|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebice - 2013g
12.4.2014 20:47:41   
MaTana
Vecer cure! Evo me nakon duugo vremena, nisam se zasitila raje nego mi se neda tipkat na mob, a za komp nemam vremena. Sutra slavimo princezin rodjendan, samo najuzi krug obitelji. Premorila sam se danas, ali sve je spremno, sutra jos samo moram usisati... U pon pocinjem radit i kolege su mi super, zbog prilagodbe ovaj tjedan radim od 9-14:30, presretna sam sto nemoram N buditi u 6 za vrtic... Sutra poslije rodjendana mi mama ostaje na spavanju jer ujutro sveki ide na neki pregled... Malo me strah kako ce to izgledat ali valjda ce prezivit obje. Mama je dosta daleko pa nije navikla da je ona cuva, uvijek je sa sveki...
Razlog zasto sam se malo maknula sa raje je i taj jer sam bila dosta zivcana zbog posla i svega pa vas nisam htjela toliko peglat sa mojim kukanjem. Sad sam si sve poslozila u glavi i bit ce kako bude ...
Cestitam svim bebicama i mamicama rodjendane!!!

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 1426
   RE: Proljetne bebice - 2013g
12.4.2014 20:56:56   
MaTana
i zaboravila sam se pohvalit da sam vec napravila rucak za sutra - lasagne, cekam da se mljeveno i besamel malo prohlade pa stavim u frzider i sutra samo u pecnicu turnem...

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 1427
   RE: Proljetne bebice - 2013g
13.4.2014 11:21:37   
as1986
Dan

Cuba sretan Dinu prvi rodjendan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zelim mu puno zdravlja srece i ljubavi i lijepih poklona user posted image

Nadam se da je sve spremno za zabavu, lijepo se proslavite i posaljite koji komad torte user posted image

Matana nadam se da ce i vase slavlje biti super i da ce princezica svasta dobiti user posted image user posted image rodjendan cemo cestitati 16. 04.

evo A spava pa cemo poslije na neki rostiljcic i tako...
Nama je danas 10 mjeseci, bas vrijeme leti user posted image

Ocekujemo slikice s proslava user posted image

Javim se kasnije jos mozdauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio as1986 -- 13.4.2014 11:23:09 >

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 1428
   RE: Proljetne bebice - 2013g
13.4.2014 11:50:20   
Mamii
Hej!
Baš mi je prazno ovdje user posted image
Cuba, sretan rodjendan našem dobrici D, neka nam bude veseo i dobar, i lijepo se provedite na proslavi!! Puno pusa mu šaljemo N i ja!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Matana, ajde drago mi je da si malo bolje u vezi posla. Super što ne radiš puno radno vrijeme odmah, i vjerujem da ćeš se brzo naviknuti. Sretnooo!! Lijepo se provedite na proslavi i javi nam detalje obavezno! I naravno poklone, baš sam luda ali me to kopka skroz user posted image user posted image
As, uživajte i vi na roštilju! Sretnih i vama 10 mjeseci želim user posted image . Evo još 2 mjeseca i godina! Jeee user posted image I baš mi lijepo što te muž iznenadio! Jooj, stvarno lijepo iznenadjenje!! user posted image
Papalina, žao mi je što imaš problema s mjehurom user posted image Mogu mislit kako ti je kad ja imam česte infekcije i upale pa umirem, tako da i nemam baš utješnih riječi, vjerujem da ti je grozno! user posted image
Aries, sa malim zakašnjenjem ti želim sretan ročkas i sve najnajljepše! Javi kako je bilo na dvostrukoj proslavi! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi smo ok, N sad spava, zapao je danas ranije jer se probudio u 7 i 30, to nije njegov običaj ali eto.. Prekjučer nismo uopće po noći spavali.. Propustila mu je pelena u 1 ujutro, a ja zaspala u ponoć i pol user posted image I onda sam ga u mraku presvukla na brzinu, ali svejedno se razbudio. I do 4 nikako zaspati. Zaspe na minutu i probudi se, pa plače, njurga. A meni ujutro bio fax, i to od 8 do 5 i pol user posted image Srećom pa smo bili kod mojih pa sam zvala mamu i onda ga je ona uspavala iza 5.. Ja sam popila 3 kave, inače pijem 1 Nes, tako da mi je bio košmar u glavi user posted image Jučer sam zaspala u 9 i 30, ne sjećam se kad sam tako zadnji put.. Sigurno nisam godinama.. Pa sam se nešto u uspjela naspavat danas. Sad kad se probudi će doć sveki po nas pa idemo tamo na ručak i druženje, a popodne ćemo biti sami kući jer mm ide s posla na Krk gledati neki auto. Vjerojatno ćemo ga sutra kupiti ako bude ok user posted image Ja ga ne mislim vozit jer mi je preogroman ali ćemo imati 2 dok ne prodamo stari pa ću onda taj vozit..
Javljajte se! Puse user posted image

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1429
   RE: Proljetne bebice - 2013g
13.4.2014 14:13:36   
Papalina
Cuba , želim D sretan rođendan i sve najbolje!! NEk mu bude najsretniji!! obavezno stavi slikica par user posted image nek mu bude najsretniji!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Mamii)
Neposredna veza do poruke: 1430
   RE: Proljetne bebice - 2013g
13.4.2014 23:28:16   
Mamii
Evo mene opet, bit će da se dopisujem sama sa sobom user posted image
Javite se sutra slavljenici, vama je oprošteno user posted image Ali očekujem detaljan izvještaj user posted image
Kod nas nije baš neko vrijeme, ali barem nije padala kiša pa smo bili po vani. Nešto najavljuju veliko zahlađenje i kišu, čisto me strah kako ćemo cijeli dan izdržavat zatvoreni u 4 zida.
Bili to kod sveki na ručku, iako nas nije baš doživljavala jer je bila i šogorica s malom, pa je nju nosala cijelo vrijeme. Kasnije smo malo u goste išli i u kupovinu i taman na spavanje došli kući. N baš muče zubi, ja sam luda više koliko se pati.. stalno gura hranu sa strane i žvače igračke i cucla ruku.. Spava mu se a ne može zaspat, muči ga insomnia user posted image Ali sve u svemu dobro on to podnosi, ne plače... Lijepo se igrao, čak i sam sa sobom, sve živo ko fol vozi i viče bmm bmm user posted image I da, lijepo čisti kuću, dam mu malu metlicu i kažem da čisti pod i posluša me, jako mi je koristan user posted image
Kupili smo mu u dućanu malu kariolu (tačke), pa ćemo sutra kod mojih isprobati user posted image
Idem mu sad naručiti na internetu neke pidjamice koje sam našla i idem spavati.
Hajde, očekujem sutra nekakve postove da nadoknadimo za danas! :)
Laku noooć

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 1431
   RE: Proljetne bebice - 2013g
14.4.2014 13:30:39   
Papalina
curke počela je nagradna igra pa se nadam biti aktivnija... zasad imam baš malo bodovauser posted image user posted image user posted image evo C jede neke krokiće, juha se kuha, gledamo baby tv i tako.. bile smo na kavi što ubuduće neću ić ahaha. jer je katastrofa, dvije min nemože bit na miruuser posted image samo bi se šetala... i obožava pseeeeeeee!!! i više sam luda skroz..stalno moram doma stajat kod našeg psa i ona mu se smije i viče vao bao... i kad vidimo nekog psa negdje odmah osmijeh i veselje... user posted image mislim da bi najsretnija bila sa jednim malim psićem za ročkasuser posted image user posted image

di ste slavljenicci?? mi još 3 dana brojimo..ali sam tužna jer najavljuju zahlađenje, i ružno vrijemeuser posted image user posted image

ja bitrebala kuhat a neda mi seeee valjda moram dobit stvari pa sam sva mlohava hahahah

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Mamii)
Neposredna veza do poruke: 1432
   RE: Proljetne bebice - 2013g
14.4.2014 21:47:41   
Papalina
trebala bis e češće održavat ova igrauser posted image user posted image nemogu vjerovat da je naša tema najtišaaaauser posted image user posted image sve druge teme su opet se aktivirale!!!!!!!!!!!



_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 1433
   RE: Proljetne bebice - 2013g
14.4.2014 22:16:33   
Mamii
Joooj Papalina i ja sam tužna.. Osjećam se ko da nemam život, tu visim stalno a nigdje nikoga user posted image
Ajde cure, pokrenite se user posted image
Kod nas je veeeliko nevrijeme, grmi ko ludo i pljusak je.. KAžu sutra bez kiše ali vidjet ćemo.. Dečki spavaju, ja naravno u online kupnji user posted image Jučer nisam kupila ipak pidjamice pa sam danas uzela 4 diivne majice za ljeto za N.. U srijedu mi stižu 2 majice i tenisice, nadam se da ću biti zadovoljna, prvi put sam sa te stranice naručivala. Ima i onas str Next, meni je njihova obuća oodlična, a roba kvalitetna, ali nema šanse da dam 150 kn za majicu kratkih rukava koju će obući 2 puta. Mah, ludi su s tim cijenama.
Bio mm gledati auto, uzet ćemo ga ovaj tjedan user posted image user posted image user posted image Baš nam je lijepi, i napokon ću sjedit ko čovjek iza mm user posted image Iza njega ne stane ni grančica user posted image Počela sam se polako i naprijed voziti ali N ne može bez moje ruke ni 5 minuta, pa se onda stalno okrećem i sve me boli dok ne stignemo.. Užas, nadam se da će se brzo odviknuti od lomljenja mojih prstiju user posted image
Dan smo proveli kod mojih, odnosno N, a ja išla u banku po novu karticu i vozila sestru u grad ko dr, pa smo malo šetkale i shoppingirale u Zari user posted image Baš je lijepo imati sestru i njenu plaću user posted image Naravno, opet je najviše toga išlo za N, nikad ne bih rekla da će me robica za njega više veseliti nego za mene user posted image Ali sad su im ionako abnormalne cijene, bez popusta. Gledala sam si kožnu jaknu kad ono cijena 1500 kn user posted image Ma bježi..
Mislila sam večeras učit, ali kad sam čula ovo nevrijeme vani, predomislila sam se user posted image Lijepo leći i gledati tv, milina user posted image
Aj Papalina piši ti tu, da se ne osjećam bedasto dopisivat sama sa sobom user posted image Kako si, šta ima, jel spava C? user posted image
Lakuu noooć

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 1434
   RE: Proljetne bebice - 2013g
15.4.2014 11:25:15   
Papalina
hej cure..evo mene opet... javljam da je Eva curka od naše nekadašnje članice Piturice danas napunila svoju prvu godinuuser posted image user posted image

ja neznam šta bi pisala osim da je sinoć bilo velikooo nevrijeme kod nas... niš se nejavljate jedino mi Primorkeuser posted image user posted image



_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Mamii)
Neposredna veza do poruke: 1435
   RE: Proljetne bebice - 2013g
15.4.2014 12:14:39   
as1986
Dan

Evo i meneuser posted image Ja imam opravdanje, meni je muzek stigao pa smo stalno zajednouser posted image a i one stvari su prosle pa se cesce poigramo user posted image user posted image user posted image

A evo spava, mm je isao nesto do auta, pa cemo vani kada se A probudi. I ovdje je isto bilo nevrijeme sinoc, danas je ok.
Lijepo spava, uz dva papanja. Hoda drzeci se za jednu ruku i to ga vise pridrzavam nego sto se bas drzi za nju user posted image
user posted image
user posted image user posted image
Isto kao i N sve zivo gura i vice brm brmmmmmmmm. Jucer se u parku spustao niz tobogan user posted image , i to lopova stavi mm na vrh a ja dolje cekam, i on se smije i sam guzicicom trzne da krene i onda ga mm pridrzava dok ne dodje do mene, i on se kida od smijeha. Bas voli djecu iz parka ne bi isao, samo prstom pokazuje smje kretanja user posted image user posted image
Jucer je hodao i gura kolica dok smo bili vani, bio je tako ponosan. Nekako mi je bas cvrst i svi kazu da bi se mogao brzo sam pustiti i hodati, a ma vidjeti cemo, kada bude spreman pustiti ce se on...

Danas cemo negdje vani rucati user posted image tako da ne trebam spremati rucak user posted image

mamii super za kupovinuuser posted image user posted image

papalina ulovi tog zeca user posted image user posted image

idem budan je

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 1436
   RE: Proljetne bebice - 2013g
15.4.2014 21:19:49   
Papalina
večer curke..evo C spava, a mm ju je vidio na svega 5min..nršto tandrka oko auta... sutra ga nem jer je na cresu cijeli dan tako da je opet neće vidjet ali ne brine to njega...user posted image mah...

evo mi bili cijeli dan vani... malo kod mojih...i tako...bravo za A što je tako čvrst bome...a i meni to kažću u parku al neće C tako brzo.... smotanica je ona user posted image

sveki joj išli danas neš kupit... mislim da će biti guralica ona chiccova ali neznam točno ... još sutra pa ćemo doznat u četvrtakuser posted image baš sam znatiželjnauser posted image

eto idem ja pod tuš pa se čujemo curke.. neka se aktiviraju malo i ostale... znamo da je navala uskršnja ali opet i mi smo tu ..mi koje nemamo opet životauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1437
   RE: Proljetne bebice - 2013g
15.4.2014 21:46:56   
MaTana
Evo i mene... Kod mene je jos kaoticno... Privikavam se na novi rezim, N nikako nevoli dizanje u 6... Jutros je cvilila da zasto je budim kad je vani jos noc... A je super za sada sve prihvatila, baka je cuva dok ja ne dodjem i iskreno mislim da ni ne primjeti da me nema...
Na poslu super, jos nema guzve a to mi i odgovara dok pohvatam sve...
Eto toliko od mene za veceras, bjezim pod tus i u krevet.

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 1438
   RE: Proljetne bebice - 2013g
16.4.2014 15:14:04   
as1986
Dan

Nigdje nikogauser posted image Bas zatisje i steta sto je ovako...user posted image user posted image

Matana sretan A prvi rodjendanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Puno zdrvlja srece i sve najljepse user posted image
Vjerujem da se jos privikavas na posao, i mene to jos malo ceka, od 28. A ide na privikavanje u jaslice i onda od 5.5 bas pocije ici ,a ja pocinjem 6.5. raditi user posted image user posted image

Kupili smo mu jucer autic guralicu, jer stalno gura stolice i sve zivo po stanu pa eto mu autic za guranje pa nek ga gurauser posted image user posted image
Kada ga je ujutro vidio je odmah rekao brmmmmmmuser posted image i evo od jutra ga gura po cjelom stanu

Papalina ma i ja kazem neka prohoda kada bude sprema, na nista ga ne silim niti sta forsiram, a oni svi tako kazu,a samo znam da ce svi prohodati kada budu spremni za to user posted image
Manije svejedno tvom muzu sto ne vdi C, znam po svom, oni onako djeluju cvrsti, ali su u dusi jako mekani, mozd cak i meksi od nasuser posted image


Idem sada, Arian plese uz muziku dok gura autic user posted image user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 1439
   RE: Proljetne bebice - 2013g
16.4.2014 15:29:26   
cuba
DD cureuser posted image
Evo me napokon. Dva dana sam se oporavljala od rodendanauser posted image user posted image

Prvo da se svima zahvalim na prekrasnim čestitkama i željama, divne ste user posted image user posted image user posted image user posted image
Rođendan nam je prošao savršenouser posted image user posted image D je bio malo reći predobar, pravi dobri slavljenik, kao da je znao da je njegov danuser posted image Ja večer prije od uzbuđenja nisam mogla zaspatiuser posted image pa sam čekala ponoć da svog malog slavljenika poljubim i čestitam mu onako u snuuser posted image Pa sam se opet probudila u 2:55h kad je i rođenuser posted image joj, totalno sam sentimentalna bila, hormoni me pucali ajmeuser posted image

Bilo je puno dječice, plesali, igrali se, stariji braco je puhao svjećicu umjesto D i baš je bio ponosan jer je on kao pomogaouser posted image
Tortom su svi oduševljeni, baš je full ukusna, ostao je još komad al mislim da će brzo i on nestatiuser posted image
Dobio je svašta, autić guralicu (iako ima već od R ali nema veze), Fisher price muzičkog puža, mini laptop muzički, telefon muzički, hrpu robice ali mu je sve više-manje za sljedeće ljeto. Ne znam šta je tim ljudima kad djetetu od 1god kupuju veličinu za 2 godineuser posted image A nema veze, ima zalihu za dogodineuser posted image

Dala sam im da pucaju one konfete, pa ih je bilo milijon po kući, 10x sam sutradan usisavala i ribala podove ali nema veze, isplatilo se, svi su bili sretniuser posted image

I tako, prošao i naš prvi rođendan. A da, svekrva mi nije došla jer je morala ići na križni putuser posted image user posted image user posted image user posted image Znam da je rođendan bio na Cvjetnicu i kužim sve ali opet jednom je prvi rođendan i to veliko slavlje. Baš me razočaralauser posted image A svekar i mm mlađi brat su isto došli na 20min, donijeli poklon i otišli na utakmicu jer je valjda Hajduk važniji od unukovog prvog rođendanauser posted image Ma, na svu sreću imam divne roditelje i seku koji su bili s nama cijeli dan, mama je napravila sve moguće kolače i slastice, pomagala oko gostiju i poslije oko čišćenja kuće. To su pravi roditeljiuser posted image

Kod nas je baš jako zahladilo, danas bura baš dosta dereuser posted image Išla sam sa D malo u šetnju, kupila sebi baletanke, hlače 3/4 i dvije majice, malo sam se obnovilauser posted image user posted image Vidjela sam i Adidas tenisice, ali će sljedeći tjedan dobiti nove jer nema broja, pa ću se počastiti za rođendanuser posted image user posted image

MaTana sretan veliki prvi rođendan tvojoj princeziuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Želimo joj puno sreće, zdravlja i ljubavi moja dva hahara i jauser posted image Nadam se da je i vaše slavlje proteklo jednako lijepo i dobrouser posted image

as sa malim zakašnjenjem sretnih 10mj tvom Arianuuser posted image user posted image

Eto cure, naš raport je tu. Od sada se javljam na svakodnevnoj bazi, ovo sam malo dolazila sebi par danauser posted image
Ljubim vas sve, još jednom zahvaljujemuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1440
   RE: Proljetne bebice - 2013g
16.4.2014 22:07:05   
MaTana
Dobra vam vecer drage moje cure!
Moje dvije cure spavaju, okupala ih, nahranila i potrpala u krevete, sad malo odmaram pa cu i ja na spavanjeuser posted image .
Danas me tako uzasno bolila glava nakon posla da sam mislila da cu se ispovracati, i na kraju skontam da sam dehidrirala. cijeli dan na poslu (od 8 -14) ja se uopce nisam napila vode. Tj nisam se uopce dizala od kompjutera jer sutra ostajem sama u uredu pa da se malo jos ustosim.
Napisala sam vec da su nam se programi na poslu promjenili, bilo me dosta strah hocu li sve uspjeti pohvatati u 3 dana (jer sam vidjela da vec u cetvrtak ostajem sama u smjeni, ali sam odusevljena koliko nam je taj program pojednostavnio poslovanje, i bas je jednostavan tako da mogu ponosno reci da sam sve pohvatala, naravno, postoje jos neke cake i finese, ali kolegica iz popodnevne je rekla da je ona ujutro dezurna na tel doma dok se ja ne opustim, pa ako bilo sto zasteka slobodno je zovem.

Hvala vam puno na cestitkama za rodjendan, moje malene princeze! Kad se sjetim danasnjeg dana prosle godine, odma mi je nekako milo i toplo oko srca! Onaj prvi trenutak kad ugledas taj maleni paketic! Svjestan si da si se zaljubio do kraja zivota u tu malenu mrvu (kod mene su obje bile sicusne).
Malo sam sentimentalna danas, neznam jeli to zbog ovog kretenskog vremena, rodjendana, posla ili kombinacije faktora, ali tako je - kako je.

Cuba, bravo za super proslavljeni rodjendan, a svekiji su ti stvarno cudo! I kod mene je bila slicna situacija...
Danima unaprijed sam ja sa svekrvom sve dogovarala, jer je rekla da ce ona napraviti jednu tortu, a da ja napravim jos jednu... Na moju svekrvu stvarno nikad nemam rijeci jedne, uvijek je hvalim. To je jedna zlatna zena koja je definitivno najbolja baka i neznam sto bi bez nje, ali svekar je druga prica. Inace vec jako dugo me iritira, ali smo u ok, pristojnim i korektnim odnosima. Covjek je uzasno naporan, snjuhav i egocentrican i stvarno sam ne jedan put rekla svekrvi da ja neznam kako ga do sada nije vec zamlatila sa necim.
Da ne duljim, u cijelom tom dogovaranju oko proslave i on je bio prisutan, da bi ja u ned ujutro otisla nesto uzeti kod njih i uletim u pola razgovora. Svekrva ga pita PA ZAR BAREM JEDNU NEDJELJU NEMOZES OSTATI DOMA? A on na to: PA ZASTO BI OSTAO, IDEM IGRAT BOCE KAO I SVAKU NEDJELJU, STO JE DANAS POSEBAN DAN. MENE NITKO NIJE POZVAO.
Ja sam samo pokupila po sto sam dosla, jer jednostavno nisam htjela ulaziti u raspravu (Sveki je to obavila umjesto mene).
I sad mi recite zar ja covjeku koji je nono mojoj djeci moram slati posebnu pozivnicu? I kad sam zvala moje pricala sam sa mamom, pa zar je onda tata trebao reci mene nitko nije zvao?
To me bas izivciralo taj dan, iako znam da je on sve to izglumio samo da ima opravdanje da slucajno ne propusti nedjeljno bocanje.
Eto toliko od mene za veceras!
Cuba, Papalina, As, Mamii i ostale cure koje ste se malo uljenileuser posted image kao i ja, puno vas pozdravljam, ljubite i grlite svoju djecicu!

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1441
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.4.2014 7:59:56   
Papalina
matana sa zakašnjenjem čestitam vam vaš prvi rođendan i šaljemo puno pusaauser posted image user posted image

mi danas od 6 budni kao da zna da joj je rođendan!
user posted image mi je veliko ko kuća!! ujutro sam joj odmah čestitala, nisam baš u 1i12min bila budna kao Cuba, ali svejedno, oči se zasuzile odmah...nemogu vjerovat stavrno...user posted image user posted image

cuba sueper da je sve prošlo kako si htjela...a svekrvu nećemo komentirat..mislim, ja se odmah naživciram..mi sad u sub slavimo i onda meni teta kao joj neznam dal će doć jer kao ima pripreme za uskrs...user posted image ini wtf!!! mislxim ok ide u 20h na misu, teško je doć na pol sata, i onda još spomene da mora negdje sa frendicom.. ma... debilana... i ovi od mm rod isto kao da neće doć...a ja ih zvala,... ma nabijem ih na kuki...

C obožava pse evo ona opet viče babi babi (bobi-naš pas ) i samo bi ga gledala... sad idem jer će mi sobu uneredit....pusaaauser posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 1442
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.4.2014 8:42:44   
cuba
Jutro cureuser posted image
D mi još spava, zadnjih noći se dosta nacicava, kad će te dvojke više izaći, baš im dugo treba. R jede doručak a ja pijem kavuuser posted image

Papalina sretan prvi rođendan ljepotici Chiari od mene i moje ekipeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Neka je zdravlje, sreća i ljubav prate kao i do sadauser posted image user posted image

MaTana super što je i vaš rođendan prošao odličnouser posted image user posted image Ti si se vidim dobro ušaltala na poslu, odlično za novi program koji će ti olakšati posaouser posted image A kako vidim svi smo u istim problemima sa svekijima ili rodbinomuser posted image Ne znam u čemu je problem doći djetetu na rođendan sat-dva i svi sretni i zadovoljniuser posted image Ah, o tome bi se valjda knjiga mogla napisati...

as draga, zaboravila sam jučer komentirati kako te tm baš lijepo iznenadio sa ranijim i nenajavljenim dolaskom kućiuser posted image user posted image Jel trebao toliko ostati ili se to nešto promijenilo? Ma svakako super i sada uživajte i za nas koje smo bez muževauser posted image
Vidim tvoj A je super stabilan na nogicama, mogao bi on prohodati među prvima od proljetnih bebica kako je krenuouser posted image

Sutra smo ujutro naručeni kod pedice na sistematski i cjepivo pa vam javim mjere i kako je sve prošlo a nadam se da će dobro kao i do sada. Idem sada spremati R za u vrtić, svekar dolazi po njega u 9h.

Javljate se cure, baš nam je tema malo utihnulauser posted image
Veliki kiss svima :-**

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 1443
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.4.2014 9:16:34   
daze
Cuba sretan rodjendan malom ljepotanu Dinu s malim zakasnjenjemuser posted image user posted image user posted image da uvik bude zdrav i nasmijanuser posted image
I svim drugim proljetnim bebicama sve najbolje za prvi rodjendan,puno srece i zdravlja zelimo ja i moja Muser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1444
   RE: Proljetne bebice - 2013g
17.4.2014 21:31:34   
as1986
Vecer

Evo mene na brzinu, cijelu noc sam imala temperaturu, tresla sam se od hladnoce kada sam tek legla, da bi smogla snage tek u tri, kada mi je bilo malo bolje,ustati da uzmem toplomjer. i bilo je tada 38.5, jutros opet 39, pa onda u toku dana 37,5, da bi sada skroz spala... Nemam pojma sta mi je bilouser posted image
A spava, a i ja se spremam za krevet, jer sam preumorna..

Papalina sretna Chiari prvi rodjendan, puno zdravlja, srece, ljubavi i svega najljepseguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Cuba prema planu trebao je ostati 45 dana, a onda kasnije je doslo do izmjena na 30 dana, tako da sam ga ocekivala ovaj tjedan, a on je mene iznenadio prosli tjedanuser posted image
Sto se tice A i samostalnog hodanja, pustiti ce se on kada bude spreman, a ne vjerujem bas da ce ubrzo. On je i znatizeljan i stvarno se nicega ne boji, ali mislim da ipak jos nije spremanuser posted image

Matana user posted image za proslavu, a sta da vam kazem za svekrve i svekre, vec sam svoje rekla i ranije. Super da si sve konce na poslu pohvatala user posted image , nadam se da cu i ja, jer je i kod mene bilo promjenauser posted image

Idem sada jedva gledam

< Poruku je uredio as1986 -- 17.4.2014 21:35:13 >

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 1445
   RE: Proljetne bebice - 2013g
18.4.2014 16:49:15   
cuba
DD cureuser posted image
Kratki raportuser posted image
Noć nam prošla super, tako da sam se fino naspavalauser posted image
Jutros smo bili kod pedice, moja mrvica ima 9,400kg i 77cmuser posted image user posted image Pedica je zadovoljna sa mjerama, bio je jako dobar. Dobio je i cjepio, zaplakao malo al čim se med.sestra odmakla smirio seuser posted image Doći ćemo pred ljeto još jednom čisto da vidi kako hoda. Idući sistematski pregled je u 12mj i do tada smo mirni sa cjepivomuser posted image

Jutro proveli u šetnji i na kavi sa mojom mamom, poslije kod mojih išli na ručak pa kući.
Sad ćemo opet malo u šetnju da iskoristimo dan do kraja.

Opet je neko zatišje vidim, javljajte se cure...
Meni je sutra rođendan pa očekujem čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1446
   RE: Proljetne bebice - 2013g
18.4.2014 22:28:28   
Mamii
Večeer user posted image
Evo i mene, nisam se javljala ovih dana, nisam baš stigla.. Spavali smo kod mojih 2 dana, a u srijedu sam išla popiti cugu s frendicom, i kako to već biva - 2,3-5 cuga i završile vani user posted image Bilo je suuuuper, samo drugi dan sam umirala jer sam malo pretjerala s cugom, ali nije mi ni malo žao, baš sam sretna šta sam se malo podsjetila kako je izać i vidjet drage ljude user posted image
Cuba i Matana baš mi je drago da ste lijepo proslavile rođendane svoje dječice! Najvažnije da su oni sretni a za ostale nije bitno. Svekije ne bih komentirala, jer za njih imam vrlo oštar jezik user posted image Papalina, javi se i ti kako je prošao ročkas i kako je C sve svidjelo!! user posted image Jooooj kako su već velikiiii!!! user posted image
Cuba, super za mjere, moj je točno toliko imao sa 9 mjeseci user posted image Pravi ti je frajer! user posted image
As, jesi li bolje? user posted image Jel te to neka viroza ćopila ili? Ozdravi brzo i ljubi A pravog hodača! user posted image
A gdje su nestale Mamek i Dada? user posted image Javite se i vi cure
Eto, mi smo dobro.. N je bolje volje, aktivan je jako tako da mi je super došlo odmoriti se kod mojih. Uglavnom ga je moja mama čuvala, išli su u vrt, šetnje, igrali se, plesali i baš im je lijepo bilo user posted image Svaki dan ga je toliko umorila da mi je spavao po danu 4 sata i navečer normalno išao u 8 i 30 user posted image Što se tiče hodanja, držim ga za jednu ručicu, odnosno on mi drži vršak prsta i samo što se ne pusti user posted image Već par puta je, napravi par koračića pa sjedne. Al lijepo se digne sam s poda i iskorača do kreveta. Tako da samo čekam dan kada će prohodati, i jeeedva čekam iako znam da ću onda biti još umornija user posted image Sve u svemu jako mi je dobar, po dućanima je ko bubica, ni ne znam da je samnom, a po vani je glavni šarmer, svima se smije i hvata curice za igru user posted image
Danas je cijelo popodne proveo na nekom sloniću od Chicca na kotačiće i odguravao se nogama, do sada ga nije doživljavao ali postao mu je zanimljiv. Pa ću mu vjerojatno da 1. ročkas ipak kupiti neko takvo vozilo samo zabavnije od slonića user posted image
Sutra ćemo se družiti sa svima pomalo jer smo malo zapostavili neke ljude, baš nemamo vremena. Ići ćemo kod sveki na ručak jer danas nije stigla vidjeti N jer je radila kolače.. Pa mi moramo k njoj... A u nedjelju smo na doručku i ručku kod mojih djeda i bake u Crikvenici, pa ko se ljutio nek se ljuti, ja se baš veselim ići user posted image
Kupili smo auto i sljedeći tjedan idemo po njega user posted image
Sutra se neću javljati pa ti Cuba unaprijed želim sreeetan rođendan, da se lijepo provedeš i neka ti se ispune sve najljepše želje! Sretnoo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I ako se slučajno ne javim u nedjelju, svima vam od srca želim Sretan Uskrs, napapajte se fino i uživajte sa obitelji! user posted image
Laku noć svima!user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1447
   RE: Proljetne bebice - 2013g
19.4.2014 8:29:29   
MaTana
Jutro cure!
Dok ne zaboravim:
Cuba sretan rodjendan draga!
Papalina Chiarici sve najljepse zelje!
Mamii neka se ljuti ko hoce, pogotovo ako dugo niste bili kod njih!
As se malo previse golicala kad joj je m dosao pa se prehladilauser posted image
Ja sam danas slobodna a sutra radim jutarnju i bas mi je zao sto cu propustit uskrsnji rucak...
Sinoc sam obojila jaja, danas mislim neki kolac napravit, iako neznam kome...
Ako se nestignem javit sutra zelim vam Sretan Uskrs!


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Mamii)
Neposredna veza do poruke: 1448
   RE: Proljetne bebice - 2013g
19.4.2014 9:58:26   
as1986
Dan

Samo na brzinu, znam zasto sam imala temperaturu, ulovila me crijevna viroza user posted image user posted image moram trcati u wc, pa cu biti brza

Cuba sretan ti rodjendan i sve naj naj bolje ti zelim u zivotu, tebi, tm i tvojoj djecici user posted image

Mamii ma N je bas pravi hodac, i sarmer, kako pricas, cini mi se da su slicni on i moj Auser posted image user posted image

Matana e da je bar od golicanja user posted image user posted image user posted image

Odoh user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 1449
   RE: Proljetne bebice - 2013g
19.4.2014 23:47:32   
Papalina
Ja sam toliko umorna da sam došla samo našoj slavčjenici poželjet sve najbolje! Cuba sretan rođendan!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

laku noć cure, javim se ! :*

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

troje djece?
malizia

Ukoliko bi imali troje djece, kojem omjeru bi se nadali?

tri curice (9%)

tri dečka (1%)

jedna curica i dva dečka (36%)

jedan dječak i dvije curice (53%)


Broj svih glasova: 273

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!