|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.8.2013 1:53:27   
Mmaestral
Uh, moja nikad u zivotu valjda nije 4 sata drmnula u komadu. Ne znam kako ti pomoci kad ne mogu ni nama. Uzasno sam neispavana. Ako 2 sata spavam u komadu, super.

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.8.2013 10:26:16   
aries
moja se od rodjenja nocu budi 2-3 puta,najcesce oko 1 i oko 5,ja sam navikla,nije mi problem,ali mi zao nju dizati,vracati..najcesce se nakon tog drugog hranjenja pocne vrtiti,okretati,pa zaglavi noge,pa stoput ustanem,pa hoce dudicu,pa je izbaci,pa se probudi,sto je nema...sto su ti odgovorili na fb? jer i meni zadnje 2-3 veceri zeli cesce jesti (oko 12,3,5..)ali sam ja to pripisala ponovnoj promjeni klime..ili je i moje mlijeko oslabilouser posted image tebi c i preko dana spava lijepo.L nije nikad vise od 2 sata, a i to dobijem jednom tjedno.najcesce 30min do sat..

_____________________________

10.04.2013. L -mamina proljetna princeza
03.10.2016. L -mamin jesenski princ

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.8.2013 15:28:54   
Papalina
ej..

aries rekli su mi na fejsu da nijedno mlijeko majčino nije preslabo nego taman kako bebi treba...da je to najčešće i najvjerojatnije motorički skok sa 4 mj... zove se sleeping regression pa ukucaj to u google pa ćeš vidjet...
evo nakon dva dana buđenja po noći sinoć je zaspala u 21-09:30 stim da se probudila jedino u 6 ujutro za papanje i nazad na spavanacuser posted image user posted image user posted image user posted image
sad je spavala od 13:45 -15:00.. malo ali valjda dosta pošto smo puno po noći spavaliuser posted image user posted image ćemo vidjet ako će večeras tako spavat...

mi danas imamo 4 mjesecauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu aries)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.8.2013 17:56:22   
cuba
Stigli kućiuser posted image user posted image
Na ljetovanju je bilo odlično, baš smo se odmorili i izguštali. Biograd je pravi mali raj za djecuuser posted image I baš je bilo dobro ne kuhati, prati ni čistiti tjedan danauser posted image Zato mi se sada 4-ta mašina robe pereuser posted image

trecabeba kod dojene djece je normalno da nemaju stolicu do 10dana. Neovisno o majčinoj prehrani. Meni D kaki jednom tjedno već 3mj i ja sam na to navikla. Pedica je rekla da kada krenemo sa dohranom će mu se stolica i regulirati i imati će je svaki dan. Ukoliko vidiš da ti bebicu baš muči stomak onda masiraj i možeš dati kamilice na žličicu (to je nama pedica preporučila).

D je danas uspio uvaliti nožni palčić u ustauser posted image user posted image user posted image Nogice ga totalno okupiraju, baš se zaigra sa njima. Noć spava od 21h - 07h uz jedno buđenje sa dojenje koje obavimo kroz san. Sam se uspavljuje, samo ga ostavim u krevetiću.

aries vjerojatno je samo u pitanju skok u razvoju. Nadam se da će brzo proći da se možeš naspavatiuser posted image



_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.8.2013 19:21:26   
MaTana
cure imam jedno pitanjce...
Jucer sam vagala malenu, jer nam je bilo 4 mjeseca, ima 6,5 kg i 64 cm.
na Ad je i dobila je pola kg u ovih mjesec dana. Jeli to, malo, puno, taman?
Cuba lijepo da si se odmorila

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.8.2013 21:19:26   
cuba
MaTana, mislim da je to taman. Oni nakon trećeg mjeseca ne dobivaju više po kg svaki mjesec nego tako negdje oko 500-700g mjesečno koliko se ja sjećam još od R.

E, da vas i ja nešto pitam. Dok jedem D me tako gleda kao da bi najradije pojeo i on skupa s menomuser posted image pruža rukice, prati svaki moj pokret ;konkretno danas sam ispred njega jela sladoled, baš sam bezobrazna, mamim dijete sa sladoledomuser posted image
Ne planiram mu davati dohranu prije 6mj života jer mi lijepo napreduje na mom mlijeku ali mi tako bude žao kad me tako gleda. Kako su vaše bebice po tom pitanju??

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.8.2013 21:35:55   
MaTana
Hvala cuba,
I moja tako gleda, valjda uce tako...
Ma ja sam u strahu jeli to dovoljno jer moja jede obrok manje nego po tablici... Pise da bi trebala jesti 5 obroka po 180 a moja jede 4 po 180...
Jednostavno puno spava. Ujutro jede oko 7:30 - 8:00 i onda svako 4 sata, u 12, 16 i 20... Trebala bi jos jedan nocni, ali ona tako xvrsto zaspi da se vise ne budi do jutra... Meni je zao buditi, a cesto i zaspem ranije jer ni ja nemogu izdrzati taj tempo sa njih dvije

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.8.2013 21:41:06   
cuba
Ja ju nebi budila po noći za dodatan obrok. Da je gladna tražila bi ona sama. Mislim da se ne moraš baš ravnati po tablici sa AD, to je više okvirno kako bi bebice trebale jesti. Jedino u slučaju da ne dobiva ništa na kilaži ili da gubi onda bi joj sigurno nudila više i češće a ovako mi se čini ok.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.8.2013 22:20:23   
MaTana
Ja isto mislim da bi se probudila i trazila... Sa N mi je bilo puno drugacije, ona se budila u 6 pa bi stigla pojesti svih 5 obroka, jer bi zadnji bio u 22.
Jos cekamo da mm javi kad ce doci... mrzim kad je po tim ljevim lukama I nemoze se iskrcati... za sad je stanje da bi mogao doci krajem devetog. Ako se sto ne promjeni.
Novost je da sam dobila prvu mengu nakon poroda. Punih godinu i mjesec dana od zadnje m. Nije mi ni malo nedostajalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Proljetne bebice - 2013g
18.8.2013 10:48:35   
aries
papalina,hvala,izgleda da je bas to..L je jucer zaspala u 18 i do jutros u 6,ali s brdo kratkih budjenja...pise 2-6tjedana traje,valjda cu izdrzati...ova 3 dana je budna po 3 sata,spava pola sata i onda opet 3 sata budna.dnevno ima 3 takve ture po pola sata...za vrijeme jedne sam peglala,za vrijeme druge se okupala,a trecu sam prelezalauser posted image
mtana,mislim da je to taman,mi smo 10 dana prije 4 mjeseca imali 6,5 kg,a u ovih 15 dana dobili 200gr,iako se andam do kraja mjeseca jos 300 gr,da bude pola kg za mjesec...

_____________________________

10.04.2013. L -mamina proljetna princeza
03.10.2016. L -mamin jesenski princ

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Proljetne bebice - 2013g
18.8.2013 13:00:50   
Piturica
evo me ponovo user posted image
peku se orade za rucak.. Evica spava vec pol ure.. luda je zadnja tri dana... stalno se budi po noci.. mislim, svaka 3 sata.. prije je spavala ko cok ili se probudila samo jednom pa sam ju znala nahraniti u snu i nastavile bi spavati obadvije. sada je ludilo.. mozda je taj skok sta je papalina pisala.. poslije to izvidim.
inace, ne znam vise tko je pisao za kakanje.. ali jednom Eva nije kakala tri dana pa sam ja pocela suhe sljive jesti i onda se bome israla ko slon od pete do vrata user posted image user posted image tako da preporucam suhe sljive za papanje kad bebe ne kake user posted image btw, inace mi ima redovito stolicu, ali u to vrijeme je meni bio gust full za cokoladom pa se valjda to odrazilo na njezinu stolicu. ugl, pazite na prehranu i to je to user posted image
jucer smo mi bili u setnji na vecer uz more jer sam mislila da ce E brze i duze zaspati, ali no way. neka faza joj je luda. a i mislim da ju zubici muce.. nije joj nista naburilo, ali stalno zvace ruke i to nakon papanja.. i ja sam mislila uvijek da je gladna pa joj guram stlno sisu, ali ona stalno prst zna staviti dok cica user posted image uzas zivi! sad si mislim da idem kupiti taj gel za desni pa da mazem. jel koja to probala i da li zbilja djeluje? mozda i zato se cesto budi po noci?!user posted image

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu Mmaestral)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Proljetne bebice - 2013g
18.8.2013 13:04:26   
Piturica
cuba, moja ne mari za mene dok jedem. inace, isto papam sladoled pred njom, ali ona se ne obazire... da li zato sto nije gladna jer ju uvijek prije nahranim ili ju ne zanima. inace, vagala sam danas sebe i onda sebe s njom i nekako si mislim po tome da E ima 7 kg. jbt, bas je prasica mala. u srijedu smo kod pedice pa me bas zanima koliko je dobila. sad... ja nemam pojima da li je to puno za bebicu od 4 mj?!

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Proljetne bebice - 2013g
18.8.2013 13:05:07   
as1986
Hej mame i bebeuser posted image

Evo i nasuser posted image , vidim uveliko se govori o skoku u razvoju u 4. mjesecu ili 3. kako kod koga. Bas da vidim kako vi to prozivljavate jer i mene to ceka.

E da pao je i prvi keksicuser posted image ,malo me samo na pocetku bolilo,ali je bilo dobro,stovise,neznam da li se to meni cini jer nisamo dugo ili je to stvarno tako, ali meni je kada sam se opustila bilo jos bolje nego prije porodauser posted image user posted image user posted image
Bili smo jucer i na moru i super je bilo, kaze mm ti kao da se nisi niti porodilauser posted image user posted image i jucer me kada smo dosli doma ganjao po stanuuser posted image user posted image user posted image

Iznenadio se kada je uzivo vidi Ariana nije se nadao da je tako veliki i da je toliko tezakuser posted image

Odoh odoh zavoditi mmuser posted image pozdrav od nas

(Odgovor članu aries)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Proljetne bebice - 2013g
18.8.2013 13:33:17   
Papalina
piturice možda ste i vi u tom skoku motoričkom...tko će ga znati... nama je trajao dva dana sad opet sve po starom...
za zubiće, kupila sam DENTINOX gel, on je kao najbolji, i kad sam joj namazala odmah je prestala trpat rukice i prestala je cmizdrit...
ja ću kupit i kamomile x15, neznam ako sam to tu pisala, to je čaj u granulama za zubiće, jako ublažava i kad se da prije spavanja da se beba ne budi ni niš i da ful vrijedi to...tako su meni rekli...

as super za keksuser posted image user posted image pazite tsvarno da nebude kakv plusićuser posted image

i mi smo jučer bili na šetnjici uz more...ali smo već oko 9 i 30 bili doma jer joj se spavalo, jer sad opet zaspi u 9...

e, mame, dal vam se bebe dižu u sjedeći položaj u autosjedalici? i dal se spuznu u njoj?
ja sam jučer chiaru spremala za tu šetnju i stavim ju u as lijepo onako ju polegnem, odem do wc, kad dođem nazad ona lijepo sjedi i uživa...user posted image i usamo tako se spuzne skroz dole, pa smo je morali namještat stalno..pa se okretala ful i izvirila glavu van pa smo ju nakraju morali zavezat... inače u šetnji ne zavežem uvijek jer baš i ne voli touser posted image
mislim, znam da nebi smjela sjedit još al šta ću kad se sama posjedne...
i kad ju držim da podrigne onda se stalno na noge stavlja i odgurava....
i baš kako cuba kaže, kad god jedem ona se počne prema meni naginjat i gleda me onako milo..ali ja isto mislim samo dojit do 6mj pa ono..nek gledauser posted image user posted image

ona zaspala jedva nekako, užasna je kad joj se skroz spava, plače ko luda---užas...ali ajde jesmo nekako , sisa rulesuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Papalina -- 18.8.2013 13:34:09 >


_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Proljetne bebice - 2013g
18.8.2013 21:31:36   
MaTana
Cure ja cu stvarno poludit, starija mi je dobila nekakav osip, po licu su malene tockice, a ispod ruke, na unutarnjoj strani nadlaktice joj se otvorila rana, izgleda kao puknuti zulj...
Po svemu sto sam googlala slici na slatke kraste... sutra je vodim u dr pa cu vidjet sto je, otusirala sam je i posula tyrosur praskom.
Nadam se da ako su kraste da nece i malena dobit...
Mene vec dva dana glava rastura, i ledja me bole za poludit, valjda posljedica menge.

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Proljetne bebice - 2013g
18.8.2013 21:41:59   
Mmaestral
Cuba-i moja u mene bleji jad jedem. Svi naravno komentiraju da joj dam, sve, sta god da hedem, a daaaaj jooooj, gle kak je gladnaaaa, frrrrrlj... Pa valjda se uce kako treba jesti. Pocinjem s jabukama. Zamotam joj krisku u gazu pa grize i sisa sok. Pomogne joj odma i za zubice. No, ja ne dojim iskljucivo, pa zato.
As-blago tebi za izgled, ja ne mogu hlace nositi uopce, samo suknje i haljine, odvratno. Sad je ok jer je ljeto, ne znam sta cu poslije. Krecem na dijetu.
Mislim da i moja sad sa 4mj ima oko 6ipol kg, mozda malo vise. To je oko 500-650gr dobila, a to je normalno za 4. Mjesec.Probala joj cipelicu 17br, vec joj je skoro mala. Bas na knap, pa joj treba veca vec. A 18 imam za godinu dana Nikeicu kad kao prohoda, cini mi se da ce joj bit mala, ima velika stopala.
Krstili smo ju jucer, bilo ok. Prva je odma pocela vikat, bilo joj dosadno na mjestu, pa je neka baka pricala s njom jer ju dragi stavio na rame oa je bilo ok. A onda drugi poceli plakat, stalno se izmjenjivali. Hehe, odma mi bilo lakse da nije samo moja razmazenka.
Moram vam reci da sam odusevljena platnenim pelenama. Moja mala obozava gledat kako ih vjesam takve sarene ba strik, pa im prica, pa znam objesit neke sa likovima i na kolica da se razgovara s njima, pa ih pipa, a guza joj je preslatka. Nikad ne moram gledat sto cu joj obuc vise dolje, ima pelenu i majicu krayku, ili tuniku ili haljinicu, a preslatko izgleda, pogotovo s volancicima na guzi. A kreme i vlazne maramice uopce ne koristim, ni omeksivac, samo prasak, ali jednu zlicu na cijelu masinu. Ma, zaljubila sam se. To su samo dodatne prednosti cistoj guzi. Ne znam jel se sjecate, ali jako mi je bila osjetljiva na jednokratne u bolnici, guza u rani, ljubicasta, a lijecili su he nekim preparatima i nista nije pomoglo u tih mjesec dana dok nismo dosli doma i ja ju stavila u tetru. I proslo odmah. Onda mi mama rekla za te modetne, gledala na tv-u, pa joj stric kupio jednu za probu i bilo mi lakse nego s tetrom, pa nam je mama kupila ostalo. Bas sam sretna sto smo to nasli i sto je pomoglo.
Ja i dragi se za kekse moramo dogovarat, ugovarat termin. Uh, jel tako i vama?

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Proljetne bebice - 2013g
18.8.2013 21:46:43   
Papalina
maestral.... i mi ugovaramo terminuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Mmaestral)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Proljetne bebice - 2013g
19.8.2013 8:15:26   
as1986
Jutrouser posted image

Papalina dobro si rekla da bi mogao ubrzo plusic, to sam jucer rekla mm, kaze on pa sta ima veze bilo bi superuser posted image
Mm je zaljubljen u malog i kada smo u setnji cijeli se pravi vazan i on bi samo gurao kolicauser posted image

Da li je i tako s vasim muzekima?

Maestral ma stati ces i ti ubrzo u hlaceuser posted image
Ja sam u svoje i u trudnoci stala samo ih nisam mogla zakopcati, valjda sam tako gradjena. Meni je samo stomak bio kao da sam progutala kosarkasku loptu, i brat i muz su moj stomak zvali loptica, i sada kako se mali rodio sada njega zovu loptica i pricaju mu kako je on u maminom stomaku bio kao loptica

A sto se tice keksa i ugovaranja, mi smo jos friskiuser posted image user posted image user posted image , nema kod nas ugovaranja, mali spava i hajmouser posted image user posted image user posted image

Pozdrav od nas

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Proljetne bebice - 2013g
19.8.2013 15:34:21   
cuba
DD cureuser posted image
Napokon sam nakon ljetovanja cijelu kuću dovela u red i onu himalaju od veša oprala i sve popeglalauser posted image Sad se otuširala i oprala kosu pa odmaram u miru i tišini dok moji frajeri spavajuuser posted image
D se stalno igra sa nogicama, nožni palac mu je sad najaktualniji za potrpati u ustauser posted image I mi smo se vagali, frajer ima 7,200kg (kućno vaganje), buhtlica moja malauser posted image
Piturica po meni je ta kilaža skroz u reduuser posted image Tnx za info o šljivama, imam u frižideru teglu kompota od šljiva pa ću početi sa njom. Nadam se da će D napuniti pelenu ko i tvoja Euser posted image
Papalina ja D ne vozim u AS na kolicima pa ne znam za to dizanje. Nama je AS stalno u autu i tamo lijepo sjedi u njoj, obično i zaspe u vožnji. Ma koliko god da ti se C diže, pazi jer oni sada istražuju ali im kralježnica još nije spremna za sjedenje.
Mmaestral Iskrene čestitke na prvom svetom sakramentu vaše male princezeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
as izgleda da jedina ne ugovaraš keksićuser posted image A vidjet ćete tek kad dođe i druga bebica, onda ćete i na kalendaru označavatiuser posted image user posted image
MaTana kako je bubica? Jesi je vodila doktoru? Držim fige da nije ništa opasno user posted image user posted image

Popodne ćemo do shoping centra, idem bankrotirati u dm-auser posted image
Puse bebicamauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Proljetne bebice - 2013g
19.8.2013 15:38:14   
Joanna
Cuba samo da te pozdravim user posted image Fališ na fejsu user posted image Velika pusa tvojim dečkima a pogotovo najmanjem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pusa od ĐO user posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Proljetne bebice - 2013g
19.8.2013 15:39:28   
cuba
Joj draga, hvala od user posted image
Falite i vi meni puuuunoooouser posted image user posted image Puse tvojim princezama, nadam se da ste mi svi dobrouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Proljetne bebice - 2013g
19.8.2013 16:10:37   
Papalina
hej cure..evo mi bili na pregledu danas...nastavljamo sa terapijom..vagali su je... ima 6490g i 64 je duga... narasla je 1cm i dobila 300g u 12 danauser posted image pa nismo imali uputnicu a ped mi radila popodne pa me sveki vozila sada do bolnice dat uputnicu dok C spava,,, sad kad se probudi idemo ju cijepit protiv rotavirusa... ako se opće probudi do 6...user posted image
drugo niš novo...

cuba rekla mi pedica da sve šta napravi sama da ju puštam jer je to znak da ona može a forsirat nikako... a ja je ne forsiram jer meni ide u prilog da miruje i bude na mjestuuser posted image user posted image
ona je u as jer mi je super i bolje nego košara..u košari mi već sa 2mj plakala jer niš nije vidjela vaniuser posted image znatiželjka mala user posted image
mala paolica nam super, ona i C se utrkuju koja će više bit dnevno na cikiuser posted image user posted image ljepuška malauser posted image
idem sad..pusaaa

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Proljetne bebice - 2013g
19.8.2013 21:18:52   
MaTana
Evo me konacno, malena jos nije zaspala, ali ce brzo, starija vec spava.
Bile smo popodne u dr, jutros je bilo jos gore nego jucer, onaj lagani osip se povukao, ali ta rana se jos prosirila i samo je rasla tokom dana. Pedica kaze da je neka kozna infekcija, nasrecu nisu tzv. Slatke kraste. Ona predpostavlja da je na tom mjestu bio ili ubod ili ranica koja se inficirala u moru... Stvarno uzasno izgleda, pohvalila me jer sam odma posula tyrosurom, ona joj je sada dala neku antibiotsku mast, mazati jednom dnevno, pretodno ocistit octaniseptom iposusiti sterilnom gazom.
Ako ne krene na bolje za 4-5 dana morat ce popiti kuru antibiotika, ali o tome jos nezelim razmisljati, nadam se da cu vec sutra vidjeti poboljsanje, tj. da ce se prestati sirit, za prvi dan mazanja atb i to bi bio napredak.
Evo cujem da je i malena zaspala, sada me ceka pospremanje, bila sam i u kupovini i kod mojih...
Inace, malena mi je jos uvijek dobrica, vec naveliko se okrece sa ledja na trbuh, ajsmjesnija je kad je stavim u krevetic da spava, ja odem iz sobe, a ona se vrti i okkrene, pa se nezna vratit nazad i onda pocne stenjat i dozivat da je vratim jer bas i nevoli spavat potrbuske...
Eto cure moje drzite mi fige da bubi sto prije prodje ta glupa infekcija

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Proljetne bebice - 2013g
20.8.2013 9:10:15   
cuba
Jutrouser posted image
Mi smo spremni za plažu već odavno, jedino D ne. Njemu je draže spavatiuser posted image Zaspao sinoć u 21h i ne budi se (dojio 2x noćas u snu). Samo se okreće ko rolica na krevetuuser posted image
Kada planirate svoje bebice iz potpuno ležećeg položaja prebaciti u sportski dio kolica, tj za jednu razinu podignuti?
Papalina user posted image user posted image za C, lijepo je napredovala.
MaTana nadam se da će bubica biti bolje uskorouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Proljetne bebice - 2013g
20.8.2013 11:28:21   
Papalina
cuba bravo za plažu...kod nas napokon stiglo osvježenje...kiša je padala, C mi je u dugoj tuticiuser posted image mislim da se ona nakupala ove godine...jer more se neće vratit baš na 26-27 stupnjeva...
cijepili smo je protiv rote i nikakvih nuspojava ni ništa... zaspala u 22, stim da je od 20-22h jela samouser posted image u 4 i pol je počela nešto kmečit u snu, ja joj dala sisu ona nakon 2min zaspala i u 8:20 smo se probudile...

sinoć sam se u 1h probudila , nešto me trbuh bolio, osjećaj kao kad moraš na wc a nemožeš..užas... pa nisam mogla spavat do 3 i pol...pa sam na fejsu igrala igrice i pričala sa frendicomuser posted image user posted image

dali vaše bebe sišu palac?? ili će rađe dude?
C baš ne voli dudu, prije je stavljala cuiejlu ruku u usta čak i obje ruke, sad se naučila samo palac stavi i cucla...zna se i uspavat an sat dva sama sa palcemuser posted image baš je slatka tako sa tim palcem... kažu da bolje duda nego palac jer da prst iskrivljuje zubeuser posted image ja baš nevjerujem u to... šta vi mislite?

ja kako sam rekla, stavljam ju u as, jer mi je as od 1-10kg tako da neću žurit u sportski dio dok nebude mogla sama sjedit skroz, a i nemože mi se baš u ležeći stavit pa mi je već za stupanj dignut taj sportski dio..ako me kužite....

ona gledala bay tv, stavila palac u usta i zaspalauser posted image sad ću joj dat jest pa će ić spavat...user posted image

piturica opet nestalauser posted image i as očito nemisli prestat zaustavljat muža tako brzouser posted image user posted image

i kad će se više maminangel vratit???????' baš fali... tko zna kkao je rafo i dal joj se drugi malac odvikao od pelena..i kako je sofia...joj jedva čeka da se vrati..user posted image

hladna je neki dan rekla da se nije mogla prijavit preko moba... ona je više na ringerajkama na fejsu kao i afrodita...

endless i gabriel mali su super, raste ko gljiva...predivan je..a velikii..kaže da već nosi dosta veće tutice.ima i 8kg već..user posted image user posted image user posted image

eto..idem sad ..pusaaaaaa


_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!