|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 12:03:25   
katy1503
bok cure!¨

Ja i dalje imam mucnine, jutros na poslu malo i povratila ali zanemarivo ...
ali danas sam umorna za poluditi, ne mogu drzati glavu ..
razmisljam da odem malo ranije s poslauser posted image

i mene muce mucnine uglavnom navecer ...
sad kad si spomenula zatvor, prisjetih se da nisam bila vec dva dana ali ne osjecam jos nista ...
ne jedem nesto previse, a izgleda da izade s druge strane vani sta treba ...

Sunshine,meni frendice kazu da probas s onim Donat mg, da pomaze.
Sretno na pregledu, javi kako je proslo.
Svi smo s tobom!

Ja svoj sljedeci imam 20.03, ko ce docekati user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 12:46:30   
BUMBI
Cure žao mi je što vas mučnine toliko mučeuser posted image Meni je u prve 2
trudnoće bilo katastorfa od mućnina,ali nisam povraćala,sad jako malo ih imam,više da nemam
Sunny nadam se da si gotova s pregledom i da je sve okuser posted image user posted image user posted image user posted image Javi se čim uspiješ
Što se tiče zatvora ni ja ne idem 2-3 dana,a možda i višeuser posted image ali me to baš i ne smeta nesta.

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 14:51:04   
Atina282
katy u kojem si tjednu? ja 17.3. imam sljedeći pregled user posted image ja i ti još dosta moramo čekati user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 15:09:15   
BUMBI
Ja idem 06.03 na pregled
sunny gdje si?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 15:41:44   
Atina282
ti još malo čekaš user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 17:36:57   
Sunshine28
Evo me....ma patnja ziva :(
Gin. Vidjela samo gestacijsku i skoro da mi je vec rekla da.nista od toga ali me poslala vaditi betu uz napomenu da ako je ispod 500 da nema beba sanse...
Mi otisli odmah u bolnicu, cekali, plakali....kada ono beta 15404,7!!!!!! Javila gin. Ona kaze da je to dobro i da odemo u subotu ponovno pa ako se udupla valjda je sve ok....a ja se pitam tko je tu lud?!! Tolika beta a plod se ne vidi?!!

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 18:32:40   
Atina282
Sunshine nemoj se ništa brinuti,ako je beta tako velika user posted image samo smireno i bit će sve u redu. Nemoj misliti na najgore. Drži se !!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 18:50:21   
lidac0605
Sunshine,mislim da ti dr.ili nema baš neki uzv aparat i da zato nije niš ni vidla,puno ti je do aparata kad je još mala trudnoća ili baš i nije neki stručnjak za uzv...beta ti je odlična,nema da nije dobro nekaj..probaj otić još nekom drugom na uzv sebi za smirenje...bit će to ok user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 20:02:46   
BUMBI
Hej Sunny dobro si me bila zabrinula,a vidim nije ti bilo lako,al bitno da je beta velikauser posted image ,u subotu ce se sigurno uduplati,mislim da se bas mora uduplati da bi bilo sve ok.Onda se opet slijedeci tjedan moras javiti gin ili sta ti je rekla?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 20:38:14   
Sunshine28
i ja mislim, odnosno nadam se da je do gin. aparata, cijela joj je ordinacija malo "shabby-chic"user posted image

ali salu na stranu, bas mi i nije svejedno...user posted image

beta se mora cca. uduplati....znam ja proceduru, dok smo pokusavali dobiti Em prosli smo isto to 3-4 puta..... tak da sve između cca. 28 i 35 tisuća u subotu bi bilo ok...valjda ce i biti....

gin. mi je rekla da joj u subotu javim sms-om kolika mi je beta pa cemo vidjeti, ali narucena sam ionako redovno u utorak poslijepodne (u siječnju se narucila jer me brinulo sto su mi se skratili ciklusi) pa ako je beta dobro kontam da ce mi reci da dodem u utorak da pogleda...ali ako ni u tom slucaju ona ne bude vidjela nista idem privatniku....vec sada su mi zivci pretanki...

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 20:56:01   
Atina282
znam da je zeznuta situacija, ali nemoj se živcirati i sekirati jer to ti može samo odmoći. Ne znam koliko vjeruješ u Boga,ali pomoli se i Bog će ti pomoći vjeruj mi user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 21:08:08   
BUMBI
Ma mora biti ok kad je vec sad beta tako visoka.A sto kazes odi i kod.privatnika ako ti opet nebude vidjela nista.


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 21:10:14   
BUMBI
A koji si ti sad tjedan,negdje 7-8?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 21:10:20   
Alex62
Drage trudnice.. pridružujem vam se i ja. Tek sam 5 tjedan, i termin bi mi po mojem trebao biti 1.11.
Plaši me to što nemam simptome, osim potrebe za mokrenjem. Dva testa u utorak su pokazala user posted image
Brinem li se previše? user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 21:21:35   
Atina282
dobrodošla user posted image user posted image user posted image

ja nisam uopće imala simptome do 6. tjedna, tako da nemaš brige user posted image

< Poruku je uredio Atina282 -- 26.2.2015 21:22:37 >

(Odgovor članu Alex62)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 21:32:28   
Alex62
Hvala ti, sva sam na iglama user posted image Jesam ja jedina kojoj se ne spava, tim gore, ja uopće ne mogu spavati. user posted image

(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 21:54:18   
endless
Evo i mene malo :)

Prvo da pozdravim Alex62 :) dobrodošla!

Sunshine, pokušaj biti što opuštenija, znam koliko doktori znaju potrgati živce i otežati stvar, ali možda čak i najbolje da odeš k privatniku, ja sam baš danas izvršila prijepis kod privatnog ginekologa, idući tjedan idemo "službeno" potvrditi trudnoću user posted image Ginekolog je na glasu, pa se nadam da sam odabrala najboljeg.
Samo opušteno i smireno :) sve smo tu uz i za tebe.

I usput. meni se nekako čini da moja dječica, u slučaju trudnoće, meni ne stvaraju neke probleme, niti povraćam niti sam povraćala, niti imam kakvih problema, ali evo danas kako sam ustala mi se pojavila glavobolja user posted image i dok sam riješila prijepis kod ginekologa, došla sam kući i jednostavno sam klonula, počelo mi se vrtjeti u glavi i stavila sam malca spavati i ja skupa s njim, dobra dva i pol sata smo odspavali i nakon toga mi je dalje sve okej...
Nekako mi se čini da mi se opet tlak jako snizio, tako mi je i u prvoj trudnoći bio jako nizak, ali mislim da je sad još niži.
Kakvi su prirodni ljekovi za niski tlak???

Držim fige svima da mučnine čim prije prođu i da bude sve sa našim smotuljcima uredu user posted image

_____________________________

Gabriel 03.04.2013.
Marija Evelyn 24.10.2015.

(Odgovor članu Alex62)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 21:58:27   
Alex62
Hvala user posted image
Koji si tjedan?

(Odgovor članu endless)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
27.2.2015 9:14:14   
BUMBI
Alex dobrodoslauser posted image Povecava se listauser posted image
mislim da nemas razloga za brigu i da je jos rano za simptome,ima jos vremena.Ja sam isto samo u pocetku morala cesce na wc i cice me bolile.
endless nadam se da neces vise imati takve glavobolje,ali ako imas slobodno popij Lupocet.A za tlak ti neznam,iako i ja imam nizi.
Ako netko zna nek napravi listu s popisom i terminimauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Alex62)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
27.2.2015 10:12:14   
Sunshine28
hvala vam na podrsci user posted image vidjet cemo sutra, nema druge nego cekati.....
bumbi po mojoj kaluklaciji (ciljano smo ganjali ovulaciju) ja bi trebala biti u 7. tjednu, ali postoji mogucnost da sam eventualno u 6., manje od toga nikako, jednostvano nije bilo keksa pa je tehnicki nemoguce.....
gledala sam, ova beta odgovara mom izracunu, ali sta je je - trebao bi se bez problema vidjeti plod u gestacijskoj user posted image
nisam pametna.....

Alex dobro dosla....5. tjedna je rano za neke posebne simpotome, ali to sto moras cesto piskiti taman odgovara tvojoj situaciji...sto se nespavanja tice cula sam da zene u trudnoci lovi nesanica....ali kod mene skroz drugacije....sada mirujem, ali svjedno odspavam sa Em poslje rucka 2 sata i vec u 22 sam mrtva umorna, legnem, zaspim i probudim se najranije u 8huser posted image kada sam bila trudna sa Em bilo je jos gore, mislim da sam prvi dio trudnoce prespavala user posted image user posted image user posted image

endless drzim fige za pregled, da ti se sve vidi i da se ni u kojem slucaju ne patis kao ja!user posted image

za glavobolju ti Bubmbi dobro kaze - Lupocet moze....mene kada jako boli, kao jucer nakon cijelog cirkusa, popijem onaj sumeci Lupocet 1000 i prilegenm na miru pola sata i prode bez problema, kao da sam brufen uzela user posted image
za tlak nemam pojma, imam o uvijek nizak, ali nikada nisam uzimala nikakve ljekove....samo pijem kavu i mazem malo cokolade user posted image

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 27.2.2015 10:13:28 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
27.2.2015 10:14:47   
Sunshine28
sto se liste tice, ja mogu improvizirati, samo mislim da bi bilo bolje da svi obave prve preglede i od gin. dobiju sluzbene termine....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
27.2.2015 10:27:37   
katy1503

IZVORNA PORUKA: Atina282

katy u kojem si tjednu? ja 17.3. imam sljedeći pregled user posted image ja i ti još dosta moramo čekati user posted image user posted image


Atina,usla u 9.tjedan...
Danas sam ostala doma,dodatni dan odmora dobro ce doci...

Sunshine,koji.si.ti tjedan?... Drzim fige.da.se beta udupla....

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
27.2.2015 10:34:33   
Atina282
ja i ti smo u isto tjednu, ja ću sad za 2 dana u 10. tj user posted image user posted image

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
27.2.2015 11:06:11   
Sunshine28
ja mislim da sam u 7. tjednu, ali obzirom na situaciju mozda sam i u 6. iako sumnjam....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
27.2.2015 12:27:17   
Alex62
Je li normalno bojati se baš jako? užasno me strah da ću izgubiti svoju mrvicu, čitam koliko su spontani česti, mislim da zbog toga i ne mogu spavati.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!