|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
15.9.2014 13:45:56   
sarita 22
bokic drage mamice kako ste mi ja se nesto u zadnje vrijeme slabo javljam jer uopce nemam vremena od malisana da nas pohvalim dolje imamo vec dva zubica sad nam idu dva gore user posted image pa malo vise cvilimo user posted image ....cesto se zna buditi navecer u tolikom palcu nece uopce otvoriti oci i vristi par puta je cicku odbio i nisam znala sta bi pa sam ga nosila pa je bilo odmah bolje user posted image ...sto se tice zadnjeg pregleda doktorica ga je pohvalila kako sjedi ljepo i drzi glavicu kad ga je vidjela iznenadila se...na taj dan imali smo 8,700 i 67 cm znaci u 2 mj je dobio 1,700 i 7 cm je narastao malo mamino pile kako raste user posted image ...danas imamo punih 5 mj user posted image ..pocela sam mu vec pomalo davati kasice od voca koje sama napravim i dobro ih je prihvatio...mimie hvala ti na savjetu za hippovo bademovo ulje pomoglo mu je za leđa user posted image ....nista drage moje tolko od mene moram ici radit rucak dok se malisan ne probudi user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
16.9.2014 11:24:41   
autumn day
Cure,bas razmisljam,potaknuta ovim "divnim"vremenom,jel bolje za zimu skafander za bebu ili ona zimska vreca za kolica?
Ili oboje? :P


(Odgovor članu sarita 22)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
17.9.2014 16:26:45   
maaggie
Meni je lijepo bebi obuci one slatke jaketice zimske s kapuljacama ili kaputice tako da cu ja zimsku navlaku za kolica bez skafandera... :)

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
23.9.2014 20:55:10   
Newy
Malo nam je pusto ovih dana pa makar kratko evo od mene, odrađujem gadnu upalu grla i jedva čekam da prođe.. grlo me nikad nije tako boljelo, ništa baš ne pomaže nego čekat da prođe...temperatura do 38... nos začepljen... veselo user posted image barem je mali dobro bilo me strah da ga ne zarazim....

Kako je kod vas?

(Odgovor članu maaggie)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
23.9.2014 21:12:47   
mimee
eee jesmo zastranile malo :P

evo mi u subotu počeli s rižinom kašicom, napravim mu je s Nan formulom, jer mi izdajalica neš ne štima..uglavnom jako dobro ju prihvaća,pa sam ju prebacila za većernji obrok oko 18h, a danas sam mu strugala malo kruške i svidjela mu se, dosta je pojeo :)
jedino sok od jabuke mu je neki dan bio katastrofa i radio je pre smiješne gadljive face, tak da ga neko vrijeme neću s time mučit XD

kaj ima kod vas cure?

autumn za ovaj zimski asortiman ti nemam pojma, vidjet ću kad krene sezona kaj mi je praktičnije, ali poznavajući sebe, nabavit ću oboje.

(Odgovor članu maaggie)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
24.9.2014 8:08:51   
autumn day
jutro cure!
mali se probudio u 6, pa već spava....a je pijem kavicu i odmaram, ne spava mi se više :/

mimee, super da maleni hoće papatiuser posted image
ja sam isto uzela rižine, mislim mu za vikend dati, iako svi viču na mene da zašto djetetu napokon ne dam jestiuser posted image
kako se ja ništa ne mogu izdojiti, mislila sam mu ih smućkati s vodom, a kroz par dana i jabuku u to umiješati, pa će biti jestivo :)
kaj misliš jel će to biti ok s vodom?
grozno kako se ničega ne sjećam, a maloj sam dala iste te rižine i uopće se ne sjećam kako sam ih radilauser posted image

newy, drži se...proći će za koji dan, mi smo se svi doma izredali, nakon kaj je mali bio bolestan, prošli tj. curka zakurila, a sad smo muž i ja na redu, zasada srećom samo šmrkavi.

(Odgovor članu mimee)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
24.9.2014 8:14:43   
autumn day


Inače mali užasno loše spava po noći, počeo se dizati na sve 4, odnosno na
ruke i koljena u položaj za puzanje, i polako je počeo pomicati nogice, samo
nije skužio da i ruke mora pomaknuti naprijed...presmiješan je...ali kao i
uvijek kad svlada neku novu vještinu, spavanje je cirkus, cijelu noć se diže i
pokušava puzati.
a jedino ga možemo uspavati da ga malo nosimo, tako da se i muž počeo buditi,
odnosno ja ga budim, pa napokon i on može biti koristan po noći, čak ga uspava
brže nego jauser posted image
A po danu spava par puta po pola satauser posted image

mimee, ti si rekla da ti Andrej zna zaspati sam u krevetiću?
kako si to uspjela?user posted image

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
24.9.2014 18:34:41   
mimee
autumn, to sam s ja malo zalaufala sa zaključcima.. ma par puta sam probala navecer oko 20-21 cim vidim da mulja po ocima i zijeva, stavit ga u kind, dat dudu, malo pomazit, pokrit s dekicom i maknut se iz vidokruga ali bit i dalje u sobi. Frajer bi si malo gunđao, okrenuo na bok i zaspao u roku 10ak min. A ja se poveselila kak bu to islo super.
MEĐUTIM, to je bilo samo tih par puta, sad nema sanse, nekaj mu je kliknulo u glavi i nece ni po danu ni po noci osim na cici, place se cim ga stavim solo u kind i posizi kad skuzi da ga hocemo uspavat :/. A da ne govorim da se.po noci budi 100 puta pred kraj, ali nisam primjetila da je zbog nove vjestine..moj jos samo sklekove radi kad je na trbuhu i dohvaca stvari, tvoj je super napredan, jel ga puno stavljas na puzzle i na pod? ja mozda grijesim kaj mi je dosta po rukama i u lezaljci ili nosiljci pa ne stigne bas vjezbat XD

vis nisam probala kak je s vodom, ali koliko se sjecam kad sam si ja prije znala napravit rizolino, onak je malo bljutavo, al kaj, njemu je to ionako novo, probaj tak, pa ak ce se 'kiselit', mijesaj s vocem. Kad se pomijesa sa adaptiranim je onak malo slatkasto, pa me ne cudi kaj moj manđa.

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
24.9.2014 22:14:21   
mimee
a za ovo spavanje po danu..ja sam baš testirala..ako ga pustim,neće cijeli dan spavat i navečer urla od neispavanosti i nervoze, tako da nam je zasad opet cica najbolja uspavanka, ali za ovo spavanje oko 12, pol 1, nastojim otić u šetnju od sat i pol,pa obično odvali taj veći dio sna, a kad je ružno vrijeme, onda smo doma, ali mi spava ko žec, sve čuje, odmah se budi, plače cendravo i ništa od spavanja osim ak nisam pored njega i ak mu nedam cicu kad se probudi :/ koma..i moj je ovisan..al morat ću nešto poduzet..dajem mu fore još mjesec dana i kad bude ozbiljnije jeo kašice, probat ću uvest neki ritual s dudom ili krpom.. mah..uvijek ih od nečega moraš odvikavat poslije..

(Odgovor članu mimee)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
25.9.2014 11:07:03   
sarita 22
bokic drage moje ovako imam jedno pitanje trebali bi krstiti naseg malisana ali imamo problem jer neznamo gdje i naravno treba biti u skladu sa nasim mogucnostima koje nisu bas velike jer imate za prijedlog koje mjesto u okolici novog zagreba user posted image ...inace mi smo vam dobro poceli su ici gornji zubici probili su zubno meso ponoci bas i vise nespavamo cesto se budi i preko dana odspava dva do tri puta po pola sata nekad i duze...lagano smo poceli sa hranom koju mi jedemo ali nikako da naucimo da treba zvakat...sto se tice pica vodu odbija i kad mu dam dudu on ju grize ali kad mu dam iz case onda je dobro user posted image ... kako ste vi sta ima novoga kod vas user posted image ...toliko zasad od mene nazalost moram ici maleni zove cujemo se jos drage moje user posted image ...ako imate kakav prijedlog za restoran bila bi zahvalna na informaciji pozzzz user posted image

(Odgovor članu mimee)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
26.9.2014 8:54:37   
autumn day



sarita, ja ti nažalost nisam od pomoći, možda se javi neka cura koja ima kakav dobar prijedlog  :) mimee, ja ga puno stavljam na puzzle, ped. mi je rekla da mora jer je velik i težak sam sebi pa da ne bi iz tog razloga bio malo sporiji u motorici, drugi razlog je što mi je fakat težak, pa ga malo nosam malo "odložim", a treći razlog je da ni u viper neće, pa ga stalno rotiram, ruke, pod, viper, pa u kruguser posted image ali on je to sve po malo, nakon 10-ak min kaj je na podu, već počne cvilit da mu je dosta :/za sad mu njegove kilice niš ne smetajuuser posted image  inače, naši klinci su I-DEN-TI-ČNI kaj se tiče spavanja....isto nam izgleda dnevno spavanje, spava po pol sata, sve čuje, i ja moram biti pokraj njega...s tim da ga ja nekad uspijem uspavati kad se probudi nakon pol sata i to ako odmah reagiram,a nekad niš ne upali.ako smo u šetnji odspava duže, ali opet ni to nije pravilo.i po noći i dalje cica i budi se, pretpostavljam da njima više ne treba hrana po noći, ali mi je nekako žao to mu ukinuti, stalno mislim da šta ako je žedan,ako ne i gladan.planiram i ja kad krene ozbiljnija dohrana i kad počne piti vodu umjesto cice po noći ponuditi vode...e sad ne znam da li će ga to uvjeriti da nije vrijedno buditi se po noći jer nema cice ili će se nastaviti buditi i piti vodu :/ali meni je već dosta tog nacicavanja, pa ćemo vidjeti.iako meni je patronažna rekla sa njegova 2 mj. da on više ne treba jesti po noći?!?! i sori, ali ovo kaj si rekla da pošizi kad skuži da ga hoćete uspavatiuser posted image mi smo mom pjevali jedno vrijeme jednu te istu pjesmicu koja ga je smirivala i zaspao bi uz nju, sad ga počnem to pjevati dobije šizuuser posted image ma joj, imala sam iste probleme sa spavanjem kad je kćer bila mala, ili ja imam takvu djecu ili je u meni problem..:/ 

(Odgovor članu sarita 22)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
26.9.2014 20:50:12   
autumn day
Cure,kakvu vodu dajete bebama? Obicnu iz pipe,prokuhanu,kupovnu?

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
26.9.2014 21:54:58   
valerie
Bok cure, evo da se i ja malo javim. Prošli vikend je bila ona svadba, maleni je bio dobar na čuvanju i bila sam ga podojit prije ponoći, a morao je ostalo dobit bočicu Nana, nisam imala toliko za izdojit, pio je i sve ok prošlo. Nije im čak ni plakao pa smo ga ostavili na spavanju do jutra da ne maltretiramo dijete u zoru, ali toliko nam je falio da sam spavala samo 3h i išla po njega. Jedino mi je bila muka s cicama, sat vremena sam se izdajala kad sam došla i baš me bolilo sve, ali zato sam zamrzla 2 posude mlijeka kad zatreba. Zadnjih par noći mi se budi dosta često, inače mu duda treba samo dok zaspe pa ju ispljune i cijelu noć mu ne treba, ali sad ju non stop traži tako da svako malo imamo buđenje za vratit mu dudu pa ju opet izbaci i tako to. Muče ga zubići, slini jako, sve stavlja u usta i grize siroče. Danas sam kupila onaj gel za desni pa nadam se da će bit bolje. A tek je prošli tjedan napunio 3 mjeseca. Ja mu vodu ne dajem, bila sam probala, ali mu je bila valjda bljutava, jedino sam sad za ad bila kupila Humana vodu za bebe da mu ne miksaju s pipe zbog kamenca.
Da li vi pijete vitamine za dojilje? Ja ništa. Bojim se da mu ne pofali nečega...
Inače, sad mi uvijek zaspe u 20.30h i budan je ujutro oko pola 8, nekad sam, a nekad ga ljuljam. Po danu i dalje par puta po pola sata, ako ga držim u naručju onda duže, ajte vi to objasnite!
Sarita, imamo isti problem, ali mislim da ćemo mi na kraju ipak doma za 25 ljudi, restorani su fakat skupi. Možda catering?! Ja sam isto u N. Zagrebu.

< Poruku je uredio valerie -- 26.9.2014 22:00:41 >

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
26.9.2014 22:30:56   
tintin
Pozdrav cure, da se i ja malo javim.
Mi smo vam dobro, evo jos malo pa ce imati pola godine, joj kako vrime leti, brzo brzo, ja njoj dajem piti prokuhanu vodu, šta se tice kašica imam sreće sve voli i sve lipo papa, vi iskusne mame koju ste sve hranu davali bebama sa 6 mjeseci?

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
29.9.2014 10:05:40   
mimee
joj cure, pisala ja jučer s moba, kad ono srušila mi se Opera i sve se zbrisalo XD
tak da bum danas ukratko, Andrej si je rundu odspavao i sad se lupka po nogama i gleda u strop, pa da iskoristim dok je miranuser posted image

vodu-dajem iz pipe ili kupovnu iz boce, mislim da ne treba sve držai pre sterilnim, ali opet pripaziti..

autumn, a gdje ste kupili puzzle/cijena? ja sam htjela uzet u Konzumu za 60kn, ali su prodali, a poslije sam ionako na netu našla da ih ima dosta sa bojama koje puštaju i nisu prikladne za bebe, pa sad ne znam više ni di da kupim i koja je cijena ok.. a uzela bi mu to jer su mu dve deke koje mu stavim na pod malo pre tvrde, pa zna malo bubnut glavom, ako se naglo okrene na leđa.. :/

e, da, jel koristite već četvorku Pufies? Meni je sad neki dan prerasao 3, prođe mu po noći kad se popiški, jer mi se čini da mu ne sjedaju dobro oko kukova više :P sad pak moram tražit ako ima gdje na popustu, al aj uvijek je Dm rezerva ;))

mi jučer klopali malo svježe kruške..kakamo ko velki, sve mu se normaliziralo s dohranom :D

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
29.9.2014 11:23:45   
autumn day
Mimee,znam to za puzzle,citala sam i ja...ne znam kaj bi rekla,danas sve ispusta kemikalije i preslatka robica iz hm koju im kupujem je proizvedena u vijetnamu u ko zna kakvoj tvornici...:/.
Ja cesto puzzle operem u ves masini,nadam se da bar malo toga izadje. I ocistim ih sa onim nukovim sredstvom za pranje igracaka iz mullera :)
Mi smo njih dobili od frendova jos prije 4 godine za kcer,jer njima vise nisu trebale,tako da ti nazalost ne znam di ih ima i kakve su. Vidjela sam ih neki dan u baby centru,ali nisam obracala paznju na cijenu,samo sam ih krajickom oka snimila :).
Meni su prakticne jer se ne pomicu,kad stavim deku a on gmize sve mu se klize po laminatu :). A i to kaj kazes,pretvrdo je kad je samo deka.

A pufies on nosi cetvorku i super mu je :). Bit ce da je tvoj A prerasao trojku:).

Mi pribali rizine pahuljice,opce odusevljenje,dala sam mu pomalo,iako je on htio jos. :)

I da,jos ga nismo cijepili,jos je smrkav....pedijatrica inzistira da bude skroz zdrav. Bas me zanima kad ce to biti uz seku u vrticu:/

Moj dm nema pufies! Nije uopce fer...:))

< Poruku je uredio autumn day -- 29.9.2014 11:24:59 >

(Odgovor članu mimee)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
29.9.2014 21:51:04   
mimee
a tvoje su onda neke manje puzle, ovo kaj sam ja gledala je cc 30x30cm ili šire, ma budem vidla, al u Baby centru su prek 100kn.

ja mu isto dajem po malo..više nam to sad liči na isprobavanje nego na konkretan obrok, a i neće svaki dan jednako, jer mu dajem da doji normalno ko i do sad, pa bude nekad sit.

ma nema ni moj Dm Pufies, ali nam je City West na pol sata pjehe, pa smo danas odšetali. Doduše probudio mi se za nazad, pa sam ga rukama i nogama morala zabavljat da mi ne počne šizit, jer mu je već bilo dostauser posted image Četvorka rulzuser posted image

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
30.9.2014 15:02:06   
ma re
Pozz cure..

Evo i nas malo... :-) mi skinuli duplo povijanje i sad imamo samo pelenicu.. !! Kukici su OK!!
Inace nasa dr i dalje inzistira s dohranom ( jer ima 5,5 kg) al malena nece bocu.. user posted image place i nece da zatvori usta dok god bocu ne izvadim joj iz ustauser posted image .. vec ima osobnost..user posted image .. probala sam sa vise vrsta hrane i vise vrsta bocica al nista ne uspijeva... imate vi kakav prijedlog?

Razmisljam si da kupim onu sling maramu ili nes slicno... kakva su vasa iskustva? Ona mi bude dobra u kolicima al neko kratko vrijeme i poslije kad joj se spava mora se nosit pa bi mi lakse bilo u tome... mislim xa je ona jedna od rijetkihbebica koja ne zaspi u autu ili kolicima..user posted image

Nase nocno spavanje je i dalje OK ( po 4h) al se budi za papat, al preko dana po pol sata i ako smo vani cak ni to (znatizelja moja malauser posted image )

Eto... toliko od nas... sad je moram probat spustit u krevetic ( zaspala na meni) i nadat se da se nece probudit cim dotakne krevet..user posted image

(Odgovor članu mimee)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
3.10.2014 15:13:50   
maaggie
da li vasa beba stagnira na tezini izmedu 4. i 5.mjeseca? Cula sam da je to dosta cesto kad beba postane aktivnija al cim dodes u tu situaciju svakakvi scenariji se vrte po glavi... obavili i krvne pretrage i pretrage urina i sve u redu.... beba vesela, nasmijana, razigrana...stalno se okrece, cak podize guzu sa zeljom da sto prije propuze... stolica svako treci dan, a dnevno svaka pelena skoro puna od mokrace... na preporuku pedijatra pocela sam s kasicama i obozava ih,a bocu nikakoo nece...isljucivo dojena...

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
3.10.2014 15:21:21   
ma re
Maggie imamo isto iskustvo sto se toga tice... moja malena malo dobiva na tezini, al dfugo sve ok... stolica, urin, vesela, bocu nece.... valjda su takve bebice...user posted image
Ja se prestala brinuti... dok je vesela i smije se znam da je sve ok

(Odgovor članu maaggie)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
3.10.2014 15:30:27   
maaggie
Imas li dovoljno mlijeka? Mene sve strah da to mozda nije u pitanju... a bocu nikako...

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
3.10.2014 15:46:17   
ma re
Imam.. a imas i ti... cim je bebica zadovoljna... i moja kaka svaki treci dan... da su gladni bi plakali... mislim da je gluoo gledat po knjigama jer nije svaka beba ista... moja je recimo narasla 13 cm od rodjenja... smije se, guguce, lijepo napreduje... bocu i dudu ne zeli ni pod razno... samo cicu...

(Odgovor članu maaggie)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
3.10.2014 15:55:23   
maaggie
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
3.10.2014 15:55:56   
maaggie
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
3.10.2014 16:07:21   
ma re
Nasi user posted image su odlicno! Bitno da mi vidimo da su dobro..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maaggie)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!