted image strpit ću se još 14 dana user posted image user posted image


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.11.2016 10:53:46   
anandi
Jutrooo jeste li za user posted image user posted image

kiar drago mi je da je sve ok i s tobom i s bebicom. Samo nastavi s terapijom i bit ce i dalje sve ok.

Ostale gdje ste, kako ste?
daxy jesul se slegli utisciuser posted image


_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu čizmica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.11.2016 12:25:39   
Ivana0710
Evo i mene, moj iduci pregled i uzv (nadam se) je 14.12. Ne mogu docekqti taj uzv, kako bi bilo dobro da imam neki kucni pa kad krene boksat da vidim sta se dogadja user posted image Neki dan mislim da nije spavalo ni pola sata, cijeli dan se samo mrdalo user posted image Od svog onog kaslja i prehlade prosli tjedan me i desna strana lica pocela boliti, mislila sam da je od propuha, i nakon 3 dana odem zubaru i skuzim da je bilo od zuba i sad valjda zavrsavam sa prehladom od mjesec i pol..

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 8:47:48   
perlica55
Jutro cure, evo user posted image
Kiar super da je krvarenje prestalo, sretno u ponedjeljak na pregledu,
nek sve bude kak treba user posted image
Čizmica, nema druge neg strpiti se još malo do pregleda, iako vjerujem da nije lako tolko čekati.
Lidac mila, ljubi M punooo. Protini u 24-satnom urinu su preko gornje granice, gin veli da dijeta
ide kad pregu 400 nečeg, kod mene su malo preko 200. A kaj da ti velim, jednostavno u trudnoći
bubrezi kod mene ne rade kak treba, tak da za sada pazim tlak, smanjila sam unos soli i to je sve.
Ivana, nek je user posted image aktivna, tak i treba biti user posted image
Ja sam u ponedjeljak popodne kod gineka, pa javim kaj je novog, pusa svima user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 10:11:34   
kiar
joj cure nisam pametna,danas opet smeđarim moj ginekolog je ovaj tjedan na godišnjem,a u zamjene sam bila u utorak i dao mi je duphastone i rekao da dođem opet ako prokrvarim ali ja nekrvarim samo smeđarim ako me kužite i neman nikakve bolove...što raditi nisam više pametna???

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 10:18:27   
perlica55
Kiar, važno da nije crveno... Lezi, odmaraj, koristi terapiju..
Nema bolova i to je dobro..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 10:29:56   
LourdessPadme
Jutro curke,dosla sam vas malo skicnit ovdje user posted image

fiona draga,bas sam sretna sta si na ovoj temici napokon user posted image user posted image

Ja sam htjela pitat moje iskusnice ,ako mi je aspiracija bila 03.11 hoce li mi se uspijeti ista vidit ma ultrazvuku u pon 28.11?
Malo me buni racunanje tjedana nakon ivf-a

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 10:31:05   
kiar
da to i mene tješi al izludit ću više danas sam 7+1 a u prošloj trudnoći sam točno u 7+3 imala spontani tako da sam totalno user posted image jedino me tješi što ovaj put nema krvi,nadam se da će tako i ostati i da neće biti ni tog smeđarenja i jedva čekam kontrolu u ponedjeljak....hvala na lijepim riječima utjehe

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 11:27:05   
daxy


user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image


user posted image Fiona0802 - 06.04.
user posted image anandi - 22.05. user posted image
user posted image perlica55 - 30.05.
user posted image iva0067 - 06.06.
user posted image daxy - 18.06.


user posted image kiar - 13.07.
user posted image čizmica - 15.07.



user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 11:33:39   
perlica55

IZVORNA PORUKA: LourdessPadme

Jutro curke,dosla sam vas malo skicnit ovdje user posted image

fiona draga,bas sam sretna sta si na ovoj temici napokon user posted image user posted image

Ja sam htjela pitat moje iskusnice ,ako mi je aspiracija bila 03.11 hoce li mi se uspijeti ista vidit ma ultrazvuku u pon 28.11?
Malo me buni racunanje tjedana nakon ivf-a


Lourdess draga, vidjet će se gestacijska i žumancana vrecica.. Mislim da je za plod rano.
Oba puta prvi pregled sam imala točno 4 tjedna nakon ETa i user posted image se culo..
Samo hrabro draga user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 11:43:43   
čizmica
kiar ne brini, nego odmaraj, doslovno! i lijepo uredno u ponedjeljak na pregled. bit će to sve dobro user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 11:45:20   
daxy
Jutro/Dan....

kiar odmaraj,nemoj radit teško.
Ima puno trudnica s takvim neobjašnjenim krvarenjima koje rode zdravu djecu.
Ne kažem da je svako krvarenje bezazleno,al nemoj paničariti.
Miruj, lezi! Čuvaj se.
Jeli to smeđarenje obilno? Il u tragovima?
Smeđa krv je 'stara krv' tako da vjerujem da je krvarenje u prolazu.
Još malo do ponedjeljka...

lidac pokušat ću dat svoj glas. S mobitela tipkam,pa...

anandi utisci su se slegli,sad razbijamo glavu o kolicima. user posted image

ivana uh dobro te držalo onda. Ajde nek barem sad prolazi.
Jesi ti u pripremama za dolazak bebača? Jeste što kupili?

perlice nije ni tebi lako s tim proteinima. Drž se!

čizmice dan po dan, pa će i tih 14 dana proći...

lourdess ma neka te! Još da nas se pridružiš za stalno...
Ja sam na UZVu bila 20. dan poslije transfera i vidjele su se gestacijske vrećice s naznakama žumanjćanih vrećica.
Trebalo bi se vidit nešto s obzirom i da ti je beta bila dosta visoka. user posted image
Tjedni se računaju kao i u klasičnoj trudnoći od prvog dana zadnje menstruacije.
Ili ako je bila duuuga stimulacija onda od punkcije + 2 tjedna. user posted image
Ti bi u ponedjeljak po mojoj procjeni trebala biti trudna negdje 5 tjedana i koji dan. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 11:57:25   
daxy



Naši pregledi:


perlica55 user posted image 13 user posted image user posted image
user posted image 28.11.user posted image

kiar user posted image 7+4 user posted image user posted image
user posted image 28.11.user posted image

daxy user posted image 12+1 user posted image user posted image
user posted image 05.12.user posted image

čizmica user posted image 8 user posted image user posted image
user posted image 07.12.user posted image






_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 11:59:53   
daxy
Curke kad javljate datume za pregled napišite mi koji TT će to biti tako da ne moram tražit i računati.
Tickere vam ne vidim s mobitela,...
Mrvu mi olakšajte. user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 12:29:21   
LourdessPadme
Joj hvala vam curke moje ♥️
Valjda ce biti sve dobro,znaci kroz 10tak dana bi se moglo i srceko cuti ako je sve kako treba user posted image
Meni se beta duplala super i kad je bila vm zato sam vam ja sva u strahu.

kiar odmaraj draga i drzi se terapije bit ce to sve dobro

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 13:48:38   
anandi
Heloo
Lourdess pa neka si nam doslauser posted image Kod mene dr bez obzira na ivf racuna tjedne po prvom danu zadnje menstruacije. U prvoj trudnoci sa otisla u 5+4 (po ovoj njenoj racunici) i vidjela gestacijsku i zumanjcevu vrecicu, drugi uz nisam ni docekala jer sam ta dan imala spontani
A sad u ovoj trudnoci sam otisla opet sa 5+4 i isto vidjela i na narednom uz u 8+0 cula srceko, a beta je bila bas visoka

daxy kazes slegli se utisci user posted image neka, bas fino. A sta ces, valja ti pocet lagano pripremat, ipak ti cekas user posted image user posted image

kiar ne znam sta da kazem osim da sam na tvom mjestu otisla bi do dr i da mi da pored Duphastona i injekciju depo.pg i onda bi lezala i to je to. Ne bih da te plasim ali kod mene je tako krenuo spontani, nekoliko dana smedarenja, dr kaze normalno je i kad je 4-ti dan ustanovila trudnocu tad krenu crveno, dade mi depo pg ali bilo je kasno.
Drzim fige da to prestane i da pocnes uzivati u trudnoci

perlice eto jos malo uz, ti rece ako se ne varam ide onaj malo duzi pregled? Srecnoo

Ja sad isla do drugarice, nekidan se porodila pa sam se izigrala s pisuljom user posted image preeedivna je.
Primjetila sam da mi noge oticu, sva mi je obuca tijesna user posted image zar nije rano

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.11.2016 14:04:04   
Ivana0710
Kiar jel imas negdje kod nekog dezurnog doktora otici na pregled? Ne bi te plasila, i ja sam tri puta prosla kroz krvarenje, prvi i treci put nije bilo jako, oba puta nisu saznali zbog cega je, ali evo dalje je sve bilo u redu. Ja bi na tvom mjestu otisla radi sigurnosti i mira kad vidis da je sve u redu, ovako do ponedjeljka ces biti sva u brizi.

Daxy, jesam u pripremama, jedva sam docekala da malo podjem kupovati. Kupila sam malo te robice za pocetak, posteljinu za krevetic, madrac, krevetic sam nasla ali cekamo da vidimo hoce biti sad nekih bozicnih akcija pa cemo i njega kupiti, isto tako i kolica, njih sam davno nasla, samo cekam neki popust i tako user posted image Nekako bi da me ne doceka sve za zadnji mjesec. Rekla sam tamo negdje sredinom prvog mjeseca hocu da mi je sve spremno i da sam zadnji mjesec bez brige.

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.11.2016 10:22:04   
daxy
Jutro,trudnice.

lourdess draga,sigurna sam da će sve bit u redu. user posted image

anandi da,ja sam ti već u pripremama.
Radim popis,planiram... Gledam šta ću kupit polovno,a šta novo.
Voljela bih uštedit na ovim velikim stvarima (kolica,krevetić),a da opet budu u solidnom stanju.
Krevetiće planiram pobrusit i prebojati. Kolica idu na kemijsko...
Madraci će definitivno biti novi. Kao druge stvari koje dolaze direktno u kontakt s bebama.
Izdajalica definitivno nova. Našla sam na e-bayu Avantovu za 40$ (nešto manje od 280kn,ovisi o tečaju dolara),ista kod nas košta 400kn.
Ono što bih stvarno željela a toga kod nas nisam vidjela je veliki jastuk za dojenje. Tako da mogu kad malo porastu dojiti obe od puta. user posted image

ivana super ste isplanirali! user posted image user posted image
Ja sam našla nekakav popis,pa još razmatram jel mi neke od tih stvari zaista trebaju. user posted image

Inače svaka mama ili žena govori drugačije, a ja se još tražim...

Al dobila sam jedan odličan savjet:
Ako ti osjećaš da ti nešto treba a da cijeli svijet trubi da ti je to bezveze i nepotrebno ti svejedno kupi!

I jednu stvar sam naučila sama:
Svi misle da sve znaju o bebama! user posted image
I svak trubi nešto drugo i pokušava me nešto naučiti (a najgorljiviji su oni što nemaju djecu user posted image ).
A trik koji koristim sa svima:
"U pravu si! Nisam tako razmišljala o tome! Sad tek shvaćam,hvala!"
A ja ću na kraju napravit po svome. user posted image
Jer ne vridi se prepirat,virujte mi. user posted image

kiar draga,kako si?

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.11.2016 10:34:52   
Ivana0710
Da, totalno si u pravu. Ne moze mi netko reci da mi za prvih mj dana bebe trebaju 2 bodija, iako mi je prvo dijete mogu i sama skuziti da mi treba vise ako ih ne planiram svaku vecer rucno prati i susiti. Negdje sam procitala da je jedna mama rekla da joj bebi dva, tri puta dnevno stolica propusti kroz pelenu, sto znaci da joj i toliko robice dnevno treba! Mislim, necu ni pretjerivati, svjesna sam da se i dobije dosta toga i da nije problem ni otici kupiti ako sta fali, ali ne mogu ja bebu drzati umotanu u dekicu dok docekam da netko nesto donese user posted image

Kiar i mene zanima kakvo je stanje?

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.11.2016 11:19:44   
anandi
Jutro/dan kako ste mi bebeleee
Nesto ste slabo aktivne, nadam se da je sve ok i da samo skitate

krin kako si mi ti, jel sve ok? Nadam se da je prestalo ono curkanje

daxy sretno s pripremama user posted image



_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.11.2016 12:20:53   
iva0067
Dobar dan drage moje user posted image

Ja sam imala ludnicu prosli tjedan, obavljala sam sve pretrage koje su mi jos ostale da rjesim to, rjesavala nesto za stan pa posao... Sad cu bome odmarat lijepo za vikend user posted image Inace je sve super, u utorak ulazim u 4. mjesec user posted image Koda mi se trbusic malo napuhao ali nisam sigurna jel od previse papice ili od bebice user posted image

Perlica i kiar mislim na vas u pon i nadam se da ce sve biti super. Samo odmaraj kiar, uzimaj terapiju, probaj se smiriti do pon mada vjerujem da nije lako. Sve smo super krenule s pregledima i nadam se da ce tako i ostati user posted image

Daxy javim termincic kad se narucim, za jedno 3 tjedna sam a obicno se narucim koji dan ranije kako idem privatno.

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.11.2016 15:36:28   
kiar
Evo da se javim na brzinu i sve vas pozdravim ! Smeđarenja vise nema i jedva čekam ponedjeljak u 12.00h da obavim pregled,pijem duphastone i mirujem,kako ste vi? Sreca lose je vrijeme i pada kiša pa mi toliko teško nepada ovo ležanje,al što se mora nije teško !lp

(Odgovor članu iva0067)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.11.2016 19:18:39   
Ivana0710
Kiar super, drzim ti fige sutra user posted image
Perlice javite kako ste prosle user posted image

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Sto mislite kakva ce biti turisticka sezona ?
pepeljuga

vase misljenje....

dobra (40%)

losa (52%)

bolja nego lani (8%)


Broj svih glasova: 95

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!