|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebice 2013/2014
20.3.2014 9:26:47   
mamino zlateko
Ringerajka drz se..moja fala bogu dobra al mene ovaj jecmenac ubija,suzi mi oko i zatvorilo mi se pa izgledam o da sam izasla iz boksackog ringa..user posted image

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Zimske bebice 2013/2014
20.3.2014 9:30:26   
kisica
Ringerajka - ako uspješ satom rutinom blago tebi..ja uopće neznam kakvu bi mi rutinu imale kad moja redovno do 23 ima grčeve i umire od vrištanja.

Mamino - moja ima na licu isto nešto malo, al nije nam ped.ništa rekla-. Ječmenac? Od kud ti to?



_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Zimske bebice 2013/2014
20.3.2014 13:16:55   
ringerajka
Kisice posaljem ti ja par komada ovih cepica ako hoces?! Nama su stvarno pomogli i nemamo vise grcice a znas da smo ih imali od ponoc-5 ujutro svaki dan...
Ja danas idem na vaganje kod pedicee, jutros sam ga vagala gologa i ima mi 4700 kao i ima tjedan dana kad smo bili na pregkedu..pa cu ga odvesti da ga.oni izvazu na svojoj vagi..mislim da bezveze idem jer je zadnji put vagan u mokroj peleni (kasnije skuzila) a danas gol nakon kakanja i prije hranjnja..previse slusam druge ljude a premalo sebe...vidim da je vesel, dobar redovito piski i kaki...ali eto...ovu vagu cu vec danas vratiti, mislim da mi je bespotrebna...Bas sam sada nekako ljuta...uh!!!
Mamino jacmenac, kako kazu, nastaje jer si lagala neku trudnicu..pa sada razmisli user posted image user posted image ..salu na stranu, trk u ljekarnu po neku mast...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Zimske bebice 2013/2014
20.3.2014 19:16:05   
ringerajka
4850...znaci da je u tjedan dana dobio 150...malo ali ok, ja sam zadovoljna...mozda ima veze sto se na putu do pedice pokakao i popiskio...ali i ako ne, ja sam zadovoljna jer mi je on on dobar skroz..

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Zimske bebice 2013/2014
22.3.2014 12:04:33   
ringerajka
Cureeee??? Nigdje nikoga user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Zimske bebice 2013/2014
23.3.2014 12:31:36   
mamino zlateko
Dan cure..evo ja bolje,jecmenac ide kraju,iscurio mi gnoj,jos dan-dva i bit cu ko nova..jucer sam se pocastila sisanjem i farbanjem,sad sam odma bolje volje hehe...curke su dobro,mama se ne zali.. ringerajka nemoj se opterecivat s tezinom,dok on papa,pajki,pisa i kaka, sve je u redu...samo vi lijepo uzivajte i mazite se..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Zimske bebice 2013/2014
23.3.2014 18:18:03   
kisica
Hej cure evo i nas, rado bi vam pisala i češće ali ova moja curka pravi je zloćko. Zadnja dva dana grčlevi nas rasturaju, kupili smo kapi, ali ne pomažu baš. Uz sve to ona neće biti u kolicima da leži, neće se voziti u kolicima, neće biti ni u as na kolicima, plaće i u autu kad se vozi, pa čak i kad je ja nekad nosim, imam dojam da šuti samo kad je sisa u ustima.

Ringerajka a gdje si kupila te čepiće? Kod nas kažu imaju samo kapi. Ako imaš viška ajde molim te jedan dva komada samo da joj probam, možda stanu i kod nje, Već sam luda, sva poplavi od vrištanja. Što se tiće kilaže to je sasvim ok, ako svakih 7 dana dobije toliko, u mj.dobije 600 gr.a to je onaj prosjek koji trebaju dobiti.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Zimske bebice 2013/2014
23.3.2014 19:21:19   
ringerajka
Ajde mi svoju adresu daj, nemam ih puno jebemu misa...poslat cu ti :) ako imas koga u njemackoj ili imas nekoga ko ima nekoga u njemackoj pa da.postom posalje?meni je nedavno rodjak dolazio, rekla sam mu da kupi 6-7 paketa i nije nasao nego 2 :( i kupio ta dva, jedan sam dala...ostalo nam pola jednoga...saljem sutra ako uhvatim vremena.tj ako njega budem mogla ostaviti kod majke, ruzno je vrijeme ajme pa ne mogu s njim..

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Zimske bebice 2013/2014
24.3.2014 8:56:23   
mamino zlateko
Kisice bas mi zao da vas tolko muce grcevi..nadam se da ce ti pomoci cepici od ringerajke..drzimo fige...hvala bogu da ih mi nemamo.. cure jel koristite dude? Jeste bile kod ginica? Ja idem u srijedu..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Zimske bebice 2013/2014
24.3.2014 11:43:29   
ringerajka
Mamino mi se stalno pratimo...ja sam u cet u ginija :) dudu koristim preko dana kad ide spavat a nocu ne...ne bih da se navikne..ti???
Kako ste vi?
Kisice morat cu kasnije provjeriti koliko imam i posaljem ti sve..ali njih je nesto malo u pakovanju...

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Zimske bebice 2013/2014
24.3.2014 19:09:47   
mamino zlateko
I mi koristimo kroz dan,u noci ju ni nece..dobro smo,oko mi bolje pa sam i ja odma super..kako si ti? Ja si zadnje dane razmisljam o onim stvarima i nekako me strah..hmm..user posted image ..i da htjela sam vas pitati,jeste dobile porodiljne i onu jednokratnu pomoc? Kad to dolazi? Ja jos nisam nista dobila..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Zimske bebice 2013/2014
24.3.2014 21:13:02   
ringerajka
Heheheh ja jos nisan ni predala papire user posted image ..moram hitno obaviti to i pregled kukića...čim me vrijeme posluzi...
A i ja si razmisljam posto nisam jaaaako jaaaako dugo...ali strah me ajme...viditi cu sta ce gini rec u cet...mislila sm poceti vjezbati ali ne smijem radi dojenja ..jao jao, nema kupanja ovo ljeto...

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Zimske bebice 2013/2014
25.3.2014 9:16:08   
mamino zlateko
Mi idemo na uzv 23.4. Tako su nas narucili u bolnici..hehe hvala bogu da ja nisam na moru a ni necemo ici jer se nebi svukla,strije imam tocno po sredini zeluca i ne izgledaju bas privlacno...al sam se hvala bogu vratila na svoju staru tezinu..a za one stvari cut cu sutra ginica pa cemo vidjeti..hehe..mm vec nestrpljiv... user posted image

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Zimske bebice 2013/2014
25.3.2014 13:11:58   
kisica
Ringerajka šaljem ti adresu.Imam u Austriji tetku, u Njemačkoj nemam nikoga.

Mamino imamo dudu, ali je G.neće ni probat, a kad ja probam da ju na silu uzme onda se gadi na nju i počne mi kao da će povratiti.

Ja vam cure kod ginekologa još bila nisam, a jučer sam dobila mengu. Seksić smo obavili, i sasvim je bilo ok. Nemam dojam da se dole išta raširilo user posted image
Porodiljna mi sjeda normalno 18og, a jednokratnu sam dobila sa isplatom por.u 2 mj.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Zimske bebice 2013/2014
25.3.2014 14:06:38   
mamino zlateko
Kisica ja imam neki cudan osjecaj u vezi keksa..mozda samo preuvelicavam,a i strah radi svoje.. sta vec si dobila vjesticu? Heh tako sam i ja s t dobila dosta brzo,nakon skoro 3mjeseca...za sad mi ne fali a ni netreba..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Zimske bebice 2013/2014
25.3.2014 14:29:59   
ringerajka
Hehehe ja idem u cet u ginija pa cemo vidjeti sto kaze za keksic...iako mm nenzelit cuti jer misli da je dole pala bomba...hahahaha...
Kisice saljem preksutra, nasla sam 7 komada, mislim da ce biti sasvim ok..3-4 dana sat prije nego krenu grcici stavi cijeli cepic a istale dane probaj po pola da malo razvuces...na uputama pise koristiti nekoliko puta dnevno po pola a ja sam stavljala jedan cijeli 10 dana...nadam se da ce pomoci, moji svi su odusevljeni...
Kako ste inace? Ja evo na brzinu obavila sve pi kuci i ispruzila noge na kauc dok bejbi spava...napokon je u svom kreveticu i sad lijepo spavamo po noci...budimo se 2 puta za papati i to je to...danas su nam mjesec i 3 tjedna a jos kukice nismo bili snimati...malo mi je vrijeme bljak pa mi se i ne ide iz kuce...mogla bi i to u cet obaviti kad budem isla u ginija...uglavnom, prvi mjesec je bio ajme ajme...mislila sam da cu letiti kroz prozor...sada je vec lakse..jucer sam ga prvi puta stavila u gym i odusevio se...cak 20 min je mirovao user posted image ..a ja se ne stignem kako spada ni okupati, nekidan sam se isla obrijati dole i dosla na pola i ajme...on proplakao i ja brze bolje iz kade...hahahaha ajme ajme...ja sam vam s njim sama po cijele dane pa na momente mislim kako cu skrenuti...

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Zimske bebice 2013/2014
25.3.2014 17:53:30   
mamino zlateko
Ringerajka a ja sam sama s dvoje od jutra do pola 4,jos je jucer i dns mm cijeli dan,dolazi tek u pola 8,al hvala bogu da mi mama dodje u 3doma pa onda je ona popodne kod mene.. a tusiranje obavljam kad je mm doma...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Zimske bebice 2013/2014
25.3.2014 20:17:08   
ringerajka
A ja sam se maloprije isla otusirati i oprati kosu i naravno jos ispod tusa sam.ga cula kako place i ajmo vanka na brzinu brisanje i oblacenje...uh...jedva cekam kad cu se moci u.miru tusnuti... a mm nije doma od 7 ujutro do 10 navecer..uooce maloga ne stigne viditi... :(
A mene ce vam ovo dojenje izluditi... malac je od danas malo prehladjen, nosic pun i kaslje..nista strasno..nosic clrijesavamo fizioloskom i usisivacem...ali on vec od sinoc nekako odbija papati..ne znam zasto...prvo ne trazi sam, drugo- stavim ga na sisu on pojede jednu doslovno u nekoliko minuta i ni cut dalje...i pocne.plakati, odguruje se...a sisa nakon dojenja dosta puna...znaci ne osjetim da je skroz mlohava...a i bljucka zadnja 3 dana i izbacuje po malo...nista strasno ali prije nije izbacivao?!?!?! Sta vam se cini??

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Zimske bebice 2013/2014
26.3.2014 7:06:32   
mamino zlateko
Jutro..ringerajka moja bljucka stalno..sve je to normalno dok dobiva na tezini.. kod nas opet onaj skok,vec jucer pocelo..i da cure mi dobili tjemenice..moram danas kupiti bademovo ulje pa cemo navecer namazati glavicu i kosicu..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Zimske bebice 2013/2014
26.3.2014 14:42:27   
ringerajka
Mamino jeli ima kosice? Kada se tjemenica dobiva? Ja jos nista ne primjecujem a moj ima malo kosice a na tjemenu skoro nista...malac je prehladjen, kaslje i slini jucer i danas dosta..a meni srce puca...prva prehlada user posted image

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Zimske bebice 2013/2014
27.3.2014 13:31:35   
kisica
Mamino imala sam i ja, hahaha..iskreno mislila sam „Bog zna kolika sam haha“, ali kažem sve oke, sve normalno, nikakve boli ni ničega. Sa prvim sam mjesecima imala problem, naime tjekom keksa iz mene bi izlazio zrak van (da, da na p..), i to je bilo grozno. Zbog toga mi je bio bed uuopće imat odnos, ali ovaj put stvarno sve 5. Da vještica je stigla, ništa drugačija nego je bila i prije trudnoće..sad me zanima koliko će trajati, inače mi je trajala po 4 dana. Ni meni nije trebala i baš me razočarala 

Ringerajka – odvalila sam na brijanje hehehe. I mi smo ti više-manje sami, a ova moja curka je neumorna. Kako ustanemo oko 9, s tim da ona budna bude već u 7, ali ja je uredno vratim u kindač, i onda onak spava i kenjka do 9, pa navečer do 23 nema mira. Preko dana kad zaspi to je 30 minuta u vrh glave, i možda dva puta u danu. Ja neznam jel to rano ili što, ali nju ne zanima ništa, neće gledati u vrtuljak, ne umiruje je muzika, neće gledati ništa šareno, neće biti u gym-u, u as izdrži 5-10 minuta, kolica nikako..zapravo cijeli dan moraš biti oko nje i gledati u nju, i najbolje bi bilo da je se nosi..e onda je super. A ja ti inače imam osjećaj da se više znojim od kad dojim, i nekako baš neugodno, i onda ti znam zaključati vrata, otvorim kupatilo i nju stavim u krevetić i odem se otuširati na brazaka, ako i počne kenjkati ja obavim svoje jer bi hodala smrdljiva ko sto tvoreva. Možda brže vuče pa se naguta zraka, nervozniji je, a i ima dosta u jednoj..ili je opet skok.

Inače i kod nas je počela tjemenica pomalo, isto nas zeza nosić, ali moja curka ne odustaje uopće.I glupo mi je uopće reći ali ja mislim da je ona prenapredna. Cure to su sad već šlaufi po rukama. A opet šta da joj radim, jede na svaka 2 i pol sata, pa nemogu je pustiti da mi gladna bude, a opet ovo sad već izgleda meni osobno strašno. Svi se kese i kao joj bucka, baš je slatka, meni se to i ne dopada baš. Uglavnom, sendajte mi mail pa vam je pokažem  Mamino tebi je šaljem na wa. Hahaha.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Zimske bebice 2013/2014
27.3.2014 18:41:30   
ringerajka
Hahahah dobro gabi papa za razliku od ove moje pahuljice . On sve nesto po malo, nije zahtjevan po pitanju hrane...meni je prijateljici mala dobila 750 g u 12 dana...a moj toliko ni u mjesec..ona je isto dojena...hehehe...pa koliko je ona do sada dobila?? Moga su tek nedavno picele zanimati igrackice, gym, ljulja, vrtuljak nije tija pogledat do nedavno...a sada se bome zaigra...baka ga je danas cuvala od 10-14:30...i sano ga je selila iz igracke u igracku i uopce nije bio po rukama..odusevljena je user posted image user posted image ...ja sam danas bila u gina, sve je ok...pitao me da kako to da joj nisan obavila one stvari i da jadan mm user posted image user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Zimske bebice 2013/2014
27.3.2014 23:18:33   
kisica
Imala je 13og punih 5 kila user posted image

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Zimske bebice 2013/2014
28.3.2014 9:42:15   
ringerajka
Dobraaaaaa jeeee , legenda mala super papa...neka neka user posted image user posted image ! Moj slabo jede zadnje dane ajme...bas slabo, strah me da ce dosta na tezini izgubiti a pregled mu je4-og... jucer su nam se cak dogodile jedne suhe pelene, prvi puta...a kakica nam je vec 2 dana na momente zelena...ne znam kad je vrijeme za ic doktoru? Slinicu vucemo sa usisivacem a kupilismo i onu rucnu pumpicu pa i nju koristimo jer mislim da.je.manje stetna...kaslje jos uvijek... :(

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Zimske bebice 2013/2014
28.3.2014 11:30:34   
kisica
Mrzim kad me ovaj forum tako zajeeeee..ja napišem ono error..

Ringerajka gledam ti malenog, presladak je :) Nije bucko da, ali nije ni mršavko, po meni sasvim normalna bebica. Možda tebi izgleda mršavo naspram moje, ali iskreno ja bi više voljela da je moja curka takva. A.je bio takav i danas je sasvim oke dečko, mršav je, ali ništa kritično.

Što se tiće pelene suhe, neznam koliko je dobro to, ali neznam ni jel za brigu. Možda da nazoveš dr.pa joj kažeš da se bojiš da ne napreduje, da ima suhu pelenu, zelenu kakicu (iako ti ona nikako ne mora biti znak gladi, ovisi o jelu koje mi jedemo), pa da ga vagne.

Neznam zašto nebi, jer ja sam ti A.nosila cijeli prvi mjesec svaki drugi dan an vaganje. Imao mi je zelenu stolicu i to proljev nakon podoja, ali je napredovao.

Čepići stigli hvala ti punoooo.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!