|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebice - 2013g
12.8.2013 13:42:43   
Papalina
matana ja baš ovih dana razmišljam o dohrani...štta joj dati... ja mislim počet sa kašicom koju ću sama praviti...i na umu mi je riža i jabuka...user posted image to sam čitala da je super za početak... sokiće mislim da neću ni davat...neznam još...dal još dojiš? moja će za 5 dana navršiti 4mj al ja mislim samo dojit do 6mj..pa onda polako krenut...

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Proljetne bebice - 2013g
12.8.2013 14:33:53   
MaTana
Ja vise he dojim, nestalo mi je potpuno mlijeko prije mjesec dana. Ako dojis nema i potrebe uvodit dohranu prije 6mj.
Princip dohrane je da postepeno uvodis nove okuse i krutu hranu. Ako ces krenut a vocem jabuka je idealna za to. Ja kupujem hipp moja prva jabuka, domacih nemam q ove sto ih kupis su mi grozbne jer se vidi iz aviona da su tretiran sa svim i svacim.
Ovako ja to radim:
par dana po nekoliko kasicica soka od jabuke, zatim par dana nekoliko zlica kasice. To jos uvijek nije obrok nego joj ponudim imedju mlijeka, negdje na sredini tako da joj jabuka ne ukiseli mlijeko.
Za pocetak nemoj mjesati nekoliko namirnica nego samo po jednu I to po nekoliko dana, kasnije kombiniraj. Riza je moze zatvorit, kao i banana i mrkva... Mrkvica je super je mozes oombinirat i sa vocem i kasnije povrcem pa sluzi kao dobar prijelaz sa voca na povrce...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Proljetne bebice - 2013g
12.8.2013 14:43:00   
MaTana
Nemoj zurit sa nicim, ima cijeli Zivot Za isprobat nove okuse. Bolje nesto uvesti i kasnije nego uznemiriti mali stomcic.ako imate alergija u obitelji pripazite, kod nas ih nema, ali svejedno sam bila oprezna.
Vidjet i procitati cete krcato savjeta, neki krenu sa vocem, neki povrcem a neki zitaricama, sve je to stvar izbora iako ce vas neki uvjeravati da su samo oni u pravu. Na kraju krajeva svaka mama najbolje pozna svoje dijete.
Vazno za pocetak dohrane: ne solite i ne secerite hranu, sol strasno opterecuje bubrege i kod uvodjenja zitarica birajte one koje ne sadrze gluten jer crijeva malih beba nemogu ga preraditi i postoji mogucnost ozbiljnih reakcija zbog celijakije. Riza i kukuruz (pura, palenta) Ne sadrze gluten.


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Proljetne bebice - 2013g
12.8.2013 14:50:04   
MaTana
I za kraj moj osobni stav vezan za kupovne kasice...
Ja sam 100% za kasice ako nemas voce ili povrce koje si ti uzgojio ili je netko kome potpuno vjerujes uzgojio za tebe.
Ja nikad ne bi malenoj bebici dala jabuku sa placa jer znam sto im rade, jabuku koju je uzgojio moj svekar dam jer znam da nije tretirana, isto tako i sa svim ostalim vocem i povrcem.
Iako znam da ce kad tada poceti jesti kupovno voce i povrce, barem u ovim prvim mjesecima nadohrane pokusavam to izbjeci.
Znam da mozda i u kupovnim kasicama ima svasta, ali ja stvarno zelim vjerovati da se djecja hrana posebno uzgaja i visevkontrolira pa vas unaprijed molim da mi ne razbijate iluziju...user posted image

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Proljetne bebice - 2013g
12.8.2013 20:39:45   
Papalina
user posted image user posted image nećemo kvarit iluzijeuser posted image user posted image
hvala ti matana na velikom postu...user posted image user posted image user posted image
mislim da i pedica daje neke savjete za tu dohranu pa ćemo vidjet...al ima još do toga...

mi došle s mora, sad sam je okupala, sad sisa pa će ić njonjati...
mm ipak radi jos sutra i u srijeduuser posted image user posted image
idem sad do fejsa malo...

matana imaš fejs? ako da pošalji na pp...user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Proljetne bebice - 2013g
12.8.2013 20:49:51   
Papalina
Eee cure, zaboravila san napisat..stigli nam nalazi za hormone štitnjače i napokon nalaz je uredanuser posted image user posted image user posted image sve je u granicama normaleuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Proljetne bebice - 2013g
12.8.2013 21:46:03   
aries
user posted image user posted image za chiaru i dobre nalaze
Sto se dohrane tice,i mi dojimo,povremeno joj dam vode na zlicicu i to jako voli,sva je vazna.mislim da cu u 5mj probati kao sto je matana rekla,sokic pa kasicu,jabuku,mrkvu,krusku,da vidimo ima li alergija,cisto da probamo nesto,3-4namirnice,prije kontrole(sa 6mjeseci i par dana)bez zurbe je i moj stav.a za kupovne nemam nista protiv,pogotovo na pocetku,kad ce nekad pojest zlicu,nekad dvije,lakse je tako,ako nemas domace.zato sam i smrzla maline i tresnjiceuser posted image

_____________________________

10.04.2013. L -mamina proljetna princeza
03.10.2016. L -mamin jesenski princ

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Proljetne bebice - 2013g
13.8.2013 16:43:31   
cuba
Samo da vam se kratko javim sa ljetovanjauser posted image Obojica mi spavaju a ja uživam u sladoledu i netuuser posted image
Danas nam je 4 mjeseca user posted image user posted image user posted image user posted image D je super, od boravka na plaži još i više spava nego inačeuser posted image Od jučer se počeo sa trbuha odizati na koljena i malo se pomakne u puzajućem stavu, baš me iznanađuje napredak iz dana u dan.

Šaljem vam puse i nadam se da guštajte u ljetnim radostimauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu aries)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Proljetne bebice - 2013g
13.8.2013 21:33:42   
Papalina
večer cure...

evo C je zaspala...popodne smo išli u Billu kupit neke druge pelene jee me na ovim k plus pelenama jakoo živciraaa onaj čičak...stalno se odljepljuju... ovaj put smo uzeli huggies super dry pelene. 80kom-108kn...i ok su...čičak je superuser posted image i simpa su , na winnie the pooh...user posted image

mi smo danas bile na kavi, pa smo išle kod mojih, moja mama je za mm punila paprike jer ja to nisam nikad radila i tako... oko 4 smo došle doma...
ona je počela sve hvatat s rukama...i čim joj neš uzmeš onda odmah drekauser posted image bit će bome neka zeznuta... počela se skroz okretat i stane onako na koljena pa se odgurava...više ni na tren nesmijem ju pustit samu...još uvijek samo dojim, dajem tu i tamo malo čaja ali neće ga jako...
počela mi se budit u 5 ujutro zadnjih 4-5 dana...onda jede pa zaspi do 7-7i30 pa se ustanem i spremim ju... danas sam se dog sad oktorom za kontrolu za štitnjaču...idemo u ponedjeljak oko 11h...
i tako... danas se nismo kupali, ali ajde, barem smo kupili meseka za tri dana pa nemoram mislit šta ću kuhat ni kupovat...user posted image user posted image

danas mi nije baš neki dan... malo je bio tlak niži nego inače pa mis e dosta i vrtilo...i rame me počelo bolit jako...nadam se da će sutra bit bolje...

e, da, neki dan na terasi u kavani, tako bezveze počela neš pričat s nekim iz zg, turisti, došli kod nas na ljetovanje, i tako njihov mali ima 10mj pa su mi rekli da kad su mu zubići izlazili da je bio nemoguć.da ni gel nije pomogao, pa su u ljekarni kupili i to da je jegftino, neki KAMOMILE 15 il tako nekkao, neki čaj u granulama i da su svaku noć prespavali i da nisu ni osjetili zubeke. eto tek tooliko da znate...user posted image

cuba super za dečke i za ljetovanjeuser posted image user posted image
laku noć svima!! čujemo se!!

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Proljetne bebice - 2013g
14.8.2013 10:03:47   
Piturica
evo i mene konacno user posted image
danas ce 100 % nevera user posted image user posted image hahahaha...
Evica spava.. bile u bolnici,ne znam da li je papalina pisala, ali smo morale 10 dana provesti u bolnici zbog njezinog vrata. na trbuhu full dize vrat i sve, ali na ledjima joj je padala glavica kad ju se onako za ruke uzelo kao da ce u sjedeci polozaj. ugl, vjezbali smo i sad joj to super. valjda je bila lijena user posted image
ugl, ja sam sam doma... mm je stalno na putu zg-ri i dodje kasno doma. sveki nista, mama nista tako da sam bila luda sama s njom i nisam nista stizala pogotovo jer ona nije prije spavala nikako po danu pa sam na vecer jednostavno znala past u krevet i spavati ko cok do jutra. sutra nam 4 mj user posted image
moram procitati zaostatke sve i tako...
falile ste mi puno,puno... bila sam na fb-u preko moba jedino i to dok sam ju dojila pa sam tako jedino stigla. ugl, i'm back in the track user posted image user posted image

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Proljetne bebice - 2013g
14.8.2013 11:29:48   
MaTana
Hej cure!
Danas sam otkrila nesto jako zanimljivo, mojoj bubi rastu ocnjaci... donje jedinice se tek naziru, ali ocnjak gore desno je vec izvirio, a lijevo je natecen i probit ce svaki dan...
Koliko slucajeva znate da zubi nisu isli po rasporedu?
Danas smo probali par zlicica soka od jabuke... svidio joj se
Ja uzivam u miru, malena spava, a starija je sa sveki na kupanju.
Ni rucak ne kuham jer je sveki punila paprike.
Piturice, znam kako je kad si sama... bitno je da je evica sada dobro. Mi tek u devetom idemo na kontrolu kod pedice, zbog vrucina i go ne narucuje u osmom, ali rekla je da ako imam bilo kakvih pitanja ili zelim da mi je pogleda da slobodno svratim.
Idem jos malo uzivat u miru i tisini...

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Proljetne bebice - 2013g
14.8.2013 13:33:36   
Papalina
hej evo da vam se javim...kod ans napokon zahladilo mrvicuuser posted image user posted image i nešto malo roska...

joj, nioćas nismo ništa spavale... tata je hrkao ko luđak pa je probudio nas oko 2 i pol...pa smo partijali do 4 i pol... užasno sam komirana danas..prelijepo me naučila da spava cijelu noćuser posted image
i došli mi doma iz dućana..mene nešto puklo da idem slagat ormar..slažem ja robu, odvajam čisto i prljavo rublje..i prljavo bacam po podu...nju sma stavila gore na vrh kauča i stalno sam ju gledala... i baš te sekunde dvije šta sam bila okrenuta ona se lijepo spustila dolje i pala mi sa kauča ( rastegnuti je bio onaj dio na razvlačenje ) svu sreću pa je pala na tu robu pa se prasica samo smijala ko luda... a ja sam sva se tresla...gledala sam al nije se nigdje
udarila... uh...neću je više ni sekunde ostavljat samu malo je previše zvrkastauser posted image
sad radim pomfri i malo ću piletine na grillu..i tako...

idem sad, pusaa pa se čujemo!!

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Proljetne bebice - 2013g
14.8.2013 14:31:56   
Piturica
Papalina, za tebe znamo da nisi normalna user posted image bitno da Chiarici nije nista user posted image
ja sad stavila Evicu ponovo u krevet i sad planiram da sam bar 2 sata na miru user posted image dosla sveki na 15 min...jbt, taman ju trebam hranit a ona ko luda krene ju nosat okolo i nesto izvoditi a ova sva nervozna zvace ruke od gladi user posted image jbt, te babe stvarno nisu normalne. onda je dosla da joj taj ta distonija zato sto ne spava eva na trbuhu?! jbt, a eva spava na trbuhu vec dva mjeseca. nije jedino prva dva mj. htjela nego samo na bok i na ledja.. koja luda baba. a i u bolnici su mi rekli da nije uopce otkriveno zasto neke bebe imaju distoniju i tako..bitno da je ona svoju teoriju razvila user posted image
sad sam zvala pedicu i u srijedu smo na sistematskom. vec mi slabo od cijepljenja kako ce podnesti. prosli puta je bila sva grintava cijeli dan. sa tri mj. je bila teska 6120 g i 62 cm bas me zanima koliko je sada user posted image
nadam se da sve uzivate... Matana, ti posebno odmori sad dok mozes. tako sam ja znala cim bi ona bar malo odspavala ja isto s njom da dodjem na sebe user posted image
puse svima :-*
inace, ne znam da li koja zna kako je maminangel? poslala sam joj pp na fb-u jos davno, a nikakvog odgovora. user posted image

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Proljetne bebice - 2013g
14.8.2013 17:06:45   
cuba
Hej cureuser posted image
Vidim ima i povratnikauser posted image Piturica, welcome back, falila siuser posted image Baš mi je drago da je Eva sada dobro i da ste riješile sve sa vježbicama, puse vam šaljemuser posted image
Papalina super za nalazeuser posted image a što se tiče pada, Chiara je očito zvrk na mamuuser posted image
MaTana znam par slučajeva da su očnjaci i kutnjaci rasli prije jedinica i dvojki, nije baš neuobičajeno ali ništa strašno. Kod rasta zubića nema baš nekog pravila iako kažu da prvo idu jedinice pa dvojke, četvorke, trojke pa petice. Al svako je dijete za sebe. Vi ste znači krenule sa dohranom?

Meni je Dino otkrio nogice ima par dana i sada ih stalno hvata, samo je pitanje dana kada će nožni prstići završiti u ustimauser posted image
Uživamo na ljetovanju, trenutno se hladim pod klimom a frajeri spavaju. Kad se probude idemo u Zadaruser posted image

Puse svimauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Proljetne bebice - 2013g
14.8.2013 22:08:26   
Mmaestral
Matana-hvala za savjete za dohranu. A malu ne znam kak da naviknem da bude dulje bez mene. Kad pocne plac, ne mogu ju smiriti. No, dok je s tatom ostala nikad nije tako. Sve me strah ic raditi. Krstimo ju u subotu, zbog mog tate, bas je u depru pao. Ja i dragi se stalno svadjamo zbog toga, on mu ne bi udovoljavao, a ja, sta ja znam, lakse mi je napraviti kako hoce, ima 70godina i ne moze se s njima dogovarat jer su previse vec na jednu stranu i drugo ne kuze. Samo bj se naljutili.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Proljetne bebice - 2013g
15.8.2013 10:01:52   
as1986
Cao mame i bebeuser posted image
Kako ste danas

Nama sutra dolazi mmuser posted image user posted image ,pasti ce prvi keksuser posted image ,a i u subotu prvo kupanje u moruuser posted image
Dosta mi je vise da setam uz more a ne kupam se,tako da ce mm Ariana cuvati na plazi u hladu dok se ja bacim u more. Pa cemo naizmjenicno tako. Arianu sam samo mislila nogice smociti,jer ipak mislim da je mali da ga kupam s 2 mjeseca. Sta vi mislite?

Papalina user posted image super za nalaze. A i dobra ti je ta da ja odmah i na drugo i na trece,pa nece biti problema vezano uz to da ih saljem u jasliceuser posted image

Piturica dobro nam dosla natrag i super za Evicu i vjezbiceuser posted image

Cuba pa ti bas uzivas na godisnjemuser posted image zelim vam lijep provod i dalje i super za D i nogice user posted image . Moj je tek rukice otkriouser posted image

Matana u pravu si za kasice jer stvarno ono s trznice je upitno. A jedino ako je pravo domace od nekog koga znas. Meni svekar ima domace voce i povrce
ali kad nisu ovdje blizu mene.

Aries ma netrebas brinuti zbog toga sto idete ca od tvojih, trebali bi razumjeti da je odmor gotov i da idete doma

Maestral kuzim te za to da zelis udovoljiti tati i bravo za to,ja bi svojima sve udovoljavala samo da su zivi. I nije to nista strasno ako taj dogadjaj zelite malo pomaknuti. Od mene plus za touser posted image

Odoh ja u pripreme za muzica,opustanje,sredjivanje ovo onóuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Mmaestral)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Proljetne bebice - 2013g
15.8.2013 12:02:36   
Papalina
as ja sam chiaru sa 2mj okupala, al malo...samo sam onako ju sa rukom močila te sam postepeno sve više i više...sa skoro 3mj već je bila u kolutuuser posted image user posted image tako da ono, mislim da treba iskoristit i čari morauser posted image user posted image



_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Proljetne bebice - 2013g
15.8.2013 14:58:40   
Papalina
moji svekići otišli na trsat molit se bogu a ja i mm se zajedno pomolili u tuš kabiniuser posted image user posted image kao nekad...baš je lijepo bilouser posted image user posted image a C nam spava već od podna...
uživam kad smo ovako sami skroz pa makar i na sat-dva er inače nikad neznaš kad će tko upast kod nas...

mm sad peče meso... pa ćemo papati..poslije idemo do mojih jer je tati rođendan...kupili mu neku šalicu i podmetač na masline jer se bavi njima i sav je u tome...pa ćemo d apopijemo pivicu, neuser posted image user posted image

mm je doma do ponedjeljka..obožavam blagdaneuser posted image

as bravo za mužauser posted image user posted image user posted image sad ćeš i ti nejavljat se danima kao i cuba kad njen muž dođe..user posted image user posted image lijepo se sredi i uživajte!!

idem papati...puseeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Proljetne bebice - 2013g
15.8.2013 15:33:39   
cuba
DDuser posted image
Papalina nemoj tako, vidiš da sam i uz muža i još na ljetovanju aktivna na RRuser posted image Dnevni raport je uvijek tuuser posted image
E, danas je baš poseban dan; točno je godina dana otkako sam napravila testić na trudnoću i pokazao mi plusić i godina dana otkako ne pušim višeuser posted image
Mi smo cijelo jutro proveli na plaži, mm i R išli na one velike vodene tobogane se sklizati. Ja sam jučer išla i nisu te gluposti više za mene, očito je da starimuser posted image Poslije išli na jumbo pizzu i pivo, D spava ko top; omamila ga pivauser posted image
Jučer nismo išli na kraju u Zadar jer je R spavao do 18h (to sam ga ja išla buditi), zato ćemo danas, ja se nadam da će se malo ranije probuditi. Ova moja djeca kad zaspu ne znaju se probuditiuser posted image
Mm otišao kupiti sladoled i pive da imamo za večeras kad se vratimouser posted image

Mmaestral nadam se da će tm uspjeti razumjeti situaciju i da ćete fino organizirati krštenje. To je lijep događaj i nadam se da ćete svi uživati u tom posebnom danuuser posted image
as super za mužića što napokon vraća, uživajte sada svi na okupuuser posted image user posted image I naravno, fino se sredi za keksićuser posted image Treba to sve nadoknaditiuser posted image
Papalina znači stali ste u tuš kabinu ponovnouser posted image Samo naprijed, guštajte kao nekadauser posted image

Curke, idem se sada ispružiti pod klimom dok klinci spavaju...tipkamo se sutrauser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Proljetne bebice - 2013g
15.8.2013 16:12:21   
Papalina
I meni bilo jučer godina dana nepušenja i godinu dana od prvog ultrazvuka!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Proljetne bebice - 2013g
15.8.2013 16:31:29   
trecabeba
Bok proljetne mame i bebe...vdim da lijepo napredujete i drago nam je...

Imam problem sa mojim princem koji ne kaka po 7 dana....iskljucivo doji,no sada sam mu probala dati slatku kamilicu koja nije djekovala.koristimo i bio gaia kapi .

Imate li kakav dobar savjet a da nije toplomjer i sl.

Moja prehrana - da li tu imate neke dobre savjete..

Hvala puno ovo mi je prvo ovak v o iskust v o curke su imale super uredne stolice.



_____________________________

Najstarija cura 2004
Cura 2010
Stigao braco 29.06.2013

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Proljetne bebice - 2013g
15.8.2013 22:56:38   
Papalina
Pa mislim da je to normalno kod dojene bebe... mislim da će ti cuba znat reć nešto više jer i njen D isto tako nije kakio često...
ja stvarno nebi znala, moja seronja kaka 2-3 puta na dan...
nadams e da će ti se javit netko sa više iskustva... pusa tebi i dječici! user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu trecabeba)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Proljetne bebice - 2013g
16.8.2013 11:09:36   
MaTana
Za kakanje kod dojenih beba kazu ne treba nista i da je normalno po 10 dana da ne kakaju... ako bas muci stomcic probaj bebi dati biogaia kapi, to je probiotik i trebao bi urediti stolicu.
Moja starija je upravo otisla na kupanje sa bakom, prije toga je urlala kao da je kolju jer je macak ogrebao. Danima je upozoravam da ga prestane zlostavljati, nosa ga, poteze za rep i jadnom Garfieldu je danas prekipilo i ogrebao je. Uopce nije ni jako, samo ima 2 piknice na ruci, a ona je drecala kao da je otkinuo ruku... valjda je naucila lekciju.
Misica mala spava, danas nam je 4 mjeseca i jutros smo probali kasicu od jabuke (hipp moja prva jabuka).
Kasnije cu je pokusati izvagati i izmjeriti pa javim rezultate.
Bacam se na spremanje rucka, danas cu krumpir leso, mahune i pohovani bakalar.
Sramota da na moru jedem ledo ribu, ali nemam vremena otic do pijace, tj. Nikad se ne probudim dovoljno rano. Trebala bi otic oko 6:30-7.
Nadam se da ce starijoj biti ok ta ogrebotina, nisam jos macka vodila kod veterinara, mali je jos bio. A jos imam jednu mackicu, njegovu sestru koju moram udomit, a nitko je nece iako je prekrasna

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Proljetne bebice - 2013g
16.8.2013 16:23:16   
aries
evo i nas..i nama je danas godinu dana od kako smo ugledali plusicuser posted image povratak kuci je dobro prosao,prespavala je, samo su nas pretposljednju noc pojeli komarci, po rukicama i celu,jadnica...10 dana smo pazili, palili u struju onu spravicu sto emitira neki zvuk,svijecu na bazi citronele, pregledali sobu i tu noc smo bili umorni,ujutro uzas...eto ima vec 4 dana, a jos uvijek joj je svaki ubod crven, s tim da se smanjuje polako svaki dan...
e sad po redu...piturica, dobro dosla natraguser posted image cuba i papalina,moja jos ne gmize i ne hvata nogu ( da ali za koljeno i list, stopalo nije uzela sama iako ga moze dohvatiti,probala sam), ali sam navikla da kaskamo tjedan -dva za vama,malo smo tromi izgleda, ali dobro mi dodje kad vi napisete onda vise obratim paznju i uskoro i ona to uradi..tako sam se pitala zasto ne odize glavu kad je naslonim uz sebe, pa sam shvatila da je zato sto joj ja obicno dizem noge, pa ni ne moze.kad sam pustila noge, i ona je odmah dizala glavicu...a ja odahnula,hehe...matana , i mojoj su donji ocnjaci skroz nabubrili,jednog osjetim pod prstima a drugi ona vac danima prsticem trlja...tako i gornje jedinice..a donjim jedinicama ni traga,zasad...sto sam ono jos htjela? ah da,u ovih 15 dana mi je dobila samo 200 gr...s obzirom da je kontrola tek u 10.mj.,sacekat cu kraj mjeseca, pa ako ne dobije koliko bi trebala ( oko 650gr )mislim da cu zvati patronaznu da vidim da li da krenem sa dohranom...mozda je zbog vrucina, ne znam...sto vi mislite ?

_____________________________

10.04.2013. L -mamina proljetna princeza
03.10.2016. L -mamin jesenski princ

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Proljetne bebice - 2013g
16.8.2013 16:39:51   
Papalina
aries na mjesto uboda namaži malo svog mlijeka... to sam čitala da pomaže..pa javi ako stvarno pomaže-...
nas su malo puta uboli svu sreću...user posted image

sad možda i je zbog vrućina tako, tko zna...pa kroz znoj izbacuje van, nemam pojma... tvoja pada na težini a evo moja se ima već 5-6 dana budi svaka 4-5 sata tokom noći..i stvarno nisam navikla na to..i katastrofa je svakom tko se mora tako stalno dizat... pitala sam na fejsu u moja podrška dojenju dal je to neki skok il imam preslabo mlijeko jer mislim da bi sad trebala spavat bolje nego prije a obrnuto je.. čak sam i mislila da možda je spavala tako lijepo jer je imala previše tih hormona štitnjače?? pa sad kad se reguliralo onda je onakva kakva je trebala bit otpočetka?? šta vi mislite, jel to moguće?? stvarno mi je drago da se sreguliral to sa hormonima al moram porazgovarat snjom da mi opet onako počne spavatuser posted image

mi ćemo do moje bake malo danas... ima 79god, sama živi pa joj treba malo društva a i C ju obožava... nona moja najdražauser posted image user posted image

evo C spava od 13:45 i sad se budi polako..idem sad ...pusa!!!!!!!!

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu aries)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!