|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebice 2013/2014
10.4.2014 23:36:30   
kisica
Hej cure moje, kako ste mi..idem čitati sad što ste pisale ovih dana. Kod nas je koma, seka mi je bolesna jako, bila je u bolnici kod nas 10 dana na kraju ju poslali doma kao nije joj ništa, sad je u Zagrebu, nalazi su joj koma, i nažalost sumnja se čak i na najgore. Tako da smo van sebe svi. Mama i očuh se mjenjaju kod nje, em je skoro 90 km od doma, sad gledam kako bi ja do nje i tako.
A.je super, lijepo je vrijeme pa je više-manje stalno vani jedino zeza malo oko hrane. Stvarno je jako mršav, ima nekih 18 kg, i izgleda kao kostur.
A G. Nam uskoro puni 3 mj. Nemogu vjerovati. Prava je curka, okrenula se već par puta sa trbuha na leža, odguruje se nogama od krevet, vuče se po kindaču, stalno trpa rukice u usta, slini, smije se, gleda okolo, strašna je…čak i glasove već pomalo ispušta. Nije baš neka smijalica, teško je dobiti smiješak od nje. Zadnjih par noći spava po cijelu noć, od 23 do 7, onda cica i spavamo dalje..ja oko 9 ustanem a ona pava sa bracom još. Inače jedino nas muče grčevi i dalje, i prdenje..luda sam već.
Ifkice tebe nam i nema gotovo, nadam se da si dobro sada, i da ćete lijepo proslaviti ročkas.

Mamino ajde neka si konačno riješila taj ječmenac. Kod tebe prava akcija, ali neka, ima vas i bolje da imate svoje što možete nego kupujete. Ja vrt nemam jer ovdje je kao neko pravilo da svekrva radi sve, pa nama daje. Ali oke, iskreno i ne treba mi jer zaista što god trebam ona mi da da uzmem.

Ringerajka ma na ćemu zavidiš, nemam ti ja vrta..a kraj G.neznam kako bi i imala. I moja G.ti ima neki čudan ritam, preko dana jako malo spava, možda od 9 do 23 odspava sve skupa sat i pol..možda. Čepiće smo potrošili, bili su super, obično bi joj potaknuli stolicu i onda bi bila mirnija. Ali su se vratili odmah čim smo ih potrošili.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Zimske bebice 2013/2014
11.4.2014 12:23:25   
ifkica
Kisice saljem pozitivne vibrice za seku i držim fige da sve bude u redu te se nadam da ćete pobjediti.

Ringerajka - k. Je isto počela ne spavati prije dva dana po danu,čak je počela zezati u šetnji sa kolicima. Sto se tiče dohrane samo navecer i to najviše 100 ml da je pojela nije neki izjelica,ali zato cica je zakon kao i braći.

Mamino- super za vrt.moj mm je vegetarijanac i jedemo tonu povrća kada gledam koliko smo potrošimo na pet kila krumpira katastrofa.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Zimske bebice 2013/2014
12.4.2014 22:22:46   
kisica
Hej mamike gdje ste? Evo moja curka pava kao top :)

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ifkica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Zimske bebice 2013/2014
14.4.2014 11:22:56   
kisica
Moja curka pavala do sada, gdje ste?

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Zimske bebice 2013/2014
14.4.2014 11:57:27   
mamino zlateko
Kisice tu smo..al vremena imam jako malo..nista nestignem.. bravo za gabicu user posted image ..neka bude i dalje tako dobra..mi imamo u srijedu pregled i pikicu..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Zimske bebice 2013/2014
14.4.2014 15:43:49   
kisica
Mamino - neka pikica bude bezbolna, mi nismo imali reakcije Bogu hvala. Brine me da nema Ringerajke barem je ona bila redovna uvijek.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.4.2014 0:15:12   
kisica
Ringerajka me sad zaista počinje brinuti:/ Znam da su oni bili prehlađeni, nadam se da se nije zakompliciralo nešto.

Mamino kako je pikica prošla?

Ja sam bolesna ko pas, mm isto, voda mi curi na nos, koma. Nadam se da G i A neće pokupiti

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.4.2014 16:28:28   
mamino zlateko
Sad sam se i ja zabrinula za ringerajku..nadam se da je sve u redu s njom..evo mi dosli s pikice,bilo sve ok..imamo 5600 i 57cm user posted image
Ajooj kisice nadam se da cete brzo ozdraviti..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.4.2014 19:10:08   
kisica
Mamino super za vas :)

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Zimske bebice 2013/2014
17.4.2014 12:49:27   
ifkica
Pozdrav,

Mamino - super za curu, ful je narasla, bravo.

Mi smo u velikom razmišljanju oko povratka na posao ranije,točnije ne jesen. Znam da je prošlo niti 3 mjeseca,ali financijske i poslovne prilike me navele da razmišljam kako ćemo dalje. Kada srezem sve financije fali nam 1000 kn da bi nam mjesec bio ok, ne znam vani daju djecu na čuvanje ful rano i njima je to normalno, nisam sigurna,ali u zg postoje tri vrtića koja to omogućuju i morala i starijem mjenjati vrtić. Uf uf.

Ringerajka- nadam se da je sve ok.

< Poruku je uredio ifkica -- 17.4.2014 12:51:27 >

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Zimske bebice 2013/2014
17.4.2014 16:34:56   
ringerajka
Curee mojeee zivi smo i zdravi hvala Bogu :) ne znam sta se dogodilo da nisam ulazila na rr, jednostavno sam zaboravila... :(
Mamino cura je cudooo, moj žgoljo je imao 5150 sa 2 mj.ali on jednostavno ne jede puno...
Kisice draga kako je seka, jesu nalazi stigli?? Drzim palceve da sve bude ok, ne zelim ni zamisljat kako ti je... a Gabica je pocela spavati cijelu noc??? Svaka caaast!
Ifkice zasto ne, ako postoje vrtici koji to omogucuju... znam da ce bit tesko ostavit malu bebu, ali na zalost danas je stanje u drzavi ajme...meni da mm ne radi od jutra do mraka, ne znam kako bi prezivili...ovako mozemo dobro ziviti, ali na zalost puno propusta sta se bebana tice...
Mi se krstimo krajem mjeseca, jeste vi to obavili?
Dojite li, je li sve ok?
Mi dojimo, navecer dajemo nadohranu...ja izdojim koliko bude, cca 80-100 i napravim bocicu...kad ga ostavim kod mame da mu jedan obrok hipp ako se ja zadrzim duze... ali uglavnom dojenje nam je broj 1 i moram reci da uzivam u tome...nekako mi je to bas lijepa veza medju nama...nekad radi probleme pa malo vise, opire se..ja odmah dignem paniku i mislim "gotovo je" a poslije sve bude ok user posted image ..eto nadam se da cemo sto duze izdrzati...
Veceras mm i ja izlazimo na vecericu sa drustvom, bas se veselim..baki sam pripremila izdojeno i ne bi trebalo biti problema..doc ce ona kod nas jer on ima neki svoj ritam koji mu ne zelim remetiti...nekako je najbolji i najmirniji kad je u svojoj kuci sa svojim igrackicama....
Inace cure, spremate li se za ljeto? Ja sam se odrekla kruha i cokolade, jer sam bila upala u depresiju user posted image ..umjesto da gubim kg ja ih dobivam...previse sam cokolade jela i moram priznati da san sad bolje...tesko mi je proc kroz muller a ne kupit 10 milki al odolijevam...sad su na akciji 5 kn a ja zatvorenih ociju prolazim kraj njih...user posted image

(Odgovor članu ifkica)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Zimske bebice 2013/2014
17.4.2014 16:38:41   
ringerajka
I mene je tako strah tih pikica, prosli mj sam odgodila jer je bio prehladjen...sada cemo morati to odraditi .. user posted image

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Zimske bebice 2013/2014
19.4.2014 18:37:27   
kisica
Hej cure moje..
Ifkice - vjerujem da ti nije lako, ali ako neide ovako onda nemaš izbora. Kod nas je isto stiska, ja imam porodiljni 1660 kuna, a mm ti od plaće dobije od 500- 700 kuna. I onda se krpamo nekako. Koma.

Ringerajka zloco jedna, stvarno si zloca pa nestati tako bez riječi..uf.. Seka je došla doma jučer, dobila je terapiju iako nisu otkrili što je, nakon terapije ide vaditi opet nalaze pa ako budu i dalje takvi onda će na hematološki odjel. Gabica pava da, da, cijelu noć Bogu hvala.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Zimske bebice 2013/2014
20.4.2014 0:05:04   
ringerajka
Vecer cureee moje...evo da vam prva zazelim sretan Uskrs user posted image user posted image ..kod nas nema jaja jos ove godine, ali sljedece ce morat bit... user posted image ..ja sam danas satrana a nista posebno nisam radila..bila u spizi, napravila rucak i cheese cake ( najednostavnija torta na svijetu) user posted image kod mene vam samo tako jednostavne srvari dolaze u obzir, drugo i ne znam raditi user posted image user posted image ..bili nam kumovi veceras pa smo pekli palacinke...uh nutella sa bananom i nutella sa samlivenim keksima..njam...a ja na dijeti...da daaaa...heheheh..sutra u svekRive na rucak idemo...a kod njih je jako malen stan i a sve skupa ce nas bit 10...za stol stane 4 ljudi max...ali eto, sto se mora nije tesko...vec vidim da ce se bebac unervoziti sa toliko ljudi i vike u malom prostoru user posted image ..iskreno jedva cekam da to prodje i da idemo kuci...
Kisice nadam se da ce sa sekicom biti sve ok, koliko god ima? Samo razmisljajte pozitivno...
Bas mi je drago da je Gabica uhvatila noc, super...moj se budi 1-2 puta...evo sam ga u 11, 30 probudila, najela i sad vec spava...nadam se barem do 5 jer je dobro pojeo...volim bocicu u ovu uru jer bi mi inace na sisi zaspa brzo i ne bi pojea dobro...
Inace kako cete vi provest Uskrs??ja odoh u krpe jer sam koma... svima kiss za Uskrs od moga pilica i mene! user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Zimske bebice 2013/2014
21.4.2014 10:49:04   
kisica
Sretan uskrs cure moje, Vama i cijeloj obitelji,posebno ovim našim mališanima kojima je prvi.

Ringerajka - ja sam radila neke bombice, keksi, par žlica mlijeka i 4 reda topljene čokolade,pkus šećer u prahu..napravila kuglice, uvaljala malo u čokoladne mrve,malo u šarene, malo u nikakve i super..od svekrve dobila 5 komada šubara i nekog sa višnjama, ispekla kruh, pincu, obojala 20tak pisanica, i to je to...goste nisam imala, bila mi mama jučer sa frendicom, prije nje očuh i seka, i to je to... mm je otišao u noćnu, i eto...G. i ja u kući više manje bile, A.vanka po dvorištu i to je to..kao da nije ništa ni bilo.
Seka ima 17 godina.
Kako je vama bilo? Kako je bebica reagirala na okolinu i toliko ljudi?

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Zimske bebice 2013/2014
22.4.2014 13:55:13   
mamino zlateko
Dan cure..sretan vam uskrs..nisam se stigla javiti,jednostavno nisam imala vremena kroz dan a navecer sam bila preumorna.. sutra idemo na uzv kukova i kod nas je prostenje,pa ce doci moji i mm-ovi na uzinu i kolace,pa se sad popodne bacam na pecenje kolaca..kremsnite,madjaricu i cokoladne muffine s bananom i pudingom od vanilije.. kako su bebe? A vi cure?

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Zimske bebice 2013/2014
23.4.2014 10:41:35   
kisica
Hej mamino, eto i tebe :) Taman sam ti mislila poslat poruku na Whatsapp, ali s obzirom da si u gužvi neću te daviti, pišem ovdje pa kad stigneš javi mi se. Možda imaš više iskustva od mene. G mi nije kakala 12 dana. Gdje god se okrenem svi mi govore isto "Za dojene bebe do 14 dana je sasvim oke da nemaju stolicu",međutim meni to niej oke, jer ju to muči. Kao nije zatvor jer ona prdi stalno. Probala sam piti ja sok od šljive i to za otvaranje ali ništa. Sada sam joj sirup kupila i ništa.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Zimske bebice 2013/2014
23.4.2014 20:21:47   
ringerajka
Kisice meni isto govore da je to najnormalnija stvar...jesi joj probala dat bio gaiu? Ona je kao probiotik na biljnoj bazi?

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Zimske bebice 2013/2014
24.4.2014 13:55:09   
kisica
Pokakala se jučer konačno.Bogu hvala.Baš ju je mučilo.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Zimske bebice 2013/2014
25.4.2014 14:35:59   
ringerajka
Auh ajde neka... ja svome dajem bio gaiu bas jer je prirodan probiotik...davat cu mu je do kne potrosim bocicu pa cu radit pauzu mj dana...isto me strah da se ne naviknu crijeva na pomoc...
Kako ste inace?

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Zimske bebice 2013/2014
25.4.2014 15:39:14   
kisica
Hej ringerajka - ostale mi same ha? Evo G.mi spava, inaće je jako nervozna kad joj se spava, i onda imamo pravu muku dok zaspi, jadna sva urla, i vrišti. Sinoć sam je vračala na ciku 3 puta dok sam je konačno uspjela spustiti u kindač da spava.

Ludnica...
Cure koje pelene koristite, i koji broj. Mi smo uzeli Pampersice 2 i bile su nam super, međutim sada je G.na 6 kg negdje i dvojka joj je mala, uzeli smo 3 ali sad mi je mokra u njima. Zapravo ne da joj procure sastrane nego kao da pređe preko pelene mokraća?
I da..kad mislite krstiti bebice? Mi planiramo oko bracinog ročkasa, u 6 mj.

I da :) Jooooj, ja i moje i da..u galeriji mi je Gabica, za ovu nagradnu igru što sad imaju Ringeraja, pa vas molim da mi glasate (potvrebno je samo prvi put preko maila potvrditi)

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Zimske bebice 2013/2014
27.4.2014 10:47:37   
kisica
Cureeee, jeste mi žive?

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Zimske bebice 2013/2014
28.4.2014 21:37:17   
ringerajka
Kisice evo meneee...
Mi smo jucer obavili krstenje user posted image ...koliko god sam pokusavala nastimati da bude sit i sta je najvaznije da mu se ne spava- to nisam uspila postic...heheheh taaaman kad smo ulazili u crkvu loli se pocelo spavat user posted image ..a on kad mu se spava a ne stavi ga se odma spavat je ajme i kuku!!! Znaci cijeli obred je faca vika pored 2 cure koje su se krstile a nisu glasa izustile.. user posted image user posted image user posted image junak mamin!! Ali znala sam da ce tako bit ako mu se bude spavalo..cim smo izasli zaspa je i ostatak dana bio savrsen...
E sad ja muku mucim sa pelenama...koristila sam do sada pampers premium care...a desava mi se isto sto i tebi...ka da procuri negdi sa strane...uglavnom je mokar na onoj strani na kojoj spava.povise pelene...skroz mokar...to je bila 2...danas sam uzela konzumove bebe, trojku...cula sam za te da su odlicne a jeftine...e sada, kad sam ih otvorila vidim da su prevelike...pise 4-9 kg... e sada ne znam kako ce reagirati ali izgledaju mi goleme ...user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Zimske bebice 2013/2014
28.4.2014 21:39:25   
ringerajka
U kojoj galeriji??? Ja sam.na mobu i uglavnom skicnem samo na nasu temu..navedi me i naravno da cu glasati :)

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Zimske bebice 2013/2014
29.4.2014 20:13:42   
mamino zlateko
Vecer cure..evo i nas malo..ulovila vremena da se malo javimo..ringerajka cestitke na krstenju,mi cemo de krstiti u 6.tom mjesecu.. cure mi muku mucimo s dojenjem..kroz dan uopce nece ciku,samo navecer prije spavanja,ujutro oko 4 i 7 i to je sve..kroz dan je na dohrani..jednostavno zna da je dan i nece i nece ciku,samo place,isprobale sve zivo al ne pali...user posted image ...


Kisice ja glasala za tvoju curu

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!