|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
19.4.2015 9:10:59   
daze
Cure,sorry sta upadam,pozdrav vama i vasoj djecici user posted image
zimske bebice su oslabile s aktivnoscu pa povremeno pratim druge razgovore na rr user posted image uglavnom,cuba,pitanje je za tebe.kazes da ce carobni p. imat i dvoriste?? Di?ja nisam nista cula o tome,a bas me veseli da ce moc i vani se igratuser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1401
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
19.4.2015 10:20:29   
Sunshine28
cuba sretan rockas user posted image user posted image user posted image
tu smo negdje ja i ti - ja u utorak punim 32...isto bez slavlja....nije mi ova trudnca bas blistava, malo-malo mi nesto nije dobro pa nema smisla nista planirati, ali tortu si pravim!user posted image user posted image
bas si me iznendila sa ovim trazenjem apratmana u Biogradu, ja sam uvijek mislila da svi koji zive na moru, ne putuju "na ljetovanje", vec da im je veca fora skijanje ili da za "ljetovanje" odu negdje van ili u brda user posted image
ah te predrasude user posted image

mi smo razmisljali isto o privatnom vrticu, ali kod nas je zaista presudno da nam je vrtic sto blize, kada ponovno pocnem raditi mm ce morati pjeske sa drugom bebom po Em u vrtic jer ja moram autom na posao....a ne mozemo ju staviti u cijelodnevni boravak da ju ja kupim autom poslje posla jer ju onda mm nikada ne bi vidio jer uvijek radi poslijepodne....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 1402
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
19.4.2015 14:08:46   
cuba
Sunny hvalauser posted image
Ja se danas uopće ne osjećam godinu starijauser posted image user posted image Dapačeuser posted image
Idu i ljudi s mora na ljetovanje drugdjeuser posted image Mi svake godine odemo negdje na tjedan dana da promijenimo lokaciju a i zanimljivo bude istraživati druge gradove/otoke. U Biogradu smo bili prije 2god i jako nam se svidjelo. Bitno nam je da vožnja zbog D nije preduga i da nam je lokacija blizu plaže jer smo ipak 2x dnevno na kupanju. A tamo imaju baš veliki sadržaj za djecu tako da će za njih dvojicu biti odlično i jedva čekam. Rezervirali smo od 27.07-03.08.

Daze, igralište se otvara iza vrtića dakle ne sa strane Jokera već iza gdje je onaj parking, tako mi je teta objasnila. Trebalo je biti otvoreno još prošli tjedan ali zbog nekih tehničkih poteškoća će biti krajem mjeseca. Tebi je M u jaslicama? Koje su tete tamo daj mi reci? D na jesen kreće i biti će sa tvojom M u grupi.

Mi smo jutro proveli u parkiću, moji se iskakali na trampulinu, vozili autiće/motore, poslije išli na ljulje i tobogan i sad su obojica u snovima a ja stavila ručak kuhati.
Puse svimaaaauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 1403
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
20.4.2015 8:44:22   
daze
baš sam happy user posted image nedostatak igrališta mi je bio jedini problem tog vrtića. je, M je u jaslicama, tamo su ti sad Dea, Marina, Anđela i Mime plus još par pomoćnica koje se stalno minjaju pa im nisam popratila imena. imam poprilično dice u skupini, meni se čini i previše al, dobro, ima dosta i teta, pa dok one sve stižu, meni ne smeta user posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1404
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
21.4.2015 12:02:38   
keyt
Cuba, Sunny, sretan rođendan cure user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Od srca vam želim dobru i sretnu godinu, a dogodine ćemo poželjeti isto za sljedeću user posted image
Sunny, ja isto poput Cube mislim da je Em samo u nestašnoj fazi i da će proći ubrzo, samo budi nježna, razgovaraj i objašnjavaj. S obzirom da klinci imaju senzore, možda osjeća sve tvoje strahove i boljetice zbog trudnoće i možda predosjeća veliku promjenu user posted image
Što se vrtića tiče, baš mi je drago da je onaj "zločesti" vrtić na kraju ispao dobar, upravo kako sam i mislila, nekoliko nezadovoljnika vrlo lako mogu ocrniti inače dobru i korektnu instituciju. I dalje stojim pri svom mišljenju, da nema baš izrazito lošeg i savršenog vrtića.
Daze, slobodno se 'upadaj' i dalje, vidiš da nam postovi kapaju na kapaljku user posted image

_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 1405
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
21.4.2015 14:21:12   
cuba
Sunny draga, sretan ti rođendan uz najljepše želje user posted image user posted image user posted image
Nadam se da si od atb već bolje (čitala sam na vašoj temi za trudnice da si Sumamed ipak dobila).
Daze, hvala na info za teteuser posted image Mime je bila mom R 2god u mališkoj skupini i ona mi je baš jaaako draga teta, ostatak teta iz jaslica znam samo po imenu al nadam se da su i one okuser posted image
Mi smo vam ovih dana stalno po parkićima a gdje ću drugo i bitiuser posted image Jutros mi mm šalje poruku, zeza me da sam parkić mama i da otvorim obrt čuvanja djece po parkićuuser posted image user posted image
Pojma nemam šta bi vam više pisala...Keyt hvala na čestitkama za rođendanuser posted image
Idem dovršiti ručak i malo odmoriti dok D spava...popodne opet u parkić sa obojicom, R će i biciklu voziti bit će show dok ih pohvatamuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 1406
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
21.4.2015 17:53:15   
ines_os
Sunny sretan rodendan
Cuba s zakasnjenjem
Ubijam vrijeme na poslu,Ivan krenuo u vrtic danas,kozice gotove
Pozdrav mali,velikima

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1407
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
23.4.2015 11:10:17   
Sunshine28
hvala cure na lijepim zeljamauser posted image

ines super da ste bolje...dodite nam jedan dan! djeda nam bas sutra zavrsava ogradu za dvoriste pa mi mozemo lijepo na terasi piti kavicu dok se njih dvoje igraju u dvoristu bez straha da ce netko zgiftati na ulicu user posted image

uzivajte u prakovima...ja bas nisam za puno hodanja pa Em ide uokolo vecinom sa bakama i djedovima user posted image
nisam bas sretna zbog toga, fale mi te nase stenje i 1 na 1 druzenja....ali stvarno ne mogu, stalno mi je nesto, ova mi trudnca bas lose sjeda user posted image

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 23.4.2015 11:11:17 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 1408
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
23.4.2015 11:55:24   
keyt
Draga Sunny, ne kloni duhom, već ćeš ući u bolje trudničke dane. Povremeno te pratim na drugom forumu i što se tiče Lactogyna, sjećam se da sam jednom davno od njihovih vaginaleta, upravo suprotno, dobila gljivice. Taj mi se proizvod debelo zamjerio. Zašto ne probaš s nekim drugim probioticima? Da te utješim, ja sam u trudnoći popila više antibiotika nego desetljeće unatrag, što zbog ureaplazme koju na kraju nisam ni uspjela izliječiti, što zbog procesa na zubu koji je buknuo u trudnoći. Nažalost, pojačalo mi se dodatno neposredno pred porod tako da sam i prve dane majčinstva provela na antibioticima. Čuvaj se, budi optimistična i sve će biti dobro user posted image

_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 1409
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
23.4.2015 14:46:29   
ines_os
Da prijavim menga mi kasni 4 dana,neznam da li je organizam se zblefirao kada sam popila antiniotik ili sta se dogada,mozda user posted image
Neznam,ali uglavnom 30.3. kada sam zavrsila u bolnici sam prokrvarila 1 dan i prije cca.tjedan dana sam prokrvarila 1 dan
Luda sam skroz ....
Gin mi na godisnjem...
Prosvjetlite meuser posted image

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 1410
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
24.4.2015 8:36:32   
ines_os
Pravila test negativan,nisam trudna ili je to rano za testuser posted image

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 1411
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
24.4.2015 11:25:22   
Sunshine28
hmmmm....
ako ti kasni 4 dana, a test je nagativan trebalo bi biti da nisi trudna....ali ovisi i o testu...
kuma imala istu siutaciju prije 2 tjedna, ona je pravila test kada joj je kasnilo 6 dana i negativan, 10 dana kasnije sve joj nesto bilo sumnjivo i otisla izvaditi betu u Sunce, a ono beta 11.000! taman za cca. 6 tjedan trudnoce....
tak da, savjetujem ti da pricekas jos koji dan pa ponovis test...
koji si radila?

sto se atb tice, oni ne odgadaju niti ovulaciju, niti M....tak da....

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 24.4.2015 11:26:14 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 1412
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
24.4.2015 15:18:43   
ines_os
Dobila danas prije poslauser posted image
Peti dan


_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 1413
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
25.4.2015 10:53:33   
Sunshine28
awuser posted image
a ja se bas ponadala da ces mi praviti drustvo kao prvi put user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 1414
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
25.4.2015 14:34:40   
cuba
Hej curkeuser posted image
Evo ja u miru i tišini dok moj dvojac spava...
R mi se razbolio, dosta kašlje ali mu inhalacija pomaže pa se nadam da će kroz 2-3 dana biti ok. Eto, inhalator skoro cijelu zimu nisam palila i sada je u akciji svakodnevnouser posted image D je zato hb zdrav, nadam se da će tako i ostati.
Ja sam rođendan na kraju ipak proslavilauser posted image Zadnji sam slavila kad sam ostala trudna sa R dakle prije 6god i odlučila da ipak trebam vratiti društveni životuser posted image Nas 7 prijateljica smo išle na kavu i kolače, baš smo se lipo zabavile a mama i sveki su dadiljaleuser posted image
Popodne idemo na dječji rođendan, R ću ostaviti kod mojih jer ipak kašlje pa da ne prijeđe šta na slavljenicu a D i ja ćemo malo uživati...

Ines, znači ipak je vještica stigla samo sa zakašnjenjem...a dobro, doći će bebica kad joj bude vrijeme...
Sunny, kako si ti, jesi šta bolje? Još malo pa kad uđeš u drugo tromjesečje bi sve trebalo doći na svoje, onda ćeš opet uživati sa svojom curkomuser posted image
Idem i ja malo odmoriti, puse svimauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 1415
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
30.4.2015 15:16:21   
keyt
Bok cure,

da se malo javim prije produženog vikenda. Mi smo dobro, zdravo i veselo, a El me posljednjih dana zapanjuje sa svojom terminologijom. To više nije ono, dijete super spaja rečenice, koristi ispravno padeže, puno i dobro priča... to je već dugo prevaziđeno, nego kontekst i i način izražavanja, zbilja je curica mudrica user posted image Održava nam predstave koje obavezno počinju s "Dame i gospodo, a sada će nastupiti..., pa prepričava što je sanjala i onda na kraju za ružan san zaključi u stilu "to je bila jedna velika katastrofa". Ma mislim presmiješno, naravno da raznorazne izraze pokupi uokolo, ali poanta je u dobrom odabiru konteksta. Eto, nakon što sam je malo nahvalila user posted image , moram reći i da se preko zime ulijenila i da u parkiću ne može/neće/ne želi, npr. popeti se na visoki tobagan, što je do zime mogla s lakoćom. Pa joj smeta gužva, pa joj smeta sunce, pa bi se nosila, uglavnom, mali milijun izgovora od veće tjelesne aktivnosti. No, sada ćemo što više boraviti na otvorenom, tako da će pomalo opet steći kondiciju. Mislim, izlazili smo mi redovito po zimi vani, ali očito to nije to, kao za toplijih dana.
Cuba, baš lijepo da si nakon toliko godina proslavila rođendan s prijama, a R vjerujem da je već i ozdravio. El je bila virozna prije 2-3 tjedna i ja nekako mislim da su ovo sada zadnje boljetice do kasne jeseni. Ines, možda ti je tijelo reagiralo na ogroman stres koji si doživjela anafilaktičkim šokom, jer znam da se hoće poremetiti ciklus uslijed jačeg stresa. A ako želiš biti user posted image , od srca ti to uskoro i želim. No, sigurno si ipak otišla ginekologu i javi nam što ti je rekao.
Sunny, ako smijem ovdje čestitati na 90 posto curici, jer ništa ljepše nema nego imati sestru, ako su odnosi i okolnosti u redu, naravno. Javi nam se user posted image

_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1416
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
5.5.2015 16:25:52   
keyt
Eto, malo, pomalo, bojim se da se ova naša tema pomalo gasi. Belle već dugo nema, na Ines također već dugo ne računamo, mislim da je i Sunnshine već odustala, a izgleda da smo ostale Cuba i ja. Ja ću još pokoji put napisati nešto, a ne bude li nekog odaziva u dogledno vrijeme i ja ću reći zbogom user posted image Baš neki dan razmišljam o El i kako je jednom netko napisao - i bio u pravu - kako se bebe, kad počnu dobro hodati, dobro govoriti i kada savladaju veliku većinu vještina, počinju uzimati zdravo za gotovo. Ponekad upadnem u tu zamku, ali se brzo priberem i svako dobro što El učini taj dan nastojim dočekati s oduševljenjem, hvaliti je i zasluženo tapšati, kao kada je učinila prvi korak user posted image

_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 1417
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
7.5.2015 14:58:37   
ines_os
Evo malo novosti
Dobila novi posao, u Apipharmi prodajni predstavnik za ljekarne
MM otvorio svoj obrt
A kod Ivana sve po starom,super je,zdrav,prica kao navijen,jedino mi rjeci obrce
Npr. GOTOVO-TOGOVO
VRTIĆ-TUVIĆ
PATIKE-PAKITE
Neznam jel to normalno,mi s njim pričamo normalno
Toliko od nas

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 1418
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
12.5.2015 9:16:35   
keyt
Ines, user posted image za nove poslove, neka vam je sretno user posted image . Mislim da je normalno da u ovoj dobi izvrću riječi, tako da ne brini. Moram priznati da sam u zadnje vrijeme upoznala puno njihovih vršnjaka, mahom dečkića, koji još uopće ne pričaju. Ali svaki od njih ima bistar pogled, sve razumiju i zapravo je pitanje dana kada će progovoriti. Mi smo dobro, iščekujemo roditeljski u jaslicama prije ljetnih dežurstava, a na jesen nas čeka prelazak u vrtić i prilagodba na nove tete user posted image

_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 1419
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
12.5.2015 9:29:52   
Sunshine28
ostavila jucer duuuugacki post i sada vidim da na ga nema user posted image ne kuzim user posted image

uglavnom, da skratim sadauser posted image
bravo za El, odlican vokabular! i Em je tu-negdje...sve cisto prica, jedino jos uvijek ne moze reci R, ...ali ima nekih rijeci koje govori obrnuto
npr.
KEČAP-ČEPAK
POKLOPAC-KOPOLAC
user posted image
ali to je normalno
Ines kao i ovo ivanovo pricanje....imam legicu koja je logoped u nasem SUVAG-u i oni mi kaze da je do 5. godine posve normalno da djeca okrecu rijeci, tak da ne brini....

htjela sam se i pohvaliti kako smo bili i na prvom pravom pregledu kod zubara i da je odlicno proslo...
jutro prije sam joj pustila YT clip kako mala curica ide prvi put kod zubara i jako joj se svidjelo tak da nije bilo nikakvih problema, bez bada sjela sama u stolicu, otvorila usta, dala da ju se pregleda user posted image user posted image
rekao nam je zubar da joj prednji zubici zbog dude idu malo u koso ali da se ne brinemo, da to nece utjecati na trajne zube..
sta cu, jos uvijek joj dajem dudu za spavanje, zeli ju jako, a ja toliko volim spavati da zbog vlastite komocije ne ulazim u tu borbu...ostavit ce ju dok se uda user posted image user posted image user posted image

keyt bad za jaslice, znam da je svim roditeljima to koma user posted image a sta ces kada nemas izbora user posted image
ali koliko se sjecam lani je El to sve junacki prihvatila pa bude valjda tako i ove godine user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 1420
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
13.5.2015 11:35:11   
ines_os
Kod nas tete od jaslica prate djecu do skole,tete nam se ne mjenjaju sto je super jer kad krene u 9 mjesecu u malu vrticku skupinu tete idu s njima
I kod nas dugo nije bio roditeljski tako da ga ocekujem uskoro

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 1421
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
13.5.2015 13:01:01   
keyt
Bok cure,

kod nas su tete jasličarke isključivo medicinske sestre, tako da ne smiju čuvati vrtićku djecu, a tako su dobre, tople, profesionalne i taktične da mi je baš žao user posted image No, mame mi kažu da su i tete profesionalke za vrtićrce s Pedagoške akademije isto dobre, pa se ne smijem žaliti. Naravno, svaka mama preferira neku tetu, na temelju iskustva starijeg djeteta, i onda mi bude smiješno kako dvije mame za jednu tetu imaju sasvim različito mišljenje user posted image
Ali ne sumnjam da će se El dobro prilagoditi novim tetama, vjerojatno meni teže sjeda promjena nego njoj, a što je najvažnije, grupa će ostati gotovo cjelovita, njezina najbolja prijateljica i dalje će ići s njom tako da ne brinem previše. Naime, tko želi može dijete upisati u cjelodnevne posebne programe tipa englesko-likovna skupina, njemačko-glazbena i slično, ali nisam se dala navući na te fore i radije ću je slati na kraće programe i aktivnosti koje mi želimo, pa u slučaju da ne pokaže afintete, lako se ispišemo, a da ne moramo mijenjati cijelu grupu i tete.
Sunny, bravo za Em i zubara user posted image Hajde baš pošalji taj link s YT, a mi smo već apsolvirali slikovnicu "Peppa kod zubara" user posted image i nikako da napokon odemo kod zubara. Što se tiče dude, upravo tako, ne diraj je do udaje user posted image
Ne znam kako kod vas, ali El se jučer prvi puta na jednom velikom igralištu (tj. plato pokraj Doma sportova gdje bude hrpa djece), okuražila od mene udaljiti 30-ak metara bez ikakvog straha i tek bi se nakon dvije-tri minute okrenula vidjeti gdje sam. Moram priznati da koliko god mi se svidjela ta njezina samostalna gesta, toliko me je i prestrašila jer nisam naviknuta da mi nije u blizini i iskreno baš me je strah. Kako vi po tom pitanju?

_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 1422
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
14.5.2015 8:59:44   
ines_os
Ivan je idto poceo izlazit iz trgovine dok sam ja na blagajni,udaljavat se bez da se okrene i pogleda da li smo tu...
Neki dan mi se sakrio u garderobi u trgovini ali sva sreca da sam ga imala na oku pa sam znala gdje ga trazit,da ga nisam vidjela slog bi me strefio jer se nebi javio ,vjerovatni
Od kolegice mala se neki dan isto sakrila u garderobu ali ju ona nije vidjela,pretrazila trgovinu,ispred trgobini i nigdje je nema,umrla je skoro,nakraju nade malu u gsrderobi,uzela neku robu isprobava i kaze mami `JA SAM ŠOPING KRALJICA`
Sta reći?

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 1423
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
14.5.2015 11:03:15   
Sunshine28
joj Em meni vec duze vrijeme bez probleme zdimi da vecu udaljenost, nekada je i pustim kada nismo okruzeni prometom cisto da vidim dokle ce i mogu vam reci da joj dugo treba da zapita gdje sam user posted image
a u zadnje vrijeme u parku prakticiram da sjedem naklupu i pustim ju, kazem joj da sam na klupi, pokazem klupu i posaljem ju na igru, pratim ju pogledom, kada nestane malo se ustanem, provjerim gdje je i tak...sve mi je teze sa stomakom trcati za njom, odustala sam i od duzih setnji, bude mi tesko....a mislim da cu sve skupa odustati i od stenji poslijepodne kada je vruce, jucer smo izasle u 18.30 tek, bila je takva sparina da sam se skoro u prakicu srusila user posted image
mogu vam reci kako nije uopce lako biti trudna i imati dvogodisnjaka za kojim moras trcati user posted image

keyt ne mogu naci link user posted image nemam pojma kako sam odsla do njega, pogledat cu jos kasnije sada sam malo u guzvi....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 1424
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto o the
18.5.2015 14:21:52   
ines_os
Da javimo novosti,
mi smo na odvikavanju od pelena za sada ide dobro, kod kuće nema problema traži na lonku ali samo piškenje, kakio nije 3 dana od kad je bez pelene,nisam pametna šta da radim,neće više pelenu
piškenje vani i u gostima ide malo teže ali i to ćemo nadam se svladati uskoro
toliko od nas.....javljam kako napredujemo

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!