|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebice - 2013g
3.4.2014 12:56:32   
as1986
Dan

Nalazi gotovi,alergija na kravlje mijeko i jaja. Znaci sto je moguce duze dojiti i izbaciti iz svoje prehrane sve sto u sebi imam k.m. i jaja. Iako sam to napravila prije mjesec dana, kao da sam znala. Nista od cijepljenja s godinu dok ne preraste alergiju. I cijelo jutro po doktorima,sada smo dosli doma

Ma ne cudim se ja sto jos niste krstili C jer ima godinu,nego se cudim jer sam bila uvjerena da ste ju krstili i da si se udala i to sve u 9.mjesecu. Ocito sam pomjesala loncice. Pa sam se zato cudila kakva sada kuma s godinu kada ste ju vec krstili

Odoh,evo A zaspao kao cok, a ja sam umorna isto tako

(Odgovor članu Mamii)
Neposredna veza do poruke: 1376
   RE: Proljetne bebice - 2013g
3.4.2014 13:35:26   
mamak
bok svima !

imam sina rodenog u proljece ( 19.3.2013.). Trece dijete i najveca maza.

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1377
   RE: Proljetne bebice - 2013g
3.4.2014 13:56:27   
as1986
Mamak dobrodoslauser posted image

Znaci prvi rodjendan proslavljenuser posted image Kako je proslo sve? Sta sve jedete? Hoda li vec sam?

(Odgovor članu mamak)
Neposredna veza do poruke: 1378
   RE: Proljetne bebice - 2013g
3.4.2014 14:01:35   
mamak
Hvala !

Proslavili smo prvi rodendan. Sve je bilo po planu samo sto je slavljenik zaspao u 16 sati pa do 21 i tako propustio najveci party.
R je napravio i prve korake no jos ne hoda samostalno. Uz ruku je kao zmaj no jos nedostaje motorike za samostalno hodanje.
Danas se cijepimo , brrrr... ne volim igle pa sam vec koma !

a kako tvoj klinac ?

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1379
   RE: Proljetne bebice - 2013g
3.4.2014 14:36:58   
as1986
Ma da i ja se bojim vise cijepljenja od njegauser posted image I sistematski znaci danas? Javi mjereuser posted image
Frajer je znaci propustio slavljduser posted image user posted image

A evo moj se bas probudio. Isto hoda drzeci se za rukice. Kod nas nista od cijepljenja s godinu dana jer smo danas saznali da je alergican na bjelanjak. Hvala Bogu crvenilo seppovuklo,sada moram paziti sta jedem. Znaci nista sto imam jaja i k.mlijeko,niti u tragovima. Ali dobro sreca pa znam od cega je bio osip i sto je to ta djecija alergija koja prodje.
Evo sada cemo rucati teletinu s povrcem. Kako R jede? Koliko ima obroka?
Sretno na cijepljenju.


Mamii jesi li u horizontali? Jesi li bolje?

(Odgovor članu mamak)
Neposredna veza do poruke: 1380
   RE: Proljetne bebice - 2013g
3.4.2014 15:19:47   
cuba
DD cureuser posted image
Evo me napokon. Kad se ne javim jedan dan imam dojam da nisam bila na rr sto godinauser posted image
Mi smo dobro, D mi spava pa imam sat vremena za sebe dok mi ne stigne R iz vrtićauser posted image
Danas sam mu za ručak dala da proba cijelo jaje. Žumanjak jede već cca 2mj a sada je probao i bjelanjak. Za sada nema reakcije osim što je dobro napunio pelenu poslije ručkauser posted image Nadam se da ni neće. Ne znam ni u kojem roku bi se potencijalna alergija mogla javiti??

Inače evo već 3 dan za redom D popodne zaspe bez dojenjauser posted image user posted image Samo ga spustim u krevetić i kroz par minuta zaspe, ma baš sam happyuser posted image Tako da smo ostali na jutarnjem i večernjem podoju, naravno i tijekom noći kada se probudi ali preko dana više ne. Ionako mu to mlijeko više nije obrok već samo način uspavljivanja/maženja.

Mi smo standardno tijekom jutra u šetnjici i na kavi kad on zaspe i baš guštamo na suncuuser posted image
Prošao tjedan dana otkako je mm otišao i vrijeme mi tako brzo ide, mislim da nije nikada kao ovaj put.

Jutros sam zvala sve koje sam planirala pozvati na D rođendan i ipak sam odlučila da ćemo slaviti jedan dan tj 13.04 kada mu rođendan i pada. Jednostavno mi se neda cijeli vikend čistiti, spremati i hrpu gostiju imati po kući. Biti će nas dosta jer imamo dosta prijatelja sa dječicom a i oni svi nas zovu pa je red da i mi njih zovemo. Ma, ipak je prvi roćkas jednomuser posted image

As ma daj, alergija na kravlje mlijeko i jajauser posted image Baš mi je žao. Dobro da ste ipak saznali dijagnozu i da si ti već izbacila iz svoje prehrane. Svo zlo u tome. Postoje i zamjenska mlijeka, nije problem. Velik je on dečko, papa super pa nema frke.
Kako vama vrijeme prolazi bez tm?

Mamii kako si ti, jesi danas što boljeuser posted image user posted image Ja sam počela iskašljavati što je dobar znak, nema više onog gušenja i noćas sam napokon nakon tjedan dana bolje spavala.

Papalina baš mi je drago da ste se odlučili za kumu i da je ona prihvatilauser posted image user posted image Kada planirate krstitke?

Mamak dobro nam došla i dugo se tipkala sa namauser posted image user posted image Kako je zove tvoj R? Pitam jer ja imam Rokauser posted image Sretan prvi rođendan mu želimo, vidim da je frajer većinu prespavaouser posted image
Kolika su ostala dječica?

MaTana kako je bez N? Meni bude baš neobično kad mi R ode sa svekijima ili sa mojom mamom na selo. Prazna kuća. I ne mogu vjerovati kolika je razlika imati jedno dijete a kolika dvojeuser posted image

Idem sada napraviti kavicu i malo na tablet na igriceuser posted image

Puse svima, bebicama posebnouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1381
   RE: Proljetne bebice - 2013g
3.4.2014 19:02:09   
mamak

Bok svima!

R je Raul. Danas na sistematskom je imao 11.5 kg, visok 79 opseg glave 48.
Cijepio se u rukicu i bilo ga je cut do drugog mjesta.
Dobili smo uputnicu za vadenje krvi, kao kontrola krvne slike sa godinu dana i novi sistematski na jesen.

Kamo srece da ne moramo pedijatru do tada.user posted image

Inace imam jos dvoje djece.Sina od 18 ( da, da... kako sam mlada mama u stvari :)) ) i kcer o 13 ...

Sve sam ove djecje radosti vec prosla dva puta ali priznajem... puno se toga promijenilo od tada!

Raul jede skoro sve, naravno bez zacina.To "skoro" je relativan pojam ali za sada nije imao reakciju ni na sto.

Obozava narance , ali bas obozava!

prekidam jer moram spremit veceru pa se kasnije javim ....

do javljanja , by-by !

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1382
   RE: Proljetne bebice - 2013g
3.4.2014 20:32:24   
dada2101
evo da se i ja javim.... :D nije me bilo 100 god.. :D tj bila san ja i citala svako malo ali se nisam imala vremena javiti... user posted image malo se izvlacin .. lakse mi na face-u... evo sada dok se mala igra s tatom ja da se javin ... bili na sistematskom imamo za 7 dana 10mj i imamo 77 cm i 10+ kg (vaga za bebe joj je do 10 kg tako da neznamo tocno koliko) user posted image a bas me zanima... probat cu je vagat na obicnoj vagi.. mi smo inace super imamo 6 zubica i ide nam 7.. user posted image pocela je hodati drzeci se za jednu rukicu samo cekamo da se pusti.. user posted image user posted image dojimo jos uvik i nocu smo se do prije 7 dana budili 354 puta ali sada zadnjih 7 dana se budimo 2-3 puta i mama se konacno odmorila... preko dana isto spavamo po 2x jednom po ure a drugi put uru i pol.. :) toliko o nama sada cemo biti aktivnije ponovno obecajemo!! user posted image
polako cu poceti citati zaostatke a ima ih...
user posted image user posted image
vidin da se pise o krstenjima zadnje mi smo Iku krstili odmah sa misec i po dana tako da smo to odmh rijesili...
Iden sad pod tus da mi muz moze uspavati malu na miru dok me nema... user posted image
puse svima nadan se da ste sve super i budite dobro!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cujemo se uskoro! :*

(Odgovor članu mamak)
Neposredna veza do poruke: 1383
   RE: Proljetne bebice - 2013g
3.4.2014 20:49:45   
aries
evo d ase i mi samo kratko javimo, ja sam danas bas krepanauser posted image jedva cekam u krevet..i L nervozna, trebalo mi je sat da zaspe, gricnula me i za bradavicu, i sad me pece...uh.....taman kad sam htjela napisati da smo najstarija proljetna od onih koje se javljaju, mamak se javila, dobro doslauser posted image user posted image i user posted image za velikog decka...
as, zao mi je za alergiju...ne znam da li se to mozda moze povuci kad naraste ? ugl ste saznali sto je...
cuba i mi smo probali bjelanjak.nije bilo reakcije, a mislim do 48 sati da bi trebalo reagirati ako smeta...
dada2101 super da si se javila, curica je abs narasla i napredna kad se vec za jednu rukicu vodiuser posted image ...mi tek sad takouser posted image
ne znam jesam li sto mislila pisati, ne mogu se sad ni sjetiti..uglavnom, laku noc i lijepo spavajteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

10.04.2013. L -mamina proljetna princeza
03.10.2016. L -mamin jesenski princ

(Odgovor članu dada2101)
Neposredna veza do poruke: 1384
   RE: Proljetne bebice - 2013g
3.4.2014 22:08:57   
as1986
Vecer

A spava,a i ja sam u krevet,pa da se javim na brzinu dok mi je reklamauser posted image

Cuba drago mi je da si bolje. A bez mm mi je ok,vrijeme leti kao ludo,stalno u nekom djiru i tako. Bravo za samostalno uspavljivanje user posted image

Mamak super je ime i vidim veliki je Ruser posted image , a i super da nema vise pregleda do jeseni user posted image
I mogu misliti kako imas stariju djecu sada ti jd sve opet novo,kao da nisi nikada niti rodila. Kako su oni reagirali na prinovu u obitelji?

Dada2101super da si se javila,napokon netko nasih godinauser posted image mislim za A i I user posted image i Ika je velika curauser posted image . I user posted image za hodanje
user posted image

Aries a zubici sigurno muce Luser posted image . Biti ce bolje.

Sto se tice alergije,to je ta djecija koja se preraste. Kaze doktorica do 2.3.4. godine bi trebala nestati. A u slucaju alergije na npr. orahe,kikiriki, ostaje cijeli zivot. Tako da se trebamo paziti par godina i onda bi trebalo biti sve ok.user posted image . Ne bedira mene toliko ta alergija, samo me brinulo to iznenadno crvenilo,i sada mi je lakse jer znam od cega je

I da vijest danauser posted image A se pustio i sam stajao deset_ak sekundi i pljeskao,i kada je skuzio da se ne drzi,je briznu u plac i odmah sjeouser posted image

Eto idem sada. Lijepo spavajte svi i da bas je super kada smo aktivne i kada nas ima sve vise i vise user posted image

< Poruku je uredio as1986 -- 3.4.2014 22:13:58 >

(Odgovor članu aries)
Neposredna veza do poruke: 1385
   RE: Proljetne bebice - 2013g
4.4.2014 7:04:11   
blabli
jutro cure!!!

mamak i dada veliki pozdrav..user posted image user posted image za velike i zdrave bebice

papalina super za kumuuser posted image

as ajd sad si mirna pa znas sta je mada si pretpostavljala. samo sad ces ti morati malo vise paziti sta jedes...

aries zubic/i raste, tak je i s u zadnje vrijeme...gornje trojke su skoro vani, vrhovi su probili ali ostalo jos slijedi. ovi mu do sad najduze izbijaju.

cuba super za d sto se lijepo uspavljuje i org rodendana.bit ce vas puna kuca ali bar ce na miru spremit i raspremit a onda i odmorit.

ja popila kavicu pa reko da se malo javim i pohvalim svojeg malog misa.user posted image .jucer je prohodao.sjedim ja tako kraj njega a on mi nest prica kad se odjednom zaputi svojim putem. mislila sam da ce stati nakon par koraka kao inace ali on presao cijelu spavacu, hodnik do kuhinje.i onda sam sebi pljeskauser posted image zlato malo. mislila sam da je slucajno bila ali je onda vani fino vjezbao i utvrdivao gradivo...ajme koji osjecajuser posted image bas sam neka babauser posted image

uzivajteuser posted image user posted image

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1386
   RE: Proljetne bebice - 2013g
4.4.2014 8:49:56   
cuba
Jutrouser posted image
Treba mi kava da dođem sebi a ne ovaj čajuser posted image
D mi je u temp bio veći dio noćiuser posted image Tako da sam dežurala, oka nisam sklopila. Mazila ga, dojili dosta puta jer je valjda bio i jako žedan. Prebacila ga jedno vrijeme kod sebe u krevet ali kako nije navikao tražio sam natrag u krevetić. Zaspao pred zoru.

Ne znam od čega je temp, pretpostavaljam od zubića ali samo da što prije prođe.

blabli čestitke na samostalnom hodanjuuser posted image user posted image Sad ga više nećeš moći uhvatitiuser posted image Svakako lijep osjećajuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu blabli)
Neposredna veza do poruke: 1387
   RE: Proljetne bebice - 2013g
4.4.2014 11:19:34   
as1986
Jutro

Ovdje je tmurno vrijemu, A spava od kada smo dosli iz setnje. Kupila sam si rizino i zobeno mlijeko,pa kao zamjenu da pijem. Nasla sam na netu i neke keksice bez jaja i mlijeka,pa cu popodne napraviti.

Blablh.user posted image za S. Prohodao je prvi od proljetnih beba

Cuba nadam se da ce D brzo ozdraviti. Javi kako je u toku dana. Moze biti da su i kod njega zubici

Idem user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1388
   RE: Proljetne bebice - 2013g
4.4.2014 15:32:49   
cuba
DD cureuser posted image
Evo me nakon dvije kave kao novauser posted image
D više nije imao temperaturu, uredno pojeo voće i prije ručakuser posted image Sada spava. Jutros smo bili u šetnji i na kavici.
Nadam se da temp više neće ni imati. Donje dvojke su baš natečene, jedva čekam da niknu više.
R sam spremila i ide sada sa svekijima za vikend u Zagvozd.

dada javljaj nam se malo češćeuser posted image Super ti je curkauser posted image
as super da su to prolazne alergije, nadam se da ćete ih se riješiti što prijeuser posted image
Pitala si nekidan jesam kupila šta u Frodda? Ma skroz zaboravila u ponedjeljak pogledati, a to je bio zadnji dan za iskoristiti taj kupon pa nisam više ni gledala.

Kod nas isto nikakvo vrijeme, zovu sutra kišu pa ćemo vjerojatno biti kod kuće ako se ne dovučemo do kakvog centra na kavicu. A i sve zavisi kakav će mi biti D.
Idem sada malo odmoriti dok mi on spava.
Tipkajte cureuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1389
   RE: Proljetne bebice - 2013g
4.4.2014 21:33:37   
as1986
Vecer

Evo vec sam u krevetu,a i A spava. Poslije podne smo isli djir lungo mare i ulovila nas kisauser posted image

Mene kosti dole bole kao pred porod,da nije od silnog hodanjauser posted image Bas sam kao neka stara bakauser posted image

Cube super da D nije imao vise temperaturu,nadam se da ju nece niti po noci imati. Mi smo bili uzeli Froddo kao zatvorene sandalice i ok su mu. I on je poceo po malo kada ga vodimo pustati drugu rukicu,jer je skuzio da kada se drzi sa dvije da nista ne moze dirati,a ovako moze jer mu je druga slobodna. Danas mi je sve stolice iz kuhinje odgurao svaku na drugu stranuuser posted image user posted image . Bas ga je pred spavanje na skypu gledao mm i cudi se kako hoda i tako daleko gura stolicuuser posted image

Mammi, matana,papalina,aries,dada,mamek di ste?

Lijepo spavajteuser posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1390
   RE: Proljetne bebice - 2013g
5.4.2014 8:25:52   
as1986
Jutro

Mi smo se probudiliuser posted image . Lijepo smo spavaliuser posted image

Ruzno je vrijeme,a opet je brdo njegove robice na pranju,muka mi je samo zbog susenja
Znaci nista od setnje danas. Mozda samo popodne idemo u shopping kakavuser posted image

Pisite..

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1391
   RE: Proljetne bebice - 2013g
5.4.2014 11:15:31   
dada2101
dobro jutro !! I kod nas je vrime katastrofa malo kisa malo ne a iman i svoga i njenoga za prati... jedva cekan ljeto da tu robu imam na miru di posusiti!user posted image nemam kruha doma a nemogu do trgovine pa san nasla na coolinariki sos kruh i bas se pece pa vidim kakav bude... u pola sata zamjesen i ispecen... bo... budemo vidili.. pa javim dojmove! :P
pusa svima idem izvadit kruh da mi jos ne izgori... user posted image

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1392
   RE: Proljetne bebice - 2013g
5.4.2014 18:44:36   
mamak
drage moje !

kako tmuran dan no... vec sutra ce nas obasjati sunce pa cemo moci sa klincima u setnnju.

ja nemam problema sa susenjem robe jer me spasava susilica koju sam kupila odmah nakon sto sam rodila drugi puta i spasava me !!!

moj R je danas ipak vjesto koracao na terasi pa sam sretna sto mogu reci da samostalno hodamo !!

od jucer do danas ogromna razlika !


za veceru ukucanima pecem pizzu a R ce cokolino prije spavanja.
svake noci trazi bocu oko 02 sata, popije i nastavi spavanje.
vjerujte, probala sam sve moguce varijante ali on hoce bas bocu.

eee da mi je jos to izbacit bilo bi savrseno !!!

kako vasi klinci po tom pitanju?
R ide rano spavat, oko 20 sati pa je vjerovatno u 02 strasno gladan jer je vec dobro odspavao no....

pozdrav svima

(Odgovor članu dada2101)
Neposredna veza do poruke: 1393
   RE: Proljetne bebice - 2013g
5.4.2014 19:50:02   
dada2101
mamak super za decka brzo oni to savladaju! :D user posted image user posted image
susilica je zakon ja si ozbiljno razmisljam da si i mi kupimo pogotovo kada budem opet trudna pa 2 djece mislim da olaksava full!!
ja evo radim cufte za sutra da imam gotov rucak pa ako bude lipi dan da ga mogu provesti u setnji rivom i da si ne mislin moran kuhat itd... user posted image user posted image
mi zadnjih 7-7 dana se budimo samo 2 puta oko 2 i oko 5 i pocica i nastavi spavati i to mi je super za sad jer se do sada budila svakih sat-dva nekad i manje...user posted image
ali evo za sada 2 puta iako i to sto kazes oko 8 zaspe pa oko 2 je gladna.. a posto dojim mozda je niti ne zasiti toliko moje mliko pa opet trazi u 5.. bo...jos malo idem radit pa cemo pocet minjat neke stvari ako uspijemo da me ne budi ni toliko... nadam se!
idem jos malo s maleckom se poigrati i onda ide u zemlju snova... user posted image
user posted image user posted image laku noc svima ako se ne javim vise
kisss

(Odgovor članu mamak)
Neposredna veza do poruke: 1394
   RE: Proljetne bebice - 2013g
5.4.2014 21:29:38   
as1986
Vecer

A je zaspao oko 8 i po,,dok sam sve sredila za njim i otusirala se,pa sam se evo bacila u krevet,gledam zubic vilu user posted image
Ipak smo danas uz shopping uspjeli sat vremena provesti vaniuser posted image . Bas je ruzno vrijeme i ja se nadam da ce sutra biti bolje

Dada2101 kako je ispao kruh? I super da si rijesila i rucak za sutra.

Mamek user posted image user posted image za R,ma nisam niti sumnjala da ce on to brzo svladatiuser posted image
Uuu pizza mogla bi i ja user posted image

Brinu me ove cure koje se vec par dana ne javljajuuser posted image
Cuba kako je D,kako ti je bez R?
Matana jeli se N vratila?
Mamii jesi li ozdravila?
Aries kako teku pripreme za rodjendan?
Papalina?

A mozda su svi u pripremama za rodjendanuser posted image

Sto se tice nocnog budjenja i A se budi najcesce 2 puta,nekada se dogodi i jedno budjenje. A isto do nedavno kada su mi izbijale gornje jedinice,to je bilo budjenje skoro svakih sat i po,dva,nekada i manje. Tako da ga tada nisam niti vracala u krevetic,jer je mm na putu,pa je spavao samnom.

< Poruku je uredio as1986 -- 5.4.2014 21:33:30 >

(Odgovor članu dada2101)
Neposredna veza do poruke: 1395
   RE: Proljetne bebice - 2013g
5.4.2014 21:46:27   
MaTana
Vecer cure! Nisam se javljala jer sam u panici sto ubrzo pocinjem radit... Neznam kako cu to sve stizat... N je od cetvrtka doma, 2 noci su bile dosta za nju i u cet je zvala da hoce mamicu... A hrabro je najavljivala petodnevni boravak kod none... Ali i ovo je bilo olaksanje i odmor... A je prosao konjuktivitis, ali sada N pocinje kasljucati...
Cure meni se doslovno uzlupa srce kad promislim jos 9 dana do posla, samo o tome mogu pricat. Sljedecu ned slavimo prvi rockas a u pon pocinjem radit. Ovaj tjedan moram u shopping, trazim crne kozne salonke za posao. Imamo odjela i kosulje, iako ja jos nemogu obuci hlace, ali sam kupila slicne boje dok nedodjem na staro, a fali mi jos samo par kila. Mogu ih zakopcat ali izgledaju kao da cu puknut.
Sutra sam pozvala svekije na rucak, peci cu neko meso, a za A cu napraviti juhicu. A mi je pocela pricati ko mala. papigica. Osim Mama, tata, baba ponavlja za nama Hvala kad joj damo nesto u ruku (HAWA) i dudu zove chuchu. Maleni papagaj. Hoda ako je drzimo sa obje ruke, jos je nesigurns. Ovih dana cu joj uvest i bjelance pa se mogu narucit na kontrolu i cjepljenje.

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1396
   RE: Proljetne bebice - 2013g
5.4.2014 21:48:56   
cuba
Vecer cureuser posted image
Evo moji obojica spavaju, zaspali ko topoviuser posted image
R se veceras vratio iz Zagvozda, bilo mu je superuser posted image Okupala ga, jedva je gledao na oci od umora. Ja sam popodne isla na kavu kod prijateljice pa su moja seka i mm mladji brat cuvali D, poslije dosli moji mama i tata tako da su ga svi dadiljaliuser posted image
On se isto dobro izmorio, zaspao dojeci. On se isto budi po noci 2x za dojenje. Ide spavati u 20,30h a prvo budenje bude oko 2h i onda drugo oko 5h. Pocica i nastavi spavati, tako da mi to nije problem iako bi naravno bilo lijepo prospavati noc u komadu ali koliko djece ima sto se bude i vise nego on pa sam sretna dok nam je ovakav tempo.
Sto se tice susilice ja imam kombinaciju 2u1 i nije mi dobra. Roba mi uzasno smrdi tako da susilicu uopce ni ne koristim. Imam dvije vanjske zice i onu kucnu rasklopnu pa tako susim i nije mi problem jedino ako se zareda kisa par dana treba joj sto godina da se osusi ali tih dana onda ni ne perem vesuser posted image

Mamak cestitam na samostalnom hodanju tvog malisanauser posted image user posted image
Eto pocele nase proljetne bebice i same setati, bas se veselim i jedva cekam da se i moj D pustiuser posted image

Ostale cure gdje ste, opet ste utihnule i nista od tipkanja na RR...
Dada odakle si ti?

Idem pod tus pa u krevet, bas sam nekako umorna... laku noc cure, tipkamo se sutra..

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1397
   RE: Proljetne bebice - 2013g
5.4.2014 22:26:45   
Mamii
Hej cure, evo mene user posted image
Išli smo u četvrtak kod mojih jer mi je baš bilo loše, pa sam išla kod dr, i malo mi je N mama pričuvala. Danas sam bolje, jedino grlo još zeza, ali valjda će i to proći.. Glavno mi je da na N nije ništa prešlo. U srijedu idem napokon vadit krv..
Mamek, dobro došla na našu temicu, ti baš imaš iskustva sa roditeljstvom, pa ćeš nam davati savjete user posted image Super za R što je prohodao! Znači sad baš sam ide? Mi imamo još mjesec i neš sitno do 1. rođendana pa se i ja nadam da će N do tad prohodati. Napravi sam nekoliko koraka ali ga onda uhvatim jer mi se sve čini da bi na glavu sletio, ma i kada ga držim je dosta nestabilan pa bolje još pričekat, znam da će sve on sam napraviti.. Dada, dobro došla i ti ponovno i super da tipkaš sada svaki dan! user posted image
Cuba i Matana, lijepo da ste se malo "odmorile" uz najmlađe članove, al neka ste sada svi na okupu. user posted image
As, šta se shoppingirali? Jesi kupila štogod A ili? Super da ste stigli i malo u šetnju, sigurno je A dobro došlo, užas je ovo vrijeme.. Zato i jesmo svi bolesni i šmrkavi user posted image
N je opet počeo pričati, hb, nema zasad nikakvih novih riječi, i dalje najviše viče i čudi se, a najčešće priča dok hoda i to se dere padapa, ne znam šta bi mu to bilo user posted image Izlaze mu zubi, nabubrene mu donje trojke i s lijeve i s desne strane, i jako ga muče brižnog.. Zna plakati jako jako i onda gura ruke u usta. Dala sam mu sad za noć pola žličice Lupoceta jer mi ga je ful žao.. Preko dana je dosta nemiran, njurgav je, plače na sve što mu zabranim, kada ne može nešto dohvatiti, kada se ne priča s njim.. Ma uglavnom na sve i svašta ali znam da je zbog zubića i ne mogu dočekati da izadju... Mislim da će uskoro jer se zacrvenio ko da je iz Like došao, a to mu je svaki dan-dva prije zuba..
Glavno da lijepo papa, sad svi to iskorištavaju pa je jeo i palačinke (prazne) i kuglof, nije bilo nikakvih reakcija, ali nisam mu ja to dala nego mi je sestra rekla usputno da mu je moj tata dao.. Odražala sam mu lekciju, njemu bar mogu, pa je rekao da neće ništa više davat bez mog znanja samo da me ne sluša opet kako "serem" (da oprostite na izrazu user posted image )
Uspjela sam se dogovoriti da super tortu - s 3 D figuricama Disney, i to će nam moja prijateljica donijeti kao poklon tako da ni ne želim znati koliko košta. Još smo u dogovorima kako proslaviti dan rođendana, jer smo izbrojali 20 ljudi koje bi baš trebali pozvati, svi nam imaju više od jednog djeteta, a kako nam je mali stan to je doslovno nemoguće izvesti, pa svaki dan kalkuliram kako ću to na kraju.. Ali već ću nešto smisliti..
Drugo nema baš nikakvih novosti, pa se javim vjerojatno sutra.
Puse svima

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1398
   RE: Proljetne bebice - 2013g
6.4.2014 10:38:54   
dada2101
Dobro jutro
evo mala zaspala muz otisao u trgovinu pa da uhvatim priliku da se javim.. user posted image
as kruh je zakon ! ima malo drugaciji okus ali valjda zato jer se radi sa sodom i praskom za pecvo ( ali samo dok je jos vruc) nisam izdrzala cekat dok se ohladi user posted image izgleda je full primamljivo.. ali kao SOS KRUH kada se desi da nestane i tako brzo gotov prva liga!!user posted image
matana znam kako ti je meni je jos 3 mjeseca (jer sam trazila stari godisnji da iskoristim) do posla a vec mi je muka... pfff... bas sam se lipo navikla biti doma s malom..
ali si kazem aj sta je tu je mora se i "nije"tesko... user posted image
i meni jos fali za skinuti 2 kg do kilaze od prije ali one neidu dole nikako ali cu pocet trcati predvecer uskoro pa ce brzo otici... valjda.. user posted image
user posted image user posted image bravo za malenu i njezino pricanje... ja jedva cekam kada ce reci mama... do sada je rekla tata i baba ali to onako samo da nesto govori ne da zaziva... ali mama ni pod razno! user posted image user posted image
cuba isto kao i moja I sinoc je zaspala na cici sto dugo nije i budenje oko 2 i oko 6 i od 8 na nogama. :) ja sam cula za te susilice sto su 2u1 da nevaljaju ima moj bratic i kaze da je grozno i oni isto ne koriste ali da kada su odvojene perilica i susilica da je ok.. ma nebi ja uvik susila u njoj vise volin vani na zraku ali kada mi se zareda juzina i kise ili vlaga onda ludim jer moren napunit i stalak u kuci i po svuda zakacin robu pa jedva prolazin kroz stan! user posted image
ja san ti iz gradica blizu Umaga ali rodon iz Zadra user posted image
mamii znam da zubi mogu jako zezati nas su ovih prvih 6 zezali i to 100 na sat evo 7 zubic (donja dvojka)vec 20tak dana zeza (aj ne tako strasno ka i ovi prvi) ali nikako da izbije bijeli se i sve ali nista.. jedva cekan da izbije! user posted image za tortu! mi smo bas jucer gledali stranicu na face-u tortomanija u sibeniku je ali torte su zakon! predivne i precizne nema kojih nema... i ja san razmisljala posto moja obozava baby tv da joj narucin tortu sa figuricama cudlies jer ih voli gledati...a radit cemo na dan rodjendana pada utorak sa familiom doma jer nas ima brdo pa dok se izredaju proci ce nam citav dan a onda sa prijateljima s djecom i bez djece u sub ili ned vani napraviti rostilj staviti djeci dekica igracke balone muziku i neka skacu... :D bar nam je to u planu sada kako ce na kraju ispasti vidit cemo... odoh sada doruckovat kisss svima i cujemo se!! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Mamii)
Neposredna veza do poruke: 1399
   RE: Proljetne bebice - 2013g
6.4.2014 11:25:36   
MaTana
Jutro! Sad cu ispast potpuna nemajka, ali meni nije toliko panika zbog A jer ostaje sa sveki koja je odgojila svojih 4, cuvala jednog klinca od 1,5god prije N rodjenja i N 3god dok nije krenula u vrtic. Meni je panika oko organizacihe tj. Morat cu se dizat u 6 da stignem N odveat u vrtic i vratim se na posao, mi radimo smjene (jedan dan ujutro i jedan popodne) slobodan dan skoro nikad nije vikend i jednom mjesecno radimo dvokratno... Ekipa na poslu mi je super i stvarno sto se druzenja tice jedva cekam jer su mi jedine teme trenutno papice i pelene...
Rucak sam jutros malo pobrzala tako da je skoro gotov, sad idem malo pospremit kucu i konacno se skinut iz pidjame pa zvati svekije da jedemo...
Pisale ste o zubima, mislim da je A beba sa najmanje zubica, jos smo na 2 donja. Gornji su katastrofalno nateceni, boli je i gnjavi ali nikako da probije. Imam osjecaj da ce sva 4gornja odjednom izbit.

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu dada2101)
Neposredna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

dojenje
andela1

za odvikavanje djeteta od prsa trebalo vam je?

mjesec dana (36%)

nekoliko mjeseci (2%)

vrlo malo vremena (47%)

dugo vremena (15%)


Broj svih glasova: 53

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!