|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Molitva majke za djecu!
7.3.2014 11:58:41   
elina
Meni je puno pomogla molitva u trudnoći i nakon poroda općenito pa želim to podjelit s vama.

Marijo, prati moje dijete koje nosim da bude uvijek plemenito, sretno i pošteno.
Pomozi da još više volim muža, oca našeg djeteta.Smijem Te zamoliti
da mi porod bude što manje bolan, premda očekujem radost radi novog čovjeka.
Bdij nad liječnicima koji vode brigu o meni i djetetu i pomozi im da
savjesno izvrše svoju dužnost.Neka život ovog djeteta bude na Tvoju slavu, Gospodine, u zdravlju i bolesti, u uspjehu i neuspjehu.Gospodine,
Ti si Mariji povjerio da bude Majka Tvoga Sina. Zahvaljujem Ti što si meni povjerio da budem majka još jednog Tvoga djeteta.
Pomozi mi, Marijo, da poteškoće trudnoće i poroda velikodušno i vedro prinesem za dobro djeteta.

MOLITVA RODITELJA ZA DJECU

Milosrdni Isuse, ja Ti predajem svoju djecu, nitko drugi ne može shvatiti moju bol i tjeskobe i dati mi bolju pomoć. Daj mi milost da mogu podići svoju djecu, jer ja znam da bez tvoje pomoći moja nastojanja neće donijeti ploda. Pročisti moja djela i prosvijetli me u mome poučavanje djece.

Oslobodi ih grijeha, uči ih da rastu u ljubavi, sačuvaj od lošeg društva, pomozi im u njihovu učenju, učini ih ljubaznim prema siromasima, unesrećenima i patnicima. Sačuvaj ih u svojoj prisutnosti i u dobrom zdravlju, tako da mogu rasti na Tvoju slavu, za dobro drugih i na posveti svojih roditelja. Kad se nakon smrti pojavim pred tobom, mojim. sudcem, neka se tvoja Majka zauzme za moju djecu. Ja obećavam da ću Te od sada vjerno služiti i drugima prenositi ovu pobožnost.

Molitva bračnih drugova

Marijo, nositeljice života i zaštitnice trudnica. Ti, koja razumiješ sve probleme trudnoće, ohrabri nas da ljubavlju, koja neprestano raste primimo ovo dijete u našu obitelj. Izmoli nama i našem djetetu zdravlje duše i tijela. Preporuči nebeskom Ocu i naše novčane neprilike, da bi svojom brigom vodio naš život, kako bismo ovom djetetu osigurali dostojan i miran razvoj. Daj da u ovom djetetu ne gledamo samo svoje, već i Tvoje dijete i da ga primimo kao Isusa u svoju obitelj. Blagoslovi mirom i radošću našu obitelj.

(Franjo Kuharić)


Pozdrav svima i nek vas sve prati obilje Božjeg blagoslova!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Molitva majke za djecu!
12.3.2014 21:58:48   
Pumba
Elina predivne su molitve, bas ti hvala... user posted image isprintala sam ih sebi i uvodim ih u svoju vecernju molitvu user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Molitva majke za djecu!
19.3.2014 7:32:41   
elina
Mi kao roditelji ne možemo uvijek i na svakom mjestu biti s djecom,al zato Bog može i je!Nek ih On vodi svojim pravim putem i čuva!
Pozzzz Pumba!!user posted image user posted image

(Odgovor članu Pumba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Molitva majke za djecu!
19.3.2014 23:07:11   
cuba
Baš lijepe molitve, izmame suze...user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Molitva majke za djecu!
1.12.2014 12:31:14   
mishica2
Predivne molitve, svatko bi ih trebao barem procitati...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Molitva majke za djecu!
10.12.2014 14:18:43   
sorina
Prekrasne molitveuser posted image user posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu mishica2)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Molitva majke za djecu!
11.12.2014 15:32:43   
keyt
Nje molitva u pitanju, ali meni zaista predivni citati legende Halila Džubrana:

***
Vaša djeca nisu vaša djeca.
Ona su sinovi i kćeri čežnje života za samim sobom.
Ona dolaze kroz vas, ali ne od vas,
I premda su s vama, ne pripadaju vama.

Možete im dati svoju ljubav, ali ne i svoje misli,
Jer, ona maju vlastite misli.
Možete okućiti njihova tijela, ali ne njihove duše,
Jer, njihove duše borave u kući od sutra, koju vi ne možete posjetiti, čak ni u svojim snima.
Možete se upinjati da budete kao oni, ali ne tražite od njih da budu poput vas.
Jer, život ne ide unatrag niti ostaje na prekjučer.
Vi ste lukovi s kojih su vaša djeca odapeta kao žive strijele.
Strijelac vidi metu na putu beskonačnosti, i On vas napinje svojom snagom da bi njegove strijele poletjele brzo i daleko.
Neka vaša napetost u Strijelčevoj ruci bude za sreću;
Jer, kao što On ljubi strijelu koja leti, isto tako ljubi i luk koji miruje.

***

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

bradavice
nenaa

kakve su vam bradavice

ispupcene (75%)

ravne (20%)

uvucene (6%)


Broj svih glasova: 142

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!