|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 59 60 [61]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
27.11.2015 16:47:17   
keyt
Sunny draga, oprosti što je na tvoju muku, ali dobro si me nasmijala s razbijanjem parnog čistača user posted image . Mislim, razumijem te i ja bih vjerojatno isto napravila jer sam i ja impulzivna, znam u trenutku velikog bijesa nešto razbiti ili barem papuču odvaliti o zid (to kao da mi je neki fetiš user posted image ), tako da mi je sve jasno. Još u sve kad se ukomponira dvostruki plač, ajme... user posted image
A što da ti kažem, znaš i sama da će čim Leda malo poodraste, biti mira i veselja, ali i rješavanja sestrinskih svađa. Evo, moja je šogorica već neko vrijeme odahnula jer joj je mala napunila 10 mjeseci, a klinac, inače malo nezgodne naravi, napunio 4. Kaže da joj je sad već milina.

Super za zdravu i naprednu bebačicu, za Em i vrtić i za dobro zajedničko popodnevno spavanje. Ja nemam običaj popodne spavati, pa vjerojatno zbog toga ni El nema neku dodatnu motivaciju za to. Nije da ne volim, nego se uvijek probudim nekako bunovna i razdražljiva nakon popodnevnog spavanja pa izbjegavam.

Evo i mene danas počelo hvatati božićno ludilo, nabavila već glavni poklon El za Božić da se ne dovedem u situaciju panike posljednjeg trenutka – Peppa Pig vlak, plus još neki dodaci. Unatoč bezbroj drugih likova koje isto tako jako voli i raznih igračaka, Peppa je Peppa. Sretno ti s božićnim likerom, a poznavajući tebe, kad se zainatiš kile će krenuti nizbrdo. Vjerujem da nećeš na Dukana prije nove godine. user posted image

Btw. bacila sam oko danas na Jesenske bebe, mislim da se ona mama nadurila na mene kao uljeza, a k tome joj još solim pamet i imputiram da nešto nije u najboljem redu. Žao mi je što je pogrešno shvatila, bude li se oglasila po tom pitanju ispričat ću joj se.

Premda ispada da se samo obraćam Sunny, mislim ja i na ostale naše cure, premda jako, jako rijetko navraćaju ovdje. Pusa vam svima


_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 1501
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
27.11.2015 18:32:45   
ines_os
Posao,posao i posao
MM otvorio obrt,zezam se i s tim uz svoj posao i Ivan uz sve to
Citam a rijetko pisem,ne zamjerajte i znate da mislim na SVE i male i velike
Sa Sunny se druzim jos ali i to se prorijedilo iako obavezno se vidimo za rodendane,Bozic Uskrs a aako padne koji posjet izmedu super
Evo spremamo se u babinje,i nikako uhvatit vikend slobodan da odemo a da su i oni svi cetvero kod kuce malo da se izdovoljim sa bebom Ledom,pa svojo kuci
Kako vi stojite sa zeljom drugog djeteta,naravno samo one koje se nisu odlucile vec na to
Ja imam zelju ali da mi roda donese bebu,nemogu jos zamislit ja trudna sa stomakom do zuba a Ivan od svojih 18 kg,cetvrti kat bez lifta,nabavke u trgovini neznam bas
A opet mislim ako zelim onda mi je krajnje vrijeme da ne bude prevelika razlika
Sta kazete na to da nam klinci za manje od 3 god krecu u prvi razred,meni je sve to nekako blizu
Sorry na dugackom postu i greskama pisem s moba
Puse svima


_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 1502
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
27.11.2015 18:42:33   
ines_os
Ivan je dobar veliki brbljo,u petak dobio batine u vrticu od svog najboljeg lege
Kaze teta da se nece tuci ni naguravati u vrticu
A kad smo mi s njim posajba se bez problema
Ima 18 kg,jos uvijek sve voli papati i uvijek trazi repete
Tete kazu da je jedno divno stvorenje,dobar,slusa,sprema za sobom,oblaci se sam,pravi mali samostalni decko
Sto za kod kuce nije bas takva dobrica iako kad je s tatom bolji je nego samnom
Mene vrti oko malog prsta i nisam nikakav autoritet tako da ni ne mogu ocekivati nesto drugo
Moram prvo na sebi poradit iako ako se izderem onda poslusa jer se inace ne derem pa onda zna da je prevrsio moje visoke granice tolerancije
Ne mogu si pomoci
Sad muslim da sam gotova jer vise neznam sta pisem
Pozzz

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 1503
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
19.12.2015 11:01:19   
Sunshine28
ej cure user posted image
sve manje vremena za bilo sta!
komp vise i ne palim, odem na net sta mi treba preko moba i to je to....
da ste mi vi tu cesce jos bi se i natjerala ovako nemam razloga user posted image user posted image user posted image

djelomicno jer, izgleda, i nisam uhvatila korak sa ekipom na jesenskim bebama....bilo je sve ok dok smo bile trudne ali nakon poroda osjecam se malo neshvaceno tamo, mozda zbog svoje, ajmo reci -prakticnosti....mog nedojenja, nedostatka dugih porodajnih muka (bez obzira sto sam se napatila na drugi nacin)....valjda se cinim sa svojim postovims kao "nemajka" user posted image
zbog cega me jos vise hvata nostalgija za svima s kojima sam na nasim ljetnim bebama provela zadnjih par godina....

inace...ide nekako ipak user posted image
i dalje su mi problem ta poslijepodeva kada sam sama sa njih dvije, imam osjecaj da sve radim na pola, ne mogu se posvetiti L kao sto sam Em kada je bila beba, jednostavno postoje trenutci kada ju moram pustiti da place jer Em moram okupati, napraviti joj veceru, pripremiti joj stvari za vrtic, odvesti ju spavati...mm dolazi kuci oko 21.30 sto je prekasno da ga cekam za pomoc....
s druge strane imam hrpu aktivnosti koje zelim raditi sa Em, ali jednostvano ne mogu...L place kada izgubi moju pozornost...i tak...cupavo je....
sramota me reci ali u ova dva mjesec L sam izvela u setnju mozda 10 puta user posted image jednostvano prijepodne proleti prebrzo, posliejpodne vec padne mrak pa mi nije zgodno po vani setati tak s njih dvije da mi Em ne bi negdje izletila na cestu...onda dode vikend, nedjelje, kada bi mogli svi azjedno...e onda dolze gosti u babinje, vani padaju peceni pilici, ja bolesna, mm bolestan, Em bolesna...uvijek nesto....user posted image
ali evo, sada natipkam post i idemo u setnju L i ja, Em je kod mojih a vani se cini pristojno vrijeme....

Em je u vrticu i dalje sve super....mijenja najbolje prijateljice svaki dan user posted image ima i simpatiju user posted image
stalno se igra sa jednim djecakom Markom, a neki dan dodem ja po nju u vrtic a ona meni na njega pokazuje i kaze "vidi mama, ovo je moj markić, vidi kak je sladak!" i sve joj se okice cakle i smijesi se onako stidno user posted image
nemos vjerovati user posted image

sva je u Frozen crticu (ili Frozmen kako ona to zove)...narucili smo joj preko neta Forzen princez haljinicu i sada ju ne skida user posted image

eto, L cvili, a i treba u tu setnju, puse svima, javite se kada tko stigne!
i Ines daj vise dodi na kavu!!!!!!!!
user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 1504
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
24.12.2015 10:28:42   
keyt
Drage moje,

danas ću biti kratka i samo vam od srca poželjeti sretan Božić, ugodne blagdane, sretnu novu i prvenstveno puuuno zdravlja user posted image i što lagodnijeg majčinstva user posted image
Ines, baš mi je drago što si se nakon dugo vremena javila user posted image . Evo, Sunny ja obećavam da ću se iza Nove godine početi redovito javljati i baš bi mi bilo drago da se nastavimo družiti. Ne mora, naravno, to biti na dnevnoj bazi, ali barem jednom tjedno da smo u kontaktu. Pa ipak smo se zbližile nakon toliko vremena, bez obzira na naše virtualno prijateljstvo user posted image

_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 1505
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
24.12.2015 10:31:45   
keyt
Ines, Sunny, iza Nove godine ću prokomentirati malo vaše zadnje postove user posted image

_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 1506
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
5.1.2016 18:00:24   
Sunshine28
Evo mene prve u novoj...pa sretna vam nova :-)
Blagdani mi samo prohujali ove godine, ne mogu vjerovati da sutra već skidamo bor :-(
Cure su super...zdrave sto je najvazinije...Em svaki da dajem tri kapi citrofita u cijedenom soku od naranče i dvije žlice sirupa od borovih iglica i mislim da djeluje bolje od onih sirupa iz ljekarne..da kucnem u drvo nije bila bolesna od rujna! Malo je nešto grlo zezali ali to smo rjesili sa propolis sprayom i sirupom od islandskog lisaja...kako vi po tom pitanju? Šta dajete za imunitet?
U vrtiću i dalje super...frozen manija i dalje akutalna, a ljubomora na seku povremena i slaba :-D tak da je sve ok :-D
Naravno zadnjih dana uživamo u snijegu, čak smo i L vodili na snijeg i super prošlo...
Puse svima i javljaj te se malo ;-)



_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 1507
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
11.1.2016 17:55:27   
Sunshine28
vec sam pitala na jednoj temi, ali da pitam i ovdje, ako se netko pojavi dok ne poludim! user posted image

dakle znate da ja nikada nisam imala problema sa Em i spavanjem
od kako je dosla iz bolnice uvijek imali istu rutinu - oko 20-20.30 kupanac i na spavanac, cim je pocela spavati cijelu noc (sa 5 tjedana) spavala je sama u prostoriji, u mraku i tisini...i sa izuzetkom perioda rasta zubi i ljetnih mjeseci kada se budila ranije ujutro (tipa 6h) zbog vrucine nikada problem...spavala cijelu noc, ispocetak cca. 12 sati u komadu, a onda postepeno, sa polaskom u vrtic se to spustilo na 10 sati u komadu.....
uz to, od uvijek spava 2 do 3 sata po danu, poslje rucka, od cca. 13 do 16h...

a zadnjih 4 dana...PAKAO!!!!
Jedva zaspi u svome krevetu i tek nakon beskrajnog dovikivanja preko video baby phonea "mama jer me cuvas", pa ja njoj "cuvam te...." i tak jedno 10 puta za redom i onda zaspi...i onda u najboljem slucaju vriska u 2h i nista ne pomaze....ni tjesenje, ni svjetlo, ni mjedvjedici, ni Dora posteljina, ni da ja legnem s njom pa ju mazim dok ne zaspi...ma nista...malo zadrijema kada krenem prema vratima vriska...zadnja dva dana, potpuno iscrpljeni mm i ja ju nakon 2-3 sata mucenja i stalnog ustajanja doveli u svoj krevet, gdje zaspi bez problema, ali to mi nije rjesenje....
L je s nama u sobi (spava kao janje u koljevci 12-13 sati u komadu) ali kada seka uleti i urla, naravno, probudi se i ona....uz to mm i ja nismo navikli da netko spava u nasem krevetu...ja i ova dva dana sto je ona na kraju dosla spavati do jutra kod nas svo to vrijeme nisam oka sklopila...
sada smo vec oboje kao zombiji...ja na porodiljnom jos nekako preguram dan, ali mm puno radi i skroz je izbezumljen....
STA DA RADIMO???!!!!!
Kada razgovaram s njom ona kaze da se boji mraka - kako da se borim s tim kada ona nece nocnu lampu jer kaze da pod svjetlom ne moze zaspati user posted image
nece spavati ni sa najdrazom igrackom - kaze smeta joj user posted image
svako vecer se od uvijek pred spavanje mazimo, citamo knjigice....
i bez obzira na bebu puno smo zajedno, nema neke ljubomore, voli seku i nije zapostavljena....i bliski smo, stalno joj govorim da ju volim...ma...jednstavno NE KUZIM!!!!!

PLEAS HELP!!!!!LUUUUUDDDDDAAAA SAM!!!!

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 1508
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
11.1.2016 22:32:20   
ines_os
Projektor sa zvjezdanim nebom?
Jbg....nama je Ivan u sobi u kreveticu kad zaspi ne budi se do jutra
Ja nisam kompaktubilna po tom pitanju!!!!!

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 1509
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
12.1.2016 14:04:18   
keyt
Bok cure,

Prvo da pohvalim Inesinog samostalnog frajera od 18 kg koji fino papa i kojeg tete hvale na sva usta. Tako ti je to s djecom, nas 'zezaju', a u vrtiću su uzorni, to se zove socijalna inteligencija i bravo za njega. A kod kuće se nadoknađuje sve ono emocionalno i kuća je ispušni ventil, što je skroz normalno. Dobro je da se izdereš tek rijetko, super, tako i ja pa točno kuži da je situacija ozbiljna. I ja se ponekad osjećam kao medo iz crtića "Maša i medvjed“, ali sada više tatu više vrti oko maloga prsta nego mene user posted image .
Baš sam neki dan pomislila kako će u školu za točno ovoliko vremena koliko su sada otprilike stari naši klinci, a ako na snagu stupi novi zakon, krenut će i ranije. U svakom slučaju puno vas pozdravljam i očekujem ovdje češće.

A sada Sunny, ja ti nisam osobito kompetentna odgovoriti jer El s nama u krevetu spava od rođenja, a i do dalnjega će jer smo svi tako sretni i zadovoljni i spavamo ko' male bebe. Ja se sama sebi čudim što mi to ne smeta jer sam prije trudnoće bila prava razmaženka kojoj je u krevetu trebalo tri metra prostora s obje strane.
No, znam što te muči i razumijem te u potpunosti što ne želiš da kroz neko vrijeme svi četvero ležite poput sardina u jednom krevetu. Bitno je da se ne uzrujavaš i da od toga ne praviš problem, jer čim nešto uglavimo da je problem, onda to i postane problem. Najbolje bi bilo smatrati to fazom, što vjerojatno i jest, a poznato je da se upravo u njihovoj dobi počinju rađati strahovi, od mraka, čudovišta..., ali i hirovitost kao najnormalnija faza odrastanja tako da ne brini da je neko tvoje ponašanje to prouzročilo. Ja vjerujem da treba samo izdržati neko vrijeme i da će je uskoro proći, na isti je način kao i uvijek treba staviti na spavanje, kad zaurla dovesti je sebi u krevet i čekati noć kada se neće i strahu buditi. El isto ima neke noćne faze, do sada su uvijek bile prolazne i budući da leži pokraj mene, rješavamo to zagrljajem i nježnim šaputanjem.

Super da su cure zdrave, El je u prosincu preboljela dvije manje viroze, ništa strašno, a i dalje uzimamo med s crnim kimom, ali nismo strogo redoviti. Mislila sam i ja ubaciti citrofit, ali me je odbilo to što piše da se daje tri puta dnevno i što je gorko jer ja El i dalje dajem za piti isključivo vodu i čaj, pazeći da ne bude jako sladak da se ne navikava na slatka pića (samo iz razloga što je luda za slatkim, pa ne treba još i piti slatko kad već svaki dan jede čokoladu). Vidim da ti daješ jednom dnevno i da funkcionira pa ću razmisliti o njemu. Nego, je li gorći od D kapi s obzirom da ih je El obožavala piti onako gorke, bez ičega user posted image




_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 1510
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
16.1.2016 9:49:15   
Sunshine28
evo bolji smo sa spavanjem - necu sada tu duljiti, pohvalila sam se na onoj temi user posted image

sto se citrofita tice, ja sam dosta istrazivala i postoji bas pravi Citrofit koji se ne preporucuje za djecu ispod 7 godine i "Citrofit" koji mogu i djeca....taj koji mogu i djeca mozes uzeti u bio-bio i zove se eko/organic standardizirani ekstrakt sjemenki grejpa - proizvodac Kernnel premium, mislim da kosta cca. 68 kuna....uglavno na forumima o zdravoj prehrani sam nasla da se taj daje malima kao sto su nase 3 kapi dnevno u minimalno 1 dcl. tekucine - bilo koje...bito je samo da popije sve sve i po mogucnosti u kratkom roku....Em stvarno voli cijeđeni sok od narance pa joj ja iscjedim dije narance kada se probudi od dnevnog spavanja, ubacim kapi i popije, nis ne osjeti...jednom nisam imala narance pa sam joj dala u cedeviti od limuna - iako joj to inace ne dajem - ali nije joj bilo fino....tak da ne moze u sve...moras isprobati...
e da, osim u soku od narance kod Em prolazi i u 1 dcl. mlijeka sto je super jer ona uz veceru popije i po 2 dcl. tak da ako zaboravim ili ne stigem dati ranije ubacim joj u to...
sama kapi nisam nikada probala, ni te D kapi, ni ove user posted image ali evo L dajem ciste D3 kapi vec tjedan dana, samo joj ukapam ravno u usta pije bocice i ne buni se uopce....tak da bi rekla kako je "citrofit" dnefinitvno gorci....

inace, dok su cure zadrave kao dren, ja sam bolesna kao pas vec tri dana...temp. 39, a grlo pece da povracam nakon gutanaj obicne vode user posted image koma skroz...Em je sinoc spavala kod mojih, nisam mogla...mm danas radi cijeli dan pa ce ju oni dovesti tek poslijepodne...jedva i sa L izdrzim....uh!
to mi je od svega najgore - kada su one bolesne to mogu, pravi sam ekspert postavala za brza lijecenja i besane noci, ali kada sam ja bolesna a one zdrave to je horor....posebno sa Em koja ne kuzi da ja jednostavno nesto ne mogu....

keyt, sorry ako te gnjavim sa ovom temom, ali bas me zanima - kako ide sa pelenama, odnosno odvikavanjem?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 1511
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
25.1.2016 10:54:06   
keyt
Ne stigoh se ranije javiti, a Sunny nadam se da si u međuvremenu ozdravila i da ste svi dobro. Hvala ti na iscrpnoj uputi o citrofitu, baš ću ga kupiti. Sad se sjećam da me je dodatno bilo odbilo to što se ne daje djeci mlađoj od 7 godina, a nisam znala za ovu varijantu koju si opisala. Thnx. user posted image

Ne gnjaviš me s temom o pelenama, premda ništa o tome nisam pisala jer se nemam čime pohvaliti user posted image . Naime, situacija je nepromijenjena, kod kuće i dalje odbija obavljati nuždu na zahodu, a u vrtiću piški u zahod s tim da nosi pelene-gaćice, a kaka doma. Tetama je to sve još ok., osobito što je zima te najavljuju borbu protiv pelena na proljeće. Ja sam se bila strašno opterećivala time, a sada sam rekla da puštam stvar do proljeća. Pokušala sam bila malo i na 'silu', ali sam samo izazvala plač kod nje i smatram da ta metoda nije u redu. No, skužila sam da se iz nekog razloga strahovito ustručava popiškiti u gaćice, piškiti dok je tuširamo, ne znam od kud joj to jer joj stalno i muž i ja govorimo da nema veze ako popiški, da se i nama odraslima to dogodi. E onda priča kako joj je fuj kad netko u vrtiću kaka u zahodu jer da jako smrdi...

Uglavnom, iz nekog je razloga uljuljana u svoje pelene i očito joj one još pružaju sigurnost. Ako netko ima kakav savjet, dapače, premda smo većinu poznatih metoda isprobali. Sljedeći korak, ako ni na proljeće/ljeto ne riješimo stvar, je mišljenje stručnjaka. Moja najveća greška po ovom pitanju je što je nisam odvikla od pelena s dvije godine, kad nije imala ovako razvijenu svijest i volju. user posted image

Inače smo dobro, zdravo, El nas 'tlači' s igrom skrivača, koja se naravno svodi na tri, četiri uvijek ista mjesta za skrivanje, ali, naravno, njoj je i dalje zabavno user posted image . Lijepo se igra sa svojim igračkama na sve i svašta, ali i bez njih, a zajedno kartamo, igramo memory, slažemo slagalice. Trenutačno nam je kazalište lutaka jako in i svaki tjedan smo na predstavi, poslije predstave kokice su obavezne... user posted image

_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 1512
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
22.3.2016 11:33:06   
Sunshine28
vidim gotovo...nema veze, iako mi se i dalje tesko rastati od RR zbog ove grupe user posted image

ali eto, za one koji nekada ipak nalete, a prije svega za keyt koja je ostala samnom tu do kraja - ima na fejsu grupa "Generacija 2011./2012.", okuplja preko 1.000 roditelja iskljucivo iz ove generacije i prica se o svemu sto prati rast nase djece....grupa je zatvorena ali samo treba poslati poruku da imate dijete iz generacije 2012. i primit ce vas....ima dosta zanimljivih tema, i ljudi brzo odgovaraju ako vam zatreba pomoc...

naravno, ja cu jos uvijek, kada stignem, skicnuti ovdje pa ostavite pozdrav, poruku nesto, ako zelite
na fejsu sam kao Sunny Sunshine pa ako me netko zeli kontaktirati moze tako...

user posted image user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 1513
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
1.4.2016 16:38:25   
keyt
Draga Sunny,

evo neka moja bude zadnja user posted image

Ja isto gotovo redovito bacim pogled, ali kad vidim da nigdje nikoga, pa u zadnje vrijeme ni tebe, glupo mi je onda voditi monologe. Ne zamjeram ti jer znam da ti je sada veća preokupacija s Ledom, što se foruma tiče. Ako ti koji puta napišeš nešto, ja ću se javiti.

Uglavnom, nadam se da ste ti, cure i muž dobro. Mi smo dobro, cura raste, a da se i pohvalimo da smo se riješile pelena kroz prošli mjesec. Ukratko, kako su iskusniji i govorili, El je sama donijela odluku i od trenutka kada je prešla u gaćice niti jednom nije nimalo pišnula u gaćice. Kontrola stopostotna, nema noćne pelene i također nijednom nije popiškila ni krevet. Jedino za kakanje povremeno traži pelenu, tipa svaki treći dan i onda je baš napuni za razliku od školjke/tute gdje uvijek bude manja i tvrđa količina user posted image . Naime, očito nije sto posto opuštena kada je kakanje u pitanjju.

Dakle, zaključak je da ih zbilja ne treba forsirati, a na gaćice ju je navukla teta u vrtiću na način: "Čula sam da kod kuće imaš Hello Kitty gaćice, hoćeš li mi ih pokazati?" I tako smo ih sutra odnijeli u vrtić i tako je krenulo... Bravo za tetu user posted image


_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 1514
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
8.4.2016 13:45:17   
cuba
Cure, javljam se malo...
Skicnem na rr, sve popratim ali nikako nesto natipkati..
Mi smo ok, mm na brodu vec 2,5mj, jos 15 dana pa se vraca.
Njih dvojica mi rastu tako brzo...evo R mi predskolac, sad su upisi u skolu, testiranja, sistematski...D sam predala papire za drzavni vrtic iako sam sa privatnim prezadovoljna ali jednostavno zbog cinjenice da svaki dan moram voziti/dovoziti, nemam parking kraj vrtica sam se odlucila na promjenu.
Nadam se da njemu nece tesko pasti, svakako bi mijenjao grupu, tete, djecu jer iz jaslica prelazi u vrticku skupinu pa mislim da je pravo vrijeme za prebacaj.

Ja vam treniram zadnjih par mj svaki dan tj 5x tjedno, kruzni trening i power plate u kombinaciji, stesala sam pravu liniju, spremna sam za ljetouser posted image user posted image
Nista posebno novog kod nas nema, jedino vrijeme brzo prolazi...

Sunny, na fb nisam vec 3god tako da se jedino mozemo ovdje tipkati...
Kako tvoje curke, jesi se prilagodila zivotu sa dvoje djece?
Keyt, veliki bravo za tvoju L i odvikavanje od pelena, super je ona to rijesilauser posted image user posted image
Kako ste mi vi?
Puse cure vama i klincimauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 1515
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
19.4.2016 10:02:59   
PinkyFunkyBirdy
Draga cuba, SRETAN ROĐENDAN! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1516
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
22.4.2016 8:36:20   
cuba
Pinky, srce si, hvalaaauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1517
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 59 60 [61]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 59 60 [61]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!