|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebice 2013/2014
9.3.2014 15:57:14   
kisica
Pusti te sa strane..ja sam prvo djete dojila samo 20 dana i to baš zato jer su me uvjeravali kako ima proljevastu stolicu jer moje mlijeko ne valja. I iako je super dobivao na kilaži, sve te priče poljuljale su me i ja sam dala adaptirano.
Sada G.dojim, i ima takvu stolicu baš kao što je imao A. a napreduje super. Ta stolica je nešto sasvim normalno kod dojene djece, i ja sam prestala dojiti A.samo zbog jezika drugih.
Da majčino mlijeko može biti tako slabo zbog nejela, moja nebi napredovala ništa. Ja sam danas jela pire krumpir i to je to. Jučer sam popila 2 kave, jela ni nisam, nekad mi dan na salati prođe, nekad na 2-3 riblja štapića.

Neznam dali si čitala o skokovima, ali to su ti dani kada beba traži pojačano sisati, doslovno svakih par minuta, i to nije zbog mlijeka ni ičega, engo su to takvi dani. Mi smo imali skok sa 3 tjedna, pa sa 6 tj. i evo sad ga imamo opet.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Zimske bebice 2013/2014
11.3.2014 14:59:09   
mamino zlateko
Dan cure..kako ste?kak bebachi? Mi prezivjeli onaj prvi skok,cicamo i dalje,samo sto joj navecer dajem bocu nana prije spavanja i onda mi spava ujutro do 4,a onda dalje opet dojim..bar se kroz noc odmorim..u petak smo na vaganju i mjerenju pa vam javimo kolko smo narasli..ja sam dobro,stalo krvarenje,i osjecam se odlicno..bila u shopingu,priustila si nove hlace i grudnjak user posted image ...jedino mi t na antb.jer opet ima eserihiju user posted image

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Zimske bebice 2013/2014
11.3.2014 18:12:55   
ringerajka
Eeej drage moje...evo da se i mi javimo..nekako smo neaktivni na temi svi skupa :(
Kisice sve se unormalilo sto se tiga tice hvala Bogu iako su mi sise nekako stalno polumekane, kao prazne..a na pocetku su bike tvrde kao kamen i bilo je mlijeka za izdajanje masu...ali eto, regulirala se ponuda i potraznja...ja sam samo stalno zabrinuta je li malac gladan... iako piski dosta i suoer se ponasa...na dane dobro spavamo, ja budem odusevljena a na dane ajme...tj noci... nicas nikako, izludili smo.. ali evo danas smo super, nosic nam je zacepljen pa uzvlacimo slinicu...bas mi ga milo...
Nekako bi probala uvesti reda u raspored hranjenja, mislite li da je to kad se doji moguce? Ono svaka 3 sata po danu a nocu ga pustiti dok ne trazi? Kako vama.izgleda dan hranjenja?!
Mamino super za bebicu, je li je sama vazes? Cini ki ti se da lijepo napreduje? Ja sam vagu prekrizila i odlucila da bi me to samo izludilo... sutra smo rano u pedice na ponovnom vaganju da vidimo sto smo napravili ovih 15 dana...bili smo 28 na pregledu i sada opet 12.3... djeluje mi da se malac jos izduzio a narastao je 6 ipol cm u 3 tjedna... bas sam znatizeljna sto ce mi sutra reci..javim vam...
A sto se eserihije tice, kako to rijesavas? Antibiotik ili? :( kako se to na t odrazava, mokri cesto, pecka je???
Di su nam ostale cure, zaboravile nas?! Tink, mmamita, innayari?!?!?

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Zimske bebice 2013/2014
11.3.2014 23:49:26   
kisica
Mamino - a kako ti je dojke ponašaju kroz to vrijeme kad daš ad pa do jutra skoro ne cica? Ne napune se? Mi idemo u četvrtak na vaganje. Kako je T? Ona to ima često?

Ringerajka mislim da ti to neće uspjeti jer je beba još malena da bi izdražala 3 sata bez dojenja. Ali probajte pa javi svakako kako ide...moja G jede na svaka 2 sata noću, a danju kako kad 2-3 sata nekad izdrži, a nekad i na sat traži.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Zimske bebice 2013/2014
12.3.2014 10:28:07   
mamino zlateko
Ej..ma imala ju je vise puta,al kod nje se to ne primjecuje bas,mokrenje joj je normalno,jedino nekad zna reci da ju svrbi dolje..al posto imamo svako malo kontrole,tako smo isada otkrili,al sad je u dosta maloj kolicini,prije je znalo biti gore...

Kisica napune se al ne previse,i ona to do rucka isprazni bez problema..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Zimske bebice 2013/2014
12.3.2014 11:39:58   
ringerajka
Evo izvjestaj ;)
Jucer smo jeli u 1, pa sam ga probudila u 4,pa je jeo u, 7, pa u 10 i onda sam mu ja u 3.u snu uvalila jesti, i onda sam ga u 6 45 probudila da pojede...ne bi ga budila ali smo imali pregled u pedice u 8 manje 15... odlicno je spavao, prezadovoljna sam! Uspila sam se i ja odmoriti... tko zna koliko bi spavao da mu ja nisam uvalila siku u snu...user posted image ..
Bili smo kod pedice, sve je super...curi nosic ali pluca i grlo su u redu... imamo 4 700 kg i 57 smo dugi... znaci rodio se sa 3950 i 50... meni to djeluje malo za mjesec i tjedan dana...ali kaze ona da je u Priincipu dobro za dojeno dijete...on je dobar, veseo, zilav od prvog dana...nadam se da nemam razloga za brigu... maloprije me zvala nevjetsa i kaze "znas sto.cu ti ja iskreno reci, ja mislim da ti neces imati dovoljno mlijeka jos malo"... user posted image mislim kakva su to caranja, kao da neko zeli da ja.ostanem bez mlijeka?! Kao ona nije dojila,pa da ja ne budem bolja od nje?!?!?user posted image poludila sam...
Dajte mi kazite kako oblacite bebe kad idete u set_nju, kakve su vam tempice u kuci, u sobi???

< Poruku je uredio ringerajka -- 12.3.2014 11:51:43 >

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Zimske bebice 2013/2014
12.3.2014 13:15:36   
ifkica
Drage moje pozdrav,
Da se i ja javim nakon što dugo nisam imala Internet , onda polako prilagodba bebe i mene i svih u kući i polako sve ide po redu.
Kratki report :-) rodila se Karolina 26.01. u 11:30 carski rez, 3050 g. i 47 cm. Sa mjesec dana je imala 3900 g. i 52 cm iz bolnice smo izašli sa 2080 g. tako da sam prezadovoljna, a i doki.
Želim vam svima iskreno čestiti na bebicama i nadam se da se pišemo u buduće.
Od početka se borimo sa grčevima koji su znali biti jaki, ali za sada nam pomažu sab simplex kapi. Dojim, ali navečer dajem dohranu mada zadnjih dana polako vidim da sve manje i manje bočicu jede,a sve više postaje mamin ovisnik o cici.
Trenutno nam je jedina briga krmeljave oči, ali uz bracu koji non stop plazi po njoj nije niti čudo da okice reagiraju.
Dojiti je prekrasno,ali moram priznati da polako imam strah od toga kada bude sve veća kolika će ovisnost to postati. Kao što znate Veki je volio cicati i samo je cikio i uživala sam u tome kao i on, ali ostalu hranu nije htio niti čuti do 8 mjeseci i to jako slabo. Kako nemam drugog izbora moram djecu dati u jaslice i ta vezanost dijete-cica-posao i ne prospavane noći do druge godine malo me hvata strah. Možda i dajem bočicu navečer, ne znam malo sam zbrda zdola….
Ringerajka – uvijek je lagano prozor otvoren u drugoj sobi i ne otopljavam je toliko kao sa V. Imala sam stalno strah da mu je zima, a sada kada je veći vidim da je žudio za malo zraka ispod toliko dekica i skafandera. Danas smo nakon dugo vremena zime izašle van u flis skafanderu ispod je imala štramplice i suknjicu i pokrila sam dekicom. Čini mi se dovoljno, a ona veselo spava (kada doma neće)

Kisica, mamino - kako stariji prihvaćaju mlađe? Mi nikako da objasnimo da je ne smije po glavi tapšati :-)

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Zimske bebice 2013/2014
12.3.2014 16:33:38   
kisica
Mamino blago tebi..meni ej G.jednu večer papala u ponoć, i onda smo zaspale kao topovi, u 6 ujutro kad se probudila ja sam već bila puna kvrga

Ringerajka – čitajući tvoje pisanje inače ja baš imam dojam da je oko tebe neka grupa žena koje ne žele da dojiš. Mislim ja nikad nisam gledala ljude po tome, i dojenje inače ne komentiram. Tko želi doji, tko ne ne i oke. Ali ovo oko tebe su čiste gluparije. Super za ovaj raspored, neka vam i ostane tako. Za kilažu isto super a cm su mi zakon, narastao je baš jako puno. Mi ti sad kad idemo van obučemo štramplice, body, kapica, i preko ili kompletić neki ono jednodjelni ili majca + hlačice i u skafander.

Ifkica – konaaaačno nam eto i tebe. Jel izašla sam 2800 iz bolnice ili zaista 2080? Vidim da se rodila sa 3 kg, pa mi čudno da je u bolnici izgubila kilu? Ja si isto mislim o toj cici stalno, i nama je super i malena jako lijepo napreduje, ali pitam se kad ju toliko sad voli već što će biti kasnije. Nama je Adrijan više-manje oke, i on G.isto voli dirati po glavi, ali onda to nije cijelim dlanom nego prstom


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ifkica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Zimske bebice 2013/2014
12.3.2014 23:52:33   
ringerajka
Cure samo krstko da vas pozdravim i kazem da sam uzasno tuzna i uzaaasno lose volje user posted image user posted image user posted image ..nesto nije u redu...stavila sam veceras bebicu na sisu i bio je strasno nervozan, plaka, vrista, odmakne se pa doslovno zabije glavu na nju i opet je hvata..uglavnom je skroz proplaka i makla sam gs sa sise...napravila bocicu hippa, pojeo70-75 ml!! Sto to znaci?!?! Mlijeko ne valja, nema mlijeka?!!! A meni stalno iulazi...samo ko zna kakvo je...user posted image
Ajme biti cu pretuzna ako budem morala prestati dojiti...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Zimske bebice 2013/2014
12.3.2014 23:53:59   
ringerajka
I da, usta su cista...nema soor... i ovo se dogodilo veceras i predvecer oko7.. mislim na nervozu prilikom sisanja... :( :( :(

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Zimske bebice 2013/2014
13.3.2014 0:35:53   
kisica
Opusti se,sve je ok. I moja to radi ponekad. Pocne pa se makne pa onda glavu gura u sisu pa opet.
Nista strasno.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Zimske bebice 2013/2014
13.3.2014 9:41:08   
ringerajka
Ifkice prvo da te pozdravin, jucer sam bila pod stresom pa san samo na sebe mislila..user posted image super napredujeteeee, odlicnoooo!!! Javljaj nam se malo cesceeee... user posted image user posted image nama su grcici otisli kao da ih nije ni bilo, cim smo poceli koristiti walla cepice iz njemacke...aada preventivno uzmemo jednom dnevno saab simplex a cepice vise ne koristimo..iako kad pojede nocu sav se jadan u snu previja, pokusava prdnuti a ne ide..mozda da saab koristim vise puta u danu?! I taj obrok vecernji ad, jeli ti bolje i duze spava od njega?!
Kisice evo je uoravo na sisi, vjerovatno je to bio momenat i sad mi je zao sto je dobio ad... stah me strasno jer imam osjecaj da ce me urec ova zlocesta okolina koja samo ceka d.ostanem bez mlijeka...u mojoj okolini rijetko tko doji, neki s razlogom a neki iz sebicnih razloga...uglavnom te sa sebicnim razlozima jedva cekaju da prestanem dojiti...a ja imam jaku jaku jaku zelju...ali sva sam u panici, imam li dovoljno mlijeka?! Bebica je rodjena 4.2 sa 3950, izasli iz rodikista nakon 3 dana sa 3760 i jucer 12.3 imali 4700...djeluje mi malo u mjesec i tjedan dana 750 g ..a pedica je rekla samo "to je u principu ok"user posted image ..a meni su sike mekane, nisu onako tvrde kao na pocetku..to sam citala da je nornalno..i nikad ne znam kaf su prazne jer budu skroz omeksale a iz njih jos izlazi... ma sva sam ti konfuzna...samo mi je drago da je beba na siki upravo..sinoc je u 11 jeo siku pa ad, probudio se u 3 pa opet u 68 ipol..i evo sada...ja sam zadovoljna...

< Poruku je uredio ringerajka -- 13.3.2014 9:44:58 >

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Zimske bebice 2013/2014
14.3.2014 10:30:02   
kisica
Ringerajka eto mene konačno sa laptopa. Vidjela sam tvoj onaj komentar i u tom trenu jedino sam mogla samo kratko napisati sa mobitela. Moja G.ti isto to radi ponekad, koliko sam ja primjetila to je obično ako je umorna a nemože zaspati, onda se toliko unervozi da nezna ni sama što bi. Ili kad je tjekom dojenja uhvati grčić, onda se tako gura i grči, samim time vuče bradavicu pa pusti, pa onda sva ljuta gura glavu u sisu i mlati glavom lijevo desno nebi li našla bradavicu..nema strpljenja sačekat pa se počne derati…i to onda tako traje..ono što ti ja tad radim je bez obzira na to ja njoj i dalje vračam sisu u usta a kad to traje duže onda je dignem dok se ne smiri pa je nahranim ponovo.
Mi i dalje ne koristimo ništa za grčiće, strpljivo čekamo da prođu, samo imam dojam da mi je nakon jela napuhana i dosta prdi..
Što se tiče dojenja i dojki, one su ti tvrde samo kad se prepune, a prepune ti se kad il ne dojiš predugo ili tako nešto, i prvi dana nakon poroda, kasnije su one mekane, opuštene, i djeluju prazno, ali nisu prazne..i zapravo svi se mi pitamo kako znamo kad je prazna dojka, ali zapravo ona nikad nije prazna, jer kad i beba pocica ono u njoj kako vuče tako navlači mlijeko i jede i dalje. Nemoj se brinuti oko toga.
Vidim da želiš dojiti, takva sam ti i ja, i znam da je to ponekad teško, meni je čista sreća što nisam kupila ad i nemam bočicu u kući, jer da imam u takvim trenutcima kada se nasisava i sl.i ja bi odmah napravila ad, ali nemam ga, nemogu do trgovine, i onda bi preostaje strpljivo davati cicu..kasnije kad se G.smiri, onda bi lakne što nisam posegnula za bočicom.
Iako iskreno meni je A.bio na ad mlijeku, i ja nekako imam dojam da je on bio sitiji, i da nije jeo ovoliko kao G. Ali opet kad se sjetim novaca potrošenih na ad,nekako mi sad to zaista nije varijanta. Da moram kupovati kupovala bi, ali kad imam mlijeka nekako mi je bezveze dat 1000 kuna za hranu a svoje mlijeko bacati.
Što se tiće kilaže, to ti zaista i je oke. Tebi djeluje možda malo, ali neki okviri su ti da bi beba trebala dobiti oko 700 gr u mj.dana (znam jer je meni A.imao proljev od rođenja pa smo išli na vaganja stalno).
U svakom slučaju ako ćeš davati ad onda ti je ovo super što mu ponudiš ad nakon dojenja, iako meni ti ej u rodilištu G.redovno top što bi dobila ad bljucnula van.
Eto..ako te zanima još što slobodno pitaj.

Mi smo bili na cjepljenju jučer i sistematskom, imamo 5 kg i 56 cm. Znači u mjesec dana smo dobili kilu, i narasli smo 4 cm. Doktorica je zadovoljna, i sad iduća kontrola tek za 2 mj. Na cjepivo nema reakcija.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.3.2014 7:14:16   
mamino zlateko
Jutro..mi bili jucer na savjetovalistu..znaci rodila se 3820,Doma smo isli 3760 a sad ima 4500..i narasla je 3cm..doktorica zadovoljna,16.4 idemo opet..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.3.2014 11:35:52   
ringerajka
Mamino daj nam malo vise informacijaaa, kako bebica, kako soava, kako papa, ima li grcice? Super za oregled, kako si ti?
Kisice vjerujem da je sve u redu i da ce biti i dalje...mislim da smo jucer bili u skoku jer je bebac stalno jeo...svako sat vremena skoro..ne znam sto je uopce imao jesti...ali nisam mu ad davala, racunala sam da ako je u skoku neka si navuce mlijeka sto vise...a sise mi i sada prazno izgledaju iako mi je majica mokra jer je tokom noci curilo..imam i grudnjak na sebi i jastucice ali uspije promociti jer nekako neprirodno lezim..mali spava kraj mene i onda se na ja ne mogu pomakniti...a nece da spava u svom kreveticu nema sanse...kako ga.odviknuti od spavanja na meni i kraj mene? Meni je preslatko sto je kraj mene, pogotovo kada se probudim u noci i vidim da se smijulji...ali imam osjecaj da je sa mjesec ipol dana vec stvorio naviku a mene ledja rasturaju... upomoooc!!
A sto se tice mlijeka,izgleda da ga ti imas puuuno vise od mene...meni se npr i kada preskocim obrok i dam ad, npr u 10 navecer do 3 ujutro uopce ne prepune?!!? Cvorice sam osjecala na pocetku samo,kad sam.imala previse mlijeka..user posted image .. ja bas zelim dojiti, nemam nikakav problem s tim, on vuce lijepo, bradavice su ok, ne sisa precesto nego svaka 3 sata otprilike a sada je i skratio vrijeme jedenja...tako da nema.razloga da prestajemo iako neki jedva cekaju..prejadno ali eto user posted image necu nikada razumiti da netko moze zeliti da ja ne dojim... nadam se da ce bebici ojacati imunitet, a i sa financijske strane je velika usteda... dobro si rekla,davati 1000 kn za ad a Svoje mlijeko bacati...
A koliko vam traju grcici? Mi ih nemamo vise hvala Bogu, imali smo ih samo tjedan dana i otkad smo stavili te homeopatske cepice nista vise...user posted image
I da, na mobu sam, svjesna da pisem s brda s dola, ali pisem kako se cega sjetim...nemoj zamjeriti...user posted image

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.3.2014 11:42:56   
ringerajka
I zaboravila san ti reci, Gabica savrseno napreduje?! Koliko je ono dobila prvi mjesec?! Ovaj kilo i narasla 4 cm..iako kazu da se prvi mjesec najvise naraste? Jer je ivaj moj stvarno dosta otisao u visinu...malo u tezinu ali ok, zadovoljni smo...mene malo poprijeko gledaju i svi kao zale, jer malac nije dobio previse..i onda su mi najjace price "moj puno bolje bolje napreduje, moj je dobio 1200 to ti je malo...." bla bla bla...ispada kao neko natjecanje, cija je beba deblja user posted image ..a ovaj moj ce biti visok i mrsav jer nema na koga biti drugaciji! I bas.me briga, neka on.meni bude zdrav pa koliko dobio dobro dobio...

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.3.2014 11:56:05   
mamino zlateko
Ringerajka,beba je dobro,kroz dan jede svaka 3sata,a u noci tek oko 3 i onda oko 7..grceve nemamo hvala bogu..i s nama isto spava,nece u kreveticu..kad je stavimo u krevetic odma se budi,i odma plac..ja sam dobro,svaki dan smo u setnji,dns idemo kod mojih na rodjendan ..Ringerajka ma nebrini ti za ljude oko tebe,ti uzivaj sa svojom bebolinom i u dojenju


_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.3.2014 19:29:29   
ringerajka
E pa supeeeer, bas mi je to drago cuti...i mi smo u setnjama i malac je super zadovoljan na zraku...rekla sam da cu ga preko noci malo izbaciti na balkon user posted image user posted image ..suoer ti jede i super spava..blago ti se...moj u principu dosta slicno funkcionira osim sta malo vise place..koliko spava preko dana??? Evo i moj se budi 2 puta po noci, oko 3 i 6...s tim sam sadabzadovoljna..iako sam ja neispavana pa mi izgleda da je cijelu noc budan

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Zimske bebice 2013/2014
15.3.2014 23:36:26   
kisica
Mamino super napredujete…šta još ima kod vas.

Ringerejka –meni je to curenje isto koma, još kad krenem nekuda, pa sve promoći, najradije bi se ubila. Zato ti ja obučem normalan grudnjak sa košaricama, pa ne promoći. Što se tiće spavanja, počni sa odvikavanjem dok ti nije kasno. Ja sam A.sa 2 mjeseca počela stavljat u krevetić i naviknuo se. Sa G.se držim krevetića, ali nekad me znam zeznut san da zaspim dok ju dojim i onda ostane kod mene do idućeg buđenja. Kod nas ti ima dana kada dobije grčeve i to točno u 20 pa traju do 22.45, a nekada ništa. Što se tiće mlijeka, i moje sise su mekane i djeluju prazno, ali ako ju ne stavim da sisa u roku 6 sati na istu sisu, osjetim kvrge odmah. G.je rođena sa 2820gr., doma puštena sa 2500gr. A sa 28 dana je imala 3900gr. I 50 cm.

Mi smo danas bile vani dobrih 4 sata, G.je spavala kao top,a ja sam je još i nosila jer nisam imala auta pa me šogorica povezla do grada. U biti sad smo svaki dan vanka sat dva. Inače ona se budi svaka 2 sata jesti, i ja sam luda od toga, jer imam dojam da čim zaspim eto je.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.3.2014 19:00:21   
ringerajka
Ajme to je, svako dva sata je ajme...ali dobro, navlaci si mlijeka...neces vjerovat, moj je sinoc u 8 sati zaspa u kolicima i spava do 3 jutro..kao na izletu..ajme ajme..a meni ga bilo zaj buditi...tako da smo se tek u 3 kad je pojeo prebacili u sobu..nekako mi je biko ocekivano da ce se probuditi oko 11 na hranjenje ali ga je on prespavao user posted image ..i naravno da sam i ja zaspala u dnevnom boravku... bas mi ga je milo bilo kad sam shvatika da je toliko dugo spavao u kolicima...
A moze biti da je zato sto sam ga cesce stavljala na sisu, nisam cekala ta famozna 3 sata pa je bio sit?!
Uglavnom danas smo ga mm i ja sami kupali..u kamilici...komedija ziva...jedva smo to izveli...

A ja bi ga odmah odvikla od spavanja na meni i s nama, ali on pojede, ja ga stavim u krevetic i odmah plac...izvija se jer ga jos probava muci..nikako prdnuti...i onda se unervozi a kad je kraj mene ja mu uhvatim rucice da ne luoa s njima pa ga to nekako smiri..jer cim krene s rucicama mlatiti po zraku odma se unervozi...imas li kakav savjet kako ga odviknuti??? Malo mi je muka pustati da place jer je jos malen, a ne vidim drugi nacin??
Vi napredujete odlicno, Gabica je kao zmaj mali! Svaka cast...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.3.2014 19:01:50   
ringerajka
Kada vam je ajmo rec zadnje presvalcenje i hranjenje? Meni je malo zeznuto jer su nam sobe na katu pa ga ne mogu odvesti u 8 sati...pa uvijek cekam nekako 11 sati da i ja usout obavim po kuci sve sto treba...

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.3.2014 23:47:03   
kisica
Moguće i to da se najeo pa spavao lijepo..A neznam ti baš na silu teško će se odviknuti..negdje sam čitala o tome kao da je potrebno postepeno odvikavati bebu od zajedničkog spavanja...ja ti inače G.zamotam u dekicu, i kad zaspi samo je spustim, njoj je toplo i ni ne osjeti promjenu i tako spava. Mi ti se u noći presvlačimo u 3 kada se budi jesti jer ona kaka obavezno, a jednu noć je nisam skinula propustila joj je pelena

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Zimske bebice 2013/2014
18.3.2014 8:30:49   
ringerajka
Evo mene na balkonu ispijam kavicu dok bebac spava svoj jutarnji san..hehehe...dan mu je poceo u 6 6 ujutro pa je vrijeeme da malo ćorne a ti se mama hebi..hahahha! Sinoc sam se izdojila iz ibe sise i uspila izvuci 135 ml... pojeo je 100 i bezpuno plakanja i uspavljivanja zaspao na mom krevetu do 3..u 3 je pojeo i zaspao do 5 pa je malo pocica i zaspa do 6... jucer se prespavao, bili smo u setnji i spavao je od 3-6 pa opet od 7-10...i onda do 3 ujutro..danas cu mu pocet uvodit nekakvu rutinu sto se spavanja tice, tako da malo duze odspava ujutro...makar da nam dan pocne u 7... i da navecer ide spavati u 7...dosta sam citala, da bebe vole rutinu i da je najbolje tako...da dan traje od 7-19...njemu je slican ritam kao u knjizi koju sam kupila samo ga ja sto puta dnevno zeznem sa gostima, setnjama...ali pokusat cu se prilagoditi njegovom ritmu pa cemo viditi kako to ide...u 8 sati je vec bio kona i nije mogao drzati okice otvorene...
Ima biti da imam malo mlijeka navecer, 135 mi se bas cini malo ali on puno i ne jede...prijateljici maleni sa 6 dana zivota 130 smazao..a moj jos nije preko 100...bas nije neki zdero...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Zimske bebice 2013/2014
19.3.2014 11:47:07   
mamino zlateko
Evo i nas malo..kako ste cure? Hana mi dobila neki osip,sad bila patronazna,rekla da se radi o ciscenju koze,i da moram prati njezinu odjecu bez omeksivaca praska..
A ja sam dobila jecmenac..user posted image

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Zimske bebice 2013/2014
20.3.2014 8:59:20   
ringerajka
Mamino jutrooo..i moj je bio osut po licu i gornjem dijelu tijela, rekla pedica da ss cisti..nista posebno... a ja odjecu oerem sa djecjim praskom bez omeksivaca..ma proci ce...
Mene je on satra nicas, od 1-4 je kenjkao...uh i na kraju zaspao na meni...dvi noci je spavao u kreveticu bez problema, ali cim mu se ritam spavanja po danu poremeti on navecer bude ajme majki... satrana sam...ukocena cijela...pijem kavu dok faca spava...podocnjaci do brade dosli...

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!