|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 21:24:35   
lidac0605
Čestitam,Bumbi na user posted image !!Vracaju se pomalo stare rrajke user posted image


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 22:00:19   
BUMBI
Hvala lidacuser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 22:01:11   
Sunshine28
Bumbi valjda je tako sa svakim pregledom nakon sto imas spontani....tako mi je bilo i sa Em..
Sto se folne tice pocela sam piti jucer od natural wealtha prenatal u njemu ima dovoljno....do tada sam pila one njihove abc plus vitamine gdje folne isto ima dosta tak da mislim da sam tu ok...koju ti folnu uzimas?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 22:03:05   
Sunshine28
A sto nam je tempo isti :)) pretpostavljam da su malci konacno u krpama :)

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 22:04:25   
BUMBI
Ja pijem isto od Natural weltha Folna kiselina,to sam pila i s L.Sad mi je mozak stao i nemogu se sjetiti sta mi je prijateljica rekla da je ona pila u cijeloj trudnoci,folna je u biti za prva 3 mj.Prenatal ili tako nesta

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 22:05:07   
BUMBI
Da,da spavaju...a i ja vec u krevetuuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 22:06:16   
BUMBI
Sad vidim da ti pijes Prenataluser posted image to je vjerovatno to

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
20.2.2015 9:04:52   
Atina282
hvala user posted image user posted image user posted image user posted image cure jeste li vi rekle svojim obiteljima novosti? mene nekako još uvijek strah, mislim da ću pričekati tamo negdje pred kraj trećeg mj.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
20.2.2015 12:06:25   
Sunshine28
Bumbi i ja sam bila u krevetu, dok si ti odgovorila ja vec zacorila :))))
Hocu te pitati, kako ti je sa njih dvoje? Jer mozes? Jer zivite sami? Radis? Malo sam u razmisljanjima kako ce to izgledati....

Mi jos nismo rekli nikome, strah me...ali ako iduci tjedan bude sve ok na uzv - ako srce bude kucalo - morati cemo reci roditeljima, trebat ce mi pomoc sa mojom curom od 2,5 godina koja ne ide u vrtic....ja vec sada moram mirovati.....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
20.2.2015 13:00:22   
BUMBI
Mi smo rekli nakon pregleda.
sunny neznam sta si me sve pitalauser posted image S njih dvoje mi je nekad super,a nekad tesko,L je sad malo veci pase sad vec zna lijepo igrati,iako me strah kako ce on kad dodje bebica.Ali mi planiramo njega upisati u vrtic na kratki program s ruckom,olaksat ce mti puno a i njemu ce nadam se biti lijepo s djecom.
Ja ne radim,samo mm.Zivimo sami,ali nas dvoriste odvaja od svekija.
sunny vi niste razmisljali da ju upisete u vrtic?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
20.2.2015 18:04:58   
Sunshine28
Ici ce Em u vrtic na jesen, svakako....nismo htjeli ranije jer nije bilo potrebe jer ja uvijek radim ujutro, a mm poslijepodne.....a i ona ce tek 12.9. Imati tri godine....i ona ce ici na poludnevni boravak sa ruckom....mislim da ce nam to puno pomoci u pocetku, ali nakon porodiljnog nemam pojma...
Mi zivimo sami i oboje radimo.....ali dobro, kako svi tako cemo i mi.....samo da sve bude ok........luda sam vec, ne mogu docekati pregled!

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 20.2.2015 18:13:20 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
20.2.2015 20:50:12   
BUMBI
Super sto ce i Em ici u vrticuser posted image
Ma bit ce sve ok.ti se brines kako ces s 2,a sta da ja kazemuser posted image
dobro,D ce mi biti 8 god i bit ce mi od velike pomoci(bar se nadam).Sad je vec uzbudjen i naravno zeli sekuuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
21.2.2015 8:38:38   
katy1503
Bok cure!
Preselila se ja sa foruma Trudilica ovdje....
Jucer sam bila kod gin prvi put; potvrdila 7 tj trudnoce i vidjeli smo srceko...
Sve je u redu...
Ovo je meni i MM prvo!!!!
Nadamo se da ce sve biti ok...
Termin je 09.10!!!!
Nadam se druzenju ovdje!!! Vidim ima vas iskusnih...

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
21.2.2015 9:33:59   
Sunshine28
Bumbi moram pitati - jer ste vi to isli na trece jer si mama zeli curicu?user posted image user posted image
kada sam bila trudna sa Em i nismo znali spol mrtva ozbiljna sam rekla mm da cu ih roditi 10 ako treba skroz dok ne bude curica, kad ono iz prve user posted image user posted image
ma bas sinoc razmisljam kako bi mogla i sa trojcekima sada samo da sve bude uredu.....

bas sam u strahu....stalno dolje neka stezanja, probadanja, bolovi....nije to nesto neizdrzivo ali je tu, kada lezim i bas se smirim, osjecam kako se unutra nesto mice, pulsira....nalik na micanje bebe, tak da se iskreno nadam da je to znak da mrvica lijepo raste i da se maternica siri...pada mi na pamet da mi je to tako jer sam imala craski pa zbog tog reza na maternici sada i vise boli...ma nemam pojma user posted image

cure, ako vas dolje boli, kako vas boli? osjecate li to ka rastezanje, pristisak, povremenu bol u jajnicima? sta su vam gin. rekali za to?

katy dobro dosla! bas ti zavidim sto si vec vidjela srceko! ja idem na uzv tek u cetvrtak, tko ce to docekati!!!!!!

iako me strah uzimati trudnocu zdravo za gotovo ne mogu si pomoci...vec razmisljam o svemu....pokusavam se prisjetiti prvih dana nakon bolnice, koliko dugo smo se borili sa nespavanjem, ali ne mogu se sjetiti skoro nicega user posted image

tako da katy - iako sigurno i ja, a Bubmi jos vise - imamo iskustva, osjecaj da je prvi put prevladava user posted image


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
21.2.2015 10:18:04   
Atina282
katy dobrodošla user posted image user posted image user posted image također i meni je ovo prvo user posted image
Sunshine mene još uvijek nekad zna zaboliti desni jajnik, ali moja ginekologinja je rekla da je to normalno. Prije nekoliko dana me je nešto presjeklo, jako sma se uplašila,al je prestalo i sada je sve u redu user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
21.2.2015 11:59:16   
BUMBI
Katy dobrodoslauser posted image
sunny nismo mi planirali bas bebicu,al kad se vec dogodilo nebi bilo lose da je curicauser posted image al sve nekako ne vjerujemda ce biti...al dobro,bitno da bude sve ok.
a sto se tice bolova nemam ih bas,zna me tu i tamo kao malo probadati ali nista jako,ali strah je naravno uvijek prisutan.

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
22.2.2015 10:46:29   
Sunshine28
evo kod mene i dalje bez promjena - sve ok dok lezim i mirujem, ali cim ustanem i pocnem nesto raditi odmah zatezanje, pritisak, bolovi...bas sam zabrinuta user posted image

bumbi drzim fige sa curicu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
22.2.2015 10:59:55   
endless
Mamice :)
Veselim se sto cu se ponovno pridruziti uzivanju s vama ovdje na forumu :)
Nas termin je zasad nesluzbeno 19.10.2015 :) dva testa su pozitivna ali nismo jos kod ginekologa bili, to cemo ovaj tjedan :) ali da, svi simptomi su tu i veselimo se ;)
Ovo mi je druga bebica, moj andeo Gabriel ima godinu i 10 mjeseci ;) tako da sam svim mamama prvorodilicama na raspolaganju sa svim mogucim savjetima oko bilocega sto vas bude zanimalo ;)

_____________________________

Gabriel 03.04.2013.
Marija Evelyn 24.10.2015.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
22.2.2015 11:37:49   
Atina282
endless dobro došla :)

(Odgovor članu endless)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
22.2.2015 12:43:31   
BUMBI
Endless dobrodoslauser posted image
sunny onda probaj koliko god vise mozes mirovati bar do cetvrtka i pregleda.Nadam se da ce biti sve ok.
jel vi nosite djecicu?
ja L sto manje mogu tj.ni ne trazi se on bas nositi,ali i ima 13kguser posted image
Sunny jel ti Em jos vozis u kolicima?L bas i nije neki ljubitelj voznje ali uspijemo koliko toliko.Mislim da ce vec biti veliki kad krenem s bebicom u setnju i da ce znati lijepo setati,sad je u fazi trcanjauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
23.2.2015 8:24:18   
BUMBI
Jutro cureuser posted image
Kako ste?
Sunny kako se ti osjecas?
Mi smo dobro,D otisao u skolu,a ja se igram s L

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
23.2.2015 10:07:16   
Atina282
cure užasno sam prehlađena user posted image nos začepljen, grlo boli...ima li netko iskustva? smije li se uzimati septolete ili neke druge tablete?

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
23.2.2015 10:39:31   
BUMBI
Smijes jedino Isla septolete(na bazi su islandskog lisaja).Mene je nedavno isto jako grlo bolilo i nijh sam kupila.Mislim da se nista drugo ne moze....

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
23.2.2015 10:41:45   
BUMBI
Ja si htjela tikeric napraviti i totalno zaboravila kako se to radiuser posted image tj.napravimm ga ali neznam naci u svom profilu ono gdje se staviuser posted image tako da nista jos od toga,probat cu jos koji put kad budem na kompu,inace s moba uvijek pisem.

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
23.2.2015 10:53:23   
Sunshine28
ej cure...grozna noc iz nas....stalno neki pritisak u jajnicima, nisam se mogla nikako namjestiti, pa se onda Em stalno budila sto inace nikada ne radi user posted image uh....jedva smo jutro docekali....sada odmaram....shvatila sam da mi stvarno treba pravo mirovanje....tak da cemo danas reci i mojim i njegovim roditeljima....nemogu vise sama, treba mi pomoc....user posted image

ja Em vise ne nosim...kada smo odlucili ici na drugu bebu polako sam to rjesavala...prvo sam ukinula nunanje prije spavanja, sada mi samo lezi u krilu pa kada joj otpjevam pjesmicu ili ispricam pricu prebacim ju u krevet.....onda sam donjela stolcicu u kupatilo da sama ulazi i izlazi iz kade, to joj je odmah postalo zabavno tak da tu nije bilo problema....a ako preko dana trazi da ju nosim, ja sjednem na pod, kauc, stolicu i uzmem ju u krilo i mazim....sada mi je ostalo samo da ju naviknem da ude sama u krevet i legne pa da ju drzim za ruku dok joj pjevam, i ona ima skoro 13kg pa mi je sada tesko i prebacivati u krevetic....ali polako....kod nas je problem sto od kako se rodila ja nju vodim na spavanje, mm uvijek radi do 21, dode kuci u 21.30 i ona vec onda spava...to je bad je nije navikla da je mm uspavljuje pa sada iskljucivo trazi mene da ju nosim spavati.....

kolica - sama od sebe je od njih odustala krajem ljeta...jedan dana sam odlucila da probamo pjeske ici do malo udaljenije trgovine i uspjela je i tamo i natrag i onda jednostavno vise nije htjela u kolica....ja sam planirala da bude u njima jos ovu zimu, da ju mogu i kada pade mrak malo provozati po kvartu zbog lutanja ali nije htjela...i onda sam jednostavno spremila kolica u podrumi zaboravili smo ih....

endless dobro dosla! user posted image ako sve bude uredu, vidim, nas dvije smo tu negdje...ja idem na pregled u cetvrtak i ako srceko zakuca, po mome racunanja nama je termin 20.10. user posted image

Atina ja sam bas prije tjedan dana prosla grzonu prehladu i bila na mukama kao i ti, taman pozitivni testovi a ja booooleeeesna....uzimala sam septolete od natural wealtha, neke med+36 biljaka, ali sam koristila i Angal S sprej za grlo koji je odlican jer sam u prvoj trudnoci imala isti problem i gin. mi je rekla kako to mogu koristiti....lidokain u Angalu je slabiji od onog koji ti zubar da, a i gin. i zubar su mi rekli da on ne steti u trudnoci jer djeluje lokalno....od prirodnih fora grgljala sam u 2dcl. vode pola zlice soli nekoliko puta dnevno, ali i pila sam antibiotike....doktorica mi se zaklela da nece steti bebi i rekla da joj vecu stetu moze napraviti bakterija koji imam u tijlu od upala...tak da....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!