|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
23.2.2015 10:56:00   
Sunshine28
Bumbi sada sam provjerila za ticker, ides u "moja ringeraja" na postavke/moj profil/forumi i tu imaj box za kopirati link za ticker

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
23.2.2015 11:18:19   
katy1503

IZVORNA PORUKA: Atina282

cure užasno sam prehlađena user posted image nos začepljen, grlo boli...ima li netko iskustva? smije li se uzimati septolete ili neke druge tablete?


ja sam to prosla prije dva tjedna, uzela sam Isla tablete za grlo (cuclanje) i šopala se medom, limunom i čajem i proslo ....
Probaj i drzim fige!

Cure kako vi s mucninama?
mene ubijaju po cijele dane, stalno moram nesto zvakati user posted image
najbolje mi je kad ležim user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
23.2.2015 11:30:04   
Atina282
ok, hvala user posted image pijem čaj od koprive i jedem puno naranče i limuna, pa ću vidjeti ako mi sutra ne bude bolje mora ću kupiti nešto,inace ne volim piti tablete, izbjegavam ih pod svaku cijenu ...

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
23.2.2015 11:31:09   
Atina282
katy hvala, nadam se da će proći user posted image
meni su mučnine hvala Bogu prošle, sada sam u 9. tjednu

(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
23.2.2015 12:36:54   
BUMBI
Sunny hvala za tickere,probat.A tebi vidim i dalje loseuser posted image a da,najbolje da onda kazete roditeljima da.ti pomognu.
Mene ti je tako jako bolilo tj.jajnik s L u trudnoci ali sam imala ciste pa me zato bolilo.
Vidim vi ste se rjesili u potpunosti kolicauser posted image
Sto se spavanja tice i L samo sa mnom hoce,ali ja legnem s njim u nas krevet,malo glefa crtane i zaspe pa ga prebacim u krevetic.Al neznam kako ce biti kad predju u svoju spbu,al necu jos o tome razmisljati.
sto se tice mucnina,,nemam onako klasicne mucnine kao s njih dvojicom,osjetim malo al nista strasno i ja stalno jedem,u jakni uvijek imam Kiki bombonauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
23.2.2015 12:39:34   
katy1503

IZVORNA PORUKA: Atina282

katy hvala, nadam se da će proći user posted image
meni su mučnine hvala Bogu prošle, sada sam u 9. tjednu


joj da bar, ja sam sad u 8 tjednu ...znam da je to normalno, ali za mene kojoj nikada nije muka ili ima nagon za povracanje, ovo je uzas ..ali kad znam za koga je, nekako se izdura ...
drzim fige da ozdravis brzinom munje user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
23.2.2015 13:11:14   
Atina282
hvala ti user posted image

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
24.2.2015 12:35:20   
Sunshine28
Ej cure...kod mene nista novo....malo boli, malo ne....
Katy meni zna biti mucno tijekom dana alu nista strasno
...ali u prvoh trudnoci mi je postalo jako muka oko 10. Tjedna i to samo navecer....pomagale su mi neke kuglice od kineske sljive iz bio bio, bljutave su ali pomazu....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
24.2.2015 12:48:28   
BUMBI
Sunny jeste rekli roditeljima?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
24.2.2015 13:38:21   
endless
Hvala curke na dobrodošlici :)
Sunshine, daj reci kako je prošlo obznanjivanje roditeljima :D ???
Mi isto nismo još ništa im rekli :) čekamo prikladnu situaciju pa ćemo onda...

Usput. Meni je ovo druga bebica, moj mali vragolan sada ima godinu i 10 mjeseci. Dok se beba rodi, imat će dvije i pol godinice. E sad... on je jako ali jako nemirna beba, mogu slobodno reći da znam imati problema s njim jer dok nešto ne smije dirati, u stanju je plakati dokle god mu se da, jer se mi većinom maknemo tako da mu skrenemo pozornost na to da nas njegov ispad ne dira. Ovdje je riječ o djetetu koje čim nešto ne smije, odmah vrišti. To je navodno faza kod dvogodišnjaka kad još ne pričaju, a htjeli bi nešto, pa su razočarani kad nešto ne mogu/nesmiju. E sad, da li koja mama s te strane ima iskustva? Pomalo me strah kako će se on ponašati i kakva će mu reakcija biti dok se pojavi još jedno malo čudo. Trenutno slabo imam vremena za sebe i neke svoje hobije (osim dok on spava), skuham, počistim i većinom sam s njim i oko njega jer bi inače bio kaos u kući (da ne govorim koliko voli sve drugo OSIM svojih igračaka koje su pokušavane biti skrivene, pa nakon nekog vremena vraćene, ali ni nakon toga mu igračke nisu zanimljive).
Prosvijetlite me :D

_____________________________

Gabriel 03.04.2013.
Marija Evelyn 24.10.2015.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
24.2.2015 13:54:36   
BUMBI
Evo napravila nove tikericeuser posted image user posted image
Endless neznam šta bi ti savjetovala,L isto zna nekad biti uporan u nečemu ali u biti nikad ne traži nešto što se baš ne smije,a kad traži uspijem ga s nečim drugim zabaviti.
On je inače jako dobar i lijepo se sam zna igrati i zabaviti ali je 100 na satuser posted image Meni je trenutno najveći problem što se dosta budi tijekom noći pa me najviše toga strah a i kako će prihvatiti promjenu sobe i novi krevet,ali imamo jos vremena do tada

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu endless)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
24.2.2015 18:20:51   
Atina282
endless imam jedno pitanje za tebe user posted image zoveš li se možda Mirna? užasno me tvoja situaciju podsjeća jednu moju cimericu s fakulteta :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
24.2.2015 20:48:12   
endless
Atina, kako je virtualan svijet mali user posted image baš mi je drago da sam ovdje naletjela na tebe :)

A kad smo se već pomalo počele skupljati ovdje...
Mene zanima da li već sad razmišljate o porodu i već imate lagane pripreme u glavi za sve, ili ste više opuštene po pitanju svega :) ? Mene je danas uhvatilo neko razmišljanje i prisjećanje što će mi sve trebati i za rodilište i za bebu :) ah, meni su to baš slatke muke :)

< Poruku je uredio endless -- 24.2.2015 20:51:20 >


_____________________________

Gabriel 03.04.2013.
Marija Evelyn 24.10.2015.

(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
24.2.2015 21:01:00   
BUMBI
Hej cureuser posted image
Ja ne razmisljam jos nesta previse o tome svemu iako mi je proslo kroz glavu porod.Izmedju njih dvojice mi je bila veca razlika pa sam zaboravila kako je bilouser posted image ali sad mi bas nije punk proslo od poroda pa me malo strahuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu endless)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
24.2.2015 21:07:58   
endless
BUMBI, ma čega te strah :D

... mene sve to baš veseli, danas su moji saznali pa mi je pao kamen sa srca jer su to baš jako lijepo prihvatili user posted image
Samo... prva trudnoća mi je samo početkom prolazila kroz ljetne mjesece, sad me baš zanima kako ću spavati po vrućini s onolikom bušom user posted image

_____________________________

Gabriel 03.04.2013.
Marija Evelyn 24.10.2015.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
24.2.2015 21:19:48   
BUMBI
Ma sve je to divno.al boli za poluditiuser posted image
super sto ste rekli tvojima i sto su lijepo prihvatiliuser posted image
ja sam prvu trudnocu bila isto cijelo ljeto jos bilo pakleno vruce te god

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu endless)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
24.2.2015 21:20:42   
Atina282
ja još uvijek ne razmišljam o porodu user posted image čini mi se predaleko 9. mj. user posted image user posted image

(Odgovor članu endless)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
25.2.2015 9:03:28   
Sunshine28
ej cure....
ma jucer sam vam preko moba natipkala dugi post (i bas se namucila jer mi je to bas tlaka obzirom da mi "nove" tehnologije ne lezeuser posted image ) i onda RR otkazala suradnju....

rekli smo roditeljima....uglavnom su bili zabirnuti, samo je moja mama bas bila pozitivna i uvjerena je da ce sve biti ok....odmah su priskocili da mi pomognu sa Em tak da mi je zadnja dva dana lakse....
sto se bolova tice malo mi je bolje, ali jos boli....samo ja sam vec toliko luda da kada prestane boliti pitam se zasto ne boli, jer to znak da nesto nije uredu...pa onda pregledavam cice jesu li jos uvijek dva broja vece, pa trazim osjecaj mucinine u sebi i kada to sve pronadem smirim se, pa opet zaboli pa opet kukam.....uh! jadni svi oko mene! kontam da sam nepodnosljiva! user posted image

zbog moje situacije ne razmisljam puno o porodu, ali kada se sjetim nije mi svjedno...imala sam carski, ali sve je to meni tesko palo, bojim se operacijske sale, anestezije, budenja iz anestezije....nije mi islo ni dojenje pa je i tu bio spektakl koji me malo gurnuo u pp depru....uh...sva se najezim....covjek se zapita zasto uopce idem na drugu dijete user posted image user posted image
ali dobro, kako bude-bude, utjesim se da je sve to proslo i da samo i ja i Em danas ok tak da....sada sam samo koncentrirana na to da user posted image bude dobro....

endless ne znam sta bi ti savjetovala za tvog vragolana, moja je cura razigrana i puna energije, ali slusa i da ju se disciplinirati tak da nemamo tih problema.....

sutra konacno pregled!!!!!! ne mogu docekati!!!!!

kako ste vi danas?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
25.2.2015 9:05:14   
Sunshine28

IZVORNA PORUKA: endless

prva trudnoća mi je samo početkom prolazila kroz ljetne mjesece, sad me baš zanima kako ću spavati po vrućini s onolikom bušom user posted image

cijelo ljeto bila trudna sa Em, nije pjesma ali tjesilo me to sto barem u sred ljeta necu morati u bolnicu bez klime user posted image user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu endless)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
25.2.2015 12:30:53   
BUMBI
Sunny super sto ste rekli roditeljima i da su ti odmah pomogliuser posted image
Al vidim tebe svasta muciuser posted image kad ti je lose ne valja,a vidim i kad ti je dobro opet ne valjauser posted image .Docekala i pregled,super.Kad ides?
A sto se tice poroda oba su mi bila drugacija tako tko zna sto me sad cekauser posted image Obojica su isto jako kratko dojili,al to me nije smetalo i previse pogodilo.Bitno da su oni bili zadovoljni i naravno siti...

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
25.2.2015 18:31:19   
Sunshine28
A sta cu kada sam vec luda od cekanja pregleda :)) idem sutra u podne, jedva cekam!!!

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 7:16:30   
katy1503

IZVORNA PORUKA: Sunshine28

A sta cu kada sam vec luda od cekanja pregleda :)) idem sutra u podne, jedva cekam!!!

a pregleda :)) idem sutra u podne, jedva cekam!!!


sretno danas na pregledu!
Javikako je proslo!!user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 9:58:37   
Atina282
cure kako ste?
ja sam danas opet povraćala ujutro user posted image već negdje 2 tjedna nisam i mislila sam da su prestale mučnine user posted image

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 10:51:32   
Sunshine28
ej cure....evo jos malo pa idemo...sva sam neka na iglama!
uz to muci me zatvor, nisam mogla na wc ni jucer, nadala sam se da cu barem danas i nista user posted image a u crijevima mi je stalno osjecaj da moram....nije bas ugodno kada tako moras na gin. pregled, a jos manje ako nesto nije dobro pa moram u bolnicuuser posted image
jer vi imate problema sa zatvorom? kako to rjesavate?

Atina zao mi je zbog mucnine....izdrzi jos malo, iza 12. tjedna se to obicno smiri....ja sam povratila samo jednom za sada, nakon rucka sa domacom kobasicom, ali mi je mucno, isto kao sa Em, obicno navecer.....probaj nabaviti one kuglice o kojima sam pisala....

eto cure, idem na tusiranje pa lagano put pod noge, drzite mi fige da i dalje budem dio ove grupe!

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 26.2.2015 10:52:40 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
26.2.2015 11:24:57   
Atina282
Sretno i javi nam sve user posted image user posted image user posted image
ja za sada nemam problema sa zatvorom,našla sam ti jedna članak, možda će ti pomoći :


Savjeti liječnika za borbu protiv zatvora:
Redovito se hranite. Crijeva bolje rade ako hranu uzimate u redovitim obrocima. Kao i uvijek, poželjno je uzimati više manjih obroka, a nikako pretjerivati u količini zbog preduge izgladnjelosti
Pažljivo se odnosite prema svojoj prehrani. Jedite hranu bogatu celulozom: voće, povrće, žitarice
Osim čaja, juhe ili soka svaki dan pijte po jednu i pol litru negazirane vode. Korisne su i mineralne negazirane vode s dodatkom magnezija.
Poželjno je da nakon jutarnjeg buđenja popijete čašu tople vode. To će potaknuti rad crijeva i zasititi sadržaj crijeva potrebnom količinom tekućine
Kao “prva pomoć” najbolje pomažu mekinje, no ne treba ih “zlorabiti” i jesti u velikim količinama i kad treba i kad ne treba. Dovoljno je dodati jednu žlicu mekinja u čašu kefira za doručak
Peristaltiku crijeva također potiče voće sa sitnim košticama, npr. kivi i smokva
Hranite se uravnoteženo, konzumirajte bjelančevine biljnog podrijetla, ne iz mesa
Kod duljih problema sa stolicom, uvedite sljedeće pravilo. Držite kod kuće sušene marelice i suhe šljive. Svake večeri prelijte suhe šljive i marelice kipućom vodom i ostavite da se namaču u termosici ili posudi s čvrstim poklopcem. Tijekom sljedećeg dana pijte dobiveni napitak, a za užinu pojedite otopljeno voće
Redovito prakticirajte tjelovježbu ili bar redovito šećite (vozite sobni bicikl i sl.). Kretanje tijela utječe na pokretanje crijeva
Uvijek idite na zahod kad za to osjetite potrebu i ne odgađajte ga. U suprotnom bi se mogli ulijeniti mišići koji pokreću crijeva

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!