|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebice 2013/2014
28.3.2014 13:25:30   
ringerajka
Nema na cemu,nadam se da ce pomoc :))) mozes joj stavljati 3 puta dnevno po pola kako ja mislim pise u uputama ili jednom cijeli! A mali je u bitistvarno zgoljo, 4.4. smo na pregledu pa me bas zanima... ma inace su mu svake svake pelene mokre a to su se jedne zalomile suhe pa se necu zamarati...a znam da manje napreduje ove dane prehlade jer je sinoc izdijenoga uspio pojesti 60 ml u 11 sati i tek se u 3 probudio...user posted image ..ali nadam se da ce prehlada proci pa da ce vratiti apetit...jer prije bi jeo obe sise a sad pola jedne...user posted image ...
Rekla mi je pedica da ne treba dolaziti ako nema fibru ali da ga mogu odvesti ujutro da ga poslusa dezurna lijecnica ako se brinem...ali ne cini mi se da hropti pa nisam pametna da ga vodim ili ne?! Strah me da sta ne pokupi u ambulanti...
I da, sinoc smo mm i ja obavili keksic...hehehehe ne mogu opisati kako je to izgledalo...odviknuli smo se oboje, vec vise od 7 mj nismo...djevac i djevica user posted image ! Veci je problen njemu bio nego meni, veca panika...user posted image user posted image user posted image ..ide me uhvatiti za (•) pa stane jer zna da su ispod grudnjaka jastucici i jos ga panika bice uhvatila da Mlijeko ne pocne curiti.jos malac neke zvukove proizvodio u kreveticu....ahahahah ma komedija ziva! Ali eto,probili smo led user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Zimske bebice 2013/2014
28.3.2014 13:27:51   
ringerajka
Ajme sta me nerviraju ovi mobiteli, ispadam nepismena skroz...ali toliko su mala slova da ne moze covik pogoditi pravo slovo user posted image

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Zimske bebice 2013/2014
28.3.2014 23:22:56   
kisica
Evo mene opet, a naumila pisat odavno već. Ringerajka koliko tvoj mali sada ima mj i kila? Meni su ti danas došle slike tek kasnije neke, i stvarno je žgoljo. Naravno nemoj se molim te ljutiti, ali neka papa malo više. Ili ga stavljaj češće na sisu, ili mu nakon podoja daji izdojeno na bočicu, ili čak ad, ali probaj ga nekako da malo više pojede stvarno mi se čini jako mršav.

Ako ti ne hropče, nosić je oke, nema temp. netrebaš ga voditi nikuda, sad idu viroze neke da nebi pokupio nešto gore.

A cura je dobila čepić, pokakala se užas do pazduha, isprdila i spava eno kao top.

Dobro ste, mm mene isto krenuo za sise, pa reko sam treba da mu štrcne mlijeko u facu user posted image

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Zimske bebice 2013/2014
29.3.2014 9:31:44   
ringerajka
A on ti je bio na vaganju ima kad je imao mjesec i pol i imao je 4850 kg...a rodjen je sa 3950, izasao iz rodilista sa 3760... vidjet cemo sljedeci tjedan sto se dogadja...imamo 4.4. pregled...a ja ti njega mogu stavljati koliko ocu, ali on pojede koliko hoce i stane..ne bi mu Bog uvalio vise...nece ni na sisu previse...on je na tatu u tome..jede malo a hoce da mu bude slatko...pokusala sam ja njemu dati i ad ali mu nije nista simpaticniji od cice...jedino mu navecer nadodajem,izdojim cca 100 ml i dodam mu jos ad pa koliko pojede...ali i mm i ja smo jako visoki i tanki pa nema na koga ni biti buco...user posted image mama se prezdere do povracanja, a tata jede malo ali zeli da mu je slatko...a bebac je isti tata! user posted image user posted image
Cekaj, je li imala grcice??? Kakva je situacija, nisam razumila?

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Zimske bebice 2013/2014
29.3.2014 20:06:25   
mamino zlateko
Vecer cure..da se i mi javimo konacno..nemam vremena bas,konacno smo krenuli s radovima u vrtu,jos sam i 2dana imala generalku kuce.. kod ginica bilo sve ok,i keksic obavljen..bilo ok,bilo me dosta strah ali sve je proslo super..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Zimske bebice 2013/2014
30.3.2014 10:08:53   
kisica
Ringerajka - pa nije to loša kilaža, zapravo je jako dobra ali ovako kad gledaš bebana nebi rekla nikad da ima toliko. Vjerovatno se dosta izdužio :) Nije imala grčeve, jučer su nas uhvatili na prepad, stavila čepić i za 10 minuta prestala je plakat, i opet je prdila cijelu noć.Nos joj je užas ope user posted image

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Zimske bebice 2013/2014
30.3.2014 14:15:16   
ringerajka
Ajme pa supeeer... bas mi je drago... user posted image user posted image neka prdi, nista joj nece bit od toga..user posted image bitno da se ne pati sa grcicima...
A i mome je nos ajme, kasalj...uh..idemo sad u setnju da ga malo svjez zrak procisti...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Zimske bebice 2013/2014
30.3.2014 16:24:55   
kisica
Mi se taman vratile. Moja se probudila jutros u 4 zbog nosića. I ja joj kapala fiziološku, pa išla aspirirat, e onda se dama razbudila. Ja je prevučem, nahranim i stavim kod sebe, a ona vrta nogama, rukama, pa pušta glasove, i tako do 6..onda je zadrijemala i ukakala se, opet dok sam ju skinula, razbudila se..koma.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Zimske bebice 2013/2014
30.3.2014 21:25:33   
ringerajka
A joooooj..ja nocu njega uopce ne diram..kad se probudi pristekam ga na sisu i on zaspe na njoj...cak ga od 5 ujutro ne vracam u.krevetic nego ga ostavim kraj sebe da se slucajno ne razbudi user posted image ... nije ti bilo lako...hehehehe...moj cvrcak je danas bio jaaako dobar u setnji, ali veceras sam ga stavila na sisu i tokiko je vrista da sam mislila da su se grcici vratili...vjerovatno je mlaz bio prejak a on je jucer cijeli dan jeo na bocicu skoro..izdajala sam jer sam mu tila uvaliti da sto vise pojede... i ima bit da se navikao vuc bocicu i kad je vuka sisu se zagrca..ajme ajme.. sutra ga vodim na kukice napokon...2 mj mu je brzo a mi jos to nismo obavili.. .sutta smo isto cijeli dan u setnji, moram mu ic pogledati robicu za krstenje...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Zimske bebice 2013/2014
3.4.2014 0:09:28   
kisica
Hej cure moje, peglam ja danas i mislim si "Gdje su moje cure?", pa eto sada da se javim. Već sam mislila poslat poruku mamino zlateko hehe, samo da vidi da sam živa.

Uglavnom ja sam vam jučer bila kod ginekologa jer mi menga nikako nije prestajala, obavila pregled i sve oke, a menga danas stala.

Neznam kako vi, ali ja ne stignem ništa, baš ništa. Moja curka je neka čudna...znači ovako, probudimo se oko 9 i ona u cijelom danu nema period da spava 30 minuta, sat vremena ili više..zaspi svega 2 puta na par minuta i to je to..

Večeras je zaspala u pol 21, reko super :)) Ugrijala vodu za suđe,oprala, stavila grijat novu za obrisat kuhinju, počela peglat i eto je javlja se...sad je zaspala, a ja sam krepana..

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Zimske bebice 2013/2014
3.4.2014 11:19:37   
ringerajka
A jooooooj pa sta joj bi?? Kad je opet zaspala?? Ja isto ne stizem nista, ali vise zato sta se ujuzro tek oko 11 izvuceno iz kreveta a vec u 1 smo vanka pa do 6..nisno na suncu, nego malo kod mojih pa u skitnji uz more...mm nema do 9-10 pa nemam sto raditi doma..hehehe ali zato rucak ne stignem njemu napraviti...u biti je jedini on zakinut user posted image .. nama.je dobro..hehehehe...iako me nocas satra, nakon dugo vremena...uzas! Budio se jest u 12,2,4,6 i 8! Nadoknadjiva je sta u 10 nije zelio pojest ni sisu, ni izdojeno,ni ad...nista nista..uzas!!! Vristao je sinoc uru vremena da sam pomislila da su se grcici vratili...i sad sam koma a on veselo guguce..uh...
Pregled nam je sutra,jucer smo bili u pedeice da nam poslusa pluca jer nam prehlada traje vec tjedan dana..i evo bas jucer stalo sve user posted image
Kisice kakav je ritam gabici inace preko dana?? Spava li u setnji??

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Zimske bebice 2013/2014
3.4.2014 20:03:58   
mamino zlateko
Vecer cure..i mi smo zivi al nemam vremena bas previse..lijepo je vrijeme,treba vrt sadit i cvijece oa sam stalno u pokretu..vidim da pricate o provedenom danu..hmm kod nas je ovako : oko pila 8-8 se budimo,presvlacenje,dorucak,kuhanje rucka i oko 12 idemo van,u ducan,setnja,kod mojih malo,kuci se vracamo oko 3, i ako mm ne radi duze, u 4idemo opet van na vrt i u dvoriste do 6, onda je vecera,tusiranje i u pola 9 idu cure na spavanac..

Ringerajka cekamo sutra vjesti..

Ja opet imam jecmenac,sva sam naotekla,sutra idem doktoru..user posted image

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Zimske bebice 2013/2014
3.4.2014 20:59:48   
mamino zlateko
Oprostite na greskama u postu,nije namjerno al tako je to kad ti je samo jedno oko u funkciji..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Zimske bebice 2013/2014
4.4.2014 23:18:11   
ringerajka
Mamino i tebi je lijepo dan ispunjen :)
Mi smo danas lezali do podne user posted image user posted image user posted image ...bili smo i pedice,dobio je 300 g u 15 dana i kaze ona da je to ok s obzirom da je bio prehladjen 7 dana i slabo slabo jeo... rodio se sa 3950 i 50 cm a sada ima 5100 i 60,6 cm (danas 2 mj)..nije puno dobio, ali ja sam zadovoljna...s obzirom na prehladu mislila sam da nece nista dobiti...

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Zimske bebice 2013/2014
5.4.2014 15:56:59   
kisica
Ringerajka – kao što sam napisala već budimo se oko 9, pol 10. Prvo ide papanje jer bude nervozna, zatim mjenjamo pelenu, pričamo, mazimo se, i onda ja pokušavam nju zabaviti sa nečime da obavim svoje, međutim to baš i neide. Obično bude budna do podne, onda je nervozna jer joj se spava, uz sisu zaspi, ali to je spavanje na pol sata..naravno ne naspava se pa se probudi još gora..onda plače, nosimo se, na kraju joj dam opet sisu i opet zaspi na pol sata..evo maloprije se probudila, a ja tek sad kavu pijem, i jednom nogom ju ljuljam u kolicima ali buni se..za koji tren bit će vriska. Tamo negdje oko 18 će zaspati još jednom na pol sata, i onda od 21 do 23 je užas, spava joj se, nervozna je, nosimo je, zaspi, spava 5 minuta, probudi se..u 23 zaspi baš za noć..evo već 3 noći spava do 5-6 ujutro bez buđenja, inače se budila svakih 2-3 sata. Nismo vani svaki dan, ali kad jesmo ne mjenja nam to ništa jer ona nećže biti u kolicima, ne zaspi vani, i to je najčešće tako da ja onda i nju nosim i kolica guram. Mi smo isto bili jučer na kontroli, dobili smo ventolin za terapiju. I opet ima ojed.

Mamino – i beba zaspi u pol 21? Kako? Pomagaj.

Cure moje ja sam vam kostur živi, vagala se kod ginekologa, imam 54 kg. Kad sam trudna ostala imala sam 56, mm urla na mene jer ja ništa ne jedem, nalaze nisam otišla izvaditi, i bjesan je. Razumijem ga, samo ja neznam kad da jedem kad ja maltene ne stignem ništa. Danas sam peglala, kuhala, i hranila Adrijana u isto vrijeme..


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Zimske bebice 2013/2014
5.4.2014 19:54:24   
ringerajka
Kisice moj ide spavati u 7 navecer...tada ga stavim al san ucvrsti tek oko 8 manje nesto...i onda ga ja budim u 10, mijenjam i dajem izdojeno na bocicu (da ne zaspe na sisi pa malo pojede)..to je sve bez mazenja, price i.kontakta oci u oci..da se ne razbudi...i od 10 ipo spava nekad do 2, nekad do 3...cesce do 3...i super mi je to otkada sam uvela spavanje u 7...malo nam se bilo poremetilo dok je bio prehladjen ali nekako se vracamo lagano u ritam...najbitnije je ne razbuditi ga nego presvlacenje obaviti brzo bez.price i bocu u usta...na pola boce je uglavnom vec komiran..hehe
A blago tebi kad kili idu dole, iako ajde to je premalo...ali meni je ostalo 13 kg i od jucer sam na dijeti...ne na dijeti ali izbacujen cokoladu i kruh...i pocela sam lagano vouiti sobnu biku...
Po 20 min, znam da zbog dojenja ne smim previse...ali lagano, cisto da se vratim u formu..isla sam jucer probavati robu za krstenje, upala u depresiji i odlucila izbaciti glupu cokoladu koju jedem po jednu dnevno...uh..a tebi virujem da nista ne stignes pogotovo jer je gabica zivahna a i imas i a! Ja ne stignem sa jednim djetetom nista, a kamoli sa dvoje...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Zimske bebice 2013/2014
5.4.2014 20:22:36   
mamino zlateko
Kisice moja pojede oko 8 navecer 150 ad i zaspi nakon podrigivanja,i spava do 3-4,onda ju dojim i spavanje do 7.. nema tu nista posebno..tako mi i s tenom bilo..evo vec obadvije spavaju.. ja u ponedjeljak idem vadit krv,kompletna pretraga i secer i zeljezo i mokraca..poslala me doktorica na kontrolu,. Kisice vjerujem ti da nestignes nista,znam kako je to..ja nekad radim sve s hanom na rukama...vec sam se na svasta navikla..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Zimske bebice 2013/2014
5.4.2014 23:58:25   
ringerajka
mamino pojede 150? Mome rekord 130...inace jede oko 110 i prosjeku...stvaaarno ne jede puno... :(

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Zimske bebice 2013/2014
6.4.2014 10:39:26   
kisica
Bogme da..jučer me šogorica pita Hožu saditi vrt sa njom. Do sada je svekrva sadila vrt, i stvarno što god da mi treba ja si uzmem, e sad od prošle godine je i šog.tu i ona hoće svoj vrt, i pita mene hoću ja saditi..neznam samo kako i kad. Jučer sam izašla van okopat cvijeće..tri puta sam počinjala, na kraju sam ju van izvezla u kolicima i opet je vrištala.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Zimske bebice 2013/2014
7.4.2014 11:19:26   
ifkica
Cure moje pozdrav. Vidim bebe nam rastu I vesele nas svojim vriskovima I smjeskom.samo da vas na brzinu pozdravim. kod mene veselje opet sam završila u bolnici upalile se limfne zlijezde na preponama ,kratka operacija i čekam da zacijeli. Bilo je malo frka,ali sada nadam se dobro zacjeljuje. Curka je ok volimo cikiti,ali i malo dajem dohrane navecer. V. je nakon tri tjedna temperature i muke oko upale uha danas otišao u vrtić ipak mu je rođendan,ali vidim da bi najradije ostao sa mnom i ne jeo ručak, u vrticu barem pojede nešto i izdivlja se sa frendovima.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Zimske bebice 2013/2014
9.4.2014 20:41:43   
mamino zlateko
Vecer cure..jeste zive? Evo ja konacno ozdravila,prekjucer bila kod doktorice,cistila,tiskala i pikala mi jecmenac i hvala bogu sad mi dobto..nalazi su mi svi dobri..i vrt posadjen,a sutra idemo teni kupit bicikl novi,sva je uzbudjena nemoze se docekat...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ifkica)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Zimske bebice 2013/2014
10.4.2014 0:14:11   
ringerajka
Ifkice pa ti si ziva user posted image user posted image user posted image ajde bas mi je drago da ste dobro, veselo i da cikite! Javljaj nam se malo cesce da znamo kako ste :) nadam se da ces se oporaviti, jesi dugo bila u bolnici?
Mamino, kisice zavidim na vrtu...i ja bi... ali ja ga nemam user posted image sta imate sve?! Ja bi tako volila da imam vrt da mogu posaditi povrca, bar da znam da imam svoje i da znam da nije prskano svim i svacim..vjerujte mi da mi se gadi uc u konzuma, tommya i slicne ducane i kupovati voce i povrce..
Kad beban pocne papati morat cu zicati prositi okolo bilo sto domace user posted image ...
Moj zvrk je skroooz promijenio ritam zadnjih dana...preko dana spava skroz malo, nekoliko puta po pola sata...a do sada je zna po par sati spavat u komadu...ali zato noc super odspava, od 7-8 pa do 10-11 uz tri buđenja...meni dobro :)
Kisice ima li grcica? Jesu se vratili? Jesi potrosila sve cepice, kako si zadovoljna?

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Zimske bebice 2013/2014
10.4.2014 10:36:22   
mamino zlateko
Ringerajka ja imam luk,persin,mrkvu,celer,cvjetacu,zelje,kelj,krumpir,grah,krastavce,ciklu,jagode,kupine,maline,matovilac,zelenu salatu,grasak a sad za mjesec dana cu jos staviti rajcicu i papriku i feferone..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Zimske bebice 2013/2014
10.4.2014 10:48:55   
ringerajka
A jooooooj user posted image da samo znas kako ti zavidim...nemas pojma.. pa kako je to za odrzavati pored djece? Bavi li se ko s tim.osim tebe?

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Zimske bebice 2013/2014
10.4.2014 21:45:34   
mamino zlateko
Ringerajka samo ja i mm..on mi pomaze sadit i zalijevat i kopat..mi sve skupa radimo..i tena nam pomaze a hana nam u kolicima. Imam i kucu i dvoriste i vrt veliki...Na dvoristu imamo kruske,sljive,jabuke,tresnje,grozdje i ribizl...i svoje koke,pilice i zeceve...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!