|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
1.6.2014 13:48:48   
ma re
hej cure!
Newy hvala!! Evo ja sve pripremila još je samo ostala kolijevka za složiti i puntin popeglati... al to je gotovo sve u jedan dan pa nekako ne brinem..user posted image
Jedva čekam ponedjeljak da vidim moju mišicu... Planiram da će me možda poslati u polikliniku na ctg i nadam se da ću moć napraviti i briseve za porod u vodi..user posted image .. I isto se nadam da će malena sačekati te nalaze..user posted image ..

Ovdje kod nas se vrijeme mijenja iz sata u sat pa tako i moje raspoloženje.. Sva sreća da spavam cijelu noć inače mislim da bi bila u stanju ubiti nekoga..user posted image

Za izlazak sam malenoj pripremila svega od dugih rukava do kratkih i sad još samo moram smisliti za sebe.. joj nadam se da će biti lijepo vrijeme..

Kako mi se vi držite?
Valerie super za velikog bebača!!user posted image user posted image .. baš me zanima kolika je moja..user posted image

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 1026
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
1.6.2014 14:51:25   
Bellatrix
pozdrav svima,
još sam u komadu! Mojima sam zabranila da me zovu jer su me, od nestrpljenja, počeli zvati dva puta dnevno. Što je jaaaako iritantno!
I dalje nema nikakvih naznaka za skori porod user posted image , tako da bi mogla ovako još tjedan dana. Stvarno Maggie ovim proljetnim bebama je očito tako lijepo da im se neda van!
Sutra na pregled pa ćemo vidjeti.
Mare - baš me zanima kolika ti je bebica user posted image

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 1027
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
1.6.2014 15:04:05   
valerie
Ma re, jedva čekam da čujem. Bitno da nam budu zdravi.

Mene pomalo probada u leđima i kao da ću dobit mengu, ali nadam se da to nisu naznake da ću sad rodit user posted image

Haha, nisam još spakirala torbu za rodilište.

Bellatrix, mogu mislit kako ti je. Još malo pa će bebica.

Cure iz Petrove, koji dr. vas je porodio???

Ljubim vas sve i držite seuser posted image

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 1028
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
1.6.2014 15:58:59   
Newy
Hehe nama još čak ni ne dosađuju toliko, doduše u stanu smo s mojima pa su oni ionako u toku, a tko i zove, zove muža jer ja ni inače nisam tip od mobitela pa su svi pozivi automatski preusmjereni na njega user posted image s čim se on super nosi user posted image

I ja sam promijenila baby oblekicu za izlazak, imaš ti Bellatrix pravo za dugi rukav na bodiju svakako, tako da sad imam varijante za toplije i hladnije pa kako bude. Najlaganija varijanta mi je body dugi rukav i pamučne stopalice hlačice do struka. Deblja varijanta je isti bodić i plišano odijelce dugih rukava. A ako baš bude hladno, onda još i štramplice ispod odijelca. Naravno čarapice i kapica pamučna, dekica tanja... Sve po potrebi pa ćemo vidjet user posted image . A za sebe nisam ništa spremala, vidjet ću kakvo će biti vrijeme pa što mi padne na pamet reći mami da pošalje s mužem.

Eh, ni kod mene nikakvih pomaka ja mislim user posted image . Dobro, danas ipak nek pričeka pošto nam je godišnjica user posted image , bili smo na misi i na ručku vani da se počastimo dok još možemo, a i stvarno svake prijestupne negdje tako odemo... Večeras mi dolaze malo gosti, kuma i njezini...

A u utorak imam pregled opet, baš me zanima što će doktor reći ima li pomaka. I preispitat ću ga kakav je sad plan ako se to oduži, koliko bi to onda moglo potrajati... Mislim stvarno ne bih voljela završiti na indukciji i dripu, ali opet čitam da nije dobro da beba ostane predugo nakon termina da se nešto ne zakomplicira user posted image i znam da obično doktori to onda računaju kao da je trudnoća mlađa pa je kao u startu krivo izračunat termin, ali moram im spomenuti da kod mene to sigurno nije slučaj, jer točno znam da mi je trudnoća čak i nekoliko dana starija. I to ću svakako reći doktoru da ima na umu, pa nek onda vidi što ćemo.

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 1029
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
1.6.2014 17:25:05   
autumn day
cure drage, samo da vam svima zaželim sreću i brze i lake porode i zdrave bebiceuser posted image
držite se!
pusa od nas dvojeuser posted image

tek sad vidim, valerie, meni je bila dr. vesna gašparovićuser posted image
ali ona je ustvari samo bila tamo, sve je babica odradila, masirala me da ne puknem, bila je divna, žao mi je šta joj ne znam ime...

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1030
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
1.6.2014 22:33:38   
valerie
Cure, jel baš nosite u bolnicu putnu torbu ili u šta pakirate stvari?

Sretno svima!

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 1031
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
2.6.2014 11:41:49   
ma re
Helllo!
ovdje kod nas se izmjenju sunce i oblaci, al je svejedno lijepi dan..
Valerie ja sam spakirala stvari u malo veci nesseser.. nije ni kofer, a nije ni za kotmetiku nesto izmedju.. jedva mi je sve stalo al nekako sam nagurala.. user posted image

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 1032
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
2.6.2014 12:34:30   
maaggie
Ja sam nosila manji putni kovceg na kotace... i sve stvari su bile sa mnom u radaonici iako sam ja imala i jednu vrecicu sa par najosnovnijih stvari jer nisam znala sto smijem unijeti...
Cure, kojima je prosao termin ima li sto novog?? user posted image

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 1033
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
2.6.2014 13:22:01   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

user posted image Caly - 10.03. user posted image Katarina 22.03.2014
user posted image Vlaja - 11.03. user posted image Vana 03.03.2014
user posted image BEBA13 - 15.03. user posted image David 24.03.2014
user posted image Iv@na - 22.03. user posted image Vito 26.03.2014
user posted image čizmica - 29.03. user posted image Luka 02.04.2014.
user posted image sarita 22 - 02.04. user posted image David 15.04.2014.
user posted image tintin - 05.04. user posted image Sara 05.04.2014.
user posted image nnina - 15.04. user posted image Mia 30.03.2014.
user posted image autumn day - 17.04. user posted image Ozren 20.04.2014.
user posted image mimee -17.04. user posted image Andrej 24.04.2014.
user posted image tonija_4 -21.04. user posted image Mia 27.04.2014.
user posted image kim626 - 10.05. user posted image Leon 07.05.2014.
user posted image anaxx - 14.05. user posted image Katja 11.05.2014.
user posted image amon - 16.05. user posted image Dominik 05.05.2014.
user posted image tonka2011 - 16.05. user posted image Dora 07.05.2014.
user posted image maaggie - 19.05. user posted image Maris 22.05.2014.
user posted image maja pčela - 26.05. user posted image Marta 16.05.2014.
user posted image Bellatrix - 29.05. user posted image
user posted image Newy - 31.05. user posted image
user posted image Suncica33 - 10.06. user posted image
user posted image lilmaya0608 - 10.06. user posted image
user posted image ma re - 20.06. user posted image
user posted image valerie - 20.06. user posted image
user posted image leot - 24.06. user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1034
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
2.6.2014 13:51:59   
Newy
Evo i mene, ništa značajno novo rekla bih user posted image pritisak mi je na mjehur toliko dosadan za poludjet, ono ne osjećam ništa posebno, ali me tjera na wc non stop, doslovno svako malo... Inače danas sam sva neka kilava, premorena, napeta, živčana i oči mi se sklapaju user posted image . Ne znam, možda od jutros i jesu bili neki mini drukčiji bolovi ali to sam vjerojatno zamislila, nema tu neke velike razlike u odnosu na inače. I mali mi se čini dosta mirniji nego inače. Micao se on malo danas, ali inače se skoro stalno premeće, danas ni blizu toliko.
Jedva čekam sutra pregled da vidim događa li se išta, ako je i dalje sve beton, e onda ću lagano počet pyzdit user posted image . Strah me isto malo i u slučaju ako sam skroz zatvorena, onda se ne može gledat plodna voda, pa kako onda znati da li se slučajno počne mutiti ili nešto user posted image

Što se torbe tiče, ja sam stvari natrpala u putnu/sportsku torbu, nije baš mala ali nema šanse da bi mi stale stvari u tako neki veći neseser kao što pišete... u toj torbi mi je i mali ruksak onaj platneni kao vrećica, što smo dobile i dm-u, i tu su mi stvari za rađaoni samo, ako ne budem smjela cijelu torbu unijeti. Aha da, osim te putne torbe, još mi je posebno paket Chicco uložaka i pelena za bebu. To bi mi samo zauzelo cijelu torbu pa sam ostavila ovako za ponijeti. Ima toga, da, ali nisam stvarno uzimala ništa od onih stvari koje bi mogle biti suvišne, a opet se nakupi toga. Već mi pidžama, spavaćice i ogrtač zauzimaju pol torbe...

Bellatrix kako ti preživljavaš i što ima ne pregledu? Ja ne znam što je meni danas sam baš neka &%$/(&/%* (luda, bezvoljna, živčana i jadna)

< Poruku je uredio Newy -- 2.6.2014 13:55:15 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1035
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
2.6.2014 14:31:28   
Bellatrix
Drage moje,
evo me s pregleda, situacija je ne promjenjena! Bebica je dobro, živahna, vode ima i dalje se ne spušta. Kaže mi doktor da zašto bi se spustio kad nema trudova. Dobro je njemu unutra pa se ne žuri user posted image
sljedeći pregled je u srijedu, pa ćemo vidjeti! Pitala sam sestre da li baš moram svaki put na ctg, kažu da se mora svaki put! user posted image ja baš i nebi, ali ajde
Više se ne opterećujem oko toga kada će i ima li kakvih signala jer nema smisla.

newy - po pitanju odjeće smo iste. Za sebe isto nisam ništa spremila, sve ovisi o vremenu!
Ja sam se jučer osjećala kao ti danas, pa sam mislila da možda ... Ali ništa! Odustala sam, sad mi je sve ravno, pa kad bu bu!user posted image
U rađaonu ideš s vrećicom, a kad rodiš suprug ti dofura torbu na odjel babinjaća!

autumn - hvala što misliš na nas, ali newy i ja ćemo još malo pričekati user posted image
maggie - ništa novo!

valerie - ja imam spakiranu vrećicu za rađaonu i malu putnu torbu za odjel. u vrećici mi je (po naputku babice s tečaja) spavaćica, ogrtač, ručnik,papuče, gel za tuširanje, čokolada, krekeri, voda, mp3 player, bit će mob, maramice, 1 uložak i 1 jednok. gaćice i valjda je to sve.

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1036
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
2.6.2014 14:33:24   
Bellatrix
newy - kako će se bebica zvati?

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 1037
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
2.6.2014 14:43:56   
anaxx
Cure pozdrav!
Vidim da ste jos u jednom komadu ( nije me bilo neko vrijeme na RR, ali stanje na listi se nije promijenilo :)
Sretno svima!
Mi smo i dalje i na cici i na boci iako ja imam mlijeka, ali curi se ne vuče ako ne teče tako da pojede moje a onda jos dodamo i bocu!
Pozdrav!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 1038
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
2.6.2014 17:35:58   
tintin
Cure drage sretno svima, želim vam brz i lagan porod. user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 1039
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
2.6.2014 20:31:43   
ma re
Hi!!

evo i nas s pregleda! Sta se malene tice ona je vec u 40om tjd i po kilazi i po mjerama..user posted image
Ima 3500 i sve je super! Ja i dalje zatvorena, jedino sto mi je rekla je da se cerviks smanjio za cm i da je sve drugo ok! Narucene ponovno za dva tjedna tocnije 16og.

Eto toliko od nas!

cure koje su prosle termin nadam se da ce sve brzo proc.. user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 1040
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
3.6.2014 0:51:20   
valerie
Ma re, bravo za malenu! user posted image

Koliki ima opseg glave? Čisto me zanima da usporedim user posted image


(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 1041
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
3.6.2014 13:56:08   
Newy
Cure evo me nakon burne noci krepana sam... sinoc iza ponoci mi je nesto pljusnulo po gacicama, krvavo rozo, ali ne bas sluzavo, pa mi nije bas bilo jasno sto je to. Paralelno s tim su pocele i neke kontrakcije, valjda neka vrsta trudova, lagani i nepravilnog razmaka. Do jutra mi je svaki put kad sam isla na wc, jos malo krvi iscurilo i to me bas prestravilo. Jedva sam cekala jutro i pregled. Dosla u bolnicu, nije bilo doktora kod kojeg sam narucena pa su me poslali u radjaonu na pregled.

Uglavnom posto je ctg u redu, i ne ocitava trudove, mozda koji maaali je pokazao, i sve ostalo je ok, uzv, otvorena samo za prst, poslali me doma i cini se da je to pocetak. Rekli su da nema smisla da me drze tamo mozda i dva dana, da ce mi udobnije biti doma, s cim se slazem.

Ono sto me uzasnulo je, kad sam dosla tamo na pregled, taman su dvije zene radjale, bez epiduralne, i tako ih se culo da sam se ja smrzla i htjela pobjec doma... druga stvar je, sto mene vec od nocas bole ti trudovi pogotovo sad nakon bolnice, bas probadaju i gadni su jedva cekam svaki da prodje, brojim sekunde... a ispada da ih ctg nije ni ocitavao, kaze doktor to su samo pocetna stezanja, ajme pa kako cu ja to onda user posted image

Koliko god sam mislila da imam dobar prag boli i nisam nesto pekmezasta, ali ovo me bas boli a nisam ni otvorena, ajme kako cu to, mislim da mi epiduralna ne gine koliko god sam ju htjela izbjeci...

Eto izvjestaj a sad odoh, izvjestim vas jos kad budem mogla... nadam se da nece dugo trajati mucenje a bez otvaranja, jer mi se vec oci sklapaju posto sam cijelu noc budna bila.

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 1042
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
3.6.2014 14:18:46   
anaxx
Newy sretno i traži epiduralnu, stvarno je s njom lakše!!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1043
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
3.6.2014 15:24:25   
ma re
Valerie mjere koje su upisane su: BPD 98; AC 343; FL 76.7; ASD 107.. koje su tvoje?

Newy nama su na tecaju rekli da ako vidimo da ne mozemo izdrzat da trazimo epiduralnu.. da nema smisla da patimo i junacimo se ako to nije potrebno.. user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 1044
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
3.6.2014 15:32:05   
Suncica33
Pozz curke,evo i nas.
Nemam neta pa kad uspijem preko mobitela da vas bar citam.
Dobro se vi drzite jos malo pa cemo sve imati svoje najmilije u narucju.
Ja sam zadnji tjedan kao bure natecena,noge su mi ogromne i svaki korak me dolje boli.
Sutra nam je 39 tj i pregled pa cemo vidjeti,inace ikakvih problema osim j..zgaravice zadnjih mj dana.
Prije tj dana je bebac imao kao 3500 g velika beba sve me strah kak ce van,hehe...posto mi je ovo prvo nisam ni svjesna sta me ceka.

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 1045
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
3.6.2014 19:25:42   
maaggie
Sretnooooo Newy , jooos maloooo....user posted image

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1046
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
4.6.2014 12:38:27   
Bellatrix
Ma re - super za pregled. sad već možeš roditi user posted image

Newy - odlično da je krenulo, a rađaoni je dobro imati mp3 player da ne moraš slušati druge!

Sunčica - lijepa, velika bebica! Javi nam vijesti s pregleda. U koju bolnicu ideš?

Ja sam danas opet bila na pregledu, pa opet u petak! I imam problem!
Ako se nešto ne pokrene do petka zadržat će me preko vikenda u bolnici user posted image , a onda u ponedeljak na carski jer mi nakon prethodnog carskog ne smiju poticati trudove s gelovima i sl.
Baš sam u banani! A tako nebi ponovo na carski, za pop... Od jučer me probada dok hodam u donjem dijelu trbuha, nadam se da će se uskoro nešto početi događati!!!!

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 1047
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
4.6.2014 15:53:36   
valerie
Ma re, evo moje:

BPD 9.84
AC 32.48
FL 7.20

Moj ima veliku glavu?! user posted image Valjda bi mi rekli da nije ok nešto....

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 1048
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
5.6.2014 7:46:40   
Newy
Drage proljetnice moje, samo da kratko javim jer mi je nezgodno odavde pisati, eto jucer u 7 ujutro se rodio moj Adam, 52 cm i 3340 g, predivan crni cupavac... javit cu vam se opsirno kad mi bude zgodnije s detaljima. Zasad je sve ok osim sto mi je raskrvario bradavice user posted image citala sam i prije dosta o tome, ali eto cak i kad mi ga sestra dobro namjesti i dobro vuce, ali preplitko valjda isto pa me raskrvari. Hm nadam se da cemo nekako to rijesiti.

Sretno svima pogotovo navijam belatrix da ti krene prirodno user posted image

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 1049
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
5.6.2014 7:47:56   
Newy
I pliz stavte me na listu jer ne mogu s ovogauser posted image

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!