|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.3.2017 8:14:23   
daxy

user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image - Stigao nam Jakov 05.03.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image
user posted image Marina1980 - 10.04. user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image
user posted image Mimo - 09.05.
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07. user posted image
user posted image LourdessPadme - 27.07. user posted image
user posted image valerie - 15.08.
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.3.2017 8:19:29   
daxy



Naši pregledi:


Lagertha user posted image 31+4 user posted image user posted image
user posted image 22.03.user posted image

Tonks user posted image ? user posted image user posted image
user posted image 28.03.user posted image

daxy user posted image 30+1 user posted image user posted image
user posted image 10.04.user posted image

kiar user posted image 27 user posted image user posted image
user posted image 13.04.user posted image





< Poruku je uredio daxy -- 22.3.2017 8:23:51 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.3.2017 9:21:59   
bubi0506
Drage cure, slabo se javljam nekako al eto makar vas ponekad malo spijuniram. Kako napredujete? Evo mi u petak na pregled s 34+1 cemo bit tada. Citala sam anandi sto je, pa meni je jos od 20 tt malac okrenut glavom dolje i nitko nije nista zaozbiljno uzimao a od 30 tt kad smo isli na 4d se ustanovilo da je naprednija beba za 2 tjedna. Sve je po mjerama osim opsega struka i kao prilicno krupna beba i po pola kila tezi nego vrsnjaci user posted image secer je uredan tako da nije ni to u pitanju nego jednostavno tatini geni a mama ga cijelu trudnocu sopala user posted image i eto odakle tolika beba a evo i mama je prekrupna sad. Osijecam se ko balon i trbuh mi je zaista ogroman i evo meni se polazalo da podnosim trudnocu kao i moja mama i apsolutno isti problemi i sve nas ide. A cula sam da kako mama podnosi trudnocu tako i kcer. Sad jesu li to bablje price ili sta neznam al kod nas se poklapa. Trbuh mi je malo veci nego u trudnica mojeg tjedna al kazu krupna beba i stvarno bez pretjerivanja. Zene ovako u prolazu kad me vide ima vec 20 dana mi govore kao da cu svaki cas roditi kolika sam al dobro, danas sam malo mirnija jer sam jucer obavila shopping i opremila torbu za rodiliste. Sve sam govorila da imam vremena pa nikako a onda me na trenutke uhvati nervoza jer samo sam robicu imala i nista drugo i onda pitanje a sta ako...i nervoza plus ludi hormoni i eto na al danas sam ko bubica...mada cu nac ja do kraja dana novi razlog za ispucavanje hormona mojih koji luduju user posted image
Jel se vi spremate? Lutate po ducanima u potrazi za opremom svojih user posted image kako se osijecate danas?

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.3.2017 13:36:18   
Lagertha
Danas sam bila na pregledu i bebač je ok, malo je bio nemiran i skrivao se. Ima 1670 g i 42 cm. Sve je ok, no sutra idem vaditi i krv. Moguće da mi fali željeza jer sam užasno umorna i iscrpljena.
Tlak mi je 115/75 i od sutra sam na bolovanju.
Što se tiče povijanja, hvala svima na informacijama.
Kad bi mi bar netko još u praksi pokazao kako se to radi. Ima filmića na netu, ali bolje je kad ti pokažu na tvojoj bebi. user posted image
Slijedeći pregled mi je 5.4. - biti ću tad 33+1.


Što se tiče opreme.... mislim da neću baš više puno toga kupovati. Kolica smo dobili rabljena od rodbine 3 u 1 (dolazi u obzir još da kupim kolica za trčanje negdje za 6 mjeseci), kinderbet i neku robicu isto smo dobili rabljeno od rodbine.
Još ću dobiti neke stvari rabljene od prijatelja. Kupila sam već zimus neku robicu u Primarku u Grazu. Par dudica i bočicu na sniženjima. Moja mama mi je kupila putni krevetić koji može biti i kao vrtić, škarice/grickalicu za bebe.

< Poruku je uredio Lagertha -- 22.3.2017 13:40:39 >

(Odgovor članu bubi0506)
Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.3.2017 14:03:18   
Tonks
Cure kaj mislite jel na onom sajmu beba i trudnica ima kakvih dobrih popusta? Trebaju mi tetrice pa da ih ne kupujem sad ak može bit kaj jeftinije.

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.3.2017 15:20:27   
bubi0506
Ja sam bas jucer bila u shoppingu, nasla sam tonks 10 tetrica za 99kn i 5 krpica za brisanje za 18kn, svedske na cicak za 17kn, gacice za rodiliste 5 komada 22kn, ma cudo toga sam kupila i "natovarila", posteljine po 99kn, ono ko za iznit bebaca van za 120kn na mede plave i posli se otkaci nekako pa bude ko jorganic ili ispod bebaca dok lezi... mislim da kad sam gledala cijene kod nas u splitu ima par razvikanih al su puno skuplji a ovo di sam bila je kod nas ducan gaga i ja sam odusevljena. Nema neki veliki izbor al sve sto imaju je prekrasno. Nema sad sta ja znam 20 krevetica, mozda 7-8 ako se sijecam a nisam bas brojala al su prelijepi i nisu ni preskupi. Doduse skupi se, ja sam jucer kupovala sve za bebaca i sebe za rodiliste i nakupilo se al sam zakljucila da je zo kod nas najjeftiniji ducan a to upisete djecjakolica.eu pa nadjete tako lokaciju jer ducana tog ima svugdje po hrvatskoj. Online prodaja im nije neki izbor samo nesto kolica nude i to je to al pogledajte vjerujem da u vasem gradu ima taj ducan. E nisu oni meni nikakva rodbina niti radim reklamu al zelim vam malar skrenit pozornost posto znam da je svaka kuna vazna sad i da ne zazirete i od manjih ducana. Nazalost meni niko nema poklonit i sve kupujem i gledam i volim imat lijepo al opet neznaci da zelim da me oderu na kasi ko ovcicu... pa cirnite cisto usput kad vam bude. Ja jucer u dm-a, ljekarni i tom ducanu sve skupa kupila sta treba za bebaca od a do z za 1500kn osim odjece (dobro jesam jos 2 kombinezonica) al za bebaca doslovce sve za prvih jedno vrijeme i moje za rodiliste. Nije to nalo novaca da smo jasni al s obzirom da sam natrpala portapak cijeli sam zadovoljna. Naravno jos fale velike stvari kao kolica , komoda i krevetic i to je puno vise novaca al osim toga sve sam eto za te novce kupila i sad mirujem i cekam bebaca...

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.3.2017 15:37:21   
Tonks
Hvala ti bubi baš ću pogledat. Stvarno nekad pretjeruju sa ciframa, a samo zato kaj znaju da nam treba i da ćemo bez obzira na cijenu kupit. Mi smo krevetić i komodu za presvlačenje kupili u bebenovi i tam je za 200, 300 kn jeftinije nego u drugim dućanima. A za tu razliku mogu kupit još neke stvarčice kaj mi trebaju.

(Odgovor članu bubi0506)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.3.2017 15:47:21   
bubi0506
Tonks pogledaj tu bas eto i te gacice mrezaste za rodiliste 22kn 5 komada a sebi sam i steznik uzela za poslije 140kn i jos sto cuda i rucnike poslije kupanja bome veci neki bio pa 80kn a doduse to su cijene rucnika li-la al meni se svidio...i stvarno sam natrpala svega za 900kn i posteljine i cuda i bocica i dudica...dm me izasao s pelenama, kreme za bradavice i cuda pusta tu 300kn i ljekarna 300kn, krema za guzu, sve za pupak, nepropusne podloge, ulosci vir, vate, blazinice i cuda jos neka i caj kao ja pijem da imam mlijeka vise i da beba nema grcice sta su nam preporucili neki od koromaca i bilo kupit kao kutija trudi kozmetika a to eto sam mozda mogla jeftinije al mi se nije dalo vracat u dm-a i htjela sam s tim zavrsit i u kutiji kupka, samponic, krema za tijelo, krema isto neka kao djecji parfemic za novorodjence i maramice i spuzvica za kupanje 161kn pa nek ima i on za uredit se s mamom i tatom u setnjicu user posted image ja sam kupila i cipelice mada svi kazu da beba to ne nosi al eto nisam mogla odolit jer sam nasla i tuticu i bodic ko dres pa makar da se tajo s njim slika pa ako nista da taj jedan put obuce ja sam eto oduska dala i tako...negdje stedim pa se na drugu stranu malo ispucam al moram i ja malo user posted image

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.3.2017 8:07:15   
Fiona0802
Drage Daxy, Mimo i Perlice hvala na lijepim željama! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Draga Anandi žao mi je što moraš mirovati, ali znam da ćeš ti to izdržati...sve za naše bebice.
Daxy pa curice su već velike! Mogu si misliti koji je gušt vidjeti ih!
Što se tiče iscjetka, evo ja se u zadnjem tromjesečju već 3.put borim s njim...osim što je neugodno, nadam se da neće nikakve veće probleme prouzročiti...bitno da nije neka bakterija.
Ostale curke, vidim da bebe napreduju, to mi je super za čuti!
Ivana nadam se da je mali lopovčić bolje i da samo malo zafrkava svoju mamu.
Ja sam još uvije u komadu. U ponedjeljak sam išla na prvi pregled u bolnicu...ctg je uredan, cerviks omekšan, grlić skroz skraćen i navodno sada 1 prst otvorena. Kaže teta dr da je maleni spreman (i ova), ali za sada ništa. Sutra idem ponovno. Sada sam već nestrpljiva, ali dobro, bolje da bebač bude što duže u maminoj buši.
Puno pusa svima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu bubi0506)
Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Proljetne bebe 2017.
23.3.2017 10:42:33   
PinkyFunkyBirdy
Fiona, još maaaaalo! user posted image Samo hrabro i držim figice da bude brzo i čim manje bolno pa da se onda možeš puno, puno maziti sa svojim slatkišem! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Fiona0802)
Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.3.2017 9:35:50   
daxy
Jutro. user posted image

Nisam se stigla javit zadnjih dana. Upala sam nekako u pripreme...

Zaboravila sam vam napisati kad sam saznala,a činilo mi se zanimljivo,prva trudnoća u prosjeku traje 8 dana duže nego se računa.
Tako da ne budete pod stresom ako porod ne krene "na vrijeme".
Znači, na termin dodajte još 8 dana i tad je realno očekivati porod.

lidac ja sam koristila Vagisan (vaginalete na bazi probiotika) i to se nekako dovelo u red.
Sad sam ih stavljala svaki drugi dan i opet mi se poremetilo. Ne znam je li griješim u nečemu?
Sad ih opet stavljam svaki dan tjedan dana,pa ćemo vidjeti...

Lagertha i ja sam odlučila nešto slično. Kupat ću svaki dan drugu bebu ili svaki drugi dan obje. user posted image
To ću još vidjeti i s patronažnom...
Ovo vezano za povijenje možeš pitati sestre u rodilištu ili patronažnu da ti pokažu.
Sigurna sam da će one znati!
Super za pregled! user posted image

Ivana super da se dojenje fino uspostavilo! user posted image

Pinky pomaže mi Rennie za sada.
Iako navečer legnem spavati,pa ga popijem tek kad me probudi žgaravica.
Smijem samo 1 dnevno pa ga štedim za navečer jer je tada najgore.
Koliko se smije popit te sode? user posted image

Tonks i kod mene je ista situacija. Šta god jela ili izbjegavala žgaravica je prisutna.

bubi kod anandi je problem jer ona ima kontrakcije,nije samo to što je beba nisko i naglavce.
Ja suosjećam s tobom koliko mogu. Već par prijateljica su mi rekle da su išle rađati kad su imale malo manji trbuh od mene. user posted image
A kad izračunam to je to. Svaka beba oko 35cm i imaju sada skoro po kilo.
Još sam i dobra,iako mi stvarno sve postaje teže.

Fiona javi nam se danas! user posted image user posted image
Nek ti je sa srećom kad god da krene porod! user posted image

A kod mene,drage moje stalno neke tegobice.
Kad me pitaju kako sam svima odgovorim da sam super i da dobro podnosim.
Što je u principu istina. Al ja kad pogledam dalo bi se tu nabrojati sitnica koje me smetaju.
Ja ću se vama pojadat,pa me vi iskulirajte. user posted image
Zatvor sam imala samo poslije OGTTa i zahvaljujem se Bogu na tome jer bih poludila.
Sad se sve vratilo u normalu. Beba me više ne udara po mjehuru i zahvalna sam joj na tome.
Po noći idem jednom ili 2 puta piškit što je puno manje nego prije. user posted image
Spavam kvalitetnije i stvarno sam sretna zbog toga.
Ne bole me leđa toliko kao prije.
Ali žgaravicu imam svaki dan. Navečer idem spavati,pa me probudi i onda tek popijem Rennie.
Hemeroid koji sam dobila je i dalje tu iako ga tretiram on se izgleda nema namjeru smanjiti i nestati.
Al barem me ne boli i ne smeta.
Od početka trudnoće jako slinim dok spavam. Nekad je to grozno,nekad manje grozno.
Ujutro mi bude začepljen nos,a zadnja 2 dana me počelo uho boliti. Mislim da je to povezano.
Probode me nekad i prođe. Zaboli me i kad osjetim žgaravicu,a i kada pijem vodu... user posted image
Uz to sve,ne mogu baš normalno ni jesti jer mi je trbuh ogroman i postaje mi teško disati od pritiska.
Bojim se da neću dovoljno dobiti na kilaži (kao i perlica) jer su mi obroci puno manji.
Nije me sad briga za liniju,al mi je butno da bebe dobivaju dovoljno hrane.

Eto,malko sam se raspisala o svom autu...
Uh,a čeka me još 2 mjeseca toga. Moram nekako izgurat.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.3.2017 13:50:49   
PinkyFunkyBirdy
Draga moja daxy, sve što si napisala je najnormalnije za trudnoću, a pogotovo kad ti nosiš dvije male slatkice koje si prave mjesta. Dal si vidjela onaj gif što sam stavila da vidiš kud se svi organi miču da beba ima mjesta. Kod tebe je to naravno još malo više naglašeno. Na žalost morat ćeš izgurati tako do kraja. Ali ... čim curkice izađu bit će ti puno lakše. user posted image
Za kilažu nemoj brinuti - najnormalnije je da ne možeš više toliko jesti. Sigurna sam da ginići to kuže. Pokušaj svako malo gricnut nešto jer i to će biti sve teže. Za disanje, uh ... meni je to bilo već pred sam kraj i vjerujem da ti nije lako s time već sad. Grlim te puno i nadam se da ćeš uspjeti izdržati jer najljepši poklončići dolaze ubrzo. user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za žgaravicu: http://www.roditelji.hr/trudnoca/trudnicka-knjizica/kako-se-rijesiti-zgaravice-u-trudnoci/

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 24.3.2017 14:20:39 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.3.2017 18:08:31   
Fiona0802
Draga Daxy, kod tebe je double trouble, ali vjerujem da ćeš junački izgurati s curicama do kraja. Drži se! user posted image
Moj pregled danas je prošao, ali ništa novo nisam saznala. Sad sam postala nestrpljiva, ali izgleda da se moram pomiriti s činjenicom da ipak mladi gospodin odlučuje kada će van, a očito mu se još sviđa unutra i ne da mu se user posted image
U ponedjeljak idem ponovno. U biti me živciraju ti česti i dugotrajni odlasci u bolnicu, a na drugu stranu nemam se baš pravo žaliti, pošto sam lagano prehodala gotovo cijelu trudnoću. user posted image



_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.3.2017 20:25:28   
Mimo
Pozdrav cure

Bubi pa gdje si ti? Dobrodosla medju napredne +2tt user posted image Cini mi se da si rekla da ti je danas pregled,kako prodje? user posted image

Lagertha user posted image za uredan pregled. Sto se tice spreme. Ne gomilam ni ja previse. Zapela sam na kadici user posted image prevelik izbor cijena i velicina tako da ne mogu izabrati nikako.

Fiona opusti se,pokucat ce bebac kad se najmanje nadas user posted image samo da sve prodje uredno brzo i sa sto manje boli..

Daxy ocito te kosica bebica dobro iritira unutra. Ne znam koliko tu ima istine al sam tako cula da je zgaravica povezana s tim. user posted image ja sam svoju rjesavala jabukama i bademom. Ponekad mi se jos uvijek javi al nista strasno.

(Odgovor članu Fiona0802)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.3.2017 18:07:55   
perlica55
Večer curke...
Bubi user posted image user posted image za kupovinu i trošenje novčeka,
sve te 'sitnice' nam trebaju..
Daxy, meni nedostaje zraka s jednom bebom, mogu zamisliti kako je sa dvije,
bok je zakon. Ako ne možeš puno papati, papaj kalorično, bebe budu
uzele kaj im treba.
I ja sam dobila hemeroid, nervira jaaakooo user posted image
Fiona, nek je kontrola prošla dobro user posted image
Anadi draga, javi kak si? Si dobila dexić bebi za pluća? Držim fige da
izgurate 2 u1 što duže.
Mi smo dobro, guramo dan po dan, sve nam je teže.
Sretno nam svima dalje... Pozdrav

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.3.2017 20:03:41   
Marina1980
Fiona mi smi na par dana razlike. Ja sam 10.4. Ali ja uopce nemam osjecaj da ce to skoro, bas suprotno. Skroz sam zatvorena, nema nikakvih znakova...idem u srijedu na pregled pa vam javim sto je doktor odlucio s obzirom da cu kako sad stvari stoje 99% na carski....

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Proljetne bebe 2017.
27.3.2017 11:44:32   
daxy
Jutro,trudnice.

Kako ste mi?

pinky vidjela sam gif koji si stavila. A vidjela sam ga i prije negdje.
Ja znam da je sve to normalno,a na neke stvari sam se i navikla.
Samo nekad imam potrebu ovako se požaliti.
Inače sam stvarno OK i uživam koliko mogu.

Fiona sretno na pregledu danas.
A guraj još malo. user posted image

Mimo bidit ćemo kad se rode hoće li imati kosicu. user posted image
Čula sam i ja to.

perlice supatnice moja. user posted image
Meni i dalje situacija ista s hemeroidom. Tu je i ne prolazi. Baš nervira.

Marina čekamo srijedu! Nadam se da će sve biti OK.


Curke,jel osjetite vi čime vas bebe udaraju? Ja ne mogu razlikovati noge od ruku.
Eventualno osjetim da me negdje gura glavom (a to može biti i guza),a ovo ostalo samo mogu pretpostavljati šta je.
Stavila sam ruku na jedno mjesto i doslovno osjetila nešto tvrdo kao kost veličine 2-3 cm kako me gura.
Pretpostavljam da je to stopalo. Pomalo me i zastrašilo u tom trenutku. user posted image
Rastu pa ponekad njihovo gurkanje zna biti nelagodno.
A ne znam razlikovati koja me beba udara, isto samo mogu pretpostavljati po položaju....
Iako mi se čini da su se opet okrenule.

Da li brojite udarce? user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Marina1980)
Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Proljetne bebe 2017.
27.3.2017 16:20:20   
perlica55
Daxy, jao udarci laktom il stopalom znaju baš zaboljeti,
a guranje glavom/guzom kao istezanje user posted image
Pokrete brojim samo onaj dan kada je cura jako mirna,
pa mi živce pojede. Bitno je da ih ima...
Hemić je postojan, nit veći al ni manji user posted image
Mazite buše user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Proljetne bebe 2017.
28.3.2017 16:51:22   
Tonks
Bokić cure, evo nas sa pregleda, imamo 1.8 kguser posted image pravi sam frajer već. Idući pregled nam je 12.4. i tad će mi briseve radit, a poslije je već bolnica na redu. Užasno brzo prošlo. Gledam nalaz i piše BFP 8/8, zna koja kaj to znači?

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Proljetne bebe 2017.
29.3.2017 14:11:14   
PinkyFunkyBirdy
Tonks sretan rođendan! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo za tvog već velikog frajerka! user posted image user posted image user posted image

Fiona, kakvo je stanje? Dal si još u komadu? user posted image

Perlice dal si mi dobro? Dal se curkica lijepo javlja svojoj mamici? Kako ti ide pikanje? Dal je problem sad kad je pupo već veliki? user posted image

Daxy, uživaj u tulumu svojih curka ... vjeruj mi da ćeš se kasnije sjećati tih pokreta i falit će ti, a ovi hemeroidi, žgaravica i sve ostalo se već nekako zaboravi. user posted image

Marina, dal si išla danas na pregled? Kad je dogovoren CR? user posted image

Mimo, ovo sa žgaravicom i kosicom svi pričaju, ali kad me u prvoj trudnoći ubijala žgaravica pitam ja ginića: pa kako mogu imati žgaravicu zbog bebine kosice kad cijelo vrijeme drži glavu dolje već na izlazu, a želudac mi je gore? Pa mi se smijao. user posted image user posted image user posted image Žgaravicu pred kraj dobiš zbog stisnutog želuca pa se kiselina vraća u jednjak - nema to veze s kosom. Na kraju je moj bio s 3 dlake na glavi skoro do 1.g. user posted image

Ajde, curke, javljajte se malo! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Proljetne bebe 2017.
29.3.2017 17:06:22   
perlica55
Tonks sretan rođendanuser posted image
Super za uredan pregled user posted image
Pinky draga, BH me ubiše, pa sam jutros otišla kod gin...
Naredio mi je mirovanje jer sam pola nečeg nešto, pa ga je strah da se
ne krenem otvarati.
Tak da sam se preselila za stalno kod mame...
Ljubi svog M punoooo, i mazi bušu user posted image
P.s. vjerujem da će tvoji pomisliti da je nova trudnoća šala 1.4. user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 29.3.2017 17:08:47 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 971
   RE: Proljetne bebe 2017.
30.3.2017 7:03:32   
Marina1980
Bok curke evo jucer obavili pregled...curica je dobro, jucer sam bila 38+3, ali je trudnoca zbog kasnije ovulacije oko 37 tj. Doktorova procjena je oko 2900-3000g. Plodna voda je kao i u prvoj trudnoci granicna tako da me u ponedjeljak primaju u bolnicu na sv.duhu, skidaju s heparina te u srijedu najvj.slijedi carski...doktor ne zeli nista riskirati....

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 972
   RE: Proljetne bebe 2017.
30.3.2017 10:16:14   
PinkyFunkyBirdy
Draga Perlice, samo odmaraj i uživaj u pažnji svoje mame! Dogurala si do 32.tt (ako sam to dobro izračunala) i neka curkica još malo bude u buši jer će brzo proći dok ne upoznaš svoju ljepoticu. Mislim na te! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ajme Marina pa ti ćeš se već iduću srijedu maziti sa svojom malom mirišljavom štručicom! user posted image Super! Sretno i neka sve prođe ko po špagi! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Marina1980)
Neposredna veza do poruke: 973
   RE: Proljetne bebe 2017.
30.3.2017 11:19:24   
LourdessPadme
Jutro curke

perlice samo ti odmaraj,drzim fige da doguras do dogovorenog termina bez otvaranja.
Kad je ponovno kontrola?

Di nam je anandi nadam se da je i ona jos u komadu i gurka,javi se ako nas citas.

Mi smo jucer bili na kontroli,zatvorena sam,plodne vode ima,bebac je aktivan ,imamo sad vec 600gramauser posted image
Sljedeca kontrola nam je za 4tjedna. Jedino sta sam dobila gljivice pa cu danas po vaginalete. Kaze ona da su dosle od stresa.
Valjda cemo ih se brzo rjesiti .


_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 974
   RE: Proljetne bebe 2017.
30.3.2017 13:16:15   
anandi
Evo i anandi jos uvijek u komadu 2u1 user posted image
Bili smo na pregledu prije 3 dan, tj u 32+0 a odgovarali smo 33+4, mamin lopov pravo napredan. Ocekivali smo 1700g a on 2079guser posted image Odradili smo i nalaze kks,urina i antitijela. Za cudo Bozje po prvi put mi je urin suuper, kks takode a i antitijela su ok. Sto se tice bebe, sve je super...i dalje je zaglavljen glavicom u karlici i spreman da izade. Dr kaze da mi preporucuje prirodni porod, navodno situacija u kojoj se nalazim porod bi protekao brzo, i ne bi se patila par sati kao neke porodilje.
Sad cekam i da mi se javi dr s ukc-a koja ce me porodit pa da odem i njoj na pregled i cujem njeno misljenje. Ja se dobro osjecam, mali je budan non-stop, kad mi dojadi navecer popijem apaurin i prespavam cijelu noc user posted image

Pocela sam clexane davat u noge. Prvobitno je bilo u stomak, pa kako se bebac bas oko pupka smjestio presla sam na podrucje iznad kukova e sad pupo kako je jos narasto i uspicio stomak nemam vise sta da uhvatim iznad kuka i predem na noge.
Sva kilaza koju sam dobila otisla je u noge i uopste mi nije problem da se ubodem. Sala na pretek user posted image nista ne pece.

perlice znaci moras i ti da odmaras. Ne daj se, brzo ce nam proletit ovih nekoliko sedmica. Dexi jos nisam dobila, posto je situacija jos uvijek ista kao da sacekamo jos malo. Vjerovatno cu dobiti iduce ili one tamo sedmice.
Ova dr kod koje idem privatno savjetuje mi da primim betamethazon a ova opet s ukc-a dexamethazon, sad nisam ni ja pametnauser posted image

Lourdess user posted image user posted image za bebaca. Budes se brzo rijesila gljivica, samo koristi terapiju i bit ce sve ok.

Daxy kakvo je stanje kod tebe, slusaju li djevojcice?

Sto se tice pokreta, ja brojim minute kad spava user posted image Ne znam kakav je osjecaj kad lupi u rebra, jos nijednom mi se nije desilo. Kod mene je situacija da s lijeve strane pupka izbaci guzu, s desne strane nogicama se propne a onda glavom gurne dole i osjecaj kao da mi neko noz zabije u vaginu. Vec sam se navikla

Ostale, ne zamjerite sto nisam ponaosob napisala svim po nesto ali evo vec mi je tesko za racunarom bit. Zelim nam svima ugodan ostatak trudnoce user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!