|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebice 2013/2014
30.4.2014 7:59:15   
ringerajka
Mamino kako vam se to dogodilo? Bas mi je zaaaao user posted image ..i mi ponekad muku mucimo, i ja sam se zalila ode da sam u par navrata mislika da je gotovi s dojenjem a na kraju je bila lazna uzbuna...borimo se jos user posted image ..ako zelis nastaviti dojiti javi se na facebook Terezi, imas grupu "moja podrska dojenju" i stvaaarno ima dosta korisnih savjeta i mislim da ti je.mogu vratiti na (•) u dva dana doslovno user posted image ..jesi joj davala cesto bocicu prije? Ja hvala Bogu s tim nemam problema, ja sam njemu navecer izdojila i dala malo dohrane i al svejedno jede (•) nornalno..a znam da ima beba koje kad probaju bocicu siku vise nece...naravno, lijeni su i lakse im je vuc na.bocu...
A moj isto dobije bocu svaki put kad ga.ostavim kod mame...podojim ja njega prije nego idem i uvijek racunam da cu se vratiti na vrijeme za dat slj.obrok ali ili se nekada zadrzim ili on.ogladni prerano...s obzirom da malo jede na ciki i odustane...
A mi imamo drugi problem, staaaaalno trpa ruke u usta i onda bljuca, povrati, ne znam ni sama sta sve ne...toliko preziva svoju ruku da.u najmanju ruku izgleda kao da jede janjetinu! user posted image user posted image user posted image trebam mu pod hitno baberine nabaviti jer osim sto bljuca i bali...pa je nooon Stop mokar!

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Zimske bebice 2013/2014
1.5.2014 11:01:53   
kisica
Ringerajka -vi to već obavili? Ajde super. Ja kalkuliram kad bi, ni sama neznam. Ringerajka ako si u mogućnosti (mislim ako ti nije skupo) uzmi si Libero 3, one su ti tu malo jeftinije od Pampersica ali ih ima par komada manje. Za dečke stvorene. One ti jedine imaju podebljan taj neki prednji dio koji njima treba zbog piše. Meni ti je Adrijan 3 nosio samo taj jer sve su nam propišale, i gdje god čujem svi se više okrenu Liberu kad dođu do tog broja. Nećeš požaliti. A konzumove su meni sa njim bile užas, zgruda se unutra ona vata i ništa od toga. A ovo smo odustali od glasanja. O da, i moja ti trpa ruku u usta i ne vjerujem, ali može strpat cijelu haha..a mokra je stalno i puše mi one balone hehe, ludnica.

Mamino - pa što se događa? Baš mi je žao,a što ćeš..neka papa barem dohranu, možda ju prođe špa prihvati opet ciku.



_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Zimske bebice 2013/2014
4.5.2014 11:06:01   
ringerajka
A evi prije nego sam procitala sam uzela konzumove i do sada je jednom promocio...jutros mu je toliko bila puna pelena da sam se odusevila da nigdi nije propustila...ali svakako cu probat libero, premium care sam placala 150 kn 90 kom...isto dosta...ali probat cu te jad potrosim ive..pampers od mene ina vekiki -!
Kako ste mi vi? Nama je u petak pregled i cijepljenje...mislin se mozda kupit cjepivo, da ga ne bodu u obe nogice nego samo jednu..kazu da je to procisceno? Sta mislis, ima li smiska?

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Zimske bebice 2013/2014
4.5.2014 12:56:42   
kisica
Neznam, ja A.nisam nikad kupovala ni plaćala cjepiva..mi idemo 13og opet na sistematski. Baš me zanima koliko je dobila :;)

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Zimske bebice 2013/2014
4.5.2014 22:49:31   
ringerajka
Sta ti se cini, jel se ubucila? Moj je dosta izrasta, a bas me zanima koliko je na kilazi dobio...nadam se da je bar do 6 kg dosa, na zadnjoj kontroli je ima 5150... ali pocea je bljuckat u zadnje vrime dosta, zadnjih 10-ak dana... ne znam od cega user posted image user posted image ..poskije svakog obroka podrigne pa bljucne...pa opet podrigne pa bljucne...skroooz je mokar stalno... a do nedavno nikad nije bljuca... user posted image i sad me strah da nesto s mlijekom mu ne odgovara... znaci triba sljedeci obrok jest a jos vraca prethodni.. bas.me to brine sada...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Zimske bebice 2013/2014
7.5.2014 20:26:28   
kisica
O da..meni je kao bumbar, buca je skroz user posted image
Ovo sa vraćanjem hrane, pitaj ped. ima neki refleksus se zove kad se tako vraća hrana. Ma pitaj ped.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Zimske bebice 2013/2014
9.5.2014 10:59:45   
ringerajka
Evo nas iz pedice... :) rodija se sa 3950 i 50, a sad sa 3 mj ima 6 kg i 64,5... sve je super hvala Bogu ...odgodili smo opet cjepljenje za 2 mj jer zadnja 3 dana ima svaki dan proljev..po jedan..kaze pedica da je to u redu ali da cemo ipak odgodit do slj.tjedna... :) uglavnom ja sam prezadovoljna...dobio je 800 ovaj mjesec a prva dva po 600..bitno da napreduje ;) kako ste vi, je li bumbaric bio na.kontroli? Di su ostale cure, tema nam je zamrla? user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Zimske bebice 2013/2014
10.5.2014 10:50:55   
kisica
A da, nema nas :(
Mi idemo u utorak pa ćemo viditi kako je stanje. Inaće G.se opet počela buditi preko noći, tj. u 3 sad jel faza ili nešto nemam pojma. Uglavnom jako mi je nervozna i preko dana je stalno na rukama.
Super za pregled i 800 gr.to je odlično..kakve su vam noći?

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Zimske bebice 2013/2014
10.5.2014 14:40:49   
ringerajka
A da nisu zubici u pitanju??? Noci su nam dobre...sad zaspe oko 8 ipo pa ga ja u 11 probudim i dajem mu na bocicu jest..izdojeno plus malo nadohrane...i probudi se nekad u 4, nekad u 5 a evo jutros u 6 i 15...to nam se prvi put dogodilo...e sada, jucer smo ujutro isli na pregled pa smo se rano digli..vec oko 8, a inace je naviknut da se izlezavamo do 10 ipo-11... a i cijeli dan smo bili vanka, dosli doma u 8 i 15 user posted image ..12 sati nismo bili u kuci nego u setnji pa u mojih na rucak pa opet setnja...mouda ga je to izmorilo...pa sam odlucila vise se ne izlezavat ujutro iako meni straaasno fali sna jer nakon sta me on probudi ne mogu zaspati par sati user posted image ..ali eto...sad cemo vidit kako ce bit nocas...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Zimske bebice 2013/2014
10.5.2014 20:39:45   
kisica
Mi ti isto ne ustajemo prije pol 10, onda ja ustanem a ona i braco se izležavaju. Ali ona ti u podne već ide spavati, i ako ne zaspi u 12 - 12.15 onda imamo napad nervoze i urlanje...e onda ti spava nekih sat vremena, pa jede opet, i opet spava još 20tak minuta..Ali mi je baš drugačija, nervoznija je više nego inaće. Sad smo se kupali u 20.00, jela je, i spava joj se, ali ti en zaspe do pol 23.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Zimske bebice 2013/2014
10.5.2014 21:44:25   
ringerajka
Ne mogu virovat da joj toliko treba da zaspe? ! Uh i onbzaspe ujutro jos sat vremena i onda je budan sat ipol i opet spavanje 20-pola sata...
Uglavnom bude preko dana budan sat ipo i pola sata spavanja...ako sluuucajno ne zasoe kad mu je vrijeme opali nervozu strasnu..vecu nego kad je gladan..

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Zimske bebice 2013/2014
11.5.2014 13:18:38   
kisica
A ni ja..sinoć je zaspala oko 21, i u pol 22 eto je..pa smo do 23 imali cirkus jer je bila nervozna sva, ali nikako zaspati...
Danas je evo spavala do 9, pa je zaspala opet i spavala do pol 11, sad mi nije htjela spavati u 12 i nervozna je, ali nikako zaspati..
Počela sam joj nuditi čaj, neće ga ni probat user posted image

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Zimske bebice 2013/2014
11.5.2014 20:15:47   
ringerajka
user posted image user posted image cika cika i samo cika..a podrigne li svaki put?? Njega ajme muci kad treba podrignit i zato nekad ne moze zaspat??? I kad sam orstala pit crnu kavu primjetila san da bolje spava...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Zimske bebice 2013/2014
12.5.2014 13:30:02   
kisica
Ma podrigne čim prestane jesti i ne dignem je već je podrignula :)

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Zimske bebice 2013/2014
13.5.2014 8:39:03   
mamino zlateko
Jutro cure..oprostite na nejavljanju, al jednostavno nisam stigla nista napisat..bolesti nas napale pa smo kod doktora svako malo..em smo svi prehladjeni, i t i h isto. I tena mi hos dobila neku alergiju na nesto pa kise i kaslja,oci naotecene..mah svi smo neki cudni...

Dojenje definitivno prestalo,vise nece uopce ciku,kad joj ponudim,odma plac.. bile jucer na savjetovalistu,ima 58cm i 6100.. pravi komad hehe...al poslala na fizijatru,jer kad je na trbuhu nece dugo drzat glavicu u zraku..ona ju podigne,okrene i spusti i tako stalno. A s tri mjeseca bi ju morala drzat gore bar 3-4 min..i sad cemo morat valjda na vjezbe..ah..i s tenom je idto tako bilo al nas nije nikamo slala a sad moramo ici..budemo vidjeli sta ce rec..naruceni smo 28.5.. moramo i ici vadit krv..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Zimske bebice 2013/2014
13.5.2014 9:39:36   
kisica
Mamino super user posted image za sve,pa i za glavicu.Kao što sam ti rekla već ni moja G.ne drži glavu toliko, i iskreno meni 3 minute zvuči strašno dugo za njihove male glave, budete vidjeli, ali to sad svi na vježbe idu.

Ja bi voljela da mene pošaljeuser posted image maknula bi se barem od doma. Sa A.sam išla u Sisak i to mi je bila relaksacija, maknuti se od svih par dana u tjednu. Sad spadamo pod Topusko, ali opet dobro.

Mi dojimo i dalje, nekad spava cijelu noć, nekad se probudi. Zanima me koliko je teška, jer jučer sam vagala sebe pa sebe i nju i po vagi mi ispada da ima 5 i pol kila, a prije 2 mj.je imala 5 tako da ako je zaista dobila tako malo onda neznam što će biti iako mi jede redovno, možda čak i previše.



_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Zimske bebice 2013/2014
13.5.2014 17:37:57   
kisica
Eto nas, narasli 4 cm, a dobili oko 500 gr. samo (u dva mj.). Ja sam user posted image user posted image i van sebe. Pedijatrica nam je preporučila uvođenje adaptiranog mlijeka, počet dohranu sa jabukom i kruškom i mliječnim kašicama. Cjepili smo se, i to je to..

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Zimske bebice 2013/2014
14.5.2014 12:38:08   
ifkica
Drage mame pozdrav, vidim da rastemo i dani brzo prolaze.

Gledam kisica tvoj zadnji post i kao mama sada dva cicoljupca samo polako. Znam da se brines kako je dobila oko 500 grama, ali sve je to ok. I da uvedes polako dohranu nije problem. K. Je probala malo soka od jabuke, najslade kiselo lice koje sam vidjela u životu. Nakon pregleda i cjepljena 22.og probati ćemo svaki dan malo soka.
Mi i dalje papamo dohranu navecer, ne pojede kako piše negdje oko 110 je najviše sve ostalo je cika. Budenje po noći obavezno dva do tri puta. Takav mi je bio i V. do svoje druge godine, kako bi rekao mm točno kada je pustio cicu. Od moje sestricne mala od početka spava od 22 do 9.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Zimske bebice 2013/2014
14.5.2014 12:54:18   
ringerajka
Mamin, ifkice bas mi je drago sta ste se javile... :) mamino sta se glavice tice, ni moj je ne drzi 3-4 min..ma ni blizu... drzi je nesto malo i zalegne user posted image ..lijencina mamina...ali nisam znala da se zbog toga ide na vjezbe?
Kisice to stvarno na prvu djeluje malo, ali mislim da nije zabrinjavajuce...ako piski i kaki normalno mislim da ne bi trebalo bit problema..iako ni uvodjenje dohrane nije strasna stvar...mozda da pokusas malo u prehrani nesto uvest novo? Koliko sam skuzila ti si dosta mrsava, a da se pokusas natjerat jest malo obilnije? Ne znam, govorim na pamet Pa nemoj zamjerit...pitaj savjet terezu, one ce ti sigurno nesto pametno reci.. jer ako ona toliko dobro i cesto jede, nesto mora biti razlog slabog dobivanja na tezini...mi jos uvikek dojimo uspjesno i navecer mu dajem kombinaciju izdojeno+bocicu...iako mi se nekad ne da izdajat pa dam samo bocicu...
Moj savjet je da pitas terezu i kazes savjet pedice i ona ce ti najbolje znat rec...

(Odgovor članu ifkica)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Zimske bebice 2013/2014
14.5.2014 12:56:01   
ringerajka
Mamino 58 i 6100..a usporedi moga mrsavka- 65 i 5900 user posted image user posted image user posted image ..cijeli je duguljast a zgoljav user posted image

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Zimske bebice 2013/2014
14.5.2014 12:58:33   
ringerajka
Ifkice jos uvijek se dosta budi po noci? Jesi ti umorna?? Ja tek sad lagano dolazim sebi a sad ce i zubi vjerovatno brzo...nikad se necemo naspavati..

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.5.2014 19:35:59   
kisica
Hej mamice evo mene malo k vama..vidim javila nam se Ifkica i baš mi je drago.

Ifkice – zapravo jako sam zabrinuta, znam da tih 500 gr.ne zvuči tako loše, ali u dva mj meni zvuči jako loše.Ona ne izgleda loše, ali smatram da je to zato jer je prva dva mj.dobila jako puno, pa onda ta kilaža od 5500 gr.ne zvuči loše, ali što da je dobila u prvim mj.malo..neznam. Razmišljam i mislim da je to jer smo prestali dojiti po noći, njoj je to 4 obroka, i očito joj po pitanju kilaže fale. Razmišljam, kalkuliram, i nisam pametna..osjećam se glupom da ju sad idem buditi u noći da jede, iskreno bila bi to živa muka za mene i za nju..da je gladna budila bi se sama. Neznam.

Ringerajka – ovo mi je i mama rekla, i mislim da je u pravu. Ja jako slabo jedem, i imam mlijeka, ali možda to moje mlijeko nije hranjivo pa ona ne dobije od toga ništa. Jer u ova 4 mj. Onda je dobila sveukupno 2700gr. A ja sam izgubila 4 kg. Inače pisala sam u grupu za pomoć kod dojenja, ali Rodinu, i tamo su mi svi rekli isto kako to niej strašno, i kako neka dojim i ne dajem nadohranu.

Počet ćemo sa nadohranom, pa kako bude.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.5.2014 23:12:59   
ringerajka
Pa da...ako si ti 4 kg izgubila i slabo jedes pretpostavljam da je to razlog...u biti najbitnije je da ne gubi na tezini, tako da i ja mislim da to nije nista strasno...
Jedino sta mozes pribat je prisilit se jest malo bolje..i zbog sebe i zbog nje...znam da nije lako, ja sam sama s njim po cijele dane i kad on spava ja doslvnom buljim u zid...nikakve volje za kuhat nemam...a pogotovo ti sta jos imas i a... nahranis njih a sebi si na zadnjem mjestu...ja se uvalim mami na rucak, svaki dan skoro...muzu skuham da ina za dva dana a mama se pobrine sa svaki dan ima juha i meni nesto zdravo za pojest...zna da bi ja mogla ziviti na sendvicu pa me servisira da tako ne bude...
Uglavnom, kakvo god bilo mlijeko to je najzdravije sta G moze dobiti...tako da se ne brini...ja te isto hrabrim da nastavis sa dojenjem ali ti najbolje znas kako se osjecas...ja uzimam hipp pre i dajem mu bocicu navecer (nekad nemam volje izdajati) a nekad mu i moja mama da bocicu kad ga ostavim kod nje...sreca moja pa prihvaca i jedno i drugo...
Nadam se da ce i G prihvatiti :) oce sigurno...samo se nista ne brini i nemoj skroz prestati sa dojenjem :D

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Zimske bebice 2013/2014
17.5.2014 13:02:47   
kisica
Ma nisam ja mislila prestati sa dojenjem, ali sam mislila kombinirat joj bočicu. Recimo ona meni kad jede u 23, i onda ujutro u 7, meni su tada grudi pune mlijeka, i ona tad pojede to što ima,i bude sita po 3 sata i bude oke. Međutim kad me u podne traži, meni dojke nisu ni upola kao ujutro, i ona je nakon jela nikakva, cendrava, plaće..Razmišljam da joj jedan obrok dam ciku, jedan ad. Izdajanje nebi jer ja mlijeka imam i ovako, ali očito kvaliteta tog mlijeka baš nije kako treba.

Baš sam pisala sa mamino jučer i rekla joj, meni nije do jela, ni do ičega. Moja G.je strašna beba. Ja znam sve to, da bebi treba puno pažnje, ali ja nemogu 24 sata gledat u nju, nju nositi vječito, i pustiti da mi je kuća štala, i da nema jela i sve ostalo.

Preksinoć sam brisala kupatilo a nju je držao mm, i ona je urlala cijelo to vrijeme. Neće biti u kolicima, neće u krevetiću, neće u sjedalici, dok ja stojim super, ako sjednem sa njom urlanje..i tako je iz dana u dan..tako da ja nažalost najčešće nju stavim kraj sebe i ona urla dok ja radim nešto..i kad bi ja jela onda?

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Zimske bebice 2013/2014
17.5.2014 18:53:24   
mamino zlateko
Vecer mamike..kisice znam kako ti je,bas sam ti jucer rekla da je i hana meni takva,najbolje je kad je samnom kad ju cuvam..tako ni ja nejedem bas previse..nemam vremena..s njim na rukama sam vec svasta naucila raditi..jer imam veliku kucu i vrt
.i jos rucak,oa svaki dan masina vesa..nadam se da ce bit bolje

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!