|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
24.5.2014 21:49:29   
čizmica
Hej cure drage.... malo da vam se javim kad sam vas se sjetila... svima čestitke od srca. I uživajte. A vi sto jos sitno brojite-sretno na porodu.

Ja i moj malac se super slazemo. Dojimo i super napredujemo, uskoro punimo 2 mjeseca. Luka je veliki i pomalo postaje bucko. user posted image
Super i spava, nema grceve al mu je problem kad se ne moze pokakit
Onda je nemiran i nece da spava....

Eto drage moje...puno pozdravauser posted image user posted image

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
25.5.2014 6:20:01   
maaggie
Drage cure, sretno na pregledima i porodu user posted image user posted image

(Odgovor članu čizmica)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
25.5.2014 18:33:18   
Bellatrix
Baš me zanima što će mi sutra reći

(Odgovor članu maaggie)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
25.5.2014 19:45:14   
Newy
Javi bellatrix kad budeš mogla user posted image
Joj ja se stvarno ne mogu požaliti ništa mi nije teško čak ni u ovom finalnom razdoblju, ali voljela bih ovaj tjedan roditi sad već lagano user posted image osim što jedva čekam bebu, jedva čekam i da prestanem žderati jer sam poludjela zadnja 2 tjedna tamanim sve što vidim i ne vidim, bome sam natukla 3 kile u ta 2 tjedna pa bi bilo vrijeme da stanem na loptu user posted image

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
25.5.2014 22:36:26   
valerie
Drage moje, mene danas ukliještilo u leđima odjednom. Dođe mi da plačem od bolova, jedva se mogu pomaknut. Baš dolje nisko trtica. Jel ima tko istih muka? Nadam se da će me pustit noćas jer me čisto strah hoću li se moć ujutro ustat.

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
26.5.2014 9:10:49   
Newy
Mene ti je zezao jedno vrijeme mislim baš neki živac u trtici, ali bi me oštro boljelo baš dok hodam, dok stajem na desnu stranu, pa sam šepala neko vrijeme, nekad je u danu bilo baš jače, a nekad skoro uopće ne. Evo sad kad razmislim mislim da je prošlo jer već danima nisam osjetila. A ne znam baš možeš li tu išta napraviti i pomoći user posted image

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
26.5.2014 13:34:22   
Bellatrix
Evo mene user posted image

Bebač je 3250g, sve je ok. Napravili mi uzv, ctg i standardno kile, tlak, urin; ginekološki me nije pregledao.
I naručili su me sljedeći ponedeljak, ako u međuvremenu ne rodim user posted image


valerie - baš te snašlo user posted image , nadam se da se danas bolje osjećaš!
U normalnoj situaciji ima pomoći, a sad je malo nezgodno user posted image . Svakako, ako možeš, probaj se malo gibati, rastegnuti leđne mišiće (znam da boli). Jer ako nije došlo do uklještenja živca (da je znala bi), zgrčili su ti se mišići koji čuvaju kralježnicu i sad ih treba razgibati pomalo

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
26.5.2014 19:28:31   
valerie
Hvala cure, noćas me muž doslovno dizao rukama na wc jer se nisam mogla okrenut na jednu stranu, a desnu nogu ko da nemam user posted image
Malo mi je bolje, ali još boli. Pustit će me valjda za koji dan. Danas sam ko invalid.

Kad se vama beba spustila da ste osjetile? Cure koje ste u Petrovoj jel na UZV u glavnu zgradu (podrum) mogu vodit muža? Ide skidanac tamo ili gleda samo prek trbuha?

Još nas je malo ostalo....user posted image

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
27.5.2014 12:42:13   
Newy
Evo i mene sa Sv.Duha, dakle opet za tjedan dana... bude li stvarno tako, znači da ću prešišat termin, hmmmm... Sve je ok i super, ali maaaaalčice sam razočarana jer mi je prošli put rekao kako sve omekšava i da vjeruje da bih mogla do termina. No evo danas me opet pregledavao, i nalaz apsolutno isti kao i prije tjedan dana, tako da drugi put idem bez ikakvih očekivanja što se tiče otvaranja pa možda bude nešto user posted image
Inače drugo je sve ok, isto mi radili tlak, urin, vaganje, ctg odličan, čak mi je i uzv opet radio i tu je sve ok. Osim što je danas mali procijenjen na oko 3 kg, a prije tjedan dana je kao imao puuuno veći trbuh i bio oko 3,2 kg user posted image no dobro s tim se više ne zamaram napokon, koliki bude-bude, 3 kg su mi ok user posted image

Eto tako, kako zasad stvari stoje, kontrola za tjedan dana, tad bi znači bila 40+3 user posted image

Bellatrix, s koliko točno tjedana si rodila prvu bebicu?


(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
27.5.2014 14:38:11   
kim626
Curke svima zelim da sto prije ugledate svoje mrvice...sretno na porodu i da sto prije bude gotovo*
Mi smo inace super samo nas grcevi muce!
user posted image
pozdravv od nas

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
27.5.2014 18:07:37   
ma re
Pozdrav cure..
Evo i mene malo.. Ovdje kod nas je bilo divno vrijeme tako da sam ja znala po cijelo popodne setati i navečer leć u krevet mrtva umorna..user posted image user posted image .. al nema veze.. moja malena me budi po noći koliko lupa i udara, ali mi se čini da se još nije namjestila.. user posted image . Ono kako se meni čini glavica je lijevo i malo niže od pupka, a guza gore desno.. Barem tako primjetim izbočine kad se gura..user posted image

Kada ste vi osjetile da se namjestila bebica? Strah me da ne bi tako i ostala a u petak ulazimo u 37 tjduser posted image user posted image

I da.. Maggie čestitam na curi!!user posted image user posted image user posted image . jako lijepo ime ste odabrali!!

(Odgovor članu kim626)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
27.5.2014 22:21:51   
valerie
Ma re, pa u petak nam je punih 37 i koračamo u 38. user posted image

Ja imam feeling ko da mi se trbuh malo spustio, možda mi se zato ukliještio živac user posted image
Isto tako pored pupka desno osjetim i vidim izbočinu i pretpostavljam da je tu guza, a danas sam ga osjetila i nisko pa nisam sigurna čime me to lupa, možda rukicama?! Dobro, bočno istovremeno znam osjetit lupanje - nogice??? Heheh, smiješni su! user posted image
Na pregledu je do sada glavica bila dolje.
Još malo....

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
27.5.2014 23:23:40   
ma re
I meni je na zadnjem pregledu glavica bila dolje pa se nadam da je tako i ostalo.. da.. sad kad nam gledam listu vidim da se sve to jakkko priblizilo.. al neka.. jos malo pa ce nam stic..

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
28.5.2014 8:59:12   
Newy
Cure i ja sam tako mislila da mi je beba dijagonalno smještena, baš zato što evo i sad cijelo jutro, kad se rasteže onda izletavaju izbočine jedna recimo dolje lijevo od pupka, a druga gore desno ispod rebra. Znači skroz dijagonalno. Međutim na pregledima sam skužila kad su mi objašnjavali, da to dolje što se izboči, to su uglavnom leđa, a ovo drugo noge/ruke, kako kad. Tako da je sve to najvjerojatnije položaj koji i treba biti, glava u zdjelici. Recimo mom su uvijek noge i ruke negdje kod glave user posted image znači onako je presavijen u slovo U, to je normalno, zato ih i svugdje osjećamo i teško nam je identificirat. Evo ja sam bila uvjerena isto kao i ma re, međutim na uzv se vidjelo da je to sasvim drugi položaj nego što sam ja zamišljala.

A evo meni za par dana termin, mali ne samo da se ne smiruje, nego je još žešći ovih zadnjih dana, jučer sam morala rukom pridržavat ctg jer je htio odgurnut sve to, sestra mi se smijala tamo da je mali ljut user posted image

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
28.5.2014 14:37:26   
maaggie
Hvala Ma re.... nas dvi cure vas pratimo i zeljno iscekujemo dolazak novih bebica....mi smo dobro... papimo ciku ko veliki, da kucnem u drvo...nek tako i ostane user posted image ... zelimo vam svu srecu svijeta user posted image

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
28.5.2014 14:50:22   
Bellatrix
newy - znači pregled je bio dobar user posted image . Na kraju ćemo nas dvije skupa u rodilište user posted image
Moja prva je išla van s 39-tj! I meni su rekli da dođem za tjedan dana user posted image Bebač luduje, a od trudova ništa, ni naznaka!

maggie - uživajte cure user posted image

suncica - ima li novosti s pregleda?

< Poruku je uredio Bellatrix -- 28.5.2014 14:54:00 >

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
28.5.2014 14:53:26   
Bellatrix
NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........ user posted image






suncica....................................28.05.
valerie.....................................30.05.
ma re......................................02.06.
bellatrix...................................02.06.
newy.......................................03.06.



(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
28.5.2014 18:01:31   
Newy
maaggie baš mi je drago da uživate i posebno mi je drago da dojenje funkcionira i ja bih tako voljela...

Jooooj bellatrix, ma samo da se to ne oduži baš predugo user posted image vidim da sam malo ''zabrijala'' s tim kako sam ja zamislila rodit ''po planu'' odnosno do termina user posted image sad mi je jasno da ne ide to baš tako nego kad mali bude spreman, tek onda, a ne kad ja zamislim user posted image ali ako već ne ovaj tjedan, onda barem idući. Ja se nadam da će se nešto pokrenuti. Jer budem li morala plaziti do Sv.Duha non stop pa poludjet ću svaki put čekat po par sati user posted image jel znaš ako prijeđemo termin, odnosno sad nakon idućeg pregleda, koliko često će nas onda naručivati na kontrole ako je sve kak treba, svaki drugi dan ili...? Nije valjda svaki dan user posted image

E da, tebe nisu vaginalno pregledavali, pa barem imaš još neke nade da si možda nešto i otvorena i svaki čas ti možda krene user posted image a ja sad više ni ne očekujem nakon što mi je jučer rekao da je sve zatvoreno, nema pomaka, i da se vidimo mi svakako drugi tjedan na kontroli user posted image

I još nešto, jesi već pripremila malome robicu za izlazak iz rodilišta? Ja otprilike jesam, ali sve i svašta, uopće nisam pametna s obzirom na vrijeme user posted image . Body kratkih rukava najmanji koji imam, benkicu, plišano odijelce dugih rukava, pamučnu kapicu, čarapice, štramplice jedne čak, hlačice sa stopalima...ma svega sam izdvojila, e sad što će mi trebat od svega, pojma nemam user posted image


< Poruku je uredio Newy -- 28.5.2014 18:12:55 >

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
29.5.2014 10:20:32   
Bellatrix
I ja sam tak pripremila, stvarno ne znam hoće li biti toplo ili hladno, ali nisam pripremila kratke rukave nego sve dugo, ali lagano. Nisu mi kratki rukavi za tek rođene malce.
Neda se ni meni svako malo na Sv. Duh user posted image , pa se toplo nadam da će se do vikenda nešto dogoditi! Meni je danas termin, ali nemam nikakvih nagovještaja user posted image
Morat će mi suprug malo masirati gležnjeve, tamo su točke koje potiču proizvodnju hormona za početak poroda. A imaš ih i na rukama, negdje između palca i kažiprsta! Tko zna možda pomogne

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
29.5.2014 18:23:16   
Newy
Ma ja sam uzela kao taj bodić kratkih rukava jer mi je taj najmanji pa kao da ga iskoristim a i paše mi boja user posted image ali u svakom slučaju na njega bi onda išla još i benkica dugih rukava, i plišano odijelo isto dugih rukava...

stvarno bellatrix tebi je danas termin ajme user posted image zbunilo me što ti na tickeru uvijek piše kao i meni, odnosno kao da ti je termin za 2 dana kao i meni user posted image

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
30.5.2014 12:40:11   
Bellatrix
Ne znam kako je to ispalo (mislim na stiker).
Trenutno pokušavam razne stvari za poticanje trudova: išla sam u šetnju na uzbrdicu, hopšem po lopti, masiram si gležnjeve ... valjda će nešto od toga upaliti

< Poruku je uredio Bellatrix -- 30.5.2014 12:41:07 >

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
30.5.2014 20:45:41   
valerie
Hej cure, mali napreduje i procijenjen je na 3200g. Bogme sam cijeli dan provela čekajući i platila parking 6h. Užas! Za tjedan dana ctg. Danas uzv i pregled bio. Bitno da je sunce moje dobro. Leđa su me tek jučer malo popustila.

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
31.5.2014 9:46:41   
maaggie
Vidim ja da je ovim nasim proljetnim bebama vecinom lijepo u maminom trbuhu pa svi malo produze user posted image
a i vrijeme je neko cudno pa im je lijepse unutra user posted image

Stalno vas citamo Maris i ja....doduse ona sad spava pa ja koristim priliku, al bez brige sve cu joj prenijet user posted image sretnooo!

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
31.5.2014 18:46:26   
Newy
Bome se ne žuri bebama, meni danas termin i ne bih rekla da se išta događa, evo bila sam u shoppingu, pa kod bake na ručku, prošetala kroz Maksimir, pa još kad sam došla doma prošetala pse... ma kao da nisam ni trudna (osim što se mali tu i tamo protegne čisto da me posjeti user posted image ), a ne kao da mi je termin user posted image

Curke valerie i mare, čestitam i vi ste od danas službeno u periodu termina user posted image

Meni i mužu je sutra prva godišnjica braka pa planiramo negdje izaći na večeru user posted image ...
Ljudi moji ja uopće nisam svjesna svega, pitaju me svi kako sam tako skulirana, kao da mi je treće dijete a ne prvo... ali zapravo mislim da nisam uopće svjesna situacije, odnosno toga da je prošlo toliko vremena i da bih jaaaaako skoro trebala imati bebača u rukama user posted image ! Nadam se bome da će i biti skoro, barem tokom idućeg tjedna user posted image

< Poruku je uredio Newy -- 31.5.2014 18:49:39 >

(Odgovor članu maaggie)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
31.5.2014 23:04:53   
valerie
Hehe hvala ti Newy user posted image Nadam se da neće barem još 10 dana, nisam još spremna user posted image
Mi smo prošli vikend proslavili prvu...možda rodiš baš sutra user posted image
Otkad su se curke preselile na novu temu nekako je ovdje pusto user posted image

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!