|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   televizija i beba u sobi
17.2.2011 10:41:19   
jelenna
evo ne znam je li tema na pravom mistu.....
citala sam negdje mozda bas na rr da pedijatri ne preporucavaju televiziju gledati u spavacoj sobi ako beba spava s vama jer ometa djetetov san itd..
imam bebu od mjesec i tjedan dana,u zadnje vrime rijetko gledamo tv pa smo mislil vratit tv u sobu (imali prije bebe)
kako je kod vas?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 10:48:03   
nemammaste
Mi imamo,čak smo razmišljali o tome da izbacimo ali nekako je ostalo samo na razmišljanju...user posted image  Mojoj Petri uopće ne smeta za spavanje,čak je na večer pustim upaljenu s timerom da bude malo svjetla,ona spava ko top.Mene više brine to što bi ona stalno buljila u tv već sad pa ju okrećem na drugu stranu koliko mogu

(Odgovor članu jelenna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 11:01:27   
LUNA000
S prvim nismo imali..s drugim jesmo,nije mu smetalo jer ima ogradica oko krevetića i baldahin koji sakriva svjetlost, i nikad nisam učila djecu na potpunu tišinu tako da im nije smetalo ni ako bi se čulo malo....sad kako je krenulo...s trećim če mi biti i komp. u sobi...nemam kud s njim..jedino  da ga rastavim i spakiram u kutije i pozdravim se s internetom na nekoliko mjeseci..i sve razbijam glavu zadnjih dana kako ču to izvesti

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 11:45:55   
njanja
TV ometa moj san i rekla sam davno mužu da bi se prije ja odselila iz sobe, nego da tv dođe u sobu...jan se nikad ne uspavljuje uz tv i čak kad prije spavanja dođe u DB kod nas na maženje, tv je ugašen...ja sam izričiti protivnik sna i tv-a....
s 2. strane znam obitelji koje imaju male životne prostore i gdje djeca spavaju u sobi koja je ujedno i DB i kojoj tv ne smeta, tako da mislim i da su ta djeca prilagodljivija....

dakle, svakom na volju, ja sam izričiti protivnik jer meni samoj tv smeta za san....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 11:54:04   
danery
IZVORNA PORUKA: nemammaste

Mi imamo...  Mojoj Petri uopće ne smeta za spavanje,čak je na večer pustim upaljenu s timerom da bude malo svjetla,ona spava ko top.Mene više brine to što bi ona stalno buljila u tv već sad pa ju okrećem na drugu stranu koliko mogu


e tak i kod nas...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 12:23:23   
Leluška
Mi smo u sobici di je tv cijeli dan pa do kasno navečer dokle gledam tv. a i 2 kompa su u sobi. malecki spava bez problema. Ne ostavljam ga u spavaćoj sobi jer još nemamo onaj baby phone pa ga ne bi čula. Ništa mu ne smeta a i lakše se zagrije ova manja soba pa je tu stalno toplo, a spavaća je hladnija (kod prematanja je bolje da je toplo). Inače ni ja to ne volim, ali tak je ovaj puta ispalo...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 12:26:24   
Bebys
ne djete ne spava kod nas gdje je tv a ni komp ni lap nije u sobi...

(Odgovor članu jelenna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 12:31:17   
cuba
Mi u spavaćoj sobi imamo plazmu i R bez problema zaspe sa upaljenom televizijom. Stišana je na min. a mi ionako navečer gledamo tv u dnevnom boravku a kad idemo na spavanje onda ugasimo u sobi.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 13:10:52   
pula25
Kod nas isto nema tv-a u spavačoj... ni prije jer sam ja protiv toga i kod nas je veći problem mm jer ne može se uspavat bez tv-a. On i stariji klinci (njegovi iz prvog braka) naučeni su na tv ali po meni i previše. Npr. čim dođu kući prvo upale tv a onda ide sve ostalo, često i večeraju uz tv. Meni to baš nije ok ali šta ću, prilagodi se. Zato Niku učim drugačije i nikako neće spavati uz tv. Imati će ga u svojoj sobi ali za gledanje crtća po danu. Uz to primjetila sam da ne neke reklame reagira kao hipnotizirana s prijateljica koja se time bavi potvrila nam je da se u neke reklame ubacuju tonovi koji utječu na našu podsvjest i zato tako klinci reagiraju.
Mislim da je bolje ostaviti neku glazbu da svira na tiho ako se želi dijete naučiti na "buku"

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu jelenna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 13:16:55   
mariola
IZVORNA PORUKA: cuba

Mi u spavaćoj sobi imamo plazmu i R bez problema zaspe sa upaljenom televizijom. Stišana je na min. a mi ionako navečer gledamo tv u dnevnom boravku a kad idemo na spavanje onda ugasimo u sobi.


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 13:23:57   
natalijax
mog nije ometalo dok je bio malecki,a sad da,tako da ga rijetko kad upalim al ton bude stišan

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 13:34:27   
Njofra
IZVORNA PORUKA: cuba

Mi u spavaćoj sobi imamo plazmu i R bez problema zaspe sa upaljenom televizijom. Stišana je na min. a mi ionako navečer gledamo tv u dnevnom boravku a kad idemo na spavanje onda ugasimo u sobi.


Eto, tako nekako i mi.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 14:48:30   
frkafulja
nemamo tv u spavaćoj, meni jako smeta, mogu zaspati samo u mraku i tišini. A vjerojatno nije zdravo ni za bebu.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 14:51:19   
lillyfee
ni mi. tv samo u dnevnoj sobi.

_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.

(Odgovor članu frkafulja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 15:14:33   
Točkica28
Imamo tv i u dnevnoj i u spavaćoj... ostavljala sam na poečtku tv cijelu noć jer kad se mali stalno budio da se ne dižem 800puta paliti svjetlo... sad već gasim tv, i preko dana sam počela isto gasiti...

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu lillyfee)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 15:37:41   
troubled
sve ti je kako se dijete nauči...da je bolje bez tv-a sigurno jest...
ali s druge strane, ako nemaš druge mogućnosti (kao mi, na primjer) dijete se nauči i na to...
i magda i franko bez problema spavaju u prostoriji gdje radi tv...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 15:42:37   
pincirotvajler
d spava u svojoj sobi do pred jutro,u sobi ima liniju,onda ide k nama u dnevnu
a danju u dnevnoj di su i komp i tv

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 17.2.2011 15:43:51 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 21:38:56   
CallamityJane
MI ga imamo ali ga uopste ne palimo, ono sto se mene tice tv uopste i ne palim sem kada je dnevnik..uopste nisam pobornik televizije..

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 21:48:58   
lilia
Mi nemamo u spavaćoj sobi tv iako bi jako voljela da ga imamo jer ja često po noći prodajem zjake ali muž bi katapultirao mene i tv da je donesem. Smetao bi mu za spavanje.
Tako da smo cijeli dan u dnevnom a u spavaćoj ćorimo.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: televizija i beba u sobi
17.2.2011 23:25:49   
mamacita
Da, i ja sam svjesna nedostataka kada je TV u sobi, no iskreno, mm voli gledati TV, meni ne smeta jer kada ja pocnem spavati onda on stavi slusalice na usi i slusa bez da me ometa, djeci ne smeta isto... stovise, brze se uspavaju (u nasem slucaju)user posted image .

(Odgovor članu jelenna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: televizija i beba u sobi
18.2.2011 10:47:32   
lavica81
IZVORNA PORUKA: danery

IZVORNA PORUKA: nemammaste

Mi imamo...  Mojoj Petri uopće ne smeta za spavanje,čak je na večer pustim upaljenu s timerom da bude malo svjetla,ona spava ko top.Mene više brine to što bi ona stalno buljila u tv već sad pa ju okrećem na drugu stranu koliko mogu


e tak i kod nas...



_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: televizija i beba u sobi
18.2.2011 10:50:15   
ZVRK
mi je isto imamo.
zvrkiću nije nikada smetala a čak mu je jedno vrijeme bila kao''svijetlo''za uspavljivanje(kada je krenuo u vrtič)
a sada je više ne palimo kadalegnemo jewr idemo jako kasno u krevet i budemo koma i odmah zaspimo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: televizija i beba u sobi
28.12.2015 14:24:26   
LindaLinda
Pozz :) mi u svojoj spavaćoj imamo tv i malena, dok je bila s nama u sobi, je spavala bez problema, čak mislim da je to i bila dobra odluka, jer se navikla na zvukove, pa joj ni sad ne mora biti potpuna tišina da spava, problem bi veći bio da se navikla na tišinu, i šta onda... sve ju probudi...Tako da telka u spavaćoj http://www.opremisidom.net/spavace-sobe-/ nije loša ideja, samo se treba pripaziti da je ipak malo udaljenija od bebice, jer zrači... pa ... :) ! Lijepi pozz :) !user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!